Pre šéfku Európskej komisie Leyenovú sú alternatívne médiá nebezpečnejšie ako islamský terorizmus


Print Friendly, PDF & Email

Pre šéfku Európskej komisie Leyenovú sú alternatívne médiá nebezpečnejšie ako islamský terorizmus

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová povedala účastníkom tohtoročného stretnutia Svetového ekonomického fóra (WEF) vo švajčiarskom Davose, že nezávislé alternatívne médiá predstavujú pre ľudstvo väčšiu hrozbu ako islamský terorizmus.

Vo svojom utorkovom vystúpení von der Leyenová vyhlásila, že takzvané „dezinformácie“ sú najväčším problémom, keďže rok 2024 je „najväčším volebným rokom v histórii“ s početnými voľbami, ktoré sa budú konať v mnohých krajinách po celom svete.

„Pre globálnu obchodnú komunitu nie je hlavným znepokojením na najbližšie dva roky konflikt alebo klíma,“ vyhlásila von der Leyenová. „Sú to dezinformácie a falošné správy, po ktorých nasleduje polarizácia v našej spoločnosti.“

Tu si môžete pozrieť klip z vystúpenia Leyenovej, ktorý užívateľ sociálnej siete Rukshan Fernando komentoval, že „po prvom dni v Davose je jasné, že v roku 2024 budeme vidieť celosvetové koordinované úsilie vlád o cenzúru a regulovanie internetu pomocou zákonov o „šírení nenávisti“, pričom platformy, ktoré sa nepodrobia, budú čeliť tlaku a sankciám“:

Podľa portálu Infowars.com von der Leyenová následne vyzvala na spoluprácu medzi vládami a korporáciami v boji proti „dezinformáciám v priemyselnom meradle“, ktoré ohrozujú oficiálne naratívy establišmentu.

„Mnohé z riešení nespočívajú len v krajinách, ktoré spolupracujú, ale predovšetkým v spolupráci firiem a vlád, firiem a demokracií,“ povedala Leynenová.

„Zatiaľ čo vlády držia mnohé páky na riešenie veľkých výziev našej doby, firmy disponujú inováciami, technológiami a talentami na poskytovanie riešení, ktoré potrebujeme na boj proti hrozbám, ako sú klimatické zmeny alebo dezinformácie v priemyselnom meradle.

Vždy budú takí, ktorí sa budú snažiť využiť našu otvorenosť, zvnútra aj zvonka. Vždy budú pokusy zviesť nás z cesty. Napríklad s dezinformáciami a falošnými správami,” dodala Leyenová.

Von der Leyenovej poznámky odrážajú správu WEF o globálnych rizikách pre rok 2024, ktorá menuje „dezinformácie“ ako najväčšiu globálnu hrozbu nad všetko ostatné, okrem extrémneho počasia.

Liečba osteoporózy

Dezinformácie sa považujú za väčšiu hrozbu ako polarizácia, bytová kríza, kybernetické útoky, hospodárska a finančná kríza, narušenie dodávateľských reťazcov a dokonca aj jadrová vojna.

Strach globalistov z informácií, ktoré nedokážu kontrolovať, je zdôraznený témou tohtoročného stretnutia WEF, ktorou je „obnova dôvery“ prichádzajúca uprostred rozšírenej verejnej nedôvery vo vlády a verejné zdravotnícke inštitúcie.

Táto nedôvera sa rozšírila po tom, čo roky klamali o Covide-19, experimentálnych vakcínach a dokonca aj o alternatívnych liečbach ako ivermektín a hydroxychlorochín.

Reakcia Naomi Wolfovej

„Dôkazy sú vonku. Pokúsili sa nás všetkých zabiť,“ povedala Dr. Naomi Wolfová v utorok v relácii War Room.

„Nedá sa to popísať zdvorilým spôsobom. Pokúsili sa zavraždiť a znefunkčniť ľudstvo. Teraz to už vedia milióny z nás.

Nedávno vyšla štúdia, ktorá zistila, že až 52% Američanov si myslí, že v dôsledku očkovania došlo k nadmerným úmrtiam… Ľudia si začínajú uvedomovať existenciu globalistov a ich vražednú agendu, aby nás zotročili. Preto musia ‚obnoviť dôveru‘,“ zdôraznila Wolfová.

„Sú to sociopati, ktorí si myslia, že potom, čo sa pokúsili vyvraždiť zemeguľu plnú ľudí, spraviť z ľudí invalidov alebo sterilizovať ich, môžu usporiadať konferenciu o obnovení dôvery. To je to sociopatické zmýšľanie, je to protiľudské zmýšľanie.“

Celý prejav von der Leyenovej si môžete pozrieť na tomto videu:

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  • Surikata, morka… čoveče, ty si to trafil, ty si v tomto jak ja, ja tiež hneď vidím také veci. Aj Martin Jakubec má také vlohy.

  • Maroš presne tak pozriem jej do tváre a vidím totálne vygumovaného debila tfuj.

 1. V ussa to zacina uz tiez vret!
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/texasky-guverner-ignoruje-ultimatum-bidena-oklahoma-posila-vojaky/ A nazory tej tupej nacistky ma nezaujimaju. Jednoducho sa ich nemozno bat a cuvnut pred nimi. Naopak, neostava ine len spravodlivost do vlastnych ruk, ked tak zacali stahovat srouby slobody, fetacky satanski kreteni z EU!

  • Marek Košice

   Nič nezačína vrieť…. Bože, vrelo to už MNOHO KRÁT, pred X aj XY rokmi…a čo? Nič…

   • Mareček, veľmi pozorne si prečítaj moju odpoveď adresovanú Tebe vo vlákne spred 2-och dní(v článku..zamestnanci Colorada). Bol by som tiež veľmi rád keby si sa k tomu aspoň v krátkosti vyjadril…
    A myslím že by si sa mal ospravedlniť Ajše, že si ju dokázal tak neskutočne vytočiť. Verím že ten čas raz u Teba príde, že to dokážeš…
    A neber to odo mňa ako káranie, aj Ježiš ktorý bol pod vplyvom Kundalini poprevracal farizejom a peňazomencom v chráme stoly. Čo je moc, to je moc(si určite povedala aj Ajša) aj Ty by si si to mal uvedomiť, ja Ti len posielam návod…ako túto Tvoju cestu Poznania vlastného Ja vobec začať a celkovo zvládnuť. Veľa zdaru, držím Ti 👍 na Tvojej ceste sebaPoznania.

   • A aby si tu moju odpoveď nemusel “pracne” hľadať pripol som Ti ju hneď aj tu do vlákna.

    Mareček je mi Ťa úprimne ľúto, zaujímaš sa o energiu Kundalini(áno má ju v sebe skrytú ťažká ľudská bytosť). Ale Tvoj očistný proces aby si dosiahol nejaký ten najmenší pokrok bude trvať u Teba veľmi dlho. Jedine ako Ti mozem pomocť, denno denne si opakuj túto Mantru, odprosti sa v meditácií od akýchkoľvek myšlienok(nie len tých “satanských”) a uvedom si že svojím počínaním tu na tomto webe len znižuješ energie, vibrácie u diskutujúcich(sa čudujem Ajše, že si ju dokázal tak vytočiť, nemám na to iných slóv…škoda toho).

