WEF sľubuje zákaz „nebezpečných“ vajec po vedeckom zistení, že ich konzumácia lieči covid


Print Friendly, PDF & Email

WEF sľubuje zákaz „nebezpečných“ vajec po vedeckom zistení, že ich konzumácia lieči covid

(Ethan Huff, Natural News) Globálna „elita“ zahájila frontálny útok na vajíčka. Začala ich označovať za nebezpečné a smrtiace po tom, čo sa ukázalo, že táto superpotravina s vysokým obsahom bielkovín a ďalších hodnotných nutričných látok je prirodzeným liekom na covid.

Svetové ekonomické fórum (WEF) nedávno twíto klamstvo, v ktorom sa uvádza, že konzumácia vajec „zvyšuje riziko infarkov a mŕtvic“, pričom navrhuje, aby ich ľudia pre svoju vlastnú bezpečnosť prestali jesť.

My však poznáme pravdu, že za náhly nárast srdcových a mozgových príhod pozorovaných na celom svete sú zodpovedné „vakcíny“ proti covidu. WEF sa však snaží každého presvedčiť, že vajcia, ktorých je v súčasnosti už aj tak nedostatok, sú horšie ako kokaín alebo heroín.

Globalisticky orientovaní „vedci“ tvrdia, že konzumácia vajec môže spôsobiť krvné zrazeniny vedúce k smrti. Ide o príhodný krycí príbeh pre hordy „plne zaočkovaných“ ľudí, ktorí každý deň zomierajú na následky covidových injekcií.

WEF tvrdí, že cholín, živina nachádzajúca sa vo vajciach, nejakým spôsobom prispieva k údajnej zrážanlivosti krvi. Konzumácia cholínu je podľa týchto globalistických zloduchov dôvodom, prečo ľudia na celom svete náhle a zdanlivo bez príčiny zomierajú.

Chcú, aby ste jedli chrobákov a nie liečivé vajíčka

Nebol to nikto iný ako Clevelandská klinika, centrum podvodov konvenčnej medicíny, ktorá zverejnila tento nový zavádzajúci výskum.

Podľa Clevelandskej kliniky je cholín, doplnok stravy, ktorý sa tiež považuje za základnú živinu, zrazu nebezpečný. Zvláštne, že na to prišli až po zavedení „vakcín“ proti covidu. Náhoda?

Joe Rogan, jeden z najznámejších amerických moderátorov, hovoril o tejto šialenej novej „štúdii“ vo svojej podcastovej relácii. Svojim miliónom sledovateľov odhalil, že cholín a vajcia sú v skutočnosti nesmierne zdravé, nie škodlivé.

Zdalo by sa, že WEF sa pokúša zabiť dve muchy jednou ranou tým, že odkloní pozornosť od covidových „vakcín“ a zvalí vinu za ich nepriaznivé účinky na vajcia. A je samozrejme len čistá náhoda, že momentálne zaznamenávame celosvetový nedostatok vajec v dôsledku „vtáčej chrípky“ a problémov v dodávateľských reťazcoch.

Fakt, že WEF sa priklonil k takejto zlomyseľnej taktike, dáva zmysel preto, lebo jeho súčasný vodca Klaus Schwab bol mentorovaný globalistom Henrym Kissingerom, ktorý raz neslávne vyhlásil, že:

Stop Candida

„Kto kontroluje zásobovanie potravinami, ovláda štáty. Kto ovláda energie, môže ovládať celé kontinenty. Kto ovláda peniaze, môže ovládať celý svet.“

Do výroby falošných vajec je zainteresovaný aj Bill Gates

Je zaujímavé, že twít WEF o „nebezpečenstvách“ jedenia vajec prišiel práve vtedy, keď ďalší zloduch, miliardársky eugenik Bill Gates, predstavil nový koncept umelých vajec, z ktorých dúfa, že bude v budúcnosti profitovať.

„Bill Gates má za sebou históriu investovania do všetkého, čo je umelé, vrátane hmyzích bielkovín, firmy Beyond Meat produkujúcej falošné mäso a vakcín,“ uvádza portál Newspunch.

„Takže by nemalo byť prekvapením, že investoval peniaze aj do Hampton Creek, spoločnosti, ktorá predstavila umelé vajíčka širokej verejnosti.“

Hampton Creek bol nedávno premenovaný na Eat Just (Jedzte správne) a cena skutočných vajíčok sa tento rok náhodou zvýšila o 66 percent v porovnaní s minulým rokom. Výsledkom je, že niektorí spotrebitelia už prešli na falošné vajcia, čo je skvelá správa pre Gatesove zisky.

