Merck podvádzal pri klinických skúškach HPV vakcíny: Ľudí v placebo skupine poškodil hliníkovými adjuvantami


Print Friendly, PDF & Email

Merck podvádzal pri klinických skúškach HPV vakcíny: Ľudí v placebo skupine poškodil hliníkovými adjuvantami

(Lance D. Johnson, Natural News) Vakcinačný priemysel predstiera, že jeho výtvory sú bezpečné. Robí to tým spôsobom, že počas klinických štúdií nepoužíva skutočné neaktívne placebo.

Nová štúdia publikovaná v International Journal of Risk & Safety in Medicine (Medzimárodný žurnál rizík a bezpečnosti v medicíne) zistila, že spoločnosť Merck sa vedome zapojila do vedeckého podvodu, keď testovala svoju HPV vakcínu proti papiloma vírusom na ľudských subjektoch.

Aby vakcína vyzerala bezpečnejšie, než v skutočnosti bola, spoločnosť Merck navrhla klinickú skúšku s použitím toxického hliníkového adjuvantu ako „placeba“.

Návrh štúdie zavádzajúcim spôsobom uvádzal, že jedna polovica účastníkov dostane aktívnu vakcínu, zatiaľ čo druhá polovica dostane placebo vakcínu (čo znamená vakcínu bez účinnej látky).

Placebom použitým v štúdii však nebol neakívny fyziologický roztok (slaná voda), ale amorfný hydroxyfosfát síran hlinitý (AAHS). Takéto „placebo“ môže u niektorých ľudí spôsobiť vážne alergické reakcie.

Nežiaduce reakcie látky AAHS súvisia s neurotoxickými účinkami hlinitej soli, ktoré zahŕňajú epilepsiu a nepredvídateľné neurologické a zápalové reakcie v celom tele.

Vakcína proti HPV tiež používa hliníkový adjuvant na zvýšenie svojej účinnosti, no hliník v skutočnosti spôsobuje iba zápaly a poškodenie mozgu

Účelom tohto adjuvantu je spôsobiť zápal a prinútiť imunitne reagujúce bunky prísť do miesta vpichu a vyvolať imunitnú odpoveď B-buniek (druh bielych krviniek). Umelé vyvolanie zápalovej reakcie je však dnes už zastaraná veda a je hlavným dôvodom výskytu nežiaducich účinkov po očkovaní.

Hliníkové soli sa vychytávajú v cytoplazme imunitných buniek, sú potom prenášané cez krvný obeh a niekedy prechádzajú aj cez hematoencefalickú bariéru v mozgu.

Nakoniec sa ióny hliníka vyplavia na nejakom mieste v tele a spôsobia tam nepredvídateľné poškodenie buniek. Množstvo hliníka v licencovaných vakcínach sa pohybuje od 0,125 do 0,85 mg v jednej dávke.

Ak skupina účastníkov štúdie s „placebom“ aj skupina s aktívnou vakcínou proti HPV obsahujú hliníkové adjuvanty, potom bude počet nežiaducich reakcií podobný pre obe skupiny. Rozdiel v negatívnych reakciách tak bude medzi skupinami menší.

Vďaka tomu sa vakcína potom opticky javí rovnako bezpečná, teda porovnateľná s „placebom“ – hoci hliníkové adjuvanty predstavujú vážne zdravotné riziko bez ohľadu na to, aký antigén je s ním kombinovaný.

Klinické skúšky nevyhnutne ukážu, že „placebo“ aj nová vakcína proti HPV síce spôsobujú zdravotné problémy, ale počet zdravotných problémov je približne rovnaký. Farmaceutické firma na základe toho vyhlási, že vakcína vyvoláva menej nežiaducich reakcii ako v skutočnosti vyvoláva.

Tento klamlivý údaj umožňuje štátnym regulačným orgánom schváliť vakcínu na trh bez skutočného vedeckého pochopenia nebezpečenstiev hliníkových adjuvantov a iných zložiek tejto vakcíny.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Keď sa v klinických skúškach používa hliník ako placebo, potom pre vakcíny nemožno hovoriť o „zlatom štandarde“

Klinické skúšky vakcín proti HPV nie sú „zlatým štandardom“. Pre začiatok, účastníci štúdie neboli riadne informovaní o povahe štúdie a rizikách spojených s falošným placebom.

Účastníci boli informovaní, že placebo použité v testoch bude buď fyziologický roztok, alebo neaktívna látka, čo je štandardná prax v klinických skúškach na stanovenie základnej línie pre porovnávanie.

Avšak „placebo“ bolo v skutočnosti adjuvant s obsahom hliníka, ktorý zvyšuje imunitnú odpoveď a potenciálne môže spôsobiť nepriaznivé účinky.

