Premiérka Nového Zélandu sa opýtala ľudí na očkovanie. Zasypala ju smršť hnevu


Print Friendly, PDF & Email

Premiérka Nového Zélandu sa opýtala ľudí na očkovanie. Zasypala ju smršť hnevu

(Dee McLachlanová, gumshoenews.com) – Novozélandská pemiérka Jacinda Andernová chcela s obyvateľmi svojej krajiny diskutovať o ich skúsenostiach s očkovaním proti ochoreniu Covid-19.

Dňa 26.9.2021 preto zverejnila na svojom facebookovom profile status, v ktorom vyzývala na diskusiu o tom, prečo sa niektorí ľudia kvôli obavám z vedľajších účinkov vakcín nechcú dať zaočkovať.

Status premiérky znel nasledovne:

„Dnes som čítala nejaký výskum o tom, prečo sa ešte niektorí ľudia rozhodli nedať sa zaočkovať, aby boli chránení pred COVID-19. Jeden z najobvyklejších dôvodov je, že ich znepokojujú vedľajšie účinky. Poďme sa teda o tom pozhovárať!

Ako pri všetkých liekoch, môžete 1-2 dni po tom, ako vás zaočkujú, pociťovať isté mierne vedľajšie účinky. To je úplne normálne a tiež znamenie toho, že sa vaše telo učí bojovať s vírusom.

Väčšina vedľajších účinkov netrvá dlho. Mňa po prvej dávke bolela ruka (pripomenulo mi to očkovanie na tetanus) a po druhej som sa cítila trochu unavená, ale nie dlho!

Ak vám robia starosti vedľajšie účinky, prečo sa neobrátiť na niekoho, koho poznáte a komu dôverujete, o kom viete, že vakcínu dostal a nespýtate sa ho, ako sa cítil? Alebo sa pozhovárajte so svojím lekárom.“

Premiérka predpokladala, že ľudia začnú písať o svojich pozitívnych skúsenostiach s očkovaním, niečo na štýl, že to bola len malá „včelička“, ktorú si ani nevšimli. Avšak čo nasledovalo, bolo presným opakom toho, čo premiérka očakávala.

Dostalo sa jej doslova záplavy skúseností ľudí s vážnymi následkami poškodenia zdravia po očkovaní. Politici a Facebook zvyknú takéto komentáre mazať, no tentokrát ich bolo vyše 35 tisíc. Na ich vymazanie si preto netrúfli.

Skúsenosti ľudí s očkovaním proti Covid-19

Poďme sa teraz pozrieť na zopár príkladov odozvy, akých sa dostalo novozélandskej premiérke.

– – – – – –

Moja priateľka mi napísala: „Niektoré tie komentáre si musíš prečítať.“ Prešla som si ich a je jasné, že sa z toho stalo fórum hlásení poškodenia po očkovaní. Niektoré z nich nižšie uvádzam. Nie je možné, aby som prečítala 30 000 komentárov, ide preto len o „náhodný výber“. [Aktualizované: teraz je tam vyśe 35 000 komentárov]

Kim L. Coppersmith

Môj otec dostal týždeň po svojej prvej dávke infarkt. Vrtuľníkom ho vo vážnom stave previezli do Waikato. Uznávam, že má 81 rokov, no šesť týždňov predtým bol na vyšetrení srdca, kde mu povedali, že na svoj vek má srdce vo vynikajúcom stave.

Je, resp. bol extrémne aktívny a 5-krát do týždňa prešiel na bicykli denne 40 kilometrov. Infarkt spôsobili krvné zrazeniny. Na druhú dávku sa nechystá.

Al Jonson  Kim L. Coppersmith

Posielam veľa lásky vám, Danielovi a vášmu ockovi. Tie klamstvá už musia skončiť.

Julie King

Otec jedného z našich vodičov mal po očkovaní pred 2 dňami infarkt. Náš priateľ po mesiaci napoly ochrnul, stále sa necíti dobre.

Stace Da Ace Thompson

Nikto nám však nie je schopný povedať, čo sa môže stať o rok, 5 či 10 rokov, však? To ukáže až čas a ak bude zaočkovaných 90% krajiny, mali by sme byť všetci v bezpečí? Ešte aj tých 10%, ktorí nie sú, ako polícia, politici, od ktorých sa to nevyžaduje?

Nimmi Valia

Mali by sme byť schopní rozhodnúť sa sami, Jacinda Ardernová. Táto vakcína nie je dobrá pre všetkých, lebo každý je iný a inak reaguje na rôzne veci. Vláda to musí pochopiť.

Ja som po prvom očkovaní po prvý raz vo svojom živote dostala anafylaktický šok. Druhú dávku si NEDÁM! Ďakujem vám!

Laurel Kells

Pozhovárajme sa o zrušení novozélandskej facebookovej skupiny, kde všetci uvádzajú svoje osobné nežiaduce reakcie.

Suze Crawley

Zomrel švagrov dobrý priateľ a ďalší priateľ zasa v práci. Dievča, ktoré poznám zo školských čias, takmer zomrelo v očkovacom centre a niekoľko dní sa nevedelo hýbať a počula som o ďalšom kontakte, ktorý mal zase obrnu lícneho nervu

Moja najbližšia rodina mala len boľavé ruky a únavu. Mnohí ľudia sú v poriadku, ALE mnohí nie, je to veľmi znepokojujúce.

Letetia Kelly

Tuším sa to tu nevyvíja tak, ako ste chceli, Jacinda.

