Globalisti z WEF prichytení pri ničení dôkazov o zlovestnom pláne na ovládanie mysle ľudí


Print Friendly, PDF & Email

Globalisti z WEF prichytení pri ničení dôkazov o zlovestnom pláne na ovládanie mysle ľudí

(en Volve) Nepovažujem sa za veľkého konšpiračného teoretika. Ak by ste mi však pred pár rokmi povedali, že existuje globálna kabala, ktorá plánuje ovládať mysle ľudí pomocou zvukových vĺn, zasmial by som sa a nazval vás šialencom.

Je ale ťažké nazvať niečo sprisahaním, keď sú o tom dôkazy na verejne dostupných zdrojoch… teda, správnejšie povedané, takéto dôkazy „boli“ verejné dostupné, lebo už nie sú.

Svetové ekonomické fórum (WEF) v tichosti vymazalo článok zo svojej webovej stránky, v ktorom podrobne popisuje ich plán využiť zvukové vlny na ovládanie mysle ľudí.

Po tom, čo sa o nich v súčasnosti začala viac zaujímať verejnosť, globalistická skupina archivovala dokument s názvom „Kontrola mysle pomocou zvukových vĺn…“ z roku 2018.

Stránka Strangesounds.org sa pýta: Ale prečo?

 • Chystajú sa to použiť? Používajú to už?
 • Sú ochotní skrývať svoje ďalšie kroky ohľadne ovládania más?
 • Odstránili ho z rovnakého dôvodu, ako vymazali známy článok „V roku 2030 nebudete nič vlastniť a budete šťastní?“ Pretože potom si ľudia uvedomia, kto je do toho všetkého zapojený.

Vymazaný článok WEF sme vyhľadali v archívoch a publikujeme ho nižšie:

Ovládanie mysle pomocou zvukových vĺn? Pýtame sa vedca, ako to funguje

V súčasnosti sa zdá, že neinvazívna neuromodulácia – zmena mozgovej aktivity bez použitia chirurgického zákroku – je pripravená započať novú éru zdravotnej starostlivosti.

Prielomy by mohli zahŕňať lepšie zvládanie Parkinsonovej a Alzheimerovej choroby, zníženie bolesti pri migréne alebo dokonca zvrátenie kognitívnych porúch spôsobených poranením mozgu.

Čo sa však stane, ak táto technika na zmenu našich mozgových vĺn unikne regulácii a dostane sa do nesprávnych rúk? Predstavte si diktátorský režim s prístupom k trikom a nástrojom na zmenu spôsobu myslenia alebo správania občanov. (Poznámka redakcie: Je ironické, že hypotetizujú o inom diktátorskom režime, keďže sami sú diktátorskej povahy).

Je to etické bojisko, na ktorom sa nachádza Antoine Jerusalem, profesor inžinierskych vied na Oxfordskej univerzite, ktorý skúma potenciál ultrazvukovej technológie na riešenie neurologických chorôb a porúch.

V rozhovore, ktorý sa uskutočnil ako súčasť každoročného stretnutia vedcov, vlád a biznisu na Svetovom ekonomickom fóre pre Blízky východ, nám prezradil viac o tejto rastúcej oblasti výskumu.

Ovládanie mozgu zvukovými vlnami: Ako to funguje?

Poďme priamo k vede. Princípom neinvazívnej neuromodulácie je zamerať ultrazvukové vlny do oblasti v mozgu tak, aby sa všetky zhromaždili na malom mieste. Potom, ak nastane správna kombinácia parametrov, to môže zmeniť aktivitu neurónov.

Ak sa chcete zbaviť neurónov, ktoré sa zbláznili, napríklad pri epilepsii, môžete im dodať energiu, aby ste ich v podstate zabili. Ak však chcete selektívne podporiť alebo zablokovať aktivitu niektorých neurónov, musíte svoje ultrazvukové vlny starostlivo doladiť.