Po prvé, tento podvod neumožnil účastníkom štúdie urobiť plne informované rozhodnutia.

Po druhé, účastníci, ktorí boli náhodne pridelení do „placebo“ skupiny s hliníkovým adjuvantom, boli vystavení zbytočným rizikám a tieto riziká pomohli zamaskovať riziká vakcíny proti HPV.

Použitie aktívneho adjuvantu ako placeba nevytvoril skutočný základ pre porovnávanie a mohlo zakryť skutočné obavy týkajúce sa bezpečnosti samotnej vakcíny.

Takéto falošné klinické skúšky sú porušením lekárskej etiky, ktorá vyžaduje minimalizáciu škôd a zabezpečenie toho, aby účastníci mali presné informácie pre poskytnutie svojho informovaného súhlasu.

No a nakoniec, použitie reaktívneho placeba, ako je hliníkový adjuvant, mohlo byť spoločnosťou Merck odôvodnené pre potenciálne zvýšenie imunogenicity testovanej vakcíny.

Etické obavy spočívajú v tom, že tento výber placeba mohol ohroziť schopnosť vedcov presne posúdiť bezpečnostný profil vakcíny tým, že sa zmazal rozdiel medzi nežiaducimi účinkami súvisiacimi s vakcínou a tými, ktoré spôsobilo placebo.

Ani hliníkový adjuvant, ani HPV vakcína neboli riadne vyhodnotené z hľadiska bezpečnosti, čo by malo vzbudiť regulačné obavy týkajúce sa návrhu testovacích protokolov a dodržiavania etických vedeckých smerníc spoločnosťou Merck.

Záver

Od uvedenia HPV vakcíny spoločnosti Merck na trh sa vyskytlo niekoľko prípadov syndrómu posturálnej ortostatickej tachykardie (POTS) charakterizovaného abnormálnou reakciou točenia hlavy, rozmazaného videnia a závratov pri prechode do vzpriamenej polohy.

Neurologické symptómy sa mnohokrát zhoršujú a môžu u človeka vyvolať dokonca trvalé poškodenie a invaliditu. Väčšinu obetí (85%) tvoria mladé dospievajúce dievčatá, ktorým je sľúbená ochrana pred rakovinou krčka maternice, no napokon skončia s vážnym zdravotným postihnutím.

A najhoršie na tom celom je, že túto podvodom schválenú vakcínu začalo Slovensko plne preplácať pre dievčatá aj chlapcov vo veku 12 až 15 rokov! Ak máte priateľov a známych s deťmi v tomto vekovom rozmedzí, určite ich pred touto vakcínou varujte!

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nepoznám absolútne žiadnu bezpečnú vakcínu.

  • Marek Košice

   Za toto racionálne tvrdenie by ťa dvojciferné číslo susedov (ak bývaš v bloku/bytovke/vežiaku) nazvalo HOAXEROM. Dosť napikaču svet, že? 😀 …

   • Miroslav Čižmár

    Len za toto, alebo aj za plochú Zem?

    • Marek Košice

     MČ : Tri krát dobrovoľne zabodaný sa ide pasovať do pozície človeka, ktorý vidí hlboko do králičej nory. To nevymyslíš, to je MČ….

     • ander z ke

      Ty nevidis nic, len instinktivne, fanaticky inklinujes, ako zviera, k jednej strane. Riadia ta pudy, nemas ziadne vzdelanje a nevies, ako to realne chodi na svete.

      Nulakrat dobodany sa ide pasovat do roly mocneho.

      To nevymyslis, to je MzK(kt), syn Loktibradu. Ľudový bavič z Kočís.

      Mimochodom, ked clovek prestane sexualne zit, co ziska? Bude uspesnejsi? Bude mat vacsiu moc v hierarchii? Bude mudrejsi? Uz to konecne vysvetli.

      Ci ty ked si si prestal honit, tak si zacal rozumiet integralom? Ako to je?

     • Miroslav Čižmár

      Štyrikrát, ale jazvy neukážem.

     • „Okresný úrad v Martine vyhlásil od 10. júla mimoriadnu situáciu v niektorých obciach Martinského okresu pre nežiaduci výskyt medveďa.