Molly Mahoney Mundell

Čítate si tie odpovede, Jacinda? Príbeh za príbehom… táto vakcína nie je vhodná pre všetkých ľudí. Majte trochu rešpektu k individuálnym potrebám, prestaňte zastrašovať krajinu. Nechajte nás slobodne žiť, na základe toho, čo je najlepšie pre nás a naše rodiny, nie čo je najlepšie pre vašu reputáciu.

Chris Jacko Jackson

Poďme sa tiež rozprávať o ľuďoch, ktorí budú musieť splatiť tých 114 milárd dolárov nahromadených dlhov. Len 2,5 miliardy na podporu miezd. 0,2% z toho vyčlenených na služby duševného zdravia.

Koľko miliárd sa míňa na reklamy, resp. na vymývanie mozgov? Naša krajina je momentálne taká zadĺžená, ako nikdy predtým a zodpovednosť padá na daňového poplatníka. Tento dlh budú splácať ešte moje vnúčatá.

Brooke Manukau

Nuž, toto kleslo ku dnu ako sud olova, že…. Najvyšší čas, aby začala vychádzať na svetlo pravda.

Flossie Drake

Zbohom vysoký krvný tlak

Obaja moji rodičia dostali po svojej druhej dávke vakcíny príznaky podobné chrípke. Mame začalo byť veľmi zle a dostala zápal pľúc, na dva týždne ju prijali do nemocnice. Veľmi desivé. Je to už 6 týždňov a stále sa necíti dobre.

Sharon Alice Regan

Je mi ľúto tínedžerov, lebo oni sú tí, po kom idú… John Key (pozn.: bývalý premiér) povedal, zamedzte im chodiť na koncerty či festivaly a čoskoro budú stáť v rade na očkovanie.

Toto je zastrašovanie a vydieranie… je nechutné, k čomu sa uchýli vláda.

Posledné dva týždne sú v rádiu zúfalé opatrenia a v televízii stále hovoria, že sa musíte zaočkovať, nehovoriac o očkovacích autobusoch pred KFC atď., keď prešiel Auckland do 3. úrovne… zaočkujte sa počas čakania.

Ľudia by mali mať právo rozhodnúť sa a rozhodne by nemala byť ani žiadna diskriminácia.

Sujean Elgar

Moja priateľka skončila v nemocnici na infúziách, neustále vracala… sestričke povedala, že ju iba deň predtým zaočkovali a tá to odbila s tým, že to nebude mať nič spoločné s vakcínou. Problémom sa zdá byť práve to, že vás takto odbijú.

Chloe Mansfield

Môj ocko má teraz po podaní vašej experimentálnej vakcíny problém so srdcom… zdá sa, že nie je až taká bezpečná a účinná.

Chris Jacko Jackson

Budem si robiť, čo chcem, odmietam nariadenia. Ak sme do tohto očkovania nútení, naozaj máme slobodnú voľbu?

Ak ma budú nútiť, nepôjdem pokojne, nie preto, že som radikál, ale preto, lebo som sa narodil s právami, ktoré mi nemá nik právo brať. Nezabúdajte, že s týmito právami sa rodia všetci, sú vaše a vy si s nimi môžete robiť, čo chcete. Koniec diskusie.

Jac Watson

23-ročný dostal v piatok injekciu a v sobotu zomrel na infarkt. Deje sa to príííliš často. Mladí ľudia by nemali takto zomierať na infarkty!!!

Duncan Beall

Môj svokor strávil dva týždne v nemocnici vo vážnom stave, mal problém dýchať, zareagoval okamžite na prvé očkovanie, lekári povedali, že to nezvládne. On to ale zvládol, no bolo to o vlások a odvtedy od priateľov každodenne počúvame o ďalších a ďalších prípadoch, ktoré majú vážne reakcie.

Rozrušuje nás, že s nami zaobchádzajú, akoby išlo o vtip, či už v médiách, alebo v New Zealand Heralde. Sme umlčiavaní, lebo je to také polarizujúce, no my sme toto nijako nespôsobili.

Je urážajúce predpokladať, že sme si celý náš výskum robili na internete, lebo som si istý, že ľudia v médiách nepoužívajú mikrofiše ani encyklopédie. Sme skutoční ľudia, ktorí poznajú skutočných ľudí, ktorým sa stali veci a tie nie sú len zhodami náhod, no sme zosmiešňovaní a odsudzovaní.

Toto nie je ten Nový Zéland, ktorý sme poznali. Keby ste mali Novavax, stáli by sme naň prví v rade, no na Pfizer nás nedonútia žiadne hrozby straty slobody či priateľstiev. Videli sme a vieme toho priveľa.

Dave Baldwin

Odhliadnuc od návštevy priateľky, ktorá videla (na videu, kvôli obmedzeniam na hraniciach) zomierať svoju matku na krvné zrazeniny, chcel by som hovoriť o nežiaducich účinkoch, ktoré zažívam (ako nepochybne mnohí ďalší).

Chcem vám povedať o čiernom psovi, ktorý ma každý deň navštevuje. O zdrvujúcom pocite beznádeje, ktorý robí samovraždu veľmi reálnou možnosťou…

O beznádeji spôsobenej najprv šialenými postupmi a používaním nesprávnej vedy, po ktorých teraz nasledujú hrozby povinných očkovaní a trestov tým, ktorí sa chcú len rozhodovať sami, chodiť pokojne do práce a byť blízko svojim rodinám.

