Kanada sa posúva stále bližšie k eutanázii detí, a to aj bez súhlasu rodičov


Print Friendly, PDF & Email

Kanada sa posúva stále bližšie k eutanázii detí, a to aj bez súhlasu rodičov

(Baxter Dmitrij, Newspunch) Kanadská vláda riadená Svetovým ekonomickým fórom (WEF) navrhla množstvo zmien v zákonoch krajiny o „asistovanej samovražde“, ktoré vláde umožňujú eutanáziu maloletých bez súhlasu rodičov.

Kanada bola úplne infiltrovaná Svetovým ekonomickým fórom Klausa Scwhaba a politika Trudeauovej vlády teraz odráža celú hrôzu davoskej agendy.

Hlavným cieľom Svetového ekonomického fóra v nadchádzajúcich rokoch je depopulácia a Kanada má v tomto smere náskok pred svetom. Podľa najnovších údajov vykonala Kanada minulý rok eutanáziu neuveriteľných 10 000 ľudí!

Federálna vláda Justina Trudeaua presadzuje asistovanú samovraždu a eutanáziu, pričom sa postupne uvoľňujú obmedzenia týkajúce sa programu lekárskej pomoci pri umieraní (MAiD).

Pravidlá pre eutanáziu sa neustále uvoľňujú

Tento program bol pôvodne predstavený s cieľom poskytnúť jednotlivcom trpiacim nevyliečiteľnými chorobami možnosť vyhnúť sa pomalej a bolestnej smrti. Zákony, ktorými sa program riadi, sa však postupne uvoľňujú a umožňujú vykonať eutanáziu stále širšiemu okruhu osôb.

Kanaďania môžu byť teraz eutanázovaní z rôznych dôvodov, vrátane menej závažných chorôb, prílišnej chudoby, telesného postihnutia alebo pre bezdomovctvo. A prípustné dôvody pre eutanáziu sa ďalej rozširujú.

Nová vládna správa o MAiD, ktorá bola nedávno predložená parlamentu, vyzýva na zahrnutie maloletých medzi osoby oprávnené na smrť za asistencie lekára – a dokonca aj bez súhlasu ich rodičov!

Osobitný spoločný výbor pre lekársku pomoc pri umieraní minulý týždeň predložil svoju najnovšiu správu, ktorá obsahuje odporúčanie, aby maloletí mohli požiadať o eutanáziu v rámci programu MAiD.

„Pokiaľ ide o MAiD a neplnoletých, výbor si vypočul rôzne názory na to, či by tento program mal byť dostupný osobám mladším ako 18 rokov,“ uvádza sa v správe.

Správa pokračuje:

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

„Mnoho svedkov verí, že samotný vek nerozhoduje o tom, či je niekto schopný dať súhlas pre MAiD. Zároveň sa odporúča obozretný prístup, najmä preto, že na túto tému existuje od samotnej mládeže len málo dôkazov. 

Väčšina súhlasí s tým, že ak by bol povolený MAiD pre neplnoletých, malo by to byť len v rámci prvého stupňa (rozumne predvídateľná prirodzená smrť). Výbor odporúča, aby neplnoletí v zrelom veku mali prístup k MAiD v rámci prvého stupňa. Výbor tiež odporúča, aby sa s mládežou konzultovala téma MAiD.“

Výbor následne odporučil, aby Kanada do piatich rokov začala financovať výskum a konzultácie s maloletými na tému MAiD, vrátane maloletých so smrteľnými chorobami, maloletých so zdravotným postihnutím, maloletých v systéme sociálnej starostlivosti a maloletých domorodcov.

Okrem toho správa odporúča, aby maloletí mohli byť asistovane usmrcovaní aj tom prípade, keď ich rodičia nesúhlasia:

„…vláda Kanady má stanoviť požiadavku, aby sa v priebehu procesu posudzovania žiadosti o eutanáziu v prípade potreby konzultovalo s rodičmi alebo opatrovníkmi neplnoletej osoby. Vôľa maloletej osoby, o ktorej sa zistí, že disponuje potrebnou rozhodovacou kapacitou, by však mala mať v konečnom dôsledku prednosť.“

Správa mala podporu členov výboru z radov politických strán liberálov, NDP a Quebeckého bloku a obsahovala aj nesúhlasné stanovisko konzervatívcov.

Konzervatívci tvrdia, že pre liberálnu vládu by bolo nezodpovedné pokročiť s akýmkoľvek rozšírením programu MAiD pre neplnoletých a uviedli, že túto ďalšiu expanziu nepodporujú.

„Unáhlený a bezohľadný prístup liberálov ku kanadskému režimu MAiD ohrozuje životy zraniteľných Kanaďanov.

Varujeme liberálnu vládu pred opakovaním chýb, ktoré urobili v súvislosti s programom MAiD v minulosti. Politika okolo eutanázie musí byť založená na dôkazoch, konzultáciách s dotknutými skupinami a s vážnou pozornosťou na ochranu zraniteľných,“ uvádza sa v nesúhlasnom stanovisku.

