Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Globalisti z WEF sa chvália hackovaním ľudí: Dokážeme z vášho mozgu vyčítať tváre aj PIN kódy


Print Friendly, PDF & Email

Globalisti z WEF sa chvália hackovaním ľudí: Dokážeme z vášho mozgu vyčítať tváre aj PIN kódy

(Ethan Huff, Natural News) Globalisti sú už takmer hotoví s odobratím vašej slobodu prejavu. Ďalšou časťou ich agendy je teraz ukradnúť vám slobodu myslenia.

Na tohtoročnom výročnom stretnutí Svetového ekonomického fóra (WEF) vo švajčiarskom Davose viedla globalistka Nita Farahanyová prednášku s názvom „Ready for Brain Transparency?“ (Ste pripravení na transparentnosť mozgu?).

Počas tejto prednášky diskutovala o ďalšom globalistickom sprisahaní s cieľom dekódovať a kontrolovať myšlienky ľudí hackovaním ich mozgových vĺn.

Farahanyová predstavila hypotetický scenár, v ktorom by zamestnávateľ mohol špehovať myšlienky svojich zamestnancov s cieľom merať ich výkon na pracovisku, ako aj identifikovať akúkoľvek potenciálnu nezákonnú činnosť, do ktorej by sa mohli zapojiť.

„Dokážeme zachytiť a dekódovať tváre, ktoré vidíte vo svojej mysli – jednotlivé tvary, čísla, aj PIN kódy k vášmu bankovému účtu,“ fantazírovala Farahanyová pred svojím globalistickým publikom.

Na videu nižšie (v angličtine) si môžete pozrieť dystopickú ukážku možnej budúcnosti „hackovateľných ľudí“, na ktorom vláda prišla do firmy zabaviť ročné záznamy mozgových vĺn zamestnancov, medzi ktorými hľadala spolupáchateľov na základe ich synchronizovanej mozgovej aktivity:

„Umelá inteligencia umožnila pokroky v dekódovaní mozgovej aktivity spôsobmi, o ktorých sme si nikdy predtým nepomysleli, že sú možné,“ pokračovala Farahanyová počas relácie.

(Súvisiace: Toto všetko je súčasťou pokračujúceho úsilia lídra WEF Klausa Schwaba na „ovládnutí budúcnosti“)

Globalisti chcú špehovať každú vašu myšlienku a čin pre svoje zvrátené potešenie

Nakoľko ľudské mozgy už nemajú byť autonómne, víziu, ktorú predstavila Farahanyová, je úplne možná, rovnako ako mnohé iné dystopické scenáre. To sú veci, ktoré títo ľudia chcú pre vás a vašu rodinu – byť plne kontrolovaní a monitorovaní za každých okolností, vždy a všade.

„Čo si myslíte, čo cítite, všetko sú to len údaje – údaje, ktorých vzorce možno dekódovať pomocou umelej inteligencie,“ dodala Farahanyová o technológii, ktorú ona a jej skupina vyvíjajú.

Takáto technológia už existuje vo forme vecí, ako je napríklad nositeľný Fitbit. V skutočnosti Farahanyová nazvala to, čo bude ďalej na programe dňa v oblasti hackovania ľudského mozgu – „Fitbit pre váš mozog“.

„Nehovoríme o implantovaných zariadeniach budúcnosti. Hovoríme o nositeľných zariadeniach, ktoré sú podobné ako dnes Fitbits, no budú určené pre váš mozog,“ vysvetlila.

„Budú to čelenky alebo čiapky so senzormi, ktoré dokážu zachytiť vašu aktivitu mozgových vĺn, prípadne štuple do uší, slúchadlá, drobné tetovania, ktoré môžete nosiť za uchom. Pomocou nich dokážeme zachytiť emocionálne stavy – či ste šťastný, smutný alebo nahnevaný.“

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Farahanyová počas prednášky o „dohľade nad ľudským mozgom“ pripustila, že túto technológiu možno zneužiť na vynesenie na povrch nášho najtajnejšieho „ja“.

Jej vyjadrenia odrážajú vyjadrenia kolegu globalistu Yuvala Noaha Harariho, ktorý už roky na výročných stretnutiach WEF hovorí, že „už nie sme tajomnými dušami“, ale sme skôr „hacknuteľné zvieratá“, ktoré treba využiť na prácu, zisk a zvrátené vzrušenie zo zneužívania globalistickými úchylakmi, z ktorých mnohí sú pedofilní démoni pokrytí ľudskou kožou.

