Skutočný dôvod za zúrivou lockdownovou vojnou proti barom a krčmám


Print Friendly, PDF & Email

(Paul Joseph Watson, tapnewswire.com) – Sektor stravovacích a ubytovacích služieb je zodpovedný len za 3% prípadov COVIDU. Prečo potom patrí medzi najviac obmedzované subjekty počas tejto podvodnej pandémie?

Univerzitný učiteľ uverejnil fascinujúci článok, v ktorom tvrdí, že skutočným motívom za uzatváraním pubov je umlčiavanie nesúhlasu.

Článok od Seana Walsha, ktorý priniesli LockdownSkeptics, kladie otázku, prečo sú krčmy a pohostinstvá stále napoly zatvorené, keď ďalším „nepodstatným maloobchodným“ predajniam je umožnené mať úplne otvorené?

A to všetko napriek skutočnosti, že celý sektor stravovacích a ubytovacích služieb bol za minulý rok zodpovedný len za 3% z celkového počtu infekcií ochorením COVID-19.

Krčmy ako semenište povstalcov?

„Zvádza to k záveru, že mudrcom (z vlády a štátnych úradov) nerobí starosti to, že sú puby možnými vektormi prenosu, ale trápi ich, že pohostinské zariadenia sú potenciálnymi dejiskami odporu,“ píše Walsh.

Uvádza tiež, že zdravotnícki byrokrati sú zrejme rozhodnutí ponechať verejnosť bez radosti, ako súčasť akejsi dementnej puritánskej snahy dohliadať na „brutálnu dezinfekciu nášho chápania ľudskej duše“.

Walsh presne definuje pub (krčmu) nielen ako miesto zábavy a frivolnosti, ale aj ako organizačné fórum, kde sa formujú odbojné názory.

„Práve v krčme môžu ľudia konšpirovať proti naratívu vlády. A konšpirácie si vždy vyžadujú možnosť schádzania sa ľudí s podobnými názormi. Práve pri poháriku sa môžu zísť milionár s chudákom a vymeniť si názory,“ píše.

„Boris Johnson nám momentálne ponúka pochmúrny opak toho, čím pub je, zariadenia, v ktorom ste sledovaní, trasovaní, kontrolovaní, súdení a ponižovaní.

Cestovná mapa“ (plán otvárania), minimálne v tomto sektore, vás nevedie k „normálu“, ale k jeho „twinpeaksovskej“ verzii,“ dodáva Walsh.

Zakončuje to tvrdením, že ak by sa vláda pokúšala vytvoriť policajný štát, potom by ako jednu z prvých vecí „potlačila zábavu más obyčajných ľudí a zhabala všetky mechanizmy odporu.“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

„Boj vlády proti pubom oba tieto predpoklady spĺňa,“ píše Walsh.

O zdravie nikdy nešlo

Človek si musí položiť otázku, či snahy vlády trestať puby, pričom povoľuje vytváranie davov pred maloobchodnými predajňami, majú nejaký hlbší dôvod, než zdravotné zretele, vzhľadom na to, ako minimálne prispeli k šíreniu vírusu bary a reštaurácie.

Mohla by byť vojna proti pubom aj zámerným pokusom brániť ľuďom schádzať sa, aby neprenikli cez monopolnú kontrolu, ktorou vládli médiá nad celým lockdownovým naratívom?

Ako sme upozornili, mnohí majitelia pubov sú rozzúrení útokom na svoje živnosti.

V jednom prípade to dokonca viedlo k tomu, že majiteľ istého baru vyhodil lídra labouristov Keira Starmera po búrlivej výmene názorov o tom, ako jeho strana podporuje lockdowny.

Tu si môžete pozrieť video z uvedeného incidentu:

Záver

Myslíme si, že podobným spôsobom by k politikom a štátnym úradníkom mali pristupovať aj bary a reštaurácie u nás.

Ak sa v nich objaví niekto, kto sa akýmkoľvek spôsobom pričinil k likvidačným lockdownom, tak by ho mali majitelia prevádzok minimálne neobslúžiť, v ideálnom prípade rovno vyraziť von zo svojho podniku.