V posledných mesiacoch vybuchlo alebo začalo horieť niekoľko slepačích fariem produkujúcich vajíčka. Určite je to tiež „náhoda“.

„Pred našimi očami sa odohráva starostlivo skonštruovaný plán elít. Všetko vedie k zníženiu ponuky vajec a mäsa a k zvýšenému zásobovaniu hmyzom a syntetickými potravinami,“ vysvetľuje jedna správa o tom, čo sa v súčasnosti deje vo svete.

Záver

Vzhľadom na skutočnosť, že ľudia majú prirodzenú tendenciu jesť prírodné potraviny bohaté na živiny, prečo nás chcú nútiť jesť hmyz a umelé potraviny? Pretože pre elitu je všetko zlé dobré.

Vajcia sú v skutočnosti zdravé, nie nebezpečné. Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších globalistických klamstvách a zlovestných plánoch, navštívte stránku Propaganda.news.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. 1 vajce môže rozhodovať o prežití, alebo o neoslepnutí! Bolo by dobré si vypočuť zážitky Srbov po kobercovom bombardovaní a zničení infraštruktúry – keď nebolo NIČ!!! – keď žena dala celú mesačnú výplatu za jediné vajce – aby ochránila deti!

 2. kvakcína je sloboda

  pred niekoľkými rokmi (10? 15?, možno viac) tiež sa šíril poplach, že konzumácia vajec spôsobuje zvýšený cholesterol a kôrnatenie ciev;
  bolo vlastne nejaké obdobie, kedy nás „naše“ vlády niečim nestrašili?!

  • Pri cene 3 eur za 10 vajec budem rád povinnému označeniu na obaloch vajec – „Vajcia len na vlastné nebezpečie!“

   Nórske ortuťové ryby – tých sa to samozrejme netýka – „Chceme viac Frionoru!“

 3. Otázka! Čo papali vo Vietname ľudia, keď im počas vojny posypali lietadlá polia pesticídmi a vzduch otrávil napalm a pod.(NAPALM-bojový otravný plyn a.i.) Dnes napr, reklama – vypestujte klíčky pod fialovým svetlom v ineriéri…oproti tomu, cvrčky budú sviatočná pochúťka. Pre tých, čo prežijú. Nestraším, len sa snažím ľudí vyviesť z omylu, že nás spoločenský systém ochráni. Nikdy to, tak nebolo a nebude. Vždy musíme chrániť a zabezpečiť seba, rodinu a najblišie okolie. Ak si to uvedomíme. žiadny systém nás neporazí. Slávne talianske makaróny, pizza a i. vznikli práve preto, že z mála potravín bolo potrebné, v ťažkých chvíľach, uživiť veľký počet ľudí. Nie pre zisk, pre spoločenskú stabilitu. Dokážeme to dnes? Spojiť sa, podeliť sa z toho mála, čo máme?

  • Veľa máme informácií – málo súvzťažnosti. S čím sa máme podeliť?!

   • S vlastnými schopnosťami a možnosťami. Napr. ste poľovník, lukostrelec? Dokážete zabezpečiť, stravu a relatívnu bezpečnosť. Máte nejaké semienka, ste záhrádnik? Zabezpečíte aspoň tie klíčky. Ste zdravotník? V prípade núdze napr. vyrobíte infúziu z vody a soli, zašijete ranu… botanik pomôže s rastlinami a pod. Nepotrebujete veľa informácií, ani súvzťažností.Každý potrebuje seba pripraviť psychicky, fyzicky i schopnosťami na prežitie v extrémnych podmienkach. Potom sa nebudete pýtať, s čim sa podeliť.

    • Bola to rečnícka – nepochopená otázka.
     „málo súvzťažností“ – to si ich mám akože vyhoniť?!

    • Tiež myslím, že každý nepotrebuje vedieť všetko.
     To len strachoprd či psychopat potrebuje do všetkého vidieť a všetkých ovládať.
     Najlepšie keď človek ovláda nejakú zručnosť a výhrou je keď svoje povolanie berie ako svoje poslanie.
     Ak stojí pevne nohami na Zemi a usiluje o čisté svedomie tak sa každý úklad zla oň roztriešti – Je to len otázka času. Čím viac ľudí je svedomitejších (nie informovanejších) – tým rýchlejšie si ľudia poradia so zlom, ktoré na nich tlačí. Preto do budúcich ťažkých časov si nachystať hlavne snahu o čisté svedomie. A pomstu – tú nechať na Boha – i keď človek by najradšej niekoho zabil – trebárs niekyorých politikov.

