Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Putin ohlasuje úplnú nezávislosť od „Rothschildom kontrolovaného“ amerického dolára


Print Friendly, PDF & Email

(Adnan Aftab, mondestuff.com) – Putin nedávno vyhlásil, že sa jeho krajina konečne vymanila z „ľadového zovretia“ Rothschildovho bankového kartelu a kabaly Nového svetového poriadku.

Dva roky predtým prezident Putin zakázal Jacobovi Rothschildovi a jeho bankovej kabale „za žiadnych okolností“ operovať na ruskom teritóriu.

Teraz sa Putin zaprisahal pokračovať v zbavovaní ruskej ekonomiky bremena nebezpečného monopolu amerického dolára, aby zaručil ruskú suverenitu v čoraz globalizujúcejšom sa svete.

Vo svojom príhovore k ruskému parlamentu Vladimír Putin povedal, že „úplná nezávislosť“ od svetového bankového kartelu a Rothschildových globálnych organizácií, poskytujúcich peniaze, bude „najväčší dar“, aký môže poskytnúť budúcim generáciám.

„Zvykli sme sa správať naivne, no teraz vidíme, že pravidlá WTO (Svetovej obchodnej organizácie) sa až príliš často porušujú.

Reštrikcie, ktoré nazýva sankciami, sa zavádzajú z politických dôvodov. Navyše, čoraz viac ich uvaľuje z dôvodu zaistenia svojich obľúbených konkurenčných výhod,“ povedal Putin.

Vyhlásil, že úplne nové „prostriedky nátlaku“, porušujúce zásady svetového obchodu, nútia svet vidieť, že monopol amerického dolára je hrozbou pre mnohé oblasti. Putin hovorí, že zbavil Rusko závislosti na americkom dolári.

Podľa ruského lídra treba de-dolarizáciu, ak má chrániť suverenitu krajiny, nastoliť principiálne.

Rothschildom kontrolovaný americký dolár

Hoci Putin nemenoval žiadnu alternatívnu menu, panuje presvedčenie, že je proti tomu, aby sa akákoľvek mena stala kvázi svetovou – najmä ak tú menu pretláča Rothschildov Medzinárodný menový fond a WTO.

„Hovorili, že to nedokážeme urobiť, že nás to zničí,“ povedal Putin minulý rok na jednom podujatí štábu a najvyšším predstaviteľom.

„Naše budúce generácie sa budú rodiť bez Rothschildových okovov na zápästiach a členkoch. To je tá najlepšia budúcnosť, akú vieme zabezpečiť.“

Podobne prehovoril na podujatí aj ruský minister financií Alexej Kudrin a aplaudoval Putinovmu úspechu vo vyhnaní Rothschildovcov z krajiny.

„Neodchádzajú ľahko,“ vyhlásil Kudrin. „Ale ukázali sme, že je to možné.“

 „Tou najlepšou tradíciou, akú môžeme odovzdať našim deťom a vnukom, však nie je hotovosť či iné materiálne veci, vytvorené v živote, ale skôr tradícia slobody bez otroctva.“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Putin vyhlasuje Rusko za konečne vyslobodené z „ľadového zovretia“ lorda Jacoba Rothschilda.

Vyplatením poslednej splátky centrálnym svetovým bankám za dlhy všetkých bývalých sovietskych republík – čím sa Rusko stalo prvou krajinou, ktorá sa úplne vymanila z tyranského zovretia bankového systému Nového svetového poriadku – Putin vlastne zabezpečil, že budúce generácie Rusov nebudú žiť vo finančnom dlhopisovom otroctve globalistickej kabaly.

Rozumie sa, že Rothschildova bankárska raketa (nástroj vydierania a nátlaku) bola uviazaná okolo krku ruskej ekonomiky.

Keď sa uzol uťahoval, ekonomika zápasila o prežitie a dusila sa.

Najväčšími hráčmi v tej najglobálnejšej finančnej krajine boli od svojho vzniku v roku 1944 Medzinárodný menový fond (MMF) a Svetová banka.