Nech sa stravujú a zabávajú sami doma. Odplata za ich činy musí byť nemilostrdná!

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Paul Joseph Watson, Zdroj: tapnewswire.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Posilam link Velice odvazny a vysoced pravdivy clanek od Pana Hedvicka podobne jsem tak jA DOPADL PRI MEM MNOHONASOBNEM NAPADENI NYPD PTC #114 na objednavky z Bohemky???

  https://www.hedvicek.com/2021/05/co-si-o-tom-myslite.html
  https://www.hedvicek.com/2021/05/co-si-o-tom-myslite.html;

  • Ostatným pre výstrahu. Zločinci urobili PSY OP pranier nevinných. „Takto dopadnete, keď čo len pomyslíte na odpor!“ A smejú sa!

  • Pán Jaroslav, hrozné hrozné

   Ale teraz ma zase napadá mŕtvy dôchodca = dobrý dôchodca, ako sa vyjadrili naši politici

   Babi dala si za už zaočkovať? Zober si papier a ceruzku.

   Teraz bude dôchodcov vyhľadávať prenosné očkovacie jednotky (alebo ako sa to povie)…

   Depopulácia v plnom prúde. Ľudia sa dajú podplatiť a nezaujíma ich vôbec budúcnosť. Len peniaze a peniaze. Za peniaze, za provízie sa dnes urobí akékoľvek zverstvo.

 2. https://otevrisvoumysl.cz/mala-holcicka-se-stavi-proti-noseni-rousek/
  Malá holčička se staví proti nošení roušek

  Ve zkratce…
  Malá holčička se staví proti nošení roušek a zastává se svobody.

 3. https://www.naturalnews.com/2021-05-21-christiane-northrup-explains-risks-covid-vaccine-shedding.html
  WATCH: Dr. Christiane Northrup explains risks of covid vaccine spike protein “shedding”
  Pozerajte: Dr. Christiane Northrup vysvetľuje riziká „vylučovania“ spike (hrotového) proteínu covid vakcín

 4. https://www.naturalnews.com/2021-05-21-health-ranger-covid-vaccines-social-behavior-spreading.html
  Health Ranger warns covid vaccines are using “social behavior spreading” to exterminate humans in the same way ant colonies are poisoned
  Strážca zdravia varuje, že covid vakcíny používajú „šírenie sociálneho správania“ na vyhľadenie ľudí rovnakým spôsobom ako mravenčie kolónie sú otrávené

 5. https://www.naturalnews.com/2021-05-21-nobel-prize-winner-covid-vaccination-unacceptable-mistake.html
  Nobel Prize winner says covid vaccination is an “unacceptable mistake” that’s spreading “variants”
  Nositeľ Nobelovej ceny hovorí, že covid vakcíny je „neprijateľná chyba“ ktorá rozširuje „varianty“

  The jabs are known to create and spread “variants” of the disease, warns French virologist and Nobel Prize winner Luc Montagnier.
  Vakcíny vytvárajú a rozširujú „varianty“ choroby, varuje Francúzsky virológ a nositeľ Nobelovej ceny Luc Montagier

 6. https://www.naturalnews.com/2021-05-21-faucis-criminal-history-dates-back-decades.html
  Fauci’s criminal history dates back decades
  Fauciho kriminálna minulosť sa datuje desaťročia dozadu

 7. https://www.naturalnews.com/2021-05-21-closer-look-at-bill-gates-promoting-eugenics.html
  A closer look at Bill Gates: promoting eugenics, friendship with Jeffrey Epstein
  Bližší pohľad na Billa Gatesa: podporuje eugeniku (depopuláciu), priateľstvo s Jeffrey Epsteinom

  Gates the ruler of the world
  Gates je vládcom sveta

 8. Nepekné video:

  https://www.brighteon.com/712a1fc3-1d8e-449b-abd3-4bdf30021795

  Ako nás prinútia zobrať vakcínu

  • neprinutia, jedine cez moju mrtvolu, a branit sa viem obstojne.
   som 0000
   0 testov, 0 pokut, 0 korony, 0 vakcin

  • na tych robotov, skusil by som magnet.. alebo roxor/zavitovu tyc do klbov.. a kopec inych chutoviek, ktore nenapisem, aby som nedal navod protistrane..