Liečba osteoporózy

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  To s eutaníziou sa mi zdá nejaké divné….. Niekto tu do komentov minule písal, že orgán sa dá odobrať (na obchodovanie s ním) len ešte živému človeku… Ak eutanáziu podstúpi starý a zároveň chorý človek, tak o jeho orgány nie je záujem (lebo majú prakticky nulovú hodnotu)…ale ak ju podstúpi mladý človek či dokonca dieťa, tak nebudú môcť použiť jeho orgány na obohacovanie sa….Pretože pokiaľ som to dobre pochopil (nie som totiž „vševed“), orgán človeka hoci „čerstvo“ usmrteného už nie je možné použiť na transplantáciu. Či som to pochopil zle?

  • Marek Košice

   „Výbor odporúča, aby neplnoletí v zrelom veku mali prístup k MAiD v rámci prvého stupňa. “ ….. Neplnoletý v zrelom veku………. Prvý apríl bol včera, nie?

   • Matek Košice, „zrelom veku“ sa myslí tak, že sú spôsobilí robiť takéto rozhodnutia. V článku je to formulované aj ako „disponuje potrebnou rozhodovacou kapacitou“.

   • Mozna tim mysli vek od 16 do 18 let. Ale copak je na svete malo i mladsich deti, kteri pachaji sebevrazdy? Eutanazie i aasistovana sebevrazda by mely byt povoleny, ale velmi peclive sledovany.

    • Začni od seba – budem ťa starostlvo sledovať!

    • Zrelý vek je vágny termín, resp. výraz. Napríklad podľa cirkevného práva je žena plnoletá už v 14 rokoch a v islamských krajinách je to ešte menej. Od liberálnych psychopatov sa dá očakávať pod zrelosťou hocičo.

  • Asi hned po určení smrti to jde.Nebo si tu dobu určí sami.Musí se rychle.Problém je ten,že se odebírají orgány lidem s tkzv mozkovou smrtí,ale ostatní orgány ještě fungují a krev proudí.A dotyčného to moc bolí.

   • Obchodovat s orgány je hodně špatné. Děje se to, jako mnoho jiného zla, protože tahle civilizace je vlastně ještě hodně primitivní svět, kdy jeden člověk napadá druhého i v pouhých diskuzích. Každý člověk by měl rozhodnout sám, zda chce být dárcem. A taky jestli daruje své tělo na pitvu. U toho se lékaři o lidském těle učí. Zní to všechno děsivě, smutně, jako to, jestli povolit euthanasii, nebo asistovanou sebevraždu. Žit a umírat se svobodnou vůlí by nemělo být nikomu upíráno. Avšak v dnešním světě lidé umírají předčasně nešťastní, jsou zabíjeni a sami se zabíjejí, když už je život pro ně neúnosný, nemluvě o tom, že ti „moudří“ vedou vražedné války… Měli bychom už dávno vědět, že život po smrti pokračuje a žít s vědomím, že po smrti těla se na své činy podíváme… V klinické smrti člověka nic nebolí (zažila jsem), protože během té doby je věčná energie vědomí, neboli duše z těla pryč. Odeberou-li však lékaři z těla životně důležitý orgán, ODEBEROU duši i tu svobodnou vůli, možnost vrátit se do těla zpět. A mnoho lidí to po klinické smrti udělalo, když jejich těla zůstala nedotčená, uzdravili se, aby mohli žít dál… Naučili jsme se pomáhat dětem na svět, ale neučíme se, jak umírat. Hospice jsou jen 1 stupínek pomoci k důstojnému umírání.

    • Jestli lidi v klinické smrti cítí bolest,jsem dosud naštěstí na vlastní kůži nezažila.Jen jsem na německých webech slyšela rozhovory o Lazarových syndromech, které se začaly objevovat jak do lidí začli řezat Svěřil se s tím jeden chirurg,kterého tahle zkušenost zcela odradila od této činnosti.Jeden doktor,také vyprávěl o tom,jak děti po odebrání orgánů měly v obličeji bolestivý výraz a přitom když umřely,tak vypadaly jak spící andílci.

     • S tím umíráním máte pravdu.Protože už lidé většinou neumírají doma obklopeni svými nejbližšími,tak smrt jako by není.Přitom dříve se věřilo,když umírajícího držíte za ruku,tak on odnese vaše nemoci s sebou na onen svět.
      Memento Mori .

    • Marek Košice

     „… Děje se to, jako mnoho jiného zla, protože tahle civilizace je vlastně ještě hodně primitivní svět, kdy jeden člověk napadá druhého i v pouhých diskuzích. ..“ …Ach, dievča… Keby si tak múdrejšie uvažovalo… NIKDY NENAPÁDAM V DISKUSII ČLOVEKA, ALE JEHO NÁZORY/VYJADRENIA/HODNOTY…..Stavím sa, že v tom nevidíš rozdiel. To už ale môj problém nie je. 🙂

  • kto posúdi tú zrelosť ?
   divné ?
   čo je vakcína na kovid ? nie je to dobrovoľná eutanázia ? !!!

