Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Prichádzajúci Nový svetový poriadok je pripravený dekódovať váš mozog


Print Friendly, PDF & Email

Prichádzajúci Nový svetový poriadok je pripravený dekódovať váš mozog

Davos je mesto vo Švajčiarsku známe nielen vynikajúcou lyžovačkou, ale aj tým, že každoročne hostí stretnutie Svetového ekonomického fóra (WEF).

Stretnutie sa formálne opisuje ako „najtvorivejšia sila na zapojenie vrcholných svetových lídrov do spoločných aktivít vytvárania globálnych, regionálnych a priemyselných agend na začiatku každého roka.“

Táto elitná oligarchia však stojí za plánom technokratov vládnuť spoločnosti skôr prostredníctvom technológie, naprogramovanej vedcami a technikmi a automatizovanej pomocou umelej inteligencie, než prostredníctvom demokraticky zvolených politikov a vládnych lídrov.

Nasledujúce video (v angličtine) zobrazuje úryvky zo stretnutia Svetového ekonomického fóra v roku 2016:

Svetové ekonomické fórum sa porovnáva so stretnutiami tajnej skupiny Bilderberg, vytvorenej v roku 1954 princom Bernhardom Holandským na „podporu dialógu medzi Európou a Severnou Amerikou“.

Avšak na rozdiel od stretnutí Bilderbergu – ktorých podrobnosti nie sú zverejňované, zato o odporcoch sa údajne zmieňovali ako o „šváboch“ – je WEF otvorené fórum, ktoré sa smie filmovať a ukazovať verejnosti.

Táto konkrétna diskusia je preto desivo zdvorilá, čo však nerobí jej obsah o nič menej mrazivým.

Vedci vymýšľajú, ako proti vám využiť vaše vlastné myšlienky

Čo keď sa jedného dňa v ďalšom desaťročí stane možným čítanie vašich myšlienok?

Účastníci panela WEF predpokladajú, že by sa do právneho systému, využívaného právnikmi ako súčasť súdnych procesov, vrátane tých, ktoré sú vedené proti vám, mohli začleniť rôzne spôsoby skenovania a mapovania mozgu.

Podľa jedného z účastníkov panela, Jacka Gallanta, vedúceho Gallantovho laboratória na Kalifornskej univerzite v Berkeley, „sa dá dekódovať všetko, čo je v súčasnom vedomom vedomí, je to len záležitosť nájdenia technológií“.

Keby sa mapovanie mozgu stalo mainstreamom, mohlo by mať veľké využitie použiteľné zákonom, takže aj keď sa nejaká osoba rozhodne nepriznať, dalo by sa napojiť na jej mozog a spraviť to za ňu.

Toto sa už stalo v Indii, kedy bola technológia skenovania mozgu využitá na trestné usvedčenie osôb na základe údajov získaných z ich mozgu, a nie prostredníctvom nimi vyslovených slov.

Je napríklad možné dekódovať signály v mozgu do takých podrobností, že by ste vedeli rekonštruovať film, ktorý nejaká osoba videla, a to nielen objekty a akcie v danom filme, ale aj to, čo osoba sledujúca film cítila – či ju nútil cítiť sa šťastne, smutne alebo inak.

Už v roku 2017 vytvorili výskumníci z japonských ATR Laboratórií počítačovej neurovedy a univerzity v Kjótó program na rekonštrukciu obrazov v mozgu z mozgovej aktivity.

V jednom príklade osoba videla alebo si predstavovala smrť geparda, čo viedlo program k vytvoreniu obrazu geparda, aj keď s akoby snovým, trochu abstraktným oparom.

Ďalej, každá emócia, ktorú pociťujete, zanecháva vo vašom mozgu podpis, ktorý sa dá „prečítať“.

Čítanie myšlienok už teda nie je viac záležitosťou science fiction, čiže vedeckej fantastiky. WEF citovalo štúdiu výskumníkov z Carnegieho Mellonovej univerzity, ktorí využili metódu čítania myšlienok na dekódovanie zložitých úvah.

Podľa WEF:

„Podľa výskumníkov je technológia schopná chápať zložité udalosti, vyjadrované ako vety a sémantické črty, ako sú ľudia, miesta a akcie, na predpovedanie preberaného druhu myšlienok.

Po posúdení mentálnych spúšťačov 239 viet bol program schopný s 87%-nou presnosťou predpovedať 240. výraz…

Vedúci výskumu Marcel Just povedal: …´Tento pokrok umožňuje po prvýkrát dekódovať myšlienky, obsahujúce niekoľko konceptov. Takto je zložená väčšina ľudských myšlienok.´“

„Najhoršie možné zariadenie na dekódovanie mozgu“

V súčasnosti neexistuje nič také ako „sloboda myslenia“ spôsobom, akým existuje sloboda prejavu a predstava „duševného súkromia“ sa ani nepovažuje za dôležitú.