   • Skalpel alebo žiletku – hneď tam na najbližší hajzel si to rozrezať, veľký flaster vatu so sebou, škrtidlo na spomalenie cirkulácie, doma moč a nechať vyhnisať – vytvoriť lokálnu protireakciu organizmu proti tomu, aj kruhový magnet. Zrkadielko.Dajú sa zohnať aj vákuové „prísavky“ baňky – aj keby som mal ukradnúť dojacie zariadenie /lekárske pijavice aj proti zrazeninám/. Čiže – s úsmevom „ďakujem za mňamku – dajte ďalšiu!“ sa treba pripraviť na dočasné „sebapoškodenie“. Týždeň sa ládovať predtým kurkumou.
    https://www.velvesa.sk/banky-na-bankovanie/silikonova-banka-l/

   • Priložiť mobilný telefón a nechať sa prezváňať, resp. s druhou osobou po dohode akože hovoriť aspoň hodinu. Treba zistiť frekvenčné rozhrania. ???

 9. https://www.brighteon.com/c7f1ad1f-0592-4af1-954a-486198f55c96
  Situation Update, May 20th, 2021 – VACCINE DEEP STATE is spreading spike protein like a bioterrorist

  Vakcinačný hlboký (skrytý) štát) rozširuje spike protein ako bioterorista

 10. https://www.brighteon.com/a39081f7-59cd-415a-8233-f4a24b655b54
  Dr. Lee Merritt and Mike Adams ask: Are covid spike proteins being RELEASED onto cities?
  Dr. Lee Merritt a Mike Adams sa pýtajú: Sú covid spike proteíny vypustené na mestá?

 11. https://www.hlavnespravy.sk/covid-pas-je-len-zaciatok-aby-sme-postupne-prijali-digitalnu-totalitu-so-socialnymi-kreditmi-podla-vzoru-komunistickej-ciny/2545918
  Covid pas je len začiatok, aby sme postupne prijali digitálnu totalitu so sociálnymi kreditmi podľa vzoru komunistickej Číny

  150 nových mRNA vakcín proti najrôznejším chorobám čaká na schválenie. Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) chce, aby do 2030 bol zaočkovaný každý na planéte novými i starými vakcínami

  Prostriedkom k tomu zdá sa, že má byť vakcinačný pas v digitálnej podobe naviazaný na biometrické údaje a novú digitálnu menu – podľa plánov Aliancie ID2020.

  • svatoslav butora

   Prajem pekný deň a pekné a dobré všetko. Neexistuje žiadna rozumná príčinná súvislosť pre nahradenie prirodzenej imunity imunitou umelou udržiavanou neúčinnými závadnými vakcínami.

 12. https://www.hlavnespravy.sk/sukl-eviduje-4744-hlasenych-podozreni-na-neziaduce-ucinky-vakcin/2546120
  Kolaps, trombóza, pľúcna embólia, alergické reakcie, dočasná paralýza či krátkodobá strata vedomia… ŠÚKL eviduje 4744 hlásených podozrení na nežiaduce účinky vakcín

  V súvislosti s očkovaním proti novému koronavírusu Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) k štvrtku (20. 5.) eviduje 4744 hlásených podozrení na nežiaduce účinky. Z celkového počtu hlásení je 300 závažných, čo predstavuje 6,3 percenta hlásení. Na svojej stránke to uviedol ŠÚKL

  Ďalšími boli tiež predkolapsový stav, kolaps, trombóza, pľúcna embólia, alergické reakcie, dočasná paralýza či krátkodobá strata vedomia.

