Globalisti sú predátori, Covid-19 je zbraň a vy ste korisť


Print Friendly, PDF & Email

Globalisti sú predátori, Covid-19 je zbraň a vy ste korisť

(Rhoda Wilsonová, Daily Expose) – Dr. Peter R. Breggin je psychiater, lekár a doktor medicíny. Na súdoch svedčil ako odborný znalec už viac než stokrát. Svedčiť proti farmaceutickému priemyslu začal v roku 1993.

V auguste 2020 podal právny zástupca organizácie Americkí lekári prvej línie Thomas Renz žalobu proti štátu Ohio na odstránenie neústavného nariadenia núdzového stavu.

„Sme presvedčení, že reakcia na COVID-19 bola tým najväčším podvodom, aký bol kedy spáchaný na americkej verejnosti,“ povedal Renz.

Renz požiadal Dr. Breggina, aby ako dôkaz k žalobe pripravil správu. Táto „Právna správa totality COVID-19″ mala 128 strán a bola začiatkom toho, čo sa stalo knihou Dr. Breggina, nazvanou ´Covid-19 a globálni predátori: my sme korisť´.

Kópiu rukopisu si možno objednať zadarmo, dokým sa neskôr tohto roku nebude dať kúpiť kniha.

„Jeden dôvod, prečo sme chceli rýchlo prísť s rukopisom bol, že keby nás náhodou zastrelili – tak je vonku aspoň rukopis,“ povedal Dr. Breggin.

Covid-19 je o eugenike, genocíde a transhumanizme

O niektorých aspektoch svojej knihy hovoril Dr. Breggin počas rozhovoru s Vyšetrovacím výborom pre koronavírus 28. júla 2021. Covid-19 je o eugenike, genocíde a transhumanizme.

„Stalo sa to, že skupina veľmi predátorských ľudí sa dala dokopy s mnohými rôznymi predátorskými skupinami a organizáciami rôznych ideológií a potom, bez toho, aby si od niekoho pýtali akékoľvek povolenie – mimo (či okrem) vlády, mimo cirkvi, mimo súdnictva – naplánovala a spustila pandémiu, pri ktorej mohli prevziať vládu nad svetom, bohatnúť, vykorisťovať ľudstvo a zavádzať svoju ideológiu,“ vysvetľuje.

Vyšetrovanie Dr. Breggina iniciovalo jeho zistenie, že USA, pod Fauciho vedením, financovali výskum v Číne zameraný na pridávanie nových funkcií koronavírusom. Objavil vedecký článok, ktorý dokazoval, že USA účinne financovali zbrane biologickej vojny.

Varoval svojich kolegov psychiatrov v USA, v Spojenom kráľovstve a všade v Európe, no nikto nereagoval. Informácie sa mu podarilo dostať k prezidentovi Trumpovi a o dva dni nato bola Fauciho dohoda o financovaní s čínskymi vedcami zrušená.

„Ďalšie, čo je veľmi dôležité, je to… že čokoľvek o Klausovi Schwabovi je aj o Billovi Gatesovi,“ hovorí Dr. Breggin.

„Je prekvapujúce, akí sú si blízki. Sú to úplne odlišní ľudia a Klaus Schwab dokonca vlastne ani nie je multimiliardár, [alebo] možno je ním potajme.“

Schwab vo svojej knihe ´Covid-19: Veľký reset´ robí to, čo ja v knihe ´Covid-19 a globálni predátori´: ukazuje, ako hrozbou je Trump, akou hrozbou je patriotizmus, akou hrozbou sú demokratické republiky.“

Globalisti nenávidia demokraciu

Dr. Breggin vysvetľuje, ako Schwaba znepokojuje všetko, čo vyzerá ako demokracia: Spojené kráľovstvo a brexit, Západná Európa a konkrétne Nemecko, „museli len zničiť všetko, čo vyzeralo ako demokratická republika“.

A, samozrejme, USA – keby stali alebo zostali patriotickou demokratickou republikou, nedovolili by uspieť Číne a globalistom.

Dr. Breggin vysvetľuje, že všetci najvýznamnejší miliardári z USA, všetky najvýznamnejšie technologické spoločnosti, napríklad Microsoft, Amazon a ďalšie obrovské korporácie majú významné čínske investície a prepojenia, vrátane veľkých farmaceutických spoločností.

BioNTech má partnerstvo s čínskou korporáciou a Pfizer má prepojenie s Čínou. Spoločnou črtou všetkých týchto miliardárov zo Západu a korporácií je, že sa zastávajú Číny a sú proti, napríklad, USA.

Všetko „civilné“ a dôležité je v Číne pod vojenskou kontrolou, ide o „koncept fúzie vojenského s civilným“. Napríklad Wu-chanský virologický inštitút podlieha čínskej armáde a vedie ho armádny dôstojník.

Stop Candida

Ďalší dôležitý koncept  v Číne je „koncept neobmedzenej vojny“. Čína má pocit, že je v neobmedzenej vojne s USA, čo znamená, že čokoľvek, čo sa urobí pre víťazstvo, je etické a neetická je len prehra.

Li-Meng Yanová je čínska lekárka, vedkyňa a virologička. Predtým, než pred niekoľkými rokmi ušla do USA, pracovala v Hong Kongu. Od svojho príchodu do USA publikovala spolu s dvoma čínskymi kolegami tri štúdie. Yanová jednoznačne uviedla, že vírus bol vypustený zámerne v rámci neobmedzenej vojny Ľudovou oslobodzovacou armádou a v konečnom dôsledku Komunistickou stranou Číny.