Naozaj si myslíte, že je vhodné, aby sa Chris Hipkins vyhrážal, že nás naženie na očkovanie a aby zvyšok vlády nezasieval nič iné ako strach?

Nemyslíte, že je čas dať voľnosť vašej tlači, aby mohla slobodne písať o tom, čo sa tu a v zahraničí naozaj deje? Myslíte, že je teraz načase povedať „PREPÁČTE“ skupine 5 miliónov ľudí?

Amanda Klein

Nie sú to „vedľajšie účinky“, Jacinda, sú to nežiaduce udalosti a veľa z nich je vážnych. Chápem, že selekčný výbor dostal štúdiu, dokazujúcu nahlásenie len celkových 5% .

Bhavisha Patel

Nie som proti vakcínam a som plne zaočkovaný, ale nebola to pre mňa hladká plavba.  Po prvej dávke ma bolela hlava, mal som horúčku, bolo mi nevoľno, krútila sa mi hlava a bolelo ma rameno.

Oveľa horšie to bolo po druhej dávke – cítil som ostrú bolesť vo všetkých svaloch, kĺboch a nervoch,  búšilo mi srdce a bolelo ma v hrudi, bolo mi nevoľno od žalúdka, krútila sa mi hlava, mal som vysokú teplotu, boľavú ruku a cítil sa otupelo.

Búšenie srdca si teraz všímam stále a to som mal druhú dávku takmer pred mesiacom – nehovoriac o tom, že mám len 26 rokov a považujem sa za zdravého.

Bola to hrozná skúsenosť a podľa mňa by sa malo o týchto závažnejších vedľajších účinkoch otvorene hovoriť a nahlasovať ich, aby ľudia poznali všetky detaily a mohli pre svoje telo a život prijímať plne informované rozhodnutia.

Opakujem, nie som proti vakcíne, len za neskreslené, úplné a poctivé informácie – možno, keby som vedel, aké je to bežné, nebol by som vtedy taký vydesený.

Michael van Heerden

Vedľajšie účinky trvajúce jeden až dva dni sú vtip, ja som svoju prvú dávku dostal,  lebo som bol presvedčený, že je to správne. Prešiel týždeň a stále toho nemôžem veľa robiť, lebo trpím závratmi, nemôžem robiť nič namáhavé, lebo sa cítim zničený a musím ísť spať.

Skvelý príklad je včerajšok, spal som, lebo som nemal na výber a spal som 7 hodín, o štvrtej ráno som sa zobudil a okolo pol desiatej znova zaspal.

Žiť s bolesťami hlavy nie je veľká zábava. Môj život sa za tento posledný týždeň zmenil k horšiemu. Komu mám poďakovať za zredukovane môjho života na krátke chvíle ničnerobenia? Druhú dávku si pichnúť nedám, riziká prevyšujú prínosy.

Julia Bockett

Otec môjho priateľa zomrel týždeň po svojom druhom očkovaní. Moja svokra má pretrvávajúcu bolesť v ruke a ráno sa budí s bolestne zmeravenou rukou, očkovaná bola už pred niekoľkými týždňami.

Lekári to do registra poškodení nenahlasujú. Prečo sa to ignoruje?

Jess Knight

A čo to úbohé dievča z Aucklandu, ktoré dostalo záchvat 5 dní po svojej 2. dávke? Záchvat bol taký silný, že si na záchode zlomila väz, v dôsledku čoho zomrela.

Podľa lekárov nešlo o reakciu na vakcínu, lebo odvtedy prešlo už 5 dní! A čo ona? Čo jej spolubývajúca, ktorá ju našla? A čo jej rodina, Jacinda? Áno… prosím… hovorme o tom.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Dee McLachlanová, Zdroj: gumshoenews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Aj to vieme, že premiérka Nového Zélandu sa veľmi kamaráti s Billom Gatesom. Takže plní len príkazy.

  • Proti komu je vedená očkovacia vojna? Kto je nepriateľ?
   Do očkovania sú nútení bieli obyvatelia Európy. Čierni moslimskî invazisti sa neočkujú ani netestujú. V bielej muslimskej Saudskej Arábii je povinné očkovanie tiež. Biely sever Afriky je zničený.

  • provokater

   ale už vyzera ako týždeň pred natiahnutím pastelok.

 2. Ako ako??
  Diskusia o tom prečo sa niektorí ľudia kvôli obavám z vedľajších účinkov vakcín nechcú dať zaočkovať ??

  Veď v otázke je zároveň odpoveď… lebo obavy z vedľajších účinkov 😀

 3. Demo kalendář: Odpor vůči režimu Corona
  Zde najdete pravidelně aktualizovaný kalendář mnoha demonstrací, které jsou aktuálně v Rakousku plánovány. https://www.fpoe.at/demokalender

 4. https://www.naturalnews.com/2021-12-17-cdc-warned-15000-americans-will-die-each-week-vaccine-death-wave.html
  CDC just warned that 15,000 Americans will die EACH WEEK by Christmas; but it’s actually VACCINE DEATHS that are accelerating just as independent doctors told us all along
  CDC práve varovalo, že do Vianoc zomrie KAŽDÝ TÝŽDEŇ 15 000 Američanov; ale v skutočnosti sú to SMRŤE Z VAKCÍN, ktoré sa zrýchľujú presne tak, ako nám po celý čas hovorili nezávislí lekári

  Already nearly 400,000 Americans are DEAD from the vaccines, and by April, it will exceed 600,000
  Už takmer 400 000 Američanov zomrelo kvôli vakcínam a do apríla to presiahne 600 000

  Bombshell new study finds vaccines are virtually useless against Omicron
  Nová štúdia Bombshell zistila, že vakcíny sú proti Omicron prakticky zbytočné

  This means, in effect, that covid vaccines are now utterly useless and offer no protection whatsoever.
  To v skutočnosti znamená, že vakcíny proti covidu sú teraz úplne zbytočné a neponúkajú žiadnu ochranu.

