Lekári, ktorí nezabíjajú pre peniaze, zakladajú hnutie na boj s medicínskou tyraniou


Print Friendly, PDF & Email

Lekári, ktorí nezabíjajú pre peniaze, zakladajú hnutie na boj s medicínskou tyraniou

(Joel S. Hirschhorn, globalresearch.ca) – Koho alebo čo by mali viniť Američania (a nielen oni), keď vidia údaje o viac ako 800 000 úmrtiach na COVID?

Pravda je takáto: Namiesto vírusu by mali viniť nemocnice a prevažnú väčšinu lekárov. Prečo? Lebo zdravotnícky establišment nemal nikdy odvahu postaviť sa medicínskej tyranii, zosnovanej Faucim a implementovanej CDC a FDA (americké zdravotnícke úrady).

Ľudia stále zomierajú na COVID, lebo sa lekári odmietajú skutočne riadiť vedou a predpisovať lacné, bezpečné a overené generiká ako ivermektín.

Samozrejme, vždy existovala menšina lekárov liečiacich už od marca 2020 svojich pacientov na COVID pomocou celého radu protokolov, ktoré odmietajú používať nemocnice v USA a ich lekári.

Prečo sa toľko zdravotných sestier a lekárov odmieta dať zaočkovať?

Lebo každodenne videli veľké množstvo pacientov trpiacich a zomierajúcich nie na vírus, ale na vakcíny proti COVID-u.

Svetoznámy Dr. Malone zakladá hnutie proti medicínskej tyranii

Jeden z najuznávanejších lekárov a medicínskych výskumníkov Dr. Robert Malone (vynálezca mRNA technológie) vedie teraz hnutie na boj proti medicínskej tyranii, organizuje lekárov z celého sveta a vytvára Deklaráciu lekárov.

Toto sú niektoré hlavné body z tejto historickej akcie, doplnené o moje poznámky pre jasnejšie vyjadrenie toho, čo nie je povedané v Deklarácii:

Bod č.1: Je to bezprecedentný útok na našu schopnosť postarať sa o našich pacientov.

Bod č.2: Verejná politika štátu sa rozhodla ignorovať základné koncepty vedy, zdravia a wellness a radšej zaviesť stratégiu liečby „jednej veľkosti vhodnej pre všetkých“ (vakcíny na COVID), vedúcu k priveľkému množstvu ochorení a úmrtí, hoci individuálny, osobný prístup k zdravotnej starostlivosti je bezpečný a rovnako účinný, alebo účinnejší  (ľudia zomierajú na vakcíny, nie na generiká ako je ivermektín).

Bod č.3: Tisícom lekárov je upierané právo (korporáciami, pre ktoré pracujú) poskytovať  liečbu svojim pacientom (ivermektín) v dôsledku prekážok kladených lekárňami, nemocnicami a agentúrami verejného zdravotníctva, robiac tak prevažnú väčšinu poskytovateľov zdravotnej starostlivosti bezmocnými chrániť pred ochorením svojich pacientov.

Lekári teraz svojim pacientom radia len ísť domov (dovoliť vírusu inkubovať) a vrátiť sa, keď sa im ochorenie zhorší, čo z dôvodu zanedbania liečby (inej, než použitím vakcín) vedie k státisícom zbytočných úmrtí pacientov.

Prírodná liečba osteoartritídy

(Poznámka redakcie: Vidíte tú podobnosť neliečenia covidu so Slovenskom? Ide o ďalší dôkaz, že tieto procesy sú riadené globálne a že naši predstavitelia touto súčinnosťou s cudzou mocou páchajú vlastizradu.)

Bod č.4: Lekári musia brániť svoje právo predpisovať liečbu, riadiac sa prvým princípom NEŠKODIŤ . Lekárom by nemalo byť zakazované predpisovať bezpečné a účinné liečby (iné ako vakcíny). Tieto obmedzenia ďalej spôsobujú zbytočné ochorenia a smrť.

Musia byť obnovené práva pacientov tie liečby prijímať (napríklad ivermektín), po tom, ako budú plne informovaní o rizikách a prínosoch každej možnosti (najmä vakcín, ktoré pre väčšinu ľudí predstavujú viac rizík ako prínosov).

Bod č.5: Vyzývame pacientov, ktorí sú presvedčení o dôležitosti vzťahu lekára s pacientom a o schopnosti byť aktívnymi účastníkmi svojej starostlivosti, aby sa dožadovali prístupu k starostlivosti založenej na vede (generikách ako je ivermektín).

Pacienti sa musia začať búriť!

Práve v tom poslednom bode sa, milý čitateľ, musíš pridať k tejto vzbure a požadovať od svojich lekárov a nemocníc svoje právo získania prístupu ku generickým liekom ako je ivermektín.

Vytlač si Vyhlásenie (poznámka: je v angličtine, bude ho treba preložiť) a daj ho svojmu lekárovi.

A ak ťa pošlú do nemocnice, vezmi si so sebou kópiu.

Ak táto Deklarácia zostane len slovami, no neudejú sa žiadne závažné zmeny vo výkone medicíny v tejto pandémii, potom bude všetka nádej na záchranu životov stratená.

Záver

Rýchlo sa blížime do bodu, keď zomrie viac ľudí na vakcíny proti Covid-u, než na vírus. Fauci (americký mix Mikasa, Lengvarského a Krčméryho) a jeho spojenci svoje mnohé zvrátené činy tak ľahko nepriznajú.

Ak chcete preskúmať rozsiahle detaily lekárskej vedy o vynárajúcej sa Vakcínovej dystopii, prečítajte si tento pravdivý článok (v angličtine).

Stop Candida

Autor: Joel S. Hirschhorn, Zdroj: www.globalresearch.ca, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku.
  Dnes MUDr. Mercola mal tiež článok ako liečiť Covid – Ivermectin + aspirin …:

  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/12/12/outpatient-treatments-for-covid-19-reviewed.aspx
  Outpatient Treatments for COVID-19 Reviewed
  Ambulantná liečba COVID-19 preskúmaná

  PS Aj v decembrovom čísle Zem a vek je o tejto liečbe niekoľko strán

  • Ja ho dobre poznam,ale mam jeden problem,lebo on priznava ze existuje „covid“ a to je velky problem,lebo je to uzasna loz

 2. https://www.naturalnews.com/2021-12-12-always-use-duckduckgo-as-your-search-engine-health-and-safety.html
  Always use DuckDuckGo as your search engine for health and safety topics, never Google, and here’s why
  Vždy používajte DuckDuckGo ako svoj vyhľadávač pre témy o zdraví a bezpečnosti, nikdy nepoužívajte Google, a tu je dôvod

  PS Ak chceme nájsť pravdu o Covide, o vakcínach tak je dobre použiť tento vyhľadávač

 3. https://www.infovojna.sk/article/video-izraelsky-premier-s-nadsenim-predstavil-drakonicky-sledovaci-a-spehovaci-covidovy-system-ktery-vyvinula-izraelska-kontrarozvedka-shin-bet
  VIDEO: Izraelský premiér s nadšením představil drakonický sledovací a špehovací covidový systém, který vyvinula izraelská kontrarozvědka Shin Bet!