Technológia skenovania mozgu sa však plánuje využívať proti verejnosti.

Gallant uviedol:

„Teraz existuje obrovský vládny program na zlepšenie meracej technológie pre neurovedu… keďže napomáha základnému výskumu, aby sme mohli lepšie merať mozog, ktorá bude mať v mozgu aplikácie dekódujúce a interpretujúce činnosť mozgu, využiteľné pre zákon.“

Ďalší účastník panela, profesor psychológie a neurovedy na Stanfordovej univerzite Brian Knutson, opisuje myšlienky a pocity, ktoré možno nie ste schopní alebo nechcete vyjadriť slovami, no napriek tomu zanechávajú podpis vo vašom mozgu.

„A to by sme mohli byť schopní dekódovať,“ povedal. Zdá sa, že jedným cieľom môže byť dekódovanie mozgu človeka bez jeho súhlasu.

Rana Forooharová, pomocná redaktorka časopisu TIME, ktorá má na starosti ekonomiku a podnikanie a bola tiež účastníčkou panela, uviedla:

 „Keby sme sa mohli dostať do bodu, keď môžete dať nejakým spôsobom dekódovať mozog buď vzpierajúceho sa podozrivého alebo jednotlivca… právne systémy neobsahujú žiadny predpoklad, že by sme to mohli robiť a tak nejestvuje žiadna právna ochrana, ktorá by vám mohla byť umožnená.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Ak sa teda pozeráte z národného alebo medzinárodného hľadiska, alebo na to, či tam sú alebo nie sú nejaké ľudské práva… či jestvuje nejaká ústavná ochrana pre niečo ako je sloboda myslenia, duševné súkromie alebo sloboda poznania, nič také ešte neexistuje.“

Vedci už dekódovali rôzne aspekty jazyka, ako je fonetika, syntax a sémantika. Potom je už len záležitosťou času, kedy sa bude dať dekódovať aj vaša vnútorná reč – samotné vaše myšlienky a zmýšľanie.

„Keď tie modely máte,“ povedal Gallant, „tak už viete jazyk dekódovať. Zrejmou aplikáciou toho teraz je, samozrejme, dekódovanie vnútornej reči.

A keď dekódujete vnútornú reč, tak v podstate máte ten najhorší možný druh zariadenia na dekódovanie mozgu. Alebo, v závislosti od vášho zámeru, ten najlepší. Rozhodne to najkontroverznejšie zariadenie na dekódovanie mozgu.“

Nato sa účastníci panela zasmiali.

Objavia sa prenosné zariadenia na dekódovanie mozgu už o niekoľko rokov?

Gallant je vraj presvedčený, že je len otázkou času, kedy tu bude prenosná technológia na dekódovanie mozgu, ktorá dokáže dekódovať jazyk tak rýchlo, ako vy dokážete písať SMS správy na svojom mobilnom telefóne.

„Budú ich nosiť všetci, pretože ľudia dokázali, že sú kvôli pohodliu celkom ochotní vzdať sa súkromia“. Prototyp by tu mohol byť v nasledujúcom desaťročí.

Hoci upozorňujú na „desivé“ otázky etiky a súkromia, ktoré to vyvoláva, rozhodne neváhajú nad tým, či by do toho mali alebo nemali ísť. Toto sa už deje.

 „Technológia sa nám otvorene chystá priniesť dobu, kedy môžu vládne úrady ľuďom bez ich súhlasu čítať myšlienky a používať ich proti nim na súde, v predkriminalite, myšlienkovej polícii, myšlienkovom zločine.

A o tomto všetkom sa, len tak mimochodom, hovorilo v Davose,“ uviedli Truthstream Media.

Kent Kiehl z Univerzity Nové Mexiko a Výskumnej siete MIND v skutočnosti využil snímky mozgu na niečo, čo pokladá za špecifický podpis mozgu pre psychopatiu.

Uviedol tiež:

„Veľké množstvo výskumu naznačuje, že základné, urýchľujúce črty psychopatie sú povahou vývojové, pričom relatívne trvalé znaky sa stávajú zjavnými pred dosiahnutím veku 10 rokov.“

Ak sa ukáže, že pomocou dekódovania mozgu viete dešifrovať a do veku 10 rokov zistiť, z koho sa môže stať psychopat – čo potom?

Dekódovanie mozgu sa vedci pokúšajú využiť aj na odhadnutie pravdepodobnosti toho, že niekto opätovne spácha zločin, aby ovplyvnili vynášanie rozsudkov za trestné činy.

Panel WEF dokonca použil verejné hlasovanie, aby sa zistilo, komu by ľudia zverili prístup k svojim myšlienkam a spomienkam – či vláde, polícii, svojmu lekárovi, zamestnávateľovi, manželskému partnerovi, alebo žiadnemu z nich?

