Mimoriadna správa: Ústavný súd de-facto zrušil covid pasy a režim OP/OTP


Print Friendly, PDF & Email

Mimoriadna správa: Ústavný súd de-facto zrušil covid pasy a režim OP/OTP

(OZ Dôstojnosť Slovenska) – Na základe zákona č. 211/2000 Z. z. požiadal občan Ústavný súd Slovenskej republiky o sprístupnenie informácií o počte očkovaných sudcov Ústavného súdu SR.

Keďže podľa aktuálnych vyhlášok to od občana môže požadovať kadejaká predavačka a podobne, musí teda Ústavný súd SR túto informáciu sprístupniť.

Ústavný súd odmietol sprístupniť informáciu o očkovaní sudcov

Ústavný súd však túto žiadosť zamietol na základe zákona 18/2018, ktorý je zákonom vyššej právnej sily ako je Ústava SR, pretože uvedený zákon vznikol na základe nariadenia Rady Európy, ktoré je v zmysle Článku 7 odseku 5 nadradené zákonom SR.

Prečítajte si predmetné rozhodnutie Kancelárie Ústavného súdu SR. Podľa neho nemáte žiadnu povinnosť predkladať testy, covid pasy alebo čokoľvek iné, čo sa týka vášho zdravotného stavu.

Týmto činom Ústavný súd teda de-facto zrušil covid pasy a režim OP/OTP v našej krajine.

Oddnes je to len fiktívne a nezákonné opatrenie, za porušenie ktorého vám nemôže hroziť žiadna sankcia. Odporúčame si tento dokument vytlačiť, nosiť ho vždy so sebou a predložiť ho každému, kto by si od vás odvážil pýtať covid pas.

Niekto by mohol namietnuť, že z formálnej stránky Ústavný súd informácie o očkovaní sudcov zamietol poskytnúť preto, lebo nimi nedisponuje z dôvodu zákazu spracovávania takýchto informácií (strana 2, posledný odstavec).

Ak by na vás ktokoľvek vyšiel s podobnou argumentáciou, môžete mu povedať, že ani vy nemáte povinnosť takéto informácie spracovávať. Koniec-koncov, zdravotnú dokumentáciu predsa podľa zákona č. 576/2004 Z.z. o Zdravotnej starostlivosti vedie lekár, nie sám pacient.

Liečba osteoporózy

V rozhodnutí sa ďalej píše (strana 3, prvý odstavec), že očkovanie proti Covid-19 je dobrovoľné a nijako neovplyvňuje spôsobilosť sudcov vykonávať funkciu sudcu Ústavného súdu.

Veľmi správne!

Presne rovnako toto očkovanie neovplyvňuje ani vašu spôsobilosť vykonávať vašu prácu, preto váš zamestnávateľ nemá právo od vás žiadať ani potvrdenie o očkovaní, ani potvrdenie o testovaní, ani nejaký „covid pas“.

A ak by to náhodou chcel, vezmite dokument Ústavného súdu a obrazne povedané „oplieskajte ho zamestnávateľovi o hlavu“.

Záver

Takže, týmto rozhodnutím Kancelárie Ústavného súdu na Slovensku definitívne odzvonilo covid pasom, potvrdeniam o očkovaní či testovaní alebo akýmkoľvek iným potvrdeniam o zdravotnom stave, ktoré by podmieňovali účasť občanov na spoločensko-ekonomickom živote.

Zbohom odporná covidová tyrania! A každý, kto by v terore ľudí chcel nedajbože pokračovať, patrí okamžite do basy!

Vyjadrenie k rozhodnutiu súdu ohľadne žiadosti o sprístupnenie informácií zverejnil jej autor vo forme facebookového videa na tomto odkaze.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: dostojneslovensko.eu, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.youtube.com/watch?v=3P5ES2SP9Fg
  M. Kotleba: Ďalšia konšpirácia skutočnosťou. Od piatku sa bez papiera nedostanete ani do autobusu!

  • Ak sa nedostanem do autobusu – bude mi napr. znemožnená cesta na okres k odbornému lekárovi! Sanitka?