      Stalo sa tak len necelé dva týždne po celoplošnom zrušení mimoriadnej situácie v Žilinskom samosprávnom kraji z dôvodov legislatívnych zmien v zákone o civilnej ochrane obyvateľstva.“
      „Ako vyplýva zo zverejneného oznámenia, mimoriadna situácia platí v obciach Belá-Dulice, Blatnica, Ďanová, Folkušová, Kláštor pod Znievom, Lipovec, Necpaly, Nolčovo, Podhradie, Sklabinský Podzámok, Sučany, Turčianske Jaseno, Turčianske Kľačany, Turčianska Štiavnička, Vrícko a v meste Vrútky.“
      https://www.cas.sk/clanok/2945481/v-niektorych-obciach-martinskeho-okresu-vyhlasili-mimoriadnu-situaciu/

      Ku.va odjebte tie medvede! Ku.va túlavé psy vám vadia, ale medvede vám nevadia! Aby ste mali zase o čom písať – medveď musí zase roztrhať nejaké decko! Tak nech roztrhá tvoje decko! Hlavne, že ste vyhlásili mimoriadnu situáciu! Ku.va – čo potrebujete?! Mimoriadne situácie – teror? Alebo jedného poľovníka! Vy ku.vy fašistické – vy potrebujete teror!

      „Proces “wilderizace” běží v Evropě naplno!

      Tento proces jsem vám už v několika článcích a také v pořadech na SVCS představil jako proces wilderizace, tedy proces zdivočení naší planety, což se týká i transformace šlechtěné a hnojené zemědělské půdy na neobdělávaný biotop porostlý plevelem, houštinami, náletovými dřevinami a keři, bodláčím a dalšími prvky divoké neobdělávané půdy, která má prý vrátit přítomnost zvěře a hmyzu, což jistě zajistí, ale na úkor člověka a na úkor jeho potravinové bezpečnosti.“
      https://aeronet.news/britsti-zemedelci-dostavaji-dotace-za-to-ze-na-svych-polich-zaseji-plevel-a-transformuji-pudu-do-neobdelavane-podoby-v-ramci-udajne-ochrany-klimatu-zvere-a-mistniho-biotopu/

   • Vladimír

    Neboj nič Marek Košice, keď sa mi hoaxeri zjednotíme, tak ich udupeme. Ak si prečítajú tento článok, ktorého odkaz som tu už dával, tak aj oni sa ku nám pridajú a pôjdu s nami proti bielej mafii.

    Vládny splnomocnenec Kotlár
    https://www.infovojna.bz/article/vladny-splnomocnenec-kotlar-vsetci-vidia-taktiku-ktorou-sa-postupuje-nikto-vsak-nevidi-strategiu-z-ktorej-sa-vyvija-vitazstvo

    • Marek Košice

     Postuješ tu Infovojnu, a teda „riadenú opozíciu“, ktorá mazala a blokovala komentáre s textom o tom, že atentát na Fica sa NESTAL. ….Takže asi tak by som „dôveroval“ Infovojne…. 😉 …

     • prd v prde

      A ty co pastujes? Nic vlastne si nikdy nepusal. Len pises prevzate mudrosti inych, s ktorymi si sa stotoznil, lebo si ako zviera, magnet, ktory prilne len k jemu pritazlivym spravnostiam.

      Aj ty len ides cestou najmensieho odporu,t.j. cesta , ktora je spojena s tvojou povahou.

      Nemas na to schopnosti, aby si studoval a mal vedomosti.

      Nemas na to povahu, aby si mal sposoby a vedel spolupracovat s ludmi, aby si sa niekde dostal a presadil.

      Ty skratka nerozumies jednej zakladnej doktrine a sice, ze tvoje teoreticke abstrakty ta nikde neposunuli. Nemas rodinu, zdroje, talent, sposoby. Co ti dali tieto tvoje teoreticke blaboly, ktore sa teba nijakym sposobom netykaju?

      Nedali ti zdroje, nedali ti lasku, nedali ti pracu, nedali ti rodinu a este mas aj ochabnuty chvost.

     • Israismael

      Áno presne tak ..On MzK iba ukazuje osadenstvu tejto stránky ,čo on prevzal z ,,múdrosti “ iných rozumarov ,čo prevzal z rôznych knih.. Kniha ako taká nie je zlý prostriedok výuky ..Ale je rozdiel akú knihu človek číta a aký mu dá taká kniha prínos do života ,akú pridanú hodnotu dá do živého ľudského softvéru( do ducha) a čo dá iba do rozumu na povýšenie hmoty…
      Ja som už povedal nie raz a napísal že pozemský človek bez ducha,resp ak sa nevyvinie vyšší tlak zo svetla a chcenie vyvíjať sa duchovne ,ak ten tlak teda neprejde na jeho existujúceho lenivého ducha ,že sa potom zákonite taký človek pohybuje vplyvom rozumu iba v pozemskom čase a priestore.. Potom nemôže poznať duchovné …,,Čo môže vedieť bezduchy človek o duchovne a vyšších svetoch cez rozum ? ..Nepohne sa vyššie nad pozemské ani o vlások ,lebo sa to nedá ,pokiaľ je prikovany na hmotu a rozumarstvo …Prebudiť sa duchovne značí spoznať iba jedno jediné …a to spoznať absolútnu Pravdu ..A áno ide to spoznať počas ľudského života na zemi ..Ide to spoznať tu veľkú Božiu Pravdu pre človeka aj v pozemskom priestore a aj našej zemi …a aj to som už písal x krát,že cez aké dielo je to možné !