Tri percentá povedali, že by prístup zverili vláde, zatiaľ čo 25% by ho zverilo svojmu manželskému partnerovi.

Dajú sa implantovať nepravé spomienky

To, čo robí dekódovanie mozgu a použitie čítania myšlienok takým desivým, je sčasti to, že sa dá zmanipulovať.

Profesorka psychológie na Kalifornskej univerzite v Irvine Elizabeth Loftusová vykonala rozsiahly výskum, ktorý dokazuje, že pamäť je nielen nespoľahlivá, ale aj ľahko manipulovateľná.

„Spomienky vieme ľahko prekrútiť v detailoch udalosti, ktorú ste skutočne zažili,“ povedala v roku 2003 pre The Guardian.

„A vieme zájsť až tak ďaleko, že vložíme úplne nepravé spomienky – nazývame ich bohaté nepravé spomienky, lebo sú také podrobné a také veľké.“

Desaťročia jej výskumu jej ukázali, že pamäť nie vždy funguje ako nahrávacie zariadenie, ktoré jednoducho prehráva scenáre, ako sa prihodili.

„Pamäť funguje skôr trochu ako stránka Wikipédie,“ uviedla pre NPR. „Viete tam vstúpiť a zmeniť ju, ale to môžu spraviť aj iní ľudia.“ Nepravé spomienky sa potom dajú implantovať do myslí ľudí a to nie je všetko.

Ďalšou oblasťou výskumu je pátranie po bolesti – po pochopení systémov, ktoré spôsobujú bolesť.

Ak sa dajú manipulovať, potom je možné, že by sa vštepovanie bolesti dalo v právnom systéme použiť aj ako donucovacie opatrenie, uviedli účastníci panela WEF.

„To je úžasné,“ reagoval jeden z nich.

Vláda USA robila experimenty s ovládaním mysle

Ak vám toto znie príliš konšpiračne, príliš bizarne na reálny život, zamyslite sa nad prísne tajným projektom CIA MK-Ultra, ktorý sa zaoberal experimentmi na ovládanie mysle, mučením ľudí a ďalšími medicínskymi štúdiami.

Vrátane takej, koľko LSD je potrebné užiť na „roztrieštenie mysle a odrovnanie vedomia“.

V uplynulých desaťročiach volali technokrati – globálna, zväčša nevolená elita, ktorá na celom svete riadi manažment národov – po „Novom svetovom poriadku“.

V súčasnosti sa začínajú všade s narastaním strachu a spoločenskej kontroly, vyvolanými pandémiou COVID-19, objavovať pojmy ako „Veľký Reset“, „Štvrtá priemyselná revolúcia“ či „Postavme znovu lepšie“.

Všetky tieto pojmy sa vzťahujú k rovnakému dlhodobému cieľu globalistickej agendy – odstrániť demokraciu a hranice štátov v prospech globálnej vlády nevolených lídrov a spoliehať sa pri udržiavaní verejného poriadku namiesto na vládu zákona na technologický dohľad, t.j. dekódovanie mozgu, digitálne „zdravotné pasy“ a iné.

Varovné príznaky sú všade okolo nás, ak sme ochotní vidieť ich také, aké naozaj sú. Jedinou otázkou teraz je, či je ochotných vzoprieť sa dostatok ľudí, aby privodili zmenu.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: Mercola.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A sme v stave, že je najvyšší čas zadefinovať technologickú moc ako štátnu moc! Lebo – predstavte si, že ak sa tieto technológie vyvíjali ako zbrane a tieto zbrane /aj 5G/ niekto umiestni na našom území – kto ich bude ovládať?!

  Detto mediálnu moc! V koho je rukách?!

  • áno, mediálna moc by mala byť v rukách štátu, aspoň väčšinovo. Zbytok v rámci mantinelov.
   Čo sa týka technoologickej moci, áno, ale treba si uvedomiť, že vesmír vždy rešpektuje zákon akcie a reakcie a toto sa stane…

 2. Prečítala som celý článok, keď to bolo na webe Dr. Mercolu tak som len rýchle prebehla tento článok.
  Niečo ma napadá: Myslím, že to predpovedala Sibila: „Živí budú závidieť mŕtvym“.

  • Jean – pripadáš mi ako sapér, ktorý odstraňuje míny niekde na poliach ale zároveň ich ukladá „na výstavu a obdiv“ ľuďom v meste na chodník! S tebou by som ako stroskotanec určite nechcel byť v jednom záchrannom člne!

