Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Príbeh pána Ivana s jeho alternatívnou liečbou rakoviny prostaty


Print Friendly, PDF & Email

Niekedy v júni roku 2013 som sa pri banálnej návšteve obvodného lekára – možno som sa udrel – opýtal, či by sa u mňa nemala vyšetriť prostata.

Nemal som s ňou žiadne problémy, sledoval som každodennú reklamu na Prostenal, bol som ale názoru, že ja také problémy nemám. Dôvodil som aj tým, že už mám 65 rokov.

Vyšetrenie na okultné krvácanie som už niekoľko krát absolvoval, ale o prostate sa nikdy nehovorilo.

Obvodný lekár potvrdil môj návrh a dostal som poukazný lístok so žiadosťou o vyšetrenie prostaty. Bola to moja prvá cesta k urológovi. Bol začiatok leta, koncom júna sme boli na dovolenke.

Potom bolo leto, začiatkom septembra sme boli opäť na dovolenke a po návrate som si spomenul na prostatu. Tak som 19.09.2013 navštívil môjho urológa. Vyšetril ma a odobral mi krv na zistenie PSA. Prostata sa mu zdala tuhšia, ale bez uzlov.

Výsledok však nebol veľmi potešujúci .Hodnota PSA bola 15,26. Pri opakovanej návšteve hodnota PSA bola 14,63 a môj urológ ma objednal na biopsiu do FN Martin.

Tam mi môj urológ osobne urobil biopsiu. Bol som telefonicky pozvaný na konzultáciu ku Profesorovi. Tento ma opätovne per rectum vyšetril a vyjadril sa, že keby nebolo to PSA vyššie, on by to neoperoval.

Ja som bol ale vystrašený a povedal som, že ak mám v tele rakovinu, nech sa to dá preč.

Dohodnutý termín operácie bol na 13.01.2014

Do toho sa ale pustili deti a s odôvodnením, že si nebudeme kaziť koniec roka, našli kontakt na FN Banská Bystrica, kde som 2.12.2013 absolvoval roboticky asistovanú prostatektómiu .

Večer pred operáciou ma vyšetril operatér a nie veľmi ma potešil. Konštatoval, že som mal prísť tak pred dvomi rokmi, a že bude musieť k operácii pristupovať agresívnejšie.

Jeho skúsenosti bohužiaľ neklamali a po operácii povedal, že prostata prerastala cez kapsulu a niečo tam mohlo ostať. Mesiac po operácii (15.01.2014) mi odobrali krv na zistenie hodnoty PSA.

V tom čase ma kontaktovala sestra s tým, že môj brat používa akési MMS a že aj ona má s tým dobré skúsenosti. Brata som navštívil 25.01.2014 , pričom mi vysvetlil princíp činnosti MMS a dal mi aj základné chemikálie .

12.02.2014 mi pri kontrole oznámili, že PSA z 15.01.2014 malo hodnotu 0,41. Aj histológia potvrdila, že operatér mal pravdu.

Oznámil mi, že zvýšená hodnota PSA indikuje reziduálne nádorové tkanivo v mieste po radikálnej prostatektómii. Odporučil mi nasadiť hormonálnu liečbu podporovanú rádioterapiou.

Povedal som, že si to rozmyslím

Opäť mi odobrali krv a na ďalšiu kontrolu som mal prísť o mesiac. Tu som sa rozhodol osloviť môjho spádového urológa. Ten mi volal niekedy v januári čo je so mnou, že som sa mu stratil.

Tak som ho 13.02.2014 navštívil. Vysvetlili sme si čo sa medzitým udialo. Ostalo to na tom, že na ďalšiu kontrolu pôjdem opäť k operatérovi.

To som už začal užívať MMS1 a MMS2 (od 25.01.2014). Používal som chloritan sodný aktivovaný kyselinou citrónovou a v priebehu niekoľkých dní som sa dostal z 8x 1 kvapka na aplikáciu 10x denne 5 kvapiek MMS1.

Dosť často som močil – aj následok odstránenej prostaty. Bez vložky sa to nedalo.

U stolice došlo tiež k zmene, bola dosť vodová. Od 05.02.2014 som potom začal s postupným užívaním MMS2, pričom som sa postupne dostal z dávky 3x denne ¼ kapsulky až na dávku 5x denne plná kapsulka.

Ešte pred zahájením užívania MMS som zmenil stravu napriek tomu, že na otázku k operatérovi ,či treba zmeniť po operácii stravu ,tento odpovedal že nie.

