Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Dva mesiace po vyhlásení Bidena, že rušenie lockdownov je neandertálske myslenie, Texas hlási nula úmrtí na Covid


Print Friendly, PDF & Email

Dva mesiace po vyhlásení Bidena, že rušenie lockdownov je neandertálske myslenie, Texas hlási nula úmrtí na Covid

(Tyler Durden, zerohedge.com) – Keď sa v marci guvernér Texasu Greg Abbott rozhodol zrušiť v štáte Osamelej hviezdy všetky obmedzenia súvisiace s ochorením COVID-19, vyslúžil si za to kritiku od Dr. Fauciho a celého radu politikov z Demokraticej strany.

Teraz, keď sa všetky štáty v krajine riadia agresívnou novou smernicou prezidenta Bidena o nosení rúšok (ktorej očividným zámerom je nabádať k ďalšiemu naťahovaniu, aby akceptovali vakcínu), ohlasuje Texas dosiahnutie míľnika, ktorý mnohí títo kritici považovali predtým za nemysliteľný.

Štátne Ministerstvo zdravotníckych služieb ohlásilo pred pár týždňami svoj prvý deň bez jediného úmrtia na COVID-19 od 21. marca 2020.

Keď sa na to minulý mesiac v interview spýtali Dr. Fauciho, priznal, že úspech Texasu nevie vysvetliť. A prezident Biden republikánom v Texase (a v ďalších južných štátoch, ktoré nasledovali príklad Texasu) pamätne vynadal do republikánov s „neandertálskym myslením“.

Tie dobré správy však boli rýchlo zatienené, keď predstavitelia štátu ohlásili v pondelok 23 nových úmrtí (pri populácii 29 miliónov), čo je najväčší denný počet za dva mesiace.

Napriek tomu, ako pripúšťa denník The Houston Chronicle, je jasné, že Texas „prekonal kritický bod“ a poučením dňa s nulovým počtom úmrtí je, že si štát v boji s ochorením COVID počínal pozoruhodne dobre.

V statuse na sociálnej sieti guvernér Abbott nedávno vychrlil celý rad štatistík, ktoré ilustrujú, aký je jeho štát úspešný.

Okrem tohto Texas ohlásil a dosiahnutie nízkej miery sedemdňovej pozitivity vo výške 3,9% a počty prípadov a hospitalizácií sa dostali na svoje najnižšie úrovne od minuloročného leta.

Pri pohľade na to, ako sa ich podnikanie vracia do normálnejšieho tempa, sa potešili aj pohrebné ústavy v oblasti.

Majiteľka Bradshaw-Carterovho pohrebného ústavu Tripp Carterová povedala, že pohreb v súvislosti s ochorením COVID nemali od začiatku marca, čo sčasti pripísala dodržiavaniu preventívnych opatrení obyvateľmi Houstonu.

Zbohom vysoký krvný tlak

„Nachádzame sa priamo v centre mesta, a tak je jednoducho skvelé, že už nemáme ďalšie prípady,“ povedala Carterová.

„Houstončania, alebo určite aspoň tí z centra, sa veľmi svedomito riadili usmerneniami CDC.“

Podľa štátnych údajov zaznamenal Texas 12.5.2021 len 624 nových potvrdených infekcií, pri sedemdňovom priemere 2 072 nových prípadov denne.

Zdroj: State of Texas

Aby sa to všetko uviedlo do kontextu, začiatkom tohto roku hlásil Texas takmer 30 000 nových prípadov a vyše 400 úmrtí denne.

Epidémia v ňom predtým zúrila najhoršie v celej krajine a minulé leto sa stal prvým štátom, ktorý dosiahol milión potvrdených prípadov.

V marci začali počty úmrtí pomaly klesať. Štát teraz môže zamerať svoju pozornosť na novú krízu roku 2021: pretrvávajúcu krízu na južnej hranici, spôsobenú prívalom migrantov, reagujúcich na Bidenovo vyhlásenie vítať prisťahovalcov.

