Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Japonci našli v Moderne magnetickú látku. Novinári propagujúci očkovanie umierajú


Print Friendly, PDF & Email

Japonci našli v Moderne magnetickú látku. Novinári propagujúci očkovanie umierajú

(Mike Adams, Natural News) – Diskusia o očkovaní sa nám začína vyjasňovať. Vakcína Pfizer rýchlo zlyháva a k väčšine infekcií, hospitalizácií a úmrtí vo svete teraz dochádza medzi „plne zaočkovanými“.

Úrady u nás síce tvrdia opak, no pravdepodobne opäť klamú a falšujú štatistiky rovnako, ako tomu bolo v predchádzajúcej vlne, keď boli pri svojich podvodoch prichytení a odhalení.

Okrem toho, niektorí novinári, ktorí vakcíny propagovali, na tie isté vakcíny dnes zomierajú. Šokujúca nová štúdia odhaľuje, že prirodzená imunita poskytuje približne 13-krát lepšiu ochranu proti variantu delta, než imunita vytvorená vakcínou.

Medzitým Japonsko objavilo kontaminanujúcu látku, poškodzujúcu milióny dávok na stovkách očkovacích miest a predstaviteľ ministerstva zdravotníctva opisuje kontaminant ako „magnetický“ a „zrejme kovový“.

To znamená, že ľudia sú v skutočnosti očkovaní substanciami, ktoré reagujú na magnety, čo očividne vysvetľuje, prečo vakcíny umožňujú magnetom držať sa na telách ľudí.

Vybrané z The Epoch Times:

„26. Augusta 2021 Japonsko oznámilo, že z dôvodu hlásení o kontaminácii odkladá použitie 1,63 milióna dávok vakcíny Moderna na Covid-19. Je to substancia, ktorá reaguje na magnety… mohol by to byť kov,“ povedal údajne podľa Nikkei Asia predstaviteľ ministerstva.

Nikkei Asia ďalej uvádza:

„Distribúciu v USA vyvinutej vakcíny Moderna má v Japonsku na starosti spoločnosť Takeda Pharmaceuticals.

Na burze Nasdaq uvádzaná spoločnosť Moderna potvrdila prijatie „niekoľkých sťažností na časticovú látku“ vo fľaštičkách vakcín, distribuovaných v Japonsku, no podľa nej v súvislosti s týmito správami neboli zistené žiadne problémy s bezpečnosťou ani účinnosťou.“

Čítali ste správne. Vo vakcínach je nejaký druh magnetickej, zrejme kovovej kontaminácie, no výrobca vakcíny tvrdí, že nie sú „žiadne problémy s bezpečnosťou ani účinnosťou“.

Čo iné ešte povedia? Že sú vakcíny plné oxidu grafénu, ktorý reaguje na magnety a vonkajšie elektromagnetické polia? Keby sa taká pravda potvrdila, prezradilo by to celú agendu!

Odkaz predstaviteľom japonského zdravotníctva je jasný: Prestaňte pozerať do fľaštičiek! Iba očkujte svojich ľudí a robte, čo sa vám povie!

Potvrdilo sa, že novinárka BBC Lisa Shawová bola zabitá vakcínou spôsobenou krvnou zrazeninou v mozgu

Vždy sme vedeli, že novinári, ktorí robia kupliarov očkovaciemu priemyslu, začnú byť tými istými vakcínami zabíjaní. Núti vás to položiť si otázku, ako sa vôbec niekto môže nazývať „novinárom“, keď nie je ochotný pýtať sa na vakcínový establišment.

Podľa definície v skutočnosti nie ste novinárom, keď prejavujete slepú vieru práve v tie inštitúcie, ktoré by ste mali kontrolovať. Lenže dnešný „spravodajský“ priemysel nemá so žurnalistikou nič spoločné. Zväčša je len predĺženou rukou propagandy Big Pharmy a CIA.

Noviny The Guardian, vychádzajúce v Spojenom kráľovstve, teraz potvrdili, že žurnalistku BBC Lisu Shawovú (na úvodnom obrázku) zabili krvné zrazeniny, spôsobené vakcínou AstraZeneca:

„Súdny lekár dospel k záveru, že komentátorka rádia BBC a nositeľka mnohých ocenení zomrela v dôsledku komplikácií po podaní koronavírusovej vakcíny AstraZeneca.

Lisa Shawová, ktorá pracovala pre BBC Rádio Newcastle, zomrela v máji v nemocnici Royal Victoria Infirmary, po niečo viac ako troch týždňoch od svojej prvej dávky vakcíny, vyvinutej akademikmi Oxfordskej univerzity.

V správe stálo, že 44-ročnú Shawovú prijali do nemocnice po tom, čo lekári, skúmajúci jej ponosy na bolesti hlavy zistili, že trpí krvácaním do mozgu.“

Dôvod, prečo ľudia po podaní týchto „zrazeninových injekcií“ trpia bolesťami hlavy je ten, že krvné zrazeniny blokujú mozgové krvné cievy, ktoré normálne dodávajú krv do mozgu. Keďže srdce stále pumpuje, hromadí sa za krvnou zrazeninou tlak.

U niektorých ľudí to vedie k prasknutiu krvnej cievy, alebo k „mozgovému krvácaniu“, teda krvácaniu do mozgu.

Ako uvádzajú The Guardian:

„Novinárka bola presunutá do nemocnice Royal Victoria Infirmary, kde sa jej dostalo celého radu liečebných zákrokov, vrátane odrezania časti lebky pre zmiernenie tlaku na mozog, no napriek týmto snahám 21. mája 2021 zomrela.“

Som si celkom istý, že o „odrezaní časti lebky“ ako možnom vedľajšom účinku podania vakcíny sa Shawovej nikdy nezmienili.