„Na hacknutie ľudských bytostí potrebujete veľa biologických znalostí, veľa výpočtového výkonu a najmä veľa údajov,“ uviedol Harari v minulosti.

„Ak máte o mne dostatok údajov a dostatok výpočtovej sily a biologických znalostí, môžete hacknúť moje telo, môj mozog, môj život. Môžete sa dostať do bodu, keď ma budete poznať lepšie ako ja sám.“

Podobne ako Farahanyová, aj Harari si predstavuje budúcnosť, v ktorej budú všetci ľudia prinútení „nosiť biometrický náramok, ktorý bude nepretržite monitorovať ich mozgovú aktivitu 24 hodín denne“.

„Počúvate v rádiu prejav „Veľkého Vodcu“ a oni vedia, čo vlastne cítite – môžete tlieskať rukami a usmievať sa, ale ak ste nahnevaní, vedia to a zajtra ráno skončíte v gulagu.”

Záver

Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že globalisti napredujú vo svojej zvrátenej agende míľovými krokmi a nič ich nezastaví, nie je to celkom tak. Stále viac a viac ľudí začína vidieť realitu a „hádžu im do toho vidly“.

Len pred 2-3 rokmi bolo WEF rešpektovaná organizácia, na ktorej výročné stretnutia chodili elity smelo a s hrdosťou. Tohtoročné stretnutie v Davose však už bolo iné. Z pozvaných hostí údajne až polovica neprišla.

A prečo? Lebo začínajú byť celému svetu na smiech. Z uznávanej a obávanej elity sa stali groteskní papaláši snažiaci sa ovládnuť svet v štýle postavičky „Mini ja“ z filmu Austin Powers.

V jednom rozhovore z Davosu si elitných účastníkov doberali dokonca už aj reportéri z médií hlavného prúdu. A globalisti to vidia, vrátane Klausa Schwaba a Billa Gatesa, preto začínajú byť z toho riadne nervózni.

Z ich plánov tak nakoniec neostane nič iné ako len mokré sny. Ľudstvo sa pomaly, ale isto prebúdza!

Ďalšie súvisiace spravodajstvo nájdete na stránke Globalism.news.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Aj fyzici chceli poznať a predpovedať budúcnosť – stačilo málo. Veľa dát o aktuálnom stave častíc vesmíru. Hybnosť a smer… ale narazili. Nedá sa to zistiť. Heissenbergov princíp neurčitosti. Fyzici museli „sklapnúť“.
  Rovnako snívajú títo šialenci. Veria, že „prečítajú“ mozog. To svedčí o ich neskonalej hlúposti. Mýlia si silu výpočtov s rozumnosťou.
  Kedy umelá inteligencia vymyslí matematický vzorec zo zadania? Kedy si UI sama „zadá“ zadanie? Pletú si svoje stroje na ovládanie más s inteligenciou. Na svoju vlastnú škodu.
  Mimochodom – niektorí tvrdia, že realita sa vytvára v našom mozgu. A kde je potom ten mozog?

 2. zabudol som nick

  Dnes Fico na tlačovke verejne vyslovil to, čo som tu písal nedávno: vláda (alebo prezidentka, to je to isté) môže ešte pred voľbami vyhlásiť vojnový stav a žiadne voľby sa v septrembri konať nebudú. Matovič tu bude vládnuť naveky, ako sľúbil.
  A Fico dodal, že títo idioti to môžu naozaj urobiť.

 3. gabriel trakovicky

  😅 😅 😅 to je teda sprostosť. a čo tak z pluvanca na zemi. Idioti, to je len prianie. určite uz majú aj kódy k nukleárny zbrania. 😅😅 no katastrofa, taká blbosť. Veď s bibliou nevedia pohnúť

  • vojna je forma vojny

   Základné „čítanie myšlienok“ je mikrovlnný výsluch. Hlas moduluje mikrovlny a nimi je ožarované rečové centrum mozgu. Človek má „neodbytné myšlienky“, na ktoré reaguje svojimi myšlienkami. Myšlienky sú na čítané na diaľku, človek vysiela. Tak sú z neho vytiahnuté akékoľvek informácie. Obrana je odísť na iné miesto. Tieto zbrane majú dosah len 100ky metrov v otvorenom teréne, alebo pár hrubých stien.

 4. https://www.pioneeringminds.com/wp-content/uploads/2019/10/Neuroethics-and-the-BRAIN-Initiative.jpeg

  Ja by som ju hackol motorovou pílou – a dobre naliatu adrenalínom! Už podľa ksichtu je to psychopatická kreatúra! Navrhujem – oblečte bláznov z detenčných ústavov do „armaniho“ a usporiadajte im konferenciu o lobotómii a sexuálnom zneužívaní!