  In other words, every person who took covid vaccines got NO benefit but took HUGE risks and destroyed their immune systems in the process. Plus, they will now grow cancers at ten times the normal rate due to suppression of anti-cancer components of the immune system (including chromosome repair mechanisms in cell nuclei).
  Inými slovami, každý človek, ktorý prijal vakcíny proti covidu, nezískal ŽIADNY úžitok, ale podstúpil OBROVSKÉ riziko a zničil si svoj imunitný systém. Navyše im teraz budú rásť rakoviny desaťkrát rýchlejšie ako normálne v dôsledku potlačenia protirakovinových zložiek imunitného systému (vrátane mechanizmov opravy chromozómov v bunkových jadrách).

 5. https://cz24.news/v-rakousku-zalozili-novou-statni-policii-pro-sledovani-covid-demonstrantu-vede-ji-muslim/
  V Rakousku založili novou státní policii pro sledování covid demonstrantů, vede ji muslim

 6. https://www.infovojna.sk/article/caputova-hovori-o-nevyhnutnosti-povinneho-ockovania-proti-covid-19-prezidentka-sa-vyslovila-za-povinnost-pichat-slovakom-injekcie-farmafiriem-s-obsahom-experimentalnych-latok
  Čaputová hovorí o nevyhnutnosti povinného očkovania proti Covid-19. Prezidentka sa vyslovila za povinnosť pichať Slovákom injekcie farmafiriem s obsahom experimentálnych látok

  „Veľký dôraz by som preto kládla aj na cestu, ako sa k povinnému očkovaniu dostať, aby ten nástroj bol naozaj efektívny,“ uviedla hlava štátu.

  Heger sa tiež vyslovil za povinné očkovanie

  • Samozrejme, že sú za povinné očkovanie- Obidvaja sú totiž produktmi Deep State. Nech Z. Čaputová rovno povie, že je za NWO (nedávno zosnulý David Rockefeller – jej vzor – tak urobil). Ursula von der Leyen ju zato určite pochváli.

   • Info z SVCS – v roku 1974 prebehla v Bukurešti za účasti Rockefellera konferencia o kontrole populácie!
    Komančovia tiež robili sociálne inžinierstvo – rozvrat rodiny, feminizmus, potratová politka. V Číne politikou jedného dieťaťa fakticky zmizol pojem brat a sestra. Liberálna Čúza v tom ide fest.

    THE EVOLUTION OF POPULATION CONTROL -PART II Bucharest …
    [Prehľadávať doménu theinterim.com] https://theinterim.com › issues › population › the-evolution-of-population-control-–part-ii-bucharest-the-third-united-nations-population-conference-1974
    This is the second installment of Winifride Prestwich’s historical account of world population control The Bucharest Conference on population in 1974 marked a turning point in an international effort by a group of Western nations to impose a long-term plan to control the size of the world population, under the banner of the United Nations. This Conference differed from the two earlier […]

    Bombast in Bucharest: Report on the World Population …
    [Prehľadávať doménu archive.scienceforthepeople.org] https://archive.scienceforthepeople.org › vol-7 › v7n1 › bombast-in-bucharest
    Bombast in Bucharest: Report on the World Population Conference by Michael Carder & Bob Park ‚Science for the People‘ Vol. 7, No. 1, January 1975, p. 17 – 19. At the time of his attendance at the World Population Conference, Bucharest, in August, 1974, Michael Carder was employed by the UN Fund for Population Activities as a demographer.

 7. https://otevrisvoumysl.cz/dr-vernon-coleman-mozne-budouci-riziko-ktere-hrozi-ockovanym-proti-covidu/
  Dr. Vernon Coleman – Možné budoucí riziko, které hrozí očkovaným proti covidu

  Ve zkratce…
  Dr. Vernon Coleman už od března 2020 natáčí videa o covidu a vždy byl ve svých předpovědích ohledně nastálé situace i covid vakcín přesný. Nyní na základě současných informací předvídá další věc – a to, jaká rizika čekají očkované proti covidu. Více ve videu.

 8. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/12/18/mass-formation-psychosis.aspx
  Understanding the Psychology Behind the COVID Pandemic
  Pochopenie psychológie v pozadí COVID pandémie

  A psychological condition of society known as “mass formation psychosis” is a condition for totalitarianism. Under mass formation psychosis, a population enters a hypnotic-type trance that makes them willing to sacrifice anything, including their lives and their freedom. That’s what’s happening right now
  Psychologický stav spoločnosti známy ako „psychóza masovej formácie“ je podmienkou totalitarizmu. Pod psychózou masovej formácie sa populácia dostáva do hypnotického typu tranzu, vďaka ktorému sú ochotní obetovať čokoľvek, vrátane svojich životov a slobody. To je to, čo sa práve teraz deje

  There are four key conditions that must be in place for mass formation psychosis to occur: Lack of societal bonding, experiencing life as meaningless and senseless, widespread free-floating anxiety/free-floating discontent, and free-floating frustration/aggression
  Existujú štyri kľúčové podmienky, ktoré musia byť splnené, aby došlo k psychóze masovej formácie: Nedostatok spoločenských väzieb, prežívanie života ako bezvýznamného a nezmyselného, rozšírená voľne sa vznášajúca úzkosť/voľne sa vznášajúca nespokojnosť a voľne sa vznášajúca frustrácia/agresia.