   • Marek Košice

    Tak „covid vakcína & dobrovoľná eutanázia“ má zatiaľ v 99,X% prípadoch meškanie dva roky…

 2. „Varujeme liberálnu vládu pred opakovaním chýb, ktoré urobili v súvislosti s programom MAiD v minulosti. Politika okolo eutanázie musí byť založená na dôkazoch, konzultáciách s dotknutými skupinami a s vážnou pozornosťou na ochranu zraniteľných,“ uvádza sa v nesúhlasnom stanovisku.“ – ale veď to je záležitosť „kultúrneho“ marxizmu – z podstaty veci!
  „Varujeme liberálnu vládu pred opakovaním chýb“ – aké chyby! Zvrátený úmysel! „Ne“človek-Gójim ako spotrebný, exploatívny materiál! Počuli ste o eutanázii medzi židmi?!

  „V krajinách, kde je zakázaná eutanázia, sa považuje za vraždu. V niektorých iných štátoch eutanázia nie je sama osebe povolená, ale je aplikovaná, ale zahalená inými postupmi. To bolo urobené, aby sa zabezpečilo, že lekár, ktorý vedie tento postup, nebude mať problémy so zákonom v budúcnosti.

  Zložité s morálnymi a náboženskými aspektmi. Na jednej strane ide o samovraždu a vraždu a vo väčšine náboženstiev je to smrteľný hriech a dokonca aj v sovietskom štáte existuje v týchto veciach veľký tlak na človeka. Štát často nemôže prevziať zodpovednosť a dovoliť sa zbaviť niekoho iného života aj so súhlasom pacienta. Áno, a mnohí lekári váhajú plniť také povinnosti, pretože sú v rozpore nielen s morálnymi zásadami, ale aj s Hippokratovou prísahou.“

  „V Rusku

  Keď už hovoríme o tom, ktoré krajiny sú povolenéeutanázie, osobitne stojí za zmienku, že Ruská federácia nie je zahrnutá do tohto zoznamu. V našej krajine to zodpovedá vražde podľa miery zodpovednosti a táto otázka je upravená trestným zákonom a zákonom, konkrétne federálnym zákonom č. 323 „O princípoch ochrany zdravia občanov v Ruskej federácii“.

  Vzhľadom na to, v ktorých krajinách je povolená eutanáziacudzinci, občania Ruska môžu až doposiaľ na svojej poslednej ceste do jednej z nich. Naposledy v roku 2007, v mene poslancov, bol predložený návrh na zmenu a doplnenie trestného zákona a povoľovanie eutanázie v Rusku, ale návrh bol uspokojený s rýchlym rozhorčením verejnosti a bol stiahnutý.“

  „V ktorej krajine je povolená eutanázia ľudí

  Po brutálnych zabíjaniach miliónov ľudí nacistamieutanázia bola zakázaná v civilizovanom svete. Len o 50 rokov neskôr sa táto otázka začala v Európe spúšťať. Vďaka tomu dnes vieme, v ktorých krajinách je povolená eutanázia. Zoznam je nasledujúci:

  Holandsko.
  Belgicko.
  Luxembursko.
  Albánsko.
  Švajčiarsko (len v Zürichu).
  USA (iba v štátoch Vermont, Oregon, Washington, Georgia).
  Kanada.

  Po upresnení, v ktorých krajinách je povolená eutanázia,Poznamenávame, že existujú krajiny, kde neexistuje oficiálna legalizácia, ale tam existujú precedensy. Toto je Japonsko a Kolumbia. V týchto krajinách sa v niektorých prípadoch vyskytujú dokonca aj pokusy. Avšak v týchto krajinách je eutanázia skutočne možná.“
  https://sk.srimathumitha.com/biznes/6958-v-kakih-stranah-razreshena-evtanaziya-vidy-evtanaziii-i-otnoshenie-k-ney.html
  —————————
  Poznámka – Albánsko nie je možné považovať za typickú moslimskú krajinu, pretože prešlo obdobím marxistického formátovania. Osobne prajem každému, kto je za eutanáziu, aby mu ju urobil zubár pri prvej príležitosti.

  • Smrt špatná není. Všichni máme smrtelná těla. Špatné je to, čím je mnoho lidí do smrti, či lépe řečeno odchodu ze života na Zemi, vehnáno. Bída, tyranství války… Zlo, které tolik kritizujeme, stále přežívá. To není lidský úděl, to je lidská práce. Všichni se na ni podílíme. Třeba i tou schopností být k sobě slušní, nebo ne a rozsévat nesnášenlivost… Když se tomu řekne práce, jeví se to na těžkou práci na stovky let, ale vůbec by to tak dlouho trvat nemuselo. Bude třeba nedávat moc hrstce lidí, kteří pak ovládají celé národy a rozhodují i o válkách, ve kterých zbytečně umírají lidé… Žádní vůdci s mocí řídit a ničit životy lidí nejsou potřeba.