Tieto medzinárodné bankové organizácie, nezávisle riadené neslávne známou bankárskou rodinou Rothschildovcov, najprv tlačia na štáty, aby sa vzdali kontroly nad svojím finančným sektorom, dovoliac súkromným bankám vykrádať ich ekonomiky.

Keď sú vlády donútené vzdať sa svojho deregulovaného menového sektora, zriadi MMF alebo Svetová banka úverový balík, poskladaný potajme centrálnymi vodcami a ministrami financií, ktorý podkopáva ich národnú suverenitu a vyžaduje si od nich prijímať plány úsporných opatrení, poškodzujúce zamestnancov, rodiny a životné prostredie.

Rusko bolo prvou krajinou, ktorá zmúdrela a tento systém odmietla.

V skutočnosti nesmierne tvrdo pracovali na získaní menovej sebestačnosti a proces následne ukončili vykázaním Rothschildom riadených bánk zo svojej krajiny.

Putinov plán

V začiatkoch výkonu svojej prezidentskej funkcie si Putin stanovil za prioritu zjednotiť Rusko po spoločenskej, duchovnej a finančnej stránke.

Nariadil uväzniť Rothschildom podporovaného oligarchu Michaila Chodorkovského, ktorý vlastne spravil riaditeľmi Nadácie Otvorené Rusko Rothschilda, Henryho Kissingera a Arthura Hartmana.

Minulý rok Putin informoval svoj kabinet, že Rothschildov a globalistických zločineckých bankárov „chytí za golier a zadnými dverami vyhodí z Ruska“.

„Oni nevlastnia svet a nemajú neobmedzenú moc robiť si, čo sa im zažiada. Ak sa im nepostavíme, nastanú ďalšie problémy. Nenecháme sa nimi zastrašovať.“

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Adnan Aftab, Zdroj: mondestuff.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  …úžasné!!!…kiežby aj Slovensko našlo takého lídra na správ.mieste, ako majú Rusi Putina, bolo by to dobré nielen pre nás, ale tiež pre ďalšie generácie…….takáto ,,sloboda národa“ je na nezaplatenie…………..

  • na to musí mať národ určité povahové vlastnosti, črty napríklad láska k vlasti, láska k blížnemu svojmu, úcta k prírode a prírodným zdrojom, súdržnosť, spolupatričnosť… bez toho to nepôjde. Keď sa slovák topí chytí sa aj slamky nepriateľa.

  • dnk analyza

   putin neni rus služi rotschieldovi keby nie tak je v tom momente po nom.taketo hikanie oslaca chabaďka putina je zufaly pokus o osprostovanie dnes už nikoho neklamete

 2. Treba pochopiť podstatu:
  1/ židovstvo – je viditeľnou perifériou moci neviditeľnej skupiny Globálny prediktor – t. t. prevzatý v zmysle pojmov Koncepcie sociálnej bezpečnosti – KSB.
  2/ celý koncept vychádza – z konceptu „darvinizmu“ = vývojovej súťaže – v zmysle – ktorý koncept je životaschopnejší . v kritériách súťaže parazitov a predátorov. Teda.
  3/ Máme tu koncept vychádzajúce z Talmudu /= kurvy šíriace po svete talmud/ = agresívne presadzovanie židovstva = sionizmus = analógia politického islámu, a
  4/ máme tu koncept vychádzajúci z Tóry – zdanlivo duchovný, zdanlivo mierny a pre nás- čo je dôležité – zamieňajúci židovského boha Jehovu so Stvoriteľom – čo je pre védskych kresťanov neprijateľné!
  5/ Tóra a Talmud podporujú židovstvo – tak či tak. Tóra pôsobí skôr na 1. priorite = svetonázor, Talmud pôsobí skôr na 6. priorie – vojna, násilné riešenie – Talmud /Chazari/ je zdrojom tzv. konečného riešenia. Aj vyhladenia Gójimov. Talmud a sionizmus /nacizmus/ bol zdrojom holokaustu tórických – duchovných židov /Chasidi/.

