Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Výskumný tím vakcín proti HPV dôrazne varuje pred ich použitím!


Print Friendly, PDF & Email

Profesor, ktorý dostal grant na výskum vakcín proti HPV (ľudský papilomavírus), nás varuje aby sme sa nimi nedali zaočkovať

Genevieve Rail pôsobí ako profesor kineziológie na Concordia University v Kanade. Na obyvateľstve skúmal účinky vakcín proti HPV a na tento výskum mu bol udelený grant vo výške 270 000 dolárov.

Skratkou HPV sa označuje ľudský papilomavírus, ktorý bol prehlásený za hlavnú príčinu rakoviny krčka a maternice za posledných desať rokov.

Profesor Rail a spoluautorka výskumu Abby Lippmanová, ktorá je emeritnou profesorkou na McGillovej univerzite v Kanade, zverejnili na základe svojho výskumu článok v Montrealských novinách Le Devoir, v ktorom spochybňujú bezpečnosť a prospešnosť očkovania vakcínami proti HPV.

Na základe ich stanoviska bolo v Quebecu zakázané očkovanie vakcínami proti HPV až pokiaľ nebude nebezpečnosť týchto vakcín nezávislým výskumom zodpovedne potvrdená alebo vyvrátená.

A ako by sa dalo očakávať, obaja vedci sa v hlavných kanadských médiách dočkali útokov zo všetkých strán.

Hlavné médiá boli zrazu plné vyhlásení známych „prestížnych“ lekárov, ktorí tvrdili že vakcíny proti PHV sú bezpečné a mimoriadne účinné pri liečbe rakoviny vaječníkov.

Našťastie, v kanadskom magazíne National Post sa objavilo aj niekoľko článkov, ktoré sa zastávali stanoviska Raila a Lippmanovej aj napriek tomu, že autori týchto článkov neskrývali určité pochybnosti ohľadom výsledkov výskumu oboch profesorov.

Ach, samozrejme, aby sme nezabudli, v magazíne National Post sa tiež objavili články zo strany spoločností, ktoré vakcíny proti HPV vyrábajú, ako aj zo strany „veľkého farmaceutického priemyslu“ – v týchto článkoch boli uvedené štatistiky a „dôkazy“ o účinnosti a bezpečnosti vakcín proti HPV.

Títo „prestížni“ lekári však, ako sa zdá, odignorovali v medzinárodnom meradle zdokumentované prípady škodlivých reakcií na očkovanie vakcínami proti HPV – nezanedbateľný počet dospievajúcich dievčat trpelo po očkovaní chronickou únavou, epilepsiou či čiastočnou alebo až úplnou paralýzou.

Vakcíny proti HPV značky Gardasil od spoločnosti Merck a značky Cervarix od spoločnosti GlaxoSmithKline (GSK) boli ako prevencia pred rakovinou nejakú dobu vnucované rodinám s dospievajúcimi dievčatami, a dnes ich dokonca vnucujú aj rodinám s dospievajúcimi chlapcami.

Výskum profesora Raila a profesorky Lippmanovej trval štyri roky a bol vykonaný na 170tich dospievajúcich dievčatách. Tieto dievčatá už podstúpili očkovanie vakcínami proti HPV.

Vakcinácia proti HPV sa obvykle uskutočňuje v troch dávkach s určitým časovým odstupom. Kritika zo strany zástancov HPV vakcín bola namierená najmä na profesora Raila, no vo svojich tvrdeniach, o ktorých je presvedčený, nemieni urobiť žiadne ústupky.

„V podstate dvíham varovný prst, čisto z rešpektu voči výsledkom môjho výskumu, ako aj z rešpektu voči zúfalým rodičom, ktorých úplne zdravé 12ročné deti teraz ležia v posteli a sú natoľko unavené, že nevládzu ísť do školy,“ hovorí Rail.

„Áno, uvedomujem si, že ideme hlavou proti múru, že ideme proti všetkým tým lekárom a sestrám vo verejnom zdravotníctve, ktorí sa ešte stále tešia dôvere a podpore zo strany širšej verejnosti.“

Každá jedna matka, ktorej dieťa vplyvom vakcín utrpelo zdravotné problémy, spočiatku s vakcinovaním súhlasila

Možno ste už dosť starí na to, aby ste si z televíznych obrazoviek pamätali slávneho herca Mr. T. Jeho obľúbený výrok znie: „Je mi ľúto všetkých tých pomýlených nešťastníkov.“

Presne tento citát mi behá po rozume, keď si spomeniem na nejakú priemernú „ovečku“, ktorá sa nechala naočkovať vakcínami. Moje myšlienky sú však ešte škaredšie, keď si pomyslím na všetkých tých šialených a fanatických zástancov vakcín, ktorým od zlomyseľnej rozkoše až tečie pena z úst.

A vôbec sa netajím tým, že priamo cítim zlosť voči spoločnostiam, ktoré vyrábajú vakcíny a najmä voči ich slávnemu hovorcovi, doktorovi Paulovi Offitovi.