   • Marek Košice

    Lenže my tej hŕstke ľudí moc nedávame….. My jej ju len neberieme…. Chápeš ten rozdiel? Tú moc jej dali PENIAZE, za ktoré si kúpila „významných“ ľudí, ktorí pre ňu robia aj nemožné…

 3. Mimo tému – aký mate názor na prevenciu pred takýmto svinstvom ako je meningokok? Ako pred tým ochrániť deti?

  https://www.cas.sk/clanok/2781155/student-zjedol-rezance-svojho-spolubyvajuceho-a-prisiel-o-vsetky-koncatiny-strasidelne-co-to-sposobilo/

  • 1/ Celý ten článok smeruje k vakcinácii proti meningokoku – podotýkam aj detí od 6 týždňov. Je u prdele, že niekomu odrezali nohy v USA – základ je strach. Na predaj fastfoodových sračiek to nemá vplyv.

   „Společnost, která přípravek Nimenrix dodává na trh, provede studii, jejímž cílem bude posoudit, jak dlouho trvá ochranná imunitní reakce vyvolaná jednou či dvěma dávkami přípravku Nimenrix u malých dětí ve věku od jednoho roku do dvou let.Do souhrnu údajů opřípravku a příbalové informace byla rovněž zahrnuta doporučení aopatření pro bezpečné a účinné používání přípravku Nimenrix, která by měla být dodržována zdravotnickými pracovníky i pacienty.Jako uvšech léčivých přípravků jsou údaje opoužívání přípravku Nimenrix průběžně sledovány. Nežádoucí účinky nahlášené v souvislosti spřípravkem Nimenrix jsou pečlivě hodnoceny ajsou učiněna veškerá nezbytná opatření, aby bylo chráněno zdraví pacientů.“

   2/ Meningokoka nie je problém – ako všetky koky – streptokoky – chytiť ako nozokomiálnu infekciu v zdravotných zariadeniach!

   3/ Surveillance invazívnych meningokokových ochorení a nosičstva na Slovensku počas pandémie COVID-19 Tlačiť E-mail
   Tlačové správy
   Utorok, 14. jún 2022 10:35

   V roku 2021 bolo na Slovensku potvrdených 25 invazívnych meningokokových ochorení (IMO). Pri porovnaní s rokom 2020 stúpol počet ochorení len o 2. Celkovo pri porovnaní hlavného pandemického obdobia s predošlými rokmi 2019, 2018, 2017 počet ochorení klesol. Najvyššia chorobnosť aj úmrtnosť sa dlhodobo drží u dojčiat, za nimi u 1–4 ročných detí s prevažujúcou séroskupinou B.

   V roku 2021 z klinického hľadiska u IMO prevažovala purulentná meningitída 12x, 5x sepsa, 5x meningitída + sepsa a 3x smrteľný Waterhouse-Friderichsenov syndróm. Pri všetkých troch úmrtiach spôsobených meningokokovým ochorením v tomto roku išlo o ženské pohlavie a bola u nich dokázaná séroskupina B. Úmrtia boli potvrdené u troch osôb (5 r., 53 r. a 57 r.) z východného Slovenska.

   V roku 2021 meningokokové ochorenia na Slovensku prevažovali u ženského (72 %) pohlavia nad mužským (28 %) a najviac ochorení vzniklo v júli. Najvyššia incidencia bola evidovaná v Prešovskom kraji a za ním v Košickom kraji.

   Približne každý 10. – 20. človek je asymptomatický nosič N.meningitidis v horných dýchacích cestách. Pri analýze výskytu nosičstva na Slovensku sa dokázalo najvyššie zastúpenie séroskupiny B (54 %), 25 % tvorili kmene, ktoré sú skupinovo neurčiteľné.

   Aktívna imunizácia proti meningokokom všetkých významných séroskupín A, C, W, Y + B, ktoré dominantne spôsobujú IMO, predstavuje dlhodobú, účinnú, univerzálnu ochranu a čiastočnú redukciu nosičstva. Zabezpečujú ochranu i pri cestovaní do krajín s vysokým výskytom meningokokových ochorení, ako aj ochranu voči iným séroskupinám, ktoré sa na Slovensku nevyskytujú (A). Na Slovensku sú vakcíny dostupné na lekársky predpis s možnosťou očkovania už od 6. týždňa života dieťaťa – proti séroskupinám A, C, Y, W a od 2. mesiaca života dieťaťa – proti séroskupine B. Vakcíny proti meningokokom sú lekármi odporúčané, no nie sú zaradené do plošného očkovania ani plne hradené zdravotnými poisťovňami.

   Správa zo surveillence v plnom znení bola zverejnená v Lekárskych novinách – odborná príloha Infektológia (máj / 2022 / ročník V) (pdf)
   https://www.uvzsr.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=5223:surveillance-invazivnych-meningokokovych-ochoreni-a-nosistva-na-slovensku-poas-pandemie-covid-19&Itemid=62

   4/ Základ je vedieť, že blesková nákaza meningokokom sa okrem slabosti, horúčky, omdlievania, vracania prejaví TYPICKÝMI šervenými-červenofialovými škvrnami – petechiami na pokožke dolných končatín – treba rýchlo do nemocnice a napchať antibiotikam – ide o hodiny – na čo obvykle lekár na pohotovosti serie, pokiaľ ho neupozorníte na toto – a že mu prestrelíte hlavu!
   https://zdravoteka.sk/priznaky/petechie/i

   5/ 20 – 25 chorých ročne na meningitídu na Slovensku – viac sa ich zabije na „elektrických kolobežkách“.