     • Tú Absolútnu Pravdu nepozná z nás Pozemšťanov zatiaľ nik. Absolútna Pravda musí byť taká stručná, jasná, čistá, priezračná a jednoznačná, že keď sa jej konečne podarí predrať sa na povrch a zažiariť, pochopí ju za zlomok sekundy a ÚPLNE ROVNAKO celý svet.

    • su to zakerne prasive vrazedne svine

  • Dnes sa treba vyhýbať všetkým vakcinam a injekciam.. Horšie je to u zubára, tam to bez umrtvovačky niekedy nejde vydržať.
   Už som to tu písal.. ktovie či v tých umrtovovačkách nieje niečo pridané z obdobia kovidpodvidu. Či je to možné tam niečo primiešať alebo nie neviem ale trocha ma to straší.. ak by som mal ísť k zubárovi a dostať anestézku.

   • Miroslav Čižmár

    Len odvahu. Nikto zbabelý ešte nad smrťou nevyhral.

   • filomena1966

    Ano mate opravnenou obavu. Moje znama nezabodana sla taka k dentistovi, dostala lokalni anestezii a je neustale nemocna. A do te doby nez tu lokalni anestezii podstoupila, byla naprosto zdrava. Horecky,silny kasel, pocenice a dalsi nekomfortni zdravotni problemy. Konzultovala jsem tyto problemy s ni a jednoznacne jsem povedela, ze se telo potrebuje zbavit jedu z te lokalni anestezie a proto tyto veskere problemy. Ja osobne jsem byla varovana a upozornena na lokalni anestezii u dentisty. Nezapomente, ze ty jedy cpou vsude do vseho, jejich oblibena salamova metoda. Proto budte velice opatrni a obezretni.Ano lokalni anestezie neni bezpecna!!!

  • Taka nikdy neekzistovala,cudujem sa na debilitu ludi,ze na to naletia

 2. Skor ako budete pisat komentare si precitajte knihu NEZIADUCI UCINOK SMRT od Johna Virapena, prip. knihu DOBA JEDOVA od Anny Struneckej a na ockovaci biznis si urobite svoj nazor. Pochopite, preco ludia, ktori sa pohybuju v tomto biznise si nenechavaju svoje deti stepit. Chce to len trosku casu na precitanie, ale rozhodne to odporucam.

  • – prof. Anna Strunecká je skutočná hviezda prírodných vied, sledujem ju už dávno (a mám aj oba diely spomenutého jej skvostu); prajem tejto čistej duši, aby sa v plnom zdraví dožila konečného víťazstva Pravdy nad dlhodobou trestuhodnou činnosťou našich bielych vrahov

 3. Ovciam však nevysvetlíš a naši úžasní lekári, ktorým vždy a stále málo koľko zarábajú (nestačia im už ani prachy z farmamafie) zatĺkajú pre peniaze, ako vždy !!!
  https://www.zvedavec.news/komentare/2024/07/10155-ocekavana-delka-zivota-ockovanych-mrna-vakcinou-se-zkracuje-o-37-procent.htm

 4. Vladimír

  Pripomeňme si jedno výročie zakázaných dejín

  Neznámé výročí, které se ve školách neučí
  https://cz24.news/nezname-vyroci-ktere-se-ve-skolach-neuci/