 9. https://www.banned.video/watch?id=61bd35ba85753c28738e3f66
  Criminal Global Corporations Waging War Against the People with Deadly Injections and Medical Martial Law
  Zločinecké globálne korporácie vedú vojnu proti ľuďom so smrtiacimi injekciami a lekárskym stanným právom

 10. Zločinecké globálne korporácie vedú vojnu proti ľuďom so smrtiacimi injekciami a lekárskym stanným právom
  Learn How the Globalists Build Prisons In Your Mind: The Awakening With Mike Rearden
  Zistite, ako globalisti budujú väzenia vo vašej mysli: Prebudenie s Mikeom Reardenom

 11. https://www.banned.video/watch?id=61bcfb7d4c44ac279ea69595
  Shock Admission: Vaccines Are Deadly So We Can’t Give Them To Refugees
  Šokové prijatie: Vakcíny sú smrteľné, takže ich nemôžeme dať utečencom

 12. …vďaka za ďalší zauj.článok od portál Bádateľa a aj tebe Jean za určite zaujím.príspevky, kiež by si to mohlo čo najviac ľudí prečítať …..

  • Milá Alenka, prajem Vám príjemný víkend. Ja sem vypisujem, ako výkrik do tmy, bohužiaľ veľmi som nepresvedčila svojich známych aby sa nedali zaočkovať (zaštepiť, bodnúť…) A teraz viacerí už majú vedľajšie účinky ale nepripustia, že to majú z vakcíny. Ale k tomu už sa nedá ani vyjadriť.

  • Najsmutnejšie na tom je, že mnoho a mnoho starých a starších ľudí zaregistrovali vlastné deti. Vraj aby si dali včeličku jednu druhú a posilňovaciu, lebo ku ním chodia vnúčatá a aby ich nenakazili. A potom média im k tomu dopomohli. Zatiaľ im nič nie je alebo sa nepriznajú alebo si myslia, že majú problémy ako starý človek.

 13. v r. 1958 som už mala v tele cudzí predmet po operácii žlčníka /úlomok z vysušovacích klieští /, mala som z toho veľký stres čo s ním podotýkam, že som ho v sebe nosila 13 rokov. Teraz mám panický strach z toho čo by mi napichali, keď vlastne nedávajú záruku, že vakcíny sú bezpečné, veď by to bol znova „cudzí predmet“ v tele s neznámimi účinkami. Nechcem sa stať “ bielou myšou“ na ktorej
  budú experimentovať svoje neisté vakcíny. Kovid treba liečiť a nie experimentovať na ľuďoch, že čo sa asi stane…

  • Milá Anka, my čo čítame tieto alternatívne weby vieme cca čo je v týchto vakcínach a čo tie látky môžu v tele spôsobiť (aké choroby, aké vedľajšie účinky).

 14. provokater

  poznáte múdrosť predkov—komu nie je rady, tomu nie je pomoci—nuž teda, z toho vyplýva, že na planéte nás bude menej ako málo. Veru, už sa stalo a to sa nedá zmeniť. Dubové hlavy dostanú dubovú čiapku.

 15. https://cz24.news/slovensko-zobud-sa-je-nacase-povstat/
  SLOVENSKO, ZOBUĎ SA! JE NAČASE POVSTAŤ!

 16. https://cz24.news/wochenblick-rakuski-lekari-sa-uz-otvorene-buria-proti-diktatu-umlcat-sa-nedame-nie-nutenemu-ockovaniu/
  WOCHENBLICK: RAKÚSKI LEKÁRI SA UŽ OTVORENE BÚRIA PROTI DIKTÁTU: UMLČAŤ SA NEDÁME! NIE NÚTENÉMU OČKOVANIU!

  • Aj u nas ešte pred dvomi rokmi minimálne polovica vaxerov vypisovala na nete že “ niesme ovce“ ;o)))

 17. https://cz24.news/neuveritelne-who-skonstatovala-ze-mohlo-byt-o-miliony-obeti-menej-keby-sme-hned-nasadili-ivermectin-sokuje-erik-kalinak-video/
  Neuveriteľné! WHO skonštatovala, že MOHLO BYŤ O MILIÓNY OBETÍ MENEJ, KEBY SME HNEĎ NASADILI IVERMECTIN, šokuje Erik Kaliňák (VIDEO)

  Čo je ale štúdiami už dokázané, že liek Ivermectin, ktorý veľmi propaguje aj analytik bezpečnostných rizík a vyštudovaný lekár Juraj Mesík, najlepšie pomáha v prvotnej fáze boja proti tejto zákernej chorobe. Napriek tomu je ním, aj u nás, zakázané liečiť poukazujúc na to, že štúdie to nedokázali. Za Ivermectin sa vo videu na svojom profile postavil aj podpredseda Smeru-SD Erik Kaliňák, ktorý slová našich „odborníkov“ v mnohom vyvrátil.