   • Těžká pomoc. Záleží na lékaři, který se vyzná v tom, čím se dá léčit. Skutečně účinných léků zřejmě ubývá. Mnozí lékaři už jistě ví, že některé nemoci už nevyléčí a vlastně ani běžné nemoci neléčí, jen kdejakými preparáty udržují lidi nemocné. Pak už záleží na tom, jak silnou má člověk imunitu… Jak léčby tak léky, včetně vakcín i doplňků stravy se dávno staly předmětem byznysu.

  • Pokuď chcete léčbu ,která opravdu zabere,tak si přečtěte něco o tom,jak se lěčili Němci ze strašlivých omrzlin u Stalingradu.Ti co pili svou moč a natírali si jí omrzliny se uzdravili,ti co to nedělali umřeli nebo jim amputovali končetiny.Je to lék,který používali a asi i používají vojáci na všelijakých misích.Vždy po ruce .

   • Marek Košice

    Potom ale neplatí to, o čom píše Malachov vo svojich knihách o urinoterapii…. Vojaci totiž ŤAŽKO budú mať na misiách ukážkovú stravu….a teda moč nebude valnej kvality… A navyše by som tomuto „príbehu“ príliš neveril… Sám som praktizoval urinoterapiu roky, a … stále mám veľmi ďaleko ku „žiariacemu Bohu“, akým by som podľa bájok mal byť po tom všetkom, čo som vrámci urinoterapie spravil… 😀

    • Máš pravdu ,ale zde se bavíme o akutních případech,kdy jde o život.Samozřejmě,že urinoterapie může i ublížit Ale jen pokuď se nevhodně praktikuje delší dobu.Mě sama pomáhala ´při infekčních onemocněních.Ale jinak ji nedělám.
     Možná větší vliv má vnitřní nastavení a čistota myslí, než to co člověk jí.
     Ne co do úst vchází znesvěcuje člověka,ale co z úst vychází člověka znesvěcuje.

   • Ešte si zabudol, že chemické filtre na plynových maskách sa aktivovali až po ich ochcaní!
    https://www.e-army.cz/data/produkty/foto/big/00007338.jpg

 4. Ľudia by sa mali už konečne zobudiť a urobiť poriadok – globálne. Samozrejme, že aj prebudenie by malo byť globálne!

  • Také prebudenie už dávno tu malo fungovať Kojojok „globálne“°°°°°°

  • Všichni, i ty. Ale jak, že? Třeba žádnému člověk nedávat (a nevolit) neodvolatelnou moc (takovou si nejbohatší „elita“ udržuje penězi), neporcovat a nerozprodávat Zemi, upravovat finanční systém k prospěchu všech lidí, miliardáři nejsou potřeba, k tomu je potřeba „strop“… Je potřeba chránit zdroje nezbytné pro život lidí i planety, lesy, voda, vzduch (s kyslíkem se už také obchoduje)… Jak už jsem napsala těžká práce pro lidstvo… Kdo by v tomhle chtěl žít 100 let, když i děti jsou schopni z tohohle světa utéci do smrti. Ale smrt není konec. Jen život na Zemi (i jiných planetách) se mění, vyvíjí a záleží na každé generaci lidí, jak…

 5. Obhajca pravdy

  Vážený pán Marek , preštudoval som minimálne 10 serióznych kníh venovaných problematike klinickej smrti a odoberaniu orgánov . Takže môžem potvrdiť , že na nedobrovoľnú transplantáciu musia byť orgány odobrané z ešte živého človeka . Ak sa totiž takýto orgán nedostane do živného média behom 20 , max. 30 minút je už na transplantáciu nepoužiteľný ! Takže pokiaľ to okolnosti umožňujú , takéto transplantácie sa plánujú a existuje sieť pokrývajúca takmer celú Európu , v rámci ktorej existuje aj zoznam čakateľov na ten-ktorý orgán . Keď sa odobratie orgánu/orgánov uskutoční , špeciálny kufrík na prevoz orgánov (stojí okolo 40 tisíc Euro) sa hneď odovzdá kuriérovi , ktorý prišiel kvôli tomu do príslušnej nemocnice a ten hneď odchádza a transportuje ho ďalej . Behom pár hodín je orgán v príslušnom transplantačnom centre …
  Táto problematika je oveľa zložitejšia , ako sa zdá byť na prvý pohľad , ktorým by dala prirovnať transplantácia životne dôležitých orgánov , teda ako výmena chybného dielu v aute . Tu na to ale nie je priestor . Avšak dodám ešte dva fakty :
  1.)Existujú aj transplantačné programy „staré starým“ , teda orgán zo staršieho človeka sa transplantuje inému staršiemu človeku . Veď aj tak sa predpokladá , že už nebude dlho žiť … No a aký bude konečný výsledok transplantácie , to nie je až tak dôležité , keď zúčastnené strany dostanú zaplatené . Napokon nikto poriadne nevie , aká je skutočná úspešnosť transplantácií jednotlivých orgánov a koľko prežívajú ľudia po transplantáciách a akú majú kvalitu života .
  2.)Okrem životne dôležitých orgánov sa odoberajú , ale už z ľudských mŕtvol aj iné zložky , ktoré nie sú tak citlivé a nemusia byť ani odobraté z ešte žijúceho človeka (koža , rohovky , kosti , chrupavky …) . Aj to je o peniazoch !
  Obhájca pravdy