 5. Ano,
  na prvý pohľad to možno vyrerá nereálne, ako blbosť.

  Ale koľko z diskutujúcich má o tom hlbšie znalosti??? A teda sa k tomu môže „rozumne“ vyjadriť.

  Vždy voláme po nejakom odborníkovi. Niekom, kto sa vyzná a rozumie. Naozaj naše „reakcie a činy“ tomu odpovedajú???


  Aby sme nakoniec neboli poriadne zaskočení…

  • Veľmi presne ti to vysvetlím keď nevedia cestovať ani do inej galaxie môžu si maximálne hojdať svoje gate na hajzli a prečo to viem lebo keby niečo také dokázali už by sme sa otom nebavili ale by zhypnotizovali celé ľudstvo ale k čomu keď majú až tak veľké poznanie že už to nepotrebujú.Je to čistý blud😃🤣🤣🤣.

   • Ešte mám k tomu malú pripomienku. Najväčšia moc je tá, keď už nemusíš mať žiadnu.

    • To sa hovorí o peniazoch – že ich máš toľko, že už na nich nezáleží.

     „Bohatý je ten, kto má dosť!“ – čínske príslovie.
     Niekedy sa tak cítim.

  • Nemusíš byť odborník aby si niektoré veci pochopila. Venoval som tomu trochu času kedysi aj teraz.
   Samozrejme že “vedia” zistiť či myslíš na slona alebo ihlu. Vedia veľa. Ale má to háčik. Existuje vzťah medzi veľkosťou plochy mozgu ktorú skúmaš a vzdialenosťou “senzora”. Sú metódy invazívne (elektródy až do mozgu) a neinvazívne (“zvonka – čapice, ako píšu v článku). Keď chceš snímať aktivitu neurónov musíš byť veľmi blízko – inak snímaš len “mozgovú oblasť”. Ideálne by bolo snímať všetky neuróny – to sa zjavne nedá. Snímať amygdalu alebo hlbšie oblasti mozgu sa tiež neinvazívne nedajú s dostatočnou presnosťou. Takže existujú závažné technické problémy pre “čítanie myšlienok”. Dokonca nielen technické ale aj netechnické. Iné je zostrojiť prístroj čo ovláda “mysľou” na obrazovke kurzor (dva smery) a iné je “prečitaťˇ” pocity, myšlienky, názory… vieš, na čo teraz myslíš keď toto čítaš? Myšlienky sa “prekrývajú”, niekedy sám neviem čo mi “chodí po rozume”. Pocity nesúvisia len s mozgovou aktivitou ale aj s endokrinými žľazami – do tela sa vylučujú rôzne látky ktoré ovplyvňujú pocity, strach, šťastie…
   Iste majú nejaké “výsledky” v tejto oblasti, ale zjavne ešte nenarazili na tú hranicu, na ktorú narazili vedci v iných oblastiach, ktorí si tiež mysleli že budú majstri sveta (fyzici, matematici, biológovia…) vieš o tom, že len 4% DNA je “potrebných”? A že existujú “križovatky” kde sa DNA križuje – kedysi tomu nepripisovali význam, potom zistili že tie križovatky sú akoby “kľúč” že ako sa má čítať DNA ktorá za tým pokračuje – niečo ako kľúč šifry. Takže to, čo kódovala DNA (resp. reťazec nukleotidov) pred tou križovatkou už neplatí pre ten reťazec ZA križovatkou… príroda funguje s OBROVSKOU efektivitou. S minimálnou možnou spotrebou energie. Ak prestaneš bunku kŕmiť glukózou (nepamätám si presne tie cukry, ide o princíp), a začnej jej dávať LEN sacharózu, neprepne sa na štiepenie sacharózy hneď, lebo ju to stojí veľa energie. A glukózu štepí s najmenším výdajom energie. Ak má však zomrieť, prepne sa na štiepenie sacharózy. Keď jej však POTOM odoprieš sacharózu a začneš jej dávať znova glukózu (ktorú štepí najefektívnejšie), NEPREPNE sa hneď do pôvodného režimu, lebo to stojí VIAC energie ako keď zostane v novom režime.
   Ešte k tomu mozgu. Ľudia doteraz nevedia “ako” mozog ukladá spomienky a ako vlastne vytvára myšlienky. Slová sú formálny systém ktorý utvorili ľudia, mozog bol skôr ako náš jazykový formálny systém. keď poviem “stôl” každý si predstaví v mysli iný stôl, a to je primitívne slovo. Vyjadriť slovami iektoré myšlienky je ťažké. Niekedy to neviem ani ja – ako by to mohol vedieť stroj ktorý sa na mňa “len pozerá”? Mať dostatok údajov pre celý mozog s dostatočne jemným rozlíšením (stovky neurónov) by vyžadovalo ukrutný tok dát v reálnom čase – ale povedzme, že to vedia urobiť. Najťažšia časť tejto ich zábafky je oddeliť užitočný signál od šumu (nielen technicky ale hlavne významovo), čo z tých dát SÚVISÍ s myšlienkou a čo nie… a neviem si predstaviť, aby stroj zistil KONTEXT myšlienky a vedel ju zaradiť a “pochopiť” jej význam.
   Celkom dobrý článok, ktorý sa venuje umelému “mysleniu” je tu:
   https://ippr.sk/c/214-utopie-umele-mysli