    Mantra proti strachu( na rozpúšťanie vnútorného strachu)-
    – Daj mi Silu čeliť pokušeniam a zlozvykom ktoré ma oddialujú od cieľa,
    – ⁠Daj mi Silu byť v prítomnosti Svetla, otvor moje tretie oko ktorým hmatateľné uvidím jeho príchod, záblesky, prúd Svetla, Svetelnej energie(Prány),
    – ⁠Daj mi Silu byť v prítomnosti Tmy a presvieť ju mojím Svetlom Lásky, vrúcnym Odpustením, Radosti zo života a hĺbkou mojej Pokory,
    – ⁠Daj mi Silu, zlo obracať v Dobro, aby táto Svetlom preskupená/naplnená Dobrota mohla slúžiť všetkým ľudským bytostiam dobrej vôľe k tým najvyšším cieľom a Láske ,
    – ⁠Daj mi Silu aby som vedel prijať Svetlo, Lásku do svojho vnútra, svojho centra hrude, svojho srdca,
    – ⁠Daj mi Silu aby sa toto Svetlo z Láskou rozlialo do mojích buniek a rožiarilo všetko navokol, všetky tmavé kúty tochto sveta, vesmíru.
    – ⁠Daj mi Silu vnútornej sily a rovnováhy, keď duch svätý prestúpi mnou a zapály večný oheň v mojom vnútry, aby som tento oheň dokázal z Láskou kontrolovať, starať sa oň a keď príde hlboké stíšenie mojho vnútra budem pripravený/oddaný bez akéhokoľvek starého mojho ega v jemnom dychu prijať túto životnú silu, matku všetkých síl, ktorá je základom nášho bytia a hlbokého Poznania vlastného JA. Ono je to tak!

    Ak náhodou “nejakým zázrakom” dospeješ do toho štádia že Ťa nebudú prestanú ovládať nečisté sily a zbavíš sa svojho vnútorného strachu(alebo aspoň ho budeš vedieť držať na uzde v určitej rovnováhe)pripínaním tu pre Teba druhú dôležitú Mantru pre rozvoj Prány(Živa) a energie Kundalini. Zamyslí sa nad každým slovom, tieto slová nie sú moje, sú to slová Svetla, nekonečnej energie Svetelného Zdroja a Matky všetkých síl v nás(energie Kundalini)

    Tieto slová mi prišli po hlbokej meditácií:

    Hlavná Mantra na posilnenie Prány a Kundalini :
    – Bože Ty všemocný tvorca celého vesmíru(Najasnejšie a najláskavejšie svetlo celého universu) zbav ma hnevu, obdar ma milujúcou, Tebe čistou láskou aby som ju vedel správne využívať k svojím blížnym, ku všetkým kultúram a celému ľudstvu i živočíchom, stromom, rastlinám,
    – ⁠Obdar ma zvláštnym darom vedieť druhým odpúšťať z milujúceho srdca, aj tie najväčšie pre nás krivdy spáchané,
    – ⁠Odober z mojej pýchy i mojho ega,
    – ⁠Obdar ma úprimnou pokorou aby som sa pokorne pripravoval na svoju rolu tvorenia,
    – ⁠Áno, cítim intuitívne že mám pomáhať tomuto svetu, vesmíru a začať Tvoriť, preto príprav moju myseľ na moje poslanie, obdar ma darom reči a komunikáciou s blížnymi,
    – ⁠Vráť detskú úprimnú radosť do mojej mysle, mojej tváre a mojích skutkov,
    – ⁠Dovoľ Nekonečnému Svetlu aby plne prestúpilo moju dušu, moje telo i mojho Ducha. Ono je to tak!

    • Marek Kosice

     Blablabla..blabla…bla…

     Skoncil/skoncila si? Co sledujes tym, ze mi vycitas ze nie som osvieteny? To je len recnicka otazka, odpoved ma nezaujima.

     • Teraz si sa ukázal pred všetkými v plnej párade a nahote, že prijať nekonečné Svetlo, čistý zdroj Lásky je pre Teba sakrálny problém tvojho vnútra. Ani len zamyslieť sa nad tým nedokážeš, ani v pohode odpovedať, prskaš žlč a jed okolo seba pretože Ti niekto otvorene prehovoril do duše.
      Kto nedokáže príjať Svetlo do svojho vnútra, je oklieštený tmou, Satanom a jeho prisluhujúcimi ementálnymi byťosťami ktoré si stvoril svojou bludárskou mysľou a vierou v Satana, čiernu mágiu. Si obyčajný požierač energie a som rád, že si otvoril oči aj ostatným diskutujúcim…že púšťať sa s Tebou do debaty je len obyčajná strata času a energie.
      Nehádžem nad Tebou rukou a verím že raz si spomenieš odkiaľ si skutočne prišiel a kde máš namierené.
      Prajem Ti všetko dobré na Tvojej ceste životom, ale bez skutočného sebapoznania budeš veľké NIČ, presne tak ako si NIČ práve teraz.

      Tvoju “tmársku” karmu by v tomto stave nedokázali očistiť ani 4 prírodné živly tochto sveta(a predsa je to v ich moci).

      Sibi – je moje stredné meno, ktoré som prijal veľmi dávno vo svojích 34 rokoch,
      s pozdravom Martin

    • To treba opakovať aspoň 30 x zasebou, aby sa to dostalo do podvedomia. Najlepšie je v hladine alfa.

    • Israismael

     Tento chlap MZk je rozdvojena osobnosť.. ON ma aj občas normálne názory, ze aj poďakuje napr za link, ale o pár hodín zhodí človeka pod čiernu Zem… Do jeho duše sa oprelo temno, pretože už tým vyjadrovaním tu a určite aj v civile je na bludných cestách, ovplyvnený sledovaním ezoteriky a kultov ktoré strhávaju človeka do temnot… ON to pravdaže vyvráti žeby on bludil, a naopak v pohode zaradí človeka, podobne ako Holisticky Prístup , napr konkrétne mňa k ťažkým temnotam.. Popritom nemajú ani šajnu odkiaľ pochádza to co píšem, odkiaľ mam poznanie .. Ani šajnu nemajú, resp keď aj vedia, ved dávam aj link odkiaľ je SLOVO, tak nespoznajú – nevedia nič .. Lebo keby vedeli a spoznali , tak útok by okamžite prestal proti tým co poznajú Svetlo Pravdy … No ale príde deň D keď sa všetko ukáže, ze kto bude skripat zubami, kto je bludar, sektar a pod a kto napomáha ľuďom k svetlu a k poznaniu… Ja som v živote nikoho nenabadal niekam vstúpovat k nejakému spolku a pod … A ľudia by ani nemali kde vstupovať… lebo to co píšem to SLOVO nie je registrované v žiadnom náboženstve, spolku ani v ničom podobnom. Je to nezávisle a napriek tomu je pre každého kto sa k nemu dostane …ani v sekte ani v žiadnom okultnom spolku ho nenájdeš .. Nikde.. Je to iba SLOVO ale musí sa s ním nakoniec tak ci tak oboznámiť každý… Úplne každý.. Áno aj ten ktorý už bude na konci po očiste zatratenym navždy a bude mu to v ten Deň D oznámené ze patrí medzi zatratenych, aby vedel co premrhal, čomu, Komu (Duchu Pravdy) sa smial a vyškieral… Spozná to, ale bude pozde na lutovanie.. . Casu bolo tisícročia… Ľudský duch nezije len tento jediný život a tu a teraz na tejto zemi..CASU BOLO DOSŤ.. Dosť NA To, SPOZNAŤ CO ŽIADAL Najvyšší…. Sú aj tu ľudia, ktori majú poslanie pre túto Zem, ( koľkí sa budú uskrnat, ja viem) .. Je to určitá úloha alebo poslanie pretože vrchol všetkého sa blíži .. Je ich dosť takých ľudí s poslaním po svete, ale dosť málo aby sa situácia urýchlila.. Preto príde kométa zo Svetla, nie je až tak ďaleko od Zeme.. Nesie svetlo a očistné lúče z Najvyšších sfér, tzv Žiarivá hviezda(kométa)… už však netreba naprávať nikoho, ani pomôcť v ničom… Neviem kto si ale poznáš svetlo, preto to píšem aj tebe.. Po prvé je to Zbytočne a po druhé už sa takmer všetko Potriedilo, sme na konci žatvy (pleva vs zrno)… Ľudia už musia čoskoro zažiť to co si zasiali, ale už ani to obdobie co príde veľa ľudí nenapravi…