   1/ Mimozemské entity ovládajú svoje lietajúce stroje svojím vedomím – neviem si predstaviť, že by dovolili ľudstvu rušiť im toto organické telepatické riadenie – v podstate ide tiež o spojenie biotechnológie a umelej inteligencie, avšak o tej transhumanistickej kvalite, keď sú humanoidné bytosti ovládané umelou inteligenciou – to určite nie je. To by neboli entity entitami.
   2/ Ľudstvo stratilo schopnosť – technológiou sugestívnej neorganickej resekcie mozgu – používať obe mozgové hemisféry naraz, čo by som pripodobil energetickému a kvalitatívnemu synergickému efektu v jadrovej technológii – spájaniu dvoch podkritických množstiev jadrovej hmoty. Teda – môžme len odhadnúť, že v prípade spojenia oboch hemisfér do funkčného celku – „budú vybuchovať zariadenia, ktorými sa budú pokúšať nás elektromagneticky kontrolovať“! Tých paranormálnych epizód voči EMG strojom je zdokumentovaných mnoho.
   3/ Pokúsim sa dať dohromady práve metodiku spájania oboch mozgových hemisfér a uverejniť to tu v článku – kvôli obrázkom to pôjde do e-mailu – záleží na redakcii. Materiál pochádza o. i. z knihy, ktorú nenájdete v elektronickej podobe – je problém ju dohladať v knižnom bazári, ale ja osobne som ju mal v ruke vďaka obecnej knižnici v Bratislave. Tie „hemisféry“ sú tam ako zrnko zlata zapadnuté – človeku dôjde význam celého až s odstupom času a v nových súvislostiach.
   4/ Ak sme sa ako duše inkarnovali do tiel tejto doby – neverím tomu, že aj s vedomím súhlasom, že sa počas existencie našich – pre naše duše kompatibilne špeciálne vybraných tiel budeme chcieť geneticky zmeniť! Alkohol, drogy, zlé jedlo, jedy sú o niečom inom! A zmena našich duchovných scenárov „Sibylami“?! S týmto choďte do prdele!

   • K tým obom mozgovým hemisféram – dôležité sú optické cvičenia.

    Tu som vyhrabal už asi 20-ročný obrázok – podotýkam, že tento na tejto stránke nemá požadovanú ostrosť – dosť pixelov, takže tie 4 „gombíky“ na obrázku sú nezreteľné – majú vyzerať ako slzovité gombíky na elektrickom variči – ale v rôznych polohách, čo je zrejme spúšťací kód!

    Obrázok – v lepšej kvalite – graficky vyčistený /možno-určite bude inde uložený/ – teba vytlačiť na čistý biely hárok papiera. Potom sa treba postaviť oproti prázdnej bielej stene – tak do 2 metrov odstup. Potom sa treba sústrediť na tie 4 „gombíky“ na obrázku – najmenej 10 sekúnd – koľko sa dokážete – nepočítať – sústrediť sa len na tie body – najlepšie za asistencie kamaráta, ktorý odhadne čas. Na povel „teraz“ – uprieť zrak na bielu stenu a súčasne rýchlo mrkať. Nemal by som prezrádzať, ale je to fuk – oproti vám sa objaví veľká sférická hlava Ježiša Krista a budete vidieť každý detail tváre – každý vlas a chlp a živé oči! Z grafiky obrázku je jasné, že vízia nemôže byť len negatívom inak hrubej a nie detailnej grafiky. Svedkovia popisujú obraz rovnako – nejde teda o svojské videnie – nejakú osobnú predstavivosť. Je to kódovaný obraz. Myslite si o tom čo chcete, ale neveriaci majú naozaj problém s týmto obrazom, takže ani neoponujú optickým klamom – obraz nevidia. Je to kód! Aj blokovanie oboch hemisfér je kódová záležitosť!

    Toto som našiel podľa vyhľadávaných slov – „obrázok Ježiš Kristus optický klam“
    https://oddileceksidlicek.estranky.cz/clanky/opticke-klamy/jezis-kristus.2.html

    • takých ľudí ako TY Maroš treba viac
     inteligentných ,rozhľadených…..
     pokiaľ sme na svete ,tak žime, šírme pozitívne
     myslenie….a urobme všetko,aby sme napredovali,aj keď
     musíme rátať zo zlobou…čo sa da robiť

  • Milá Jean, citát spájaný s katastrofickým dianím a zmenami vo vnútri nás i mimo nás „na konci sveta“ ( = na konci tohto systému vecí), kedy sa rozmôže zlo do takej miery, že „živí budú závidieť mŕtvym“, sa nachádza v biblii, v poslednej knihe nového zákona (resp. novej zmluvy) – v Zjavení Jána. Tento hrôzostrašný scenár predpovedá sionský boh.
   Či on má život večný?! Že sa mu jeho niekoľkotisícročné apokalyptické predpovede postupne a tak dôsledne plnia. Zrejme áno.
   Ak je tu akýsi „boh“ zla (a stále ostrejšie vidieť, že je), potom musí existovať aj opak, moc niečoho, čo spĺňa mravné normy, čo je v súlade s ľudskosťou – teda dobro. Zatiaľ ešte stále vnímame aj túto entitu.
   Nádej umiera posledná (…už len dúfať, že nedodýcha nikdy). Ja v konečné víťazstvo toho, po čom absolútna väčšina z nás nadovšetko túži – vo víťazstvo Spravodlivosti a Lásky – stále verím.