Koľko príjemcov vakcíny z celého sveta podstúpilo naliehavú operáciu mozgu?

Tieto správy sú prekvapujúco bežné a je zrejmé, prečo: „zrazeninová injekcia“ spôsobuje krvné zrazeniny, ktoré blokujú prísun krvi do mozgu, srdca, kože a ďalších orgánov.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

To je tiež dôvod, prečo očkovania na covid spôsobujú u niektorých ľudí odumieranie kože a odhnívanie tvárí a tiel. Tento stav, známy aj ako „celotelové lúpanie kože“, sa často nesprávne diagnostikuje ako popálenina.

Tieto obete vakcín, ktorým „odhníva“ koža , však nie sú nikdy zaznamenané v štatistikách ako osoby poškodené vakcínou.

Novinári takmer zabití vakcínami ich ďalej propagujú… pretože sú obeťami štokholmského syndrómu

Niektorí novinári, ktorí ešte nie sú mŕtvi, ale sú vakcínami poškodení, majú z nejakého dôvodu stále vymyté mozgy a ďalej presadzujú očkovaciu propagandu.

Yahoo Australia informuje o provakcínovom novinárovi, ktorého očividne takmer zabila vakcína, no z nejakého dôvodu stále verí lekárom, keď mu hovoria, že jeho intenzívna bolesť sama pominie.

Z príbehu vyberám:

„Ku koncu druhého týždňa (po očkovaní) mi začalo prudko búšiť srdce, pociťoval som mravčenie v rukách, nesmiernu únavu a veľmi zvláštny pocit závratu,“ napísal.

„Vzal som si Nurofen a pokračoval v práci.“

Ku koncu tretieho týždňa po svojom očkovaní sa ale vraj pán Hitchcock cítil „stále horšie“.

„Ostrá bolesť v hrudi – zimomriavky a zimnica – a intenzívny  pocit závratu,“ povedal.

„25 dní po očkovaní a zrejme trochu oneskorene som sa dostal do nemocnice, kde mi diagnostikovali perikarditídu, alebo tiež zápal obalu srdcového svalu, z dôvodu vakcíny Pfizer.

… nejaký čas potrvá zvyknúť si na stálu bolesť – no lekári dúfajú, že tá nakoniec pominie.“

Na tomto všetkom je zaujímavé, že sa to dokonca javí ako autocenzúra tohto novinára, ktorý je zrejme obeťou štokholmského syndrómu, keď zostáva verný  práve tým ľuďom, ktorí sa ho pokúšajú zabiť.

Posledná veta „… nejaký čas potrvá zvyknúť si na stálu bolesť – no lekári dúfajú, že tá nakoniec pominie“ sa zdá byť vyňatá z jeho príspevku na Instagrame. Zrejme sa mu vyhrážali výpoveďou, keby priznal, že mu vakcína spôsobuje „stálu bolesť“.

Počas budúceho roka budeme svedkami VLNY ÚMRTÍ medzi novinármi, lekármi a lekárnikmi, ktorí všetci zámernými lžami presadzovali vakcíny

Na tomto všetkom stojí za povšimnutie to, že v nasledujúcich niekoľkých mesiacoch pravdepodobne budú prudko stúpať úmrtia na vakcínu medzi novinármi, lekármi, zdravotnými sestrami, lekárnikmi, byrokratmi a ďalšími, ktorí presadzovali vakcíny.

Keďže plne zaočkovaní ľudia majú teraz v porovnaní s ľuďmi s prirodzenou imunitou 13-krát vyššie riziko poškodenia, hospitalizácie alebo zabitia variantom „delta“, nie je ťažké si to všetko spočítať. (zdroj)

K nastávajúcej vlne úmrtí dôjde medzi samotnými zaočkovanými, z ktorých mnohí robili propagandistov očkovaciemu priemyslu (karma je rozhodne sviňa).

A to ešte neberieme do úvahy účinok na protilátkach závislého zosilnenia (ADE), ktorého úder predpovedá mnoho zdravotných expertov počas nastávajúcej zimnej chrípkovej sezóny.

Ak sa tento jav prejaví, mohli by sme v nastávajúcich 1 až 3 rokoch byť svedkami doslova miliónov úmrtí po očkovaní, k väčšine ktorých bude zrejme dochádzať počas tradičných chrípkových období.

Viete, veľa mainstreamových novinárov – tak konzervatívnych ako aj liberálnych – je nielen natoľko neetických, že tlačia jedy iným ľuďom, no aj natoľko hlúpych, že tie jedy sami berú (zatiaľ čo informovaní globalisti sa dávajú očkovať placebom, lebo nie sú hlupáci).

Výsledkom je jednoduchá príčina a následok:

Ak sa zaočkujete toxickou biologickou zbraňou, ktorá spôsobuje systémové krvné zrazeniny, potom by vás nemalo prekvapiť zistenie, že vaše telo je plné krvných zrazenín.

Prekvapení by ste tiež nemali byť, že sa zrútite k zemi, keď skočíte z vysokej budovy, keďže mediálna propaganda – nech je akokoľvek intenzívna – stále neodkáže zmeniť zákony fyziky (či biochémie).

Tí, ktorí jed presadzujú, na jed zomrú

Propagandistom, ktorí presadzovali vakcíny a nakoniec zabíjajú seba samých, odkazujeme, že ich lži nebudú zabudnuté a že sú aj tak okamžite nahraditeľní, keďže väčšina len čítala nápovedné scenáre, písané CIA a lobistami Big Pharmy.

Nielenže zomrú, ale celé ich životy boli zasvätené ubližovaniu iným a zabezpečovaniu toho, aby nikto nemal prístup k pravde o vakcínach, výžive, vitamíne D, Iverkmektíne a podobne.