     • Nikdy nie je pre nikoho neskoro, ja som napr. do svojích 33 rokov žil úplne normálny všedný život ako každý iný. Až raz na 3-týždennej dovolenke na Yucatáne v Mexiku s manželkou pri výstupe na najvyššiu pyramídu v Uxmal ma prestúpila nejaká silná energia, som sa z toho vladárskeho kresla na vrchu pyramídy dobrých 2-3min. nevedel ani postaviť. Od vtedy ma to začalo tiahnúť k duchovnu a moj život začal mať nenormálny spád po všetkých oblastiach. Prišiel som do roka o prvú svoju manželku, ktorá to nikdy nepochopila a takisto s ňou aj o 2 deti ako Maroš. Dlho som sa s tým vyrovnával, koli tomu som šiel aj do Indie a Nepálu na 7 mesiacov aby som si ukľudnil rany a rozbúrené vnútro, podarilo sa…táto cesta bola jedno z mojích najlepších rozhodnutí v živote. V Nepále som na jednom z posledných túlaní po horách s neskutočnej fujavica skoro skonal pod jedným priesmykom vo výške cca 5.200m. Nebolo vidieť ani na 1-2m v tej snehovej búrke a ja som skončil v poslednom plese pod priesmykom(pretože som omylom vyšiel z cesty). 26 kg náklad ma stiahol do plesa a bol som pár hodín v klinickej smrti. Bol to neskutočný žážitok/skúsenosť, všetko je uložené v mojej pamati akoby to bolo dnes. Ale vrátil som sa, silná túžba byť s dcérou ma vytrhla odtiaľ. Celú tu situáciu vyšie sily Svetla a matrix z inscenovali práve pre mňa, aby som pochopil aj tou klinickou smrťou veľa vecí/skutočností v mojom živote.
      O rok neskor v USA(ako som sa vrátil) som pocítil prvé známky energie Kundalini, v tej dobe som vobec nevedel o čo ide, na mojej ceste celú dobu ma viedla iba intuícia a akási Prozreteľnosť božia/vnútorné vedenie. Potom ma život na 5 rokov zavial do Nórska a približne 7 rokov žijem naspať v mojej domovine na Slovensku v šťastnom druhom manželstve. A dnes je to presne 12 rokov od tej prvej Kundalini a prišlo to teraz druhý krát. Ale ešte tichšie ako ten prvý krát. Od prvého dňa, ako sa to stalo(v meditácií sa mi prepojili pránické kanáliky Ida a Pingala) som prestal byť hladný, vobec som necítil hlad, ale že zero-0.
      Od toho okamihu som prestal prímať pevnú stravu a stal sa praktizujúcim pránikom. Šlo to úplne prirodzene/hladko až sa mi to samému nechce veriť.
      Na tento web. chodím roky, to neznamená keď som neprispieval v príspevkoch že Vás nepoznám😊. Bol som v roli pozorovateľa, niekedy sa tu vyskytli zaujímavé informácie alebo sa strhla zaujímavá diskusia. To je všetko z mojej strany k mojmu životu, našu budúcnosť ľudstva ovplyvňujeme silou našej prítomnosťi v prítomnom okamžiku, kde vieme tvoríť sami buď s určitou nad mierou alebo pod pod mierou k možnostiam ktoré sa mám ponúkajú. Keď ľudstvo nerobí nič, misky váh sa preklopia k proroctvám a keď ľudstvo na sebe maká proroctvá nefungujú. Preto je to s pravdivosťou proroctiev približne 50:50.
      To že bude prepolovanie zeme v blízkej dobe je aj vedecky známa vec. Mňa skor zauijíma číslo 144 tisíc svetelných bytostí na tomto svete. Lebo ak sa tento počet týchto bytostí Svetla nenájde, nevidím to moc ružovo s našou budúcnosťou. Ale na druhej strane verím, že univerz má vždy pre nás náhradné riešenie…

     • ku komentu: Sibi-27/01/2024 at 22:13

      Sibi,
      pre mňa osobne – obrovská vďaka za to, že SI! Že si dokázal odkryť svoje „tajné“ karty druhým ľuďom – kvôli ich ďalšiemu vývoju – v prípade, že to tak oni – sami – vnímajú.
      A to nie je – vôbec – málo! Nie je veľa ľudí, ktorí sú toho schopní! Vďaka!
      Opatruj sa! A ak budeš mať vôľu, určite si Tvoje ďalšie komenty prečítam..

     • Israismael

      Sibi zaujímavý tvoj životný príbeh ,veru že áno …niečo ti vysvetlím ..
      144 tis ľudských vyvinutých duchov ,čiže nie až tak obyčajných ľudí zrodenych na Zem sa narodili v čase
      na to stanovenom , mali byť pomocníkmi a šíritelia Slová ktoré v
      napísal TEN ktorého mali zároveň aj chrániť ,teda mali tvoriť svetelnú ochranu (kvôli temnu )okolo neho = Abdrushina ,ktorý bol druhý Boží syn inkarnovany Svetlom na Zem( v roku 1875)…áno hovorím to tu na stránke na tvrdo a mne je jedno kto ma ako bude brať …hovorím ešte raz a jasne išlo o druheho Božieho syna = Imamuel ,Duch sväty a Duch Pravdy ..Temno malo jednu veľkú úlohu koncom 19 storočia a začiatkom 20 storočia ,a to takú aby ho ľudia nespoznali a to ani na priamo počas jeho života ( teda tých 144 000 čo ho mali spoznať a mali prebyvat blízko neho počas života a potom rozširovať jeho Slovo po svete,po napísaní Posolstva Grálu ) a nespoznali ho globálne ani ľudia cez jeho SLOVO , a žiaľ nespoznavaju ani dodnes keď už mali o Tom Slove Pravdy -poslednej to záchrany pred súdom -vedieť skoro všetky ľudské bytosti ..Veď pomaly vrcholí Súd nad svetom a ľuďmi…Preto sa to dielo volá mimo iné aj knihou Súdu ..Napísal ho vlastnou rukou ,vedenou Najvyšším.. Aj to mi je jedno či tomu niekto verí či nie ..Keď ho človek objaví ,prečíta ,alebo vypočuje v audiokniznom vydaní na YouTube ,až potom môže súdiť ,po vlastnom preskúmaní ..
      Teda tých 144 tis už boli na zemi ale mnohí zlyhali ,neboli napomocnými Synovy Človeka(nešlo o Ježiša ale o Ducha Pravdy Abdrushina) ..všetci zlyhali až na pár jedincov (cca 800 ) .. Mali teda šíriť Slovo po celom svete *písané je : že toto nové evanjelium sa má šíriť po celom svete a potom príde koniec ..Pochopíš to ? A potom príde koniec, je písané …čiže je tým myslená táto doba ,tesne pred súdom a novou dobou po očiste ,nový vek …starý a nový zákon ako evanjelium to nemohli byť ,pretože tam v tej dobe pred 2tis rokmi sa koniec nepredpokladal …jasne je písané : ,,bude sa šíriť po celom svete a potom príde koniec !!!!!!! “
      Je to napísané v Posolstve Grálu a aj v biblii ,nič si nevymýšľam akurát že mi je to tu trápne písať ,keď sú tu mnohí neprajníci a posmeskari..ale napísal si že by ťa zaujímalo to číslo 144 tis svetelných bytostí na tomto svete tak som ti to napísal .
      Pozn: oni všetci 144 tis sa inkarnovali z vysokých oblasti Prastvorenia a duchovnej ríše .,a predsa zlyhali pod vplyvom temna..Boli na svoju úlohu zvlášť pripravovaní a predsa … Čo potom obyčajný clovek ,že??
      A ešte jedna poznámka ,ktorým vŕta v hlave Imanuel -Duch Sväty – Duch Pravdy všetko JEDNA osoba, ,že bol na zemi ako druhý Boží Syn.. * Boh je TROJICA ,to sa vie ..Boh otec -Jezis boží syn -Imanuel boží syn v božskej bezbytostnosti ,ktorý je zároveň aj Duch Sväty vo vesmíre a zároveň aj Duchom Pravdy Abdrushin , keď prišiel na Zem..To je inak ťažké pochopiť ľudským rozumom ako je to možné toľko mien pre jedného ,pretože ide o vyžarovania a mnohé iné procesy nepochopiteľné človeku ..Aj proces narodenia Ježiša až na Zem bolo vyžarovanie ..
      Tak toľko ..Dobrú noc