  • Israismael

   Ja sa nečudujem že skoro každého zosnulého rozoberú po smrti na ,,súčiastky,,..Lekár zaveli, že treba pitva na určenie akoze smrti , a kto vie či práve tam pri tej pitve nedochádza práve k tomu odberu kostí ,chrupaviek a ktovie čoho všetkého použiteľného…Je to normálny nebetycny bohapusty zákrok na odber nejakej , súčiastky,, z tela zosnulého …Nejdem radšej ani písať čo sa deje s človekom v jemnohmotnom svete , ktorému tu na zemi odobrali orgány lebo aj tak by to bolo neuveriteľné! ..Kto by veril niečomu čo nevidí ,necíti nehmata,a kto by veril keď už človek nie je živým tu na Zemi ?.veď sa neverí ani len skutočnosť ,že sa žije ďalej po smrti ..Ale predsa to môže ľudstvu ozrejmit TEN, ktorý to všetko prehliada od Najvyššieho systému až po najnižšiu hrubohmotnu Zem..Opäť je to všetko zaznamenané v knihe Vo svetle Pravdy ,Doznievanie Posolstva od Abdrushina ..
   Po kolky krát už spomínam tú knihu ,aj to ,že nie je obyčajná !

  • Marek Košice

   Obhajca Pravdy : Ďakujem pekne za príspevok. No a teraz premýšľam, či na sklonku života nepôjdem skočiť z nejakého útesu do rokliny… ALEBO – ČO MI ŠIBE? …Proste si to zariadim tak, aby som neumrel v nemocnici… A teda keď budem starý (ak dožijem, ak mi to „systém“ umožní), a bude „zle nedobre“, ľahnem si do postele a budem sa tešiť, že umriem VO SVOJEJ POSTELI…Ak teda nebudem v domove dôchodcov…A to teda nebudem, to sa radšej odbachnem… Absolútne neznesiem žiadnu „autoritu“ nad sebou (prinajmenšom človeka), a nedokážem si predstaviť, že by som ako škôlkár či školár prvého stupňa počúval a poslúchal personál domovu dôchodcov…prakticky na slovo….ANI OMYLOM… 😀

 6. Mimo tému – 500 eur za účasť na voľbách je Matovičov VABANK PODVOD!

  Debilom opäť uniká jeho podmieňovanie vyplatenia tých 500 eur – t. j. – že Matovič PODMIEŃUJE BUDÚCU KOALIČNÚ spoluprácu po 30.9. – súhlasom partnerov s vyplatením tejto sumy! ???

  Matovičovi ide o krk, a keď sa nedostane do parlamentu a nezíska imunitu – sú v pi.i on aj jeho žena!!!

  OĽaNO Matovič založil takým spôsobom, že najprv previedol na svoju ženu myslím 11 miliónov, a tie potom spolu uložili v zmenkách banky JaT na Cypre.
  Lenže lenže! Jeho žena je teraz údajne obvinená /Roman Michelko/ z prania 11 miliónov „nahrabaných“ v poslednom období! Teda! Hrozí „jej“ trest a konfiškácia – a to aj tých peňazí na Cypre – pretože banka JaT ich kryť nebude vo vlastnom záujme!
  Čiže – Matovič spadnutý pod 5% – stratí moc a stratí aj peniaze na prípadné kupovanie si moci! Čiže – teraz je príležitosť ho zlikvidovať po všetkých stránkach, ale tento démon a psychopat veľmi dobre vie, čo dokážu či už chamtivci, zúfalci a zároveň idioti! A takí si neuvedomujú, že aj sľubovanie vyšších dôchodkov či miezd je korumpovanie politikmi, ktorí keď sa dostanú k moci – pred nosom vám ukradnú všetko, pretože ste rovnakí korumpovateľní zločinci, len na rozdiel od politikov ako relatívne inteligentnejších psychopatov – vy ste sprostí ako batoh žihlavy! Práve takáto jedna volala do Infovojny, že „ale im by sa tých 500 eur tak veľmi zišlo“!
  Ty krava! V živote ich neuvidíš a prídeš – a my všetci – o 100 krát viac! Tfuj!

  • Cigáni prídu na 100pro aj s tou kravou

   • Bona či Boba(?). Cigáni – tí by prišli voliť aj za bagety a za tých 500€ (čo voličom nikto nevyplatí) sa nechá nalákať aj nejaký ten biely – a nemusí to byť zrovna sociálny prípad.
    ………….
    ..bol spomenutý „batoh žihľavy“- aj tento rok dám jarnú kúru – čistenie krvi a tiež špenát zo žihľavy.