Všetky podrobnosti sa dozviete v podcaste stránky Natural News pod názvom Situation Update, ktorý pravdu o tomto všetkom hovorí úplne otvorene:

Brighteon.com/2c141a10-9693-4117-8e97-650a2c72eba4

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://cz24.news/aku-rolu-v-celom-obrovskom-podvode-pcr-testov-zohrava-absolvent-rockeffelerovej-univerzity-pseudoodbornik-p-cekan-podla-najnovsich-zisteni-obrovsku/
  AKÚ ROLU V CELOM OBROVSKOM PODVODE PCR TESTOV ZOHRÁVA ABSOLVENT ROCKEFFELEROVEJ UNIVERZITY, PSEUDOODBORNÍK P. ČEKAN? PODĽA NAJNOVŠÍCH ZISTENÍ OBROVSKÚ!

  SLOVENSKO: Advokát Ivor je presvedčený, na základe odborných článkov, že pri PCR testoch ide o obrovský podvod. Už aj americká obdoba nášho ŠÚKL priznala, že tieto testy nedokážu rozoznať Covid od chrípky. A akú rolu v tom celom zohráva Pavol Čekan? Obrovskú.

 2. https://www.brighteon.com/ebbb0ccc-b19b-4c18-8a7d-eadeec9925cb
  Billy Prempeh — We will not be your Vaccine guinea pigs anymore.
  Billy Prempeh – Už nebudeme vašimi pokusnými vakcinačnými králikmi

 3. Společnost Pfizer vyzývá vládu USA, aby předala k očkování 28 milionů dětí ve věku od 5 do 11 let!
  9.10.21

  USA:
  Původně se vakcína zaměřovala na citlivé osoby, tedy na ty, u nichž hrozí riziko nákazy těžkou formou koronaviru. Společnosti vyrábějící vakcíny si však uvědomily, že vlády jsou až na výjimky jejich prodejci. A tak prosazují plošné očkování, aby maximalizovaly své zisky. Přestože riziko komplikací způsobených nákazou covid u dětí je nízké, společnost Pfizer podala minulý čtvrtek ve Spojených státech mimořádnou žádost o povolení očkování dětí ve věku 5 až 11 let.
  Andy Slavitt, poradce Joea Bidena, věří, že pokud nebude nic bránit pokroku, bude možné očkovat děti „do Halloweenu“. Vzhledem k tomu, že počet dětí (5-11 let) se podle amerického Úřadu pro sčítání lidu odhaduje na téměř 28 milionů, což je údaj z roku 2019,
  Jeff Zients, pandemický koordinátor Bílého domu, ve čtvrtek ráno pro CNN uvedl: „Jsme připraveni, máme zásoby“.
  https://lecourrierdesstrateges.fr/2021/10/08/etats-unis-quelques-28-millions-denfants-bientot-inocules-meme-si-le-virus-les-concerne-peu/
  http://zvedavec.org/vezkratce/18169/

 4. https://www.infowars.com/posts/video-fauci-calls-for-6-month-old-babies-to-be-vaccinated-with-universal-flu-shot/
  VIDEO: Fauci Calls For 6-Month-Old Babies To Be Vaccinated With Universal Flu Shot
  VIDEO: Fauci požaduje, aby boli 6-mesačné deti očkované univerzálnou vakcínou proti chrípke

 5. Redakcia – hlavne že mlčíte o MOVIR a PANDORA!

  • Dobry vecer o com pisete ak sa smiem opytat.

   • MOVIR je akronym pre elektronický koncentračný tábor vyvinutý USA vojenskou agentúrou DARPA, ktorý sa pokúšajú na Slovákov nasunúť cez akože národný projekt sledovania očkovaných a neočkovaných – cez Technickú univerzitu v Košiciach, ktorá na to dostala grant 3,6 milióna eur, akurát ide o to, že táto technológia je už do detailov vyvinutá, teda univerzita sa akože pokúša vytvoriť národný plagiát – čo je jednoznačne korupčná záležitosť a pre verejnosť ide len a len o nasunutie technológie Total Control – inak ako projekt PANDORA – nepliesť si s Pandora Papers. Táto technológia dokáže okrem rozlišovania ľudí nanotechnológiou vo vakcínach – bude ich rozlišovať v turniketoch supermarketov, hromadnej dopravy – metrá, železnice a inde – a dokáže monitorovať vnútorné nastavenie ľudí – teda aj emócie, určité myšlienky a teda, či ide o človeka agresívneho, alebo naladeného ako odporca systému. Dôkáže monitorovať aj voličov jednotlivých strán, resp. dokáže ovplyvniť vkladaním myšlienok a povelov aj voľby.

    Niektrorí debili v alternatíve to považujú za len sledovací nástroj – však čo, nerobím nič zlé, ale ide o totálny zásah do slobody jednotlivca.
    Preto sa tu dohadujeme, ktorá publikovaná pi.ovina je dôležitejšia! Ja tvrdím že MOVIR-PANDORA, len táto redakcia je nastavená na mantru vakcinácie. Pritom PANDORA je binárnou zbraňou spolu s vakcínami a tomuto kontextu redakcia nechce venovať pozornosť, hoci vie, že ostatná alternatíva to tiež rozoberá len povrchne!

    „na ochranu obyvateľstva pred
    izolovanou skupinou identifikovanou ako zdroj rizika, vrátane návrhu,
    vývoja a overenia modelov správania sa jednotlivcov a entít.

    Systém bude vybudovaný z mobilných senzorických prvkov,
    mobilnej monitorovacej stanice a cloudového dátového systému“
    https://movir.lf.tuke.sk/

    • Veď napíšte článok, ktorý má hlavu a pätu a pošlite nám ho na zverejnenie. Neúkolujte nás.