     • Aj keď som vyrástol v detstve v katolíckom prostredí, kresťanstvo mi nie je cudzie, ale na náboženstvá sa dnes pozerám úplne z komplexnejšieho hladiska. Napr. význam sv.trojice v kresťanstbe…že by to bolo byť inak?
      Keď hovoríme o kundaliní, tak naozaj hovoríme o Božskej Matke. Hovoríme o bohyni, a či už ju voláte Isis/Eset, Mária, Tárá, Aténa, Minerva alebo ako chceme, ona je príčinou existencie. Jej telo je energia a jej čistá potencialita na nás čaká v našom tele.
      V hinduizme, bohyňa Šakti má manžela: Šiva. mužský a ženský, dve sily. Šiva môže vytvoriť alebo zničiť. Šakti je moc Šivy. Tieto postavy symbolizujú sily, energie. Šiva nie je osoba, ale sila, inteligencia.
      Keď hovoríme o kundaliní ako ohni, tak nemyslíme fyzický oheň. Tento oheň je duchovný. Je to energia, ale nie je fyzická, je to niečo iné. V hinduizme ju nazývajú Šakti. Šakti naozaj znamená len energia, ale Šakti je zvyčajne reprezentovaná ako matka, ako žena, ako bohyňa. Vesmír je jej telo a my všetci sme jeho časticami. Božská Matka je čistá energia. Všetci sme tu a existujeme v tomto tele energie, vesmír. Takže táto energia je v nás, ale nie je plne rozvinutá. Ona túži po rozvoji. Táto sila je v našom tele zhustená, syntetizovaná v podobe semiačka v múládháre čakre. Fyzický exponent tohto semiačka je v našich pohlavných orgánoch. To je dôvod, prečo je múládhára vedľa pohlavných orgánov.
      Fyzicky využívame silu Šakti na stvorenie detí. Toto je Božia moc: tvoriť. V konečnom dôsledku táto moc pochádza z kundaliní. Síce sa nejedná o prebudenú alebo vyvinutú kundaliní, no je to vďaka tejto sile.
      Prečo hovoríme o Duchu sv. ako o “počatí Ducha sv.”? Ako sa može niečo počať v lone Otca, alebo Syna? Nie je správny výklad sv. Trojice Šiva(Otec), Šahti(Mária) a vystúpená Kundalini do sahasrari nič iné ako Duch sv.(večný oheň/Svetlo).
      Takisto Ježiš povedal, že “narodiť sa z tela je jedna vec a narodiť sa z ducha, je vec druhá” Obe sú formou narodenia, obe sú sexuálne, ale použitie energie sa líši.
      Keď si to zhrnieme, prečo na kostoloch alebo vo vnútry chrámov sa symbol sv. Trojice objavuje v symbole pyramídy/trojuholníka? Nie je to tak že tento symbol odráža i našu ľudskú podstatu náško bytia, skrytej sily Kundalini v nás? Nie je to práve stúpajúca Kundaliny po stranách pyramídy/trojuholníka smerom k sahashare našej korunnej čakre? Prečo ďalší symbol vo vnútry trojuholníka/pyramídy tzv. “Hórovo” oko? Nie je to práve naše otvorené tretie oko ktoré nám pomáha na tejto našej duchovnej ceste/duchovnej premeny pozdvihnúť práve energiu Kundalini? Áno je mnoho otázok…

      Napr. v Budhovych spisoch Budha priamo zakazuje svojím nasledovníkom prevádzať dychové cvičenia na pozdvihnutie/ukotvenie prány. Doslova v ďalšom spise hovorí že pokiaľ nie je mních v meditačnom procese, alebo poste aby mnísi pamätali aspoň na min. 4 sústa jedla denne. V praxi to funguje tak, že i osvietený, či niekolko krát osvietený mních napr. po 7-mich dňoch meditácie a jej následnom prebudení ide na obchodzku za jedlom.
      Vo mne napr. sa vynára otázka prečo je to tak písané v Budhových spisoch? Keď je dnes napr. vo svete 10 tis. pránikov, nebolo jednoduchšie aby i Budha svojich nasledovníkov viedol k práne, čistej Svetelnej energii pre ľudstvo? Prečo nútil/navádzal svojích mníchov na JED-lo a konzumáciu p-OTRAVÍN?
      Je nepopierateľné že ako Budha, Krišna či Ježiš boli inkarnované bytosti ktoré využívali 100% kapacitu mozgu, to znamená boli osvietený Duchom sv., boli pod vplyvom vystúpenej energie Kundalini až k sahasrare. Otázkou je kolko osvietení vo svojom živote dosiahli, ale asi mnoho..pretože konali zázraky.
      Nechcem sa dnes dotýkať Tvojej parkety ”Posolstvo grálu” aj keď ho mám doma vo svojej knižnici. Načal si širokú tému ja som reagoval ako som to cítil.
      Vieš dnes je trochu iná doba, všetko funguje inak …je to o Tvojom nastavení mysle. Keď Ti poviem že ešte deň predtým ako sa mi z aktivovali energetické(podľa mňa pránické) kanáliky Ida a Pingala som si spokojne jedol Strážovskú a Inoveckú salámu do kombínácie s horčicou lebo som mal na to chuť😊. A druhý deň mi prána začala v mojom tele prúdiť na 100%.

 2. Israismael

  Jej hrozí doživotné väzenie a možno aj pripadny trest smrti ..Boji sa pravdy , lebo keď sa odhalí bude to pre ňu konečná ..preto sa musí byť alternatívy,..maestream majú zaplatený a tak odtiaľ nič nehrozí …

  • Israismael

   *oprava nie byť ale báť ..ju treba keď už,tak bit a bit po tej suchej nemeckej riti 🙂

   • holistický prístup

    Aká nemecká riť?!? – je to prekotená sionická cúra – potomok otrokárov – chazarka!!!! – voš v kožuchu!

    • holistický prístup

     Chybička se vloudila – oprava:

     nie sionická – ale SIONISTICKÁ – SION-NACISTICKÁ!

    • To máš fuk, ona je trabant temna, ktorý škodí človečenstvu. Potom je až akékoľvek delenie, triedenie tých ničomníkov pretože na Zemi je aj kopec ničomníkov, ktorí sa odbavujú na tých ničomníkov s tým prívlastkkm „sion“ (ktorí sa nechali zviesť aby bol ich skutkami pošpinený akýkoľvek svetlý pojem – aj posvätný vrch Sion tiež). A pani Viera Jurová – jej parťáčka z ČR na tom nebude asi lepšie než tá Uršula. Pani Viera Jurová mi pripadá ako pravá esesáčka.. ešte jej dať uniformu a bola by origoš boš esesáčka. Aj ten jej úsmev, pohľad a tie privreté oči….Ja niesom žiadne neviniatko ale aby som konal vedome toľko zla koľko konajú také osoby tak to radšej odmietnem s vedomím, že ma to môže stáť život – našťastie len ten pozemský a nie ten druhý, ktorý je dôležitejší.

