Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Dánska štúdia zistila, že Bill Gates zabil so svojou DPT vakcínou milióny detí v Afrike


Print Friendly, PDF & Email

Dánska štúdia zistila, že Bill Gates zabil so svojou DPT vakcínou milióny detí v Afrike

(Baxter Dmitry, The People’s Voice) Podľa zistení vyšetrovania dánskej vlády je Bill Gates zodpovedný za smrť státisíciek mladých afrických dievčat, ktorým mal tento globalistický miliardár zničiť zdravie nebezpečnými DTP vakcínami.

Bill Gates svojho času požiadal dánsku vládu, aby podporila očkovanie 161 miliónov afrických detí proti DTP. Ako vysvetľuje Robert F. Kennedy junior, Dáni však boli podozrievaví kvôli zlej povesti celobunkovej vakcíny proti záškrtu, tetanu a čiernemu kašľu (DTP).

Uvedená vakcína bola zakázaná v Európe a Spojených štátoch amerických, pretože spôsobovala vážne poškodenia mozgu a zabíjala jedno z každých 300 zaočkovaných detí.

Ako dánska vláda odhalila Gatesove lži

Gates sa napriek všetkému podujal udržať v Afrike celobunkové DPT vakcíny pri živote a vďaka jeho úsiliu boli tieto vakcíny podané 161 miliónom afrických detí aj po tom, čo ich v západných krajinách zakázali kvôli spôsobeniu masových úmrtí.

Gates argumentoval dánskej vláde tým, že vakcína údajne zachránila 30 miliónov životov v Afrike. Preto dánska vláda ho požiadala o podloženie svojich tvrdení údajmi, no Bill Gates žiadne nemal.

Dánska vláda teda sama vyslala výskumníkov do Afriky, aby vykonali vlastné štúdie, ktoré skúmali 30-ročné údaje o DTP vakcíne.

Výskumníci priznali, že to, čo zistili, ich šokovalo. Mladé dievčatá, ktorým bola aplikovaná Gatesova DTP vakcína, zomierali 10-krát častejšie ako tie deti, ktoré neboli zaočkované.

Pozrite si video s Robertom F. Kennedym juniorom (v angličtine) ako o týchto zisteniach rozpráva:

Tieto dievčatá síce boli chránené pred záškrtom, čiernym kašľom a tetanom, ale umierali na príčiny, ktoré si s vakcínou nikto nikdy nespájal.

„Zomierali na anémiu, maláriu, pľúcne choroby, respiračné choroby a zápal pľúc,“ vysvetľuje Robert F. Kennedy junior. Ich imunitný systém bol skrátka úplne zničený. Iným menším chorobám sa nedokázali brániť.

„Tridsať rokov si nikto nevšimol, že zomierajú očkované dievčatá, a nie neočkované,“ povedal Kennedy.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Profesorka Christine Stabell Bennová, jedna z dánskych výskumničiek zapojených do vyšetrovania, poďakovala Robertovi F. Kennedymu za zdieľanie príbehu o DPT vakcíne v Afrike.

Profesor Benn na sociálnej sieti LinkedIn vysvetlil, ako štúdia dospela k svojim zisteniam:

„Veľa ľudí ma upozornilo na skutočnosť, že Robert F. Kennedy Jr. spomínal štúdie našej skupiny o celobunkovej vakcíne proti záškrtu, tetanu a čiernemu kašľu (DTP) používanej v Afrike. Pýtali sa ma, či je ten príbeh pravdivý.

Dovoľte mi predstaviť príbeh z našej perspektívy. Stručne povedané, niektoré detaily sú nepresné, ale celková správa – že sme objavili vážny bezpečnostný signál v súvislosti s DTP vakcínou pre ženy – je správna.

Analýza ukázala, že zavedenie DTP vakcíny v Guinei-Bissau bolo spojené s 2-násobným zvýšením celkovej úmrtnosti. U dievčat sa odhadovalo 2,6-násobné (s intervalom spoľahlivosti 95% CI=1,57–4,32) zvýšenie mortality.