     • Môj návrh – vy prosím preložte strojovo ten článok o PANDORA /dole/ ako samostatný – v podstate je to dôkaz, že MOVIR má byť plagiát – zástierka národným projektom vlastizradnej okupácie cudzou technológiou – a ja urobím kontextový kompilát. Potom to zlepíme ako tie existenčné-eliminačné frekvencie. A vieme, kto to od vás preberie potom. A bude to vytesané do internetu! Defenders netreba úkolovať. Buď nimi ste, alebo nie. Toto je podnet – nie úkolovanie! Alebo sa mám obrátiť na bratov Čechov? Lebo aj ich to čaká – tuto sa to prevalilo skôr. Osobne sa odôvodnene domnievam, že pre toto musel „včas“ zomrieť ThDr.René Balák. Áno – bez obetí to nepôjde!

     • Vzhľadom na hysterickú reakciu „estrogénového“ ministra obrany, ktorý sa dnes začal vyhrážať Mazurekovi a Kotlebovi trestným oznámením, je vysoko pravdepodobné, že ide o viac ako len o sledovanie. Pozrieme sa na to, vy pošlite vašu časť a uvidíme, čo sa s tým bude dať urobiť.

     • Redakcia – keďže u mňa angličtina basic, alebo bad english – poprosím vás o strojový preklad toho článku – sú v tom zdroje – do mailu. Z nejakého dovodu ma GT nemá rád. Plánujem to spojiť aj s vlnovou genetikou. No a ide mi o to – vymenovať do bodky všetko, čo tá sviňa dokáže. To musí ísť von! Na Naďa a paralýzu slovenskej armády som už reagoval v novom článku a pod komentárom Jean. Čakám aj na ohlas do mailu zo zahraničia. Pozor na cielenú likvidáciu a spracovanie týchto info na Slovensku! Toto je vojna!

     • „na hysterickú reakciu „estrogénového“ ministra obrany“ – už mu na konte narástli kozy?
      https://fromthetrenchesworldreport.com/wp-content/uploads/2012/04/a1_1.jpg
      https://www.transx.at/Pics/pic_Binder_Mad01_bg.jpg

      Inak – nepliesť si ministra obrany s nejakou strategickou veľiteľskou funkciou! Jeho úlohou je len administrácia a materiálne a ľudské zdrojové zabezpečenie armády, resp pri vlastizrade – tohoto rozklad.

  • Ako mlčíme? Veď je o tom množstvo komentárov pod poslednými článkami a okrem iného je toho plný Facebook – chytili sa toho už aj Taraba, Mazurek či Kotleba. Máte pocit, že je to málo ozvučené? My publikujeme jeden článok denne. Keby sme ich publikovali 10, určite by MOVIR bol medzi nimi.

   • Ander Kixa

    Taraba sa chytá ako sa len dá. Aj má prečo.
    https://www.vimo.sk/watch/ecjUqrve6szHPzC

    • My neriešime jednotlivých politikov, len to, že táto téma má teraz pomerne silnú mediálnu odozvu. Je jedno, kto o tom hovorí, hlavné je, že sa o tom veľa hovorí.

     • Redakcia – žiadam vás, aby ste o tom hovorili aj vy! Pretože pretože – čo víde na internete ako článok – s tým vedia narábať vyhľadávače – nie, resp. zriedka s komentármi, pokiaľ sa v nich neobjaví kľúčové slovo. Teda žiadam vás o to preto, „aby ste to vyryli do kameňa“!

      Tu vám ponúkam nosný článok z roku 2019 – do ktorého sa potom dá vložiť kontext so škandálom okolo MOVIR! Mne to prasa GT stále vyhadzuje 502 error.
      ————————————————————-
      Two Years Ago — DARPA to Resurrect Top-Secret “PANDORA Project”
      Posted on February 22, 2019 by L

      “DARPA develops the weapons of the future. It funds everything from basic science to advanced technology, though the ultimate goal is always to develop something that can be used by the military.”

      Sharon Weinberger — “The Imagineers of War: The Untold Story of DARPA, the Pentagon Agency That Changed the World.”

      https://inteltoday.org/2019/02/22/two-years-ago-darpa-to-resurrect-top-secret-pandora-project/
      —————————————————-
      Ak sa teda do toho pustíte – a máte tiež ako občania Slovenska zodpovednosť za vývoj situácie – z toho sa nevyvlečiete obligátnym „právom na nie“, ako to tu rozkladala hollystická riť – odporúčam pre ten kompilát použiť ten môj headline – cielene kvôli vyhľadávačom! Očakávam, že vytvoríte konceptuálnu príležitosť na širšie zdieľanie a prevzatie tejto informácie aj inými médiami. Osobne nepoznám stanoviská „politikov“ k tejto téme, avšak som odôvodnene presvedčený, že nepôjdu konceptuálne proti globalistom ,pretože by sa vyradili z politickej garnitúry. Teda o všetkých vrstvách a najmä o cieľoch hovoriť nebudú. Toto nie je kauza cétéčko doboha!

      Takže to bez konceptuálneho odporu opäť dopadne ako právo na voľbu vakcinácie – nie jej zákaz, a že za tým sú hlavne zisky – a nie genocída a Total Control, a že MOVIR je niečo slovenské unikátne východniarske – hovno! – a teda ani slovo o PANDORA – pretože toto!!! už sa týka suverenity štátu, ktorý má byť pod technologickou kontrolou cudzou mocnosťou – a toto už nie je len o zasranej korupcii – toto je vlastizrada v priamom prenose! A za to sa ide k múru!