 18. https://www.hlavnespravy.sk/komentovane-udalosti-tyzdna-vladny-rezim-to-uz-prehnal-policia-zadrzala-zdravotnikov-aj-lidra-opozicie-prezidentka-chce-vypnut-internet-vlastizradny-pozyvaci-list-americkym-vojskam-reforma-nemoc/2796452
  Komentované udalosti týždňa: Vládny režim to už prehnal – polícia zadržala zdravotníkov aj lídra opozície. Prezidentka chce vypnúť internet. Vlastizradný pozývací list americkým vojskám. Reforma nemocníc je pľuvanec do tváre ľuďom žijúcim v regiónoch

 19. https://www.hlavnespravy.sk/nemecko-sudcovia-v-dolnom-sasku-zrusili-v-maloobchode-platiace-pravidlo-len-pre-ockovanych-a-prekonanych/2796726
  Nemecko: Sudcovia v Dolnom Sasku zrušili v maloobchode platiace pravidlo “len pre očkovaných a prekonaných”

 20. https://www.protiproud.cz/politika/6193-svet-se-nachazi-na-rozcesti-proc-vlady-podlehaji-covidovemu-silenstvi-za-co-predvolali-zuckerberga-na-koberecek-cemu-zabranil-trump-co-nas-ceka-po-velkem-resetu-zachrani-rusko-svet-proti-tyranii-je-treba-bojovat.htm
  Svět se nachází na rozcestí: Proč vlády podléhají covidovému šílenství? Za co předvolali Zuckerberga na kobereček? Čemu zabránil Trump? Co nás čeká po Velkém resetu? Zachrání Rusko svět? Proti tyranii je třeba bojovat

  • Minulý týden zveřejnil Rothschildy vlastněný časopis The Economist článek, podle kterého pandemie koronaviru skončí do konce roku 2022 (doslova: vymizí). Rothschildové a The Economist to myslí vážně, s Vatikánem tvoří mimo jiné Radu pro inkluzivní kapitalismus, tedy ultraglobalistický subjekt, který není o nic méně „cool“ než Světové ekonomické fórum.

 21. takže v Mladoboleslavskej nemocnici sa rozhodli neoperovať neočkovaných
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/nemocnice-ockovani-koronavirus-planovane-operace-pacienti.A211215_203016_domaci_mkop?zdroj=zpravodaj_hp

  takže očkovanci!!! … aby ste si nemysleli, že keď do vás napchajú tretiu dávku, že budete FIT ??!! … pekne si musíte počkať na štvrtú, lebo bez nej vás omikron porazí …tak rozhodol Pfizer
  https://www.zdravezpravy.cz/2021/12/10/na-omikron-zabere-nejspis-az-ctvrta-davka-tvrdi-pfizer/

  kým v zahraničí vaxx od Johnson a Johnson stopli, EMA ju doporučuje:
  Posilovací dávku vakcíny proti covidu Janssen od společnosti Johnson & Johnson mohou lidé dostat už po dvou měsících po základním očkování.
  https://www.zdravezpravy.cz/2021/12/15/ema-doporucila-posilovaci-davku-vakciny-od-jj/

 22. https://www.infovojna.sk/article/plne-ockovana-matka-porodila-dite-ktere-krvacelo-z-ust-a-nosu-a-den-pote-zemrelo-uvadi-zprava-americkeho-systemu-hlaseni-nezadoucich-ucink-vakcin-vaers
  Plně očkovaná matka porodila dítě, které krvácelo z úst a nosu a den poté zemřelo, uvádí zpráva amerického systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS)

 23. https://rizikaockovania.sk/novinky/vysla-dolezita-kniha-cierne-na-bielom/
  Vyšla dôležitá kniha: Čierne na bielom

  Vyšla kniha ČIERNE NA BIELOM: Vakcíny, testy, rúška a iné otrasy života.

  V zborníku článkov odvážni odborníci vytvárajú vedomostné zázemie v otázkach kovidového očkovania, testovania a nosenia rúšok, ku ktorým sme pod tlakom opatrení proti covidu-19 nútení zaujať postoj. V knihe nájdete názory autorov ako René Balák, Sucharit Bhakdi, Oľga Četverikovová, Andrej Fursov, Piotr Gariaev, Raik Garve, Štefan Harabin, Andrej Janco, Valentin Katasonov, Ján Lakota, Nikita Michalkov, Plamen Paskov, Roberto Petrella, Jane Rubyová a ďalších.

 24. https://www.infowars.com/posts/pfizer-will-test-three-doses-of-covid-vaccine-in-kids-under-five-after-finding-two-shots-in-babies-and-toddlers-fails-to-produce-expected-immunity/
  Pfizer will test THREE doses of COVID vaccine in kids under five after finding two shots in babies and toddlers fails to produce expected immunity
  Spoločnosť Pfizer otestuje TRI dávky vakcín COVID u detí mladších ako päť rokov po tom, čo dve vakcíny u dojčiat a batoliat nevytvorili očakávanú imunitu

 25. https://www.infowars.com/posts/mom-double-jabbed-in-3rd-trimester-gives-birth-to-baby-who-died-after-suffering-heart-failure-blood-clots/
  Mom Double-Jabbed in 3rd Trimester Gives Birth To Baby Who Died After Suffering Heart Failure, Blood Clots
  Mama s dvojitým očkovaním v 3. trimestri porodila dieťa, ktoré zomrelo po zlyhaní srdca a krvných zrazeninách

 26. https://www.infowars.com/posts/heart-inflammation-cases-confirmed-in-kids-after-pfizer-jabs/
  Heart Inflammation Cases Confirmed in Kids After Pfizer Jabs
  Prípady zápalu srdca potvrdené u detí po vakcínach Pfizer

 27. Ako už všetci mysliaci vieme, celá pandémia bola dávno naplánovaná do detailov a postupne vychádzajúce najavo fakty to len potvrdzujú: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/tohle-se-nemelo-dostat-ven-americti-doktori-revidovali-vakcinu-od-moderny-uz-v-listopadu-2019/ !

