Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Ďalšie mladé dievča odkázané do konca života na invalidný vozík kvôli očkovaniu


Print Friendly, PDF & Email

 

Ľudský papilomavírus, známy ako HPV, je neuveriteľne bežná, zvyčajne pohlavnou cestou prenosná infekcia. Hoci v srdciach mnohých vzbudzuje strach už len názov HPV, vo väčšine prípadov je úplne neškodný.

Webová stránka Organizácie pre kontrolu ochorení (CDC) uvádza, že „HPV je taký bežný, že ho v istom období svojho života dostanú takmer všetci sexuálne aktívni ľudia“.

Úrady zavádzajú o potrebe tohto očkovania

Hoci agentúra varuje, že HPV môže spôsobovať genitálne bradavice a rakovinu krčka maternice, a preto je očkovanie proti nemu veľmi dôležité, čísla toto vyhlásenie nepotvrdzujú.

Vlastné štatistiky vládnej agentúry CDC ukazujú, že v súčasnosti je vírusom HPV nakazených 79 miliónov Američanov (takmer tretina populácie), no len malá časť nich niekedy dostane genitálne bradavice.

Rakovinu krčka maternice diagnostikujú v USA ročne len okolo 11 000 ženám ročne, na Slovensku je to zhruba 600 žien.

Hoci nie je mojím zámerom bagatelizovať utrpenie týchto žien, pripadá mi desivé, že úrady odporúčajú všetkým dať sa očkovať proti ochoreniu, ktoré postihuje len 0,014% zo všetkých tých, ktoré sú vírusom nakazené.

Platí to o to viac za situácie, keď zástupy rozrušených rodín prehovorili o tom, aký devastačný účinok mala táto vakcína na ich deti.

Doživotne postihnuté dieča po očkovaní

Jednou z postihnutých rodín sú aj Beattiovci z anglického Wigtonu. 13-ročná Zara bola kedysi športovo založené dievča, ktoré milovalo futbal, basketbal a cyklistiku.

Teraz doslova ani nezíde z postele a mimo domu je odkázaná na invalidný vozík po tom, čo bola v roku 2015 postihnutá reakciou na vakcínu Gardasil proti HPV (na Slovensku predávanú pod obchodným názvom Silgard).

Zarina mama Anthea opisuje svoju dcéru ako „osemdesiatročnú ženu v tele tínedžerky“.

Zara sa nemôže sama postaviť, lebo je jej na omdletie, vzdelávať sa musí doma, lebo na to, aby išla do školy, je jednoducho príliš vyčerpaná a sotva sa vládze posadiť, aby sa najedla. Tiež trpí neustálymi bolesťami hlavy, ako aj bolesťami svalov a kĺbov.

Stop Candida

„Keď má zlý deň, chúďa dievča sa nedokáže ani postaviť,“ vysvetľuje Anthea. „Zostane celý deň v posteli a na toaletu sa plazí. Kvôli čisteniu zubov má pri umývadle stoličku.“

Na tomto príbehu je obzvlášť povšimnutiahodné to, že Anthea viac než 30 rokov pracovala ako zdravotná sestra.

Proti medicínskemu postupu, ktorému poslušne vystavila svoju dcéru, lebo verila systému, tu v skutočnosti hovorí jedna z vlastných. Teraz s týmto rozhodnutím bude musieť žiť celá rodina po zvyšok života.

Zare diagnostikovali stav zvaný posturálny ortostatický tachykardický syndróm (PoTS).

Avšak jej lekári z nemocnice University of Newcastle Royal Victoria zaryto trvajú na tom, že jej ochorenie nespôsobilo očkovanie. Neboli pritom schopní prísť na nejaký iný, uveriteľný dôvod.

Lekári vyhlasujú, že vďaka vakcínam proti HPV, Gardasil/Silgard a Cervarix, sa ročne zachráni okolo 400 životov. To číslo vyzerá podozrivo, keď človek uváži celkové štatistiky HPV. No aj keby ich tvrdenie bolo pravdivé, stále neberie do úvahy všetky škody, ktoré vakcína spôsobuje, pretože evidentne viac životov ničí než údajne zachraňuje.

V dôsledku týchto vakcín zomrelo najmenej 44 dievčat a viac než 15 000 ich hlásilo nepriaznivé vedľajšie účinky, ako sú záchvaty, krvné zrazeniny, lupienka, zápal mozgu a Guillain-Barrého syndróm. (Súvisiaci článok: Vynálezkyňu vakcín proti HPV vírusom hryzie svedomie: Ide o obrovský, smrteľný podvod.)

Ďalšie štáty hlásia závažné následky po HPV vakcínach

V Írsku hlásilo po podaní vakcíny proti HPV v ich školách „akútne fyzické vedľajšie účinky“ viac než 200 tínedžeriek.

V Dánsku odvysielala jedna z národných televíznych staníc, TV2, dokumentárny film s názvom Zaočkované dievčatá – choré a oklamané, ktorý odhalil, že u mnohých mladých dievčat sa po zaočkovaní proti HPV objavili ťažké zdravotné problémy.

A v Japonsku desiatky dospievajúcich dievčat, poškodených toxickou vakcínou proti HPV, podalo žalobu na vládu aj na farmaceutické spoločnosti, ktoré vakcínu vyrábajú.

Koľko ďalších mladých dievčat bude ešte musieť trpieť, než sa tieto vlády prestanú zameriavať na napchávanie vreciek farmaceutického priemyslu, a začnú sa zameriavať na ochranu ľudí vo svojej opatere?

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: dailymail.co.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Povinné očkovanie za ktoré nenesie žiadnú zodpovednosť ani štát ani zločinecká farmacia..

  2. Koľko ďalších mladých dievčat bude ešte musieť trpieť, než sa tieto vlády prestanú zameriavať na napchávanie vreciek farmaceutického priemyslu, a začnú sa zameriavať na ochranu ľudí vo svojej opatere?

    Lidí ve své opatere? Nejsem v nicí opatere, a proto se rozhoduji sama, tím pádem nepotřebuji, aby se vláda přestala zaměřovat na nacpávání kapes firmám f.p. Nejsem očkovaná proti covidu, stejně jako celá má rodina a dceru jsem nenechala očkovat proti HPV. Jde to i bez změny vlády nebo jejího názoru. Stačí, aby lidi nebyli idioti a trochu se o sebe starali a cítili a projevili alespoň základní odpovědnost za sebe a své zdraví.

Pridajte komentár

*