  Děsivý systém sociálního kreditu a sledování lidí v době covidové pandemie představil v izraelské televizi premiér Izraele.

 4. https://www.infovojna.sk/article/sach-mat-pre-vakcinacistov-alebo-o-masivnom-prenasani-covidu-zaockovancami
  Šach-mat pre Vakci(nacistov) alebo o masívnom prenášaní Covidu zaočkovancami

 5. neviem či si dobre pamätám, ale tuším 10.12. na infovojne s Banášom sa hovorilo, že naši lekári dostali usmernenie ako neliečiť covid v ambulanciách

  • Ambulantní lekári ten príkaz dostali 26.10.2020 od Ministerstva zdravotníctva SR pod vedením vtedajšieho ministra Mareka Krajčího. Byť na jeho mieste, tak si pripravujeme záverečnú reč pre Norimberský tribunál.

   • a čo je s ním? .. či ho vôbec nájdu?

   • Príkaz neliečiť ambulantne ten podvod = príkaz, aby sa mohli napakovať nemocnice a aby mohli šíriť poplašnú správu o preplnenosti nemocníc a pretláčať vakcináciu „ako jediné“ Sulíkovo a Lengvarského riešenie zdravotnej „starostlivosti“!
    Archonti zasraní!

    Vidím to takto – od samého začiatku to mali v rukách lekári! Či už ako medicinálna mafia, či už ako ňou podplatení lekári, či už tí zbabelí lekári. Teda – „môj lekár“ dostane v určitej fáze vývoja tohto teroru ultimátum – keď neurobí to čo má v môj prospech – a to bez jediného centu – ak sa mne niečo stane v tejto súvislosti – stane sa aj jemu! Nie som z tých biblických, čo sa na protest upália v čakárni pred jeho ambulanciou, ako ten zúfalec na východe kvôli 20-korunovému Zajacovmu poplatku! Zmrdov beriem so sebou! Vstupujeme do fáze odvekého práva – aj pred Bohom – zabiť smrteľného nepriateľa v sebaobrane!

    RAKKA_mimozemská invázia_ODPOR_Trailer projektu 2017_CZ tit.mkv
    https://ulozto.net/file/9M9yyj2pm62c/rakka-mimozemska-invazia-odpor-trailer-projektu-2017-cz-tit-mkv#!ZGR3AwR2ZJAxATHlZQplBQAwLGt1ZJZlAz1KAF1KqyOYGGp3Aj==

    „Gnostické texty upozorňují na to, že Archonti dokážou ovládnout lidskou mysl a zmanipulovat vnímání. Vysvětlují, že Archonti zůstávají skrytí (v jiném frekvenčním pásmu) a jsou schopni manipulovat našimi názory a vštěpovat lidem nejrůznější iluze. Gnostici popisují Archonty jako „podvodníky“, kteří zrcadlově všechno obrací naopak. Dnešní zvrácená společnost je výsledkem dlouhodobého probíhajícího převracení lidských hodnot a výslednicí vnucovaného archontího, umělého, nelidského, anorganického, zvráceného světa. V naší verzi času už manipulovali Archonti s lidstvem po celé aiony stejně, jako to dělají dnes. Získávají stále větší kontrolu centralizací globální moci, skrytým ovládnutím bankovního sektoru a velkých korporátních společností a anonymním ovládnutím klíčových rozhodovacích pravomocí a politiků ve světě. Toto je přesně stav, který vidíme kolem sebe stále více v pokročilém stádiu. Texty z Nag Hammádí říkají, že Archonti neumí sami něco kreativně vytvořit, jen napodobit, pokřivit či obrátit naruby to, co už bylo vytvořeno. Jejich schopnosti jsou mnohem pokročilejší, než mají jimi zmanipulovaní lidé. Ovládají znalosti nashromážděné z jiných pokročilejších realit, ovšem ne díky své vlastní kreativní představivosti. Gnostici označovali Archonty za parazity, protože se musí živit tvořivou energií a představivostí lidí, jelikož takové činnosti nejsou schopni. Aby udrželi Archonti svou moc nad lidmi, potřebují udržet lidstvo v nevědomosti o své vlastní existenci, svých manipulacích, cílech a iluzích. Pohlédnete-li s otevřenou myslí na dnešní svět zjistíte, že přesně toto pokračuje i dnes, a to ve zvýšené míře. Systém se živí kreativitou a prací lidí skrz útlak, vydírání, daně a úroky z úvěrů. Archonti, loutkaři za „scénou“ zde vybudovali finanční systém a Systém obecně, aby mohli parazitovat na lidské energii a lidské kreativní tvořivosti.“
    https://celostnivzdelavani.cz/tak-tohle-jsou-archonti

    REPLAY – „Gnostici označovali Archonty za parazity, protože se musí živit tvořivou energií a představivostí lidí, jelikož takové činnosti nejsou schopni. Aby udrželi Archonti svou moc nad lidmi, potřebují udržet lidstvo v nevědomosti o své vlastní existenci“ – a v tom spočíva aj naša obrana! V kreativite a v poznaní a v spoločnom odpore! Treba o Archontoch – aj vtelených do politikov ako sú Matovič a spol – hovoriť nahlas! Keď už ľudia začínajú chápať plánovanú genocídu – musia začať chápať, kto sú tieto entity a kto sú ich služobníci!

    Archonta živí len náš strach a ním paralyzovaná naša kreativita a tým neschopnosť klásť odpor! Vschopte sa! „Čo bude“ – vyriešime! Začnime loviť my ich!

    REPLAY – „Aby udrželi Archonti svou moc nad lidmi, potřebují udržet lidstvo v nevědomosti o své vlastní existenci“ – lenže my už o nich vieme!
    MOR HO!