  Putin je na strane tórického konceptu. Kto sa nepobil v krčme – nevie, že so všetkými naraz sa biť nedá! Asi tak.

 3. Jednoduchá

  …no tak ale Talmud zrejme nepodporuje židovstvo, keď bol zdrojom holokaustu tórických teda duchov.židov….presnejšie povedané – podporoval len niekt.iný druh…..to už ale neviem aký………………

  • S Pyrhovým víťazstvom sa nepočíta! V zápasoch kohút proti kohútovi vždy vyhrá nejaký kohút. Je to otázka výberu – nie otázka genocídy „vyvolených“.

   Toto je celý ten džungľový idiotizmus /sociálny darwinizmus/ – všetko na úrovni zverov – nie na úrovni ľudskej spolupráce – len neustála súťaž – triedny boj – boj doktrín, boj konceptov. Postavený tak, aby vyhral ten najzvrátenejší a najvšetkéhoschpnejší degenerát!

 4. Jednoduchá

  ….píšem Vám, lebo zisťujem, že nie ste ten za koho sa vydávate, mám dojem, že sa poznáme….V.T. ?…..

 5. a preco nie,Putin tiez podporuje zidovstvo,aj do urcitej miery dnesnu situaciu,Janko

 6. Matovičova sestra úplne otočila: Dnes je najväčším obrancom brata a chrlí síru na ostatných, táto nech drží hubu a nech sa ONA a jej brat vzdialia od Slovenska, lebo po ňom len SPÚŠŤ tu nastala, bordel, neistota, chudoba, Slovenský testovací panáčik- nič dobré nič perspektívne, len chaos a beznádej.
  Tak ako sa stará Igor o svoje trnavské majetky, tak je postarané aj o republiku.
  Nech už dá Slovensku konečne pokoj!!!!!!! Čo snáď Zuzana nevidí ako to tu za jeho vládnutia vyzerá. Dajte už slovákom pokoj a zavrite ho k Pavlínke tá to potrebuje viac ako my.

 7. Ďakujeme za ďalší dobrý článok. Myslím, že v budúcnosti ešte veľa ľudí by radi žili v Rusku.
  Viem, keď Krym sa znovu pripojil k Rusku tak tam ľudia bozkávali tričká s fotografiou Putina. Ľudom na Kryme sa veľmi zvýšila životná úroveň po tom ako boli znovu pripojení k Rusku, kde aj voľakedy patrili.
  To bohužiaľ vieme ako MMF, Svetová banka…ničia jeden štát za druhým, ako ich vyrabujú, zdevastujú, z ľudí urobia otrokov. A robia to tak, že podplatia prezidentov, politikov, zakladajú neziskovky…

  • Vojtech Kozla

   K vašej vete,( Myslím, že v budúcnosti ešte veľa ľudí by radi žili v Rusku.) Možno ste počuli o tom, že americký kreslený seriál Simpsonovci je v skutočnosti platforma, cez ktorú dávajú Svetu vedieť, čo sa bude diať. Preto to, čo ukážu v ich epizódach treba brať vážne, a to bez ohľadu na veľmi malú, či zdanlivo nijakú pravdepodobnosť nastania takejto udalosti. V 25. sérii, v 22. epizóde ukázali – hoci iba na sekundy – obnovenú mapu ZSSR v ktorej je zahrnuté aj Slovensko. Mám o tom aj obšírnejší článok, ktorý môžem záujemcom poslať na mail.
   Môj kontakt je [email protected]

 8. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/03/15/pfizer-ceo-covid-shot-will-be-an-annual-event.aspx
  Pfizer CEO: COVID Shot Will Be an Annual Event

  V tomto článku je napísané, že Covid vakcínu nám plánujú pichnúť každoročne.

 9. Žiaľ, ukáže mi prstom na toho, kto je zo súčasnej koalície lepší? Kresťanskejší? Vari Sulík, Remišová, BK, skladníčka?