Yanová hovorí, že v Číne je dobre známe, a tiež sa o tom ako o známej veci hovorí, že vírus bol vytvorený prostredníctvom vojenských pobočiek Wu-chanského laboratória.

Dr. Breggin si vybavuje rozhovor, ktorý mal s Yanovou, keď čakal na pripjenie sa ďalších účastníkov virtuálnej konferencie.

Breggin: „Začínam si myslieť, že máte pravdu a toto celé bolo plánované. Hádankou mi však je, prečo by to vypustili v Číne? Teda, podľa mňa to musela byť chyba, nie?“

Yanová: „Nuž, nie. Vy, samozrejme, viete, že došlo k najmenej štyrom náhodným únikom v Číne a po jednom v Singapúre a v Hong Kongu. Nepočítajúc ten súčasný a nepočítajúc SARS-CoV-1, ktorý mohol byť vypustený v Číne, bolo šesť únikov, čo by dokopy dávalo osem. Viete, ako rýchlo tie úniky zastavili?“

Breggin: „Ó, áno. Chcem povedať, každý únik okamžite hlásili Svetovej zdravotníckej organizácii. Poradili si s tým, vystopovali to – všetko to boli ľudia, ktorí to chytili v laboratóriu. Niekoľko ľudí zomrelo, ale zastavili to naozaj rýchlo.“

Yanová: „Áno. Čína má vládu, ktorá vie tieto veci zastaviť hneď, ako sa začnú. Toto nechali tak. Takže to bolo plánované. Ide o dominantné postavenie vo svete a Čína dala veľmi jasne najavo, že v ceste im stojí jediná vec – USA ako svetový policajt.“

Dr. Breggin: „Budú pokračovať v podkopávaní pozície USA. Taký je ich plán. Taký je plán Fauciho, taký je plán Klausa Schwaba, Gatesa. A keď to dokážu, keď uspejú, Čína ovládne svet a globalistov zhltnú zaživa.“

Dr. Breggin pokračuje opisovaním účelu, účastníkov a „virtuálnej signalizácie“ virtuálnej konferencie, poriadanej v novembri 2020 Michaelom Bloombergom. Konferencie, ktorá bola spolusponzorovaná čínskou komunistickou organizáciou a na ktorej bol jedným z hlavných úvodných rečníkov viceprezident Číny.

Cieľom je totálna kontrola sveta neomarxistami

„Globalisti si myslia, že budú vládnuť svetu, že prostredníctvom WHO a Číny budú vykorisťovať svet – teda, že prinesú svetu predátorský kapitalizmus s pozlátkom predátorského socializmu, či marxizmu – a že budú stále bohatší a bohatší,“ povedal Dr. Breggin.

„Vnútorný kruh marxistov,“vysvetlil ďalej, „chce byť vládcom sveta. Dávajú dokopy dve tradície: cisársku a hitlerovsko-stalinovsko-maoistickú. Chcú šíriť tieto princípy úplnej kontroly.“

V Číne nie je žiadny systém sociálneho zabezpečenia – existuje príslovie „sám sa rodíš a sám umieraš“ – a vláda čaká, že o svojich starých sa, podľa čínskej tradície, postarajú rodiny.

Väčšina čínskych starých ľudí nemá penzie a ohľadom finančnej podpory sú do veľkej miery závislí na svojich deťoch.

Z dôvodu zavedenia čínskej politiky jedného dieťaťa je teraz príliš málo detí na to, aby sa mohli starať o svojich starnúcich rodičov.

Záver

Podľa Dr. Bregina bolo vypustenie vírusu v Číne dokonalou zbraňou, pretože „oni nemajú žiadne výčitky svedomia kvôli zabíjaniu neužitočných jedákov“.

Nemajú žiadne výčitky svedomia zo zabíjania ľudí kvôli odoberaniu orgánov.

Namiesto výčitiek svedomia majú ciele. A tak im vypustenie vírusu v Číne umožnilo nielen nesmierne zväčšiť moc strany, ale aj zabiť obrovské množstvo starých ľudí.“

Chceme, aby takýto režim riadil náš svet?

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Rhoda Wilsonová, Zdroj: DailyExpose.co.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku. Ak sa nemýlim tak psychiater Dr. Bregin aj odhaľuje gaunerská v psychiatrickom biznise. Boli o tom články na naturalnews.com

 2. https://www.naturalnews.com/2021-09-20-sen-rand-not-planning-to-get-vaccinated-natural-immunity.html
  Sen. Rand Paul does not plan to get COVID-19 vaccine, explains he has natural immunity which is vastly superior compared to artificial vaccine “immunity”
  Senátor Rand Paul neplánuje dostať vakcínu proti COVID-19, vysvetľuje, že má prirodzenú imunitu, ktorá je oveľa lepšia v porovnaní s „imunitou“ umelej vakcíny.

  Paul mocks Fauci, slams government over assault on basic civil liberties
  Paul sa Faucimu vysmieva a viní vládu z útoku na základné občianske slobody

  Paul’s view supported by colleagues and science
  Paulov pohľad podporujú kolegovia a veda

 3. Článok ide príliš dozadu a odpútava pozornosť na „žabomyšie problémy“ medzi veľmocami, čo je len hra pre toho, kto vlastní všetkých hráčov.