   • Redakcia najidealnesie by bola jeho rec s povrazom na krku,aspon omluva za tie vrazdy,co ma na svedomi

   • holistický prístup

    redakcia,

    bol tu mnou už vysvetľovaný princíp VINY – preberania zodpvednosti a TREST za zločiny. Potrebujete si uvedomiť, ako funguje systém a prečo sú tieto znania uväznené v hlbokých katakombách v okovaných trezoroch. V podstate – aj keď na základe nejakého príkazu „z-hora“, zodpovednosť za dodržanie ZLOČINÝCH príkazov proti človeku na seba prevzali tí, ktorí sa cítia byť povolaní – teda tí titulovaní „MUDROVIA“ a ich pomocný „personál“ – oni sa veeeľmi snažili a snažia túto zodpovednosť preniesť na OBETE tohoto zločinného systému a nútia svoje OBETE podpísťať súhlas s vlastným poškodením, zavraždením, odobratím duše, … – chybu však robia v tom, že odmietajú poskytovať pravdivé údaje o tých jedoch, činia násilie, … – dokonca z toho vyrobili UTAJOVANÉ DÁTA na 75 rokov!!!! (TU MUSIA ZAČAŤ KONAŤ tí, ktorí sa cítia byť povolaní – všetci tí „JUDROVIA“ včítane HA-RABI-na, ktorý len tliacha a v podstate „informuje“ – teda priznáva o čo ide – plní príkazy svojho pánička a ozvučuje pravdu – to je riadená „opozícia“!!!!! – to sa dotýka všetkých, ktorí vyvíjajú TLAK klamstvom, lžou, podvodom – pretože už to nie je im dovolené … takí sami seba odsúdili na večné zatratenie prípadne na rozkódovanie duše … to len veľmi stručne – obšírnejší kometár je niekde v nejakej diskusii na vašej stránke.

    Tí, ktorí MUSIA o tomto systéme mať znanie a činia opak – to sú tí nadšení a oddaní OTROCI achrontov!!!!! – sami seba odsúdili na úplnú likvidáciu – pretože po splnení úloh ich čaká … KONEČNÁ …

    • holistický prístup

     Každý, kto si čo i len dobrovoľne nasadil dusítko – nech aj zo STRACHU – prebral plnú zodpovednosť za vlasné poškodenie … tí, ktorí nútia deti k týmto aktivitám, tak tí preberajú plnú zodpovednosť za ich poškodenie …

     Žijete vo „svete“ krivých zrkadiel – všetko je prevrátené a zdeformované.

    • Holi… ///První pravidlo vakcinační genocidy: „Nezabíjejte všechny lidi najednou nebo to pochopí“///
     Smrdi to! strasne to SMRDI! Producenti vakcin maju idemnitu tak od nich nic nevysudis ak ta zmrzacia! Pacienti podpisuju suhlas s pichnutim experimentalneho lieku! davaju suhlas s pokusmi na ludoch! Vlady nenormalne nutia ludi podrobit sa vakcinacii!!
     Producenti maju utajnene spisy vyrobne tajomstvo do r 2050! Kontrakty producenta s vladou su rovnako tajne!
     KTO NA TOM ZAROBI? -producenti vakcin! KTO NA TOM PREROBI! -staty ktore to svinstvo nakupia za vybrate dane svojich obyvatelov! SKRACHUJEME VSETCI!
     Niekto to sialenstvo bude musiet zaplatit! a to BUDEME MY VSETCI! My VSETCI SME SA IM NA TENTO HOROR POSKLADALI !!!

     https://aeronet.cz/news/na-slovensku-zacali-lekari-ockovat-lidi-proslymi-vakcinami-pfizer-po-datu-expirace-a-slovaci-se-desi-moznych-nasledku-jestli-vakciny-nejsou-zkysnute-po-vyprseni-trvanlivosti/

  • holistický prístup

   ametyst,

   hlavne, že sa posťažoval, že je veeeľmi nízka „zaočkovanosť“ pri súčasnej vraj-vláde a vraj pri lepšej „vláde“, by to číslo bolo oooooveľa vyššie – tzv. „BANÁŠ“ je chazar – parazit – v tej „relácii“ sa snažil sám seba predstaviť sťa nejakého „slovenského národovca“, ktorý je „vyvolený“ pozdvihnúť „národ slovákov“ – a ako je v tom nevinne ohľadom pôsobenia v „politike“ a v teroristickom zoskupení „NATO“ – len v čase „jeho aktivít“ MUSEL VRŽAŤ HUBU a KROK – pretože to „jeho“ účinkovanie v „politike“ a v NATO, vnímal ako PRESTÍŽNU záleťitosť … je to tchor aj s celou jeho „famíliou“ – bez výnimky!!!!

   • Neviem, nepoznám, nesúdim, o politiku ako takú sa nezaujímam.

    • holistický prístup

     Treba si to vypočuť … ak už si z toho niečo vytiahla – je to presne uvedené priamo BANÁŠOM v tej „relácii“.

     • Banáš je „Samo“! A Samo je tu historicky preto, že Sloveni a Slovenky si už z podstaty veci – ako boofery na západnej hranici Slovanov – „nevedia vládnuť sami“! Keby to vedeli – založili by si vlastnú ríšu tam niekde v prdeli Rusy a Rusi by sa stali ich boofermi. Len idiot nepochopí, že boofer si nemôže vládnuť sám, keďže ho majiteľ auta používa ako nárazník. Otázka – kto povedal, že Samo nebol Slovan – pri tak paranoidných Slovenoch v nárazníkovom pásme?! Samova ríša? Hovno! Ríša znamená štát a dynastiu! Takže to nebola ríša – len expanzia. Expanzia na zabezpečenie jadransko-baltskej obchodnej jantárovej cesty – pretože v tých časoch sa platilo mýtne – aj v prípade eskortu otrokov – čo bol často hlavný príjem Slovenov, keďže ostatní ich považovali za plavovlasých diablov. Skrátim – vtedajší nomádsky spôsob života Slovenov bol rovnako výpalnícky ako u ostatných nomádov/= kočovník/. Bol to život v sedle. Preto nemali ambície zakladať štát. Boli v pohybe – od severu na juh. Preto nikdy nemohla existovať Samova ríša – len niekym okupované územie – Slovenmi.