 5. filomena1966

  Lidickove, je treba si uvedomit, ze veskere zdravotni problemy jsou vedome zpusobene vakcinami. Uz od narozeni miminka si farmabyzness umele vytvari pacienty. To je neoddiskutovatelny fakt. Okamzikem prichodu na svet, je miminko zabodano vitaminem K2. Pritom novorozenci maji tohoto vitaminu dostatecne mnozstvi. Kladme si otazku proc jsou zabodavani okamzite po narozeni? Dalsi dozivotni pacient jei na svete. Miminko vetsinou prijde na svet zive a zdrave, pokud nema jinou vadu pri narozeni, nevylucuji, muze se stat. To jsou vetsinou pripady po hormonalni antikoncepci. Pote jsou miminka zabodavana dalsimi jedy. Proc kdyz tyto vylepseni nepotrebuji? Jednak kazdy jed vyrazne oslabuje imunitni system, mam vyzkouseno sama na sobe. Imunitni system se u deti vyvyji do 5 let veku. Cui bono kumu tyto zverstva pachane na detech slouzi? System vedome a zamerne brani vzdelanosti lidi. Neni zadouci pro system, aby se stal nekdo chytrejsi a vzdelanejsi nez oni. Pridavkem hlinikoveho adjuvans a nejen tohoto adjuvans, muzou pridat i adjuvans ze rtuti, thyomersal, protoze velice dobre vedi, ze tyto jedy se usazuji v mozku a tim padem se mozek nema sanci vyvijet tim spravnym procesem. Pro je nadmerne mnozstvi autistickych deti? Duvod je jeden a sice hlinikove a rtutove adjuvans ve slozeni vakciny. A ted prejdeme jeste z zavaznejsim zadoucim nezadoucim ucinkum vakcin. V teto dobe se propaguji vakciny proti onko delozniho cipku. Zabodavani holcicek i chlapecku. Aby se tento zravotni problem co nejvice zmedializoval a donutil rodice chranit svoje deti proti teto smrtelne nemoci. Pravda je ale uplne jinde nez hlasaji na srackometech. Jednak, onko nemoc neni nakazliva, neni prenosna ani dedicna. Bud toho jedince postihne nebo ne, tecka. Pamatujte jedno, zadnou nemoc nelze nikde chytit, to je jedna vec, proste se nelze od nikoho nicim nakazit. To jsou hloupe lzi vedcu a vsech tech podivnych individuji. Mino to jeste zadny vedec, badatel ani zadny virolog NEIZOLOVAL v zadne laboratori na svete VIR!!! Do dnesniho dne nebyla vyplacena odmena 1500 000 Euro tomu kdo izoluje vir jakykoliv. Vsude se pise o PAPILOMAVIRECH. Dalsi lez viz vir nikdo neizoloval. Psychopate moc dobre vedi jak vystrasit lidi. Nejaky podplaceny samozrejme jimi, dostane za ukol napsat clanek o nebezpeci papilomaviru a onko delozniho cipku. Potom se vymysli nejake statistiky kolok lidi na tuto nemoc zemrelo a na konec clanku se prida reseni problemu. A to reseni problemu je ve forme vakcin, jak pro chlapecky tak pro holcicky tecka. A jaky to ma ohlas? Samozrejme ze kladny, prece zadny z rodicu si nepreje aby jeho potomek mel zrovna tento zdravotni problem. A tak se jde na vakcinu. Super muj potomek je chraneny. Ale to, ze rodice svym potomkum touto vakcinou zpusobily trvalou neplodnost, pokud se nedostavi fatalni ucinek, to uz nevedi. Tyto jedy jsou na usmrceni jak vajicek tak spermii. Proto si BURES otevrel nepocet fertilnich klin po celem uzemi ceskoslovenksa. Vedel vse dopredu. Pamatujte, onko nemoc je neprenosna, neni nakazliva a neni dedicna tecka. A jeste jeden takovy poznatek, uvedomte si, jak se vsichni tvari ze chteji zachranit a chranit lidi. Opak je pravdou uz si to uvedomte. Viz covid vakciny. Zabodame nejvice zranitelne. Chudaci duchodci, kteri cely zivot pracovali i na ty zrudy, a kde jsou dnes? Pochovani na hrbitovech po vakcinaci smrtici biozbrani proti neexistujicimu covidu. Ano novodoby holocaus a genocida naroda. Novodoba duchodova reforma, podle nich. Vsichni jsou to vrazi a zaslouzi si trest smrti. Jinak cela vakcinace je jen a pouze o depopulaci a se zdravim nema nic spolecneho. Slova GATESAKA cituji A kdyz odvedeme opravdu dobrou praci na vakcinach tak snizime pocet obyvatel na 15 procent! Pro apeluji odmitejte jakekoliv vakciny nacokoliv. Nejlepsi vakcina je ta kterou si nedas aplikovat do tela.

  • Marek Kosice

   Zlaticko, prevital som si to cele. Pises velmi rozumne. Ale dufam, ze Ta tieto skutocnosti o ktorych pises netrapia AZ PRILIS. Lebo potom si zdravotne skodis, a nie len zanedbatelne…

   • Rebro z lorda

    A to ako vies, ze si skodi? Co ked je stastna vo svojom presvedceni a buduje jej to silu? Ty ako vies, ako ta zlo moze vyliecit alebo znicit?

    Co ty vies a povahe a schopnostiach jednitlivca, ktory sa vytesuje zo zla aje mumrpirodzene? Preco by mal clovek ochoriet?

    Zlaticko, nepises rozumme. Preto si hlupy, lebo mas vsade dvere zatvorene a mas nulove skusenosti so zivotom, o akom tu roky teoretizujes.

    Ze plocha Zem, to uz len skutocny blazon moze napisat..