Je vhodné poznamenať, že tieto štúdie boli po preskúmaní WHO riadne publikované. Ak by boli zahrnuté aj do prehľadu WHO, negatívny účinok DTP vakcín by bol ešte výraznejší.

V roku 2020 sme skontrolovali všetky údaje v súvislosti s veľkým preskúmaním nešpecifických účinkov, vrátane všetkých štúdií s prospektívnym sledovaním, aj nových štúdií, v celkovom počte 17 štúdií. Očkovanie proti DTP verzus neočkovanie proti DTP bolo spojené s 2,07-násobne vyššou mortalitou (95% CI=1,60-2,67). Odhad bol 2,54 (1,68-3,86) u žien.

Medzi deťmi očkovanými proti DTP mali ženy takmer o 50% vyššiu úmrtnosť ako muži, čiže 1,47-násobok (1,18-1,84). Bola pozorovaná závislosť od dávky, pričom pomer úmrtnosti žien a mužov sa zvyšoval s každou ďalšou dávkou vakcíny DTP.

Záver je veľmi jasný: Celobunková DTP vakcína používaná v krajinách s nízkymi príjmami je spojená so zvýšenou úmrtnosťou žien. Pozorovanie nebolo v rozpore s dobrými prospektívnymi štúdiami.

Nejasné zostáva, prečo WHO stále nekoná. Preto vítame, že Robert F. Kennedy junior zdieľal tento príbeh o DTP vakcíne, aj keď si niektoré malé detaily trocha poplietol.“

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. holistický prístup

  „Nejasné zostáva, prečo WHO stále nekoná. “

  Nekoná preto, že všetky tzv. „organizácie“ a prívlastkom SVETOVÉ – sú nikdy nikým nevolené samozvané súkromné odnože „firiem“ svetovej mafie = svetového (globálneho) chtonického parazita – syndikát VRAHOV všetkého druhu.

  To, že si dajú prívlastok „svetový, -á, -é“ vôbec neznamená, že takí aj sú. Predsa každý je svetový … ale len tento zločinný syndikát je vo všetkom najsvetovejší – a mnohí im to doslova ŽERÚ.

  Stále tu riešite nejaké voľby – jediná skutočná voľba je tá, či účasťou zvýšite „legitimitu“ vraždenia, alebo to ODMIETNETE – ide o jezuitské egregory – vyžadujú súhlas s vaším zavraždením práve účasťou (špajchľovanie, opichávanie, žranie chemických jedov s pomenovaním lieky, voľby, …)! – to je skutočná samovražda – môžete si „vybrať“ z dvoch páchnucich ho v ie n. Celý „výber“ je vopred pripravený; „výsledky“ sú vopred určené – ak sa na to pozrieme otvorene, tak buzerant vôbec nemal byť v žiadnom výbere z viacerých dôvodov – rovnako tak okuliarnik chazarský – všetky tie prepojenia so sionistami sú do očí bijúce!!! Stále je to pyramída nikdy nikým nevolenej = dosadenej (NE)moci – to sa dotýka všetkých tzv. „demokratických volieb“ – volíte svojho VRAHA = servilného OTROKA TEMNA!

  Riešením je KOPNÉ PRÁVO = horizontálna moc = DŔŽAVA.

  • holistický prístup

   Nie, že nekonajú – ale dokonca OTVORENE podporujú a kryjú všetky genocídne beštiality!!! – tvoria energetické polia na tieto beštiality.

   Celá „biblia“ a všetky tie „sväté“ a „presväté“ „knihy“ s „ich“ predpoveďami sú len lapače – každý, kto sa im venuje TVORÍ ich „realitu“ – v ICH egregoroch (energetických poliach)!!! – Tak sa prestaňte sťažovať – sťažujete sa len a len sami na seba a vôbec to nie ste chopní vidieť!!! – ukazujete na iných a pritom by ste s pokorou mali ukazovať sami na seba!