Teraz aspoň, pri klesajúcich počtoch prípadov COVID, bude možno Biden považovať za dostatočne bezpečné dať sa viac fotografovať na hranici, kde dáva republikánom prednášky o imigračnej politike.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Tyler Durden, Zdroj: zerohedge.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nuz, potom je jediny zaver a to taky, ze biden je neandrtalec…
  nechcem sa chvalit, ale ani za 7-8mesiacov som nechytil koronu, aj napriek tomu, ze rusko nenosim prakticky nikde… ale zas, nechodil som na ag-testovaciu party

 2. https://tadesco.org/nova-legislativa-v-nemecku-beztrestny-prenos-vakcin-z-vakcinovanych-na-nevakcinovanych/
  Nová legislatíva v Nemecku? Beztrestný prenos „vakcín“ z vakcínovaných na nevakcínovaných

  Nemecká vláda už zrejme zabudla na obdobie druhej svetovej vojny a ustanovenia Norimberského etického kódexu. Pripravovaná nová legislatíva totiž už vôbec nepočíta s akýmkoľvek informovaným súhlasom, ale priamo zabezpečuje, že neočkovaný, ktorý kontrahuje od vakcínovanej osoby „vakcínu“ v podobe mikroorganizmu, nebude môcť využiť žiadne právne prostriedky obrany. Takže sa môžeme zjavne tešiť na nové druhy vakcín, ak nám samozrejme kolegovia z Nemecka nestihli zamlčať nejakú podstatnú skutočnosť o už existujúcich „vakcínach“. O sheddingu spike-proteínu sme sa už totiž mohli dočítať čo-to aj v odbornej literatúre.

 3. https://americasfrontlinedoctors.org/
  Na tejto web stránke je veľa článkov, videí na túto tému – zajtra sa na to pozriem.

 4. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nemecko-od-ctvrtka-zacne-zavadet-covid-pas/
  Německo od čtvrtka začne zavádět covid pas

  Mluvčí německého ministerstva zdravotnictví Hanno Kautz na středeční tiskové konferenci v Berlíně uvedl, že „postupné“ zavádění digitálního očkovacího průkazu začne ve čtvrtek
  Nový digitální průkaz by měl lidem usnadnit prokazování statusu očkovaného při návštěvě kulturních zařízení, ale i barů a restaurací, a umožní také mezinárodní cestování v rámci EU, až v červenci začne platit vlastní systém tohoto bloku, píše Ruptly.

  • Erwin Hudec

   digitalne pasy… a su teda uz zariadenia..??? teda mobilne telefony, alebo nieco ine povinne????? tak by mali byt zadarmo…

 5. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/06/8745-mengelove-soucasnosti.htm
  Mengelové současnosti

  Česká společnost vakcinologická ČSL JEP a Česká společnost porodnická a gynekologická doporučují těhotným ženám očkování experimentálními vakcínami mRNA – jmenovitě vakcínou výrobce Pfizer/BioNTech a Moderna.

 6. https://www.naturalnews.com/2021-06-09-vaccinators-continue-push-covid-19-shots-guns-money.html
  “The Vaccinators (” continue to push COVID-19 shots using every means necessary, including promises of guns and money
  Voľný preklad:
  „Očkujúci lekári“ pokračujú v pretláčaní COVID-19 vakcín použijúc všetky prostriedky na to potrebné, vrátane toho, že sľubujú použiť zbrane a peniaze

 7. https://www.naturalnews.com/2021-06-09-mikovits-covid-vaccine-spike-protein-injections-kill.html
  Dr. Mikovits: Covid “vaccine” spike protein injections could kill 50 million Americans
  Dr. Mikovits: Covid „vakcína“ spike (hrotové) proteinové injekcie môžu zavraždiť 50 miliónov Američanov.

  Fauci and Gates are deliberately committing mass murder
  Fauci a Gates zámerne páchajú masové vraždenie