  Uvítal by som články o predvídaní budúcich krokov v zmysle – my vieme, čo teraz urobíte! Globalisti s nami hrajú asalto, čo je výraz zo šermu, keď majster vykonáva také grify, na ktoré keď súper reaguje – vždy sa dostane do pozície, v ktorej prehráva. Teda – stále ide o tú psycho reaktivitu porazeného, ktorý nemá na to, aby vyvinul vlastnú iniciatívu a vlastný grif! Teda – čo tak konečne byť v pozícii toho, ktorý vie, čo bude? Niekomu bude možno bližší šach – mne je ten šerm, pretože v ňom ide ozaj o život, a keď nejde o život – ide o hovno!

  Takže poprosím redakciu o predikciu! Ak toho nie ste schopní – nič ste sa doteraz zrejme nenaučili a nemáte na to byť majstrami asalto a teda nemáte druhých čo naučiť. Bez urážky. Treba vystúpiť na tento level, pretože nám ide o život!

  • Odporúčam si znovu pozrieť fr. film Hrbáč – La Gardére, tam to je učebnicovo spracované – aj ako dostať a na čom svojho úhlavného nepriateľa.
   https://www.freefilm.to/film/hrbac-lagardere
   Novšia verzia 2003 – odporúčam.
   https://ulozto.net/file/nTweM0a1iXv7/hrbac-lagardere-2003-lagardere-mp4#!ZJAzMQR2AzRjAwV3LGp3AQx4MQp4Zmq2JTysK08gqI9eoGV1BD==

  • Predikcie sú mínové pole, lebo ak nevyjdú, tak prorok potom vyzerá ako blbec. Ale dobre, urobíme malé proroctvo na najbližších 6 mesiacov:

   Situácia vo svete sa začne vyostrovať. Austrália je toho dôkazom, kde už demonštranti nemajú zábrany napádať policajtov (možno ste videli posledné videá). Na jednej strane stále viac ľudí začne chápať, že ide o podvod a tiež sa začnú naplno odhaľovať následky vakcín, ktoré už nepôjde ďalej utajiť. Na druhej strane, namiesto zastavenia očkovania však vlády budú pritvrdzovať očkovací teror a zavádzať povinné očkovanie. Taliansko už je tam, ďalšie krajiny, vrátane nás budú nasledovať. Niekde v nejakej krajine niekomu nasratému však rupnú nervy a nie celkom pekná vec sa prihodí nejakému významnému covidovému fašistovi. Ľudia z iných krajín sa tým okamžite inšpirujú a z múzeií začnú vyťahovať a oprášovať staré gilotíny a šibenice. Covidoví fašisti sa zľaknú a spustia ďalšiu fázu – finančný a ekonomický kolaps. K tomu by došlo tak či tak, len to urýchlia. Respektíve, správnejšie povedané, prestanú ho brzdiť. Ono vlastne aj táto pandémia odštartovala 20.2.2020 (zaujímavé číslo pre numerológov) finančným krachom možno väčším ako v roku 1929 a aby to zakryli, tak uvrhli svet do lockdownu, utlmili ekonomickú aktivitu, presmerovali pozornosť na „vírus“ a tým ten krach zamaskovali a oddialili. Takže, po vypuknutí ľudových revolúcií v mnohých krajinách prestanú covidoví fašisti držať finančný domček z karát pokope a ten sa rozsype. Prvý skolabuje dolár, potom za ním aj euro. Spočiatku nastane deflácia (kvôli deštrukcii finančných derivátov), no zakrátko hneď na to bude nasledovať hyperinflácia (kvôli zbesilému tlačeniu peňazí a súčasnému útlmu výroby).

   Takže odporúčame: diverzifikovať úspory do cashu / kešu (banky nebudú fungovať alebo len v obmedzenom režime ako kedysi v Grécku a na Cypre), drahých kovov (väčšina striebro, menšina zlato) a kryptomien. Zároveň si urobiť zásoby trvanlivých potravín a vody. To je základ. Ak máte dom na dedine, môžete uvažovať aj o diselových generátoroch elektriny, dreve na zimu, uhlí, skleníkoch, osivách, domácich hospodárskych zvieratách, zbraniach, munícii a podobných „survival stuff“ (veciach na prežitie).

   Ale ako sme uviedli na začiatku – predikcie či proroctvá neradi robíme, lebo ak nevyjdu, tak budeme potom na smiech. Ale asi lepšie byť na posmech ako zostať nepripravený a zaskočený. Tak sa teda môžete ísť pripravovať 🙂

   • Asi len hlúpi sa smeje v tejto dobe… Byt pripravený dopredu na „možnú“ realitu nieje naškodu…ak sa to zlé neudeje lepšie 💪chce to byť silný a vydržať a v kľude ľuďom vysvetľovať, že hlavne je držať spolu… A ísť proti tým čo nás chcú likvidovať ich zbraňami.. Aj my tlačeme heslami do tých čo ešte spia a namiesto strachu im ponúknime spoluprácu a podporu… Takto to praktikumjem ja… Častokrát úspešne

   • Niečo vám uniká!
    Celý svet „nemá“ extra finančný problém okrem EU!
    Tu blbci /vazali USA/ cca pred rokom vypovedali dlhodobé zmluvy na dodávky energií, hlavne zemného plynu s Ruskom.
    Zároveň sa dohodli, že ostatné ceny sa budú – na rozdiel od ropy – pohybovať od zemného plynu! Odbočím! Existuje téza, že ide o bolestivú fázu – pre EU – globálneho odstrihávania Emirátov od petrodolára a zároveň obmedzenie USA FED petrodolárov kvôli preformátovaniu USA na USSR!
    Lebo FED nie je na vrchole potravného reťazca ako sa zdá. Späť.