   • holistický prístup

    Sion-naci skunk Bill Gates (ako mnohí iní) = bez akéhokoľvek vzdelania = je to značka – ochranná známka pre beštiality všetkých spôsobov (se r ie sa do kadečoho)!!! Nie je to žiadna múdra vedomá bytosť!

    • Marek Košice

     HP : Nejak si zabudol, že „najviac vzdelaní“ (vysokoškoláci a vyššie) v najväčšom volia Korčoka a PS-ko… Nechápem, prečo do vzdelania pletieš pojem „vedomá bytosť“… Tou môže byť aj dospelý človek s vychodenou škôlkou….

  • Objektívne

   Ešte si zabudol na žranie chemických jedov nazývaných potraviny.

   • holistický prístup

    Ďakujem za doplnenie – nie sú to len p-otraviny a jed-lo, ale aj všetky tekutiny, vzduch, pôda, … – úplne všetko je zamorené jedom – a najviac tie ich „naratívy“ = myšlienky = ideí = …. Už tým, ako to pomenovali, nám vyjavili, čo to je. Slobodný človek sa vždy živ-il po-živ-ňou.

    • holistický prístup

     Na okraj – koľký je toto avatar, dvojník, náhradník, klon, … v poradí – toto čudo má s GATESom spoločné vari len to, že má okuliare. GATES je len značka.

     • Marek Košice

      Ešte som zabudol doplniť : Môj dedko je skôr PESIMISTA. Niečo medzi realistom a pesimistom, rozhodne bližšie má k pesimistovi. Takže sa nemôžme vyhovoriť na to, že „asi je optimista, a to mu dáva silu“. NIE JE……… A vraj má celý život nejakú formu astmy……….. Akože je teda v takej forme? 😀 😀 😀 😀 ………Nerozumiem tomu………

     • Pesimista je informovaný optimista.
      Kašľanie je zbavovanie sa škodlivých vecí v dýchacej ceste.

     • Objektívne

      Ty naozaj veríš, že klonujú ľudí? Odkiaľ pochádza táto vec? Zase nejaký Whistleblower vyškolený CIA rozprával?

     • Klonovať ľudí vedia už dávno – niekoľko desaťročí. Dokonca vedia vyrobiť aj mladšiu verziu človeka a preniesť do neho vedomie zo staršej verzie. V podstate vedia takto človeka spraviť nesmrteľným. Ale nie je to dostupné každému. Ani Sorošovi nie, inak by to už dávno spravil.

     • Objektívne

      Redakcia:
      Už hodne dlho sa nedá veriť tomu, čo sa na internete šustne a poslednú dobu ani obrazovým informáciám ako fotografiám a videám. Fotografie sa úspešne falšovali už za Stalina. Bez porovnania s originálom nikto nevedel, že je to upravené foto. Nepotrebovali k tomu ani Photoshop.

      Redakcia:
      Viete o tom, že nič z toho o čom rozprával Whistleblower Corey Goode nie je pravda? Všetko si vymyslel. Tajný vesmírny program a všetky tie zázračné technológie o ktorých hovoril, všetko sú to pitominy. Chceli by ste dôkaz priamo od neho samého? Pri vypočúvaní pred právnikom v súdnom procese priznal, že si to vymyslel.

     • Nemáme to Corey Goodeho.

     • Marek Košice

      Objektívne : MAL BY SI BYŤ OBJEKTÍVNY….Keby si bol, vedel by si, že ak niekto prizná že si niečo vymyslel, ešte to na 100% neznamená, že si to naozaj vymyslel……. „Povedzte, že ste si to vymyslel, a budete mať pokoj! Verte mi… Nestojí to za to…Chcete byť prenasledovaný do konca života a vláčiť sa po súdoch???“……Samozrejme „vesmírne programy“ (v zmysle lietania na „nebeské objekty“) je totálny blud. Ale platí čo som napísal – prizanie sa pred súdom vôbec nevylučuje, že človek klame…

     • Objektívne

      Marek Košice:

      Žiadne zázračné technológie tajného vesmírneho programu na fyzickej rovine neexistujú. Všetkých, ktorí tomu verili nádherne oklamal Corey Good, ktorý ich stvoril vo svojej mysli, tak ako celú bajku o tajnom vesmírnom programe, vnútornej zemi, civilizácii Anshar, Blue Avian. Veci z toho odvodené sú na tom rovnako. Psychológ by ho označil ako egocentrického sociopata. Všetky tieto veci sú súčasťou zábavného priemyslu, tak ako Star Trek. Nie je to skutočné. Sú to myšlienkové výtvory, ilúzie, sci-fi príbehy na predaj.

      Je to možné ľahko pochopiť z jeho výpovede pred právnikom žalovanej strany zo strany C.G. Ide zapnúť aj automatický preklad, ale neviem či na mobile. Od 10-tej minúty sa človek dozvie spústu vecí ako to funguje v UFO komunite. Medzi sebou sa neudávajú, pretože každý z nich chce zarobiť a pritom vedia, že sú to bajky. Doporučuje sa pozrieť všetkých 6 častí.
      https://www.youtube.com/watch?v=4lMbHXbOiGU

      Analýza tej výpovede je tu:
      https://www.spreaker.com/episode/the-secret-teachings-12-16-22-goode-plenty-of-lies–52207065

    • Marek Košice

     To že sú všetky potraviny, vzduch, atď zamorené jedom, to je jedna vec…. Druhá vec je, že moja babka sa dožila 85 rokov, a dedko má teraz 82, pričom pred 5 rokmi prekonal rakovinu hrubého čreva (neprírodným spôsobom) a je sebestačný. Pracuje na svojej záhradke, ALE hlavnú časť potravín konzumuje Z LIDLU…. Sr*čková pšenica (lidlácky pšeničný chlieb) každý deň… Pije vodu z vodovodu, ktorá chutí otrasne… Konzumuje kuracie a bravčové…Z LIDLU…. Každú nedeľu žerie (áno, budem sa takto vyjadrovať) koláče alebo iné ch*joviny… Minulú nedeľu to boli linecké koláče a zožral ich dosť….. Musel som sa od toho odosobniť…. JE MI HO ĽÚTO, pretože totálne s*rie na to, že si takto skracuje život, a že môže zgegnúť ako 82 ročný onkologický pacient kedykoľvek po svojej primitívnej potravinovej avantúre… Doslova ho môže „klepnúť“ po prežratí sa koláčmi, A JE MU TO ZJAVNE FUK… Keby nikoho nemal, nepoviem nič…Ale má tri deti a tri vnúčatá. Aby som nezabudol, samozrejme si hocikedy dá poldeci (ďalšie jedy)… AKOŽE STÁLE ŽIJE?????????? No………..ASI TO NEBUDE TAK, AKO „STRAŠÍ“ ALTERNATÍVA…….a ako strašia „knihy o zdravom životnom štýle“…… Ja sám žijem veľmi zdravo (samozrejme mäso a vajíčka konzumujem prakticky denne – ale vysokej kvality), no už prestávam veriť tomu, že nevhodná strava a „jedy z prostredia“ majú devastujúci účinok na zdravie…. Pokiaľ sa človek neprežiera (tie koláče som mal na mysli tak, že normálny človek by si dal dve, on ich požral aj osem…ale inak vždy jedol „ako holúbok“ – až nikto nechápal že mu tak málo stačí) a robí to čo ho baví (práce na záhrade v jeho prípade), tak proste žije…………. V zime mal zápal pľúc, bol v nemocnici….A JE TU, v plnej paráde…