Inými slovami, existuje rozdiel medzi ultrazvukovou stimuláciou používanou na odstránenie tkaniva a ultrazvukovou neuromoduláciou, ktorá je zameraná na kontrolu aktivity neurónov bez poškodenia tkaniva.

Ultrazvuková neuromodulácia je niečo, čo určite funguje, ale stále tomu celkom nerozumieme.

Aké spoločenské dobro z toho môže vzísť?

Súčasnými módnymi výrazmi sú Alzheimerova a Parkinsonova choroba, ako aj traumatické poranenia mozgu. Vedci však skúmajú aj miechu a periférny nervový systém.

Pokiaľ ide o mňa, keďže mozog je de-facto centrom rozhodovania pre veľké množstvo procesov, zameraný môže byť ktorýkoľvek z nich.

Je to bezpečné?

Pri pokuse o „kontrolu“ neurónovej aktivity poskytovaním nepatrných mechanických vibrácií do oblasti mozgu je dôležité, aby zameranie ultrazvuku, frekvencia a amplitúda boli správne vyladené, inak môže dôjsť k potenciálnemu poškodeniu mozgu.

Ide o to, že ešte stále nevieme, ako to všetko vyladiť. A ak by som to mal trochu prehnať, mohol by som povedať, že náš súčasný prístup nie je až tak ďaleko od hrania sa s nastaveniami v rádiu, až kým nepočujeme tú správnu stanicu.

Jednou z mnohých ťažkostí je s istotou vedieť, že týmito zvukovými vlnami skutočne kontrolujeme neuróny, namiesto toho, aby sme ich poškodzovali.

Liečba osteoporózy

Pravdou je, že stále presne nevieme, ako tento proces funguje. A ak neviete, ako to funguje, neviete, koľko je už „príliš veľa“.

Aké sú najväčšie etické výzvy?

Potenciál tejto techniky je obrovský  – myslím tým obrovské množstvo aplikácií, ako aj etické využitie.

Z biologického hľadiska je to podobné ako s liekmi. Môžu vás vyliečiť, môžu vás dostať do závislosti a môžu vás aj zabiť. Je to všetko o dodržiavaní stanovených pravidiel. Z etického hľadiska sa svet mení tak rýchlo, že je ťažké posúdiť, čo bude zajtra prijateľné, čo dnes ešte nie je.

Som tiež presvedčený, že ľudská povaha je taká, že keď sa niečo dá spraviť, tak sa to spraví. Otázka je, kto to spraví.

Radšej by som mal spravodlivú spoločnosť, ktorá to robí, ako nejaký darebácky štát bez akejkoľvek úcty k životu ľudí alebo zvierat. Ak chceme tento proces riadiť o 10 rokov, musíme začať s výskumom už dnes.

Aké dystopické sa to môže stať?

Vidím, že prichádza deň, kedy bude vedec schopný ovládať to, čo človek vidí vo svojej mysli, vysielaním správnych vĺn na správne miesto v jeho mozgu.

Myslím si, že väčšina námietok bude podobná tým, ktoré dnes počujeme o podprahových správach v reklamách, len oveľa vehementnejšie.

Táto technológia nie je bez rizika zneužitia. Môže ísť o revolučnú zdravotnú technológiu pre chorých alebo o dokonalý ovládací nástroj, ktorým bezohľadní ovládajú slabých.

Tentoraz by však ovládanie ľudí bolo doslovné.

Čo môžeme urobiť, aby sme uchránili potenciál tejto technológie?

Nebudem tvrdiť, že všetci vedci sú múdri a dobre informovaní, pokiaľ ide o to, čo by sa malo a čo by sa nemalo robiť. Niektorí z nás sú ochotní zájsť tak ďaleko, ako sa len dá. To je však ľudská prirodzenosť a neplatí to len pre vedcov.

Tak či onak, našou úlohou je nájsť niečo, čo je prospešné pre ľudstvo. A ak nájdete spôsob, ako urobiť niekoho lepším, potom s najväčšou pravdepodobnosťou viete, ako to urobiť aj naopak.