 13. https://www.hlavnespravy.sk/svajciarsko-deti-vo-veku-od-10-rokov-by-sa-mohli-dat-sa-zaockovat-aj-proti-voli-svojich-rodicov/2546164
  Švajčiarsko: Deti vo veku od 10 rokov by sa mohli dať zaočkovať aj proti vôli svojich rodičov

  Švajčiarsko: Desaťročné deti by podľa BAG mali mať možnosť samy sa rozhodnúť, či chcú byť očkované. Profesorka práva Regina Aebi-Müllerová toto odporúčanie podporuje

 14. https://www.banned.video/watch?id=60a7f09f18295441e0eb57bb
  ID2020: UN Planned Vaccine Passports Years Before COVID-19
  ID2020: Organizácia spojených národov plánovala vakcinačné pasy už pred rokmi pred COVID-19

 15. Jednoduchá

  ….,,elita“ zo zahraničia sa už začína obávať toho, že ľudia sa už prebúdzajú……zrejme by sa mala ,,inšpirovať“ našou vládou a mala by začať opravovať väznice, aby sa ,,poistila“, ako som to čítala v predch.príspevku…………verím tomu, že rodičia nielen vo Švajčiarsku si uvedomia zodpovednosť za svoje 10 – roč.deti a ,,návrh“ sa stiahne…..
  …………….milá Jean, máš ozaj vhodné príspevky, no ten, ako nás majú prinútiť dať si vakcínu je ako ,,vystrihnutý z trilleru“ :-(………len to, čo dovolíme, to naozaj aj bude……………………….

 16. K článku – dnes na Infovojne – v Rajke pi Bratislave chystajú hody na ktoré nepustia neočkovaných a miestnym Slovákom aj neslovákom, ale očkovaným na Slovensku očkovanie neuznajú. Orbán je vy.rbaný Chazar!

  • čo by si ty robil na mieste Orbana,keby ti štáty únie neuznali očkovanie Sputnikom.Ja by som na jeho mieste ešte aj pritvrdil a nepúštal ani tranzit.

  • čo majú čo chodiť na hody?!! … majú sa najesť aj napiť doma!

 17. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/05/22/tucker-carlson-covid-vaccine-deaths.aspx
  How Many Have Died From COVID Vaccines?
  Koľko ľudí zomrelo z COVID vakcín?

 18. Kto vie angl. nech vypočuje toto video, ako sa plánovala depopulácia vakcínami:
  https://www.banned.video/watch?id=60a802f818295441e0eb99cb
  BREAKING: Whistleblowing Doctor Exposed Globalist Plan For UN Directed Depopulation / Great Reset Using Vaccines For Extermination

 19. Toto nás čaká:
  https://zemavek.sk/vladna-priprava-na-jesenne-spustenie-dalsich-totalitnych-opatreni/
  Vládna príprava na jesenné spustenie ďalších totalitných opatrení

  Na jeseň už vyhlásenie núdzového stavu nebude potrebné. Začne sa uplatňovať Zákon o hospodárskej mobilizácii. Aj keď zákon nemusí byť aplikovaný ihneď, je potrebné myslieť na to, že je platný.

  Zákon de facto berie občanom všetky občianske práva a dovoľuje v rámci paragrafov nútené práce, podriaďuje občanov vojenským zložkám, stanovuje prídelový systém potravín.

 20. https://otevrisvoumysl.cz/drzitel-nobelovy-ceny-a-virolog-luc-montagnier-ockovani-tvori-covid-varianty/
  Držitel Nobelovy ceny a virolog Luc Montagnier: Očkování tvoří covid varianty

  Ve zkratce…
  Francouzský virolog Luc Montagnier říká, že covid očkování ve skutečnosti je to, co tvoří varianty covidu.