 3. https://www.naturalnews.com/2021-01-08-portuguese-nurse-dies-after-receiving-coronavirus-vaccine.html#
  Portuguese nurse dies after receiving coronavirus vaccine
  Portugalská sestrička umiera po prijatí koronavírusovej vakcíny

  A 41-year-old pediatric nurse from Portugal dropped dead not long after being injected with the first dose of Pfizer’s Wuhan coronavirus (COVID-19) vaccine.
  Reportedly in “perfect health” prior to getting jabbed, Sonia Azevedo, a mother who worked as a surgical assistant at the Instituto Portugues de Oncologia cancer hospital in Porto, was one of 538 healthcare workers at her facility who received the first dose of the Pfizer-BioNTech China virus jab on Dec. 30.

  Ide o 41 ročnú sestričku, ktorá zomrela krátko po prijatí Pfizer vakcíny. Predtým bola úplne zdravá.

 4. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/01/09/google-partners-with-industry-lapdog-to-promote-vaccines.aspx
  V tomto článku Dr. Mercolu je vysvetlené ako Google vyhľadávač bude ukazovať len pozitívne články o vakcínach, budú sa objavovať len články ktoré propagujú vakcináciu.

 5. Definitiva

  Nenájde sa väčšina, ktorá tieto technológie odmietne. Ale nájde sa skorumpovaná politická reprezentácie, ktorá presadí záujem elít. 5G sú ponúkané ako technológia, ktorá obrovsky uľahčí a spríjemní život, masy ju s radosťou prijmú, o jej škodlivosti nechcú počuť, dav verí vodcovi a nie vlastnému rozumu.
  Podľa výskumov sú 2/3 ľudstva mentálne mierne retardovaní, bez ohľadu na rasu. Táto demokratická väčšina bude vždy voliť svoju horšiu budúcnosť, stačí, ak masmédiá povedia, koho majú voliť.
  Vždy budem opakovať Velička: Človek je stádovo tlupová dvojnohá opica. Stádo prijíma názory vodcu, bez ohľadu na jeho IQ a tlupa slúži na dosahovanie cieľov. Dnešné politické strany sú tlupy.

  Viktor Timura vo svojom životnom diele na základe archeologických faktov hovorí, že neandertálec a predchodca dnešného človeka žili vedľa seba, neandertálec používal viac nástrojov a jeho mozog bol vyvinutejší. Potom nastal zlom, Homo sapiens začal prudko napredovať až po dnešok.
  Genetika je kopírka, mutácie sú zriedkavé. Aj duchovno dnešného človeka sa bez zmeny dedí po tisícky rokov. Ako sme v stredoveku prijali dobu temna a jediné správne rímske katolícke kresťanstvo, tak sme dnes prijali Covid podvod a Veľký reset. Elity zbohatnú a stádo schudobnie, zažije dobu temna. Školské osnovy sú už dávno zmenené a dnešné mladé generácie sú už dostatočne zdegenerované, ľudstvo debilnie, to sú fakty, mladí odmietajú poznanie predkov a tradície.

  S ľudstvom je to už tak, ten, kto sa chopí moci, si môže zaviesť vlastné otrokárske zákony. A ľudstvo prijme vždy prijme písmo sväté, New Age. Dav nie je vyzbrojený, proti puškám stoja zničujúce armády štátov, štátna moc, prokuratúra, súdy, polícia, sú skorumpované, zamestnanie a peniaze dávajú ľuďom korporácie, ktoré slúžia elitám a sú vlastnené ich bankami.
  Štáty sú koncentráciou moci a iba ona dokáže vybudovať silné armády. Štáty sú riadené nadnárodnou mocou, na švajčiarsku priamu demokraciu a neutralitu zabudnite, nie sú vám dovolené.
  Dnešná demokracia, vláda mentálnych retardov, má všetky znaky otrokárskeho a fašistického režimu. Otrok nemá na výber, poslúchať, alebo zomrieť. A fašizmus to je spolčenie moci peňazí s autoritou štátu na úkor vlastných občanov. Má niekto iné poznanie?

  Žaloba proti bádateľovi.sk je obrazom moci degenerátov, ktorým došli fakty a argumenty a nedostatok ducha idú nahrádzať súdnym procesom.
  Všetko, čo ľudstvo dosiahlo, vzniklo vďaka komunikácii medzi ľuďmi. Človek sa vyvinul ako tvor spoločenský, človek na pustom ostrove, alebo na samotke zdebilnie, miliardári zbohatli-nakradli majetok v spoločnosti a nie sólo, na Mesiaci. A dnes niekto zakazuje iný názor, odmieta diskusiu, výmenu skúseností. Nastupuje novoveký stredovek, ale oveľa temnejší.