     • Nevedomosť je číre zlo.
      Vôbec ma neprekvapuje, že vy kresťania netušíte, o čom rozprávam.

   • kvakcína je sloboda

    Maroš, vieš vždy správne podrýpnuť, alebo hodiť červíka na háčiku a čakať na kapra, šťuku, alebo belicu;
    mimochodom k tým rybám – nielen ryby plné ortute, ale aj lososy vypestované rastovými hormónmi;
    a čo také morské živočíchy z okolia Fukušimy, kde doteraz rádioaktívnu vodu vypúšťajú do mora

    • Ad súvsťažnosť – lebo žiadna! Komunisti vypestovali v ľuďoch dnešný egoizmus, pretože preorientovali spoločnosť na bezbožnú = 1. vzťah – svetonázorový, emancipovanú = 2. vzťah rozvrátený ženou a jej mužom a 3. vzťah emancipovaných detí = vlastné peniaze – k rodičom – základ dnešného neoliberalizmu – liberastizmus, spoločnosť závislú na peniazoch = 5. vzťah – sebectvo – moje peniaze, ja ja, atď. Čiže – ako si máš vymieňať informácie, keď ma vlastná rodina pošle do prdele – nieto sused?
     Mám jednu arogantnú susedku, korej keď som dal 2 dvdéčka s osvetou – antivaxi a Ukrajina – tak mi po mesiaci vyprskla, že ona toto vie už dávno – aby mala navrch a neusela byť – v jej slepačej hlave – vďačná! Ale ona sa svojimi „vedomosťami“ so mnou už nepodelila. Takže tak – presťanťe si idealizovať vzťahy – vzťahy treba aktívne vytvárať a udržiavať /Konfucius – význam každodenných riuálov/ – samé od seba NIE SÚ! A preto sa nás zmrdi snažia stále spoločnensky atomizovať a teraz odtrhnúť aj od prírody – viď 15-minútové mestá! Frekvenčný megapolis teror!

     • Maroši,
      v diskuzích se stále opakuje tatáž (vědomá) chyba. Pleteme si trockisty s komunisty! A to byl jejich důmyslný plán, vlastní hříchy hodit na opačnou stranu, na oponenty.To trockisti nám zaplevelují svět nesmyslnostmi. Najdi si Jacka Londona – Železnou patu. Psal ji někdy kolem roku 1898. Představuje dnešní Frankfurtskou školu, myšlení NWO, Schwaba a další. Bolševici chtěli únosný svět pro všechny, pro bolšinstvo. Vyhledej si téma KOB – Koncepce obecné bezpečnosti. Pak tvé správné otázky najdou přesnější odpověď. Vydrž na správné cestě a nenech se odlákat od pravdy.

     • vlčku – komunisti sú zhruba v strede slobodomurárskej pyramídy. A všetko je to marxistická a neomarxistická chtonická židovina! SBB a DVTR poznám. Vnútorný prediktor SSSR – nešťastný názov, pretože neznamená prediktora Sovietskeho zväzu /pozn. – hroznová šľachtiteľka pomenovala geniálne červené „Dunaj“ – no nenapi sa z Dunaja/, ale Sociálne Spravodlivej Spoločnosti Ruska! Nejaké otázky?

      Pozri slobodomurárku pyramídu tu – komunisti sú hneď pod lóžou Grant Orient – kresťanská YMCA je hlboko pod komunistami:
      https://matrix-2012.cz/spiknuti/iluminati/25-tajny-rebus-elity/

     • Vlček2 – trockisti sú žido-anarchistický marxistický projekt založený na agresívnom talmude – boľševici sú žido-marxistický projekt založený na manipulatívnej tóre!

      Ešte oprava – nie SBB, ale KSB.

     • No a potom ako nazvať tých, ktorí zachránili Rusko v 1917?
      Neboli to boľševici?
      Alebo všetko je – aj oni boli nanič a aj tak boli riadení?
      Všetkých hadzes do jedného – zlého vreca.
      Nezdá sa mi že by boľševici zachraňovali Rusko z nejakej vypočítavosti alebo žeby ich rozhodnutie zachrániť Rusko bol z inej hlavy (a presvedčenia než z ich).

    • Kvakci – Ad Belica
     it odbornik belica podvody dotacni podvody podvodne tituly *** – pouze vodni para ze spalovani.jpg
     https://ulozto.net/file/7UmmJYXiVoO3/it-odbornik-belica-podvody-dotacni-podvody-podvodne-tituly-pouze-vodni-para-ze-spalovani-jpg#!ZGAwZwR2AwD0BQVkLzSxMGqyLJLlAGACo1Mmnwqurv5FnmOyBN==
     —————————————–
     Ako na ryby – belica je malá hladinová ryba – červíkom by sa zadrhla. Keď na šťuku – tak s napichnutou belicou. Keď na kapra – tak s poriadnou gučou dážďoviek.

