„Dobrí chlapci“ sa obracajú proti kabale: Všetko vychádza von a už to nejde zastaviť


Print Friendly, PDF & Email

„Dobrí chlapci“ sa obracajú proti kabale: Všetko vychádza von a už to nejde zastaviť

(Mike Adams, Natural News) Dostalo sa k nám množstvo nových informácií z amerických vojenských zdrojov. Aj keď je vždy ťažké roztriediť fakty od fikcie, ide o dôveryhodný zdroj a jeho predchádzajúce informácie sa ukázali byť väčšinou presné.

Podľa informácií z tohto zdroja prebieha práve teraz v bažinách Pentagonu a Bidenovho režimu nejaký zlomový vývoj.

Po prvé, vo vnútri Pentagonu a dokonca aj v rámci spravodajskej komunity rastie konsenzus, že Bidenov režim rýchlo posúva Ameriku na cestu ekonomickej deštrukcie a že ho treba zastaviť zvnútra.

Počet ľudí v CIA, FBI, DHS, DoD atď., ktorí teraz menia klobúky z „čierneho“ (zlý) na „biely“ (dobrý), sa rýchlo rozširuje.

Mnohí z týchto ľudí sú, samozrejme, skorumpovaní a chamtiví bastardi, existujú však hranice toho, čo sú ochotní tolerovať. Sú napríklad proti pedofilom, ktorí riadia Bidenov režim. Sú si tiež plne vedomí obvinení a dôkazov z obchodovania s deťmi, ktoré sa našli na „laptope z pekla“ Huntera Bidena (syna amerického prezidenta).

Okrem toho majú vytvorený celkom dobrý systém na tunelovanie peňazí a nechcú, aby sa im zrútil. To znamená, že musia zastaviť Bidena skôr, než úplne zničí americký dolár a americký ekonomický systém.

Inými slovami, aj tí, ktorí volili Bidena a ktorí sú súčasťou skorumpovanej byrokracie, si uvedomujú, že ak nezastavia toto šialenstvo, tak Amerika padne, a potom všetci budú zničení.

Z pocitu sebazáchovy (a v niektorých prípadoch aj ľudskej slušnosti) sa preto obracajú proti kabale a dúfajú, že si v tomto procese zachovajú svoje mocenské pozície.

Bolo nám ďalej povedané, že v rámci spravodajskej komunity už kolujú dokumenty o obžalobe Hillary Clintonovej, Baracka Obamu, Huntera Bidena a Joea Bidena. Všetci hráči sú si plne vedomí závažných trestných činov korupcie, ktorých sa títo ľudia dopúšťajú už niekoľko desaťročí.

Vplyvní členovia spravodajskej komunity sa pokúšajú pripraviť spôsob, ako odstaviť Joea Bidena od moci, verejne odhaliť zločineckú rodinu Bidenovcov a zachovať si určitý stupeň dôveryhodnosti pre Demokratov v nadchádzajúcich doplňovacích voľbách do Kongresu na jeseň 2022.

Ak sa vám to zdá ako nemožná úloha, väčšina odborníkov z „tieňového štátu“ (Deep State) súhlasí.

Neexistuje spôsob, ako to všetko odhaliť bez toho, aby sa dôveryhodnosť Demokratov (a nimi kontrolovaných médií) roztrhala na kusy. To je hlavný dôvod, prečo existuje vnútorný odpor proti tejto stratégii.

To je tiež dôvod, prečo existujú sily v tieňovom štáte, ktoré sa snažia odstrániť Joea Bidena pomocou inej metódy – operáciou pod falošnou vlajkou – a to tak, aby ho mohli „odviesť“ a usporiadať mu pohreb ako pre hrdinu.

Podobný bol aj oficiálny pohreb zradcu Johna McCaina, ktorý bol súčasťou tajného sprisahania s cieľom prevratu proti Trumpovi.

Existujú obavy, že Bidenovo financovanie Iránu rozpúta vlnu radikalizovaných samovražedných atentátnikov v západnej Európe a Spojených štátoch

Dozvedeli sme sa, že v tom všetkom je ďalší faktor, ktorý do veľkej miery zaťažuje FBI, CIA, DHS, ministerstvo obrany a ďalšie bezpečnostné agentúry.

Bidenova nová dohoda s Iránom zaplaví Irán miliardami dolárov v novej hotovosti, ktorá Iránu umožní plne financovať vlnu zradikalizovaných samovražedných atentátnikov. Tí sa vydajú na cestu do západnej Európy predstieraním, že sú ukrajinskými utečencami hľadajúcimi ochranu na Západe.

Niektorí z týchto agentov sa tiež vkradnú do USA cez otvorenú južnú hranicu, s najväčšou pravdepodobnosťou budú predstierať, že sú Juhoameričania. Keď sa dostanú do USA, môžu ľahko získať zbrane a výbušniny, ktoré potrebujú na vykonávanie svojich vražedných úloh a vytváranie chaosu a strachu v celej Amerike.

V skutočnosti je teraz Joe Biden svetovou jednotkou vo financovaní radikálneho terorizmu na Blízkom východe.