      Mýtus o Samovej ríši – ríši obchodníka „žida“ /?/ Sama – stop – ktorý žid by sa vtedy postavil do čela eskortu vlastnej obchodnej karavány?! – teda ani žida, ale keď už mu prisudzujú židovské meno „Samuel“ – hoci jeho meno mohlo byť len foneticky príbuzné, ale úplne iného základu – nechcem si vymýšľať – stále ide o mýtus, že by si vtedy úspešní booferi na hranici so Západom – Sloveni – potrebovali zvoliť medzi seba niekoho cudzieho, pretože by inak neboli prežili, lebo si nedokázali vládnuť? Hovno! Niekto si Slovenov najal na výboje! Niečo ako BlackWaters! Odbočím – už samotný Svätopluk mal existenčno-mocenský problém s vlastnými ľuďmi, keď nedokázal zabezpečiť dostatok koristi! Na tom skoro zahučal Attila – vodca húnskeho ZVÄZU! V tých časoch bolo lúpežníctvo najefektívnejším spôsobom PARAZITIZMU! Áno! A systém fungoval tak,že prerástol do vynúteného parazitizmu z núdze – ak jednych vyhnali – ich prežitie závislo na tom, či sú schopní vyhnať či vypaľovať iných. Existuje reálna téza, že Húni – pastieri, nomádi boli vyhnaní expanziou Číny, takže ich nájazdy boli motivované ich prežitím a dokonca ani Attila sa nemienil v strede vtedajšej Európy zastaviť a založiť húnsky štát, hoci mal na to silu, ale nie koncept. Toto je dôležité vedieť – žiadni imigranti tu nebudú zakladať svoj vlastný štát! New Syria! Hovno! Oni len využijú potenciál súčasných štátov na svoje prežitie! A potom začne ďalšia etapa rozvratu. Práve preto sa globalisti snažia „vyučiť si“ prišelcov ako politikov, „štátnikov“ – fakticky politici už teraz fungujú ako nájomná sila, tak prečo by Londýn nemohol spravovať Arab? S určitými riadiacimi schopnosťami? Globalisti si dávajú sakra pozor, aby sa im nerozpadali štruktúry! Teraz to podstatné – ak má byť Slovensko rozvrátené – neznamená to to, že bude rozvrátené do základu – tie musia zostať v každom odnárodnenom štáte, preto nastúpi normalizácia rozvratu – konzervovanie ruiny – ktorú neskôr prevezmú noví správcovia. Fu – skrátim. Balák by bol schopný Slovensko zrekonštruovať ako Slovensko – čo je pre globalistov nežiadúce. Avšak rozvrat je už vplnom prúde a sociálny supersytém má zotrvačnosť ako ropný tanker, takže potrebujú, aby to išlo správnym smerom a hlavne aby sa to neroztrieskalo! A keďže kompetentným kapitánom nesmie byť Slovák – mýtus o Samovi je super na nastolenie nosatého správcu, „keďže Slováci si nevedia vládnuť“, lebo sa tu niekto úporne snaží, aby si nevládli, lebo by „sa to mohli naučiť“ – dať im tak kreatívcom čas a pokoj aspoň 2 generácie, že. A tak Slovák sa už nedokáže uživiť ani ako európsky „Samov“ výpalník, ani na vlastnej pôde – má to zakázané, ani vo vlastnom podniku – lebo lockdown, a onedlho ani v rakúskej, nemeckej či juhokórejskej montovne. A prichádzajúci žid mu povie, koľko zo stáda si nechá niečo na slovenské plemeno. Zvyšok opichá. Najlepšie sám, pretože čo neurobíš sám – dopadne vieš ako.

     • holistický prístup

      Maroš,

      riadne si to pomotal – na všetkých úrovniach … ach-jaj – to je zbytočné kometovať a naprávať …

     • holistický prístup – tak ma pooprav – v čom som to zmrvil – budem „počúvať“.

 6. https://rizikaockovania.sk/novinky/vysla-dolezita-kniha-cierne-na-bielom/
  Vyšla dôležitá kniha: Čierne na bielom

  Vyšla kniha ČIERNE NA BIELOM: Vakcíny, testy, rúška a iné otrasy života.

  V zborníku článkov odvážni odborníci vytvárajú vedomostné zázemie v otázkach kovidového očkovania, testovania a nosenia rúšok, ku ktorým sme pod tlakom opatrení proti covidu-19 nútení zaujať postoj. V knihe nájdete názory autorov ako René Balák, Sucharit Bhakdi, Oľga Četverikovová, Andrej Fursov, Piotr Gariaev, Raik Garve, Štefan Harabin, Andrej Janco, Valentin Katasonov, Ján Lakota, Nikita Michalkov, Plamen Paskov, Roberto Petrella, Jane Rubyová a ďalších.

  • holistický prístup

   Len plnia úlohu „informátorov“, ale nik z nich nič nikdy nepodnikol žiadnu aktivitu PROTI TYRANII … takže je tu na mieste položiť otázku: KOMU slúžia tieto entity?!?

   MUSIA nejakým spôsobom vyjaviť PRAVDU!!!!! – MUSIA!!!!

 7. https://rizikaockovania.sk/novinky/iniciativa-hovorme-spolu-desatoro-pre-vladu-desatoro-pre-obcanov/
  Iniciatíva Hovorme spolu: Desatoro pre vládu, desatoro pre občanov

 8. Dnes keď ochoriete a obj.sa na PCR tak je taaaaaaaaaaak plno, že takmer až na 10-ty deň (kamarátka sa 5.12. a že až na 15.12. dostala termín) . Tak sa obj. súkromne ako samoplatca, pretože necítila na chodidlách ani horúci termofor. A keď to schytala, tak už bola po dvoch dávkach!!!
  A….. kľudne sa vám môže stať, že kým sa dostanete na PCR tak už nebude pozit.a tým pádom nedostanete potvrdenie o prekonaní. V jednej rodine sa už tak stalo.

  A končia tie PCR koncom decembra či nie? Či ani v tomto neposlúchneme WHO?

 9. Depopulácia a úplná kontrola je program temnoty.
  Plánom elity temnoty bolo stvorenie vírusu.
  Šírenie bolo globálne a striekalo sa zhora, ako aj od človeka k človeku.
  Strach sa stal súčasťou kontroly.
  Spôsob psychopatickej agendy je spôsobiť zničenie a potom ponúknuť riešenie s úsmevom.
  Ich riešenie bolo navrhnuté tak, aby spôsobilo viac škody ako vírus.

  Stále viac informácií budú odhaľovať vedci, ktorí boli v centre vývoja „vakcín“ – nie tí, ktorí boli mimo a ktorí majú len názor na ich životaschopnosť.
  Toto sú tí, ktorí sa nazývajú „udavači“, ktorí už nemôžu nasledovať nerozumné vedecké výtvory, len aby si udržali prácu. Poznajú alarmujúcu mieru škôd, ktoré očkovanie spôsobuje fyzickému telu, mysli a duchu a aká je jeho najvyššia hrozba, že spôsobí doslova závislosť na ich látkach, rovnako ako drogovo závislý, ktorý urobí čokoľvek aby dosiahol svoje.
  (disclosure.it)

  • Ametist samozrejme ze striekaju denne zo vzduchu(geoenginering watch.com),ale tie svinstva su priamo v tych Vaxxoch ,ziaden virus nebol vypusteni,ani z netopierov,to je velmi dolezite aby ludia tomu prestali verit,ked uveria ze virus nebol izolovani,co je 100 % pravda,tak nemozu vytvarat ziadne opatrenia,ja tiez suhlasim s David ike,on hovori to iste,cau

 10. https://www.naturalnews.com/2021-12-12-5g-significant-factor-higher-covid-cases-deaths.html
  Study: 5G exposure a “significant factor” in higher covid cases, deaths
  Štúdia: Vystavenie sa 5G je „významným faktorom“ pre zvýšené prípady COVIDU, úmrtí

  Wireless radiation exposure reduces levels of “master antioxidant” glutathione
  Vystavenie bezdrôtovému žiareniu znižuje hladiny „hlavného antioxidantu“ glutatiónu

  More news about the devastating health effects of 5G can be found at 5Galert.com.
  Viac správ o ničivých zdravotných účinkoch 5G nájdete na 5Galert.com.