  • mier je forma vojny

   Psychotronické mikrovlnné zbrane sú zákonom zakázané ale bežne sa používajú. Dajú sa kúpiť komplet s programom za pár tisíc. Najviac zločinov je spáchaných nimi. Jedinou obranou proti ním je EMI.

 6. NR SR svojím – „demokratickým“ (keď Matovič vydieral Sulíka) – hlasovaním – dňa 31.1.2023 o tom, že termín predčasných volieb bude až – 30.9.2023 (ak teda – vôbec – budú..), t.j. až o 10 (slovom: DESAŤ) mesiacov po – odvolaní vlády. Ukázalo sa, že sa jedná – zrejme o – svetový unikát.

  Lebo:
  1/ Dnes (2.2.2023) bulharský prezident vypísal 5.-te (slovom – PIATE!) parlamentné voľby v priebehu 2 rokov. Predčasné voľby budú 2. 4. 2023 – ( ergo už o 2 mesiace!)

  https://www.teraz.sk/spravy/bulharsky-prezident-vypisal-5-parlame/691762-clanok.html

  2/ Hlava štátu Kazachstan – Tokajev dňa 19.1. 2023 rozpustil parlament a vyhlásil nové predčasné voľby na deň – 19. 3. 2023 – (ergo už o – 2 mesiace!!)

  https://www.aktuality.sk/clanok/X0PN7mm/prezident-kazachstanu-rozpustil-parlament-vypisal-nove-volby/,

  3/ V Izraeli – „krajina“ – srdcu-blízka – Čaputovej, boli od apríla 2019 do novembra 2022 v poradí už 5.-te (slovom: PIATE) parlamentné voľby! Atď..
  https://www.trend.sk/spravy/izraelske-volby-zrejme-vyhral-netanjahu-vyplyva-exit-pollov?itm_brand=trend&itm_template=article&itm_modul=neprehliadnite&itm_position=1

  P.S. Podstatou existencie – tzv. -„demokracie“ – sú lži. Oni jednoducho nemôžu prestať klamať. Keby začali hovoriť o sebe – pravdu, okamžite by stratili moc.
  A preto: Progres dnes – znamená – regres. Zregenerovať – znamená – zdegenerovať. Klíčiť – znamená – ničiť. Hodnoty sú – prázdnoty. Udávať smer – znamená – udávať. Česť je dnes – neresť.
  Už aby to – čím skôr – šľak – trafil!!

 7. NWO-reality

  PAMATUJTE SI ! ! !
  To, o čem se mluví, už dávno existuje, jenom je to teď potřebné dostat mezi lidi.
  Výzkum probíhá: tajné služby, armáda, policie a veřejnost.
  https://www.youtube.com/watch?v=8jc8URRxPIg
  Pozn. podívejte se na rok.

 8. To je pokrok?
  Z doktora horáka taky vyrazili že je fučík. 🙂

 9. Magdalena

  Mimo téma. Dnes ráno v Brně jsem nevěřila očím. V obchodním domě OMEGA automat na Mariuhanu /platba jen kartou, identita konzumenta jasná/. Trochu jsem zapátrala a další automat je umístněn v OC LETMO. Nápis na boku automatu hlásá „Na vlně pohody“ Legální a snadný přístup i nezletilích k d rogám . https://www.ocletmo.cz/cs/obchody-sluzby/63-cbd-automat
  Na SK taky nezaostáváte, kamenné prodejny trávy – Bratislava, Žilina,Piešťany. https://www.cbdpredajna.sk/ Legální nabízení dro g. Když si pomyslím kolik lidí vláčili po soudech,nebo sedí kvůli rostlince konopí v květináči .https://www.novinky.cz/clanek/krimi-pestoval-konopi-na-bolave-koleno-a-soused-ho-udal-muze-z-klatovska-ceka-soud-40356025