 10. https://tadesco.org/sokujici-zprava-vedci-ze-sloan-kettering-objevili-ze-mrna-neutralizuje-aktivitu-bilkovin-potlacujici-nadory-coz-znamena-ze-muze-podporovat-rakovinu/
  Šokující zpráva: Vědci ze Sloan Kettering objevili, že mRNA neutralizuje aktivitu bílkovin potlačující nádory, což znamená, že může podporovat rakovinu

 11. https://otevrisvoumysl.cz/g-v-bossche-otevrena-vyzva-k-who-odbornikum-a-celemu-svetu-k-zastaveni-ockovani-proti-covidu-19/
  G. V. Bossche – Otevřená výzva k WHO, odborníkům a celému světu k zastavení očkování proti Covidu-19
  Ve zkratce…
  Odborník na vakcíny Geert Vanden Bossche otevřeně vyzývá WHO a odborníky z celého světa, aby zastavili plošnou očkovací kampaň proti Covidu-19 a vysvětluje, co současné vakcíny proti Covidu-19 způsobují.

 12. https://www.youtube.com/watch?v=WYYLjZqxQLI
  Ako som si dnes na Slovensku kúpil ivermektín, Wie ich Ivermectin in der Slowakei gekauft habe

 13. https://rizikaockovania.sk/pribalovy-letak-covid-vakciny-moderna/
  Príbalový leták COVID vakcíny Moderna

  „Vplyv očkovania očkovacou látkou COVID-19 Vaccine Moderna na šírenie vírusu SARS-CoV-2 v komunite zatiaľ nie je známy. Nie je zatiaľ známe ani to, do akej miery môžu zaočkované osoby naďalej prenášať a šíriť vírus.“

 14. Cely svet by sa mal postavit tejto Rotschildovskej bankovej mafii.Ale to by si ludia nesmeli volit samych skorumpovanych zapredancov.

  • demonkraticke voly

   volby su nastroj zotročenia voliš len z rotchieldovych volov . system demonkracie je system otrokarsky antičlovečensky a zločinecky

   • súčasný volebný systém je v princípe rovnako „slobodný“ ako za komunistov, kedy „právo“ voliť bolo v skutočnosti povinnosťou (lebo inak sankcie) – a to iba jediný navrhnutý subjekt

    • Ešte dodám – to, že voľby a im podobné súperenia sú len fraškou, je zrejmé už z biblie; v nej je uvedené, že „ľudia losujú, no o výsledku rozhoduje Pán“. Tento citát, zdá sa, bude zrejme z tých pravdivých, neprekrútených.

    • Ja som to za komančov robil tak, že som všetky volebné lístky „do kina“ natrhol, aby držali len tak tak a šup s tým do tej diery. V budúcich voľbách už nebudem voliť nikoho „plus“, ale tých najväčších zmrdov tam zakrúžkujem asi po 20 na každom ich volebnom lístku, t. j. 4, 5, 6 volebných strán, aby som im znehodnotil volebný lístok a zachoval čo najvyššiu volebnú účasť. To je spôsob, ako prejaviť odpor a pohŕdanie. Kto na voľby nepôjde – pomôže malej skupine zmrdov, aby sa zvolila sama – viď zmrdov, korí dostali pár tisíc hlasov a sú z nich ministri, ktorí likvidujú túto zem!

  • Presne tak ,ale Peňáze maju velku moc,a vseci premeri a prezidenti sa dali kupit

 15. Šokující zpráva: Vědci ze Sloan Kettering objevili, že mRNA neutralizuje aktivitu bílkovin potlačující nádory, což znamená, že může podporovat rakovinu
  https://app.box.com/s/29ihrpv57hy65c2snytk9tgn23xt443l

  Len na okraj – jeden z mojich susedov – už cez 70 – mi natešene oznámil, že sa teší na očkovanie – deti mu vybrali Johnson a Johnson.
  Odpovedal som mu – že Johnson a Johnson sú dobrí akurát tak ako detský púder na prde! – lebo celé je to len podrbaný marketing! Ľudia si vyberú ešte aj to, čím sa nechajú zabiť!