      Ešte raz – ja vás prosiť nebudem! Ak toto pre vás nie je téma – pracujete pre cudziu mocnosť! Bodka! Toto zariadenie ovplyvní voľby v roku 2023, bude ovplyvňovať a sledovať nálady a správanie sa obyvateľstva, toto zariadenie dokáže vyvolať masové nepokoje a zámienku na vyhlásenie mimoriadneho stavu, týmto zariadením bude možné vyvolať občiansku vojnu! Týmto zariadením cudzia mocnosť so slovenskými kolaborantmi dokáže vyrobiť zo Slovenska totalitný protektorát – a už to nebude len o americkom riťopchajstve a notách na ambasáde! Toto má byť technologická okupácia nie tankami, ale technológiou PANDORA! Ľudia – klaďte tomuto aktívny odpor! Smrť zradcom Slovenskej republiky! MOR HO!

     • Ander Kixa

      Niekto informuje a niekto sa priživuje a naháňa politické body. Je výsostne nutné rozlišovať to, lebo na to ste sa podujali – aby ste otvárali oči.

     • Maroš, ja ti to strojovo preložím 🙂 ctrl+c , ctrl-v
      len sa mi to tu v záplave príspevkov nechce hľadať
      daj sem ešte raz linku

     • Človek – 1/ rovno nad hlavou. Diki.

      https://inteltoday.org/2019/02/22/two-years-ago-darpa-to-resurrect-top-secret-pandora-project/

      2/ Video k aplikácii PANDORA je pod č.8 /Milá škola…/
      https://listverse.com/2018/01/30/10-alleged-secret-weapons-of-the-us-military/
      ——————————–
      Takže 2 x diki!

     • A spracujete to do článku vy alebo to chcete po nás?

   • Tento článok tu vysí 2 dni, takže húrá – ten jeden v pondelok bude MOVIR-PANDORA, pretože ostatní debili mlčia práve o PANDORE doboha! PANDORA je dôkaz, ze MOVIR je o. i. korupcia akademickej = slobodomurárskej pôdy! Len to by za tým nesmeli byť vybraní smeráci – všakže! A MOVIR im má vyhrať voľby!

 6. https://www.armadnymagazin.sk/2021/10/10/kniha-george-soros-multimilionar-jeho-globalna-siet-a-koniec-sveta-ktory-pozname/
  Kniha: George Soros – Multimilionár, jeho globálna sieť a koniec sveta, ktorý poznáme

 7. …ako tu čítam, stále sú daktorí ľudia tak ,,zaslepení za peniazmi“, že neváhajú obetovať to najvzácnejšie, čo všetky národy sveta majú – a to bezbranné DETI – svoju budúcu generáciu ! je to úplne v rozpore s morálkou, v rozpore s etickými zásady, je to v rozpore s prírodnými, teda božími zákonmi…ešte aj zvieratá nás už tejto ,,veci“predbehli, chránia svoje mláďatká, ako sa len dá a my? teda niekt.z nás ľudí? konajú úplne bez zábran a akýchkoľvek hodnôt …..to sa len zle číta, nieže ešte realizuje… veľmi smutné zistenie, ako my ľudia duchovne upadáme…už pri takto navrhov.zákonoch by sme sa mali zjednotiť a čím skôr vyjadriť svoj nesúhlas…tu na bádateľovi je kopec článkov, ako sa ľuďom otvárajú oči, ako mnohí po podaní vakcíny ochoria či rovno zomierajú, začínajú byť dôkazy, ako a prečo je tento koronocirkus vymyslený a práve toto všetko by nás malo motivovať k tomu, že tá pravda je na našej strane a my na ňu musíme stále čoraz viac poukazovať …/ nie všetci to chcú vedieť, či počúvať, vidím to na svoj.najbližš.rodine – deťoch :-(, čo ma aj dosť bolí, no ja už nemôžem viac urobiť… / hlavne si treba vedieť svoj názor udržať a vedieť ho aj využiť v praxi…áno a treba poukazovať aj na dáke skutočnosti, ako napr. teraz napísal Maroš…

  • Ali, máš pravdu, nevieme sa chovať k deťom, niektoré kurvy ich chceli zadusiť v školách, nemyslím tým učitelky, to tá naša mnohokrát opľuvaná vláda. Musíme sa venovať deťom, viesť ich, vychovávať, mne osobne sa pení krv…

 8. TALIANSKO: Tisíce ľudí protestovali v sobotu v centre Ríma proti rozšíreniu povinnosti preukazovať sa covidpasom na všetkých pracoviskách, informovala agentúra AFP. Počas pochodu došlo k potýčkam medzi protestujúcimi a políciou, informuje TASR.

  Demonštrácia bola síce povolená, ale niekoľko stoviek ľudí sa odtrhlo a pokúsilo sa pochodovať smerom k parlamentu. Polícia na ich zastavenie použila vodné delá a slzotvorný plyn, a pri potýčkach zatkla niekoľko demonštrantov.

  https://cz24.news/taliansko-tisice-ludi-protestovali-v-rime-a-dalsich-mestach-proti-covid-pasom/

 9. https://www.infovojna.sk/article/covidovy-teror-v-australii-sanitarni-fasismus-musi-byt-nastolen-overene-gestapacke-metody-se-rozsiri-do-celeho-sveta-strileni-biti-a-zastrasovani-lidi-na-dennim-poradku-ceka-nas-vskutku-bajecna-totalita
  Covidový teror v Austrálii: Sanitární fašismus musí být nastolen. Ověřené gestapácké metody se rozšíří do celého světa. Střílení, bití a zastrašování lidí na denním pořádku. Čeká nás vskutku báječná totalita

  • Kdo bude živit naše rodiny, když značná část z nás zemře následkem „očkování“?