Vysokopostavení predstavitelia spravodajskej komunity sú si plne vedomí toho, že Bidenove činy ich aj s rodinami vystavia nebezpečenstvu. Niektoré z cieľov terorizmu v USA totiž takmer určite zahŕňajú radikálnych islamských extrémistov, ktorí sa zamerajú na vládne zariadenia nejakého druhu.

(V tomto všetkom bol špecificky spomenutý Pentagon, aj keď nie je jasné, ako by mohol nejaký terorista ohroziť budovu alebo pozemky Pentagonu, vzhľadom na to, aká vysoké sú bezpečnostné opatrenia okolo tohto zariadenia.)

Vo svojom vlastnom hodnotení sa prikláňam k názoru, že teroristi budú uprednostňovať „mäkké“ ciele, ako sú nočné kluby, intenzívne navštevované športové podujatia atď.

Teroristi sa domnievajú, že budú môcť spôsobiť veľmi vysoké straty kvôli hustote ľudí na malom priestore. Spomeňte si na streľbu v Las Vegas alebo streľbu v nočnom klube gayov v Orlande spred niekoľkých rokov.

Nech už to bude mať akúkoľvek formu, spravodajská komunita USA verí, že Bidenove kroky pri financovaní Iránu rozpútajú novú vlnu skutočného terorizmu v západnej Európe a Amerike.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Nehovoríme teraz o falošných, zinscenovaných udalostiach FBI, akým bol napríklad divadelný únos guvernéra Michiganu Whitmera. Bolo to čisté divadlo riadené FBI.

To, o čom teraz hovoríme, je skutočné neobmedzené násilie páchané dobre financovanými teroristickými skupinami financovanými iránskou vládou, ktoré v skutočnosti presúvajú Bidenove americké peniaze do svojich teroristických operácií.

Ponáhľajú sa odstrániť Bidena, aby sa pre Demokratov pokúsili zachrániť výsledok doplňovacích volieb do Kongresu

Z týchto dôvodov (a iných) bolo v rámci spravodajského ekosystému prijaté rozhodnutie zbaviť sa Joea Bidena. Ide len o to, aké prostriedky budú použité na dosiahnutie tohto cieľa.

Zdá sa pravdepodobné, že časový harmonogram by urýchlil samotný tieňový štát, vzhľadom na to, ako Bidenove katastrofálne čísla vo volebných prieskumoch sťahujú novembrové šance Demokratov ako kotva a reťaze omotané okolo členkov nejakého chudáka.

Ak sa niečo radikálne nezmení, demokrati stratia väčšinu v Snemovni a spolu s ňou stratia aj právomoc predvolávania pred vyšetrovacie výbory snemovne, ktorú od začiatku roku 2019 používali na vyhrážanie sa a zastrašovanie svojich politických nepriateľov.

Verní Bidenovi nasledovatelia sa, samozrejme, zúfalo snažia zostať pri moci napriek vnútornej vojne, ktorú proti nim vedie spravodajská komunita.

Ich želanou stratégiou je eskalovať ukrajinský konflikt do svetovej vojny s Ruskom, vyhlásiť vojnový stav, zrušiť doplňovacie voľby do Kongresu, vládnuť totalitným policajným štátom a zároveň zatknúť každého disidenta a označiť ho za „ruského dezinformačného agenta“.

Zdá sa, že táto stratégia teraz pravdepodobne zlyhá, ale stále existuje riziko, že veci na Ukrajine môžu rýchlo eskalovať a zmeniť vývoj udalostí.

V skutočnosti sú v Bidenovom Bielom dome práve teraz zakomponovaní ruskí agenti.

Ukázalo sa, že jedna z nich je hovorkyňa pre médiá. Ďalšou prominentnou postavou je skutočná architektka skorumpovanej politiky na Ukrajine, ktorej rodina spred dvoch generácii pochádzala z Ruska. (Urobte si domácu úlohu ohľadne Nulandovej, ak si trúfate…)

Tajná občianska vojna už prebieha

Existuje veľká šanca, že Joe Biden bude zatknutý a zbavený moci skôr, ako bude môcť stlačiť spúšť globálnej termonukleárnej vojny.

Ale je tu aj reálna šanca, že zničí Ameriku skôr, ako bude existovať dostatočný vnútorný konsenzus na to, aby bol zbavený moci. Z toho všetkého je jasné, že režim vo svojej vojne proti americkému ľudu zmenil svoje zameranie. Teraz je vo vojne s inými frakciami v samotnej vláde, nielen s protrumpovskými vlastencami. V skutočnosti sa vojna v Amerike bojuje na dvoch frontoch.

Sledujeme vnútornú, „tajnú“ občiansku vojnu, ktorá sa odohráva zo dňa na deň. Od tejto akcie môžete očakávať najrôznejšie zlomové situácie, keďže rôzne frakcie tieňového štátu a spravodajskej komunity budú proti sebe viesť útoky pod falošnou vlajkou, atentáty, vydieranie a zinscenované obchodovanie s deťmi.

Niektorí aktéri patria medzi najkrutejších a najnemorálnejších ľudí na planéte. Teraz proti sebe tasia svoje najhoršie zbrane. Ako malú ukážku toho, čo sa deje, zvážte tento príbeh od republikána Madison Cawthorna, ktorý odhalil, čo sa deje vo Washingtone v snahe zhromažďovať dokumenty na vydieranie úradníkov a volených zástupcov:

Kongresman Madison Cawthorn minulý týždeň prezradil, že odkedy sa presťahoval do Washingtonu, DC, bol pozývaný na orgie s politikmi a videl pred sebou mocných ľudí šňupať kokaín, zatiaľ čo médiá zbierali škandalózne príbehy na vydieranie ľudí.

