Krajiny, ktoré nedostatočne nenávidia Rusko, odteraz nedostanú covidové vakcíny


Print Friendly, PDF & Email

Krajiny, ktoré nedostatočne nenávidia Rusko, odteraz nedostanú covidové vakcíny

Najväčší fašistický gang na svete je Organizácia spojených národov (OSN), ktorá práve odhlasovala nanútenú nenávisť voči Rusku.

Krajinám a národom, ktoré by sa snáď tejto nenávisti nechceli zúčastniť, bude odopretý prístup k vakcínam proti Covid-19, aby všetci obyvatelia dotyčnej krajiny mohli údajne zomrieť na infekčné ochorenie, a to len pre ich disidentský názor.

Nie, toto nie je žart ani fejtón. Jedna takáto krajina bude odteraz „trpieť“ na následky toho, že nedostatočne nenávidí všetko ruské. Je ňou najhustejšie zaľudnená krajina na svete, juhoázijský Bangladéš.

Chudák Bangladéš teraz príde o takmer pol milióna dávok vakcíny spôsobujúcej krvné zrazeniny, myokarditídu, rakovinu a mnohé ďalšie vážne ochorenia. Ako to len teraz zvládnu?!

Dodávku týchto vakcín pre 160 miliónový Bangladéš mala uskutočniť Litva, ktorá ju ale nateraz pozastavila.

A čím sa vlastne Bangladéš previnil? Tým, že nehlasoval v OSN za rezolúciu odsudzujúcu inváziu Ruska na Ukrajinu. Najhoršie na tom celom je, že Bangladéš nehlasoval proti, len sa hlasovania zdržal, čo stačilo na to, aby bol „potrestaný“.

OSN zrejme potrebuje „upáliť strašiaka“, aby vydesila každý národ, ktorý by si dovolil zapochybovať o tom, že Rusi sú najdiabolskejšia sila na planéte, že sú pripravení pomôcť Trumpovi ukradnúť ďalšie voľby, že idú zavraždiť milióny nevinných detí v mierumilovných susedných krajinách a podobné veci.

OSN hovorí: Nenáviďte Rusko alebo zomrite na biologickú zbraň z laboratória

Vitajte v novej šou. Volá sa „Hádžte vinu na Rusko II.“ pre prípad, ak ste posledný mesiac nesledovali správy.

Najprv sme mali veriť tomu, že Trump a Putin sa dali dokopy a sfalšovali výhru Trumpa v prezidentských voľbách v USA v roku 2016 a zruinovali šance Hillary Clintonovej tým, že odhalili všetku jej korupciu.

No a teraz máme znova nenávidieť Rusko po tom, čo USA vybombardovali, vpadli a okupovali Irak a Afganistan vo vojnách, čo trvali 10 až 20 rokov a výsledkom ktorých bola smrť, deštrukcia a bilióny vyhodených dolárov prepratých politikmi, ktorí tieto vojny rozpútali na základe falošných zámienok.

Vojna v Iraku bola o ukradnutí ropy a v Afganistane zasa o krádeži ich heroínu pre opioidovú apokalypsu farmaceutického priemyslu.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Oh, teraz ale máte nenávidieť Rusko za „inváziu“ malej krajiny, ktorá s Ruskom susedí a zabudnúť na všetky americké lži a zavádzanie o zahraničných vojnách, ktoré začali USA. No a ak nie, tak potom nedostanete žiadne covidové vakcíny!

To je naozaj darček v prezlečení, nakoľko covidové vakcíny decimujú ľudský kardiovaskulárny systém tým, že ho upchávajú hrotovým proteínom vytvorenými krvnými zrazeninami.

Ukrajina je centrom Bidenovej korupcie a preto OSN chce, aby všetci nenávideli Rusko

Ukrajina nie je len obilnica Európy pre slnečnicu, jačmeň, kukuricu a pšenicu, ale aj brlohom korupcie amerických Demokratov, vrátane tvrdých drog a prania špinavých peňazí Huntera Bidena, syna súčasného amerického prezidenta.

Tiež je miestom obchodovania s deťmi, nelegálnych obchodov so zbraňami a ďalšej politickej korupcie. Ďalej je to miesto, kde sa vyskytujú laboratória pre biologické zbrane, v ktorých sa vyrábajú „nové“ infekčné patogény ako SARS-CoV-2 či AIDS.

V skutočnosti USA a OSN sa momentálne snažia zničiť všetky dôkazy o existencii týchto biologických laboratórií.

To je aj dôvod, prečo falošné médiá hlavného prúdu a fašisti vo Washingtone, Bruseli či Bratislave chcú, aby ste teraz tak veľmi nenávideli Rusko.