 21. Jednoduchá

  ….Maroš dal si tu ozaj dobrý príspevok ohľ.dôchodcov…….podľa dátumu -14.3.2014-vyplýva, že vyplác.dôchodkov je už dlhodobá ,problematika“……dobré je, ,,ujasniť si“ ešte počas skorš.veku a tiež kým je človek v produkt.veku, čo vlastne ozaj potrebujem a čo už ozaj ,,nemusím“ a radšej sa tak viac- menej spoliehať na seba ako na štát, ten chce ,,,ušetriť, kde sa dá“ a niekedy paradoxne potom dáva tam, kde netreba:-(……….v každ.príp.tento príspevok je aj teraz veľmi aktuálny, len si treba ,,ujasniť priority“………………….
  ….je to pravda, nič nemusím, iba zomrieť, mám úplne rovnaký názor……………………..
  …tak to budú úžasné hody!…….načo sa potom tí ľudia dávajú očkovať???……….aj sa zaočkujú a aj tak majú obmedzenia?!………..NEOČKOVAŤ sa Vôbec, je nalepšie riešenie…..potom by zasadla rada a ,,dumala by“ prečo vôbec vyrábať tie ,,vakcíny“, keď by ich nikto nechcel……..všetko, čo sa nám a okolo nás deje, súvisí s našimi rozhodnutiami, nič sa totiž nedeje náhodou ………………………………………..

 22. https://childrenshealthdefense.org/defender/12-fully-vaccinated-people-died-covid-los-angeles-county/?itm_term=home
  12 Fully Vaccinated People Died of COVID in L.A. County + More
  12 plne zaočkovaných ľudí zomrelo na COVID v L.A. okrese + viac

 23. Krčmári, počkajte kým skončia MS v hokeji a potom aj vám uvoľnia opatrenia.
  Zgrupovanie pri veľkoplošných obrazovkách s oslintanými pivovými pohármi je zdá sa nežiadúce .

 24. Prekopírovala som zaujímavý blog:
  – Prečo je nadácia Gatesových oslobodená od daní?
  – Prečo je GAVI vo Švajčiarsku oslobodené od daní?
  – Prečo Gates (najväčší násilník v oblasti vakcinácie) nedal zaočkovať seba a svoje deti?
  – Prečo Gates nedovolil ani svojim deťom pichnúť vakcínu v detstve proti bežným chorobám?
  – Prečo si máme pichať „vakcíny“ keď boli dočasne schválené kvôli pandémii a pandémia už skončila? (kto sa dal očkovať proti chrípke v júli či auguste???)
  – Prečo zložky „vakcín“ sú utajené a ľudia nemajú právo vedieť čo do nich bodajú?
  – Prečo zmluvy o nadobudnutí vakcín sú utajené?
  – Prečo sa vakcinácia dávno nezastavila, keďže napr. v USA po hlásených 25-50 úmrtiach na vakcínu je táto okamžite stiahnutá z obehu a tu k 24.04.2021 boli hlásené nasledujúce čísla, ktoré podľa odhadov odborníkov a farma firiem samotných predstavujú cca 10% zo skutočnosti:
  Astra Zeneca 1.579 mŕtvych /184.833 poškodených (amputácie operácie ochrnutia a pod)
  Pfizer 4.525 mŕtvych / 151.309 poškodených
  Modena 2.283 mŕtvych / 17.625 poškodených
  Johnson & Johnson 44 mŕtvych / 413 poškodených
  To sú údaje len z USA k 24.04.2021 z oficiálnych zdrojov.

  Nečudujem sa že v Nórsku v mainstreamových médiách dookola opakujú: „NIEKTORÍ ĽUDIA MUSIA ZOMRIEŤ NA VAKCÍNY, AKO OBEŤ PRE ĽUDSTVO“. Ďakujem pekne!

 25. Jednoduchá

  …presne tak, neexistuje žiadna rozum.príčinná súvislosť pre nahrad.prirodz.imunity imunitou umelou, pomocou vakcín………v našej vláde sú samí ,,šikovní ľudia“, vedia ako upriamiť pozornosť na vedľ. mimo hlavného, čo však neznamená, že všetci ,,sadnú na lep“ ako si to predstavujú, to rozhodne NIE………..veru, v tých ,,šenkoch“ to majú teraz obmedzené, ledaže by krčmári prišli s ,,lepším protinápadom“…….,,.nežiadúce pre vládu“ – ozaj ,, trefná“ poznámka ……………………