 8. Dle tajnych smernic to ma byt 100 milionu „nepohodlnych obcanu“ USA, Indianu zavrazdili pres 120 milionu, Aljasskych eskymaku pres 25 milionu aby jim mohli uktrast jejich zemi a prirodni bohatstvi, nyni jim vadi prelidneni, at zacinaji experti dle teorie satanistu podivejte a prectete si Satanova Synagoga… Zacnete prosim sami se sebou a svyma detma kazdemu alespon 3x vakcinace.
  Silenec Governer statu New York Mario Cuomo asi akceptoval podplaceni, dela neco horsiho nez byl HOLOCAUST zradu a chce aby deti od 12 roku tech pripitomelych rodicu dostavali Vakciny.
  Co delat se Satanisty, Kabala2 a Annunaki ve vladach. Toto jsou vysledky, kdyz Izraelite neposlechli a udelali smlouvu s nepritelem nevyvrazdili je vcetne jeho dobytku a Buh jim rekl, ano, udelali jste smlouvu s neprateli Boha, nevyvrazdili je – tak pamatujte si, tento „Podnarod“ vam, bude jako slany pisek ve vasich ocich po celou vasi existenci.
  Pamatujet si, na kazdeho Faraona je nekde Mojzis a jeho hul -Prechod pres Rude more, v mistech TABA a na kazdeho bezboznika ceka Jashoa vitezna armada Boziho lidu, tak rozumite? My v nasich mistech jsme krome nakupu nikdy nemeli rousky, zadne izolovani o,mbvikendu vsude hudba, pivo teklo proudem, tancilo se a evselilo bez nakazenych a infikovanych rousek a vse v poradku, policie nas vsechny nechala na pokoji, njeb jsou atke rozumni jiz uvedomeli republikani… omezovani veselili jsme se pospolu nekteri se libali.. a neni kolem zadny pripad COVID neb metla na vyplasene idioty, nebo tak podopbne. Otevreme veskerou produkci, radujmne se, veselme se, b udme na slunecku… navstevujme veskere akce, pracovni prilezitosti naplno, vyrobu restaurace a zijme plnym zivotem, a jestli nechcete byt sledovani pres Cell phone jednoduse dejte ho do prazdneho sacku ALuminia od smazenych bramburek a jako kdyby jste zmizeli spionaznim silencum.
  2 m distanci bylo zvoleno proto, ze na tuto vzdalenost muzete byt identifikovani pres novy system satelitu. Pamatujte, kupte si telefon kde muzete vypnout G5 a to je dalsi vase ochrana a snazte se vyhnout jakehokoliv zareni a pamatujte, take TV, Skype vas mohou sledovat, spehovat proto pres vse doporucujem zavoj nab zijeme v dobe nepochopitelne vlady Socio- Psycho-Patu tezko pochhopitelneho jednani a jejich cinu Satanistu kterych doba zkazy je asi jen za dverma a oni to asi take dobre vi ale alespon co nejvice zla musi nadelat tem Baohem vyvolenym… !

 9. https://otevrisvoumysl.cz/magnetismus-zamerne-pridan-do-covid-vakcin-aby-se-mrna-rozsirila-do-celeho-tela/
  Magnetismus záměrně přidán do covid „vakcín”, aby se mRNA rozšířila do celého těla
  9 června, 2021

  Dr. Jane Ruby sdílí otřesné odhalení týkající se virálních videí z celého světa, kde lidé ukazují, jak jim kovové objekty drží na paži po místě vpichu. CDC uvádí, že „vakcína” vás neudělá magnetickými, ani na místě vpichu, což je obvykle vaše paže. Dr. Ruby říká: „Oni lžou,” a poskytuje důkazy k podpoření svého tvrzení, a také varuje před ingrediencemi v injekcích, přímo ze zdroje.

 10. https://tadesco.org/urady-priznavaji-obyvatelstvo-bylo-pomoci-strachu-vystaveno-kontrole-mysli/
  Úřady přiznávají: Obyvatelstvo bylo pomocí strachu vystaveno kontrole mysli!

  • Vaše tělo se stává továrnou na syntetický protein, který nikdy předtím nebyl spatřen a teoreticky může být ve slinách, moči, stolici, potu a krvi. Takže když jste v blízkosti někoho, myslím si, že to vychází z jeho těla a možná vyvede z rovnováhy ten nejcitlivější hormonální systém (reprodukční).

 11. NÁHUBKOVÝ ZÁKON PREŠIEL PARLAMENTOM! Za hlasovali aj „vlastenci“! Do 30.júna sa snažte „vyrozprávať“!

  „V spomínanom boji proti „terorizmu“ Slovensko získa o pár mesiacov novú moc – bude vedieť zablokovať akýkoľvek škodlivý obsah na internete. Národný bezpečnostný úrad (NBÚ) by mal získať od 1. júla tohto roka širšie právomoci vrátane možnosti blokovať škodlivý obsah a škodlivú činnosť v kyber priestore a umožniť mu to má vládny návrh novely zákona o kybernetickej bezpečnosti, o ktorom by mal parlament rokovať na májovej schôdzi v prvom čítaní, čo okamžite spustilo širokú diskusiu. Teda aspoň v odbornej verejnosti.

  Pred niekoľkými týždňami Vláda SR schválila novelu zákona č. 69/2018 Z. z. o kybernetickej bezpečnosti, ktorá je v súčasnosti prerokúvaná v Národnej rade SR ako Parlamentná tlač 441. Táto novela zavádza viaceré nové mechanizmy a právomoci pre Národný bezpečnostný úrad SR na “zlepšenie kybernetickej bezpečnosti”. Prináša mnohé riziká.