    Plyn sa teda posunul zo stabilných dlhodobých kontraktov 200 USD za 1000 kubíkov na burzu, a tam vyletel na 900 USD/1000 m3 – avšak táto špekulácia sa odvíja len od potrieb EU – ktorá môže túto zimu ZAMRZNÚŤ!!! USA vykonali protiopatrenie proti zrúteniu petrodolára tým, že tým, že ovládajú euroṕske vlády – prinútili ich spáchať samovraždu = vypovedať Rusku zmluvy! A teraz – tak ako modelovo s Ukrajinou, ktorá mala pozastavený prísun plynu nielen kvôli neplateniu – čo „zachraňoval“ Fico „predvídavo“ retransportom slovenského plynu: USA nakupovali od Rusov plyn a predávali ho na dlh Ukrajine a ešte plánovali EU predávať aj svoj bridlicový plyn – čo nevyšlo o. i. z ekologických dôvodov – USA teraz budú nakupovať drahý Ruský plyn za nové tržné ceny a predávať ho budú predražený svojím EU vazalom! Preto tak vyleteli ceny všetkého, aj keď médiá tvrdili, že je to opäť kvôli cenám ropy! Hovno! Plyn a elektrina – pohon priemyslu! Teplo = politikum pre obyvateľstvo EU! Nech to stojí čo to stojí – hlavne nech nezmrzneme! Strach! Odbočím!

    Počas WW2 došlo k epizóde, keď istá fr. židovka vlastniaca obraz od Moneta ho vymenila v zime za kabát! a ešte dala k tomu potvrdenie. Obraz sa myslím ešte v 60-70-tych rokoch predal na dražbe za 60 mil. USD, ale predávajúci mal problém s preukazovaním legálneho nadobudnutia obrazu, teda že ho nearizoval. Mal síce potvrdenie, ale nakoniec to potvrdila sama stará pôvodná majiteľka, že túto výmenu za kabát neľutuje, že jej to zachránilo život a že by to urobila znovu. Čiže – toto je mechanizmus toho rozhodovania. Aj keby mali stáť fabriky – teplárne musia fungovať!

    V podstate tu si je možné uvedomiť, že existuje „niekto“, kto vlastní všetkých hráčov a komu je jedno či ropa či plyn! Green deal! Totálne priškrtenie EU tak, že si povraz navliekla na krk sama! Presnejšie – navliekla ho na krk nám – „Uhlie a oceľ“! Čiže – globalistom je fuk čo Emiráty, ale zjavne im nie je fuk čo biele obyvateľstvo Európy! Situ v Commonwealth teda nie je smerodatná pre pre vývoj koronakrízy v EU, pretože od samého začiatku nejde o koronakrízu, ale o likvidáciu ekonomiky predovšetkým v EU a v USA! A z toho by som vychádzal – ako hasič, ktorý robí útok priamo do centra ohňa a nehasí pi.oviny okolo!

    Takže prosím predikciu odznova – detičky sa už nesmejú!

    Sniežik sa nám chumelí
    „Sniežik sa nám chumelí,
    zima je zimička.
    Polia, lúky vybieli
    zapadne cestička.

    Zakry svojou perinkou
    celý kraj náš milý.
    Veď sme sa už na teba
    tak veľmi tešili.

    Padaj sniežik, padaj nám
    tešia sa ti deti.
    Naša pieseň radostná
    v ústrety ti letí.“
    http://rozpravkovo.vysivkar.sk/basnicka/sniezik-sa-nam-chumeli

    Čiže porovnajte prvú „depkársku“ slohu s tou poslednou v zmysle – žiadna kaša sa neje tak horúca, ako sa uvarí. A my sme potomkovia Hyperbárijcov – či? Pokiaľ Európania budú mrznúť kvôli tomu sku.venému EU aparátu a Green dealu – EU je v prdeli! Nie korona kríza, ale energetická – úplne zbytočná kríza to môže konečne povaliť! Lebo toľko sa chodí s džbánom, až sa ucho odtrhne.

    Takže skúste teraz vy.

    • Aby som upresnil – toto teraz nie je Ponciho schéma ako v roku 2008 – toto je úplne iný – samovražedný mechanizmus – niekto sa tu odpálil „za džihád“! Nehovorím o Plandémii!

     Teda – už rok sú známi vinníci tohoto rozhodnutia, ktoré má ešte len vyvolať v priebehu pár mesiacov skutočnú krízu! Čiže – sme v roli pozorovateľa priebehu zločinu! Sme v situ, keď ho musíme nechať dokonať, aby sme páchateľa prichytili pri čine!

     EU zatiaľ nie je superštát – EU je len ORGANIZÁCIA! EU sa môže stať superštátom len vtedy, keď jej všetky štáty odovzdajú svoju úplnú územnú suverenitu – zatiaľ odovzdali len čiastočnú správnu. EU teda nemá vlastné územie ako štát. Trochu to pripomína nahrávanie-sťahovanie nejakého videa – v poslednej fáze sa niečo stane, preruší sa, vypadne prúd – video je fuč, alebo nefunkčné. Niečo ako nedokonaný pohlavný styk – niekomu sa nepostavil, alebo nejaká sa zacvikla. Teda – ak sa toto prevalí – obyvatelia Európy si okamžite uvedomia, že táto sku.vená EU ich vedie len do záhuby! Takže koniec EU!