 28. A v EˇU je to inak si myslíte? Hegersko a Čúza + poslušní vyhladzovači národa, aj vy chcete toto: https://www.czechfreepress.cz/evropa/alarmujici-v-proockovanem-nizozemsku-stoupaji-umrti.html , však?! Čas hrá veľmi proti Vám preto to zrýchlenie… máme tu rozbiehajúci sa nárast úmrtí, ale nie na covid, ale na iné diagnózy a zaočkovaných samozrejme ! Pravdu sa nedá ukrývať donekonečna pre vernými mainstreamu !!!

 29. v zmysle OP navrhujem našej vláde prijať opatrenie v hypermarketoch na toaletách … prečo by Opichanci mali chodiť na tie isté toalety ako ako ostatní?
  Keď selektovanie, tak všade!!

 30. Dr. Robert Malone, původní vynálezce technologie vakcíny mRNA, v nedávném rozhovoru pro LifeSite řekl , že věří, že rakouská a německá vláda – z nichž některé již očkování zavedly jako povinné – „se zbláznily“.

  Tato opatření jsou „docela nesmyslná,“ řekl Dr. Malone a dodává:
  Máme epidemii iracionálních obav a máme epidemii špatné politiky. A myslím si, že bohužel rakouský lid dostane v této oblasti lekci. A myslím, že možná i Němci.
  Dal jasně najevo, že opatření, která budou v obou zemích letos v zimě zavedena – výluky, povinné maskování a v Rakousku povinné očkování – nejsou účinná a naopak mají vážné negativní dopady na lidi. Hovoří o „globalistické totalitě“. Povinné očkování vede k rezistentním virovým mutacím.
  „Dospěl jsem k přesvědčení, že máme co do činění se situací, která je v podstatě růstem a šířením globální tyranie, která je harmonizovaná, která je spravována, která je koordinována napříč národními státy a která se zdá být v souladu s ekonomické zájmy malé skupiny podílových fondů, které představují většinu západního globálního kapitálu,“ řekl.
  zdroj
  https: // philosophia-perennis.com /2021/12/17/inventor-der-mrna-imichtung-regierungen-operate-globalist-totalitarianism/

 31. zatímco:

  cituji:
  Miliony uprchlíků nedostávají očkování proti COVID, protože farmaceutické společnosti se obávají soudních sporů
  článek z 17. prosince 2021
  Byl vyhodnocen interní dokument očkovací aliance GAVI. Odhaluje, že velcí farmaceutičtí hráči se obávají vlny žalob ze strany očkovaných uprchlíků. Právní rizika by byla hodnocena výše než zdravotní.
  Tisková agentura Reuters analyzovala interní dokument mezinárodní očkovací aliance GAVI. Tyto oficiální informace a interní dokumenty naznačují, že „desítky milionů migrantů nemusí být očkovány vakcínami COVID-19 z globálního programu, protože někteří významní výrobci se obávají právních rizik ze škodlivých vedlejších účinků“.
  více viz zdroj

  https://de.rt.com/international/128605-millionen-fluchtlinge-erhalten-keine-covid/

 32. trošku satiry :)…pán Pavlásek sa prebudil po dvoch rokoch v kóme:

  Pan Pavlásek: “Ježiš, kdo mi doma krmil slepice a králiky? Dva roky! A co jste to říkal o nějakém viru?”

  Doktor: “FAUČIS-19, pane Pavlásek. Máme tu teď nejhorší pandemii od středověku.”

  Pan Pavlásek: “Cože? Proboha… Kolik lidí už umřelo? Je to hodně zlý?”

  Doktor: “Je to naprosto příšerné! Podle oficiálních čísel za poslední dva roky už umřelo s FAUČIS-19 něco přes třicet tisíc lidí! Tedy, ne tak úplně. Píšeme to totiž jako příčinu smrti skoro ke všemu co můžeme, protože za faučis případy dostáváme pro nemocnici spoustu peněz…v reálu to bylo možná tak pět až deset tisíc lidí, takže…moment, trochu jsem se zamyslel, omlouvám se. Snad jsem to neřekl nahlas… Jsem trochu dezorientovaný…hypoxie z roušek, chápete…”
  Pan Pavlásek: “Takže ty lidi, co jsou tu v nemocnici, to sou samý lehký případy?”

  Doktor: “To ne. Někteří jsou na tom dost špatně. Ale většina dostala jen dvě dávky.”

  Pan Pavlásek: “Proboha, jak dvě dávky? To se píchá víckrát?”

  Sestřička: “Asi tak každých pět měsíců.”

  Pan Pavlásek: “No to potěš koště… Je to aspoň bezpečný? Co to je za vakcínu?”

  Doktor: “Tfujzr je sice ještě v experimentální fázi, ale je absolutně bezpečný. Používá totiž úplně novou metodu, která se na lidech ještě nikdy nezkoušela, takže se nikomu nemůže nic stát. Laboratorní zvířata to sice při pokusech zabíjelo jak na běžícím páse, ale lidem to vůbec nevadí! No není to úžasné? Medicína zažívá úžasný skok kupředu!”