  Napr. zasiahne do základných práv a slobôd a práva na slobodu prejavu. Bezpečnostné požiadavky podľa zákona o kybernetickej bezpečnosti nie sú aplikovateľné na sektor elektronických komunikácií. Keby sa totiž v absolútnej miere uplatnili v praxi, išlo by o celoplošné nepretržité sledovanie. Je v poriadku, keď citlivé dáta občanov a firiem zhromažďuje štát, ktorý má za sebou bohatú históriu únikov informácií a ich zneužitia? Išlo by aj o výrazný zásah do súkromia občanov. Navyše to prináša vysoké riziko úniku citlivých informácií vzhľadom na skutočnosť, že úroveň zabezpečenia v bankovom či telekomunikačnom sektore je vyššia ako na strane vládnych organizácií. Takisto nie je jasné, kto bude mať systémový dozor nad činnosťou NBÚ, či sa bude môcť užívateľ domáhať preskúmania na súde.

  Návrh novely ide nad rámec aktuálne platnej Smernice NIS (Smernica Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/1148 zo 6. júla 2016 o opatreniach na zabezpečenie vysokej spoločnej úrovne bezpečnosti sietí a informačných systémov v Únii.

  Zaviesť sa má všeobecná povinnosť poskytovať úradu súčinnosť v rámci kybernetickej bezpečnosti.

  „Prax ukázala, že bez adekvátnych praktických vstupov nie je možné realizovať výstupné činnosti úradu s požadovanou kvalitou tak, aby odzrkadľovali reálny stav,“ vysvetľuje NBÚ v materiáli. Subjekty majú informácie poskytovať na základe odôvodnenej žiadosti.

  Inštitút blokovania má umožniť NBÚ pri riešení kybernetických incidentov zablokovať škodlivý obsah alebo aktivitu. Rozhodnutiu úradu o blokovaní sa musí každý povinný subjekt podriadiť. Navrhuje sa tiež zavedenie automatizovaného zasielania systémových informácií zo sietí a informačných systémov.

  „Hlásenie sa realizuje na rozhraní siete internet a siete prevádzkovateľa základnej služby,“ vysvetľuje úrad. Nedotknuteľnosť tajomstva a osobných údajov má zostať zachovaná. Pre predchádzanie pochybnostiam by mal úrad každoročne vypracovávať správu o ochrane osobných údajov.

  NBÚ by mohol po novom zakázať alebo obmedziť prevádzkovateľovi základnej služby využívať konkrétny produkt, proces alebo službu z dôvodu bezpečnostných záujmov štátu a z dôvodu závažných okolností predpokladaných zákonom.“
  https://zemavek.sk/diktatura-cinskeho-typu-novela-zakona-o-kybernetickej-bezpecnosti/

  Právne hľadisko / Úvod – cyberhelp.eu
  [Prehľadávať doménu cyberhelp.eu] https://cyberhelp.eu/sk/introduction/legal_aspects
  V súčasnosti neexistuje na Slovensku žiadny zákon, ktorý by poznal pojem kyberšikana, sexting či kybergrooming. Naša legislatíva tieto pojmy nedefinuje, to však neznamená, že by šikanovanie prostredníctvom online technológií, šírenie intímnych záberov či lákanie detí na schôdzku (za účelom sexuálneho zneužitia) nemalo žiadne právne dôsledky.

  • „Keby sa totiž v absolútnej miere uplatnili v praxi, išlo by o celoplošné nepretržité sledovanie. Je v poriadku, keď citlivé dáta občanov a firiem zhromažďuje štát, ktorý má za sebou bohatú históriu únikov informácií a ich zneužitia? Išlo by aj o výrazný zásah do súkromia občanov. Navyše to prináša vysoké riziko úniku citlivých informácií vzhľadom na skutočnosť, že úroveň zabezpečenia v bankovom či telekomunikačnom sektore je vyššia ako na strane vládnych organizácií. Takisto nie je jasné, kto bude mať systémový dozor nad činnosťou NBÚ, či sa bude môcť užívateľ domáhať preskúmania na súde. “

   Týmto zákonom štát priznal „legitimitu“ štátneho hackingu a ďalší krok k totalitnej kontrole. Obce rozposielali nesčítaným pozvánky – odkiaľ obce vedia – kto áno a kto nie?