  Pjakin vraví, že Hitler, Vlasov, fašizmus… sa nesmú zakazovať, naopak musia byť dostupné knihy, fotografie, filmy a musí sa viesť diskusia o režimoch proti ľudstvu, lebo ľudský mozog, vedomie, sú konštruované pre dobro, treba každému trpezlivo vysvetliť, čo je dobro pre jedinca a spoločnosť a že človek bez spoločnosti a mimo nej nie schopný existencie. Človek sa rodí ako dobrý, to len vládnuce režimy robia z ľudí obludy.

  Bádateľ.sk nesmie byť zakazovaný, naopak musí byť zverejňovaný a diskutovaný, musí byť vytvorený priestor, aby sa dôkazy, fakty a argumenty dostali na svetlo sveta a širokým masám. Prečo nikto nežaluje sektárov, Covidistov, jezuitov, baptistov? Pritom Covid sekta spôsobila ľudstvu stá miliardové škody a rozvrátila spoločnosť aj rodiny.

  • Pán Definitíva, zase ste to veľmi dobre zhrnuli. Je to smutné čo robí náš minister zdravotníctva (ktorý pretláča vakcíny a chce sa starať o naše duševné zdravie, t.j. pretláča psychiatrický biznis). Bohužiaľ pán Krajčí je obkolesení ľuďmi, čo sú podporovaní farmaceutickým priemyslom. Každý hľadí len a len na peniaze, človek nikde a mám pocit, že dosiahnu až zánik ľudstva na tejto zemeguli (kvôli peniazom). A nemyslia na svoje deti, svoje vnúčence na svojich starých rodičov…
   https://zemavek.sk/policia-zacala-trestne-stihanie-voci-portalu-badatel/
   Polícia začala trestné stíhanie voči portálu BÁDATEĽ
   No comment – bez komentára

 6. https://zpravy.dt24.cz/zahranicni/ockovani-je-chemicky-bordel-odmitam-ho-za-pandemii-stoji-farmaceuticke-firmy-uvedl-robert-fico/
  Očkování je chemický bordel, odmítám ho, za pandemií stojí farmaceutické firmy, uvedl Robert Fico.
  Podľa Róberta Fica za každou pandémiou stoja farmaceutické firmy. Odmieta očkovanie, pretože je to podľa neho chemický bordel.

 7. Veď čítanie myšlienok nie je žiadna novinka, aj keď to dokáže len pár ľudí na Zemi. Je ich málo, ale sú. Dostanú sa do vášho myšlienkového biopola … o tom už vedeli svoje mystici, jogiovia či okultisti v r. 1933

 8. virus covid-19 bol izolovaný.. https://fullfact.org/health/Covid-isolated-virus/
  čo je na tom pravdy? info je z 11.11.2020

  • Ten článok neposkytuje žiadne dôkazy izolácie, akurát tvrdí, že sa tak údajne stalo (odkazuje na pár iných stránok) a potom spochybňuje Kochove postuláty pre vírusy. Je pravda, že pre vírusy sa lepšie hodia Riversove postuláty, no o tých sa nijako nezmieňuje.

   Pre dokázanie vírusu je potrebná purifukácia (vyčistenie vzorky) a následná izolácia vírusu. Jeden z odkazov, na ktorý článok odkazuje (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7045880/) uvádza, že k „vyčisteniu použili“ antibiotiká a bunky z opičích obličiek.

   Toto oni nazývajú „purifikácia“? Má to 2 ťažké problémy.

   1) Antibiotiká stresujú bunky a tie môžu začať vylučovať exosómy, ktoré sa podobajú na vírusy. Vedci si mohli tieto exosómy zameniť za koronavírusy.

   2) Tým, že do toho primiešali opičie bunky, tak vzorku nie že „vyčistili“, ale kontaminovali. Ako vieme, že to, čo následne našli, nie sú nejaké exosómy alebo vírusy z tých opičích buniek?