V rozhovore s Johnom Lovellom v podcaste Warrior Poet Society dostal Cawthorn otázku, či je relácia House of Cards v hlavnej úlohe s Kevinom Spaceym ako šéfom Demokratov a jeho „tajným životom korupcie a moci, peňazí a zvrátenosti“ niečo podobné realite toho, čo sa deje vo Washingtone DC.

Cawthorn povedal, že bol ohromený mierou „sexuálnej zvrátenosti“, ku ktorej dochádza v hlavnom meste krajiny.

Lovellovi ďalej uviedol, že ako mladého chlapca, ktorý vždy venoval pozornosť politike, bol šokovaný, že niektorí, ku ktorým počas svojho života „vzhliadal“, ho teraz pozvali na „sexuálne stretnutia“, ktoré boli podľa neho v skutočnosti orgie.

Zástupca Snemovne reprezentantov zo Severnej Karolíny dodal, že užívanie kokaínu a drog je rozšírené medzi mnohými washingtonskými insidermi.

Sme na ostrí noža a budúcnosť Ameriky je skutočne ohrozená

Konečný výsledok nie je možné predvídať pozeraním sa dovnútra zvonku. Je tu ale šanca, že to dobrí ľudia dokážu a Bidenovci, Clintonovci a Obamovci skončia obvinení alebo uväznení.

Existuje tiež šanca, že všetci ľudia, ktorí majú svedomie, budú vytlačení zo systému a my skončíme v drakonickom, totalitnom režime, ktorému vládnu psychopati a masoví vrahovia.

Interpretujte si to teda spôsobom, ktorý vám najlepšie vyhovuje, ale nemyslite si, že patrioti to už majú celé vo vrecku. Nemajú. Zatiaľ nie.

Napriek tomu dynamika je na ich strane a čím viac škody Biden napácha na americkej ekonomike, kultúre a mene, tým rýchlejšie si „dobrí chlapci“ získajú priateľov a spojencov na všetkých úrovniach.

Megaohňostroj očakávajte ešte pred začiatkom tohto leta.

Všetky podrobnosti nájdete v najnovšom podcaste Natural News s názvom „Situation Update“ na stránke Brighteon.com.

Stop Candida

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Miroslav Čižmár

  Ďalšie rozprávky o klobúkoch. Všetko je buď čierne, alebo biele.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,rozprávkou sú ľudia ako si ty,ktorí všetko videli a všade boli a všetkému rozumejú,lebo sa o nich dobre stará velký otecko a všetko takýmto dáva k oblbovaniu pod nos,inak by ste žili a párili sa v zápachu niekde v jaskyniach,ty na tejto planéte nikdy nič nezmeníš,lebo ty si iba bodka a iba kolovrátok aký presne potrebuje tento systém-blabotajúci,ale poslušný,nič si nikdy neobetoval a vždy si iba prijímal ako nejaký požierač,a takýchto je vás tu veľa,žijete ako upíri na úkor celku a hráte sa na hrdinov a tých lepších,,,,všetko je buď zbytočné,alebo márne.

  • Miroslav,aj ked sa to stane,co Mike pise,nas otrocky status,sa vobec nezmeni,vlastne sa zintenzivny nepopulacia nas otrokov

  • Israismael

   Človek oddávna ignoruje skutočnosť ze nim manipuluje skutočne temno a berie to len ako fixiu ci ako ťažkú súhru osudu.. Ani len nepomysli, ze na pozadí dnešných všetkých svetových udalosti stojí skutočne temno na vrchole ktorého je doslova a dopísmena sam Lucifer ako skutočná entita, aj keď entita mimo tohto hmotného sveta ale s obrovským dosahom naň…
   A teraz si treba uvedomiť kto tlači všetky tie skazene ľudské obludy(Gates, Biden, Schwabb,a pod) do tých akcií ako NWO, ci covid, vojna a pod … Tieto skazene ľudské obludy pod vplyvom energii Lucifera korumpuju všetko okolo, včetne svetových vlád(covid a vakcíny prijali hru cez korupciu) , aby dosiahli svoj cieľ (cieľ Lucifera) ovládnuť všetkých ľudí, strhnúť ich pod svoj vplyv, aby keď príde Spravodlivosť (Boží syn) na konci čias nenasla ani jedného človeka schopného prejsť do Nového sveta (tisicrocnej ríše)..
   A si myslíte, že je to blbosť co píšem?.. Však si len vspomeňte ako skúšal(korumpoval) Lucifer na púšti samého Ježiša, keď mu ukázal všetky bohatstva sveta a ze mu ich dá keď preukáže akt jeho uctievania.. Ježiš zvíťazil v tej skúške na púšti.. My však ako ľudstvo zatiaľ prehrávame a to na plnej čiare.. Ešte aj vakcínami oklamal polku sveta, keďže ludia nespoznali co im pripravili zloduchovia do vakcinovych ampuliek… Človek tvor Boží , treba sa skutočne už prebudiť…. a treba spoznávať Pravdu, aby sme porazili temno.. Času už nie je veľa a Boh bude zasahovať..