   Ak sa nedostanem do autobusu – tak sa nedostanem „ani na vakcínu“! To bol vtip! Keď nejde o život – ide o hovno!
   Keď pôjde o život – „sanitka“!

   Kotleba straší koho? Tých, čo nemajú autá a 5 litrov éčiek k tomu?! Aby mohol stále zarábať tých 5 litrov éčiek?

   • Blbeček krepý, keď nemáš čo rozumné povedať, tak čuš.

    • Janaz – táto redakcia špeciálne uverejňuje tvoje útoky voči mne a moje odpovede na ne nie. Raz to s tebou vybavím.

     • Vybav si to so sebou, ty chudák, x-krát som tu čítala tvoje chrapúnske napádanie tých, čo napísali to, čo sa tvojej „excelencii“ nepáčilo, správaš sa tu ako nejaký kráľ, pričom si iba sebastredný úbožiak.

    • holistický prístup

     Janaz,

     vidím, že si svoj “ veeeľmi široký“ repertoár primitívnosti rozšírila – k „blbečkovi trolíčkovi“ si pridala „blbeček krepý“ – najlepšie by bolo držať sa vlastnej rady – teda:

     Keď nemáš čo rozumné povedať (napísať), tak čuš!!!!

     To, ako vidíš iných, je len odrazom samej TEBA … aj hádať sa je treba vedieť …

     Maroš,

     vďaka za včerajší link
     https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-12-05-mimozemske-civilizace-galakticka-rada-a-federace/

     • Keď obrana – tak len kolektívna – iná neexistuje. Takže si rozumieme,

     • holistický prístup

      Janaz mi príde sťa „blbeček trolíček“ – „blbeček krepý“ ukrytý v škatuľke – pevne pripevnený na pružinke a občas niekto-niečo stlačí ten pomyselný gombík a ona vyskočí z tej škatuľky a predstaví sa – takto to je načim prijímať a zasmiať sa – pretože to robí v každej diskusii (až na tadesco – tam sa krotí) – dlho mi prišla sťa diagnóza „učiteľka“ … ale sama priznala, že je „predavačka“ – tak sa nieto čomu diviť, že je celá ztrolíčkovaná, zblbnutá, krepý, … za každú cenu sa snaží dostať na „výslnie“.

     • „holistický prístup“ – evidentne som ti stúpila na otlak a aj tomu chrapúnskemu marošovi. Nemienim len tak prechádzať mlčaním chrapúnikov, ktorí nepriznávajú druhým právo na vlastný pohľad a hneď ich ignorantsky a povýšenecky napádajú, v čom je ten truhlík „majster“. Uzurpuje si tu diskusie pre seba so svojím „jediným správnym“ názorom, pričom len nakydá plno žvástov s nulovou výpovednou hodnotou. A poniektorí ďalší chudáci mu ešte zatlieskajú.

     • holistický prístup

      Janaz = blbeček trolíček = blbeček krepý,

      Ty skutočne nie si niekto, kto môže nájsť „môj“ nikdy neexistujúci otlak – s Marošom mám skúsenosti a zrejme práve kvôli jeho výpadom voči mne sa dostal na listinu „odsúhlasovaných“ – napriek tomu tvrdím, že Maroš je jedným z mála, ktorý je schopný nájsť súvislosti, kde iní ani len netušia, že sú – dokáže nájsť a ukázať ďalšiu hranu PRAVDY – ďalší rozmer – na rozdiel od TEBA, ktorá za každých okolností – vo všetkých diskusiách – len každého primitívne vulgárne napáda … pritom nie si vôbec schopná pochopiť, že sa len predstavuješ, že sa vyčleňuješ zo spoločnosti vedomých … tak si užívaj svoju vysnívanú EGOmaniacku NIČOTU …

   • Pavelkovych Milan

    Maroš, Maroš, ty máš naozaj v hlave len 💩 💩 💩. 😁

 2. https://www.youtube.com/watch?v=Nx4aB9MO–c
  Protesty sú k ničomu. Podporte výzvu na generálny štrajk!