     Jedno ešte musím doplniť….Nebyť tých liekov ktoré tak haníte, NEBOL BY TU. Aby som uvideol na správnu mieru – JA NEUŽÍVAM ŽIADNE LIEKY a pevne verím, že nikdy ani nebudem (urobím všetko pre to)…. Ale NEMÁM ŠANCU rodine „nahovoriť“, aby sa zaujímalo o alternatívnu medicínu……….NEMAJÚ DôVOD – dedkovi pomohlo ožarovanie a lieky, bez toho by bol roky mŕtvy. A NIE JE SPUCHNUTÝ, nepotrebuje ani paličku na to aby chodil… Dokonca so mnou chce kopať meter hlbokú, skoro meter širokú a 2 metre dlhú jamu na svojej záhrade (nie, nie na truhlu :D)….Vravel som mu „Dedko, ešte niekoho zožen nech to robíme dvaja (ešte treba fúrikovať), určite to NEBUDEM ROBIŤ S TEBOU.“…..Ale on chce. On chce kopať, a ja mám fúrikovať…….. PRITOM CELÝ ŽIVOT CHLASTÁ (v priemere aspoň toľko alkoholu, ako majú 2 poldecáky….denne), žerie celý život pšenicu……………
     K*RVA, NEKÚPAL SA 40 ROKOV!!!!!!!!!!!!!!!! Len s sprchuje…..Takže žiadne „zdravotné kúpele“ aspoň raz za dva týždne zlepšujúce detox…………….NIKDY si nedal žiaden detox, žiadnu očistu orgánov……Akurát si vkuse zaťažoval pečeň (a stále zaťažuje, ale už pomenej) alkoholom…………..A MÁ 82 ROKOV, A NEBOJÍ SA ZOBRAŤ LOPATU DO RUKY……………….

     • Tvoj dedo žije, lebo pracuje na záhrade a vykašlal sa na tvoju diétu.

     • Marek Košice

      Rumcajz : o čom to trepeš? Definuj „moju diétu“…… Takže môj dedko žije, lebo žerie zvetranú prešľachtenú pšeničnú múku s droždím (& biely chlieb z Lidla) a na h***ami a chémiou kŕmené kurčatá a prasatá…. A keby jedol zdravšie (tým nemyslím nejesť živočíšne potraviny – vegánstvo je NEZDRAVÉ), tak by už nežil…….? ODOVZDAJ OBČIANSKY PREUKAZ, ty kus vola….

     • Marek Košice

      K tomu všetkému môj dedko od celú zimu vetrá dom minimálne… A je natoľko „inteligentný“, že X mesiacov pestuje priesady v obývačke na parapetách oboch okien…. Viete čo to znamená? ŽE X MESIACOV PRAKTICKY NEOTVÁRA OKNÁ V OBÝVAČKE, resp. absolútne minimálne, aby „priesady neprechladli“…..V obvyváčke ale trávi NAJVIAC ČASU mimo spálne (za stolom pri krížovkách, pri telke)….. Takže RADŠEJ BUDE TRPIEŤ DEFICITOM KYSLÍKA X MESIACOV (a „trýzniť“ tým aj rodinu ktorá príde k nemu na návštevu a z nedostatku kyslíka zýva – ja napr. cez deň doma NIKDY nezývam, ale u neho na návšteve pravidelne), a to len aby pár POSR**ÝCH PRIESAD prežilo, a tak aby ušetril možno 5€…………… A nie, nemyslite si…..netrie biedu……. 😉 ….Len rozmýšľa AKO OTROK. ….no a ….už má 82 rokov……..Aj napriek tomu všetkému……. ČOMU MÁ POTOM ČLOVEK VERIŤ???? Zdravo žijúci by sa dožil koľko? 110 rokov??????

     • Miroslav Čižmár

      Keby dedko praktizoval sexuálnu alchýmiu, nenarodil by sa Marek z Košíc.

     • Marek Košice

      MČ : Myslíš, že by mi to vadilo? Bol by som (pokiaľ by som sa nenarodil niekomu inému – inej rodine) duša bez tela, V RAJI…. Teraz som v Pekle na Zemi, uväznený v tele.

