Ďalšia dospievajúca žena zomrela po očkovaní proti HPV – veda hovorí sama za seba


Print Friendly, PDF & Email

Ďalšia dospievajúca žena zomrela po očkovaní proti HPV – veda hovorí sama za seba

19-ročná Jasmin Soriat práve zomrela počas spánku po tom, ako dostala očkovaciu látku proti HPV.

Je len ďalšou z tisícov mladých tínedžeriek, ktoré po očkovaní proti ľudskému papilomavírusu (HPV) trpeli vedľajšími účinkami tejto vakcíny, ktoré sú väčšinou extrémne. Končia sa smrťou.

Spomínam si na chvíľu, keď som dostala očkovaciu látku proti ľudskému papilomavírusu (HPV). Bola som mladá, citlivá tínedžerka a moja matka bola znepokojená tým, že som sexuálne aktívna a vystavená potenciálnym rizikám očkovacej látky proti HPV a rakovine krčka maternice.

Ako každá citlivá matka, aj ona sa obrátila na lekára, ktorý samozrejme odporučil očkovaciu látku HPV, Gardasil.

Toto bolo pred niekoľkými rokmi, takže verejnosť nemala toľko informácií o potenciálnych rizikách tejto očkovacej látky. Hovorím o tom, pretože keď som spoznala potenciálne riziká, ktoré so sebou Gardasil prinášal, určite by som nebola súhlasila s tým, aby mi bola podaná.

Som si istá, že nie som jediná, kto to povedal. Tisícky mladých žien trpeli v dôsledku podania HPV vakcíny a ich život bol poznačený jej škodlivými účinkami na zdravie.

Napriek všetkým tým v súčasnosti prebiehajúcim diskusiám, ktoré sa týkajú vakcíny proti HPV a známym potenciálnym rizikám (vrátane úmrtia), každý rok dostáva túto vakcínu tisíce ďalších dievčat.

Časopis The Daily Mail práve uverejnil článok s názvom „Tínedžerka zomrela počas spánku niekoľko týždňov po tom, čo dostala očkovaciu látku proti HPV. Experti odhalili, že životy tisícok dievčat boli zničené kontroverznou injekciou“.

V článku sa podrobne píše o tom, ako zomreli tisíce mladých dievčat po tom, čo im bola podaná očkovacia látka. Opisujú sa vedľajšie účinky očkovacej látky.

19-ročné ženy umierajú po podaní HPV vakcíny

Teraz sa sústreďme na jeden z najnovších prípadov, týkajúcich sa účinkov kontroverznej HPV vakcíny: smrť 19-ročnej Jasmin Soriat.

Mladá študentka z Viedne zomrela počas spánku, ale prv, než k tomu došlo, trpela širokou škálou zdravotných problémov. Hlavne po tom, čo dostala v poradí druhú injekciu.

Nemuselo to byť náhodné, lebo po očkovaní prekonávala neurologické problémy. Niekoľko týždňov po podaní vakcíny začala trpieť poruchou dýchania.

Forenzný patológ, Dr. Johan Missliwetz, ktorému súd nariadil vykonať druhú súdnu pitvu tela Soriat, zistil, že HPV vakcína mohla byť príčinou smrti.

Dr Missliwetz vysvetlil: „Nemohol som nájsť žiadnu logickú príčinu smrti, ale mal som dve podozrenia. Jednou z nich bola genetická porucha srdca a druhá príčina sa spájala s očkovaním.“

Keď Dr. Missliwetz ohlásil svoje výsledky orgánom pre reguláciu liečiv, „vedúci členovia zdravotníckeho establišmentu“ ho začali bombardovať neprestávajúcimi telefonátmi.

Dr. Missliwetz vysvetľuje, že títo vysokí úradníci sa pokúšali „zasiahnuť“ a oslovili ho aj mnohí profesori s požiadavkou, aby prestal hovoriť o testoch očkovacích látok.