   • ja po precitani tohoto textu som dostal ,,husiu kozu alebo prebehli zimomriavky,,presne pomenovane tak to citim a objerktivne ked prechadzam priestorom tu a vsade.ISRAISMAEL-niet pomoci-kazdy len za seba aj ked v tom momente,ked sa to bude odohravat taky ako Ty dostanu urcitu moznost ako zachranit urcite duse

    • Israismael

     Ďakujem pekne ..ty si to pochopil správne moju info oproti takému marekovy tuším z Košíc (síce to bolo o inom ale správny duch spozná toho ducha,ktorý mu hovorí akoby z duše) ..
     Môžem ti ale povedať že ak chápeš môj príspevok ,máš šancu tiež pomôcť v tej správnej forme,a v blízkej dobe zúfalému ľudstvu ..

 2. “ v rámci spravodajskej komunity rastie konsenzus, že Bidenov režim rýchlo posúva Ameriku na cestu ekonomickej deštrukcie a že ho treba zastaviť zvnútra“ – s Trumpom asi ťažko – jeho úlohou je rozložiť USA tak, ako rozložil Gorbačov ZSSR!

  2022-03-30 – 2/2 Izraelský jaderný program: Nejstřeženější tajemství světa. Jaderný špion unesený MOSADem!
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-03-30-2-2-izraelsky-jaderny-program-nejstrezenejsi-tajemstvi-sveta-jaderny-spion-uneseny-mosadem/

 3. Pokolra veluk

  Podla proroctiev Billyho Meiera USA zaniknú v krvavých občianskych vojnách na sposob Juhoslávie. https://www.theyfly.com/prophecies/prophecies.htm https://pokolraveluk.info/2020/05/06/zavrsi-sa-bozie-tajomstvo-5-cast/ „V Amerike vypuknú dve hrozné občianske vojny, jedna bude nasledovať za druhou. Potom sa USA rozpadnú, bude vládnuť smrtiaca nevraživosť, ktorá povedie k rozdeleniu USA na päť rôznych teritórií“ Tým bohužiaľ zanikne aj protiváha, čo držala Rusov a Číňanov akotak na uzde… Zvyšok nie je ťažké si predstaviť. Ukrajina je iba začiatkom. Proroctvá o konci času (súčasnej civilizácie) o tom hovoria už tisícročia: Daniel 7:23: Povedal toto: “Štvrté zviera bude štvrté kráľovstvo na zemi, ktoré bude rozdielne od všetkých kráľovstiev, bude zožierať; mlátiť a šliapať celú zem.
  štvrté „rozdielne“ zviera == východné NWO

  Pripravte sa!

  • Pokolra veluk

   Okultná sex-magická rituála kabalistických elít z filmu „Eyes wide shut“. No aj v skutočnosti sa to praktizuje velmi podobne: https://www.youtube.com/watch?v=SqeCLOAn9C4&t=404s Chýba tam už iba krvavá obeta diablovi.

  • Miroslav Čižmár

   20.12.2029 nastane zatmenie Mesiaca, ktoré bude najlepšie pozorovateľné v Afrike, v oblasti pyramíd v Gize. Mesiac, Zem, Slnko a stred galaxie budú na jednej priamke.

  • provokater

   debil!

  • Veluk,ww3 uz zacala,ked usa,napadlo iraq,ale prava vojna zacne ked IsraHell,napadne Iran,nie Russia,cauu

  • Patrik Vulpis

   Nenahnevsjte sa na mňa, ale pri všetkej úcte k Biblii, by som tie proroctva, nebral až tak stopercentne. Prvý problém je výklad, interpretácia To bolo písané v inej dobe, iným ľuďom, ktorí videli svet ináč. Je to podobné ako Centuria , Michel de Nostredame, (Nostradamus) ktorý je časové bližšie k dnešnej dobe. Jeho proroctva “ fungujú“ ex post, ale nie vždy ex ante. Navyše boli písané staroprovansalstinou, ktorej v dnešnom Francúzsku málokto rozumie ; Mal som doma talianske vydanie (preklad) s ukázkami pôvodného textu . Ani som si neskrtol. Hoci ovládam pomerne dobre Taliančinu a čiastočne aj Francúzsky TAK SOM SI V TOM ORIGINALI ANI NECEKOL.

   • Ale áno, proroctva Biblie treba brať vážne, lebo sa naplnia. Podľa Knihy Zjavenia svet sa nachádza pred veľkým súženim. Prídu veľké rany a súdy na skazený, bezbožny a nemorálny svet. Jediná záchrana je Pán Ježiš Kristus. Kto v Neho verí, a ľutuje svoje hriechy, má Večný Život.

    • Tieto vase kydy a jezisovi ma vzdy vedia rozosmiat. Kolko prekladov z jazyka do jazyka bolo kym ste citali bibliu po slovensky? A druha vec boblia je len ze boj sa, maj strach posluchaj lebo inak trest a podobne programy.

     • V hodine smrti Vás smiech prejde.