     • Klamalo sa klame sa bude sa klamat °° to je najjednoduchší spôsob ako sa zviditelnit pred naivnými iudmi ktorí sú variaci hlbolo celou dušou , klamstvo sa stalo modnym doplnkom bez citných **

  • to kto ešte verí tým zločincom !!! všetkých pod gilotínu

   Až budou probíhat tribunály s covid zločinci, redaktoři České televize jim neuniknou.

   ČESKO: Běžný člověk není schopen uvěřit, že by jeho vládci mohli být tak zlí, že by organizovali jeho likvidaci, a proto mu jeho duševní pud sebezáchovy nedovoluje takovéto informace vůbec přijímat. Konspiraci nevěřili Židé, nevěřili jí ani důvěřivci v rouškách, nevěřili jí ani ti očkovaní genovou terapií.

   A zatímco Židé skončili ve „sprchách“ vyhlazovacích táborů, moderní nacisté ani nemuseli nikoho nikam transportovat. Prodali lidem dušení jako ochranu, koncentráky udělali z jejich obydlí a místo sprchy jim prodali iluzi nesmrtelnosti v podobě neznámé látky, pravidelně vpichované do ramena.

   „Jednotlivec je handicapován, když se setká tváří v tvář se spiknutím tak monstrózním, že nemůže uvěřit, že existuje.“ – J. Edgar Hoover, bývalý ředitel FBI

   Ale protože v televizi veřejné služby říkali, že je to bezpečné a účinné, podvolili se. Protože televize veřejné služby jim přece lhát nemůže! Je tu přece pro ně a oni si jí platí, aby chránila jejich zájmy za pomoci investigativní žurnalistiky, jak jí to ukládá zákon! Nebo?

   Až budou probíhat tribunály s Covid zločinci, redaktoři ČT jim neuniknou. Protože, zcela proti veřejnému zájmu, předstírali selektivní slepotu vůči zjevným faktům, jako např., že se jedná o experimentální látku, tudíž, dle Norimberského kodexu, k očkování nikdo nesmí být, ani nepřímo, nucen. Rozhodli se ignorovat děsivé oficiální statistiky CDC o vedlejších účincích vakcín (VAERS). Či zcela zapomněli informovat o hrůzných datech klinických studií Pfizer, které musel nařídit uvolnit až soud, protože zahraniční média také selhala.

 2. na jedné straně jsme si africkou populaci množili/humanitární „pomoc“, na druhé straně je zase někdo zabíjel. Bílé myšky už takovým… asi nestačí.

 3. Jednou z hlavných príčin rakoviny hrubého čreva je aj nadmerná konzumácia údenín,uhlík v črevách.Pred niekoľkými rokmi u nás v dedine zomrel jeden 79 ročný a o tri roky neskôr jeho brat, tesne po osemdesiatke.Slanina, klobásy atď …to bolo na dennom poriadku,prepchávali sa tým až neskutočne.Samozrejme, veľa ľudí má rado dobré klobásky, či slaninku,ale je potrebné to jesť z mierou a taktiež k tomu aj veľa cibule,cesnaku,chrenu a pod… Centrum imunitného systému je v žalúdku, môžete mať aj dobrú dedičnú a genetickú výbavu a pokazíte si to zlým stravovaním,nadmierou alkoholu, či kávy,alebo veľkým množstvom cukru.Potom to poškodí aj ďalšie vnútorné orgány a to už je veľký problém…

  • Marek Košice

   Jozef : Prosím, cesnak ani nespomínaj…… Radšej by som sexoval s diviakom než so ženou, ktorá pravidelne konzumuje cesnak…… To je taký smrad že to je až neuveriteľné… Ide to cez póry kože a neskutočne to tiahne z papule… Mal som svojho času prechádzku s takou ženou. Radšej nech nekonzumuje cesnak a umýva sa raz za tri dni, než aby sa umývala ráno a večer, no denne jedla cesnak… Cibuľa je 100x menej odpudivá než cesnak…

   ĽUDIA, NEKONZUMUJTE PRAVIDELNE CESNAK (ja si ho dávam len na vianoce s oblátkou), brutálne tým škodíte svojmu okoliu……. A nechoďte na mňa s rozprávkami, že „cesnak je nenahraditeľný, bez neho budeme mať hustú krv“……..