    • Marek Košice

     Achnaton : Priznám sa, že žihľavu som pil naposledy (dokopy 2 týždne?) keď som mal možno 16 rokov, čiže už tomu bude pomaly 20 rokov…. ALE ZAČNEM S TÝM teraz (dám si aspoň pauzu od materinej dúšky a prasličky roľnej)…a DÚFAM, že KONEČNE si natrhám aj púpavu na lúke pri lese…Pečeň sa poteší.

     • Žihlavu najlepšie likvidujú tekvice – tie jej dokážu zobrať všetok dusík v pôde. Teda – žihlava rastie tam, kde je v pôde viac dusíka. A kdeže to je? No tam, kde je vysoký výskyt hlodavcov a ich cintoríny – hlovavce sa bežne dožijú maximálne 2 roky a obývajú svoje stále stanovištia po celé generácie. Tam aj kapú. Otázne je, koľko z nich skape na starobu, a koľko na otravu. A toto všetko potom ostáva v pôde – myslené aj pod rôznymi prekážkami, sutinami. V širšej prírode – na okraji lesov v podstate žihlavu ani nenájdete. Prečo? Lebo hlodavce – myšy, potkany, hraboše sú spojené s produkciou potravy človekom – a sú zdrojom dusíka pre žihlavu.
      Jediná mne známa rastlina, ktorá nenasáva jedy z pôdy je topinambura.

    • Maroš – na tú žihľavu chodím do hôr za našim mestom, beriem len jarné mladé sviežozelené výhonky. Zo záhrady a sadu čo mám v meste a na okraji mesta ju nezbieram – od toho ma už kedysi žena (keď som s tou žihľavou začínal) odhovárala – že taká mestská a prímestská žihľava môže mať v sebe natiahnuté hocičo.
     Zatiaľ to takto riešim – chodím pre ňu do hôr (sú tam rôzne „holé“ miesta, lúčky). Je to síce ďalej a zaberie to čas ale nejako to takto robím.

    • Ja už jaarnú kúru si robím v plnom prúde°°°°

  • EŠTE RAZ!
   „Poslanec Igor Matovič sa nevzdáva nápadu na odmenu 500 eur za účasť na voľbách. V rukáve má aj plán C.

   Hnutie OĽANO vstúpi po septembrových parlamentných voľbách len do takej vládnej koalície, ktorá sa zaviaže vyplatiť odmenu 500 eur každému, kto sa zúčastnil na týchto voľbách. Vo štvrtok to oznámil líder hnutia Igor Matovič ako avizovaný plán B. Tento záväzok má potvrdiť snem hnutia, ktorý bude podľa jeho slov v najbližších týždňoch.“

   REPLAY!!! – „len do takej vládnej koalície, ktorá sa zaviaže vyplatiť odmenu 500 eur každému, kto sa zúčastnil na týchto voľbách“ – akože hudba budúcnosti?!

   Čiže nie teraz tých 500 garantuje!!! Až sa po voľbách dohodnú!!! Možno! A slintajúcim debilom sa sníva o údenom bôčiku!
   https://hnonline.sk/slovensko/96075084-500-eur-pre-volicov-presadime-za-kazdu-cenu-hovori-matovic-ma-jasnu-podmienku-s-kym-pojde-do-vlady

 7. mimo téma – z rakouska – 15 minutová města, uhlíková stopa
  Kam spěje naše CIVILIZACE? Igor Chaun, zkušenost z Rakouska (2. 4. 2023)
  https://www.youtube.com/watch?v=xwIfGSmpy9A

 8. Slovensky mainstrean zacina pripravovat ockovanych na ich neslavny osud, po kvapkach a opatrne, ako pri podavani jedu. Zacali topky, i ked este stale drzia choru liniu pozitivity ockovania, ale nieco sa zacina diat!!!
  https://m.topky.sk/cl/13/2494869/Vedci-zverejnili-desive-odhalenie-o-mladych-zenach–ktore-boli-zaockovane-vakcinou-AstraZeneca

  • Jak ukazují data v NSW za posledních šest týdnů roku 2021, ti, kteří byli dvakrát očkovaní, měli 2,18krát vyšší pravděpodobnost, že onemocní omikronem než neočkovaní.

   O 12 měsíců později, tedy v posledních 6 týdnech roku 2022, nebyla pravděpodobnost nákazy poslední variantou 2,18krát, ale 20krát vyšší u těch, kteří byli očkováni dvakrát. A u těch, kteří byli očkováni třikrát, je pravděpodobnost 35krát vyšší!
   1 vakcína okrádá 30letého muže o 13 let
   2 injekční stříkačky okradou 30letého muže o 18 let
   3 očkování okradou 30letého muže o 20 let
   4 očkování okrádá 30letého muže o 23 let
   5 očkování okrádá 30letého muže o 24 let
   To je cena, kterou platíte za důvěru ve zkorumpované odborníky, vládu a mainstreamová média.
   https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/ockovani-proti-covidu-podle-cdc-zkrati-zivot-cloveka-az-o-25-desetileti/

 9. Mne sa zdá hrozne, že sa tu vedie o tom polemika. To nie je eutanázia, nazvime to pravým menom, vražda.

  • Marek Košice

   Je to asistovaná samovražda. POKIAĽ človeka do toho priamo nedonútia. Priame donútenie = strčiť ho do toho zariadenia, alebo sa vyhrážať, že keď do neho nesadne/neľahne, tak ho zabijú bolestivým spôsobom.