  • To budú “dobrí” budúci voliči…

  • mariankosmac

   Neplaš, skutočná marihuana je u nás stále prísne zakázaná. Tu sa jedná o CBD konope, ktoré neobsahuje THC takže sa z toho nezhúliš. Má to byť proti depresii a tak, naštuduj si účinky CBD. V tejto dnešnej skujvenej dobe keď tú máme samovraždy na dennom poriadku si myslím že je to i potrebné. Ak to vôbec funguje. Neviem, mal som CBD med a nejaké účinky som moc nepociťoval.

   • To není pravda že tyhle výrobky nemají THC ,drží se zákonem povolené normy /?/ 0,3% THC .Přísně zakázané je i dělání pokusů na lidech .Neplašte ,je to jen neškodná vakcína na Covid bez vážnějších vedlejších účinků .To bylo bagatelizování aby to veřejnost přijala,že ?. Sami prodejci píšou že obsah THC na první pohled není rozpoznatelný /sušený květ jako sušený květ / někteří se dokonce veřejně chlubí na svých e Shopech s obsahem THC do 1% ve svých výrobcích. https://www.budsforbuddies.com/no-1-23-cbd-1-thc
    Tenhle nezákonný prodej se přehlíží .
    Tahle citace že je to nelegální to potvrzuje : “ Podle mluvčí ministerstva zdravotnictví Gabriely Štěpanyové ale v případě prodeje výrobků s obsahem THC nastává problém a nemusí se jednat o zákonem schválenou činnost. „Pokud výrobek obsahuje jakékoli množství THC, není v souladu s právním řádem České republiky, aby byl volně prodáván,“ sdělila pro Lidovky.cz. Podle ní tedy není pravdou, že by prodej extraktu či pryskyřice z konopí s obsahem do 0,3 procenta látek ze skupiny tetrahydrokanabinolu byl volný a nespadal pod zákonná omezení. „Zákon neumožňuje fyzickým osobám nabývat návykové látky a přípravky s jejich obsahem jinak než na základě receptu či v rámci hospitalizace,“ říká mluvčí.

    Zdroj: https://www.lidovky.cz/byznys/trava-z-automatu-konopne-vyrobky-bez-omezeni-budou-v-cesku-az-na-50-mistech.A200717_131348_firmy-trhy_tesa

    Podle toho co jsem slyšela z jedné nahrávky legalizaci“ trávy „hodně protlačují,propagují a dotují Rotschild /Rockefeler a za údajnými léčivými účinky jde o to aby se to veřejnosti lépe podsunulo .Co je léčivé nemůže být předce škodlivé jde o psychologickou manipulaci . Oproti minulosti jsou vyšlechtěny takové druhy konopí aby obsahovali omnoho vyšší podíl THC a zanedbatelný až žádný léčivý účinek . Zase se lidem něco podsouvá salámovou metodou a řečmi o spáse.

 10. Magdalena

  Na pytlíčcích se sušenými květy Mariuhany je napsáno že jsou to jen vzorky a nejsou určeny k použití a k čemu teda? k zarámování?

 11. kvakcína je sloboda

  ak by boli naozaj tak ďaleko s čítaním myšlienok, nemuselo elonkovi muskovi zahynúť toľko opíc po implantovaní čipu do mozgu!!!
  myslím, že je to ich zbožné (alebo zúbožené?) želanie
  z WEF-ky sa stal cirkus Humberto

 12. Depopulácia umelou stravou v plnom prúde! Už sa to začína v nemeckom LID, čoskoro potom kaufland, keďže má rovnakého debila za vlastníka a čoskoko aj u nás ! https://necenzurovanapravda.cz/2023/02/nemecky-retezec-ktery-hojne-pusobi-take-u-nas-chce-postupne-utlumit-prodej-masa-a-prejit-na-bezmasou-stravu/ !
  Našťastie nie sme odkázaní na tieto reťazce, ktoré odporúčam bojkotovať !