  • Ja si chodim striekat Glutathione priamo do zily v Mexiku,za 60 dolarov,tiez beriem NAC a v capsulach,cauko

 11. https://www.naturalnews.com/2021-12-12-mass-formation-mind-control-social-engineering-totalitarianism.html
  “Mass-Formation” mind control being used to socially engineer world into totalitarian police state
  „Masové – Tvarovanie“ ovládania mysle sa používa pre sociálne pretvorenie sveta na totalitný policajný štát

  • The latest news about the engineered destruction of society can be found at Collapse.news.
   Najnovšie správy o vykonštruovanom ničení spoločnosti nájdete na stránke Collapse.news.

 12. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/12/13/xray-technician-dies-after-getting-second-pfizer-dose.aspx
  X-Ray Technician Dies After Getting Second Pfizer Dose
  Röntgenový technik zomrel po podaní druhej dávky Pfizer

 13. https://cz24.news/obrovske-protesty-v-rakousku-odpor-proti-povinnemu-ockovani-roste-sance-blaznu-pokracovat-s-timto-silenstvim-klesa-video-cz-15min/
  OBROVSKÉ PROTESTY V RAKOUSKU. Odpor proti povinnému „očkování“ roste – šance bláznů pokračovat s tímto šílenstvím klesá (VIDEO CZ, 15min)

  Odpor proti povinnému „očkování“ v Rakousku roste – šance bláznů pokračovat s tímto šílenstvím klesá. I 11.12.2021 byly opět velké protesty ve Vídni. Podaří se lidem zastavit koruptní vládu?

  • Rakousko, cituji: Ohlášená výluka pro neočkované od pondělí je těžce zasáhne. Potraviny sice nakoupit můžete, ale vánoční dárky už ne.
   Rakousko zavede od pondělí avizované uzamčení pro neočkované lidi, opatření začnou platit od půlnoci. Neočkovaní lidé smí opustit dům nebo byt pouze z naléhavých důvodů, jako je návštěva lékaře, cesta do práce nebo nákup potravin. Nakupování potravin je nejvyšší prioritou. Neočkovaní lidé se stále mohou zásobit potravinami a nápoji v supermarketech, ale nesmí kupovat například vánoční dárky. Stejně tak tabu: Vše, co neplatí pro pokrytí denních potřeb.

   Zdroj https://www.heute.at/s/ungeimpfte-duerfen-essen-aber-keine-geschenke-kaufen-100173590
   Kontrola zboží? Jiné kasy?
   ..někde byl článek proč jako první Rakousko…

   • tady, cituji: Tahle jasně sdělená fakta globální tyranii vždy rozběsní k nepříčetnosti…. Proč právě Rakousko?

    zdroj https://quintus-sertorius.webnode.cz/l/proc-prave-rakousko/

   • To opatrenie je preto lebo strasny inteligentny mimozemsky scifi STARTREEK virus sedi iba na spotrebnom tovare a caka tam iba na nezastepencov! Vzduch s virusmi sa tam nehybe a nemixuje !
    Zastepenci mozu vsade lebo na nich virus neutoci! maju SCIFI IMUNITU!
    Na potravinach virus nesedi je tam vakuum! tak sa tam miesaju vsetci spolu.
    A do parlamentu virus nechodi vobec tam sa spolu mixuje 150 prockovcov a 50 kusov personalu a neni im nic!

 14. https://cz24.news/dr-michael-yeadon-vicepresident-pfizeru-varuje-svet-pred-vrazednymi-mrna-injekcemi-ktere-nejsou-vakciny-video-4min-cz-titl/
  DR. MICHAEL YEADON, VICEPRESIDENT PFIZERU VARUJE SVĚT PŘED VRAŽEDNÝMI MRNA INJEKCEMI KTERÉ NEJSOU VAKCÍNY (VIDEO 4min, CZ Titl)

 15. https://cz24.news/vlady-stale-sproste-ludi-klamu-a-lakaju-na-ockovanie-ktore-nema-nic-spolocne-s-ockovanim-mudr-mesik-to-co-sa-u-nas-deje-nie-je-ockovanie-ale-cosi-ako-experimentalna-genova-intervencia/
  Vlády stále sproste ľudí klamú a lákajú na očkovanie, ktoré nemá nič spoločné s očkovaním!!! MUDr. MESÍK: „To, čo sa u nás deje nie je očkovanie, ale čosi ako experimentálna génová intervencia“ Vražedné, zabijacke mRNA injekcie spôsobujú úplnú stratu imunity a nevyhnutnú smrť!

  • Všetko o čom hovoríte by sa dalo ukončiť behom 3 – 4 týždňov pár opatreniami s prakticky nulovými nákladmi. Dokázali to v Indii, v Zimbabwe, v Japonsku a v mnohých iných regiónoch sveta.

   Kľúče sú dva – fortifikácia potravín vitamínom D a jeho podávanie v dostatočných dávkach a formách všetkým zraniteľným občanom Slovenska a voľná – teda bez receptu – dostupnosť ivermektínu pre liečbu a profylaxiu.

   • Problém je, že oba kľúče drží v rukách vláda, ktorá podľa mňa nemá žiadny záujem o ukončenie masového zomierania. Jej jediný záujem sa zdá byť opichávať masy Slovákov vírusovou mRNA , nakupovať za desiatky a stovky miliónov eur zbytočné, zato drahé a pre niekoho výnosné, testy, “vakcíny” a pofidérne nové lieky po 2000 eur za balenie. Vitamín D a IVM stoja centy – na tých sa nedá rýchlo zbohatnúť. K tomu, aby ľudia tento rozklad ekonomiky štátu a rozvrat práva, slobody a spravodlivosti prijímali je nutné držať ich v strachu a všemožne brániť dostupnosti účinnej liečby. Presne to sa na Slovensku deje.

    • Po páde Rímskej ríše prišli stáročia temného stredoveku – a to isté sa môže stať aj našim deťom a vnukom. Nie sme však bezbranní.