  • Marek Košice

   Čo jej hrozí? … Na 99% v žiadnom väzení neskončí, trest smrti už dupľom nie… Toto nie je malá rybička, ktorú by obetovali, aby „preukázali“, že „spravodlivosť existuje“…
   To skôr bude „reset ľudstva“, než že Gatesa či Leyenovú zatvoria do väzenia. Zatvorenie na pár mesiacov sa nepočíta, to by bol len ŤAH, kde vlk by sa nasýtil, a ovca ostala takmer celá, a hlavne živá a zdravá.

   PROSTE SPRAVODLIVOSŤ JE V RUKÁCH ĽUDÍ, ale len takých, ktorí majú dosah na armádu a celkovo ozbrojené zložky…….. My plebs môžeme H*VNO… Kto so mnou nesúhlasí, nech so sebe podobnými spraví nepokoje, kľudne v stovkách tisícov…Ak sa to vymkne spod kontroly, môžete očakávať granáty púšťané z helikoptér. Oficiálne vraždenie povstalcov bude „ospravedlňované“ ako „boj proti terorizmu“… Libtardi s vami do toho nepôjdu, a tí zožerú VŠETKO, čo povie mainstream… Gatesovi, Schwabovi a ostatným bastardom sa nič nestane…

   Ja len opisujem skutočnosť. Neopisujem to, čo si prajem aby tak bolo… Veď ma poznáte – som ANTIprikrášľovateľ skutočnosti.

 3. Texas + 14 štátov – USA na pokraji občianskej vojny! Konsekvencie – možný rozpad NATO, resp. podľa článku 5 – možný presun vojsk EU do USA – ale na ochranu federácie USA /Bidenovho režimu/ proti povstaleckým štátom! U nás obrovské ticho a bezvetrie!

  John – čo ty na to?
  2024-01-26 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2024-01-26-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

 4. Israismael

  Fico pre TASR včera v diskusii povedal : my už nechceme človeka za prezidenta ako je Korcok, ktorý je absolútne v službách cudzieho štátu, v službách USA a ešte aj v štruktúrach Globsecu…
  A ešte jedno vyjadrenie ohľadne protestov na Slovensku… Je to vyjadrenie Mareka Souna v dnešnom jeho videu na reštart.sk:
  Tieto protesty už nie sú za Lipsica, za špeciálnu prokuratúru, nie sú ani proti trestnému zákonníku ale týmito protestami sa snažia vyvolať liberálne kruhy na Slovensku Majdan podobný tomu aký bol na Ukrajine začiatkom roku 2014

  • No je to prinajmenšom podozrivé a divné, že by hentak všetci prozápadní na Slovensku bojovali za ŠP – hentak jak nejakí komedianti…
   Tiež mi to pripadá tak, že v tom cirkuse o ŠP v prvom rade nejde. Ak by išlo tak by to vyzeralo inak, toľko by toho čo by prebiehalo médiá nešírili von do spoločnosti.
   Dnes som mal sen, že som sa musel uchýliť zlikvidovať nejakú výraznú negatívnu osobnosť, ktorá prináša na Slovensko nejaké nekalé aktivity/plány, ktoré majú niečo spustiť.
   A je divné, že to bola nejaká významná žena by alebo nejaký muž – nástroj ale riadila ho vysokopostavená žena.

   • Israismael

    Caputova-Korcok, duo baccara.. To mohla byť v tvojom sne ta najaka žena a ten nejaký muž..

   • To je presne o tom, že ako sa nás snažia atomizovať – určité osobnosti začínajú za stav, stavovstvo a stav svojho svedomia preberať zodpovednosť – „ako keby mali konať jediní na svete proti Antikristu“. O tom je Batman napr. Na Batmana neverí ani MzK – lebo nemá fantáziu a tak nemá riešenie. Ale teraz ide o inú vrstvu – nie mesianizmus, a že niekto to za nás vyrieši, ale je to vrstva osobnej zodpovednosti – a človek sa pri tom nemusí cítiť ako spasiteľ – jednoducho to zlo treba už poslať do pi.e!

    Tých démonov a ich sluhov je tu na Zemi veľa, ale oproti ľudstvu je ich len pár. A tak sa jedného dňa
    stane, že sa tu nájdu jednotlivci, ktorí sa tzv. zradikalizujú a prevezmú zákon do vlastných rúk – a či to niekto nazve atentát alebo vražda – ukončia existenciu zloduchov aspoň vo vlastnom dosahu.
    Občas mávam podobné sny, ale väčšinou je to v boji s mafiou alebo s votrelcami.

   • Miroslav Čižmár

    V snoch sa zvykne prejavovať potláčaná časť osobnosti. V bdelom stave nosievame spoločenskú masku, ktorou potláčame spoločensky nevhodné prejavy osobnosti. Vo sne sa táto časť našej osobnosti prejaví, a my nespoznávame sami seba (musel som sa uchýliť). Žena vo sne mala negatívnu energiu. Bola negatívna tým, že ju v sebe potláčate. Bola to Vaša Anima. Ženská časť Vašej osobnosti, ktorú v sebe v bdelom stave spoločensky potláčate. Muž vo sne je protikladom Animy, ktorý je s ňou spätý v temnej časti osobnosti. Je to Váš individuálny ideál, ktorý spoločensky potláčate spolu s Animou.

    • Marek Kosice

     Anima/animal…..Ano, dava to zmysel. Zena je k zvieratu blizsie nez muz. Az natolko, ze jej pritazlivost voci konkretnemu muzovi (napr. milovanemu partnerovi) nie je kontstantna ani 4 tyzdne…..pretoze ak dnes chce priveriveho a doveryhodne posobiaceho citliveho (nepisem, ze zzenstileho), o dva tyzdne bude pre nu taky muz nezaujimavy (a naopak v pripade „macha“). Takze zena povas tych dlhych rokoch menstruacneho cyklu nie je vlastne NIKDY plne spokojna so svojim partnerom, pokial teda ten partner svoje spravanie neprisposobuje jej cyklom tym, ze da vyrazne zmeni asi kazde dva tyzdne….alebo menej vyrazne kazdy tyzden…. A potom sa zeny divia, ze muzi sa do partnerskych vztahov tak velmi nehrnu…NIELEN ze musia X krat zastavit nastup svojho orgazmu pocas styku (tych 99% co orgazmuju) aby pockali kymho dosiahne zena, ale este „za odmenu“ nie su pre zenu pritazlivy rovnako intenzivne ani podobu jedneho (lubovolneho) mesiaca….

     SATAN SA PRI TVORENI MUZSKEHO A ZENSKEHO „PROGRAMU“ ODTRHOL Z RETAZE… Vedel co robi, tie meganesulady vytvaraju nespokojnost az utrpenie (a teda nizkovibracne energie), a tak ma co zrat v pravidelnych davkach…. 😀

     • holistický prístup

      Marek Kosice,

      je to presne opačne – muž je bytosť hmoty; žena je bytosť duchovna (ak ide o človeka) – muž je živiteľ a ochranca – žena sceľovateľ, udržiabvateľ a harmonizér (ak ide o človeka) – jedine spojením muža a ženy v jeden celok – za predpokladu splnenia všetkých nutných podmienok – dochádza s spriechodneniu toho, čo pomenovali „sila kundalíni“ – ide o otvorenie a spriechodnenie kanála a tým napojenia do Vševedomia.

     • Miroslav Čižmár

      Vystupujem z poľa neviditeľnosti.

      Anima je potlačené ženské správanie u muža. Ak sa prejaví navonok, stáva sa animálnym správaním. Muž sa správa ako žena, stáva sa homosexuálom, inštinktívnym zvieraťom.

      U žien sa tento archetyp nazýva Animus.

      Nadmerná snaha potlačiť tento archetyp je spôsobená úzkosťou, ktorá sa prejaví v snoch. Každý muž má v osobnosti aj ženské ja, ktorého vonkajšie prejavy sú spoločensky nevhodné. V úzkostnej snahe odlíšiť sa od liberálov sa človeku môžu snívať takéto sny.