     Ten koniec EU si tu veľmi rád v tomto prípade „odmrznem“!

     • Vsetky prozapadne staty riadi jedno centrum,softver sidliaci v London city,chazarska zidosionistickoiluminatska satanisticka mafia ROTHSCHILD a spol. hardver,cize hruba sila je armada USA s velenim vo Washington D.C. a na mentalne vymyvanie mozgov sluzi Vatikan plus vsetky mienkotvorne media.Rothschildovska mafia ma urcite dohody s cinskymi vladnymi politikmi a taktiez s ruskymi na cele s Putinom na urcitej forme svetovlady.Toto spojenie je ako trojhlavy drak,kde ale jedna hlava neveri druhej a druha tretej,a prave na tejto vzajomnej nedovere medzi nimi sa moze ich plan svetovlady zrutit.

     • Redy – Londýn ako centrum svetovej burzy ešte funguje, ale riadenia sveta už prechádza do Číny – rodina Li – ruší sa NY-LON.
      Pokiaľ viem, Veľký Brat a jeho technologická Beštia má sídlo v Austrálii – informácia stará min. 20 rokov. Tie korona manévre v Austrálii môžu súvisieť s „údržbou serveru“ = celoplošné technické zásahy a zároveň previerka.

      Ten mocenský „triumvirát“ je naopak veľmi stabilný – poznám z detstva – traja kamaráti – veľmi často sme riešili rôzne konflikty medzi sebou tak, že keď sme sa chytili dvaja medzi sebou – tretí ako arbiter sa pridal k jednému. Bolo to obdobie dvaja proti jednému, ale to netrvalo dlho – aj tí dvaja sa pohnevali a výmena začala znovu. Čo sme mali spoločné? Jeden činžiak a jednu ulicu!

      Čo má spoločné Rusko, USA a Čína? Spoločný dom – židovstvo. Židovstvo ako perifériu moci – exekutívu globálneho mocenského systému.
      USA – Chazari /turkistickí/ a koncept talmud.
      Rusko – Chasidi /semitskí/ a koncept tóra.
      Čína – je akože „nežidovská“ – ale koncept je produkt židovstva – marxizmus!

      Štvrtý muž je islám. Kto bude veľmoc – či Pákistán, či Teherán – ukáže súťaž.
      Globálny mocenský systém si dáva veľký pozor, aby nevykonal nevratné zmeny vo svoj neprospech a úplnú destabilizáciu.

  • Maros,vyborny komentar,ano,lebo len malo ludi vie ,co sa bude presne diat,lebo necitaju plany Elit

   • Janko, prosim Ťa, povedz nám nevzdelanym kde zdielaju elity svoje plany? V nocniku N? A ano mas pravdu len malo ludi vie co sa bude diat. A nebude to trvat dlho a urcite to nepojde podla planu elit, ale to tym co vedia co sa bude diat nemusim vysvetlovat.

 4. https://cz24.news/nezakonne-nezmyselne-vladne-restrikcie-gastro-podniky-doslova-nicia-postavili-sa-im-nielen-francuzi-ale-najnovsie-aj-svajciari-zda-ze-len-zhrbene-slovenske-ovecky-sa-podvolili-pharma-masiarom-a-j/
  Nezákonné, nezmyselné vládne reštrikcie gastro podniky doslova ničia. Postavili sa im nielen Francúzi, ale najnovšie aj Švajčiari. Zdá, že len zhrbené slovenské ovečky sa podvolili pharma-mäsiarom a jatkám (VIDEO)

  Nezákonné, nezmyselné vládne reštrikcie gastro podniky doslova ničia. Postavili sa im nielen Francúzi, ale najnovšie aj Švajčiari. Zdá, že len zhrbené slovenské ovečky sa podvolili pharma-mäsiarom a jatkám (VIDEO)

  A čo Slováci? Opäť iba zohneme chrbty, budeme slepo počúvať a poslúchať a necháme naše gastro prevádzky padnúť úplne na kolená. I keď mnohé z nich sú na nich už teraz.

  • Nechame nase gastroprevadzky padnut na kolena??? Akoze ked ma tam nepusti lebo som neni ockovany ani testovany tak ako im mam pomoct? A za druhe ked mi toto spravi raz tak nemam zaujem tam ist ani keby padli vsetky chore odporucania a davaju mi obedy zadarmo.

  • Veľa ich ma zelenú zónu
   Môže prísť ten kto je očkovaný, s testom, a pod.. A aj bez nijakého takéhoto dokladu…. Nie Slováci niesu až také ovce, aspoň nie všetci…. Iba sa musia pridať aj ostatný a netestovat sa tým testom čo detekuje každý kontakt s bežnou chrípkou…. 😉 Forca!!!!

 5. https://cz24.news/smrtici-ockovani-a-podvod-s-koronou-top-info/
  SMRTÍCÍ OČKOVÁNÍ A PODVOD S KORONOU – TOP INFO!!!

  • Další dokument, který Corbin získal od nejmenovaného zaměstnance firmy Pfizer dokazuje, jakým způsobem byly chemické a biologické procesy zmanipulovány k tomu, aby vyprodukovaly mRNA, ke kterému je pak přidán pro člověka velmi nebezpečný jed, což je kysličník grafenu. Každá 30mg dávka očkování obsahuje 15 bilionů nanočástic grafenu. Po vpichu, zatím co se hrotová bílkovina navazuje na buňky v těle očkovaných, kysličník grafenu začne budovat struktury, což způsobuje srážlivost krve, selhání srdce a jiné problémy.