Cieľom je zabezpečiť, aby regulácia zabránila tomu druhému bez toho, aby bránila tomu prvému. Myslím si, že toto je úloha regulátorov. A myslím si, že Európska únia, kde pôsobím, je na tom celkom dobre.

Ďalšou úlohou politikov by malo byť poskytnutie komunikačnej platformy na vysvetľovanie dlhodobej vízie danej oblasti výskumu. A kľudne sa môže stať, že je na takúto technológiu priskoro, alebo že je to úplne zlý nápad, no a vtedy konečným rozhodnutím môže byť zastaviť to.

Z dlhodobého hľadiska by však verejnosť mala mať potenciálne výhody novej technológie vysvetlené jednoduchými slovami, čo je niečo, v čom vedci nemusia byť nevyhnutne dobrí.

Politici by si mali pamätať, že ak to neurobíme my, tak to aj tak niekto niekde urobí… potenciálne neregulované.

Záver

Tu je archívny odkaz na vyššie uvedený článok WEF… A tu je zasa archívny odkaz na článok WEF o tom, že nebudete nič vlastniť.

Čo teda zase skrývajú?

Zdá sa, že používajú rovnakú vymazávaciu taktiku ako USA na začiatku zástupnej vojny s Ruskom (biolaboratória) alebo Pfizer (dokumenty o vakcínach).

Prečo teda tieto súbory skrývajú/odstraňujú? Chystajú sa to použiť? Používajú to už? Sú ochotní skrývať svoje ďalšie kroky ohľadne ovládania más?

Odstránili ho z rovnakého dôvodu, ako vymazali článok, že „nič nebudete vlastniť?“ Pretože potom by si ľudia skutočne mohli uvedomiť, kto je do toho všetkého zapojený.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: en-volve.com, Úvodný obrázok: ilustračný (z filmu Stranger Things 4), Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dnes vyšiel CAM:
  Spiderhead (2022) – https://www.csfd.sk/film/919307-spiderhead/prehlad/

 2. „…úlohou politikov by malo byť poskytnutie komunikačnej platformy na vysvetľovanie dlhodobej vízie danej oblasti výskumu…“ Bez skutočnej sebadisciplíny na to zapomeňte. To si uvedomujú už aj členovia ta.jn.ých služ.ie.b.

 3. „Chystajú sa to použiť? Používajú to už?“ – už sa stalo! V Bratislave a pokiaľ viem aj v Nitre v lete 2006 – zjejme vo všetkých krajských mestách, ktoré majú výškové budovy. Ten signál preniká cez murivo, neviete určiť odkiaľ – ste obklopení všadeprítomným „éterom“. V to roku vysielali podprahové hypnotizujúce uspávaky – hudobné slučky od Bee Gees – „How deep is your love“ a od Tweens -„Pred polnocou“. Zároveň fest sypali chemtrails.

 4. K článku…

  VIDEO: Plán globálnej genocídy vysvetlený v 5 minútach
  https://www.informacnavojna.tk/article/video-plan-globalnej-genocidy-vysvetleny-v-5-minutach

 5. mariankosmac

  Ľudia sú dostatočne zovčení z televízie a rádia. Žiadne ďalšie ovládanie myslí ani netreba. U nás po dedine chodí taký dedo a keď sa mu niečo nepozdáva (podávanie rúk a podobne) tak upozorňuje ľudí že by to nemali robiť že sa tým šíri vírus, že vraj on nič, nechce rýpať, on to len počul v rádiu že sa to nemá robiť. Chudák starý si myslí že robí správnu vec.

 6. Aj ty robíš „správnu vec“, že sa tváriš že si náš a na drzovku tu potom označuješ chemtrails za hoaxy.

  • mariankosmac

   Nedá sa hneď veriť každej hovadine typu chemtrails, mimozemskí jašteri alebo vyklononovaní dvojníci politikov… to je už úroveň ako u Vesmírnych ľudí. Až toto (chrchtails) oznámí slovutný Ray Koranteng se rty pevně sevřenými, potom tomu uverím.