Pokiaľ ide o bombardovanie telefonátmi, ktorými ho žiadali, aby nehovoril o očkovaní, Dr. Missliwetz sa k tomu vyjadril nasledovne: „Urobil som tisíce pitiev, ale nikdy mi nikto kvôli nim nevolal. Toto bolo mimoriadne.“

Je zaujímavé, že Dr. Missliwetz sa po všetkej tej kontroverznej diskusii rozhodol, že odchádza do „predčasného dôchodku.“

Ďalšie prípady poškodení, ktoré spôsobila vakcína HPV

Ruby Shallom, 16-ročná britská dievčina, dostala očkovaciu látku proti HPV a skončila paralýzou troch končatín.

Len niekoľko týždňov po očkovaní začala Shallom zažívať žalúdočné kŕče, závraty, neidentifikovateľné bolesti, bolesti hlavy a únavu.

O dva roky neskôr jej úplne znecitliveli nohy.

Lekári odmietajú uznať, že jej zranenia a zdravotné problémy by mohli akokoľvek súvisieť s vakcínou. Namiesto toho jej stavy označili za také, ktoré majú psychologické pozadie.

Jeden mladý muž menom Colton utrpel extrémne poškodenia po podaní vakcíny proti HPV, keď mal 13 rokov. Začalo sa to bolesťou v krku a skončilo úplnou paralýzou. Viac o jeho príbehu si môžete prečítať v iných článkoch.

The Independent publikoval článok, v ktorom podrobne opísal prípady 131 mladých žien, ktoré boli ochotné prehovoriť o svojich skúsenostiach s očkovaním proti HPV, a potom ešte ďalších 18 mladých dievčat, ktoré prišli so svojimi príbehmi o týždeň neskôr.

V článku sa vysvetľuje, že množstvo životov mladých dievčat bolo „obrátených naruby“ v dôsledku drastických zdravotných účinkov Gardasilu, vakcíny HPV.

Napriek všetkým ľuďom, ktorí sa prihlásili na základe článku uverejneného v The Independent, mnohí zdravotnícki úradníci tvrdia, že HPV vakcína je úplne bezpečná.

Z nášho pohľadu je úplne zrejmé, že tento problém si vyžaduje  viac testov a že tieto zdravotné problémy adolescentov je potrebné dôkladnejšie preskúmať.

Ďalšie dôkazy naznačujú, že HPV vakcína nie je bezpečná

Gardasil, tiež známy ako vakcína proti ľudského papilomavírusu (HPV), je podávaný ako séria troch injekcií, ktoré sa podajú v priebehu šiestich mesiacov.

Ich účelom má byť zabezpečenie ochrany proti infekcii HPV a zdravotným problémom, ktoré s tým súvisia. Hoci vládne inštitúcie túto očkovaciu látku považujú za bezpečnú, mnohí z lekárov sa vyjadrili tak, že HPV vakcína v nich vyvoláva obavy.

Dr Bernard Dalbergue, bývalý lekár, ktorý spolupracoval priamo s výrobcom Gardasilu, so spoločnosťou Merck, uviedol toto:

Je potrebné preskúmať úplný rozsah škandálu, ktorý vznikol okolo Gardasilu. Vtedy, keď sa táto vakcína dostala na americký trh, každý vedel, že nebude stáť za nič.

Diane Harper, ktorá je hlavným názorovým vodcom v Spojených štátoch Amerických, bola jednou z prvých, ktorá začala vyťahovať veci, o ktorých „sa nemá hovoriť“ a poukazovala na jedno klamstvo za druhým, na sériu podvodov.                                                               

Stop Candida

Predpokladám, že Gardasil sa stane najväčším lekárskym škandálom všetkých čias, pretože v určitom momente dôjde k doplneniu dôkazov, aby sa preukázalo, že táto očkovacia látka, tento technický a vedecký omyl, nemá absolútne žiadny vplyv na rakovinu krčka maternice a že všetky tieto veľmi nepriaznivé účinky, ktoré ničia životy a dokonca zabíjajú, neslúžia žiadnemu inému účelu, než vytváraniu zisku pre jeho výrobcov.

Gardasil je zbytočný a stojí majland! A aby toho nebolo málo, tí, ktorí o tom rozhodujú, na všetkých úrovniach rozhodovania, si to uvedomujú!