 3. https://www.youtube.com/watch?v=RktvKIJSiSY
  Blaha zvozil Matoviča a Hegera, totálne vysmial prezidentku Čaputovú: TOTO vysvetlite občanom!

  • Ešte že sa nájdu politici (aj mladší) , ktorí sa naozaj zastanú obyčajných, nie ako to má pokrytecká strana Olajno.

  • Agentúra Reuters ako aj časopis Forbes patria do portofólia Rothschildovcov, finančne najsilnejšej rodiny na svete. Preto to prehnané ocenenie prezidentky Zuzany Čaputovej a jej zaradenie medzi 100 najvplyvnejších žien sveta. Za jej najväčší prínos považujem zmarenie vymenovania Daniela Lipšica za generálneho prokurátora SR. V otázke covidu je jednoznačne zástankyňou očkovania, čo povedala aj v svojom prejave „O stave republiky“. Preto je takmer isté, že povinné očkovanie podporí. Dá sa povedať, že je prokoaličnou prezidentkou, o čom svedčí jej postoj k „rekonštrukcii“ vlády, že keby nevymenovala I. Matoviča za ministra financií SR, smerovalo by to k pádu vládnej koalície.

 4. https://www.banned.video/watch?id=61b0d2310b30510f180874ac
  THIS IS HOW WE WIN
  TAKTO VYHRÁME

  Professor of clinical psychology Dr. Mattias Desmet explains how we got here and how we win.
  Profesor klinickej psychológie Dr. Mattias Desmet vysvetľuje, ako sme sa sem dostali a ako vyhráme.

 5. Jose Mourinho

  Zdravičko chcem sa opytat kde si to mozem stiahnut resp.ci je to v tom odkaze kedze tam je to take nepriehladne.Dakujem

 6. Obdobné rozhodnutie ako v ČR, avšak otázka znie, čo má občan SR urobiť, ak ho po nepredložení covid pasu alebo očkovacieho certifikátu odmietnu vpustiť na rozličné miesta, napríklad do zamestnania, reštaurácie, neesenciálneho obchodu, verejného dopravného prostriedku, atď. Môžete mávať týmto uznesením ÚS SR koľko len chcete, no nebudú ho rešpektovať. Odvolávať sa na toto rozhodnutie má prakticky zmysel len pri uložení pokuty či inej sankcie, či už na priestupkovej komisii alebo na súde. Posledné dni opäť ukazujú, že nielen na Slovensku sa v súvislosti s covidom zákony porušujú ako na bežiacom páse.

 7. Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová chce zrušit Norimberský kodex. Její manžel Heiko jako ředitel biofarmaceutické společnosti Orgenesis by z toho měl prospěch. Brusel připravuje půdu pro rozsáhlé experimenty na lidech.
  Ursula von der Leyen ve střetu zájmů: zrušení Norimberského zákoníku?
  8. prosince 2021
  Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová chce zrušit Norimberský kodex. Její manžel Heiko jako ředitel biofarmaceutické společnosti Orgenesis by z toho měl prospěch. Brusel připravuje půdu pro rozsáhlé lidské experimenty.

  ZDROJ
  https://report24.news/ursula-von-der-leyen-im-interessenkonflikt-haben-des-nuernberger-kodex/

 8. https://report24.news/ursula-von-der-leyen-im-interessenkonflikt-haben-des-nuernberger-kodex/
  Každý, kdo by se divil, proč Ursula von der Leyen se svým požadavkem na celoevropskou povinnost očkování proti Covidu vystupuje jako zástupná agentka farmaceutického průmyslu, by měl vzít v úvahu její původ: Manžel předsedkyně Evropské komise Heiko von der Leyen je od roku 2020 lékařský ředitel americké biofarmaceutické společnosti Orgenesis Inc. Tato společnost se specializuje na buněčné a genové terapie. Bloomberg popisuje společnost takto: „Orgenesis Inc. je rozvíjející se terapeutická technologická společnost. Společnost využívá molekulární a buněčný přístup k vývoji léku, který přemění diabetické jaterní buňky na fungující buňky produkující inzulín.
  Povinné očkování a Norimberský kodex
  Podle Ursuly von der Leyen by mělo být „očkování“ experimentálními vakcínami Covid (zejména variantami mRNA od Big Pharma Group Pfizer a Moderna) v Evropské unii povinné. A přestože tyto kontroverzní pseudovakcíny mají stále pouze nouzovou autorizaci a především jsou známé pro své četné vedlejší účinky .