     • Presne preto používate mnohí vetu ,,prekrúca sa ,, neberte ju vážne ,,zmes hlúposti,, vždy sa mení ,,…..
      Podstata biblie nie je báť sa Ale povedať čo by bolo a bude keď morálka padne na dno
      Tak ako varoval Boh Noaha a povedal čo nastane a prečo
      Svet bol tak skazený, že potreboval,,upratovanie ,,
      Kedy treba upratovanie? Keď je špina
      Špinu robí každý Ale pokiaľ to človek pochopí , tak by tu špinu nebolo treba ,,rapídne upratať ,,
      Ľudia sa nechovaju morálne ale nemajú z toho ani zlý pocit A TO JE ZLE Samé hriechy , podvody
      Už to konečne pochopte , že biblia nie je pre strach ale pre upovedomenie Že keď si myslenie a chovanie (väčšina ) odvratime od Boha , lásky a dobra, zlý svet sa stane realitou a po ňom príde upratovanie Preto treba aj rozhovor so sebou a prosiť o odpustenie za naše chovanie Lebo to mení energie okolo a tie zhmotnuju realitu
      Nik nie sme svätý, je to tak Ale skúsme pochopiť podstatu

     • Israismael

      Ako môže byť možná v živote človeka taka vec , že ani len nepomysli odkiaľ sa tu vzal odkiaľ sa ,, zrazu“ objavil na tejto Zemi, že žije, dýcha(proste narodil sa do života) .
      Tento zázrak života je azda náhoda?.. Boh je náhoda, ktorý stvoril túto Zem a dal tým aj možnosť človeku vyvinúť svojho Ducha cez pozemský život?.. Nič nie je náhoda .. 2x poslal svojich vyslancov na túto Zem (raz to bol Ježiš Nazaretsky a raz to bol Duch Pravdy – Abdrushin, o ktorom však nevie strašne zvedené ľudstvo takmer nič a na jeho škodu ani nespoznalo nové evanjelium Vo Svetle Pravdy posolstvo Grálu)… 2x toto ľudstvo zlyhalo v čase keď boli vyslaní títo vyslanci- Boží synovia na Zem.. Biblia ako kniha, nie je tiež náhodou tu na tejto malej Zemi z pohľadu Vesmíru a aj keď sú v nej určite pochybenia, keďže bola spisovná ľuďmi….. Ovšem tie hlavné veci pre našu dobu a tieto posledné a konečne dní sú pravdivé v tej často zatracovanej Biblii a naozaj sa stanú tak ako je to v Zjavení Jana Apokalypse.. Ba dokonca už sme v tých dňoch keď začína súzenie.. Začalo to globálnym covid19, prechádza vojnou cez Ukrajinu aby sa mohol nastoliť nový svetový poriadok s vládou tzv antikrista.(aktivuje sa práve v tieto dni a stane sa tak pravdepodobne tento rok 2022 alebo 2023)…. 4 jazdci apokalypsy už jazdia dávno po planéte Zem(od r. 1875= a zistíte preco od tohto roku, kto je múdry pochopí) .. Dnes už len vrcholia udalosti veľkej očisty Zeme , ktoré sa budú viditeľne viac a viac stupňovať .. Na konci suzenia 7 rokov nastane paruzia, tzv druhý príchod(2029 alebo 2030,den ani mesiac nemáme vedieť ).. Nájde však Syn Človeka v čase príchodu Spravodlivých?..určite nájde, pretože sa ma nastoliť tisicrocna ríša mieru, bez temných ľudí a všetkého temna… Dnes by totiž na túto Zem nemohol prísť, pretože ľudia sú temni ako uhlie.. Zasľúbené je, ze nohy vyslanca Božieho môžu prísť len na Čistú Zem. Preto očista a preto súzenie 7 rokov… Sme už blízko konca…. Naša generácia sa ma stat svedkom tohto všetkého!

     • Môj názor je taký, pokiaľ sa držím informácií o zákulisnej svetovláde a to z viacerých zdrojov trvajúcej aj niekoľko tisícročí, že aj náboženstvá boli vytvorené umelo a cielene a potom sú aj všetky predpovede či veštby vytvorené za jedným účelom ovládnutia sveta a jeho manipulácie – z jedného centra.

    • Peter Jachymiak

     ….dobre,p.Alžbeta…

  • Pokolra veluk

   31 proroctiev o tretej svetovej a koncových časoch.
   https://prophecyinthemaking.blogspot.com/2014/02/31-prophecies-and-predictions-involving.html
   Všetky hovoria o armádach z východu zdevastujúcich Európu a svet.

 4. „Kolik „webů“ nám den co den říká o té či oné „bombě“ a že ten a ten půjde do vězení bla bla bla. Všimněte si, jak je to vždycky formulováno v BUDOUCÍM čase. Já chci vidět, jak je alespoň jeden z vládnoucích reprobeden zatčen, obviněn, souzen a uvězněn….PODPIS, ZPEČETENO, DOKONČENO A VYŘEŠENO. To by byl začátek. Ale tak to nikdy není, EVER. Což z toho nedělá nic jiného než koláč v nebi…..no….sračky na mých botách, spíš..“

  • Lukáš Tůma

   Přesně!!