Doktor Offit sa napríklad bežne necháva počuť, že novorodenec môže bez akéhokoľvek rizika dostať 1000násobnú dávku vakcín za jeden deň, alebo tiež že prítomnosť hliníka (napr. v strave) je pre naše zdravie nevyhnutná!

Offit je miláčikom hlavných médií. Ignorujme Offita. Jeho sa to netýka, je mimo toho všetkého (off it = „mimo toho“ v angl. jazyku, jedná sa o slovnú hračku) a na patentovaní vakcín už zarobil mnoho miliónov. A tiež ignorujme novinárske prostitútky, ktoré žijú z Offita.

Len pre zaujímavosť, dojčenie novorodenca materským mliekom mu dodáva väčšinu potrebných živín v približne prvých dvoch rokoch života, keď sa vyvíja jeho imunitný systém. A neviazaný alebo voľný hliník, ktorý sa používa pri výrobe takmer všetkých vakcín, pôsobí na centrálnu nervovú sústavu ako toxín.

Zbohom vysoký krvný tlak

Len pred pár rokmi doktorka Diana Harperová, jedna z vedúcich vývojárov HPV vakcín značky Gardasil pre spoločnosť Merck, vyšla s celou pravdou von. Varovala verejnosť, že vakcíny Gardasil sú nielen neúčinné a nepotrebné, ale že sú dokonca nebezpečné (viac nájdete tu

Vynálezkyňu vakcín proti HPV vírusom hryzie svedomie: Ide o obrovský, smrteľný podvod

Doktorka Harperová uviedla v lekárskych kruhoch dobre známy fakt, že 98 percent HPV bradavíc u žien, ktoré žijú sexuálne aktívnym životom, sa vylieči samo v priebehu jedného až dvoch rokov.

Okrem toho, prípadné riziko vzniku rakoviny krčka a maternice sa dá najjednoduchšie vylúčiť na základe pozorovanej tvorby cervikálneho hlienu, dokonca aj v prípade zaočkovania vakcínou proti HPV.

Po tom, ako vyšla doktorka Harperová s pravdou o vakcínach Gardasil von, zaujala trochu iné stanovisko a svoju výpoveď začala v istom zmysle popierať – možno sa jej, prípadne jej rodine, niekto vyhrážal. Ktovie.

Majme však na pamäti, že do oficiálnej štatistiky sa dostalo len približne 5 % prípadov zdraviu škodlivých reakcií na vakcíny. Štatistické údaje prípadov škodlivých reakcií na vakcináciu máme k dispozícii v tabuľke nižšie, ktorú zverejnilo Centrum pre prevenciu a dohľad nad chorobami (CDC) v magazíne Daily Sheeple.

Varovanie (HPV4 Gardasil a HPV2 Cervarix): Škodlivé reakcie a úmrtia zdokumentované v systéme pre nahlasovanie škodlivých reakcií na vakcináciu.

Opis Muži Ženy Pohlavie neuvedené Celkovo
Invalidita 9 879 11 899
Úmrtie 8 99 14 121
Trvalé následky 124 5352 53 5529
Abnormálny cervikálny hlien 500 500
Dysplázia krčka maternice 202 202
Rakovina krčka a maternice 57 57
Ohrozenie na živote 16 502 4 522
Poskytnutie prvej pomoci 354 9545 85 9984
Hospitalizovaní 65 2717 22 2804
Predĺžená hospitalizácia 5 218 223
Vážne prípady 80 3625 49 3754
Prípady škodlivých účinkov vakcín 1169 25636 680 27485

 

Zdroj: Systém nahlasovania škodlivých reakcií na vakcináciu (údaje boli zozbierané do 13. novembra 2012). Odhaduje sa, že uvedené čísla zodpovedajú 1 až 10% celkového počtu úmrtí či prípadov poškodenia zdravia po zaočkovaní vakcínami. Skutočné údaje budú preto pravdepodobne výrazne vyššie.

Už ste sa presvedčili?

Viac o HPV sa môžete dočítať napríklad aj tu:

Tak toto je sila: 7 hrozných skutočností o vakcínach proti vírusu HPV

 

10 varovných príznakov rakoviny krčka maternice, ktoré neignorujte

Tampóny – šokujúca pravda (HPV, rakovina krčku maternice)

 

 

Zdroje

1. http://healthimpactnews.com/2015/concordia-professor-condemns-hpv-vaccine-after-winning-270k-federal-grant-to-study-it/

2. http://nationalpost.com/news/canada/concordia-professor-condemns-hpv-vaccine-after-winning-270k-federal-grant-to-study-it

3. http://www.thedailysheeple.com/lead-developer-of-hpv-vaccines-comes-clean-warns-parents-young-girls-its-all-a-giant-deadly-scam_012014

4. http://sanevax.org/

Zbohom vysoký krvný tlak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*