     • holistický prístup

      Tzv. „Rímska ríša“ stále trvááá … nikdy neskončila – len prezliekla kabát.

     • Očkovanie bolo vždy pokus o vraždu. Umelý vitamínov D je jedovatý. Ranný stredovek = antika, tropický raj na Zemi. Temný stredovek = jadrová zima, znovu osídľovanie Zeme po potope. Žijeme na obrovskom cintoríne.

    • Asi ste zabudli kto tu kormidluje SK TITANIK? -usa soros rezidentka-plagiatori-matelko-hulic-multitrtko-liehovaric-babkoherecka-akcionari big farmy a pfizeru-nudista jozko procko- a dalsich 85 vlastizradcov! ********** Je uplne jedno co si oni napisu a odvysielaju v tv zido propagande! Titanik sa musi potopit! Kedy? vie len BOH ale NEPOVIE!!

   • Jean D3 je otrova na potkanov,staci 5 minut na slnku,alebo D zo stravy,ktora ho obsahuje

    • Je to otrava na potkany, ale v extrémne vysokých dávkach. Všetko v extrémne vysokých dávkach je jed, aj obyčajná voda.

    • Súhlasím. Neviem aký majú problém ľudia vyjsť na Slnko, zjesť opálené huby z lesa, alebo ryby. Pchať do seba tabletky, vraj s vitamínami, o zložení ktorých nič nevedia, je hlúpe.

    • Na obedňajšiu v slnku aspoň 20 minút. V zime vyhrnúť rukávy aspoň po lakte… Kvôli vitamínu D.

 16. Zde se můžete podívat na výpis z „dokumentů o údajích“ vakcín Pfizer. e to bomba. Není divu, že FDA bojovala za to, aby byly 55 let utajeny. Níže je odkaz na jeden z dokumentů v PDF souboru, bohužel jen v angličtině.

  Zde je stručný výtah: https://www.topcz.net/vypis-dat-dokumentu-pfizer-nasledcich-vakciny/

 17. Slovenská vládna junta má na stole ďalšiu bizarnosť: Prvým, koho by novozriadený Najvyšší správny súd mal potrestať, by mal byť jeho predseda!

  SLOVENSKO: Najvyšší správny súd, ten toľko ospevovaný najvyšší garant dodržiavania poriadku, pravidiel a ľudských práv, má vo svojom čele disciplinárneho hriešnika. Akú správu nám dajú Kolíková a Mazák o nezávislosti nominantov súčasnej vládnej moci v justícii?……………….čl.24cz news slovensko

  Včera sme pozerali české stanice a dávali reportáž z Klatov a to z vianočných trhov. Síce tiež s tým, že selektujú očkovancov s neočkovanými, ale trhy sú. To isté je aj v Poľsku, Maďarsku Rakúsku ap., ale vianočné trhy existujú.

  Ba čo viac všade môžu ľudia aj protestovať, ale na Slovensku by to bol trestný čin. Má ešte nejaký štát takúto drzú vládu? Slovensko je úplná výnimka máme po rokoch najhoršiu vládu aká tu kedy bola. Boli sme radi, že došla zmena, ale dnes plačeme čo sa deje.

  A k omikronu za to že sa vrátili ľudia z Afriky samozrejme ako inak museli doniesť omikrom, veď ako by sa naďalej strašilo. Boli to zaočkovaní ľudia a určite sa stretli len s podobnými a predsa sú nakazení, to je čo aká ochrana, to je čo za nový výmysel? Bude nám vôbec stačiť abeceda na nové mutácie,ktorú si budú stále vymýšľať len aby sa minuli vakcíny. Aká je cena jednotlivých vlád a tiež tej našej pre farmy firmy?
  Psychika je veľmi dôležitý nástroj zdravia, ale tým, že ju týmto všetkým ničia zabíjajú ľudstvo viac ako nejaký vírus.

 18. No ale tí traja zaočkovaní s omikrónom majú ľahký priebeh a to je dôkaz, že sa máme ísť všetci zaočkovať…!? Že nakazení omikrónom majú ľahký priebeh všetci, to zabudli podotknúť ! Očkovaní aj neočkovaní ! Klamú, klamú, klamú……

  • Niektorí aj ľahko zomreli.

   • Mnohiii podnikatelia /teraz uz bezdomofci/ aj lahko zbankrotovali a nedostali ani centimo pomoci !
    Ake je ponaucenie mile ofce? zerte im to svinstvo ofce zerte, verte vsetkomu co je v telke a budete bezdomofce §!§!

 19. Tato studie dokazuje to, co kritici vždy tušili: 98 vězňů bylo infikováno Covid-19 v texaské věznici. 78 bylo očkováno, 17 ne nebo ne „úplně“. Vědci sledovali celý průběh nemoci od začátku do konce a bylo analyzováno 978 vzorků. Nakonec to bylo jasné: Ve virové náloži mezi očkovanými a neočkovanými nejsou žádné výrazné rozdíly. Závěr: Diskriminace neočkovaných lidí je nejen protiústavní a protiústavní, ale je také nesmyslná.

  Název studie Sensations:

  • Sensations: Potenciál přenosu očkovaných a neočkovaných osob nakažených variantou SARS-CoV-2 Delta ve federální věznici, červenec-srpen 2021 . Infekce mezi vězni v texaské věznici se ukazují jako dar z nebes pro svět vědy. Dá se říci, že 29 zúčastněných výzkumníků nejsou odpůrci očkování ani jiní kritici. Všichni vědci mají bezvadnou pověst a nemají žádný střet zájmů.

   Vědci sledovali nakažené vězně po celou dobu trvání nemoci od nákazy až po „vyléčení“. Studie zdůrazňuje, že vězni spolupracovali dobrovolně. Každému z nich byly odebírány vzorky z nosní sliznice po dobu 10 po sobě jdoucích dnů ke stanovení virové zátěže. Hle, nebyly žádné významné rozdíly v infekčnosti očkovaných a neočkovaných lidí. Mezi očkovanými byly nepatrné rozdíly: Osoby očkované Modernou byly infekční o něco méně než osoby očkované Pfizer nebo Janssen. Tento detail je také zajímavý, protože Biontech / Pfizer je nabízen jako nejlepší řešení v Evropě.

   Výzkumníci uzavírají důležitý závěr:

   • pokračování viz zdroj: https://report24.news/studie-fegt-narrativ-hinweg-kein-unterschied-zwischen-geimpften-und-ungeimpfen/

    To také znamená, že nenávist a agitace vůči neočkovaným osobám jsou kromě morálních aspektů zcela bez důkazů a vědecky nesmyslné. Možná by se covid-panické vlády Rakouska a Německa měly opravdu orientovat na skutečnou vědu od odborníků a neřídit se žádnými matematickými projekcemi zmatených podvodníků.