Prípady Guillain-Barrého syndrómu, paralýzy dolných končatín, MS (Münchhausenov syndróm – porucha, pri ktorej pacient predstiera somatické alebo psychické choroby, pričom príčinou tohto správania je dostať sa do pozície pacienta) a vakcínou vyvolanej encefalitídy, sa môžu vyskytnúť, bez ohľadu na to, aká vakcína bola podaná.

Dr. Dianne Harper je jednou z mála vybraných špecialistov sveta na oblasti OB/GYN (pôrodníctvo a gynekológia), ktorí pomohli navrhnúť a uskutočniť štúdie o bezpečnosti a účinnosti Gardasilu, fázy II a fázy III, čoho cieľom bolo dosiahnuť schválenie vakcíny Gardasil.

Na svete je len 50 odborníkov na HPV a Dr. Harper je jednou z nich, čo z nej robí experta na danú tému.

Keďže ona sama sa podieľala na schválení vakcíny Gardasil, odsúdila vakcínu a uviedla, že vakcína nie je ani bezpečná, ani účinná. Uviedla, že testovacia dĺžka účinnosti vakcín na prevenciu infekcie HPV nie je dostatočne dlhá na to, aby sa ňou dalo zodpovedne zabrániť rakovine krčka maternice.

Tvrdí, že testovanie môže trvať desaťročia. Podľa jej vyjadrenia, očkovanie nezníži počet prípadov rakoviny krčka maternice, ale rutina pravidelných úprav papierov to určite dosiahne.

Asi 70 % zo všetkých žien, ktoré dostanú HPV infekciu, sa s ňou prirodzenou cestou vysporiadajú samé, bez lekárskeho zásahu. Telo si s touto infekciou spravidla poradí samo. Túto infekciu si veľakrát ani nevšimnete, nerozpoznáte ju a nemusíte ju ani liečiť. Približne 90 % týchto žien to všetko vyrieši samo, prirodzenou cestou v priebehu asi dvoch rokov.

O tri roky budete mať 10 % pôvodnej skupiny žien, ktoré ešte majú HPV infekciu. A 5 % z týchto 10 % bude postupovať do predrakovinovej lézie.

Takže „teraz máte túto malú skupinu žien, ktoré majú predrakovinové lézie a teraz sa pozrime na to, čo sa bude diať, keď sa dostaneme do invazívneho karcinómu. To, čo vieme, je, že medzi ženami… s predrakovinovými léziami… to trvá päť rokov, kým sa asi 20 % z nich stane invazívnym karcinómom.

To je dosť pomalý proces. Trvalo tridsať rokov, kým sa 40 % z nich stalo invazívnym karcinómom krčka maternice.“

Harper pre CBS povedala, že tieto vakcíny sú v podstate nanič. Vysvetlila, že „ich prínos pre verejné zdravie je nulový, nedochádza k žiadnej redukcii rakoviny krčka maternice.

Tie sú len odložené, posunuté, pokiaľ nie je zaočkovaných viac ako 70 % všetkých sexuálne aktívnych žien všetkých vekových kategórií a ochrana netrvá aspoň 15 rokov“.

Neskôr začne hovoriť o nebezpečenstvách vakcíny oveľa opatrnejšie:

Rodičia a ženy musia vedieť o tom, že v súvislosti s podaním tejto vakcíny došlo k úmrtiam. V práci doktora Sladea, neboli zastúpené všetky úmrtia, ktoré boli nahlásené.

Jedna tretina hlásení o úmrtiach nebola pre CDC dostupná. To spôsobilo, že rodičia, ktorí sú pozostalí po zomrelých tínedžerov, sú zúfalí. CDC totiž ignoruje veľmi zriedkavé, ale skutočné udalosti, ktoré sa nemali stať.

Rodičom by mali byť poskytnuté informácie, ktoré potvrdzujú skutočné, ale malé riziko úmrtia, ktoré sa vznáša nad administráciou Gardasilu.

Peter Duesberg, profesor molekulárnej biológie na Kalifornskej univerzite v Berkeley, vysvetlil, čo sa zistilo vedeckými štúdiami.

Zistenia potvrdzujú, že rakovina krčka maternice nie je vôbec spôsobovaná vírusom HPV, a to ani napriek tomu, čo tvrdia výrobcovia očkovacích látok.