    • Dobre – tak som blázon aj ja – Zem je plochá /oceán/ a konvexná /vydutá/ – kontinenty a korpus Zeme – a netočí sa – Zem nie je planéta! A čo s tým spravíš?! A to som ku tomu prišiel po 60 rokoch – len preto, že som sa o to začal zaujímať – nie to odmietať! Takže som blázon, lebo nemám predsudky? A ty si potom čo? Len taká maličkosť. Údajný priemer Zeme na rovníku je 40.000 km. Otáča sa akože 24 hodín. Vypočítaj si kruhovú rýchlosť – cca 1600km/hod. Zahoď Newtonove zákony – o zotrvačnosti – teda, že atmosféra nerotuje s rotáciou Zeme. No – a lietadla/ civilné a chemtrails/ lietajú optimálne 900 km/hod – lebo odpor a spotreba. Takže lietajú 900 km rýchlosťou proti atmofére /východ – západ/ 1600 km. Vyrátaj si trojčlenku ty debil a potom niekoho nazývaj blbcom!

     • Mechanická viera

      načo pouzivas slova v slovnych spojeniach, ktorym nerozumies?

      Tak sa zacni zaujimat s IQ. Potom to prehodnotis znova, po dalsich 60 rokoch.

      Ja som vcera videl zaoblenu zem a planetu, co s tym spravis?

     • Mechanická viera – veľmi výstižné! Mechanický moslim, mechanický kresťaň. Mechanický hacker. Mechanický lúpežník – lebo IQ. No – moje IQ vychádza z toho, že jeden nevie všetko. Takže… Na tom to stojí a padá. Kto sa mi pokúsi nabúrať do môjho domu – zomrie. A na to netreba IQ – len odhodlanie!

   • Miroslav Čižmár

    Nie viac ako trápenie sa nad plochou Zemou.

   • filomena1966

    Marek kosice, ja to sleduji a nic z toho me opravdu netrapi. Ja se snazim pouze vysvetlit lidickum, jak se sedi na korporatni lopate. A ze se spatne sedi o tom zadna. Ja se snazim dat veci dohromady tak jak jsou a urcite si tyto informace a poznatky nemam duvod nechat pro sebe. Kdo chce slyset, slysi, kdo chce videt vidi. je to rozhodnuti kazdeho, mame svobodnou volbu kazdy jeden. A jinak, ja pouze predkladam situci jaka je a jak si to oni predstavuji ve svych vlhkych snech. Snazim se tak trosku jim do te jejich depopulacni poliky vhodit vidle a otevrit tem kdo chce oci mysl.

    • Marek Košice

     Pekne. 🙂

    • filomena1966,
     to, ako veľmi škodia očkovania novorodencov (ktoré sa konajú ešte predtým, ako drobčekom bieli kati láskavo dovolia vytvoriť si prirodzenú imunitu prijatím kolostra od vlastnej matky) sme my rodičky pochopili dávno. Rozdiel je len v tom, že vtedy možno väčšina z nás tipovala, že bieli k. robia tak z nevedomosti. Až vďaka covidmasakru hádam už celý svet konečne pochopil, že to robia zámerne… Chudák Hippokrates, musí sa v hrobe obracať!
     Dobrou správou je, že Boh sionu je konečne nahý. Som zvedavá, ako so svojou nahotou naloží. Možno sa pokúsi raniť nás totálnou slepotou úplne všetkých. Len či sa mu to po tom všetkom, čo tu už napáchal, ešte podarí.

  • bravoo Emily,uz som tu dlho nebol

 6. SMER a HLAS chcú naozaj len mier… ale len vo vlastných peňaženkách !
  https://www.topky.sk/cl/11/2803339/Pellegrini-a-Kalinak-sa-stretli-so-Zelenskym–Rokovanie-za-zatvorenymi-dverami–TOTO-boli-temy-rozhovoru#disqus_holder
  Takže je možné vzhľadom na to, že vojna je na spadnutie, že Slovensko už nebude mať pre chamtivosť a podliezavosť niektorých „členov“ ani zbrojný priemysel… počet terčov pre ruské údery na Slovensku sa zvyšuje… a už to nebudú len muničné sklady NATO, letiska s F16 či tranzitné trasy pre dodávky zbraní a munície ! Bravooo vládička chameleónov socialistických !

  • Anthony Morava

   Klid, to jsou jen tanečky, aby se americký vlk nažral, než chcípne, a slovenská koze zůstala celá.

   • Marek Kosice

    Anthony : „Jasne“… Ty si z tych, ktori veria v dobrotivoat Putina, ze? Americky zdochne a Slovensko bude slobodne….obnovi svoju suverenitu, atd…ZOBUD SA… V Rusku prebieha NEO rovnako ako v EU. Aj covid plandrmia tam sla na plne obratky, bolo to mozno este horsie ako u nas…. A KED BUDE PLANDEMIA CISLO DVA, BUDE AJ V RUSKU. SUPERPUTIN ju privita s otvorenou narucou…spolu s otrockou Cinou….

