Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Vakcína určená na Slovensku 2 mesačným deťom spôsobila už 36 úmrtí


Print Friendly, PDF & Email

Tajný dokument odhalil ako Hexa vakcína usmrtila 36 nemluvniat

Keby boli všetky vakcíny skutočne také „bezpečné a účinné“, ako bežne tvrdí establišment zdravotných úradov a vládni idioti, potom by za obdobie 2 rokov nezomrelo 36 nemluvniat na vakcínu 6 v 1, známu ako „Infarix Hexa“, vyvinutú farmaceutickým gigantom GlaxoSmithKline (GSK).

Utajované dokumenty, ktoré nedávno vyniesla na povrch a zverejnila webová stránka „Initiative Citoyenne“, dokazujú, že bolo najmenej 1 742 nepriaznivých reakcií, z ktorých 503 bolo klasifikovaných ako „vážne“.

No z tých vážnych, bohužiaľ, už zmienených 36 detí zomrelo. Došlo k tomu v období od 23. októbra 2009 do 22. októbra 2011 – no GSK ich vôbec neohlásila.

Prekvapujúce informácie, obsiahnuté v tomto 1 271-stranovom dokumente, odhaľujú, že v súvislosti s vakcínou Infanrix Hexa dochádzalo najmenej k 1,5 úmrtiam mesačne – a to boli len úmrtia, ktoré boli ohlásené.

Pri zvážení toho, že len 1 – 10 % nepriaznivých reakcií na vakcínu končí v oficiálnych štatistikách, mohol byť počet úmrtí oveľa vyšší.

Podľa verejne dostupných údajov väčšina nemluvniat, ktorých smrť nastala po vakcíne Infanrix Hexa, zomrela v priebehu niekoľkých dní po očkovaní. Tri z týchto nemluvniat podľa údajov zomreli pár hodín po podaní vakcíny.

„Nejde o 14 úmrtí, zaznamenaných GSK v období od októbra 2009 do konca októbra 2011, ako sme pôvodne počítali, ale o 36 (14 od 2010 do 2011 a 22 od 2009 do 2010),“ uviedla stránka Initiative Citoyenne.

„Okrem týchto 36 úmrtí [bolo] najmenej 37 ďalších úmrtí (zväčša náhlych smrtí), čo od zavedenia vakcíny v roku 2000 dáva spolu najmenej 73 úmrtí, a opäť sa to týka len úmrtia na náhlu smrť.“

Pre ďalšie správy o vakcínach si určite pozrite stránku Vaccines.news.

Nielen MMR vakcína, ale aj Infanrix Hexa spôsobuje AUTIZMUS

Tento zhruba 24-mesačný prehľad poškodení a úmrtí, spôsobených vakcínou Infanrix Hexa, je doplnený výskumom, uverejneným o niekoľko rokov neskôr, ktorý dáva vakcínu do súvisu s permanentným autizmom a poškodením mozgu (zdroj).

Ako sme v tom čase uviedli, talianske úrady vyhlásili, že táto multivalentná vakcína obsahujúca smrtiace chemické látky, ako sú thimerosal (ortuť), hliník, formaldehyd (jed na potkany), geneticky upravené zložky vírusov a celý rad chemických konzervačných látok, je zodpovedná za vznik autizmu u mladého chlapca, po prijatí troch odporúčaných dávok očkovania.

Prírodná liečba osteoartritídy

Petíciu spustenú rodičmi chlapca talianske Ministerstvo zdravotníctva najprv odmietlo, nabádajúc ich, aby podali žalobu.

Totižto, na rozdiel od Slovenska či Spojených štátov, v Taliansku sú farmaceutické firmy vyrábajúce vakcíny za poškodenia a úmrtia spôsobené ich produktmi brané na zodpovednosť.

Títo rodičia svoj spor nakoniec vyhrali, stanoviac tým aspoň v Európe precedens, že vakcíny môžu spôsobovať a aj spôsobujú autizmus, a že nie sú stopercentne bezpečné a účinné, ako tak notoricky tvrdí očkovací priemysel.

Taliansko už vyhlásilo, že MMR spôsobuje autizmus, hoci priemysel tvrdí opak

Niekoľko rokov pred týmto vyhlásením, ktoré bolo spochybnené talianskym Ministerstvom zdravotníctva, urobil podobné vyhlásenie týkajúce sa vakcíny MMR proti osýpkam, mumpsu a ružienke, taliansky sudca Lucio Ardigo.