  • Kanadská vláda donutila mléčnou farmu vyhodit 30 000 litrů mléka, protože překročila kvótu.
   Vládní regulace se v minulosti již mnohokrát ukázala jako neefektivní, ale kanadská vláda ji vynesla do nových výšin. Šéfkuchař Andrew Gruel sdílel tweet od @BushelsPerAcre, který obsahoval klip s mléčným farmářem z Ontaria, který trval na tom, aby světu ukázal, jak je kanadská vláda zodpovědná za obrovské plýtvání dokonale kvalitním mlékem. Mlékař vysvětluje, že krávy v zimních měsících produkují více mléka než obvykle, protože krmivo je velmi konzistentní. To má za následek, že farma „překračuje naši kvótu“, která je přísně regulována vládou a DFO (Dairy Farmers of Ontario).
   https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/kanadsky-farmar-natocil-video-co-ho-nuti-vlada-delat-s-mlekem/
   *****
   Pro mnoho lidí přestat nakupovat v nadnárodních řetězcích je rovno smrti, protože to znamená začít přemýšlet a chovat se zcela jinak, což je pro hodně lidí nepředstavitelný problém.

 13. Číst emoce možná jde, ale k čemu to komu bude? Když se pohádají manželé a pak jdou do práce, jsou pořád naštvaní. V práci tedy podle čtečky mozkových vln usoudí, že jsou naštvaní na šéfa, když jim zadá úkol? Celé je to jen výmysl a strašení lidí. Jsou to idioti. To už mnohokrát dokázali. Navíc myšlenku nejde přečíst z diagramu mozkových vln, jen emoce. To jsou mi ale zase hovadiny, co vymyslel WEF. Asi někdo z miliardářů vytahal pěkné prachy na tenhle „výzkum“. 😀

  • Navíc tzv. „budoucnost“ existuje jen v mozku těchto šílenců. Ve skutečnosti nic takového není. Je jen „teď“.Hmotná minulost a budoucnost jsou jen dementním výplodem tzv. západního lineárního myšlení, které bylo vždy určeno k ovládání mas. například v Mongolsku nic takového nenajdete. Tenhle model, co hlásá WEF se může uchytit maximálně tak v Evropě a Severní Americe, jinde se jim vysmějí, jak jsou blbí.

   • Objektívne

    Ak to premyslíte najpoctivejšie ako je možné, tak prídete na to, že neexistuje ani „teď“.

    • Když TEĎ nenakrmíte tělo, zemřete hlady. Je na vás, jak se zachováte. Psala jsem o sociálním aspektu myšlení, duchovní věci patří jinam, týkají se jen těch, kdo praktikují, nikoliv všech lidí na planetě. To byste si měl urovnat v hlavě.

     • Objektívne

      Už keď dopoviete „teď“, tak je to minulosť, dokonca už keď vznikla myšlienka na vyslovenie „teď“, tak sa „teď“ stáva minulosťou. Človek si nevie uvedomiť veľmi krátke okamihy času, podobne ako keď sa pozeráte na film. A.Einstein to pekne vysvetluje v teórii relativity. Ja by som sa priklonil k verzii, že všetko je minulosť.

   • Čítať myšlienky môže človek, ktorý vidí auru a vie ju aj dokonale rozpoznať. Takých ľudí je na svete málo. Ale toto majú týto ľudia od narodenia. Ale dá sa to aj naučiť, Bardon v knihe Brána k opravdovemu zasvěcení to opisuje. Ale to sú ťažké cviky a keby to chcel zneužiť, božská prozretelnost mu túto schopnosť odníme.

    • Ak si prečítate od Bardona knihu Frabato, slobodomurári (svobo
     dni zednaři), ktorí pracujú s negatívnymi byto
     sťami, dokážu ovplyvniť človeka aj na diaľku. Niečo podobné opisuje aj Kurt Tepperwein v knihe Vyšší škola hypnozy.

    • Objektívne

     Viete o tom, že tá kniha je slobodomurárske učennie? To sa môžete potom učiť aj od satanistov, aj tí vedia liečiť na diaľku a používať mimozmyslové vnímanie.

     • Ano, všetko sa dá zneužiť. Aj obyčajný kuchynsky nôž je v kuchyni užitočný, ale dá sa s ním zabiť aj človek. Každá minca má dve strany. Mudr Rosinsky v knihe Chooby z nenávisti opisuje, čo dokážu ľudia s vysielaním zlých myšlienok. Ak sa dá, takých ľudí sa strániť.