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,nikto neni chytrejší schopnejší a lepšie organizovaný než eliťáci-globalisti a ich podskupiny,ich možnosti a schopnosti sú asi také-dnes ich vyhodíte dverami a zajtra sa vrátia oknom a hneď v dvojnásobnom množstve,,,,lebo táto planéta je už ako keby ich majetkom a vy tu pri nich iba parazitujete a dojedáte zbytky a už aj zavadziate,neni možné sa ich zbaviť,neni možné ich nahradiť,neni možné tu byť bez nich,lebo najprv boli oni a až potom vy,ale je možné zbaviť sa práve vás,,,,

  • Áno, ten budúci čas a neustále odsúvanie termínov udalosti človeka tak vyčerpáva. Ale zas boli aj zdroje, čo už dávnejšie tvrdili, že boli pozatýkaní, niektorí popravení, to už sú len klony, bioroboti, hologramy. A možno aj hej, však som videla pokazenú Killary ako ju sekalo a Bideta ako sa mu vykasala koža z goliera, Feriho jak pri otočke v okne svätej kakanice zhasol, kaput ovú, keď ju preplo do mužského rodu

  • tak,tak,,co sa tyka nas otrokov,nic sa nezmeni,len viac genocidy

   • Dobry hovorca ste tých ktorí sú čisté Zlo, inak prečo nezrušili aj Badatel ako ostatné weby, žeby to vyhovovalo niekomu…..

    • Nás zrušiť nemôžu, jedine sťažiť ľuďom prístup k nám. 🙂

     • He – snáď si nemyslíte, že vás tu nechajú kvasiť až do Veľkej noci! Pesah má veľký Presah!

      Adresa: Boh, Jeruzalem – Komentáre SME
      [Prehľadávať doménu komentare.sme.sk] https://komentare.sme.sk › c › 20499710 › adresa-boh-jeruzalem.html
      Autorka je publicistika, žije v Tel Avive. V čase, keď sa celý Izrael pripravuje na židovský sviatok pesach, ktorému predchádza takmer hysterické jarné upratovanie (aby sa zbavili pozostatkov kvaseného chleba), absolvujú zamestnanci Múru nárekov svoj vlastný upratovací rituál.
      ————————
      To tipujem!

     • Už sa o to pokúšali viackrát. A namiesto vypnutia nás zakaždým spravili silnejšími a odolnejšími. Ak by sa nás nepokúšali vypnúť ani raz, teraz by to dokázali lusknutím prstov. Ono naozaj platí, že „Čo ťa nezabije, to ťa posilní“.

     • Miroslav Čižmár

      Keď ma vakcína nezabije, tak ma posilní?

     • Vakcína zás zabije. Otázny je len časový rámec, na ktorý bola nadizajnovaná. To, že vás nezabila za mesiac neznamená, že vás nezabije. Zabíja vás podľa vlastného časového harmonogramu.

     • Miroslav Čižmár

      A stihne to kým zostarnem?

     • Plán je 2 až 5 rokov (tie neskoré následky). Niekto má „šťastie“ aj na akútne následky a má to za sebou chvíľu po očkovaní, prípadne do 24 hodín po.

     • Miroslav Čižmár

      Či sa mi oplatí platiť dôchodkové odvody.

     • Podľa nás nie. Váš dôchodok, teda lepšie povedané „dávky“, respektíve „prídel“, bude záležať na tom, či sa dáte opichať alebo nie.

     • Miroslav Čižmár

      Keď sa nedám opichať, tak nedostanem dôchodok?

 5. Rovnaký princíp ako pri WWII.

 6. Ja som len veľmi zvedavý čo nové vytiahnu globalisti na jeseň miesto covidu.Som včelárom zo západného Slovenska a dopredávam kvalitný slnečnicový a repkový med.Zaručene nepančovaný bez akýchkľlvek prímesí priamo z úla do medometu a pohárov ku konečnému spotrebiteľovi.Cena za 1 pohár medu 950gramov je 5,5 eura aj za repkový a tiež za slnečnicový.Objednávky píšte na [email protected] Tohtoročný prvý med bude cca 10 mája.

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,ešte ani sami bádatelia nemusia tušiť,že sú súčasťou kolotoča temnoty a majetkom trvalej sily z pozadia,platia kreditkami,účty a prevody cez banky,digitálny spôsob života,používanie naftovýchdízlakov natunených turbíčkom veď ako ináč he!,detičky so smartfónikmi,dovolenky atd,,,,ale hlavne,že podsúvajú informácie-informácie hýbu svetom,informácie sú pokrmom pre ľudskú myseľ,informácie sú ako jed pre zdravý názor,,,,je predsa dôležité pre človiečika mať pocit osuhu a vedieť ospravedlniť svoje právanie pre verejné blaho,,,,tých sľúbených postačujúcich 5Légií príjde,,,,ukrajina a zradcovia slovanstva a východného konca temnoty-nemôžete tento boj so VII.vyhrať,lebo „ON“ má tých légií dvamilión a pozná tajomstvá klonovania a obnovy,,,,jedného z nich zahubíš a ON to ono obnový a znásobý.

 8. Čo po to kde sa inde deje.Všetko je o luďoch,ako to nechajú dopadnúť.Tu u nás je všetko v poriadku,ludia tlieskajú satanovi,tlieskajú psychopatom vo vláde,prenasledujú normálne uvažujúcich.Nuž morálne zdebilizovaný národ.Slovenský národ vyhýňa.Amen.