   • No,ak ho nemáš rád, tak samozrejme nemusíš,spomenul som to len ako príklad….Je o tom taký vtip:“Kto je ovocie ,zeleninu,k tomu nechodí lekár,kto je cesnak,k tomu nechodí nikto…“

    • Marek Košice

     Áno, fakt je to vtip…. Pôvodní eskimáci ovocie a zeleninu nevideli ani z rýchlika (ak, tak možno pol kila ročne z bachora nejakého tuleňa, keď sa na to „ulakomili“), a mali najlepšie zdravie zo všetkých prírodných národov. Tým nemyslím, že nemáme jesť ovocie a zeleninu. Tým myslím, že to má byť LEN A JEDINE doplnok. Denne, ale V MALOM množstve. Veľmi malom. Opakujem – veľmi malom. Tak 150g denne úplne stačí – len z dôvodov vlákniny. Všetko ostatné máme v obilninách, strukovinách a hlavne v živočíšnych potravinách. Nejaké stopové prvky V BYLINKÁCH a hubách (huby len občas).

     • Ty si všade bol a všetko videl, ešte aj s eskymákmi si žil. 😛 Eskimáci majú viac ovocia ako my, lebo ich zásobuje štát pre stráženie severnej hranice.

     • Marek Košice

      Pre hlupáka Rumcajz : Píšem o PôVODNÝCH eskimákoch. Súčasní sú na tom zdravotne veľmi zle. NEVIEŠ POZORNE ČÍTAŤ, ale vyjadruješ sa. Hanba ti.
      Mimochodom, ty si žil s Ježišom Kristom, alebo si žil počas druhej svetovej vojny, atď….ŽE SA K TOMU VYJADRUJEŠ??? NIE…… Tak potom? Dvojaký meter? 😀 😀 😀

      WESTON PRICE – VÝŽIVA A FYZICKÁ DEGENERACE………Dielo z 30-tych rokov 20. storočia… ON OSOBNE precestoval (ako zubár a cestovateľ zároveň) takmer úplne celý svet, čo sa týka výskytu prírodných národov. Pred 100 rokmi (začal asi na začiatku 20-tych rokov) žilo omnoho viac prírodných národov než teraz. Ešte ich nestihli „vykynožiť“… Aj tu v Európe žili….

 4. Ministerstvo spravedlnosti USA chce uvěznit whistleblowera, který odhalil pedofilii Bidenovy rodiny

  https://aktax.cz/ministerstvo-spravedlnosti-usa-uvezni-whistleblowera-ktery-odhalil-pedofilii-bidenovy-rodiny/

 5. Marek Košice

  Čo myslíte….KOHO pôjdu voliť tzv. „sivé myšky/siví myšiaci“, ktoré/ktorí majú v chôdzi, očiach a pohyboch tela „vpísané“ NÍZKE SEBAVEDOMIE???
  Slabé kusy (prinajmenšom v zmysle „choromyseľnosti“) budú voliť len a jedine KORČOKA A PS.

  • Nemyslíme – treba vyčkať 1/2 dňa a všetci sa dozvieme výsledok. Isté je, že v parlamentnej aj prezidentskej kampani mainstreamové médiá stáli evidentne na strane PS a I. Korčoka. V parlamentných voľbách sa túžený výsledok nedosiahol a dnes … ??? Vraj o všetkom napokon rozhodnú voliči, ale nevie sa, aká časť z nich je zmanipulovaná médiami a indoktrinovaná „progresívnym“ liberalizmom.

   • Marek Košice

    Oldo : Okolie mojej mamky a sestry (ja „nemám“ svoje „okolie známych“, som introvert – ALE NIE „sivý myšiak“ so sklenenou hlavou a prip*sratou chôdzou) v drvivej väčšine volí Korčoka…… Vychádzam z toho. Moja rodina volí Pellegrinniho. No mamkine a sestrine kolegyne a kolegovia, kamošky…takmer všetci z nich (až na vzácne výnimky) volia Tchorčoka……

   • Ježišikriste! Neexistuje žiadna vnútroslovenská politika! Len globálna židovina!