    • Ke čtení myšlení druhých nepotřebujete vidět auru. Naopak, Koncentrace na auru je natolik náročný počin, že ještě číst výplody mysli oné osoby je technicky nerealizovatelné, protože aura patří do oblasti bio-astrálně-duchovní a při ní se především objevují poruchy v auře, to znamená existující nebo začínající nemoci. Vy snad dokážete určit poškozená místa uvnitř organismu a zároveň číst myšlenky? Napsal jste naprostý blábol. Navíc myšlenky lidí jsou do jisté míry přítomny ve společném myšlenkovém poli a ovlivňují jednotlivce, aniž by si to uvědomoval, je na jeho vůli, zda myšlenku přijme či nikoliv. Občas se tomu říká unitární pole, společné určité skupině, národu, spol. vrstvě. Proto existuje psychologie skupin nebo také davu. Knihy od Bardona jsem četla už dávno, takže si nepamatují přesně, které to byly, přečetla jsem toho hodně. Děkuji za doporučení.

     • Ještě jsem zapomněla napsat, že mysl je v podstatě jen něco jako zvířecí pud a chová se podobně jako emoce nebo chtění. Tahle západní civilizace je v tomto ohledu velmi, ale velmi zaostalá.

 14. Mimo téma, ale tohle je za mě perfektní video komentář k volbám:
  paralelne.cz/2023/02/02/proc-dopadly-prezidentske-volby-u-nas-stejne-jako-na-slovensku-a-ve-francii-58-42/

  (čas cca od 14:30 nahoru, kdo nechce poslouchat od začátku)
  „Proč dopadly prezidentské volby u nás stejně jako na Slovensku a ve Francii (58/42)?“

 15. Že by špehovali mňa, to nehrozí a mám to háku.
  Ale veľmi ma teší, že sa budú špehovať navzájom.
  V Tv „pán“ minister zdôvodnil prečo hlasovali proti obmedzeniu používania hotovosti.
  „Nepotrebujem aby ma špehovali a vedeli kedy a kde si čo kúpim“.

 16. Mezitím, např. Rakousko a Maďarsko souhlasí s tím, že na Ukrajinu nepošlou žádné zbraně:
  consent.yahoo.com/v2/collectConsent?sessionId=3_cc-session_0d7b48cc-475e-48ec-acb5-8ee0fcf391a5

  Rakouská ministryně obrany Klaudia Tannerová a maďarský ministr obrany Kristof Szalay-Bobrovniczky podepsali dohodu během setkání 30. ledna v maďarském hlavním městě Budapešti. Ministři obrany zopakovali svůj “jasný” postoj vůči poskytování válečného materiálu Ukrajině, “aby se zabránilo další eskalaci”.

  Szalay-Bobrovniczky novinářům řekl, že maďarská vláda bude dodávat pouze humanitární pomoc ukrajinským uprchlíkům, a dodal, že Budapešť a Vídeň budou stát na straně míru. “Žijeme v době nebezpečí,” poznamenal. “Pokračování této úzké spolupráce je nesmírně důležité.”

  Koncem minulého měsíce maďarský premiér Viktor Orbán označil Ukrajinu za zemi nikoho a přirovnal ji k Afghánistánu. Komentáře maďarského vůdce přiměly Kyjev, aby si kvůli těmto “nepřijatelným” výrokům předvolal velvyslance této země na Ukrajině.

  Ostatní země dodávající zbraně Ukrajině. Rakousko a Maďarsko NE.
  Propadlé pasy by jste měli všichni raději už již začít řešit TEĎ, standardní doba vydání je 3-4 měsíce.. Urychlené vydání pasu – i do 24hodin až jednoho měsíce stojí balík peněz.

  Doufám taky, že se naskytnou i další země, nevolající po válce, zatím je to RAKOUSKO A MAĎARSKO. Je třeba mít záložní plány, mimo EU se poté nedostane skoro nikdo nikde….

 17. Objektívne

  Boli ste niekto na tej predáške? Ono to totiž vyzerá tak, že to, čo sa objaví na už ako záznam nemusí odpovedať skutočnosti. AI sa používa už aj na generovanie mimiky hercov vo filmoch aj s hlasom a slovami, ktoré nikdy nepovedali. Domyslite to do dôsledkov, na čo všetko je možné takúto technológiu použiť… Tu si môžete o tom prečítať: https://sdu.sk/sSs

 18. Niečo na tému likvidácie zdravých potravín v satansko-nacistickej KANADA, kde ľudia len ticho sedia !

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/kanadsky-farmar-natocil-video-co-ho-nuti-vlada-delat-s-mlekem/

 19. „Farahanyová predstavila hypotetický scenár, v ktorom by zamestnávateľ mohol špehovať myšlienky svojich zamestnancov s cieľom merať ich výkon na pracovisku, ako aj identifikovať akúkoľvek potenciálnu nezákonnú činnosť, do ktorej by sa mohli zapojiť.“

  Tak tento kanál by mal byť obojsmerný – aby aj zamestnanci vedeli, co na nich zvrchu chystajú alebo aby mohli natrieť zamestnávateľa uradom ak by sa dopúšťal nejakej nezákonnosti (v rámci „vyssieho“ dobra pre spoločnosť) – trebárs keby z WV vyvážali nezdanený zisk do daňových rajov.