     • holistický prístup

      … a práve jedine čistá žena – telom aj dušou – dokáže to „kúzlo“ že prenesie muža z brehu hmoty na breh duchovna – žena je BEREGIŇA.

     • Marek Košice

      HP : čo to trepeš, človeče? Si „vedľa“ až príliš často…

      Žena je duchovná a muž materiálny? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
      Preto ženy (NA ROZDIEL OD MUŽOV) trpia hypergamiou (brutálne nároky na vlastnosti partnera/potenciálneho partnera) a chcú partnera LEPŠIEHO než sú ony samé? Ak takého nenájdu, považujú to za životnú prehru.
      Videl si muža, ktorý považuje za životnú prehru ak si nenájde partnerku na vyššej úrovni (celkovo) než je on sám? Taký je jeden z tisíca, a muži mu hovoria „RETARD“…

      „Ženy sú na peniaze a majetok“, to tvrdí väčšina mužov (ktorí nie sú čerstvo zamilovaní)…..Odkiaľ to „pobrali“? ŽEBY Z REALITY?

      Ženy sú MÁRNIVEJŠIE než muži. Partnera si vyberajú AJ na základe toho, či má alebo nemá auto. Ak nemá (a pritom ho ani nepotrebuje – tak načo by ho mal?), tak VEĽKÉ MÍNUS pre neho. Muž v DRVIVEJ väčšine prípadov na to či žena auto má alebo nemá (v prípade, že ak nemá, tak ho nebude zneužívať na to aby ju vozieval z roboty, alebo pre ňu chodieval 50km tam, späť, tam, späť „na rande“). Mohol by som pokračovať a pokračovať a pokračovať…..

      Ty si skade spadol, chlapče??? ….. Ja fakt žasnem…..
      MUŽI SÚ MATERIALISTICKEJŠÍ A ŽENY DUCHOVNEJŠIE??? 😀 😀 :D…
      Aha, takže všetci tí guruovia, mystikovia, psychoterapeuti, vizionári, atď., z 95% mužského pohlavia, sú vlastne ženy prezlečené za mužov???
      ŽENY NIE SÚ DUCHOVNÉ, ONI SÚ LEN RODINNE ZALOŽENÉ, SILNO TÚŽIA PO HARMÓNII….To je všetko…. Zaujíma ich RODINA A BLÍZKI, TO JE VŠETKO…….. ŽENY DRVIVOU VäČŠINOU NEZAUJÍMA PODSTATA SVETA……… Viem čo píšem, stretol som sa približne so 170-175 ženami. Asi z 90% som to bol ja, kto sa už nechcel stretnúť druhý či tretí krát……

    • MČ! Ono by to platilo – ten výklad sna ak by to bolo podľa Vašej schémy. Ale v mojom prípade je to inak.. Podstata toho je, že nikdy neublížim nijakému zloduchovi ak s tým nebudem vnútorne stotožnený (v mojom prípade ten princíp potláčania časti ženskej osobnosti je akoby neplatný). Nestačí mi vedomie, že je niekto zloduch a má na svedomí mnoho obetí. Musím sa ma to dotknúť tak, že to budem cítiť, že mám osobne zakročiť – a o takom „povolení“ k činu u mňa nikdy nerozhoduje premýšľanie a hodnotenie iných ale priamy „povel“ zvnútra bez rozmýšľania. Avšak aj v tom prípade je prítomná činnosť rozumu ale ten sa okamžite úplne poddá a zaradí kam patrí – za cit – za ducha – pod jeho vládu takže neprekáža. Takže ma k takému činu musia priviesť vždy len cesty môjho ducha a nie premýšľanie rozumu čo by bolo dobré a čo nie s kým urobiť.
     Musím bojovať len so zlom na vlastnej životnej ceste keď sa s ním na nej stretnem – a to je nielen boj so Zlom v iných ale aj v MOJOM VNÚTRI – a toho človek bojujúci so Zlom na ktoré mu ukáže len jeho rozum nikdy nieje schopný.
     Lenže mnohí si mýlia hlas ducha s hlasom rozumu (aj ich vôbec rozlišujú) a to potom vedie k nešťastiu na oboch stranách a obetavý čin nejedného človeka, ktorý koná len základe rozumu je v skutočnosti len zločinom a NEVYŽIADANOU SLUŽBOU Bohu a ľudstvu, ktorá v skutočnosti nieje vôbec potrebná pre duchovný vývoj kohokoľvek. Potrebná sa môže zdať len z hľadiska obmedzeného videnia stavu vecí. A v tom sne ma viedol nie rozum ale duch – cit aby som sa vysporiadal s tou osobou. A platí to jak vo sne tak aj v bdelom stave.
     Tu nejde o šetrenie zloduchov a alibizmus ale o to, že my nikdy nesmieme konať ako oni. Nikto nemusí byť smutní, že by sa tak s nimi nedal urobiť poriadok razantne ale nesmieme ich napadnúť od chrbta.

   • Hentaki komedianti

   • Hentaki komedianti

 5. V knize od Sidorova jsem narazila na zajímavou myšlenku.Záměrně říkám myšlenku, neboť člověk fakt neví Za všechen tenhle bordel mohou z větší části ještěrohlaví s šupinatým brněním.Lidé viděli,tak brnění napodobovali .Ti žijí v podzemí,jsou rozvinutější,mohli by nás s přehledem zlikvidovat,ale prý jsou tu nějaká kosmická pravidla,možná že i dozorčí rada,tak jdou na to oklikou.Využijí lidské touze po moci a mamonu a infiltrují různé lóže,spolky apod.Tak oklikou likvidují lidstvo ,které má svobodnou vůli a tudíž se do jeho vývoje přímo zasahovat
  asi nemá .
  Copak nám pohádky vyprávěli o zlých dracích,kteří žádali urozené princezny,které osvobodil udatný hrdina?
  Proč jim nestačila nějaká obyčejná děvečka? Protože skrz tu princeznu zřejmě nějak ovlivnili lidský rod a to hlavně vládnoucích elit.Třeba ji oplodnili,načipovali,výměna duší apod.To netuším.
  https://www.slovanskakultura.cz/g-sidorov-chronologicko-ezotericka-analyza-rozvoje-soucasne-civilizace-dil-2-prameny-vedeni

  • mariankosnac

   Vo fantasy filmoch keď obetovali dievčinu nejakej príšere, tak podmienkou obvykle bolo aby bola panna a asi nemusela byť zrovna princezná. Možno v rozprávkach bola panna nahradená princeznou, pretože deti nechápu význam slova panna.

   • Nauč sa už konečne rozlišovať medzi fantasy a symbolickými odkazmi v legendách! Si decko vychovávané na sobotňajších rozptrávkach v TV, aby tvoji rodičia mohli chvíľu nerušene súložiť! Tieto moderné disneylandové a iné rozprávky majú úplne iný obsah a rozmer, ako rozprávanie legiend našimi predkami. Na rovinu mariankosmač – nesmierne ma rozčuľuje tvoja povrchnosť a nedotknutosť poznaním. Si len mucha na skle!

   • Inkové obětovali jen urozené oběti.Jinak by se bohové rozzlobili.Chazaři také obětovali Molochovi jen děti elit.I v jiných kulturách dřív dávali důraz na urozenost obětiny.

   • holistický prístup

    mariankosnac,

    prečo panna – čistá deva nepoznajúca muža vo svojom lone? – pretože čisté devy CHRÁNIA ROD a RODinu!!! – ide o oslabenie RODu, RODiny – jeden z dôvodov násilnej „sexualizácie“ detí už v útlom veku.

 6. Takmer každý „výmysel – hoax“ sa behom času stáva realitou! A čo je zaujímavé – ten čas sa skracuje!
  Kroky „verchušky“ sú koordinované a riadené, podľa všetkého, z jedného centra! To centrom treba nájsť a zlikvidovať!