 9. Květa Čihařová

  Zdravím všechny, co píšete přede mnou. Shrnuli jste to na jedničku. No ale, jak podle Vás z toho ven? A pane Maroši, napsal byste mi, jak jste postupoval při makrobiotice? Prosím. [email protected]

 10. Prekopírovala som „zaujímavý blog“:
  Aj Slovensko začalo s dôchodkovou reformou …, štát vyjde omnoho lacnejšie zaočkovanie dôchodcov, kde väčšina berie niekoľko druhov liekov a nevie sa vôbec určiť aký vedľajší účinok bude mať vakcína, ako vyplácanie dôchodku ďalších desať rokov…, nuž prečo nedať dôchodcov zaočkovať…,
  Tento blog je pod článkom:
  https://www.hlavnespravy.sk/spor-medzi-statom-peru-a-pfizerom-farmaceuticky-gigant-chce-pravnu-imunitu-v-pripade-vedlajsich-ucinkov/2400740
  Spor medzi štátom Peru a Pfizerom: Farmaceutický gigant chce právnu imunitu v prípade vedľajších účinkov

  • Toto som prekopírovala z tohto článku:
   Hoci vakcína od Pfizeru bola schválená zdravotníckymi orgánmi vo viacerých krajinách a Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO), na povrch vyplávalo viacero alarmujúcich správ o nežiaducich vedľajších účinkoch po očkovaní.

 11. Veľmi zaujímavé, odborné video o COVID-19 v maďarčine:
  https://www.youtube.com/watch?v=C_ntM7MF3Gk
  V tomto videu je uvedené, že preto sme testovaní, lebo sa zbiera naše DNA.
  Vakcíny vôbec nepomôžu (vírus sa stále mení).
  Je tu spomínaná vlnová genetika, vlnové otrasy, jazyk génov.
  Kto vie maďarsky oplatí sa to vypočuť.

 12. Článok + video o očkovacom biznise:
  http://www.nwoo.org/2021/01/01/odhaleni-vakcin-epizoda-1/
  Odhalení vakcín – Epizoda 1

 13. https://www.protiproud.cz/politika/5555-lockdown-uz-navzdy-spiknuti-proti-lidstvu-se-jiz-ani-netaji-kontury-velkeho-resetu-nevolnictvi-a-svetovy-digitalni-koncentrak-vse-probiha-za-kourovou-clonou-vykonstruovane-pandemie.htm
  Lockdown už navždy: Spiknutí proti lidstvu se již ani netají. Kontury Velkého resetu? Nevolnictví a světový digitální koncentrák. Vše probíhá za kouřovou clonou vykonstruované pandemie

  • Ďakujeme pán Majko, že ste dali sem tento článok. Len to je „zúfalé“, že mnohí ľudia neveria, ja mám vo svojom okolí ľudí čo sa už nevedia dočkať tejto vakcíny a nedajú si vysvetliť. My čo do toho ako tak vidíme sme pre druhých len konšpirátori.

 14. Chcem sa vyjadriť teraz k Nitre otestovaných 10 585, pozitívnych 295 a teda zdravých 10 290. Podobné to bolo aj v Trenčíne.
  Ja jednoducho tomu nechápem, veď pandémia musí podľa lekárskej terminológie byť ak pozitívni prevládajú nad negatívnymi.
  Prečo sa nepíše aká veková kategória je medzi mŕtvymi,ale ak sú to staručkí ľudia, tak akú majú títo perspektívu. Veď všetci vo vyššom a vysokom veku už nemyslia na nič iné ako na smrť a neverím, že boli zdraví, že iná choroba u nich nebola, že jediný dôvod bol covid. Ja viem každý chce žiť, ale zákon prírody neprerobíme. No a tí čo sa dostanú na covid odd. musia tam zotrvať 3 týždne, tak samozrejme, že miesta sa zapĺňajú.A keď zomrie nedajbože mladší pacient, veď aj toto história pamätá, že sa to stáva,hoci to neprajem nikomu.
  Veď v SR sa pretestovalo vyše 3 mil. ľudí a hovorilo sa, že to porazíme a stalo sa?
  To už iné sa robiť nebude len testovať, aby vakcíny nevyšli navnivoč ako vyšli vakcíny proti chrípke? A mnohí čo boli zaočkovaní aj proti nej aj tak ju dostali a ešte oveľa horšiu. A teraz nám sľubujú, že vakcinácia proti covidu bude neustála a ako vidieť aj testovanie.
  Ľahko sa rozpráva spoza stolov kde mesačne pristane na účtoch 5 tis. eur,ale tí čo prichádzajú o existenciu a nemajú pomaly čo do úst ako majú žiť? Pýtam sa tí už
  nebudú zomierať na hlad na psychiku na iné choroby a beznádej? A to sa potom ako pomenuje. Či to je úmysel?

 15. Nejdná sa o kódovaný obraz, ale o jav zvaný kompresia, kedy si náš mozog skladá dokopy detaly ktoré nemajú zmysel do celku, ktorému rozumie. Ja som tam videl Štúra 🙂

  • Ja – po dedovi „štúrovec“ som tam videl metrovú hlavu Krista. Ako to že Krista, keď sa nepodobal na tých všetkých Kristov kristušák? Koľkáty život tu žijeme? Možno si len mladšia duša a Štúra si naozaj zažil – ale nie Krista. Myslím, že ako neveriaci gymnazista som si zažil Štúra za socíku až až. Čo pvieš na tie gombíky? Ak nájdemv starých materiálovh lepší obrázok – zavesím to. Ozaj – vyskúšal si to hore nohami?