  • ci kovid,milan vsetko je iluzia tu teraz tejto dimenzie,co tu vytvarate scenare vsetkeho mozneho ja viem tiez o jednom moznom a ked to sledujem, tak to nabera ten smer,ale nezverejnim lebo by som vytvoril zle energeticke pole,kovid, aj ked clovek je taky aky je bolo mu umoznene tu existovat a to je jedno ako sa to stalo,zalezi na nom ako to zvladne,aby tu pokracoval alebo len jeho cast./mnozstvo/ a zase ked to sledujem,tak to ide podla tvojho scenara,ale existuje dost vela faktorov,ktore to zmenia ci bud bez pricinenia,,deticiek so smartfonikmi alebo tymi ktori pisu a chcu realizovat scenare.

 9. svatoslav butora

  Koniec USA-vládneho systému je neodvratný. Nepredstavuje „koniec sveta“ ani „koniec severnej Ameriky a Američanov“. Aj oni sa oslobodia od nadvlády šialených nadľudí a aj celý Svet ľudí si oddýchne od USA-zvrátených a krvilačných metód „vládnutia“. Celý ich USA-vládny systém riadia ľudia s vlastnosťami všežravých termitov. Termiti nemajú spojencov. To je podstata ich „vlády“.

  • Israismael

   Podľa jedného proroctvá USA zasiahne asteroid bud ešte tento rok v lete, alebo v roku keď počet čísiel roka bude delitelny tromi bez zvysku a aj súčet toho istého roka bude delitelny tromi bez zvyšku(proroctvo b.mayera)..mne to potom vychádza na rok 2025 podľa delitelnosti 3kou(vyskusajte si sami ten výpočet) . Druhá verzia co môže postihne USA je mega Zemetrasenie a následne mega cunami…
   USA ako krajina je už duchovne potopena(co značí stratu vodcovstvo vo svete)

 10. Nuž a čo vravíte priatelia na toto: https://cz24.news/danny-kollar-ako-zrusia-volby-video-sk-17-min/ ?

  • Že nemusel nahádzať všetkých do jedného vreca a tiež by si mohol ujasniť, či je Slovák alebo nie. Ale tým nechcem dehonastovat jeho buditelsku činnosť. A ešte takú vec vnímam- dobre – vyšlo sa do ulíc, boli protesty – ako dobre, možno malo ľudí bolo. Ale videli sme vzbury kdekade inde vo svete a má niekto dojem, že dosiahli niečo prevratné? Ďalšia vec, to doteraz ako neboli voľby zmanipulované? „Keby voľby mohli niečo zmeniť už dávno ich zakážeme“ to povedal ešte Churchill

 11. Všetko tomu nasvedčuje, že fašistická zvrhlá sadistická primitívna vládna liberálna spodina – chamraď pripravuje na Slovensku hladomor, extrémne zvýšenie cien (potraviny & energie) a totálnu kontrolu ! Prečo? Nuž preto, aby títo fašouni čo všetko vyvolávajú a organizujú, rozkladajú potom sami navrhli akože úžasné riešenie z krízy, samozrejme len za ich podmienok : Vzdajte sa všetkého majetku, osobných údajov, slobody a pod. a my vás urobíme šťastnými !!!
  Ak sa týmto hyenám nevzoprieme ako pri očkovaní, zlikvidujú úplne štát, národ, naše rodiny a slobodu ! Je najvyšší čas sa pripraviť na najhoršie a organizovať sa! Už niet viac kam ustupovať… k tomu hladomoru sa ešte pridajú aj následky očkovania… a mediálna mašinéria začne s masovou hypnózou, že za všetko môže Rusko, nie skurvené zdegenerované „elity“ a ich vládne prostitútky!
  Satanisti hrajú vabank a na všetkých frontoch !!! Modlite sa každý deň ružanec, to je najsilnejšia zbraň proti Satanovi a duchovne vás veľmi posilní !

  • Marek Košice

   „Modlite sa každý deň ružanec, to je najsilnejšia zbraň proti Satanovi a duchovne vás veľmi posilní !“ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

 12. Pre plytkého ateistu, ktorý nie je schopný vidieť súvislosti môže byť ružanec len na smiech (čo také kresťanstvo, ktoré je tu len 2000 rokov oproti „mudrcovi“ z Košíc), ale už som si zvykol aj na nihilistov. :o)))))
  Na doplnenie Danny Kolára ešte toľko, že to krásne zapadá do toho, čo vláda teraz robí / nerobí: nákup vojenskej techniky z Fínska, vhodnej na potláčanie nepokojov, vývoz pšenice namiesto zákazu, žiadna podpora sebestačnosti potravinovej, energetickej a pod. (zabudli sme, ako na začiatku volebného obdobia Sulík sľúbil väčšinový predaj slovenskej energetiky Nemcom?) vrátane príkazu pestovania pšenice namiesto repky olejnej a pod.
  Bolo by dobré, keby tu bol niekto z Kremnice a vedel potvrdiť to, čo hovoril Danny… najmä dokedy majú koľko toho natlačIť… a odkedy to robia.
  Tatiana viem, že patríš medzi ovce, ktorej najviac vyhovuje sedieť len za PC, resp. pozeral telenovely a myslieť si, že sa to urobí samo, ale neurobí… musí sa prebrať viac ľudí, aby sa urobilo. Všetkým pekný víkend !