  • holistický prístup

   Kojokok,

   cesta – JEZUITI (križiaci) sú armádou tzv. „čiernej šľachty“ a tí sú otroci parazitujúcich démonov.

   Všetko je inak, ako sa javí -zrkadlí vo svete JAVI – nadvláda TEMNÝCH končí – dostávame sa z vplyvu temnej „galaxie“ a energie, ktoré človekom otvárajú vedomie sú pre temných „smrteľné – ich parazitická „matka“ – „kráľovná“ – na ktorú sú „vedomím“ napojení (je to JEJ temné parazitické vedomie) sa vzdiali nad kritickú hodnotu a tým jej „dietky“ stratia s ňou spojenie – ostanú v bezvedomí – KONy im prestrihnú „pupočnú šnúru“ …

   • holistický prístup

    Kojokok,

    skús precítiť, čo je zakódované v klasickej „rozprávke“ O Snehulienke – prečo je jedna z kľúčových postáv BIELA (čistá) a tá druhá sa ju zničiť – tá, ktorá sa „živí“ životmi bielych pannien. (Prečo tá snaha o prepisy rozprávok?!?)

    rozprávka = rozprava príbehu

    Rozprávky nie sú na uspávanie detí, ale na prebúdzanie dospelých.

    Nie preto padá sneh, aby človeka zahubil, ale aby každé zviera v ňom zanechalo stopu svoju.

    • holistický prístup

     Práve vraždením, krviprelievaním, trávením, …, čistých bytostí sa snažia temní zastaviť a zvrátiť tok „časov“ – teda porušujú KONy Všehomíra.

    • Je na tom veľa pravdy +++ h. p . aj medzi riadkami

 7. Světové ekonomické fórum tvrdí, že misinformace jsou největším rizikem pro společnost… přitom všude šíří misinformace

  https://aktax.cz/wef-tvrdi-ze-misinformace-jsou-nejvetsim-rizikem-pro-spolecnost/

  • Israismael

   Kľudne to môže byť tak že v tom bude spojitosť vakcín s 5G žiarením ..Ja som to už niekde tu písal a nie tak dávno že pravdepodobne majú vakcíny v sebe tzv spiaceho agenta a čakajú na vysokofrekvencny signál (impulz),aby sa spiaci agent oživil a začal pracovať ..Ta energia žiarenia musí byť ale sústredená v určitý čas a tuším to bolo označené ako globálny minútový impulz ..Ďalej sa hovorí o tom že všetko to ohavné svinstvo vo vakcíach je akoby ,,zapuzdrene“ a práve to vysokofrekvencne žiarenie v globálnom minútovom pulte naruší obal vytvorený okolo svinstva vo vakcinach , ako keď sa otvorí Kinder vajíčko ..Sú to všetko mikro systémové ,nano systémové čiastočky v tých vakcinach a nie je to možné vidieť voľným okom pri očkovaní .
   Človek si na konci vesmírneho a pozemského veku Ryb,s prechodom do Vodnárskej eri ktoru už žijeme a teda zvlášť v tejto generácii nedáva pozor čo ľuďom pripravuju temnoty ..žiaľ nie ..preto sa dal nachytať zloduchmi práve s tými vakcinami …To je ale všetkým tým ,že neovláda upozornenia z duchovných sfér a nedáva vôbec na dávne upozornenia napr z knihy Zjavenia Jána ,kde sa píše práve o tejto dobe až neuveriteľne presne ..Napr nedajte si na ruku a čelo znak šelmy ,666 lebo budete stratený …To uvádzam len jednu z veci kde sa upozorňujú ľudia a už dlhé tisícročie na to ,čo bude robiť temno keď mu ľudstvo poda ruku ..
   Napadlo niekoho že to upozornenie 666 sa môže vysvetlit aj takto ako ho napíšem? :
   Aby sa človek vyhol luciferovym zvodom ,tak nesmie robiť a ani zamýšľať tak aby bol s temnom na jednej vlne …Pravou rukou robíme väčšinou všetko ,píšeme ,jeme jedlo ,zabíjame klince kladivom a pod ..to je ten znak že nemáme si dať znamenie šelmy a temna na pravú ruku =nerobiť tak ako chce šelma a Lucifer ..
   Čo sa týka čela ,nemáme zamýšľať a myslieť tak ako by chcelo temno.To značí nedať si znak na čelo( myslieť vlažne a chabo rozumom) …Samozrejme že takýto znak je možný vidieť hlavne duchovne a to je zas duchovné označenie aby bolo vnimatelne pre TOHO ktorý príde Súdiť ľudstvo a svet..
   Cim sa dá ešte v krátkej dobe nachytať ľudstvo temnými ? Ešte prídu zvody ,nie že nie..

   • Israismael

    Asi dojde človeku keď si to prečíta, že tie znaky na ruku a na čelo sú myslené obrazne … Ze sa má tým človek upozorniť na to aby nekonal proti Bohu a nespajal sa s temnom ani konaním (práca a znak pravej ruky) ani zmýšľaním a rozumom (znak na čelo)

    • Israismael

     Tu je to zo Zjavenia Jana :
     https://www.bible.sk/cz/evanjelicky/zjavenie/13/16
     Ešte tá posledná veta,že nik nepredá nik nekúpi keď nemá znak alebo meno šelmy …no veď jasné keď nebudeme súhlasiť s digitálnym terorom nič nekúpime nič nepredame …lebo odmietmem ,nebudem chcieť každoročne zapichavanie novými vakcinami, ktoré urobia z človeka biorobota ,a ešte mnohé iné blbosti vymyslia …má to trvať cca 3 a pol roka …nekúpiš ,nepredás nič keď si nedáš ich znak ? a že nebude robiť tvoja prava ruka to , čo chce ich ruka ? a nebudeš zamýšľať tak ako chce ich rozum? …vydržím 3roky aj 6mes …keď aj na korienkoch ,zihlave ,a lesných plodoch ..lebo človek by mal mať na vedomý že nechce byť zatratenym ,odpojenym od Stvoriteľa ,lebo potom už nemôže byť záchrana ani ním keď ti narušia DNA (keď to oni narušia človek je odpojený na ziarenie s vesmíru a tým aj na Vyšší systém ) …A že sa toto može všetko stať ? Áno môže … Cca 3 a pol roka majú skúšať globálne temnoty úplne každého a zničiť každého kto sa im podvoli…Ale potom príde ich koniec ..Zásah ..Kto vydrží do konca bude víťaz lebo nedal ruku ani rozum temnu..Bude to však ťažké

     • Ešte si nezažil zjavenie MOJE! Choď už do pi.e s týmíto zaklínadlami!!!

     • Israismael

      Koľko máš v sebe borovičky? ,,by som ti niečo povedal,ale tak povedal , že by si dal ešte ďalší liter od zlosti .. ..ale nechcem byť obrazom teba v tom nadávani a tak som radšej ticho ….

     • Marek Kosice

      „vydržím 3roky aj 6mes …keď aj na korienkoch ,zihlave ,a lesných plodoch ..lebo človek by mal mať na vedomý…“…… Aha…..strateny pripad… 🙂
      1. Ani keby bolo vkuse leto, nevyzil by si na tom (j*bnuty vitariani funguju hpavne na bananoch, jablkovo-mrkvovych stavach a orechoch…a vyzeraju ako z koncentraku, alebo „ziaden sval obaleny tukom“)…
      2. Lesne plody su len v sezone, a jw och ….MINIMUM….Vtackom vyzeres cely les za tyzden? Super…
      3. Zihlava ako potravina? ….. :D…. Nasytilo by ta tak 10kg zihlavy, a nedozil by si sa druheho rana…

      Clovece, co si ty zac?…. Zacni pouzivat zdravy rozum….