Na Valnom zhromaždení OSN 149 krajín zo 193 odsúdilo Rusko za to, čo USA robia opakovane

Globálna kabala národov (OSN) chce teraz šikanovať Rusko, aby prestalo šikanovať Ukrajinu a zároveň zakryť fakt, že Ukrajina je hlavným centrom všetkej korupcie napojenej na Bidenovu administratívu.

Žiada „okamžité stiahnutie“ z Ukrajiny. Pritom USA len nedávno odišli z Afganistanu (aka heroínovej vojny) po tom, čo premrhali svoje prírodné zdroje za cenu životov a zdravia vlastných vojakov.

Takže, ak teraz náhodou nesúhlasíte s OSN, vaša krajina môže byť ďalšia na rade, ktorej budú odopreté Fauciho zrazeninové mňamky (covidové vakcíny).

To znie ako celkom dobrý plán!

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: S.D. Walls, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Sľuby sa sľubujú, blázni sa radujú.

 2. Veď ale to je len dobre že ich nedostanú a to už pre čokoľvek.Keby to boli aspoň vakcíny,no nie sú je to znak šelmy!!! Ako keby ponúkali dobrú vec ,ako choré!!!

  • Veď preto je tam napísané na konci článku, že to je dobrý plán. Stačí nedostatočne nenávidieť Rusko a budú nám odopreté smrtiace vakcíny. Čo je teda super, „zabijeme dve muchy jednou ranou“ 🙂

   • Colníci zastavili Cigáňa na hranici s Ukrajinou.
    „Cigáň – čo to máš v tých dvoch vreciach?!“
    „Ále – kukuricu pre sliepky!“
    Colník pichne do vreca bodákom – vysype sa zrnková káva.
    „Cigáň ku.va – veď to je zrnková káva!“
    Cigáň – „A keď nebudú chcieť /tie sliepky/ – nedostanú nič!“

    • Vaše články sa nezhodujú s oficiálnym trendom – preto ich čítam a konfrontujem – ďakujem Vám ….

   • No konečne im načisto šiblo, ale oni to myslia tak ako je to skutočne vo svete,veď pozrime si na poslušné ovečky ako tie mňamky chcú. Len sa pozrime u nás ako sa na tu genocídu tešia a idú samé na porážku ako skutočné ovce či už za 300€ a či bez nich idú ako zmyslov zbavení vďaka mainstreamu,žiaľ je to tak.

  • Jaroslav Čáp

   Budou mít jen o jed méně.

 3. Bangladéš spíš nemá peníze na jejich panské hry tak ji aspoň předhodili na propagaci výstrahy.

  • Toto celé, čo tu globálne prebieha – PSY OP – je mechanizmus programovanej samovraždy! Zomrie ten, kto sa včas nepreberie! Nám tu zostáva kopať do druhých – inak ich nepreberieme!

 4. Jaroslav Vladimirovic

  JIZ PREZIDENTI OBAMA TRUMP Putin orban
  Zarazili odepreli zastavili grants 35milionov pro WHO m…v cele se satanisty Fauci sorosavku band na vyvoj ZHN jCOvif variant jestli chcete prejmenujte Muceni ZHM, originalne vyvijene pri Annapolise vyzkumnem astavili

  Pak prevedeno do Wuanu s granty od Gstesu Sorosaku vojenskem centru pod Washington DC odkud neco uniklo a prolatlo se a presidential okamzite zastavili
  za ..Pak prosel Hunter na Ukrajine a Joe Biden pry ginsncovani vyxkum obnovili , investovali Pfizer Moderna JNJ …. v ramci vyvoje ZHN pod pozehnanim OSN ,,uplatkaru lobijisti smrti depopulCi kteri neplakali nad Jugoslavii Afganistanu az Libye masovemu vrazdeni civilistu…VSE zbidenovco pry OBNOVILI az do dnesniich monster ktere vakcinace ovsem neplati pro nasilne migrace z Afriky z Ukrajiny vcetne. karanten..
  FRANCOUSKY fosazeny Domem Roddvhildu a podobni Macron Zelinskyiy pry jsou zkchazare. ati. Satiric spanelstke xidovstvo nensbidi take Hasidic. Snad Israel slovsny

  PROTI COVID
  Radna vyzivs pH nad 7.4
  Naucte sr zdrave dychani bez rpusek doma 3 az 5 min vetrat …
  NANO KOLOIDNI po domacku 2 dl denne vypit striebro
  SLAVY z citronu Limetkou v cerstve vode s trochou sody medu
  ZOONO NANO ,,,ZABIJEC VIRU ,,,
  Kyslikova lecba s O3
  Bilynkove came. Zadny cukor pripravu jidel pri teplote has pod 150 C
  Ne Coca Cola a dalsi USA EU jedy
  GMO
  DALSI RANA PO MEKACI Afganistanu A DALSICH
  ZHN jdou zakazovany.