     Na ryby už nechodím – mám čo jesť iné, a je pod úroveň vyspelého človeka vyjebávať so zvieratami rôznymi návnadami a nástrahami! Chyť a zabi len to – čo sa chystáš zjesť!

     • kvakcína je sloboda

      Maroško, ja som vegetariánka, nejem žiadne mŕtvoly, ani tie vo vode žijúce

  • Napalm je bojová zápalná látka. Tvorí ju zmes bežne dostupného benzínu a niektorých ďalších látok, ktoré túto zmes zahusťujú. Zahusťovanie zvyšuje priľnavosť napalmu a znižuje vysokú rýchlosť horenia celej zmesi. Táto úprava výrazne zvyšuje účinnosť horľaviny. Ako zahusťovadlo sa môžu používať rôzne látky – bežný motorový olej, mydlo, polystyrén, dentakryl či nafteláty a palmáty hliníka, ktoré dali napalmu aj svoj názov.

   • Napalm je pôvodne benzín a mazľavé mydlo. Zmes benzínu a cukrového sirupu je Molotovov kokteil.
    Vhodná krehká ľahko rozbitná fľaša – pollitrovka. Na ryby sa chodievalo s karbidom a vodou v pevnej fľaši s klipsovým uzáverom. Karbid dostať proti krtkom stále.

  • mariankosmac

   ,,posypali lietadlá polia pesticídmi a vzduch otrávil napalm a pod.(NAPALM-bojový otravný plyn a.i.)“

   Nebol to NAPALM ale Agent Orange – kódové označení pro herbicid a defoliant, jeden z „takticky nasazených“ tzv. duhových herbicidů.

  • Nepleťte si napalm s agent orane. Agent orange je zmes herbicídov, ktorú USA používali vo Vietname na ničenie prírody a poľnohospodárskej produkcie. Zdravotné následky na obyvateľstve sú badateľné dodnes. Napalm nie je plyn, ale bojová zápalná látka na báze bežne dostupného benzínu a látok, ktoré benzínovú zmes zahusťujú, čím sa rapídne zvyšuje jej priľnavosť.

 4. svatoslav butora

  Týchto svetovládnych Idiotov a celú svetovládnu štruktúru a ich odporné nacistické tézy a všetky s nimi spojené Idiotské inštitúcie ako nepriateľov života a života na Zemi preklínam až do úrovne ich prachu.

 5. este keby ten Covid existoval aj inde ako v masmediach

 6. mariankosmac

  Celkom tomu aj verím ale ktovie jak to je, o vajciach sa toho už nahovorilo. Na začiatku očkovania sa hovorilo že očkovaním mužom hrozí že im odpadnú vajcia.

 7. No konečně našli příčinu nadměrných úmrtí a ofce nepřemýšlející jim to v zprávách sežerou. Právě jsem si u kámošky objednala domácí vajíčka ,má šťastné slepičky ve velkém výběhu .

 8. V spleti tých stoviek negatívnych denných správ zo sveta, hodím sem aspoň – 1 správu, alebo lepšie – 2 také, čo – normálnych ľudí – poteší.

  1/ Skvělá zpráva! Mezinárodní zdravotní předpisy WHO se měnit po velkém nátlaku nebudou!!
  Jak jste si zde již několikrát mohli přečíst, tak v minulých měsících dávala WHO dohromady velmi diktátorské změny Mezinárodních zdravotních předpisů.
  Kritika se ozývala z celého světa, proti chystaným pravidlům se začaly vymezovat i vlády některých zemí (samozřejmě mimoevropských), ale ozvali se i odborníci na mezinárodní právo, opoziční politici či organizace s upozorněním na fakt, že nová MZP jsou neslučitelná s lidskými právy.
  Světová zdravotnická organizace se proto prozatím zdržuje úprav mezinárodních zdravotních směrnic, které mimo jiné umožňují povinné očkování a lockdowny. Australský senátor Malcolm Roberts, který vývoj pozorně sleduje, hovoří o „vzácném vítězství.“
  Zatím tedy stále není vyhráno, nicméně pro letošní rok by měl být klid, protože Pandemická smlouva se bude schvalovat až na summitu WHO v květnu 2024.