 26. Tento názor píši od počátku covidu, kdy se zavřely restaurace a hospody. Zejména v Česku, ale i na Slovensku jsou hospody nejen požitkářské konzumace piva či vínka, ale především místo setkávání a diskuzí. Právě v hospodách a šencích se lidé scházejí, aby podebatovali, podiskutovali, přednesli své a vyslechli jiné názory. Proto od počátku tvrdím, že důvodem pro zavření restauračních zařízení je znemožnění výměny názorů mezi lidmi. Stačí si vzpomenout na seriál „Hospoda“. Setkávají se tam u jednoho stolu od manuálně pracujících po advokáty a lékaře. Právě v hospodách se tříbí názory obyvatel, a v případě covidu by to samozřejmě vedlo k hledání pravdy, jako obvykle. A to musely, zejména česká a slovenská vlády nedopustit. Lidé by dříve prohlédly, co je v tom za neřádstva a odpor lidí by byl podstatně větší, a hlavně koncentrovanější. Začaly by se množit velmi nepříjemné dotazy, například, proč se do země nedováží vakcína Sputnik, když vedlejší důsledky se u ní neprojevují. Tím spíš, že Rusko už na dobrovolné bázi vakcinovalo miliony lidí. Proč jsou nám vnucované vakcíny, které mají za sebou už řadu úmrtí?
  A o tom všem by lidé samozřejmě diskutovali a odpor k nebezpečným vakcínám, by na základě diskuzí a debat podstatně vyšší. Vždyť v Česku i na Slovensku jsou tyto „kluby“ už historicky místem zbytku svrchovanosti.

 27. https://aeronet.cz/news/evropska-unie-se-potichu-dohodla-na-rozdavani-blue-cards-migrantum-podle-vzoru-americkych-green-cards-udajne-vysoce-kvalifikovani-migranti-po-obdrzeni-modre-karty-budou-mit-pravo-na-slouceni-rodiny/
  Evropská unie se potichu dohodla na rozdávání Blue Cards migrantům podle vzoru amerických Green Cards! Údajně vysoce kvalifikovaní migranti po obdržení modré karty budou mít právo na sloučení rodiny, přičemž rodinní příslušníci rovněž dostanou pracovní povolení v EU! Migranti budou vázáni k práci jen po dobu 6 měsíců a potom budu moci v EU zůstat natrvalo! A kdo je to vysoce kvalifikovaný migrant? To ani nechtějte vědět, to neuhodnete! Potichu to upekli v Bruselu za zády zblblých a očkovaných občanů, kteří mají úplně jiné starosti a migrace je přestala zajímat!

 28. https://www.infovojna.sk/article/pokrytecke-vyhlasenie-sudnej-rady-sr-vs-realita-na-jej-zasadnuti-alebo-ako-sudna-rada-s-ruskami-pod-nosom-bojuje-proti-sudcom-anti-ruskarom
  Pokrytecké vyhlásenie Súdnej rady SR vs. realita na jej zasadnutí alebo ako Súdna rada s rúškami pod nosom bojuje proti sudcom anti-rúškarom

 29. https://www.banned.video/watch?id=60a8280ab72e4b4268fa84ba
  The Mysterious Death of Dr Fauci’s Most Notable Critic
  Záhadná smrť najväčšieho kritika Dr. Fauciho

  The late Dr Kary Mullis, inventor of the PCR test, has been blowing the whistle on Fauci and big pharma for thirty years
  Nebohý Dr. Kary Mullis, objaviteľ PCR testu, odhaľoval veci okolo Fauciho a farma biznisu 30 rokov

 30. Jednoduchá

  …ešte mi napadlo Maroš, čo si písal o tom stretnutí muža a ženy, 1 vakcínovaný, 2.nie……je to trošku zložitá situácia, nielen pre mladých ľudí, ale aj tých ,,vekovo vyšš.“, no nie neriešiteľná…………samozrejme, nikto to ,,na čele napís.nemá“, avšak za predpokladu, že sa obaja muž aj žena otvorene najskôr rozprávajú, verím tomu, že sa dá takto ,,predísť takémuto stretnutiu“, hlavne u ľudí, kt.si to uvedomujú a vedia, čo vlastne chcú…………………………………………………………………..