     • Israismael

      Všetko obrazne ty pako .treba si robit aj nejaké zásoby trvalých potravín a to dopredu keď to bude potrebné ..tebe už z toho skratovania riadne za..báva..ty nič nepochopíš lebo máš už príliš naplnene tojáše …a už daj pozor aby ti to neprasklo v mieškoch a neudrelo aj na mozog …

 8. Maďarsko bude možná další zemí, která zakáže syntetické maso

  https://aktax.cz/madarsko-bude-mozna-dalsi-zemi-ktera-zakaze-synteticke-maso/

  • No to učite! Až si Maďari zakážu „húš“!

   Zuza – prestaň tu šíriť každú rozkladnú ko.otinu! Lebo Zuzy budú prvé, ktorým budú podrezávať krky! Choď do prvoplánovej pi.e!

   • Marek Kosice

    Ehmm….Maros, bolo to posielanie do p*ce nutne? Nikomu ten odkaz nevnucuje….na nikoho nenadava….a nenazyva nas dezolatmi…. Tak naco taka agresia?

    • MzK ty si ku.va taký „objektívny zmrd“ – že ti ťažko pripomínať tvoje pohŕdanie so Zuzou! Ja namiesto pohŕdania, ju radšej rovno pošlem do pi.e! Je to myslím dôstojnejšie aj pre ňu – môže tomu aspoň čeliť! Ty ju samozrejme zhodíš svojím spôsobom! O čo ti teraz ide? O Zuzu? Ale hovno! Tebe ide len o tvojú pózu, ty zmrd!

     Ty drbko, ty idiot! Snažíš sa tu primitívnou manipuláciou vytvárať SVOJE vzťahy – raz chváliš, raz haníš, raz si s tým, raz si proti onomu. Ty falošný, malý zbabelý podliezavý zmrd!

    • Mareček,
     nepoznám na tomto webe človiečika, ktorý by viac opovrhoval ľuďmi (a ich názormi), ako Ty!

     Definujem Ťa (a je mi to úprimne ľúto) ako jedno z miliónov – detí Satana, ktoré mu verne slúžia, sorry!

     P.S: A tiež nepotrebujem od Teba – odpoveď! Chápeš?! – Toto je Tvoja cesta..

     viď Tvoj „rukopis“.

     Marek Kosice
     27/01/2024 at 16:16
     Blablabla..blabla…bla…

     „Skoncil/skoncila si? Co sledujes tym, ze mi vycitas ze nie som osvieteny? To je len recnicka otazka, odpoved ma nezaujima“!

     – práve zo seba vypľul nejaký Mareček – Sataníček z Košíc.

 9. V noci som si pozrela – na môj vkus – veľmi dobre spracovaný český krimi-mysteriózny 3-dielny seriál (cca 1:10 hod/1 diel) pod názvom: „Ztracená brána“ v hlavnej úlohe: Geislerová + Dvořák ako vyšetrovatelia vrážd, Trojan ako vedec Kabal- religionistiky, znalec presnej geometrie stavieb pražských chrámov a zároveň prednášajúci pedagóg na Filozofickej fakulte Praha (pričom dosť scén bolo natočených i zvnútra tejto historickej budovy, kde 21.12.2023 David Kozák – strieľal), ktorý bol prizvaný ako odborný poradca v rámci postupnej fyzickej sakrálnej likvidácie 7-člennej pražskej slobodomurárskej lóže z dôvodu, aby kriminalisti boli v rámci vyšetrovania, vôbec schopní ako-tak pochopiť symboliku slobodomurárov, ktorí majú a do ich zabitia mali Znalostí a Vedomostí z tzv. Paralereného sveta (terminus-technikus nemusí byť presný..), ukrývajúce sa práve za tzv. Ztracenou Bránou pod Veľkou Klenbou, ktorých použitie, by mohlo technologicky zničiť mld. ľudí na Zemi.

  Pomerne veľa dejov sa odohráva i v pražskom podzemnom labyrinte, pospájanom popod celým jeho historickým Centrom.
  Z danej atmosféry bolo možno vycítiť – pre Prahu tak typickú – Moc Okultných síl.

  Natočila to ČT v r. 2012 v réžii – Jiří Strach (vhodné meno režiséra, pretože sem tam prebehol i vo mne – v rámci deja – taký malý strach..)

  P.S: Je možné, že českí kolegovia tu na Bádateľovi, to poznajú.

  Ja som si to pozrela na tomto odkaze (treba sa tam veľa „preklikávať“)

  https://ww.sledujserialy.io/serial/ztracena-brana

  • „Keby som bola – princezná Arabela!“

   • Pokračujem:

    „a v škole by som niečo nevedela, tak by som zmizla spred tabule, na druhú stranu Zemegule..“ – ako je to ďalej?

    P.S. dúfam, že tu zas „niekto“ v rámci 40-ročnej pesničky spochybní – terminus-technikus: – „Zemeguľa“..

    • ajša – zjavne nechápeš môj predstih! Ak niekto chápe židovské okultné centrum v Čechách, predovšetkým v Prahe – chápe, že s tým musí niečo aj robiť! A tak aj robí! Ale vysvetli to materialistom!
     Metody hada – Mgr. Jan Kozák
     https://odysee.com/@Mgr_Jan_Koz%C3%A1k:f/Metody_hada:7

     • Maroš,
      O.K – beriem a v t.č. počúvam Kozáka v rámci Tvojho odkazu.

      P.S: Ale mohol si možno – k tomu vyššie napísať 2 riadky – vo co go, tiež nie som jasnovidná a z Arabely som tento kontext vyčítala. Ale – uznávam, to je moja Chyba. Stále je sa čo na tejto Zemičke – UČIŤ!
      Inak – vďaka za odkaz.

     • oprava ku komentu:
      ajša – 27/01/2024 at 21:41

      správne má znieť: „nevyčítala“.

     • Ajša – odkaz na Arabelu smeroval ku tomu, že aj za hlbokého socíku tu boli ľudia /aj režiséri/, ktorí vnímali tento boj so zlom aj na okultnej, resp. duchovnej úrovni – teda mimo materializmus, čo bola pre mnohých „pochopiteľná rozprávka“. Ešte tip pre teba

      Význam a farby čakier
      https://jesidesign.sk/blog/vyznam-a-farby-cakier/idblog/15
      —————-
      Teraz ťa smerujem k významu brúsených krištálových kyvadiel a briliantov. Tie totiž pri hre svetiel dúhy podporujú reakciu /frekvenciou konkrétneho svetla/ konkrétnych čakier, a tým ich ako „prispaté“ oživujú. Pohľad a práca s týmito ezoterickými predmetmi skutočne generuje radosť, tým zaháňa depresiu a zlé sily. Odporúčam, mám vyskúšané. Dá sa to kúpiť – nie je to lacné hlavne z Čiech /priemerná cena do 6 eur za kus aj s dopravou/, ale sú to technologicky dokonalé výrobky a neviem si predstaviť brúsiť to na kolene. A hlavne – SiO2 je pamäťové médium podobne ako voda. Hovorím teraz o civilizácii kryštálov – našej civilizácii svetla.

 10. Israismael

  Izraelská média přiznávají, že propaganda zvěrstva Hamasu byla vymyšlena, aby podpořila válku
  Izraelský mediální kanál Channel 13 nyní otevřeně přiznává, že izraelští představitelé vymysleli propagandu zvěrstva Hamasu o tom, že děti byly 7. října hromadně zabíjeny, pečené v troubě a tak dále, aby podpořili izraelskou válku v Gaze.
  https://stateofthenation.co/?p=207398

 11. Nuž, netreba sa jej čudovať. Akurát to mala zosobniť. Pre ňu a jej komplicov sú alternatívne média skutočne väčšou hrozbou ako islamský terorizmus.

 12. Celý človek je ten ktorý ide nielen s Bohem ale zápasíí i s diablom …

Pridajte komentár

*