  „Musíme udělat vše pro to, abychom zajistili také zamítnutí této Pandemické smlouvy,“ zdůrazňuje senátor.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/02/skvela-zprava-mezinarodni-zdravotni-predpisy-who-se-menit-po-velkem-natlaku-nebudou-video/

  2/Slyšení cenzury na Twitteru v USA. Všimnou si to i česká i slovenské média?
  „Slyšení s cenzory v USA. A vy ste umlčovali jejich hlasy!“

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/slyseni-cenzury-na-twitteru-v-usa-vsimnou-si-i-ceska-media/

 9. KOVIDBARÓN!

  ,,,,,,,treba si uvedomiť,že ak by náhodou východná armáda neuspela v boji proti násilnickému západu-tak vás tu čaká hotové peklo,len vám to tu nikto z týchto slniečkárskych politikov typu hefer,naď,čaputová,sulík atd nepovedia,že čo by tu potom nastal za autoritársky teror,lebo takýto idioti vedia točiť iba okolo akýchsi výhodách-a vôbec je výhodou to čo oni považujú za výhody,,,,,,,kto vám hovorí iba o výhodách,tak vedzte,že nevýhody tiež existujú,len ich nemáte vnímať ako nevýhody a preto nemajú byť podstatné,,,,,,,vaše deti a nasledovníci by už vyrastali a žili ako ich majetok-robili by si s vami čo by len chceli,,,,,,,

  • Ficozmrd sa krásne zhovadil, keď vyzval klamárku Čaputovú, aby dala verejný prísľub, že nebude mobilizovať Slovákov do vojny na Ukrajine. Týmto ju tento politický slizký kretén uznal za normálnu! A navyše autoritu! Týmto sa odkopal, že je to jedna sku…. vyje… neomarxistická banda!

 10. Dobrou chuť! aneb zpracování červíčků….
  https://zvedavec.news/vezkratce/19351/

  Pod odkazem jsou (zatím) tři komentáře , které stojí za přečtení….

  • Za normálnych okolností perfektné žrádlo pre sliepky a ryby! Na zimu do kŕmítok pre vtáky. ak som správne pochopil – zabili ich najprv v mikrovlnke? Lebo to je potom prvý problém!

   Čítal som knihu o afrických včelách – ako vlastne „skrížili“ domáce včely s africkými – že kráľovny normálnych kňrmili materskou kašičkou s pridanými najemno rozomletými trúdmi afrických – a tieto královny už kládli GMO vajíčka!

   Ak platí – si to, čo ješ – nepochybujem, že ide o pokus GMO s človekom a hmyzom! Náš mikrobióm na toto nie je prispôsobený a práve zmena mikrobiómu je ich cieľ! Lebo zmenený mikrobióm produkuje iné enzými a vôbec látky, ktoré potom prenikajú do tela – nejde len o „výživu“.

 11. mariankosmac

  Tá Schwabova hlava a ksicht na úvodnom obrázku vyzerá ako pokazené vajce. Úplne ma prešla chuť na vajcia pri pohľade na neho.

 12. Zaujímave, že vajíčka začali vytvárať krvné smrtiace zrazeniny až teraz, posledné dva roky.

  • otázkou je, co je přidávánio do směsí pro slepice….před pár dny jsem zahlídl článek, kde zmiňovaly, že do krmiv pro slepice jsou přidávány ingredience, aby slepice méně nesly anebo zcela přestaly nést!

 13. Možno má Schwabovo WEF pravdu, ale iba v prípade vajec „správne“ geneticky či ináč „zdravotne“ upravených. Vajíčka síce obsahujú cholesterol, ale súčasne aj lecitín, takže tvrdenie, že zvyšujú riziko infarktov a mŕtvic je blábol, čo bolo mnohými štúdiami potvrdené. Asi taký nezmysel ako v minulosti, že ak sa človek popáli, nemá prísť popálené miesto do styku so studenou vodou.

  • kvakcína je sloboda

   súhlas, vždy si popálené miesto ochladzujem studenou vodou a nevzniknú mi žiadne pľuzgiere a aj sa to rýchlejšie zahojí

   • Všetky rany na tele človeka je potrebné chladiť ľadom alebo studenou vodou. Lepšie sa prekrvia a rýchlo sa potom hoja. Rovnakým spôsobom sa vyhladzujú aj vrásky.

  • BIDDNOVCI WHO zavedli novou vlnu ptaci chripky V USA….
   Takze legitimne vyvrazdilli kuriacie slepiCky a vajca su v USA 3x extra. Nedostatkovy tovar
   Ja si denme irobim pro dlouhovekost 3 vacation ,,do skla,,,, various ve slane vode
   3minutty + 13 az 25 sekund
   Zloudek zustava cerstvy syrovy len sterilizovany

Pridajte komentár

*