„Očkovacia látka (HPV) by sa mala stiahnuť z trhu a mali by ju prestať podávať. Tak by to malo byť až do momentu, kým sa nepreukáže, že naozaj chráni pred rakovinou… Gardasil má najvyšší počet vedľajších účinkov v porovnaní s akoukoľvek inou očkovacou látkou,“ vysvetľuje Duesberg.

„V Spojených štátoch je hlásených viac vedľajších účinkov spôsobených Gardasilom, než sú vedľajšie účinky všetkých ostatných vakcín a ich kombinácií.

Proti žiadnemu vírusu nie je potrebné očkovanie, pokiaľ neexistujú žiadne vedecké dôkazy o tom, že neurobí niečo iné než len to, že príležitostne spôsobí bradavice, ktoré budú eliminované imunitným systémom.“

Dr. Christian Fiala, ktorého špecializáciou je pôrodníctvo a gynekológia s pôsobiskom vo Viedni, uviedol, že neexistuje absolútne žiaden dôkaz o tom, že HPV vakcína znižuje riziko vzniku rakoviny krčka maternice.

Podľa jeho slov „nikto nepreukázal, že HPV vakcína skutočne znižuje mieru výskytu rakoviny krčka maternice“.

„Pokiaľ nemáme žiaden dôkaz o tom, že rakovina krčka maternice je spôsobená HPV, je v podstate zbytočné vakcinovať proti HPV, pretože pravdepodobnosť rakoviny nastane bez ohľadu na to, či to je HPV alebo niečo iné.“

Myšlienka na záver

Protikladné tvrdenia týkajúce sa vakcíny proti HPV sa tu nezačínajú, ale ani nekončia. Pokiaľ sa bude pokračovať v podávaní Gardasilu u mladých dospievajúcich po celom svete bez toho, že by sa v jeho zložení urobili zmeny alebo sa nevykonajú ďalšie testy, verejnosť zostane skeptická a bude to odôvodnené.

Nie je to len o Gardasile. Úplne všetky vakcíny si vyžadujú ďalší výskum. Zložky v mnohých z nich, akými sú napríklad ortuť a hliník, predstavujú významné ohrozenie ľudského zdravia.

Pri rozhodovaní o tom, či očkovať alebo nie, alebo pri rozhodovaní o vašich deťoch, dôrazne odporúčame, aby ste si urobili svoj vlastný výskum. O každej jednej očkovanej látke.

Nejde o to, aby ste boli zástancami alebo odporcami očkovaní. Je to o uvedomelom vedeckom prístupe k vlastnému životu. Musíme si uvedomiť to, že s mnohými vakcínami sú veľmi vážne problémy.

Pomôže to ochrane vlastného zdravia a pomôže to aj lekárskej komunite, aby mohla tieto problémy napraviť a posunúť sa ďalej.

Dobrá prednáška o téme

Dr. Lucija Tomlijenovič, PhD., je postdoktorandka na Univerzite v Britskej Kolumbii, kde pôsobí v oblasti neurovedy na oddelení medicíny.

Ako sa môže spoločnosť CDC a Merck odvolávať na účinnosť a bezpečnosť vakcíny Gardasil, keď neakceptuje jeho kontrolu?

Dr. Tomljenovič skúma dostupné údaje. Tie naznačujú, že pre túto očkovaciu látku neexistuje žiadna indikácia. Vychádza zo svojho výskumu účinku očkovacej látky na papáji.

Hovorí, že tvrdenia o účinnosti očkovacej látky nie sú ničím dokázané.

A pýta sa: „Je to etické, aby boli mladé ženy vystavované riziku úmrtia alebo invalidizujúcemu autoimunitnému ochoreniu v predškolskom veku kvôli vakcíne, ktorá zatiaľ nezabránila ani jedinému prípadu rakoviny krčka maternice, chorobe, ktorá sa môže vyvinúť o 20 až 30 rokov po expozícii HPV.

Aký to má význam, keď tomuto ochoreniu je možné predchádzať jednoduchým pravidelným palpačným vyšetrením, ktorý so sebou neprináša žiadne riziká?“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*