Chlapec zaočkovaný vakcínou MMR bol „poškodený nezvratnými komplikáciami z dôvodu očkovania (trivalentnou MMR)“, píše sa v oficiálnych dokumentoch súdu, súvisiacich s prípadom.

Povedané inak, MMR naozaj spôsobuje autizmus a rodičia, ktorí chcú svoje deti chrániť pred potenciálnym spôsobením trvalého, celoživotného poškodenia mozgu, by urobili najlepšie, keby sa mu úplne vyhli.

A nielen tejto jednej, ale tiež ostatným vakcínam, z ktorých u žiadnej sa nikdy vedecky nedokázalo, že je bezpečná a ani účinná.

„Keď uvážime tieto informácie, je nejaký dôvod čudovať sa, že malé deti zomierajú po prijatí očkovaní obsahujúcich tieto látky?“ pýta sa odborníčka na očkovanie Christina Englandová, ktorá píše pre GreenMedInfo.

„Spoločnosť GlaxoSmithKline sa môže snažiť zakrývať pred nami fakty, no nemôžu ich skrývať večne. Vakcína Infanrix Hexa by mala byť okamžite stiahnutá z trhu.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: NaturalNews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Viem, že ste v tom radikálny, no otázka znie (po preštudovaní mnohých prípadov, za aj proti vakcínam) čo je horšie, či rozšírenie aj smrteľných chorôb ale vakcincia kde mizivé minimum spôsobí škody.

  • My nie sme radikálni, my sme za slobodnú voľbu – ten, kto sa chce očkovať, nech sa očkuje a ten, kto nechce, nech sa neočkuje.

   Radikálny je štát – ten vás núti do niečoho, čo vás (respektíve vaše dieťa) môže zabiť.

   • Katarína Abrahámová

    A keď nezaočkovaný jedinec nakazí niekoho, kto sa ešte z rôznych dôvodov /napr. vek/ nepodrobil očkovaniu a napr. umrie, potom čo? Zatvoríme do basy rodičov? Akú zodpovednosť preberiete vy? A poznáte štatistiky, koľko detí zomieralo pred očkovaním napr. na polio, diftériu, tetanus, pertusis? Si naozaj myslíte, že očkovanie sa vymyslelo zo zábavy? Tu si ľudia aj vďaka vám napr. pletú vírusovú polio s DMO. Je len samozrejmé, že vakcíny by mali byť bezpečné, ale mám otázku. Každý stotisíci jedinec môže dostať po penicilíne anafylaktický šok, takže zrušíme antibiotiká a necháme zomrieť 99-tisíc ľudí?

    • Nemáte pravdu. To, že je niekto zaočkovaný, ešte neznamená, že nemôže prenášať nákazu. U živých vakcín, ako je napríklad proti osýpkam sa zaočkovaní stávajú na istú dobu penášačmi ochorenia, čo bolo viackrát dokázané.

     Navyše, väčšina epidémií osýpok sa šírila v komunite očkovaných ľudí. Píšeme o tom napríklad tu, kde sú uvedené aj konkrétne príklady, kedy sa tak stalo:

     https://www.badatel.net/vladny-vyskum-potvrdzuje-ze-epidemie-osypok-su-prenasane-zaockovanymi/

     Takže ako vidíte, zaočkovanie ešte neznamená, že daný človek nebude šíriť ochorenie ďalej. Váš argument o ochrane tých, ktorí nemohli byť zaočkovaní alebo ešte nedosiahli potrebný vek, preto nedáva zmysel.

     Po ďalšie – vy chcete nútiť ostatných očkovať sa kvôli ochrane svojho neočkovaného dieťaťa, čím vlastne chcete, aby ostatní znášali riziká očkovania, vrátane možného úmrtia. Nie je to od vás nanajvýš sebecké?

     Vy vlastne vravíte „Nech sa ten druhý obetuje a zomrie pre moje dieťa“. Prečo by to mali ostatní robiť? Ak sa tak bojíte nákazy, tak je jednoduchšie a slušnejšie, ak sa vy izolujete od spoločnosti, ako by ste mali od druhých vyžadovať obetovať svoj vlastný život (respektíve život svojich detí) pre vás.