Keďže sme na internete našli čo to tá rakovina je, čo má rada a čo nie, vylúčili sme cukor, mäso, pekárenské výrobky, mlieko. Začali sme používať hlavne zeleninu (surovú, parenú, varenú a pečenú).

15.02.2014 som bol v Pardubiciach u známej liečiteľky, kde som sa okrem analýzy živej kvapky krvi pod mikroskopom nedozvedel nič nové.

Krv bola vo veľmi zlom stave – prekyslená, červene krvinky boli pozliepané a bola zistená aj prítomnosť ťažkých kovov.

Odporučenú terapiu (užívanie prípravkov LR) som nerealizoval

Po návrate som začal aplikovať aj DMSO, nedodržal som však protokoly J. Humbla a aplikoval som to na veľké časti tela, pričom som začal mať značné problémy s preháňaním.

Prestal som užívať jediný liek – Gopten na zvýšený krvný tlak. Začal som s intenzívnymi prechádzkami – spočiatku 30 minút, v súčasnosti už dvoj a viachodinové intenzívne prechádzky so značným prevýšením .

Citeľne chudnem – z pôvodných 100kg v lete 2013 vážim teraz okolo 80 a cítim sa vynikajúco.

8.03.2014 našla dcéra článok Moja rakovina prostaty a ako som ju liečil na stránke Bádateľa o pánovi, ktorý sa vyliečil z rakoviny prostaty a našla človeka, ktorý mu radil.

Liečba osteoporózy

Odvtedy sa datuje moja spolupráca s tým poradcom, ktorý ma svojimi radami doviedol až sem, kde som teraz.

Boli to rady týkajúce sa užívania MMS, alkalizácie organizmu a úpravy stravy, pričom niečo odsúhlasil a niečo zase zamietol. Základom je však nutnosť udržať telo v acidobázickej rovnováhe.

Preto večer, v noci a hneď ráno pijem roztok hydrogénuhličitanu draselného (http://www.centralchem.sk/?IDe=225113/).

Počas aplikácie MMS to bolo 3x pol čajovej lyžičky hydrogénuhlicitanu draselného (KHCO3) rozpustené v 2,5 dcl teplej vody.

Teraz, keď sme prešli na udržiavací režim užívania DUOZON-u a MMS2, začínam ,vzhľadom na výskyt mikrokryštálikov kyseliny močovej v krvi, aplikovať 4x celú čajovú lyžičku KHCO3 (http://rng.nazory.eu/rubriky/d/dna/).

S vyššou hladinou kyseliny močovej som mal problém aj v dávnej minulosti, 3 – 4 krát som mal záchvat dny. Na radu svojho poradcu som začal od 10.04.2014 užívať minerály – selén, jód vo forme Lugolovho roztoku, zinok, magnézium a vápnik.

Tiež vitamíny C, D3, E, B6, B9 a B12. Tieto minerály a vitamíny budem podľa slov poradcu užívať do konca života. Kontrolujem si pH ranného moču, ktorý ukazuje na stav acidobázickej rovnováhy organizmu.

Treba povedať, že v čase, keď som sa chytal každej informácie o mojom probléme, dozvedel som sa o prípravku Matuzalem. Po telefonáte s jeho autorom som sa rozhodol kúpiť si 3- mesačnú dávku.

12.03.2014 som bol na ďalšej kontrole PSA v mieste operácie

Bohužiaľ odber z 12.02.2014 odmietlo laboratórium spracovať, pretože predchádzajúci odber bol pred mesiacom a to ich systém nedovolí.

Tak sme sa s operatérom opäť bavili o tom ako ďalej. On stále nástojil, že by bolo najlepšie zahájiť hormonálnu terapiu a rádioterapiu. Keď som mu začal hovoriť o alternatívnej liečbe ,tak len mávol rukou a tým naša debata skončila.

S jeho návrhom som nesúhlasil a bola mi odobratá krv na ďalšiu kontrolu PSA.

Výsledok po dvoch dňoch (telefonicky) – 0,48. Čiže mierne zvýšenie. Tu som sa definitívne rozhodol porozprávať sa o doterajšom priebehu liečby s mojim spádovým urológom.

Navštívil som ho 20.03.2014. Po vysvetlení doterajšieho priebehu liečby napodiv súhlasil s mojou predstavou o liečení. Túto návštevu považujem za zlomovú vo vzťahu k oficiálnej medicíne.