 7. A medzi tým, už nacisti zohrievajú polievočku na jeseň a zimu, takže budú švédske stoly, mňamky už nielen proti opičím kiahňam pre vyvrheľov… https://www.topky.sk/cl/11/2330519/KORONAVIRUS-Nemecky-minister-zdravotnictva-varuje-pred-novou-vlnou–Starsim-odporuca-dalsiu-davku !

 8. EU je jednoducho cierna skorumpovana diera, od lekarov po sudcov (česť malým výnimkám) a lenivym, spacim a pohodlnym obyvatelstvom !
  https://necenzurovanapravda.cz/2022/06/reiner-fullmich-probiha-nekolik-soudnich-procesu-v-indii-hrozi-billu-gatesovi-trest-smrti-za-masovou-vrazdu-video/ !

 9. …sú to zauj.tipy na filmy a vysvetľuj.informácie, čo sa deje…. ďakujem.

 10. Tak, ako hovorím ja, všetko so všetkým súvisí. I keď možno nie priamo s dnešným článkom. Pre dnešný neskorý večer u Bádateľa – prinajmenšom zaujímavá – zábavná – správa. Hlavná postava Alexej Navalnyj – ruský oligarcha: Citujem:
  „Včera bol Navaľnyj premiestnený z kolónie všeobecného režimu v Pokrove do kolónie s prísnym režimom vo Vladimirskom regióne. Čo z toho plynie: Alexej Navaľnyj sa môže zúčastniť spevokolu vlastivedných piesní, športových súťaží, súťaží na podporu SVO, starať sa o sliepky a prasiatka vedľajšieho statku, šiť uniformy pre zamestnancov MsÚ, ako aj navštevovať bohoslužby a spovedať sa v kaplnka kolónie.
  Tak úžasné, len jeden čin človeka môže predurčiť jeho budúci život. Ak by sa nevrátil z Nemecka domov, stretával by sa teraz s lídrami európskych krajín, pil by dobrú kávu a býval v luxusných hoteloch. Vo Washingtone mal prejavy. A teraz si môže vybrať: krútiť zadkom kurčiat a prasiatok alebo šiť palčiaky.
  P.S. Viem si predstaviť, že takýmto – ešte veľmi mierumilovným – spôsobom – by mohli skončiť na 25 rokov v base i slovenskí oligarchovia spolu so súčasnými politickými vlastizradcami.
  Viem – mám mierumilovnú povahu..

 11. Pokiaľ sa stále bavíme o globalistoch (an block), tak možno zaujme i tento článok. Snáď pozitívny.
  „Turecko diktuje NATO svoje vlastné pravidlá: Stretnutie o Švédsku a Fínsku sa neuskutočnilo. Turecko odmietlo ponuku NATO na trojstranné rokovania s Fínskom a Švédskom. Stretnutie naplánované na stredu sa neuskutočnilo.
  Generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg na stretnutí ministrov obrany priznal, že bol príliš optimistický pri hodnotení načasovania vstupu Švédska a Fínska do aliancie. A Ankara dáva jasne najavo, že nemieni ustúpiť od svojich požiadaviek voči Švédsku a Fínsku.
  Povedal to dnes minister zahraničných vecí Čavušoglu, že jeho krajina nikdy nedostala písomnú odpoveď zo Švédska a Fínska na obavy Ankary.
  Pripomeňme, že Turecko má v úmysle zabrániť začleneniu týchto krajín do Aliancie z dôvodu ich podpory Kurdom, ktorých turecké úrady vyhlásili za teroristov.“
  P.S. Myslím, že – celkom – konštruktívne info..

 12. ..ajša tak to si výstižne napísala…myslím si, že ten 1 čin nemôže ovplyvniť bud.život človeka, ako aj my ľudia sa niekedy mýlime v dákych informáciach….a áno, bol by to mierumilov.spôsob ukončenia oligarchov…

 13. Podľa stupňa idiocie ľudí do veku cca 35 rokov na Slovensku, už majú myslel tak ovládanu, že tým už nič nepomôže. 😁

Pridajte komentár

*