 12. Prekopírovala som jeden blog:
  Oficiálny britský model vraví, že 60 až 70% chorých a obetí v tretej vlne budú očkovaní

  Podľa projekcií poprednej modelačnej agentúry Veľkej Británie budú na vrchole nadchádzajúcej tretej vlny pandémie počas jesene a zimy 2021 tvoriť plne zaočkovaní ľudia 60 až 70% chorých, vrátane úmrtí. Štúdia ďalej naznačuje, že obnovenému nárastu hospitalizácií a úmrtí nebudú dominovať neočkovaní, ale práve tí, ktorí dostali dve dávky vakcíny.

 13. https://tadesco.org/francuzska-lekarka-existuje-obrovske-mnozstvo-dokazov-o-tom-ze-covid-vakciny-vedu-k-novym-infekciam-a-smrti/
  Francúzska lekárka: Existuje obrovské množstvo dôkazov o tom, že covid vakcíny vedú k novým infekciám a smrti

 14. https://aeronet.cz/news/sok-z-csu-po-izolovani-domovu-duchodcu-vloni-na-podzim-a-po-zahajeni-ockovani-senioru-v-cr-doslo-od-pocatku-roku-ke-zvyseni-jejich-umrtnosti-o-neuveritelnych-a-desivych-45-za-prvnich-17-tydnu/
  Šok z ČSÚ: Po izolování domovů důchodců vloni na podzim a po zahájení očkování seniorů v ČR došlo od počátku roku ke zvýšení jejich úmrtnosti o neuvěřitelných a děsivých 45% za prvních 17 týdnů tohoto roku! Statistika ČSÚ odhaluje podivnou souvislost, data totiž prokazatelně ukazují, že senioři začali mohutně umírat právě po zahájení lockdownů, když je nikdo nesměl navštěvovat! Statistika vám vyrazí dech i zuby! Proč v lockdownu, který měl seniory ochránit, jich ve skutečnosti zemřelo v průměru skoro o polovinu více než v době mimo lockdown?

 15. Jednoduchá

  …..tak už neandertálci vedeli, ako sa správne pomocou prírody majú liečiť, dobrá infor.Maroš………….je to unikátne……je smutné, kam smeruje hlasovanie ,,našich“ poslancov….a tiež, sú to ,,citl.“ informácie, no ,,vedia“ kto sa sčítal a kto nie, ozaj ,,tajné“ a ,,nie prístup.iným ľuďom“ :-(……,,koronu“ dostane iba ten, kto ju ,,uznáva“…..iný má chrípku, nádchu alebo zápal pľúc, no nemá ,,zasa“ koronu :-(…:-)…
  ….milá Jean, za všetko môže ,,covidcirkus“ so svojimi ,,radami, či skôr obmedzeniami“………………nikomu nerobí dobre ani to odlúčenie a ,,samotka“…… psychika je totiž veľmi krehká vec, treba ju skôr ,,podporiť“ a nie ju ,,narúšať“……………………

  • V domovoch dôchodcov kde starkých zaočkovali vo veľkom umierajú. Viem to od niekoho kto tam je zamestnaný. Nemám slov.

 16. https://otevrisvoumysl.cz/reiner-fuellmich-verim-ze-tohle-vyhrajeme-o-soudnich-zalobach-a-co-se-chysta/
  Reiner Fuellmich – Věřím, že tohle vyhrajeme & O soudních žalobách a co se chystá

  Ve zkratce…
  Německý právník Reiner Fuellmich, který připravuje Norimberský proces 2 a propojuje řadu právníků z celého světa, mluví o tom, co chystá, a také vyvrácí různé fámy, které se o něm šíří na internetu. Více ve videu.

 17. Jednoduchá

  ….tak to máš dôveryhodné informácie milá Jean, či? …..a som rada, že si sa ,,tu k nám“ opäť pridal Maroš……rada čítam tvoje príspevky, máš zaujím. názory :-)……….

  • Možno budú už bez šťavy. Ale možno ma zastúpia zahraniční nickovia. Trolli budú provokovať – oni môžu.

 18. Jednoduchá

  ….nie, nie, Maroš, či V.nevzdávaj to ….to by už nebolo ono…..takých ľudí s takýmito názormi je ozaj veľmi málo…….budem veľmi rada, ak budeš pokračovať :-)……a nielen to……………………………………………………

 19. Maroš , len kvôli Vám čítam komentáre ! Ďakujem Vám za Vašu obetavosť !

Pridajte komentár

*