     A ako sme už vyššie uviedli, ani to by vás neochránilo, keďže epidémie sa šíria aj v zaočkovaných komunitách. Takže vlastne by to bola aj zbytočná obeta.

     • Amen

     • Len tak dalej, treba ludom otvarat oci, co za svinstva si nechavaju pichat do vlastnych deti. Kolko z „mudrych“ rodicov si ani neprecita pribalovy letak so zlozenim vakcin, cista katastrofa.

    • Katarina Abrahamova suhlasim s Vami.

   • Máte úplnu pravdu!Presne nutí!Ale ja som sa nenechala prinutit…Ja si zdravie mojho dietata cenim nadovsetko a ja dom za moje dieta zodpovedna,ja jeho matla a nie padiatricka.Mam aergicka,astmu no i prestovsetko mi chceli dietatko očkovat pritim pribalovom.letaku vakciny sa píse uplny opak.Dieta nemoze byt ovkovane pokial je jeho matka alegicka,trpi astmou…takze ja som nasim lekarom na tento lep neskočila!Ja som si vsetko zistovala a preto som sa takto rozhodla!Ja som Bohu vdacna za svojre jedine dieta a nie aby mi ho nejaka pliaga znicila!

  • Človek zmení zvyčajne názor keď v tej skupine „mizivého minima“ sa objaví jeho dieťa. Zistí, že aj jeho pričinením, pretože ho dal očkovať nebezpečnou vakcínou, bude dieťa odkázané celý život na pomoc druhých.

   • Pravdou je i to, že mizivé minimum nežiadúcich účinkov je nahlásených… O koľko vyššie by boli štatistiky, keby nežiadúce účinky boli naozaj poctivo nahlasované?

  • Mizivé minimum ? keby vaše dieta zmrzacili čo by ste na to povedal ?

  • Očkovanie v dnešnej „modernej“ dobe nikdy nemalo a nebude mať nič spoločné so zdravím decka. To si ľudia uvedomte. A tí, čo to „očkovanie“ odporúčajú, sú nič len tzv. „Tabuľkoví lekári“.

  • …..Ludia: očkovanie môže byť vhodné, iba ak je istota že sa niekto nakazil…smrtelne…. A až potom podať očkovanie na okamžité vytvorenie protilátok…!! A nikdy nie preventívne..!! Tak ako si ani slepé črevo nevytiahnete preventívne….
   A povinnosť očkovania je fašizmus.!!!! ..a nie demokratická sloboda..
   …A Ortuť …Hliník …sú jedovatejšie ako olivo… A pred sto rokmi písali vedci zdravotníctva že olovo je zdravé….. Ako ľudstvo sme ešte mladý (alebo vulgárne: sprostý)….

 2. Som v skupine toho „miziveho minima“, aj ked sme este obisli „iba“ s ciastocnou hluchotou a nejakou tou poruchou ucenia. Ale ked vidite svoje dieta ako ho v den ockovania nakladaju do sanitky, ako v priebehu tyzdnov straca sluch, ako sa zive aktivne chlapca zrazu stahuje do seba a stale menej komunikuje… Prezili sme to, ale neprajem ani toto „iba“ nikomu.
  Kazdy ma pravo sa rozhodnut za seba aj svoje dieta. A ak som presvedceny, ze neockovat je pre moje dieta to najlepsie, nikto nema pravo mi v tom branit. A ak chce, nech mu urobi kompletnu imunologicku diagnostiku a dokaze mi, ze moje dieta je ohrozene na zivote.
  A ak sa potvrdi, ze nejaka choroba je v jeho pripade riziko, nech mi ponukne mono ockovaciu latku a nie nezmyselne 3-xy kombinacie.

  • Najstrašnejšie na celej veci je to, že žalostné dôsledky musí až do smrti znášať rodič a jeho postihnuté dieťa, pričom aktér nenesie za svoje skutky žiadnu zodpovednosť…

 3. Emily

  Logicky potenciálnym nositeľom vírusu je ten, komu bol vírus naočkovaný, alebo ten, na koho bol už vírus prenesený. Ten, kto vírus nemá, na druhého nemá ČO preniesť, ani keby chcel.

 4. Všetko je to len svinská politika farmaceutického priemyslu a ministerstva zdravotníctva!! Okrem zisku ich nezaujíma zdravie obyvateľstva!!! Zvykli si že všetko je na príkaz alebo sa „musí“!!! Nič sa nemusí,čiže ani očkovanie ktoré prináša deťom smrť!!!