   • Ano. Aj Globalista Trump to robil s výrokmi a vojenskými aktivitami aby obalamutil Amerických SionNeokonov.
    Aj Putin takto získal čas, pokoj v istom ohľade – kto je v prezidentských voľbách jeho kandidát? – na túto otázku zo západu povedal, že Biden a (nie Trump) a tak im to tam hodil (do hniezda červov v USA) nech sa tam žerú navzájom, tak s nimi vybabral, že až. . Treba manévrovať.

    • .. nie obalamutil ale previezol..

    • Marek Košice

     Achnaton, daj si do googlu vyhľadávať v obrázkoch : PUTIN BUSH

     Uvidíš ich spoločné fotky PO ROKU 2001 (USA si sami zničili dvojičky, hádam tu o tom nepochybuje nik)…….Množstvo ich spoločných fotiek…… No a tvária sa na nich tak, ako keby to boli SUPER kamaráti, KTORÍ MAJÚ VZÁCNE SPOLOČNÉ ZÁŽITKY (nemyslím tým sex medzi nimi)…. Aké zážitky spolu majú? Hmm… Nejaké satanistické párty? Znásilňovanie detí? Účasť na „zábavných mučeniach“? …….

     ALEBO SI TAK VYMLETÝ a napíšeš mi, že tú priazeň voči Bushovi PUTIN len hral? ……. AK SA PRIAZEŇ DÁ TAK SKVELO ZAHRAŤ, NEDÁ SA SKVELO ZAHRAŤ AJ OPAK PRIAZNE (ňou by mohlo byť opovrhovanie vo všetkých svojich podobách)??? Žije v brutálnej ilúzii ten, kto si myslí, že Biden/Bush, Trump a Putin NEŤAHAJÚ ZA JEDEN POVRAZ………………
     Tu sa pozri na našu súčanú vládu………. VEĎ TO JE SKORO TO ISTÉ AKO SAS, PS…… Rusko majú HLBOKO V P*ČI, a pritom si svojim populizmom (pretože vedeli, že PS-kári ich voliť nebudú) vytvorili imidž, že viac držia s Ruskom než s USA či Bruselom……………A OPAK JE PRAVDOU, viď ich rozhotnutia a činy.

     • „No a tvária sa na nich tak, ako keby to boli SUPER kamaráti, KTORÍ MAJÚ VZÁCNE SPOLOČNÉ ZÁŽITKY (nemyslím tým sex medzi nimi)…. Aké zážitky spolu majú? Hmm… Nejaké satanistické párty? Znásilňovanie detí? Účasť na „zábavných mučeniach“? …….“

      Tak ro čo môžeš vidieť na záberoch je len to čo vidíš cez seba alebo čo z nejakého dôvodu opakuješ po druhých. V prípade, že až ti časom dôjde, že si nedokázal nikdy v podstate nič rozlíšiť a kopec ludi si pourážal a zviedol.. a nevedomky a zadarmo pracoval pre rozoštvávačov tak to sem hoď aby Pravda vyšla najavo aj v tvojom prípade.
      Nebuď potom ako nočník n, ktorý niekoho obviní a keď sa ukáže, že to nieje pravda tak čuší ako voš pod chrastou.

     • Israismael

      Trafil si Achnaton úplne presný klinček ,taký ten uzavieraci ako na viko do jeho hlavy =obrazne povedané do hlavy .
      Toľko ,,múdrosti “ čo prevzal do rozumu ten chlapec z Košíc nemá ani samotný ,,stvoriteľ“ ….lebo všade bol ,všetko videl ..Všetko sú to prevzaté múdrosti ktoré vložil do svojho rozumu a podľa tohto ide deň čo deň jeho ,,rozumove bytie “ ..Preberá iných v ich rozumovych tmarach , ale nehodnotí to . Urážať však vie perfektne ..Každý mu je vymlety ,každý je nula a lietadlo ,iba on je reketoplan Chellenger.

 7. Anthony Morava

  Divné na tom je, že z logiky věci musí být placebo bez reakce. Reakce na placebo je červená kontrolka, že je něco blbě???

  • Ono každé placebo obsahuje adjuvans. Takže ak neobsahuje mRNA – určite obsahuje ten všeobecný bordel. „Každému rovným dielom!“

   Vieš akú bolesť spôsobuje pichnutie destilovane vody? Pivo je úžasný IZOTONICKÝ /neutrálne tlakový/ roztok. Myslíš, že placebo je pivo, alebo len fiziologický roztok? Adjuvans je mix izotonického bordelu – ako placebo. Farmako mafia vymyslela efekt placebo ako NÁDEJ! To už nemá nič spoločné s placebo efektom – že si prehltol pilulku, ktorá ťa zázračne vylieči, ale že si dostal vakcínu, ktorá ťa nezabije!