    Všech 29 vědců uvedlo, že nemají žádný střet zájmů v předmětu výzkumu. Studie byla financována CDC (americká centra pro kontrolu a prevenci nemocí).

    • Po tom čo syn Georga Sorosa navštívil Rakúsko a hovoril s politikmi, až po tom začali uplatňovať tieto drastické opatrenia, resp. syn Georga Sorosa vydal príkaz.
     Len to je hnusné na tomto, že politici boli zaočkovaní placebom, šéfovia farmaceutických firiem čo vyrábajú tieto vakcíny nedajú sa zaočkovať, Bill Gates nedovolí seba a svoju rodinu zaočkovať a vôbec tí čo zarábajú milióny, miliardy na vakcínach nedovolia seba a svoje rodiny zaočkovať.
     Depopulačka je len pre nás, pre ovečky nie pre „elity“ sveta.

 20. FINÁLNY VAKCINAČNÝ ŠACH-MAT! THE LANCET POTVRDIL VÝSKUMY: „ZAOČKOVANÍ“ MASOVO A ÚPLNE NAJVIAC ROZNÁŠAJÚ INFEKCIE KDE SA POHNÚ!!! NA MRNA INJEKCIE LÁKAJÚ ALEBO ICH NÚTIA IBA SKUTOČNÍ MASOVÍ VRAHOVIA, PSYCHOPATICKÉ MONŠTRÁ

  SLOVENSKO: To, čo mi poslal MUDr. Ján Lakota, CSc., sú pecky. Podľa najnovšej štúdie nemeckého doktora Güntera Kampfa, ktorú uverejnil renomovaný The Lancet, je definitívne vyvrátený hoax o tom, že zaočkovaní ľudia neprenášajú Covid – prenášajú ho a húfne, píše vo svojom príspevku podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha………čl. 24cz nws slovensko prečítajte fakt zaujímavé

 21. V mnohom je v tomto článku uvedené to, čo som už uviedol na základe iných zdrojov. Napríklad český „dezinformátor“ profesor Jiří Beran tvrdí, že bez prednemocničnej lekárskej starostlivosti o pacienta sa budú nemocnice plniť covidovými pacientami (viď bod č. 3 tohto článku), ako aj to, že očkovaním nemožno dosiahnuť kolektívnu imunitu. Podotýkam, že kolektívna imunita proti covid-19 je akési zaklínadlo, lebo pacienti, otestovaní pozitívne na SARS-Cov-2, sú podľa všetkého dnes už takmer všetci ľudia s vírusovým respiračným ochorením. Žiadna vakcína (a už vôbec nie mRNA) nie je schopná zabrániť mutáciám koronavírusov, naopak len tomu napomáha.

  • Presne tak, tak nech dajú pokoj všetkým tým, čo sa rozhodli nevakcinovať.
   Veľký nátlak je aj preto, že končí vakcínam respirácia a tak treba dať aj 300 eur odmenu, aby mnohí naleteli.
   Teraz sme sa dozvedeli o dvoch úmrtiach, muž kompletne zaočkovaný za pár dní už je na cintoríne.
   Druhý prípad žena nad 60 rokov 2x očkovaná taktiež ukončila pozemskú púť.
   Lenže o tomto sa naše podplatené TV stanice a ani noviny ani ŠUKL nezmienia.
   Im stačí iba o neočkovaných blúzniť a to je GRO ich vládnutiaa propagandy.

 22. Je práve 12:04 a nad BB vysypávaniu lietadla patogény presne ako tomu bolo nedávno v ČR – ťažké kovy a pod., bratia Česi už urobili analýzy uvedeného, u nás to teraz padá na sneh s ktorým sa budú hrať deti ! Ľudia sme reálne v biologickej vo vojne !!! Celé nebo je popretkávané stopami po lietadlách, najmä nad sídliskami !!!

 23. A toto je asi najzaujímavejšie https://cz24.news/zamerne-vytvareni-a-sireni-novych-a-novych-variant-sars-cov-2-je-zcela-evidentni/ keďže si vraj slobodomurári zvolili za spojencov numero uno ISLAM !!! Takže Kresťania a Židia sú podľa nich na odstrel ! A to vidno nie len v podpore MOslimáckej migrácie !

  • holistický prístup

   XXL,

   všetky „povolené ideológie“ dneška sú riadené z jediného centra – aj tá TVOJA!!!!

   • Už som ti písal, navštív radšej lek. odborníka! ;o) Keby si mal naštudované zjavenia a posolstvá P. Márie vedel by si, že sa všetko do bodky napĺňa, od infiltrovania a rozkladu cirkvi od vnútra diablom, cez vírus, chipovanie ľudí, likvidáciu súkromného vlastníctva, total control a pod. Len si ver vo svoje plytké výmysly… a tupý materializmus, vymyslený v slobodomurárskych lóžach, vyznávajúcich Lucifera – nositeľa svetla, odtiaľ je aj Osvietenie… Máš úplne zatmenie a unikajú ti kardinálne veci a súvislosti ! Ale dobre… tvoja voľba.

    • holistický prístup

     XXL,

     všetky tie „sväté“, „presväté“ a iné „knihy“ formujúce „ideály“ dneška sú len programy, manuály, kuchárske knihy, príručky, … stále menené … takže“ riaď sa vlastnou radou a daj sa vyšetriť!!!! …

 24. Očkování lidí experimentálním genovým sérem, které způsobuje oslabení našeho přirozeného imunitního systému, je velmi závažný zločin, protože z normálních zdravých lidí se stávají chronicky nemocní lidé a tedy zákazníci zdravotnických společností a soukromé péče. Tato situace zvyšuje zisky globalistické elity a vede k všeobecnému zbídačování populace.

  • Materiál pro nepodřízené: „Očkovací kniha“ autor Raymond Unger

   „Čtěte s otevřenou myslí, tato kniha je stejně zajímavá pro neočkované i očkované lidi. Protože ať ještě neočkovaní vůbec nebo už jednou nebo dvakrát očkovaní: Mnoho lidí si nyní všimne, že nesrovnalosti ohledně očkování proti COVID-19 přibývají,“ říká Raymond Unger na úvod své knihy.