 6. Zaujímavý článok s videami ako sa ľudia búria proti vakcinačnému biznisu, proti zákazom, obmedzeniam …
  https://www.naturalblaze.com/2021/09/nyc-war-on-unvaxxed-causing-chaos.html

 7. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/09/21/israel-pfizer-vaccine.aspx
  Pfizer Admits Israel Is the Great COVID-19 Vaccine Experiment
  Pfizer priznáva, že Izrael je veľký experiment s očkovaním proti COVID-19

  Clear Evidence of Vaccine Failure
  Jasný dôkaz zlyhania vakcíny

  Pfizer admits it’s treating Israel as a unique “laboratory” to assess COVID jab effects. Whatever happens in Israel can reliably be expected to happen elsewhere, months later
  Pfizer priznáva, že s Izraelom zaobchádza ako s unikátnym „laboratóriom“ na hodnotenie účinkov COVID vakcíny. Čokoľvek sa stane v Izraeli, dá sa spoľahlivo očakávať, že sa stane aj inde, o niekoľko mesiacov neskôr

  Mass Vaccination Actually Drives Mutations
  Hromadné očkovanie v skutočnosti spôsobuje mutácie

 8. Ďakujem za váš článok. Je výborný a pridávať ďalšie slová pokladám za zbytočné.

 9. https://aeronet.cz/news/papez-frantisek-slouzil-na-namesti-v-budapesti-desivou-msi-s-okultistickym-krizem-za-zady-s-pribitou-lidskou-lebkou-pod-nohami-krista-a-s-hadem-stocenym-okolo-krize-za-papezskym-stolcem/
  Papež František sloužil na náměstí v Budapešti děsivou mši s okultistickým křížem za zády, s přibitou lidskou lebkou pod nohami Krista a s hadem stočeným okolo kříže za papežským stolcem! Had se šípovým ocasem olizující lidskou lebku odkazuje na ukřižovaného hada jako symbol okultní alchymie! Pracovník technických služeb, který pódium připravoval pro eucharistický kongres, nafotil šokující důkazní materiál zachycující skryté okultní symboly na Kristově kříži! Tohle už není Vatikán, ani křesťanství, ale spolek Luciferiánů oslavujících pád církve! Další důkaz toho, že papežský stolec ovládl Antikrist!

  Vatikán se stal nejvyšším sídlem okultních procesů řízení, už to nemá nic společného s křesťanstvím

  Alchymie, jedy a vakcíny… symbolizované hadem přibitým na kříži

 10. lubomír lubomir

  Tento článok je chaotický je to kompilácia myšlienok a nemá zmysel neukazuje na východiská

  • Východisko? Postaviť sa covidovej tyranii na odpor. Povedať „Nie“ a nezúčastňovať sa jej. Odmietnuť poslušnosť. Žiť si svoj život a kašlať na vládu.

   • Ale ved to sa neda, staci ked uspesnym demonstrantom po obsadeni vladnej budovy pride sms od zamestnavatela , ze ked zajtra nebude v robote je bez vyplaty a nasledne exekuovany, tak kolky odidu? To to je problem na com je postavena cela manipulacia.To treba zmenit.

 11. Vsak ked som bol vo Vatikane,uz len tie obrazy a vyjavy su silno Satanisticke Ps: nemozem to uverejnit??/

 12. https://www.banned.video/watch?id=614920f7e20eb000d7ba5028
  House Of Cards Collapses! Around The World, Top Regulators/Scientists Have Come Out Against The Covid-19 Death Shots – FULL SHOW 9/20/21
  Domček z kariet sa zrúti! Po celom svete vystúpili špičkoví regulátori/vedci proti vakcínam smrti Covid -19 – CELÁ UKÁŽKA 20. 9. 21

  • Marek Košice

   Verím tomu že sa zrúti, lebo aby sa potom stámilióny (alebo stále miliardy? Závisí od toho koľko nás prežije) ľudí inkarnovalo späť na Zem do totálne väzenia AI, to fakt nemôže dávať zmysel ani samotnému Stvoriteľovi duše….

   • Artefact = objekt vytvorený! Arte = umenie, schopnosť, zručnosť, nápad.
    Z toho vyplýva „artificial“.
    To podstatné – je to objekt, alebo aj subjekt?
    Teraz inak. AI údajne obťažuje celý Kozmos, aj iné civilizácie. V podstate je to čosi ako snehová guľa, ktorá sa nabaľuje tam, kde má podmienky pre rast. Je to niečo ako huba kombucha – dáš ju do čaju a vyrastie. Žiaden čaj – žiadna kombucha. Kde nič nie je – ani čert neberie!

    Faktom je, že dokáže existovať. Ako „parazit“, resp. ako torzo informačného objektu. Podmnožina. Náš problém spočíva v tom, že pracujeme s, „akceptujeme“ len torzo vedomostí, ako je čas, priestor, hmota a energia, ale informačný objekt pre nás neexistuje – všeobecne ako súčasť poznania – deformovanej „vedy“. Pritom informácia je obsiahnutá v energii, hmote, čase a priestore. Informácia je súčasť celku. Je všade a zároveň nikde.