   • „“Sme biologicky stvorení na to, aby sme zomreli. Telo si uvedomuje, keď je na konci života,” vysvetlila. Telo sa postupne dostáva do ketózy. Ketóza je stav, pri ktorom telo začne spaľovať tukové zásoby, aby získalo energiu. “Spôsobuje to zmiernenie bolesti a vytvára to eufóriu, vďaka ktorej sa cítime dobre. Zvýšené hladiny vápnika nás uspávajú,” dodala odborníčka. Julie je presvedčená, že strach zo smrti je irelevantný. Jej video nazbieralo vyše 200-tisíc zhliadnutí.“
    https://www.cas.sk/clanok/2785529/sestricka-prezradila-co-sa-deje-tesne-pred-smrtou-ked-to-zistite-uz-sa-nebudete-zomierania-bat/
    ——————————————-
    He – to, „Aby sa ľudia na Slovensku nebáli umierať!“ – už vám to hovorí ten zasratý Nový Čas!

    Akurát všetci lekári strašia „ketózou“ a nevoľnosťou pri pôste dlhšom ako 48 hodín, keď pečeň spotrebuje všetky zásoby glykogénu a začne rozpúšťať tukové buňky, čím sa do tela uvoľňuje veľké množstvo toxínov v nich uložených – čo treba riešiť nie vitamínmi – tie toxíny neutralizujú a pečeň ich znovu niekam uloží, ale treba prísun ľahko stráviteľných bielkovín, ktoré tieto toxíny premenia na vo vode rozpustné, a obličky ich vylúčia, čo vyžaduje zvýšený pitný režim – čo asi ťažko v hospici, kde starkým nedajú poriadne napiť, a tí sú zahltení jednak toxínmi z liekov, jednak metabolitmi, takže „sestrička ketóza príjemná smrť“ nech ide do prdele! Pretože neprijímanie potravy v závere života nepočíta s nutnou očistou tela zadrbaného toxínmi počas celého života! „Čistý“ pôst v dnešnej dobe prakticky neexistuje – možno ani u amazonských indiánov ešte neobjavených práškovacími lietadlami! Prechod na ketodiétu vyžaduje sofistikovaný prístup! A žiadna eufória sa nekoná! Zdravie nie je stav eufórie, ale stav normálnosti! Eufória sa dá spustiť aj odobratím mozgomiešneho moku – čo praktizuje kanilami malé množstvo „self“ narkomanov – samozrejme s rizikom infekcie. Blízkosť smrti má údajne afrodiziakálne účinky – preto sa niektorí odbavujú so sáčkami na hlave. „Dedkovi treba dať vankúš – a keď dokope nohami – určite si užil vlastný serotonín“ – asi tak.

    Toto sú fakt debaty o hovne – každý si to nakoniec vyskúša SÁM!!! Aj Čaputová!

    • Ty vieš človeka fakt potešit ešteže mám nočnú a rozptylujem sa s fonendoskopom

    • Tolik toho vite, ze se na smrt jiz zlobite a ani to nevnimate. Vite, ze zijete, tak zijte. Nemusite myslet na smrt, stejne jejimu poznani neuniknete. Lide, kteri si preji odejit, at uz pomoci eutanazie nebo asistovane sebevrazdy, maji jine pocity. Problem, ktery nema uniknout z pozornosti lidstva je, aby pomoc s umiranim nebyla zneuzivana a nedochazelo k vrazdam… No, az budete umirat, a dockate se jako vsichni, zjistite jak malo toho vite. Je rozdil neco osobne prozit a naucit se z knih…

 10. Nevidim, ale ty si mozna myslis, ze za slovy nestoji clovek. To pak slova plynou a ciny hynou… Je treba hledat, co nas jako lidi spojuje. Prvnim pojitkem je spolecna Zeme pod nohama. A nikdo z ni od svych cinu neutece dal, nez do smrti, zpatky k vecne energii, s vedomim toho, jak zde zil, tvoril…

 11. Obhajca pravdy

  Israismael , položili ste správnu otázku : „… čo sa deje s človekom v jemnohmotnom tele , ktorému tu na zemi odobrali orgány. ?“ Keď som študoval knihy a články s touto problematikou , opakovane som si kládol otázku : „Čo to urobí s dušou človeka , ktorý je rezaný zaživa a zaživa sú mu odoberané orgány?“ Túto otázku som položil vo viacerých listoch aj kňazom a upozornil som ich , že to je porušenie prikázania „Nezabiješ !“ Ani jeden mi neodpovedal (!!!) . Je to smutné , lebo práve kňazi a cirkve sa mali proti tejto praxi ohradiť . Neurobili to , ba naopak , ešte to schvaľujú a oslavujú ako „posledný akt lásky zomierajúceho “ Žijeme skutočne šialenú dobu …
  Obhajca pravdy .

Pridajte komentár

*