   • Otázka hlavne znie, kto sa bude starať o to množstvo osirelých detí, keďže zatiaľ sa očkujú prevažne dospelí? To isté bude aj v situácii, keby sa už začali očkovať aj deti, nakoľko dospelí majú vyššie riziko úmrtia po vakcíne.

    • Kolik tisíc dětí se ztratí celoročně a z jakých důvodů? A většina se nikdy nenajde – proč?

     • Ander Kixa

      na internete sa dá stiahnuť kniha eskimácka rituálna vražda. Eskimákov ale vymeň za isté nekritizovateľné etnikum

     • Ander – Poznám – viacero autorov a historicky doložené fakty. Na Uložto.net
      Z cudzieho krv netečie? Práveže tečie!

     • Je tu nikto z diskutérov východniarov z Kysaku a blízkeho okolia? Niečo vážne pre vás /nielen vás/ mám a prdel si nerobím. Zajtra z iného kompu. Mám „náhodný“ dokument, v ktorom je pre vás – v angličtine zašitá správa – nie dobrá. Ak to bude na YT už zmazané – zavesím to na úložisko a potom odtiaľ. V živote som v Kysaku nebol – viem, že sa tam prestupuje – čo má svoj význam. Niekomu od vás to môže pomôcť k vysvetleniu určitých udalostí z minulosti.

    • O osirelé deti sa postarajú ich pasáci a pederasi, obchodníci s ogánmi a adrenochrómom, kanibali!
     Vývozný artikel – slovanské deti s príjemnými okrúhlymi neagresívnymi inteligentnými tvárami – namiesto volkswagenov.
     Prebieha výmena obyvateľstva – skrytá vojna o vodu a pôdu. Sulík vám vysvetlí, čo nepotrebujeme.

 10. …“Keďže srdce stále pumpuje, hromadí sa za krvnou zrazeninou tlak….“ Pre úplnosť: tlak rastie PRED krvnou zrazeninou!
  Dávajte pozor čo píšete, inak vám nebudú ľudia veriť, keď aj v takých jednoduchých veciach robíte chyby!

  • „za“ a „pred“ je uhlom perspektívy. Ak krv v žile prúdi smerom k pozorovateľovi, tak tlak sa zvyšuje „za“ krvnou zrazeninou.

   • Tlak krvi sa fakticky uvoľňuje v pľúcach – inak by hrudný kôš a bránica nefungovali ako vákuová pumpa. Stromy majú na to vyvinutú osmózu – voda sa distribuje vďaka neustálemu zrieďovaniu solí a cukrov v buňkách. Zaujímavý názor z Ruska – vysoký krvný tlak je prejavom nedostatku vody v tele – a nie naopak. Ja sám vypijem denne 4-5 litrov tekutín a mám skôr nízky tlak.

    • Marek Košice

     Čo je na tom zaujímavé? Viac vody = menej hustá krv = stačí menší tlak na to, aby cirkulovala.
     A aby sme nezabudli…. Uzemňovanie = krásne NEZLEPENÉ červené krvinky. 🙂

 11. http://www.zvedavec.org/vezkratce/18169/
  Společnost Pfizer vyzývá vládu USA, aby předala k očkování 28 milionů dětí ve věku od 5 do 11 let!

 12. https://www.infovojna.sk/article/video-americky-rocker-ted-nugent-prehovoril-jazykom-stada-zaockovanych-biorobotov-a-covid-19-oznacil-za-virus-sluziaci-ako-zbran
  VIDEO: Americký rocker Ted Nugent prehovoril jazykom stáda zaočkovaných biorobotov a Covid-19 označil za vírus slúžiaci ako zbraň

  Americká rocková hviezda Ted Nugent sa domieva, že súčasné snahy očkovať ľudí experimentálnou vakcínou majú za cieľ obmedzovať populáciu.

 13. https://www.infovojna.sk/article/video-harabin-sa-pred-sud-nepostavi-zrusili-mu-obvinenie-za-vyzyvanie-ludi-na-nenosenie-rusok
  VIDEO: Harabin sa pred súd nepostaví, zrušili mu obvinenie za vyzývanie ľudí na nenosenie rúšok

 14. https://zemavek.sk/dokaz-nefunkcnosti-vakcin/
  Dôkaz nefunkčnosti vakcín

 15. Odporúčam pozrieť – do neďalekej budúcnosti budeme potrebovať takéto nastavenie – vôľu, odhodlanie, srdnatoať, odolnosť, cieľ.

  REVENANT – Zmrtvýchvstání CZ dabing(2015)by_Peter.avi
  https://ulozto.net/file/EO0r1Cnyn5q8/revenant-zmrtvychvstani-cz-dabing-2015-by-peter-avi#!ZJV2AGR2AwR1LJH0ZGZkLJD2BGEuBGukAJ5yoHE3EGuip2L4Zj==

  • Marek Košice

   Bude sa ti chcieť žiť v takom svete? Mne určite nie, a odmietam v tom žiť… To je čisté peklo na Zemi…. Boh je v p*či, s ním sa stretneme až po smrti tela, kým sme v tele, tak nám vládne Satan…. Ach jaj 🙁 …. Ale pri Bohu budeme len chvíľu, pretože sa znova inkarnujeme do tohto pekla zvaného „Zem pred Apokalypsou“

 16. https://cz24.news/rakusky-wochenblick-nespocetne-umrtia-tinedzerov-po-ockovani-coraz-castejsie-smrtiace-ucinky-genovej-mrna-vakcinovej-terapieumrtie/
  RAKÚSKY WOCHENBLICK: NESPOČETNÉ ÚMRTIA TÍNEDŽEROV PO OČKOVANÍ! ČORAZ ČASTEJŠIE SMRTIACE ÚČINKY “GÉNOVEJ“ MRNA VAKCÍNOVEJ TERAPIE

 17. https://otevrisvoumysl.cz/specialistka-na-krev-odhaluje-alarmujici-zjisteni-po-analyze-krve-ockovanych-samotnych-covid-injekci/
  Specialistka na krev odhaluje alarmující zjištění po analýze krve očkovaných & samotných covid injekcí

  Ve zkratce…
  Lékařka dr. Zandre Bothaová analyzovala obsah covid injekcí a také krev očkovaných pacientů, kteří za ní přicházeli s vážnými zdravotními problémy. Objevila dost alarmující věci… černé kulaté disky něčím pospojované, černá vlákna a více… poslechněte si její vysvětlení.