  Pan Pavlásek: “Takže to je nějaká experimentální a neozkoušená vakcína? Která podle toho, co sami říkáte, ani moc nefunguje? Máte tu přece na oddělení lidi, který jí dostali dvakrát a některý už i třikrát…takže…”

  Doktor: “To je jejich chyba, že nešli na třetí nebo na čtvrtou dávku. Navíc, kdybychom do nich nenapálili aspoň ty dvě dávky, tak jsou na tom určitě mnohem hůř.”

  Pan Pavlásek: “A to víte jak?”

  Doktor: “Říkali to v televizi.”

  Pan Pavlásek: “Říkali to v…”

  Sestřička: “Nesundavejte si tu roušku, himlhergot! Chcete nás zabít?!”

  Pan Pavlásek: “To je snad zlej sen… musím se z toho probudit… Hele, když už ste mi to teda takhle dobrovolně píchli, tak ste si aspoň jistý, že mi nehrozí žádný vedlejší účinky, že jo?”

  Sestřička: “Nebojte se, vy jeden trumbero. Jediné, co vám hrozí, je zčervenání v místě vpichu. A případně malá bolest ruky.”

  Doktor: “A v nejhorším případě ochrnutí obličejových svalů. Ale to pravděpodobně za pár týdnů odezní, takže to bude bez následků.”

  Pan Pavlásek: “Cože?!”

  Doktor: “Taky se vám mohou začít tvořit malé krevní sraženinky. Ale trombózy přece ničemu nevadí, ne? Nesmíme zapomenout ani na mdloby, nekontrolovatelné třesy, zánět srdce a další drobnosti.”

  Pan Pavlásek: “COŽE?!”

  Doktor: “Jen se nebojte, mohlo by to být i horší, ha ha ha. Někteří lidé kvůli té injekci i zemřeli. Ale jde jen o pár desítek tisíc, takže to není žádný velký problém. I když vlastně…sdružení patologů nedávno vydalo prohlášení, že kvůli těmhle vakcínkám umřelo už minimálně sto padesát tisíc lidí, a to jen v tom jejich jů es ej. K tomu navíc u těhotných hrozí větší rizko, že…”

  viac tu https://zvedavec.org/kultura/2021/11/8935-pan-pavlasek-se-probouzi-rozhlasova-pseudo-hra.htm

 33. Pozerám ruskú rozprávku Posledný bohatier a do toho štátna reklama
  „Vakcína dokázateľne zachraňuje životy“.

  Toto nie je hoax???!!!
  Veď toto skúšobné sérum ešte neprešlo všetkými klinickými testami aby bolo označené ako vakcína!

 34. https://www.youtube.com/watch?v=ypMzJxYqv-I
  Vláda dala národu pekný darček pod stromček! Rušenie nemocníc, likvidáciu vidieka a policajný teror!

 35. Nový Zéland je pre drvivú väčšinu Slovákov finančne nedostupná krajina. Sám som tam chcel niekedy vycestovať, ale nenašiel sa nikto, kto by sa ku mne pripojil. Preto operovať nejakou nevydarenou iniciatívou premiérky N. Zélandu sotva vyvolá nejakú širšiu odozvu v slovenskej spoločnosti. Na Slovensku sa nenašiel, pokiaľ viem, nikto, kto by urobil anketu medzi zaočkovanými s otázkou, či tak urobili so zdravotných dôvodov, alebo len preto, že sa chceli vyhnúť obmedzeniam súčasného režimu rámci „dobrovoľnosti“. Druhá skupina (antivaxeri) sa neočkuje z dôvodov, ktoré sú verejne známe a režim ich vyhlasuje za hoaxy a konšpirácie. Ich názory (prečo nie) sú dostupné v podstate len na alternatívnych médiách, ktoré sa režim snaží zablokovať (ako napríklad Bádateľa).
  P.S. Dnes som sledoval zjazd žien a mojej pozornosti neuniklo, že zaočkovaná Lara Gutová- Behraniová bola pozitívne testovaná na covid. Pritom patrí medzi lyžiarky, ktoré sa očkovaniu dlho bránili. „Skvelá“ reklama pre očkovanie …

  • Nový Zéland je podľa Pjakina fyzickým sídlom časti hlaváčov Globálneho prediktora /v Antikristu/. Z Nového Zélandu prišiel na Slovensko v zmysle bŕzd a protiváh – aj Norbert Lichtner – robiť Infovojnu.

 36. USA: Bývalý americký ministr zahraničí Powell zemřel na Covid-19
  Powell byl plně očkován.
  https://www.sueddeutsche.de/politik/colin-powell-gestorben-corona-1.5442734
  Zemřel bývalý americký ministr zahraničí Colin Powell . 84letý muž zemřel na komplikace způsobené Covidem 19 , uvedla jeho rodina na Facebooku.

 37. https://www.naturalnews.com/2021-12-18-thomas-renz-plandemic-based-on-fear-manipulation.html
  Thomas Renz: Everything about the plandemic is based on fear and manipulation
  Thomas Renz: Všetko o plandémii je založené na strachu a manipulácii

  Omicron is a result of these vaccines: it’s the vaxx variant
  Omicron je výsledkom týchto vakcín: je to vakcinačný variant

 38. ..ďakujem Jean, prajem tiež pekný víkend….je to ,,neprijateľná“realita….

 39. Milá soudružko MekLachtanová, za tohle tě globálčiki asi zrovna nepochválí…

Pridajte komentár

*