    • Marek Košice

     Maroš : Tak si nechoď voliť, keď je ti JEDNO, či bude prezidentom Korčok ktorý dodá libtardom silu ZNIČIŤ súčasnú legitímne zvolenú koalíciu (a ešte viac hejtiť ROZUMNÝCH ľudí s tradičnejšími hodnotami), alebo Pellé, ktorý by jej pomohol zotrvať.
     Ostaň si doma, ale za to že nepôjdeš voliť, tak ti prikazujem, že DNES VEČER A ZAJTRA NEBUDEŠ CHLASTAŤ!

     😀 😀 😀 😀

  • Asi sa po dnešných voľbách iba vymení „sorošovka“za „sorošovca“,aj keď by som sa veľmi rád mýlil…Po zvolení psycho-šaša za premiéra pred štyrmi rokmi ma už ani ten najhorší výsledok volieb neprekvapí.Ale ešte nie je“dohrané“, uvidíme neskoro večer…Okuliare,alebo brada?

  • Dnes si dali na to aj pekny datum,taky symbolicky, 3 sestky (18)

 6. Zpravodajští experti varují, že Evropa vede USA „na pokraj jaderného zničení“

  https://aktax.cz/zpravodajsti-experti-varuji-ze-evropa-vede-usa-na-pokraj-jaderneho-zniceni/

  • Európa? Ale Európa nie je len EÚ a Ukrajina. Rusko (európska časť) a Bielorusko zaberajú rozlohou vyše 40% európskeho územia.

 7. To je na vendettu! Pre nich je však jednoduchšie ísť sa priživiť do Európy ako podniknúť niečo zmysluplné!

 8. Švýcaři plánují uspořádat referendum o imigraci a omezení počtu obyvatel země

  https://aktax.cz/svycari-planuji-usporadat-referendum-o-imigraci-a-omezeni-poctu-obyvatel-zeme/

 9. Bývalý prezident R.Šuster to dnes po odvolení dobre povedal. Slovensko je dnes rozdelené, nemenoval konkrétne žiadneho kandidáta, ale zdôraznil že môže sa stať že do ulíc pôjdu aj voliči koalície, nielen opozície a nemusí to dopadnúť dobre. Preto budúci prezident by mal ľudí spájať.
  Vraj nikdy nebola koalícia a opozícia tak rozdelená ako dnes. No nečudo, veď to najväčšie zlo v podobe Matoviča, ktoré začalo už jeho príchodom do parlamentu( na kandidátke SAS) sa akosi zahniezdilo aj v iných hlavách a sú jeho pokračovateľmi.
  Dúfam že vyhrá Peter Pellegrini, držím mu palce. Ale nakoniec, sláva víťazovi, česť porazenému, ako sa hovorí, človek mieni a Boh mení……

  • Marek Košice

   Nepíš tu o Bohu…… Boh nemá nič spoločné so Zemou a životom na nej. On stvoril len dušu. Peklo (život na Zemi) stvoril Satan. Čo myslíš, prečo Boh nezasahuje do kradnutia a týrania, zabíjania detí? No prečo asi…. LEBO TOTO NIE JE JEHO PIESKOVISKO….. Boh tvorí len DOKONALOSŤ, a dokonalosť je možná len v nehmotnom svete.

 10. Problém je – nezabiješ! No – tak zabijú teba!
  Duše K – Angelologie dějin – Emil Páleš a Jaroslav Dušek – 22. 3. 2013 ☯.
  https://odysee.com/@televizechilly:e/Du%C5%A1e-K—Angelologie-d%C4%9Bjin—Emil-P%C3%A1le%C5%A1-a-Jaroslav-Du%C5%A1ek—22.-3.-2013-%E2%98%AF:6

Pridajte komentár

*