 16. Najdou se jiz tak sfanatizovani idioti v USA, ze se doslova rvou o poradi na Vakcinace asi naprogramovane smrti – depopulace , a nosi enjen na ulicich ale jiz pry dokonce take doma dvojite nahubky typicke pro GOJIMUM, nebo vsteklych a nebezpecnym psum.
  Predvcirem se na TV Bloomberg ukazovala nova tmavsi zena v Africke mode nova sefka WHO.
  Nikdy ani malou vranu jsem tak krakat neslysel. Ano vemme lidem radne vzdelani, informace, Boha, Bozi Moudrost a pak rodinu, otevrenou mysl a mame z nich stado lehce jiz manipulovanych ovci. V 1968+- vysla v cestine Sci-Fi kniha od Julian Huxley (clen a ideolog planu OSN / UN) kde se o tom co se dnes deje dosti podrobne jiz pise – deti vyhrabene KLONOVANIM v laboratorich…
  Je zajimave, ze specialoni privatni skoly a pri Synagogach, muslimskych centrech a synagogach kde se chodi roztrousene po jednom zadnima vchodama atd atd… (take pry gajovske bary, neb davy BLM) – pro ne neexistuje vubec nic, nebo pro ty vybrane na utecenecke multimiliardare elity a jejich sidla na ostrovech.

  Jestli nekdo si jeste mysli, ze je reinkarnace, tak to mohou byt jen manifestace „-ZLI DUCHOVE“ kteri jsou umisteny a operuji v postizenem jedinci. Oni jsou spirity bez tela a potrebuji se umistiv v nekom z nas.
  Viz Bible, ti kterim udealli revoltu proti Bohu tak jim byli odnaty tela, jinam muzem ziti jiz 4. civilizaci na Zemi, vzdy zanikle, ze by nas cekalo diky silencum typu Gatesovych lunatiku – opet? Magneticke poly se meni asi opet za 42000 roku coz je predzvest mozna neslychanych katastrof v nasledujicim stoleti, to je to silenstvi o Globalnich … a veskereho zneuziti Sedivaky, Reptilians, Annunaki…
  -jak Jezis Kristus vyhnal spirity a oni se dostali do stada prasat ktere se hnali a utopili … a postizeny byl zdrav atd atd…
  Ja mam za sebou nekolikrate klinicke smrti od 2010 napadenich …
  1. skoro zemrel kdyz jsem po valce dostal detskou multivakcinaci asi CIBA nebo La Roche… (v 1948 komuniste vse podobne striktne zakazali a jiz zadni postizeni …) mnoho deti pak zemrelo nebo bylo postizene take typem polio ochromeni.
  Podobne za Hitler se masivne a tajne sterilizovali lide slovanskeho puvodu, neasimilovani take ve Widni ve slovanskych distriktech..
  A pamatujete jak Geramny povrazdili a ponemcili zbytek Polabskych Slovanu, a uzemi byvale Luzice az Saxony kdysy patrici pod Korunu Ceskou?

  A Marosku vyhledej slova Bismarka jaky dava navod ke zniceni Slovanstva rozdel je a postvi proti sobe, izoluj od Ruska a mas jejich uzemi … a nyni se jiz vse deje zneuzitim a depopulace Ukrajincu a postvanim Polakum, take Rumunum a pobaltskych republik v NATO agresivnich pakgtech …

  Mejte se! Kde ma Badatel prekladace do English, Spanelstiny, Rustiny … jako maji nektere jine publikace ..
  Musime byt navzajem informovani a ukoncit terror Hlavnich SILENCU – Knezu – Socio-Psycho-Patu, Narcisistu a terroristu kolem skryvajicich se za jejich organizaci WHO, OSN, bezziskovek cenzur az NATO…

 17. Z toho článku mrazí. Člověk má pocit bezmocnosti. Určitě se lze bránit, prostě nikoho do svého nitra nepustit. Na to je třeba určitá síla, ale to se dá vycvičit. Méně namáhavé je vyvolat si v mysli nějaký obraz, který dotyčné bude nudit a ten jim dokolečka promítat a dál se nedostanou. Ne každý člověk sám o d sebe to zvládne, ale s pomocí Boží to zvládne každý. Samozřejmě, že je třeba se nebát, strach paralyzuje a zneschopňuje se bránit. Nedělám si iluze, že se většina lidí vzepře. Když s nimi nehne hrozba bídy a války, tak už nic. Obraťme se k Bohu, poslouchejme Ho, důvěřujme Mu, On je všemocný, dokáže nás ochránit i zajistit. A naše myšlenky nenaskenuje a nepřečte si nikdo, skener, čtečka narazí na zavřenou bránu, kterou nedokáže prolomit.

Pridajte komentár

*