  • Stále tu máme úsus – upozornenia napr., že si pod kamerovým systémom. A ono to je realita – riešil som reklamáciu nedodania časti tovaru – nakoniec som dostal avízo, že to preveria kamerovým záznamom – a to som šiel do kolien, že to nebol ani Amazon, ale SK živno eseročka! No – poslali mi chýbajúce – až na slovká sorry jako – a urobili to len kvôli tomu, aby som im ako nespokojný nepokazil meno – inak ma majú na háku.

   Zamestnanec sa musí rozhodnúť – koľko práv zverí svojej korporácii – keď mu už z princípu korporácia neverí. Áno – chránia zákazníka – ale voči otrokom je to dehonestujúce. V podstate – zločinecký systém vychádza sám zo seba – podľa seba súdim teba – takže každý je zločinec – ide len o kontrolu vo vzťahu k výhodam = dvojitý meter. Demokracia = právo vlastniť otrokov.

   Prakticky – RFID čip je základný identifikačný nástroj.
   Technológia analýzy jednotlivca nie je nikdy kompletná, lebo je špecifická – tak ďaleko ešte nie sú! Časť sníma ID – časť sníma tú „digitálnu“ – intímnu info. Teda – treba im zrušiť-zablokovať ID – a digitál scan nemajú k čomu-komu priradiť! Bez ID nevedia priradiť ostatné info! A v okamihu, keby chceli od ľudí ID aj celú intimitu – hodia im ľudia do toho vidly! Dodnes ľudia akceptujú len scan ID – však čo! Som! Ale ďalej by už neakceptovali! Lebo „síce nerobím nič proti systému“ – ale prečo má systém vedieť, kedy chodím srať! A detto intímne myšlienky, nálady. Teraz dôležito odbočím!

   Minimálne 20-25 rokov tu máme životný štýl „emo“. Emotikon. Akože žiadne zábrany vo vyjadrovaní emócií. Začali cez satanizmus, potom gotiku, neo hipies. Ale toto je presne to, čo chcú, aby sa ľudia vyjadrovali prostredníctvom emócii – čo však nemá nič spoločné s EQ – emocionálnou inteligenciou! Tá je totiž spojená s empatiou a tým pádom so vzťahom k osatným. Emo štýl je vyslovene psychedelické vyjadrovanie autonómnych pocitov – a touto agendou chcú dosiahnuť tzv. slobodu v prejavovaní emócií – a potom ich kontrolu! To podstatné je v tom, že človek má prednú kôru mozgovú – frontex – ktorý zodpovedá za kontrolu emócií, a ted, že človek kontroluje svoje sociálne vzťahy a nekoná ako zviera /nezabiješ hneď/! Odbočím – treba sa venovať aj téme VILDERIZÁCIA – zdivočenie – nielen prírody, ale aj ľudskej spoločnosti.

   Len som otvoril tému.

 20. Čína vyvinula algoritmus, ktorý dokáže otestovať oddanosť ku – Komunistickej strane. Špeciálne zariadenie číta výrazy tváre a dokonca aj „niektoré“ – mozgové vlny. Podľa reakcií na -„politické informácie“ – program určuje, či je komunista lojálny, alebo – nie je. Pretože ideálny komunista – „by mal byť vďačný Strane, počúvať Stranu a nasledovať Stranu“.

  Ale zase – či človek nasleduje Stranu – počúva ju a je jej vďačný, vidieť podľa života toho-ktorého komunistu. I bez akýchkoľvek – algoritmov. „Strana“ – má špeciálne štátne orgány (tajné služby), ktoré oddanosť jej členov monitorujú. A namiesto nich bude fungovať komplexný monitorovací počítačový systém?

  Alebo je možné, že hlavní predstavitelia KSČ – budú používať paralerne – oba systémy oddanosti Strane a navzájom ich – komparovať. Pre istotu! V prípade, že by zlyhal buď ľudský faktor (ktorý je korumpovateľný), alebo – sa vypália poistky (baterky) AI.

Pridajte komentár

*