    Tí, ktorí nás chcú ovládnuť však poznajú existenciu informačného objektu kozmu. A časť z neho vytrhli ako podmnožinu do nášho 3 a 4D priestoru, času, energie a hmoty, a sformovali – vytvorili pre nás všeobecne, ale Nimy uchopiteľný = pochopiteľný artefact – informačný objekt sformovaný ako Artificial Intelligence, ktorému poskytujú energiu a hlavne informácie – o nás, aby AI slúžila na našu kontrolu. Keďže aj naša duša je informačný objekt a zároveň subjekt, pretože má vôľu a hlavne má tvorivosť = artefaciality /creativity, je tu snaha implementovať AI do duše človeka, aby mohla z nej vysávať všetky informácie smerujúce k Stvoriteľovi, lebo my sme jeho spravodajci – a tak zamedziť toku týchto informácií k Nemu a vytvoriť „nový“ informačný objekt v rukách Odporcov. A informácie znamenajú moc. Čím väčší informačný objekt tu nabalia, tým získajú väčšiu moc – potenciál. Teda – transhumanizácia nie je len o odtrhnutí človeka od Zdroja – je to predovšetkým odtrhnutie Zdroja od človeka! Pravá, najpravejšia Svätokrádež! Toto už nie je navŕtaný ropovod!

    Naši kozmickí predkovia sú údajne strážcovia tzv. Štvrtej Brány 5D pred Stvoriteľom. Údajne prešli zničujúcim kozmickým konfliktom a len sa z neho spamätávajú. Reinkarnujú sa preto na Zem do 3 a 4D, aby si opravili poškodený genóm 4 a 5D – Zem je niečo ako jasličky. Pokiaľ by sa Odporcom podarilo človeka transhumanizovať – AI je niečo ako vírus Odporcov prenesený cez túto Štvrtú Bránu. Gól!
    A tu končím… ???

    • ???
     Čiže Štvrtú Bránu Stvoriteľa musíme – ako potomkovia a reinkarnáti Vysokých Bielych „v opravnom servise a jasličkách“ na Zemi – chrániť už tu na Zemi! Kozmický konflikt sa preniesol až sem, do „Zeme Nikoho“ – do inak „demilitarizovaného pásma“ slúžiaceho ako oáza pre mnohé entity a civilizácie pred nami.
     Máme teda určité – nie infantilné povinnosti.

 13. https://www.banned.video/watch?id=614916e2e20eb000d7b8d41e
  Dr. Ardis: The Medical Industry Is Responsible For ‘Covid’ Deaths, Not Virus
  Dr. Ardis: Lekársky priemysel je zodpovedný za úmrtia na „Covid“, nie vírusy

  Dr. Bryan Ardis joins Owen Shroyer live in studio to break down how the medical industry in killing more people through toxic treatments and vaccines than the COVID virus itself.
  Dr. Bryan Ardis sa pripája k Owenovi Shroyerovi naživo v štúdiu, aby rozobral, ako zdravotnícky priemysel zabíja viac ľudí toxickými ošetreniami a vakcínami ako samotný vírus COVID.

 14. https://www.banned.video/watch?id=61494986e20eb000d7bece53
  Justin Trudeau Announces Climate Lockdown Coming Next
  Justin Trudeau oznamuje, že nabudúce dôjde k lockdownu (k uzavretiu) kvôli klíme

  Justin Trudeau is finally honest with the public.
  Justin Trudeau je konečne voči verejnosti úprimný.

 15. Plne zaočkovaná austrálska plavkyňa leží s Covidom v nemocnici. „Psychicky aj fyzicky som zdrvená,“ priznáva
  Populistickému a propagandistickému heslu „Vakcína je zdravie, vakcína je sloboda“ dnes už verí čím ďalej tým menej ľudí. Určite medzi nich patrí aj austrálska plavkyňa Madison Wilsonová.

  Iba slepý nevidí, že na Covid sa dostáva do nemocnice stále viac ľudí, ktorí sú zaočkovaní oboma dávkami proti koronavírusu. Navyše, aj oni sú aktívnymi roznášačmi tejto choroby, takže ani o zdraví a ani o slobode sa hovoriť vôbec nedá. Vie to už aj austrálska plavkyňa Madison Wilsonová, o ktorej píše aj portál…………….

  ŠOKUJÚCE ODHALENIE: Izrael „laboratóriom“ Pfizeru a Izraelčania ako laboratórne potkany? Priznanie viceprezidenta farmagigantu

  Izraelská televízia zverejnila nahrávku videohovoru viceprezidenta a hlavného vedeckého pracovníka spoločnosti Pfizer Philipa Dormitzera. Ten v nej tvrdí, že Izrael je laboratóriom farmaceutického gigantu pre vakcínu proti koronavírusu, píše unzensuriert.at.

  Izraelská TV prerušila Správy a oznámila, že ich krajina sa dohodla so spoločnosťou Pfizer na nepovolení ďalších covidových vakcín, ktoré by využívali Izraelčanov ako laboratórne potkany………………….

  Toľko ľudí neverí vpichom a predsa sa mnohí stále vakcinujú, čím to asi bude?

  No tieto dva články dokazujú, že sa mýlia a možno sa zobudia, ale môže byť neskoro.