 18. …vďaka za vysvetlenie o MOVIRE A PANDORE, treba si to preštudovať….

 19. PANDORA-MOVIR dobehne každého! Ak to dokáže vkladať myšlienky – a to cielene vďaka jedinečnej DNA frekvencie jednotlivca, alebo už DNA nanotechnologicky uniformovanej vakcínami u skupín obyvateľstva – potom ovplyvní aj konzumné správanie sociálne správanie – čiže z ničoho nič prestanete jesť, alebo jesť niečo konkrétne – mäso, ovocie, rozvráti vám to organizmus, rozvráti vám to rodinu – môžete začať považovať členov rodiny za nepriateľov, môžete si rozvrátiť podnikanie, atď, atď! Je to technologický útok na kognitívne funkcie človeka! Prestanete sa starať o každodenné povinnosti! O hygienu, o deti, o prácu, nezakúrite si! Budete riskovať pri každej príležitosti! Toto má neskutočnú hĺbku – toto len debil zľahčuje na sledovací systém! Len debil!

  • Viete čo znamená MODERNA???
   = „Mod – er – en – a = modifikácia= úprava/zmena vašej RNA. RNA = ribonukleová kyselina. RNA = podiel/súčasť DNA. DNA = deoxiribonuklevá kyselina = nositeľ genetickej in- firmácie…
   „a na počiatku bolo slovo (slovo = vibrácia) „a slovo telom sa stalo a prebývalo medzi nami“ – kniha Genezis Starý zákon!
   Nepochybujte o okultnom pozadí vakcinácie mRNA modifikátorom / injekčnou disperziou😲budete zombi bez duše. Satan vládne svetu🙃

  • Marek Košice

   Ak je pravda čo píšeš (s tým „PANDORA-MOVIR“), tak sa na všetko vyserme, lebo od toho uchránení nebudeme (pokiaľ nezasiahne Stvoriteľ). Ostáva už len rýchlo stať sa osvieteným, aby sme sa sem nemuseli znova inkarnovať, do tohto pekla? ….
   Ale na to aby sme sa osvietenými stali, tak by muselo úplne UMRIEŤ naše EGO….. Na svete je viac multimiliónárov, než osvietených ľudí….to je ten problém…

   • No – radšej ako nuda v nirváne osvietenia toto tvorivé peklo na Zemi!

    „lebo od toho uchránení nebudeme“ – a čo myslíš, prečo sú všetky rušičky zakázané zákonom?! No veď keď sa necháš v mraze vyzliecť donaha a poliať strudenou vodou – pomôže ti dýchanie pravou nosnou dierkou – pokiaľ ti do nej práve preto nestrčia fazuľu! Flinta sa do žita nehádže – beda malomocným duchom a poznaním.

    GSM rušičky: Ohrozia komunikáciu?
    [Prehľadávať doménu zive.aktuality.sk] https://zive.aktuality.sk › clanok › 80806 › gsm-rusicky-ohrozia-komunikaciu
    TÚ niekto venoval rušičky Na Slovensku, rovnako ako v celej Európskej únii, platí zákaz dovozu, predaja a používania rušičiek GSM signálu. Kto ho poruší na Slovensku, môže od Telekomunikačného úradu dostať pokutu až do troch miliónov korún.
    Policajti sa zamerali na používanie tzv. rušičiek | Články …
    [Prehľadávať doménu devel.najpravo.sk] https://devel.najpravo.sk › clanky › policajti-sa-zamerali-na-pouzivanie-tzv-rusiciek.html
    rušičiek vodičmi vozidiel, ktoré podliehajú povinnosti platbe mýta, ako aj kontrolu najväčších prípustných hmotností vozidiel a jazdných súprav. Kontrolu uskutočňujú policajti na vymedzených úsekoch ciest, za ktorých užívanie sa platí mýto, keďže vodiči sa nelegálnym použitím rušičky snažia obísť jeho platbu.
    Aké ľahké je otočiť internetovým vypínačom? | TOUCHIT
    [Prehľadávať doménu touchit.sk] https://touchit.sk › ake-lahke-je-otocit-internetovym-vypinacom › 36451
    Zákaz sa však v EU vzťahuje na všetky druhy používateľských a podnikových použití a tieto riešenia sú nelegálne rovnako ako všetky ostatné. Hlavným problémom je, že dosah rušičky nikdy nie je možné kontrolovať presne, pričom navyše dochádza aj k potenciálne nebezpečným situáciám, pretože ľudia v prípade núdze …

    🥇Ako vyhrať peniaze na automate a oklamať ho – triky …
    [Prehľadávať doménu casinoautomaty.eu] https://www.casinoautomaty.eu › rubriky › ako-vyhrat-na-automate-a-oklamat-ho_7669.html
    Na internete vidíte možno ponuky „overených“ rušičiek, magnetov a podobných zariadení, ktoré vám sľubujú garantované výhry a podobné nezmysly. Ušetrite si však svoje peniaze, nakoľko žiadne z týchto zariadení nebude fungovať. Herné automaty sú chránené proti pokusom o manipuláciu. V ich vnútre sa nachádzajú …