 25. Protest a pochod svobody 12.12. 2021 byl zlomovým bodem. Kompletní záznam protestu.
  https://quintus-sertorius.webnode.cz/l/protest-a-pochod-svobody-12-12-2021-byl-zlomovym-bodem/

 26. Podívejte se, jaké šašky dělají policajti..:
  https://www.youtube.com/watch?v=738MhMgAJNg
  “Německá policie chodí s pravítky a měří sociální rozestupy lidí”

 27. https://www.hlavnespravy.sk/kolikova-priznala-stretnutie-so-sorosom-hovorili-spolu-o-projektoch-ktore-suviseli-s-demokraciou/2788498
  Kolíková priznala stretnutie so Sorosom. Hovorili spolu o “projektoch, ktoré súviseli s demokraciou”

  • Tlacovy skriatok to poplietol spravne tam malo byt!
   ///K.O.líková priznala stretnutie so Sorosom. Hovorili spolu o “projektoch, ktoré súviseli s depopulaciou”///

 28. https://www.hlavnespravy.sk/rozdiel-medzi-ockovacimi-praktikami-v-cine-a-u-nas-sa-stale-zmensuje-podobnost-prestava-byt-nahodna/2788014
  Rozdiel medzi očkovacími praktikami v Číne a u nás sa stále zmenšuje. Podobnosť prestáva byť náhodná

  Povinné očkovanie, pokuty, nepreplatenie zdravotnej starostlivosti nezaočkovaným, zákaz vstupu pre nezaočkovaných, to všetko je zatiaľ len odvar toho čo sa deje v Číne, ale zdá sa že niektorí politici sa už inšpirovali týmto komunistickým režimom a tak sa pozrime ako to tam vyzerá a aký ďalší orwellovský nápad odtiaľ čoskoro dôjde aj k nám

 29. https://zemavek.sk/bez-covid-pasu-uz-ani-volit/
  Bez covid pasu už ani voliť!

  • Dobre. Povedzme, že u nás sú očkovaní – neočkovaní fifty-fifty. A nevieme, koľko z tých čo zásadne nechodia voliť – 30% – je vakci – nevakci, pretože môj sused – zarytý nevolič, je už vakci a robí v tomto nátlak aj na ďalších členov rodiny. A tiež nevieme presne, koľko z voličov tej či onej strany je vakci nevakci – suseda „čaputovka“ vakci odmieta, hoci nesleduje alternatívu, a kamarát zamestnaný u prívrženca Kotlebu sa dal s nadšením opichať medzi prvými. Teda.

   V súčasnosti by to bol vabang spoliehať sa na to, že by vakci mali vyhrať budúce voľby súčasným zmrdom – akože odstavením nevakci. A tí, ktorí ich riadia v pozadí – obvykle hrajú na istotu – takže?!

   Vy ste nikdy nepočuli nič o alternatíve, že „toto boli posledné voľby“?! Volil niekto niekedy komisárov EU?! Volil niekto niekoho V PROTEKTORÁTE?! Čiže!
   Vráťte sa do histórie, pretože „Najhorším spôsobom vládnutia je demokracia!“ /Rotschield/ Čiže – ruší sa právo slobodných vlastniť otrokov – všetci budú otroci a všetci budú patriť jednému pánovi! Pán sa cíti taký chucpe sebaistý, že sa už nemusí skrývať za nejaké slobody a komplikovať si vládnutie nejakým vyjednávaním! Reptiliánska civilizácia pozná len centrálne riadenie s jedným vodcom-„mozgom“ – a NWO je reptiliánsky projekt! Slovanskú OBČINU rozvrátila rímska cirkev a neskôr demokracia, demokraciu rozvráti korporátokracia a korporátokraciu rozvráti skupina najvyšších jašterov s najsilnejším alfa vodcom! RAKKA! Taký je plán! Lebo sionisti, nacisti a fašisti vo fáze korporátokracie už vtedy spolupracovali v rámci okultných procesov riadenia na inštalácii entít, ktorým sa zaviazali slúžiť kvôli podielu moci nad nami, pretože sami sú otrokmi ich pána – VOTRELCA! Čiže – teraz by tento proces top totality ešte mohla zvrátiť silná korporácia stojaca stále na strane ľudstva! Lenže – opäť by z toho mohlo vzniknúť len vyjednávanie – kto si môže nechať koľko otrokov. Takže neskúšajme posunúť mechanizmus hodín Matrixu späť, ale ten Matrix konečne rozbime! Serte na voľby – prejavte VÔĽU!

   • Prejavte vôľu TERAZ! Nie „potom“ a zase v nejakých zmanipulovaných a ukradnutých voľbách! TERAZ!
    A pamätajte, že aj po „nevoľbách“ môžete prejaviť svoju vôľu, ak sa nenecháte TERAZ opichať a technologicky zmanipulovať! Prejavom slobody je prejav slobodnej vôle! A Nechcem je väčší pán ako vazalské „toto nemusím“! Nechcem! Správne – TOTO ODMIETAM! A odmietanie je stále súčasťou genetickej výbavy človeka ľudskej rasy – 16 basic desires! A verte – že zmrdi idú práve po týchto našich génoch – zlomiť vôľu-motiváciu a zničiť odmietanie!

    Týmto pozdravujem Hanku, rodenú Chalúpkovú, z Malaciek, učiteľku matematiky. Áno – Chalúpkovci ešte žijú! Takže žije aj duch! Morte tých zasraných Archontov svojím DUCHOM! Áno – nie sme v tom sami! EVENT – 28.12. o 16,30

  • Nechcem byt zla vestkyna. Mozno je tam tlacova chyba. Spravne tam malo byt /// Bez cocos pasu už ani volt ! /// aaa potom nastane temnyyy stredoveeek mile deti! ///

 30. http://www.nwoo.org/2021/12/12/dr-david-martin-chce-vyridit-farmaceuticky-prumysl-spolu-s-hlavnimi-spiklenci-a-tim-ukoncit-nouzovy-stav/
  Dr. David Martin chce vyřídit farmaceutický průmysl spolu s hlavními spiklenci a tím ukončit nouzový stav

 31. Deklaráciu lekárov, vypracovanú počas summitu o koronavíruse Global Covid Summit), ktorý sa konal v Ríme v dňoch 12. až 15.9.2021, nazývanú tiež Rímskou deklaráciou, sa už ku dňu 28.9.2021 podpísalo 5200 popredných svetových odborníkov, medzi nimi aj Dr. Robert Wallace Malone. Slovenské znenie uvádza len deklaráciu bez mien jej hlavných signatárov, preto je lepšie si ju pozrieť v anglickom znení, kde sú mená uvedené, medzi nimi aj citovaný Dr. R. W. Malone.

 32. …vďaka za príspevky…práve vďaka nim a aj Bádal portálu máme vo ,,veciach“ jasnejšie…tá výzva hovorme spolu je výborný nápad, včera ho tu už ,,niekto“ dával ,,Jean“…no a tá sloboda je teraz mimoriadne dôležitá, bez nej život stráca svoju hodnotu….,,držme“ ju pevne, aby nám naozaj zostala…..

 33. …sorry, vďaka Portálu Bádateľ….

Pridajte komentár

*