  • A čo taký vakcinačný rozvrat manželstva? „Čo Boh spojil“ – čo štát spojil – štát rozdelí? Vakcínou?!

 31. Komunistický kapitalizmus – kapitalistický komunizmus – základ je diktatúra – systém totálnej kontroly a sociálne kredity. Ale cieľom je marxistická sionistická monarchia v Zlatej miliarde.
  2021-05-21 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-05-21-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  Fico cca /infovojna/ – „My nechceme sociálnu demokraciu ako v EÚ – my chceme slovenskú sociálnu demokraciu.“
  Tento pán je alebo socanský utopista, alebo si myslí, že my sme slovenskí utopisti /“maďarsko-uhorskí“/ – že v bruselskom „bufete“ nám budú nalievať slovenskú Kofolu a ficozmrdi budú rozkrádať slovenské koruny z EU fondov – nie eurá. A tá ku.da s bielou pečeňou Monika „smerová“ bude hlasovať za naše záujmy – nie za svoje kabelky – všakže Fico!

  Ficov troll Blaha sa akosi „odmlčal“ – volebná kampaň začala, tak aby nezacláňal Fica. „Fico – ideš!“
  https://www.mojevideo.sk/video/18c9d/pokus_o_prekonanie_ficovych_1000_klikov.html

 32. https://zemavek.sk/covidove-hoaxy-a-fakty/
  Covidové hoaxy a fakty

  Ak našu zem neprevezmú vlastenecké, zásadové kádre, ktoré nemožno kúpiť, zastrašiť ani pokaziť, tak sa veľmi obávam, že práve čelíme najhoršej genocíde nášho národa od nástupu tej kresťanskej proti Staroslovanom aj ich nasledovníkom. Je zjavné, že po dobrom s vlastizradcami urobiť poriadok nepôjde a včera bolo neskoro.

 33. Matovičovi krachuje jeho nosná priorita
  Je takmer isté, že program pandemického očkovania bude dlhodobý, resp. z pohľadu spotrebiteľa celoživotný. Predpokladá sa, že očkovanie bude každoročné v jednej alebo dvoch dávkach. Výrobcovia budú tlačiť na pravidelné „aktualizácie“ – kvôli kontrole (zvýšeniu) protilátok alebo kvôli pokrývaniu nových mutácií vírusu.

  Téma sústavného, cyklického očkovania nutne vedie k ďalším otázkam o bezpečnosti a rizikách vakcinačného programu. Nikto nevie spoľahlivo odhadnúť, čo sa stane po dlhodobom vystavení organizmu novým, geneticky modifikovaným očkovacím látkam.

  Čo sa môže stať po, povedzme, desiatom kole GMO vakcinácie – a po desiatom kole zápalového procesu, ktorý spúšťa očkovanie? Aký to môže mať dosah na riziká hlbších autoimunitných porúch, ktoré sa nemusia prejaviť okamžite, ale až s odstupom mesiacov či rokov? Toto by mali byť najdôležitejšie otázky dňa. Hlavne pre tých, ktorí sú pripravení na celoživotný vakcinačný režim.

  Sloboda je už v nedohľadne!!!!!

  • To sú len zbožné prania globálnych parazitov. Nič ešte nie je rozhodnuté. Treba sa nevzdávať, pokračovať v boji a čoskoro tých fašistov porazíme.

   Len v Londýne sa momentálne konajú státisícové (niektorí vravia o vyše milióne ľudí) demonštrácie, len to médiá hlavného prúdu nedávajú. Podobné je to v mnohých ďalších európskych mestách. Európa povstáva!

   Ako povedal jeden múdry človek: Túto revolúciu neuvidíte v televízii, ale osobne na uliciach.