Nielenže netrval na hormonálnej liečbe a rádioterapii, ale dohodli sme sa, že sa bude sledovať vývoj PSA a až sa dostane na hodnotu 2 ,vrátime sa k úvahám o hormonálnej liečbe a rádioterapii.

Aby som sa netrápil neustálymi myšlienkami o PSA, dohodli sme sa, že najbližšie sa odoberie krv na kontrolu o 2 mesiace. On totiž nevedel, že my sme dávali zisťovať hodnoty PSA aj na dvoch ďalších miestach.

Na mieste A bolo 17.02.2014 PSA=0,4 a 17.03.2014 bolo PSA=0,62. Na mieste B bolo 12.02.2014 PSA=0,579. To všetko zrejme pre nerovnaké prístrojové vybavenie a možno aj pre mierne odlišné postupy analýzy.

V priebehu dvoch mesiacov, od 20.03.2014 do 22.05.2014, došlo k mnohým zmenám

Na radu poradcu som prestal používať DMSO. Od 10.04 som začal užívať spomínané minerály a vitamíny a od 24.03 som na radu poradcu nahradil MMS1 prípravkom DUOZON 100 L (www.pkr.sk).

Je to stabilizovaný roztok kysličníka chloričitého/ Cl02/ a má podstatne lepšiu chuť ako MMS1. Po vypití príslušnej dávky túto už nemusím zapíjať ďalšou vodou.

Užíval som denne veľmi veľké dávky chlordioxidu bez akýchkoľvek problémov /koncentrácia roztoku vody a DUOZON-u, meraná testovacími prúžkami na Cl02, bola 500 ppm. Boli použité tieto testovacie prúžky.

Vždy ráno som si pripravil nový roztok. Do 1l vody som si nakvapkal 50 kvapiek DUOZON-u . Tento roztok som pil každú hodinu 10x za den po 1 dcl.

V mojich turistických aktivitách som sa zlepšoval zo dňa na deň

Užíval som si bežných radostí, pričom sa výrazne zlepšovala aj situácia s inkontinenciou. Keďže sme boli zvedaví, ako sa zmenil stav krvi, absolvoval som 14.05.2014 analýzu živej krvi pod mikroskopom.

Krv bola podstatne lepšia, ako bola v Pardubiciach. Aby bol ukázaný vplyv zariadenia Bioquant (bioquant.sk) – laserové ošetrenie krvi – absolvoval som aj 15 minútovú terapiu. Krv po nej takmer ideálna.

Tento stav sa ale veľmi rýchlo vráti späť a pre trvalé zlepšenie by bolo potrebné aplikovať laser možno viac krát za den.

Tak sme sa dostali až k 22.05.2014, kedy som navštívil môjho spádového urológa. Aj keď v kútiku duše som mal obavy ako to dopadne, hovoril som si nahlas, že to nemôže dopadnúť zle.

Po hodine od odberu som vedel výsledok

Hodnota PSA bola 0,473. Správa potešujúca, všetci sme plakali. Aj keď ešte nie je všetko vyhraté, verím, že ideme správnou cestou. Môj poradca je dokonca optimistom a tvrdí, že keď budem udržiavať požadované pH organizmu, užívať minerály, vitamíny a udržiavacie dávky DUOZON-u a MMS2, tak sa tá rakovina nemôže vrátiť.

Aby som uspokojil manželku, tak som išiel 27.05 .2014 na odber krvi do miesta A, kde bolo posledné PSA 0,62. A výsledok – 0,5. To je prvé zníženie na tom istom kontrolnom mieste. Verím, že aj na iných to bude klesať.

Treba povedať, že tento prvý úspech by nebol možný bez podpory hlavne mojej manželky, ktorej sa zmenou stravy vyrobilo veľa nových problémov.

Príprava takejto stravy je prácnejšia, avšak našla pri tom mnohé nepoznané recepty. Tiež som cítil podporu od najbližšej rodiny, detí, vnúčat, brata, sestry. Veľká vďaka patrí môjmu poradcovi. A určite v neposlednom rade sa to darí aj vďaka mojej disciplíne, dodržiavaniu všetkých postupov.

Určite aj vďaka tomu (a nepochybne aj šikovným rukám operatéra) už cez deň chodím doma bez vložky, už som sa odhodlal ísť bez vložky aj von. Najbližšie vložku nepoužijem ani pri turistike.