 20. Oprava – jedinečnej DNA frekvencii…

  No – a naša milá Badatelka s tým vydrbe tak, že to zalepí žuvačkou – ako žiačik na hodine klavíra. No – a možno že teta PANDORA poteší mňa – a Badatelka mi bude tancovať nahá na stole! Alebo bude tancovať nahá celá slovenská armáda! Ktorá si sama na sebe vyvíja – skúša to, čo ju má zneutralizovať! Kognitívna funkcia je aj chodiť do služby! A teraz ma presvedčte, že toto nie je vlastizrada!
  https://s3.amazonaws.com/lowres.cartoonstock.com/music-piano-pianist-piano_lesson-piano_teacher-piano_student-cmpn150_low.jpg
  https://digital.library.wayne.edu/loris/fedora:wayne:MSS-004-002-001%7CMSS-004-002-001_JP2/full/full/0/default.jpg
  Why We Love Naked Soldiers
  https://images05.military.com/sites/default/files/spousebuzz-thumbnails/2012/08/naked-soldier-570×200.jpg

 21. U nás sa tiež niečo deje. Dnes sa správach na STV objavila rovnaká informácia ako nedávno v Nemecku, že sa očakávať tento rok nástup silnej chrípky (odporúčajú už aj očkovanie proti chrípke, rovnako ako v Nemecku), ktorá môže spôsobovať aj úmrtia, a to napr. aj prostredníctvom infarktov a porážok ! Postrehli ste to už? Žeby čoskoro mali prísť viditeľnejšie úmrtia následkom očkovania proti covidu aj k nám a pripravuje sa zamaskovanie tejto skutočnosti? Alebo ako si to mám vysvetliť? Doteraz chrípka zomrela a zrazu tu bude brutálna? Niečo mi tu nesedí…

  • Marek Košice

   Vnímaš to správne. Ale čo čakáš od tretej svetovej vojny? Tá je špecifická ale hlavne tým, že viac než polovica ľudí (to je môj ohad, možno som príliš prísny) ani nemá poňatia, že žijeme v 3.sv vojne, a keby som im to povedal, vysmiali by ma. Samozrejme, že tu sú tí vakcinovaní (a pravidlom tí, ktorí sa vakcinovali DOBROVOĽNE)…

  • Španielska „chrípka“ bola pandémia pneumózy, ktorú do Európy zavliekli USA vojaci WW1, očkovaní virulentnou pneumózou – vakcínou deda Billa Gatesa.

  • áno, maskovanie pre dôverčivých. Keď povedia, že od zajtra bude nový Boh, tak tomu uveria. Koľko má viera dioptrií, Maroško?

   • Viem koľko má neviera. Viera v neexistenciu Boha je tiež viera. Hľadanie pokladov je zábavnejšie, ako ich nehľadanie Vladko. Viera je záležitosť vnútorného zraku. Rektálny endosko neviem koľko má dioptrií. Dioptria je prevrátená hodnota ohniskovej vzdialenosti.

 22. Marek Košice

  Z článku … „Počas budúceho roka budeme svedkami VLNY ÚMRTÍ medzi novinármi, lekármi a lekárnikmi, ktorí všetci zámernými lžami presadzovali vakcíny.“ …………

  Nejaké divné, nie? Keby to boli ZÁMERNÉ lži, tak by si tie vakcíny predsa nedali pichnúť…. Či zámerne oklamal aj každý z nich sám seba?

 23. …áno vys.krvný tlak je často prejavom nedostačného pitia tekutín…toto hovorim aj mojej mame, no jej sa zdá, že pije až moc, tak si dá radšej tabletku :-(….tá pandora vyzerá byť riadna ,,mora“ :-(…hádam existuje niečo, ako sa proti nej brániť….

 24. Ak niekto pozná systém fungovania slobodomurárskych lóží, najmä ich členov od dola až hore (od slniečkárov až po luciferiánov) a princíp utajovania skutočných zámerov spustených procesov, ideológie, agend a pod., tak by si povedal, že aj celá agenda očkovania je presne o tom, však to zaviedli slobodomurári. Tam totiž podľa stupňov člena v hierarchii sú skoro všetci klamaní a zavádzaní a len tí, ktorí sú poriadne vysoko vedia o čo skutočne ide. A tak je to aj s očkovaním, lebo ako povedal Mark Twain: „Ľahšie je ľudí oklamať, ako ich presvedčiť, že boli oklamaní“. A to platí najmä pre veriacich nadšencov v Pfizera, úderníkov a pod. dobrovoľných hlupákov, ktorí veria v dobrú myšlienku, ktorú si nikdy nepreverili, keďže im absentuje akékoľvek kritické myslenie. Myslím, že Karel Kryl povedal niečo také ak: „Veriť možno v Boha, v lásku, v krásu, v prírodu, ale nie politikom, tých treba kontrolovať. Len idiot verí politikom!“. Vydarený pracovný týždeň !

  • hehehe, viera je terapia pre duté hlavy,najlepšia viera je, ked je vyzvlečená a na posteli a dobre by bolo, keby bola pri chuti, pravdaže tá dvojnohá viera…

 25. …Vladko nie si sám, komu sa ,,pení krv“….si riadny beťár, tú blúzku si radšej nechám na sebe, aby sa niekomu niečo nestalo:-( …:-) nielen vierka, aj taký vierko je dobrý, keď je pri chuti, potom ten ,,vystúpený“ tlak rozhodne obom len prospeje…..

 26. Moc Vám děkuji za opravdu pěkné články.Přeji hodně úspěchů,jak pracovních,tak i životních.Němčeková.

Pridajte komentár

*