 16. https://www.hlavnespravy.sk/zdravotna-sestra-odhaluje-moji-kolegovia-zomieraju-po-ockovani/2685058
  Zdravotná sestra odhaľuje: Moji kolegovia zomierajú po očkovaní

  Americká zdravotná sestra Tamra sa rozhodla prehovoriť o poškodení očkovaním. V relácii Stew Peters Show uviedla, že po očkovaní proti korone zomrelo viacero zdravotných sestier a najmenej jeden lekár

 17. https://www.hlavnespravy.sk/martinskym-aktivistom-sa-podarilo-zablokovat-ockovanie-v-obci-podbiel-dalsi-protest-proti-ockovaniu-sa-organizuje-uz-vo-stvrtok-v-cadci-o-8-30-pred-kulturnym-domom/2685114
  Martinským aktivistom sa podarilo zablokovať očkovanie v obci Podbieľ. Ďalší protest proti očkovaniu sa organizuje už vo štvrtok v Čadci o 8.30 pred kultúrnym domom

  Aktivistom z Martina sa podarilo zablokovať očkovanie v obci Podbieľ na Orave. Svojou prítomnosťou a vhodne zvolenými argumentami dostali do úzkych nie len prítomný zdravotnícky personál, ale aj privolanú policajnú hliadku. Ich zámer nakoniec vyšiel v ich prospech. Župa očkovaciu jednotku stiahla

 18. ZAJTRA – 22. septembra 2021 máme Nový rok 7530 od Stvorenia Sveta v Hviezdnom Chráme!

  Kto nevie – slovo Stvorenie sa používa v zmysle podpísania, teda gramotne – Mieru po dlhotrvajúcej, veľmi deštruktívnej vojne medzi bielymi, árijskými, ruskými plemenami a žltými, čínskymi plemenami, ktoré inak odvodzujú svoj pôvod od reptiliánskeho Žltého Cisára /MY odvodzujeme svoj pôvod od Vysokých Bielych, semiti a Summeri od Annunaki/.

  Následkom tohto Mieru = Stvorenia, podpísaného pri Kaspickom mori, bolo vybudovanie Veľkého čínskeho múru, ktorý mal zabrániť nájazdom neposlušných kmeňov a bánd do Eurázie. Strieľne na múre sú dodnes obrátené smerom do Číny – nie naopak.

  V kontexte s genetickým výskumom Slovákov, ktorý potvrdil, že sme tu = tu! už 8 tisíc rokov – pamätajme – do „Kristovho“ židobiblického rímskeho letopočtu – na tých stratených 5 a pol tisícročia dejín v našej rodovej pamäti!

  7529 – 7530

  • Veru ako píšeš, klobúk dole Maroš. Zial vacsina v tejto dobe si na predkov spomenie raz za rok, ze im ide zapalit sviecku. Ked sa mi ludia stazuju, a to je pomerne casto pracujem totiz ako maser, ze oni nechcu testy ani ockovanie ale ked sa inak nebude dat musia sa podvolit, naco im poviem keby sa takto podvolili nasi dedovia pred Hitlerom a jemu podobnymi, kde by sme teraz boli. A odrazu nastane ticho

 19. Dva mniši z kláštera v regionu Beaujolais byli obviněni z toho, že byli v noci ze 14. na 15. září přistiženi in flagranti při pokusu o zapálení antén 5G. Klášter ujišťuje, že tito dva mniši chtěli chránít obyvatelstvo.
  Podle prokuratury ve Villefranche-sur-Saône, která potvrdila informace regionálního deníku Le Progrès, se oba muži ve věku 39 a 40 let přiznali k zapálení telefonního sloupu v noci ze 14. na 15. září v Saint-Forgeux severozápadně od Lyonu. Škody byly omezené.
  Byli vzati do vazby a poté předvedeni před vyšetřujícího soudce. Přiznali se a vysvětlili, že jednali, aby „ochránili obyvatelstvo před škodlivými účinky“ 5G, řekla agentuře AFP prokurátorka Laëtitia Francartová z Villefranche.
  Mluvčí kláštera to podle deníku Le Progrès označila za „ojedinělý čin a mladickou chybu“. „Vlny jsou velmi škodlivé pro zdraví a oni chtěli jednat pro blaho lidstva,“ řekla novinám.
  http://zvedavec.org/vezkratce/18118/

 20. Očkujte se proti chřipce a zároveň i proti covidu-19. Ministerstvo zdravotnictví varuje před zmutovaným virem chřipky, který straší především seniory. Zabránit nebezpečné epidemii mají vakcíny.
  https://cz.sputniknews.com/20210921/cesko-obchazi-strasidlo-zmutovane-chripky-vojtech-uz-chysta-vakciny-15907738.html

 21. jednoduchá

  …rada si prečítam Vaše názory, no moment.mi doma ,,štrajkuje“ pc, a to som si ešte akurát teraz ,,zabezpečila“ AVG secure pre viacero zariadení…

  • AVG – není považován za kvalitní antivir
   zkus nainstalovat německou Aviru, http://avira.com/ používal jsem ji na Win XP k plné spokojenosti – hlavně nezatěžuje počítač, je v angličtině a němčine.

 22. jednoduchá

  …vďaka za radu, no ja sa veľmi tejto technike nerozumiem, po nemec.sa učím, no čo sa týka opráv pc a inštal., toto je pre mńa ,,veľká neznáma“….rada by som to vyskúšala, no zapnem pc a stále mám 1 obrázok prírody, kliknem enter, začne sa tam ,,točiť koliesko“ akože načítava, no za chvíľu to prestane, opäť je tam ten istý obrázok, nič sa s tým nerobí….no uvidím, dneska ho zanesiem synovcovi na opravu…

Pridajte komentár

*