Nakoniec treba povedať, že bez viery vo vlastné sily, že to dokážem, že porazím zákernú chorobu by sa zlepšenie nepodarilo. Som pozitívne naladený, usmievam sa na ľudí a verím, že sa rakoviny navždy zbavím.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ivan

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Vazeny pan Ivan:-) Som velmi stastna, ze na strankach badatel.net som sa docitala vas pribeh so stastnym koncom! Vidim, ze ste si vela museli prezit a zazit, aj pochopit… Ja sama viem ake je to tazke, este nedavno som zvladala svoju rakovinou prsnika a moj pribeh bol uverejneny tiez na tomto fore:http://www.badatel.net/pribeh-pani-lubky-o-jej-alternativnej-liecbe-rakoviny-prsnika/
  Verim, ze zotrvate na svojej ceste a ze je to vasa cesta k zdraviu, ktora bude ukazovat smerovanie dalsim a dalsim ludom, ktori su okolo vas:-) Prajem vam prekypujuce zdravie, este dlhe roky prezite v zdravom tele, vela radosti zo zivota, vam aj vasej celej rodinke:-) S laskou, Lubka

  • Ďakujem za podporu, prečítal som si celý Váš príbeh aj to druhé video. To prvé som už videl. Ako píšem v závere verím, že tú rakovinu definitívne porazím.
   Prajem Vám veľa zdravia a to plánované dieťa.
   Bulla

 2. Dobry den,
  mohli by ste mi prosim poslat kontakt na v clanku spominaneho poradcu? Borim sa s ochorenim prostaty uz par rokov a stale bezuspesne.
  Za info vopred velmi pekne dakujem.

 3. Patrícia

  Asi sa všetko malo stať tak, ako sa stalo. Ďakujem pánovi poradcovi. Zaslúžite si metál;) Ocko, si borec! Ľúbime Ťa! A aj maminku, ktorá varí úžasné zdravé jedlá! Mami, mala by si vydať knižku zdravých receptov:)

  • Hanzlová Marta

   Prosím o kontakt na p. poradcu.
   A tiež tie receptíkymamky,lebo ja neviem,čo mu dať jesť,aby to bolo zdravé,
   čo použiť na vychutenie,keď všetko má chémiu v sebe.Zemiaky ano?Ryžu
   alebo ,čo,aby chlap bol sýty.
   Ď.

 4. Patrícia

  Ešte pripájam jeden link:
  http://vimeo.com/m/28617527

 5. Patrik Polák

  dobrý čláok…

  aj odkazy nalinky doslova odborný…

  prajem veľa zdaru, pohybu, a pokoja

 6. Vyborny clanok… palec hore za riesenie, hladanie druhych alternativ, uprava stravy a tiez vela spavy spominany pohyb. Moja mama sa trapy zo sklerozeu multiplex uz tri roky pouziva mms2 a skusenost je taka…. ze pred troma rokmi ju pustili z nemocnice na invalidnou voziku neschopnu urobit ani len jeden krocik, okrem toho jej rozhasili(vplyvom liekov a roznou aplikaciou liecby) mocove cesty, takze ocino sa musel krvopotne o nu starat a prebalovat ju dennodenne.

  Situacia dnes je kompletne rozdielna – ona dokonca chodi, zvlada rozne cviky a aj situcia s mocovym mechurom sa diametralne zlepsila.
  Cest dobrym doktorom, ale vacsina z nich takisto ako pravnici, politici a poistovaci neprinasaju do tejto spolocnosti absolutne nic. Je to jedna parazitna pakaz, krora iba cicia zdravie a hodnoty tohto sveta.

 7. Skvely clanok, len by som rad pridal par informacii. DUOZON je v podstate to iste ako CDS2, ktora sa pouziva uz vyse roka hlavne v cechach a na slovensku. CDS2 sa da doma vyrabat za par centov z Chloritanu sodneho a Hydrogensiranu sodneho. Meracie pasiky a dalsiu chemiu ma skchem velmi predrazene, daju sa aj ovela lacnejsie. Viac info o CDS2 je napriklad v relacii o CDS2 zo slobodneho vysielaca na http://uloz.to/x5aNwurC/informacna-vojna-slobodny-vysielac-mms-cds2-cds-mp4 , alebo na facebooku v skupine „uzivame cds“. vela stastia. Video prednaska o CDS2 na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=8X9NZE6gYBk

 8. Pre uplnost uvadzam,ze DUOZON 100L obsahuje chlordioxid v stabilizovanej forme vo vysokej koncentracii a jeho pouzitie je aj pre laika velmi jednoduche.V podstate nemusi nic robit a ma zarucenu koncentraciu chlordioxidu.Roztok na pitie si pripravi z DUOZON-u tiez velmi jednoducho.Okrem toho moze DUOZON pouzit aj na ine ucely, napr. do kupela a pod.Používanie DUOZON 100 L na Slovensku bolo prerokované a je oficiálne uznané Úradom verejného zdravotníctva v Bratislave, v zhode s „Direktívou biocidálnych produktov Európskej únie“ o používaní oxidu chloričitého.