  SVATY Vladomirovici Veliky zachrance Slovanstva a Nas
  Pred VAKCINACEMA ANDELU SMRTI
  ZNAMENI SATANISTICKE SELMY

  Z Z Z Z xxx Z Z Z X kabala 7

  Diky zBohu za day milost zachranu vukouprni Zalm 91
  Modlifby ,,pane Boze jenz jsi na Nebesich v Aramejsky
  .. Youtube cteni z Bible Svste
  AMEN HALELUJA

  Neco nsm nesedi

  • Jarda,Trump dal GAVI,co je Bill Gates Company,zatial co nadaval na WHO,co tiez doslova vlastni Bill Gates 1.16 Billiona,su to vsetko vrahovia

 5. Jaroslav Vlad

  Pry psonky chorely velkopolacci zakladaji novy ,,,HITLERJUGENT udernych oznrojenych sil mladeze…
  Za to se studio v Norinberku
  Deti posilan na vrazdeni a smrt.

  Zockujtr se vsechni.

  Fosadme legslniho zptezidrnta F J Trump Bude okamzite po Covid vakcinaci ,,Ukrajone ,,,
  Krizia migraci depopulaci, nastane rozvoj prosperity v mitu
  SASTANISTE ODSTRANENI XZPOVRCHU ZEME ZADNY HLADOMOR. VAKCINACE A DALSI TERROR

  Z X Z Z X X Z Z Z Z. 7x
  Amen tak jest

  .

 6. …je to ozaj dobrý plán, presne ako to zopakovala redakcia…..

 7. Dá sa rozumieť tomu, čo je napísané. Je to posolstvo aj výstraha ( i keď svojská ). Neposudzujem…

 8. Viera Kňažeková

  Čoho všetkého je schopný GP, aby posúval ľudí a miešal karty. Najprv nahnal Černochov bez žien do Európy, potom vytvoril neznesiteľný tlak na Rusko, aby Putina oslabil a vyhnal biele ženy a deti bez mužov do západnej Európy. Ktovie aký ľudský kokteil zamýšľa. Možno mu všetky zámery vyjdú lebo vytvoril hrozne utrpenie ale vinník bude určený a ukrižovaný či obetovaný

 9. Takže Slovenská republika bude mať jedu od nacistického fizeru dostatok… 🤮🤮🤮

 10. Vaše články sa nezhodujú s oficiálnym trendom – preto ich čítam a konfrontujem – ďakujem Vám ….

 11. Myslím si, že to čo točíte ohľadom Bangladéšu a pod. krajín sa nás žiaľ netýka… EU sa pripravuje na totalitu riadenú WHO, biometrická digitálna identita a elektronická mena sa v tichosti pripravujú a EU satanisti sa vôbec nezaťažujú toxicitou očkovacích látok a pod. Ukrajina síce nahradila tému covidu, na chvíľku, ale neukončila rozbehnutú agendu, na jeseň udrie covid show strachu v plnej sile ! Depopulácia, totálna kontrola, likvidácia hotovosti a súkromného vlastníctva (najskôr likvidácia malých a stredných podnikov) sa viac a viac rozbieha, pokiaľ sa proti totalite nevzbúrime, zvalcuje nás…
  Vládnu nám zhnité mŕtvoly (všetci politici vládnej koalície a časť predstierajúcej nesúhlas s vládou opozície), preto sú – bez citu, svedomia, lásky, morálnych zásad… Na slobodné voľby čo niečo vyriešia zabudnite, aj tak väčšina politických strán pracuje pre tie satanistické hovadá !!!

  • Treba šíriť povedomie o týchto agendách a cielene ich sabotovať – používať hotovosť, odmietať covid pasy, neočkovať sa, netestovať sa, nenosiť rúška ani respirátory, búriť sa, protestovať pred domami tých zločincov, blokovať úrady prípadne aj celé mestá, prenasledovať ich, nedať im spávať, podávať na nich trestné oznámenia, blokovať telefónne linky, zahlcovať emailmi, vytvárať v nich strach rovnako, ako oni vytvárajú strach v ľuďoch, atď. Proste neprestávať vzdorovať a zločincom robiť zo života peklo. Ideálne by bolo samozrejme povstať a zvrhnúť ich. Ak sa však k tomu nebude mať dosť ľudí, tak aspoň to hore vymenované.

 12. To ako za trest ci za odmenu ?

 13. Pokud by se ten „trest“ vztahoval i na jednotlivce, hlásím se jako první 🙂

Pridajte komentár

*