  • Marek Košice

   Hinduizmus vznikol okolo roku 1800 pred našim letopočtom.
   Budhizmus vznikol niekedy v 4. až 6. storočí pred našim letopočtom.
   Takže tvoj plytký text typu „Pre plytkého ateistu, ktorý nie je schopný vidieť súvislosti môže byť ružanec len na smiech (čo také kresťanstvo, ktoré je tu len 2000 rokov oproti „mudrcovi“ z Košíc), ale už som si zvykol aj na nihilistov. :o)))))“.
   A svoj nedostatok zdravého rozumu len potvrdzuješ tým, že ma nazývaš ateistom preto, lebo sa smejem tvojmu OTROCKÉMU RITUÁLU, ktorým v skutočnosti len posilňuješ Satana. KOĽKO MNOHO MILIÓNOV ĽUDÍ PO SVETE sa denne modlí ruženec/ružanec (neviem či si nespravil preklep, nevyznám sa), A H*VNO Z TOHO??? Koľkí sa ho modlili v kostoloch práve vtedy, keď o pár sekúnd či minút na to ich tam prišli vyvraždiť?
   STÁLE TI NIČ NEDOCHÁDZA, OVCA Z OPAČNÉHO KONCA?
   Stále ti nedošlo, že náboženstvo ako také je len DRUHOU STRANOU MINCE (opačnou je ateizmus)???
   Možno ti to aj došlo, ale nikdy si to nepriznáš, lebo by sa ti zrútil svet…. Amen.

   • Ani nevieš, ako mi je ťa ľúto, čítajúc tvoje prázdne názory, absolútnu plytkosť ducha, vedomostný chaos a nulovú znalosť podstaty kresťanskej viery, sily modlitby a pod…. Mne sa svet nezrútil, ale naopak, ja mám jasný zmysel života a jasno. Ak budeš odchádzať z tohto sveta spomeň si… kto je tu skutočná OVCA ! Sorry, ale niekto ako ty ma nemôže uraziť. :o)
    Napriek tomu ti prajem všetko najlepšie, najmä osvietenie tvojho EGA, ktorému stále nedochádza, čo je skutočnou podstatou existencie na tomto veľmi dočasnom materiálnom svete… ;o)

    • Israismael

     On niekde pochváli, niekde sprzni človeka.. On je absolútne nestály duch, malo znalý a odsúdený len na slepú vieru… Slepá viera je však široká cesta a často duchovna smrť.. DUCH je to živé v človeku .. A keď bude vyvrhnuty zo života ako nepotrebný kameň, už viac nikdy nebude vedomím človekom… To je ta druha smrť.. Pozmemska smrť neznamená koniec.. Druhá smrť áno.. Navždy!

 13. Miroslav Čižmár

  Kollár je nácek. Nech ide na Ukrajinu dávať rozumy svojim.

  • Miroslav Čižmár

   Vyzerá to tak, že cieľom sankcií je vyvolať vojnu v Európe.

   • Nemyslim si, ze to dalsia etapa Great resetu, dobre si ju nacitaj a pochopis… Ide o uplne zadlzenie statov, narodov, vyvolanie chudoby, bezpravia a pod. aby potom ti, co to organizuju, navrhli „zachrani a riesenie“! Samozrejme za stratu slobody, vlastnictva,… Idu presne bod po bode…

    • Miroslav Čižmár

     Na vojnu treba peniaze. Rusko je vmanipulované do vojny. Ekonomicky slabé Rusko by vojnu nezačalo. Naopak, zadĺžená Ukrajina sa stala bojiskom. To isté čaká krachujúcu Európu. Najbližšie ku krachu, teda aj k vojne, má Slovensko. Najprv máš vycicajú, a potom nás nechajú zničiť.

     • Miroslav Čižmár

      Naša kúpyschopnosti sa dostáva na nulu. Stávame sa príťažou pre vyspelý západ, tak nás použijú ako Ukrajinu ako bojisko vo vojne, ktorú zaplatí Rusko. Odhodia nás ako ohryzok z jablka.

   • Čakáme už len na výstrel z Auróry.

  • Miroslav Čižmár

   Ruské vojská sa sťahujú k donbaskemu kotlu. Ukrajinská armáda tam má 90000 vojakov. Ideálna príležitosť pre použitie biologických zbraní.

   • Neverim na take rozpravky…
    Pokial vsak ide o organizovanie a pripravu hladomoru v EU, najma v SR a ČR (kroky vlad to jasne potvrdzuju, opat ako pri covide idu rovnako podla daneho scenara) mam pocit, akoby si chceli potkany kompenzovat nizku zaockovanost, t.j. skore planovane znizenie populacie aj tymto sposobom, kedze im nevyslo ani rozsirenie konfliktu na Ukrajine na Strednu a Vychodnu Europu. Satanisti hraju vabank a na vsetkych frontoch naraz, pocinajuc WHO a konciac digitalnou menou a identitou… k zlatej miliarde, zatial len v krajinach pod ich vplyvom.

   • Jeden malý chlapec by to vládol.

 14. …,kopec vecí sa v týchto časoch ukr.-rus.nepokojov ,,ukazuje“…:

Pridajte komentár

*