 9. CDS2 pouzivam od leta 2013 bez problemov. Je zalozene na rovnakych zluceninach ako Duozon, teda okrem tej „stabilizacie“ ktora zverejnena nieje. Silu koncentratu CDS2 si moze vyrobit kazdy aku potrebuje a vyuzije. Ano, je s tym viac prace, ale stoji ma to par euro na mesiac a viem z coho som si to vyrobil. Stabilizovat to netreba, v chladnicke vydrzi ovela dlhsie ako mesiac, takze ju spotrebujem skor. Ale som rad ze aj taketo postupy niekto skusa, kazdy pokrok v tomto smere je velmi dolezity. Drzim palce.

  • Duozon je úplne bez práce a stojí 36€ za liter. Pri užívaní 50 kvapiek v 1 litri – objemovo 2,5ml vydrží 400 dní. Takže cenovo je to prakticky rovnaké. Ja som už prešiel na udržiavací režim 4x denne 5 kvapiek – to je 1 ml.
   CDS2 používate preventívne, alebo na konkrétny problém? Rok používania je už dosť dlhá doba – aké sú výsledky?
   Prajem veľa zdravia

 10. Kyselina citronova sa na aktivaciu uz vobec nepouziva, je to v knihach aj na prednaskach, napr:
  Dr Andreas L. Kalcker SPIRIT OF HEALTH 2014
  http://www.youtube.com/watch?v=evRNwekzYdc
  v nasich koncinach sa pouziva chutnejsi a stabilny CDH
  CDH (nemiesat ClO2/MMS/CDS s…)
  http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=3949
  http://uloz.to/xho2Ls6z/cdh-priprava-clo2-zip
  http://www.youtube.com/watch?v=1sbKyWonXpU
  Moze by pricinou Vasich potiazi prave toto ?
  http://www.youtube.com/watch?v=Kp_FPRrtCK0

 11. fb. Liečba hladom

  Vsetke civilizacne choroby su z civilizacnej potravy ktoru konzumujeme asi 10tisic rokov. Rakovina a kopec inych chorob je vyzivovanych velkym mnoztvom sacharidovej potravy. Nie su vhodne hlavne obyloviny ktore ludstvo konzumuje asi 10tis rokou, ryza, zemiaky, kukurica. Cukor a mliecne vyrobky su tiez nevhodne, okrem fermentovanych. Ale maso ktoreho sa pan Ivan zriekol si myslim ze je vhodne. Maso jeme 3mil. rokou. Eskimaci nikdy nemali rakovinu, az teraz za poslednych 500 rokou. Vitaminove a mineralne doplnky z lekarni su chemicke ( anorganicke ), ktore telo nevie skoro vobec vyuzit. Tie vieme nahradit kvalitnou stravou. Viac na http://www.paleo.sk ….alebo ina stranka o nizkosacharidovej strave ( diete ). Pri tejto stave sa ale vobec neobmedzujeme mnozstvom stravy, ako pri niektorych dietach.

  • Paleo dieta je nezmysel, maso je toxicke, zivocisne mlieko nie je urcene ako vyziva pre ludi. Skuste studovat viacej, zide sa to.
   Na webe najdete taketo zrozumitelne napisane publikacie, urcite Vam to doda viacej ako doktor ci paleo :
   Boutenko_Victoria_CS_12_Kroku_k_Syrove_Strave_v2011.pdf
   Boutenko-V_SK_Zelena_pre_zivot.pdf

 12. fb. Liečba hladom

  Maso toxicke ? Dobry nezmysel. Mlieko nevhodne ? Ano , ale fermentovane ano. Len niektori ani nevedia co to je. Teoretikov je dost, takych netrba pocuvat.

  • Ano – mäso toxicke – je to pravda napr. len antibiotika…atd…
   A mlieko? Tiez ….. prestudujte si , oboznamte sa a tak odpovedajte…

 13. Dobrý večer mohla by som poprosiť kontakt na toho poradcu
  dakujem s pozdravom

  • Uvedte sem svoju mailovu adresu a ja sa Vam ozvem.