  • Pavlina Holopova

   Přesně pomalu ale jistě likvidace lidstva,hlavně nenápadně ať si toho nikdo nevšimne oto jim jde ,né o naše zdraví ,dávno se proti nám domluvili, proto taky covid 19

 5. Same clanky a same vyjadrenia. Pre aj proti. O necely mesiac sa mi narodi syn. Ockovat/neovkovat/cim? Uz fakt neviem k comu sa priklonit.

  • Anka Košičanka

   Neviem. Ale nedávajte mu veľa lepku a ani mliečnej bielkoviny. Viac D vitamínu. Zlepší to imunitu. Menej stresu- ten potencuje autoimunitu. Viac kremíku v strave. Vypudí hliník z očkovania. Napr. čaj repík, praslička. Voda Budiš, Vincentka-ale malé mn. Je silne mineralizovaná.

  • Keby sa mi narodilo dieta tak ho zaočkovať nedám je to špinavý biznis !

 6. Poviem vám pár dôležitých vecí, ktoré sme preberali s imunologom ešte v škole.
  1. Brány imunity sú prirodzené 3: Koža, dýchací systém a tráviaci systém.
  2. Práve týmito bránami sa môže dostať do organizmu infekcia, vírus, baktéria.
  3. V celom zdravotníctve sa neupriamuje pozornosť na posilňovanie týchto brán imunity.
  4. Porušením ochrannej vrstvy kože, či sliznice sa naraz do tela dostáva väčšinou maximálne 1 druh .
  5. Namiešaný koktejl mŕtvych vírusov vám podávajú obídením všetkých prirodzených brán imunity. Ide rovno do krvi.
  6. Telo je tak múdre, že s mŕtvymi virusmi nestráca čas, pretože vie, že mŕtve nie je aktívne.
  7. Pre aktivizáciu sa do vakcín pridá jedovatý hliník a ďalšie zázraky.
  8. Tieto ťažké kovy vám pri vstupe do tela prirodzenými bránami imunity neublížia.
  9. Aktuálne sa používajú nanočastice, ktoré sa po vpichu do krvného obehu a limfatickeho obehu dostanú úplne aj do najmenších najtenších vlasočníc, nervov ai.
  10. Výroba, kombinácie a dávkovanie je prispôsobené obchodu, nie ľudskému zdraviu.
  11. Predstavte si takú hexavakcínu, keby mali rozdeliť na 6 monovakcin: t.j. 6x toľko skladovacieho priestoru, 6x toľko logistiky, 6x toľko výrobných nákladov atď.
  12. Nie som proti vakcinam, ale proti tomu, že ich ovládajú obchodníci a nie vedeckí lekári.
  Skutočný lekár by nedovolil pichať nemluvňatám Dr. Jekkyllov koktejl rovno do organizmu…
  Histerické Mamičky by sa mali radšej venovať prirodzenemu posilnovaniu imunity svojich detí a nie očakávať, že vakcina za ňu urobí všetko…
  Držte sa!

 7. V článku sa uvádza, že vakcina obsahuje ortuť a jed na potkany. Nieje to pravda. https://www.adc.sk/databazy/produkty/pil/infanrix-hexa-367586.html#4_0

 8. Branislav Hyben

  Čo je zlé na očkovaní?HliníK!?,Thiomersal?,čo je pravdy na tom,že v Rusku používajú namiesto hliníka polyoxodonium?Ak môžte zistite to.

 9. Ucinnost a neskodnost vakcin je mytus. Ako vznikol? Rovnako ako vsetky ostatne myty. Ludia ktori maju v rukach moc, peniaze a media vytvoria pribeh. Svoju vlastnu „realitu“ ta je nasledovne prezentovana ako pravdiva.

  Dejiny su plne takychto mytov a klamstiev. My vsetci mame to stastie alebo smolu? ze sme priami svedkovia kreovania noveho mytu ktory sa vola COVID – 19.

  A tito tvorcovia a manipulatori tento svoj podvod uvedu do vsetkych kniziek dejepisu ako „Pandemiu 2020“ a dedovia budu rozpravat svojim vnukom „Ano bola velka pandemia pamatam si ako sme v skole sedeli v ruskach“

Pridajte komentár

*