  • Terno ,Oni potrebuju regularne davat do tela Davku Liquids, Crystals ,pomocou Magnetizovaneho Hydrogelu a pomocou velmi nizkej fekvencie(5G) 100 ovladat cloveka ,co sa dostanu do mozgu

 34. Jednoduchá

  …..paradoxne, môže nastať aj taký problém :-(……poznám osobne 1 pár, muž berie všetky opatrenia úpne vážne, jeho žena má však opačný názor……nevedno, ako to dopadne, už záleží od nich samých……………a čo ,,Boh spojil“….,,čo štát spojil“ a pod. s tým na mňa Maroš nechoď, však ani ty sám to neuznávaš………ak sa tí 2 po čase zistia, že im na tom 2.niečo veľmi prekáža, nie je vhodné zotrvávať v ňom, nakoľko obaja sú nešťastní a žijú na na ,,nezdrav.stupni………preto je oveľa lepšie sa rozísť a ísť si svoj.cestou…..len ľudia, kt.spoločne spolupracujú, majú vysoké ciele, harmonicky sa vyvíjajúci s podob.záujmami, len takí môžu mať manželst.resp.spolužitie, ako sa patrí……..manželstvá ,,z rozumu“, či manž.bez harmónie nikdy nebudú tými dobrými, resp.pravými manželstvami………len škoda, že to ml.ľudia nie všetci vedia…………………………. možno ani tí s odliš.názorom na vakcínu nie sú tie ,,pravé manželstvá“:-(……………………….

  • Ad mraučanie nad „a čo ,,Boh spojil“….,,čo štát spojil“ a pod. s tým na mňa Maroš nechoď, však ani ty sám to neuznávaš………ak sa tí 2 po čase zistia, že im na tom 2.niečo veľmi prekáža, nie je vhodné zotrvávať v ňom, nakoľko obaja sú nešťastní a žijú na“ – tvoja povrchnosť a povrchnú uvažovanie ma neprekvapuje.

   Čo tu trepeš? Čo tu filozofuješ „o vzťahu muža a ženy“ doboha? Je to FYZICKY – je to TECHNOLOGICKY-INŽIVIERSKY – REÁLNE! Rozvrat manželstva je marxistická technológia vo všetkých vrstvách na všetky možné spôsoby! Pozeráš na cudzí hrniec a nevieš čo je v ňom!
   Žena po prechode by už nemala byť vzťahovačná – máš cystu na vaječníkoch a menzes ešte po 60-tke? Súdružka?

 35. Jednoduchá

  …milá redakcia, to ste dobre ,,napísala“ – ,,Nikdy sa nevzdávať“……nie je umenie padnúť, ale postaviť sa a tiež ,,stáť si za svojim“………………………….

 36. https://www.youtube.com/watch?v=QMYI2vvJ4-k
  Bývalý vedec Pfizeru varuje, že vlády a farma firmy budú klamať a zotročovať, až kým nás nevyhubia

 37. https://www.hlavnespravy.sk/sefovia-spolocnosti-moderna-a-biontech-sa-stali-miliardarmi-po-zacati-masovej-vakcinacie/2547366
  Šéfovia spoločností Moderna a BioNTech sa stali miliardármi po začatí masovej vakcinácie

  Celkovo sa od začiatku očkovania proti koronavírusu objavilo na svete deväť nových dolárových miliardárov. Tí zbohatli rastom ziskov farmaceutických firiem, ktoré začali vyrábať vakcíny proti koronavírusu. Uvádza to medzinárodná charitatívna organizácia Oxfam s odkazom na dáta aliancie People ‚s Vaccine Alliance

 38. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/natalie-vachatova-rozdil-mezi-dezinformaci-konspiraci-a-realitou-5-mesicu/
  Natálie Vachatová: Rozdíl mezi dezinformací konspirací a realitou? 5 měsíců

 39. Jednoduchá

  …..Maroš, Maroš……..zasa si to vysvetľuješ po svojom, no neva……..a tiež to odhadovanie môjho veku…..troška si vedľa, no to nie je podstatné…….a tiež nie každá žena je vzťahovačná, súdruh?……………………………………………………….

Pridajte komentár

*