   • Marek Košice

    No len príliš neglorifikuj pivo, Maroš…….. Pivo ZNIŽUJE testosterón (chmeľ ako fytoestrogén)… A to ti ako mužovi po 60-tke (ak sa nemýlim) fakt neprospeje…

   • filomena1966

    Maros ano v kazde sarzi, v kazde lahvicce, v kazde ampuli je adjuvans. A efekt placebo je pouze na osaleni smyslu a velky podvod na lidi. A aplikace jake koliv vakciny do tela jeste zadny zivot nikomu nezachranila. Zachrani pouze ta kterou si odminete nechat nastrelit. A kazda vakcina ma ohranicenou dobu zadoucich nezadoucich ucinku. Nektera ma okamzitou reakci po zabodnuti, nektera po tydnu nektera po delsi dobe. Je to umaslne tak udelane proto, aby si lide tyto zdravotni problemy nespojovali s vakcinaci. Vim o cem pisi, protoze obe dve tetanovky mely na me stejny ucinek. Po prvni jeste na zakladce jsem dostala spalu a zanedlouho po spale revmetickou horecku. Po vakcine ALDITIPERA. A ten samy problem jsem mela po druhe vakcine. ale to jsem nemela spalu ale rovnou revmatoidni artritidu. A to po deseti letech po aplikaci. Jinak kratce po samotne aplikaci jsem tahala nohu, pul roku, vysoke horecky, ryma kasel. Timto zpusobem se moje telo branilo detoxikaci organismu. A to jsou vlastna vsechny ty zdravotni problemy ktere lide maji. Vse je o detoxikaci a zbaveni se jedu z organismu ktere tam nemaji co delat. Pochopili jste? Veske zdravotni problemy jsou detoxikace tecka.

  • filomena1966

   Oni nemuzou vsechny sarze vyrobit tak, aby vsichni pokapali. Bylo by to napadne, coz je jedna vec, a za dalsi, lidickum by to mohlo byt velmi podezrele. To oni nemuzou dopustit. Ale jinak, i v placebu jsou jedy ai placebo ma zadouci nezadouci ucinky. Jinak vsechny vakciny jakekoliv maji primy vliv na lidske zdravi samozrejme ne v tom dobrem smyslu. Od narozeni nas travi vakcinami, ktere vubec nepotrebujeme, na co? Pro jejich byzness a masteni si bezednych kapes. Tento ucel ma vakcina. Ato kazda. A oni to velmi dobre vedi. Ale co je naprosto neakceptovatelne je to, ze jim lide bezmezne veri. A sami se domahaji zabodnuti biologickou zbrani. Kam se podel pud sebezachovy? Jak dlouho si tyto jejich zverstva nechame libit? Vam to nevadi? Me to vadi a hodne. Kdyz si sami nepumuze tak nam nikdo nepomuze, to si zapamatujte. A od roku 2013 je kazdy clovek zodpovedny sam za sebe. Papez podepsal MOTTO PROPRIO a zrusil lodni zakon. Uz nejste ztraceni na mori. Kazdy sam za sebe.

   • https://www.health.gov.sk › Clanok?covid-deti-ockovanie
    Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky
    5. 12. 2023Ministerstvo zdravotníctva SR. Od utorka 5. decembra 2023 je možná registrácia detí na očkovanie proti ochoreniu COVID-19 vakcínou Comirnaty Omicron XBB.1.5. Rodičia môžu prihlásiť deti vo veku od 6 mesiacov do 11 rokov
    ————-
    Každý sám za sebe – Dolinková za koho?

    • Zodpovednosť nesie vždy len človek sám… a bolo tomu vždy tak lebo ak by to bolo možné zmeniť tak by si každý mohol nárokovať odškodné od Života

 8. Migranti, kteří se natočili při hromadném znásilnění třináctileté dívky, byli liberálním soudcem osvobozeni od vězení

  https://aktax.cz/migranti-kteri-se-natocili-pri-hromadnem-znasilneni-trinactilete-divky-byli-liberalnim-soudcem-osvobozeni-od-vezeni/

 9. Ako prekonať tzv. klipové nesústredenie sa /max 15 sekúnd/ – základ debilizácie – odvádzanie pozornosti.
  https://www.youtube.com/watch?v=f8STlpY0Wvs&t=388s

  • V podstate ide o základy KSB a DVRT pre deti. Neviem to stiahnuť – len ako mp4 zvuk – stiahnuté „video“ cez YOUT mi neprehráva obraz. ???

 10. „Rockefeller položil základy farmaceutického průmyslu, který se stal monstrem, jež vyhlásilo válku přírodním léčebným metodám“

Pridajte komentár

*