   • Prosím Vás, nevedeli by ste mi povedať ? Či 50 kvapiek DUOZONU100L v 1 litri má hodnotu 500 ppm, čiže 1 dcl má hodnotu 50 ppm. Pán Ivan bral píše 500 ppm ale neviem či v jednej dávke alebo spolu v 10 dávkach. Vie mi to niekto o Duozone napísať. Nemám tie meracie prúžky. Kupovala som CDS2 o sile 1000 ppm v 1 l a rozrábala som na 10 l o sile 50 ppm. Vie mi niekto poradiť. Potrebujem udržiavacie dávky. Dakujem. Tiež by som potrebovala poradcu ak by to bolo možné.

 14. Môj mail je [email protected]

 15. Pán Ivan. Držím palce na celom tele. aby ste sa s toho dostal. Ja mám podobný problém ako vy. Ale zatiaľ som sa nedal operovať. Karicinóm prostaty je uzavretý v prostate. Pri vstupnom vyšetrení PSA hodnota nad 100!!! Všetko bolo pred 2 rokmi. Za pomoci MMS som sa dostal na hodnotu 2,2. Teraz na jar hodnota PSA 6,75. Dovolil som si zjesť kadečo! Všetko je o strave a životnom štýle. 10.06. mám kontrolu a verím, že PSA som dostal za pomoci doplnkovej liečby od môjho liečiteľa do potrebnej normy. Pred dvomi rokmi som mal 115 kg. /teraz 96kg/ Ešte raz držím palce. Slavo s B.Št.

  • p.Slavomir súhlasím máte pravdu je to všetko ako ste opísali. Poprosil by som o vás meil alebo tel. kontakt pošlem vam niečo veľmi zaujímavé čo sa týka problému prostaty. Mám 59.r a až teraz pred týždňom som absolvoval preventívnu prehliadku pre ktorú som sa rozhodol sám aby som sa ujistil,že je všetko OK. Čo sa aj potvrdilo. S pozdravom Jan B. 0948 123 518

 16. Dobrý deň, prosím Vás o kontakt na spomínaného poradcu, ďakujem velmi pekne.
  moj mail: [email protected]

 17. ja som čítal niečo aj o inej alternatíve, volalo sa to protónová liečba a verím, že sa nemýlim ale princípom bolo že ožarovanie bolo zamerané priamo na karcinóm a teda sa natoľko neožarovalo zdravé tkanivo, údajne sa aj znižuje možnosť vzniku komplikácií spojených s liečbou rakoviny prostaty krvácanie a tak

 18. Dobrý deň, ak je to ešte možne rád by som poprosil mail na poradcu. Rád by som pomohol priateľovi s jeho problémom s prostatou.
  Môj mail je: [email protected]
  Ďakujem a za super článok.

 19. Dobrý deň, veľmi pekne by som poprosila o kontakt na poradcu,pre môjho partnera,ktorému diagnostikovali rakovinu prostaty a čaká na postupy v liečbe. Ďakujem za informácie.
  [email protected]

 20. Po prečítaní článku svitla veľká nádej na riešenie môjho problému – rakovina konečníka. Prosím Vás o kontakt na poradcu, ak sa zaoberá aj touto diagnózou, skôr ako nastúpim resp. mi bude naorginovaná liečba – liečebné postupy. Ďakujem. [email protected]

 21. Dobrý večer, chcem Vás veľmi pekne poprosiť o kontakt na poradcu. Môjmu manželovi diagnostikovali rakovinu prostaty. Ďakujem Vám
  [email protected]

 22. Dobrý deň,
  Chcela by som poprosiť kontakt na poradcu.moj mail je [email protected]
  Ďakujem!

 23. Dobry den, poprosim aj ja kontakt na poradcu pre maminu, ktora ma rakovinu vajecnikov aj metastazy, moj mail:
  [email protected]
  Dakujem

 24. Dobrý deň, prosím Vás o kontakt na spomínaného poradcu, ďakujem velmi pekne.
  moj mail: [email protected]

 25. Dobrý deň,
  Mohol by mi niekto prosím Vás dať kontakt na poradcu?? Som tesne po dvoch operáciach, režú a štikajú viac a viac….veľmi by mi pomohla aj iná alternatívna liečba …..dakujem
  moj majl: [email protected]

Pridajte komentár

*