 16. Rusi a Čína nie sú odkázaní na USdolár ..majú dosť zlata aby svoju novú plánovanú menu pokryli zlatom. A zoberú si do hry Anglicko (preto vystúpilo z EU) ..a možno aj Indiu.

  • V ČR majú oficiálne peniaze na chod štátu len do konca júla 2021! U nás sa deštrukcia určite podarila rovnako! Za stotinový rozvrat republiky by padali tresty smrti a zhabanie majetku za komančov určite! Ale nie! – ONI zvýšia dane nám!

 17. Oťga Surovčíková

  No, to sa máme na čo tešiť,

 18. Milá Jean, pre mňa (samozrejme príjemne) šokujúcou správou by bolo, že tento pozemský samozvaný „boh“ sa konečne rozhodol prestať na ľudstve (teda okrem jeho vyvolených) páchať zverstvá, ktoré si do svojej „svätej“ biblie napredpovedal, že chce vrátiť „ovciam“ (ako nás nazval) „kľúče poznania“, a že by rád odovzdal svoju ukradnutú moc, ktorú na seba neprávom strhol, konečne do rúk Stvoriteľovi – ktorým on, boh, URČITE NIE JE.
  Svet sa nevyhnutne potrebuje dozvedieť celú skutočnosť, ktorá je stále pred nami – pešiakmi – starostlivo odetá do rúcha tajomstva. Myslím, že už je najvyšší čas, aby sa čistá Pravda predrala na povrch a konečne porazila dlhovekú špinavú Lož.

 19. Keď sa chcete dozvedieť pravdu prečítajte si , Plejádske Učení od Barbary Hand Clow. Tá kniha bola napísaná pred 30 rokmi a sú v nej veci , ktoré sa dejú na planéte práve TERAZ!

  • Mária, tie veci, ktoré sa diali na našej planéte po celý čas a dejú sa aj práve teraz, sú v stopercentnej zhode s tzv. „svätou“ bibliou, ktorej 1. časť (Starý zákon) bola napísaná už v 5. storočí pred Kristom, a doplnená o Nový zákon a kompletne uzavretá bola v 9. stor. po Kr. Takže dá sa predpokladať, že neskoršie predpovede väčšina „predpovedajúcich“ čerpala z literatúry, ktorá tu bola už o niekoľko storočí skôr.
   Z pohľadu časovej následnosti sa práve ocitáme v závere biblie – v Zjavení Jána, v období tesne pred prijímaním tzv. „znamenia Šelmy“, t. j. pred čipovaním.
   Z chronologického hľadiska sa na biblické záznamy spoľahnúť dá; dejiny ľudstva postupujú v absolútnej zhode s bibliou. Sporné sú jedine schizofrenické skutky protagonistov – na jednej strane vraždiaci boh s kúzelníkom kristom (obaja židovského pôvodu), a na strane opačnej stmelená DVOJICA Ľudí BEZ NÁRODNOSTI, ktorá žila dávno pred spomenutým kontroverzným duom a ktorých vlastnosti aj skutky sú presne opačné: láskavý a večne odpúšťajúci „Stvoriteľ“ menom Otec spolu so svojím Synom Pravým Ježišom, žijúcich na inej planéte ako Zem. (Ako nám je všetkým dobre známe, Ježiš s pravdou na našej Zemi neuspel a bol Rímom (Pilátom Pontským) odsúdený, a potom – za hlasitého povzbudzovania židmi – tou najhoršou formou týrania usmrtený.
   Kto (?) a načo (?) zmiesil dokopy svetlo s tmou, resp. nahradil pravdu lžou? Prosto, podvod ako vyšitý. Rovnako ako covid.

 20. Fridrich Hláva

  Konečne niekto EFEKTÍVNE klepol Rotschildovcom- „červenoštítnikom“ po prstoch- to je začiatok konca ich vplyvu sú to banksteri!!

 21. Úžasné by bolo, keby aspoň polovica slovákov takto uvažovala.

Pridajte komentár

*