  Norimberk Codex je základní lékařské zásada, která byla zavedena v důsledku lidské experimentů v třetí říši (bez ohledu na to, že USA prováděné na lidské experimenty do 1970 ). Každý, komu jsou násilně píchány experimentální genové terapie bez plného schválení a s tím spojeného dlouhodobého testování, se však nedobrovolně účastní experimentu na lidech – Norimberský kodex je tedy fakticky přepsán.
  https://report24.news/ursula-von-der-leyen-im-interessenkonflikt-haben-des-nuernberger-kodex/

 9. Nie som právnik, tak sa pre istotu pýtam či môžem, keďže píšete „Odporúčame si tento dokument vytlačiť, nosiť ho vždy so sebou a predložiť ho každému, kto by si od vás odvážil pýtať covid pas.“ …lebo na ich webe je uvedené „Všetky práva vyhradené! Zákaz kopírovania bez nášho súhlasu!! „…??

  • Myslia tým kopírovať text článku pre iné weby. Ale ten dokument od Ústavného súdu si isto môžete vytlačiť a pre vlastné použitie tým určite nebudete porušovať nikoho autorské práva.

 10. Žádného lékaře ani léčitele nemám 23 let, mám 60 let, takže nikdo ani nemůže vést mou zdravotní dokumentaci.

  Tím je problém vyřešen.

  Základ je ZDRAVÍ.

  MIXOVANÉ LISTY OCHUCENÉ OVOCEM – PŮL LITRU DENNĚ – PROTI VŠEM NEMOCEM. K tomu vlastní destilovaná voda.
  http://www.co-jist.cz

  • Ivo,podobne tuna,ja konzumujem velke mnozstvo cervenych,ciernych Malin,Cucorienky,Domace Jablka,a ine plody,tiez rozlicne semena

 11. Marek Košice

  Mám dojem, že dopedu sa netreba tešiť. Prečo? Pretože verdikt Ústavného Súdu zmetie EU „do koša“……. (Nie som pesimista, som realista.)

 12. Ste super stránka, sledujem Vás od cca od apríla, n 2020, neocko, ani dieťa si nedám.
  Ďakujem Vám Redakcia!

 13. https://www.naturalnews.com/2021-12-08-andreas-noack-dead-graphene-hydroxide-covid-vaccines.html
  German chemist Dr. Andreas Noack found DEAD after exposing presence of graphene hydroxide in covid “vaccines”
  Nemecký chemik Dr. Andreas Noack bol nájdený MRTVY po tom, čo odhalil prítomnosť hydroxidu grafénu v covid „vakcínach“

  Was Noack murdered by the powers that be?
  Bol Noack zavraždený mocnosťami?

  The latest news about Chinese Virus tyranny and terrorism can be found at Fascism.news.
  Najnovšie správy o tyranii čínskeho vírusu a terorizme nájdete na Fascism.news.

 14. https://www.naturalnews.com/2021-12-08-pfizer-committing-more-crimes-against-humanity.html
  After a history of medical ethics violation, Pfizer is using the COVID-19 pandemic to carry out yet more crimes against humanity (op-ed)
  Po histórii porušovania lekárskej etiky spoločnosť Pfizer využíva pandémiu COVID-19 na spáchanie ďalších zločinov proti ľudskosti (op-ed)

  Pfizer uses pandemic to profit and expand influence
  Spoločnosť Pfizer využíva pandémiu pre zisk a rozšírenie vplyvu

  Read more about Pfizer’s crimes against humanity at BigPharmaNews.com.
  Prečítajte si viac o zločinoch spoločnosti Pfizer proti ľudskosti na BigPharmaNews.com.

 15. https://www.naturalnews.com/2021-12-08-pfizer-directors-have-links-to-mainstream-media.html
  Conflict of interest: Two Pfizer directors have links to mainstream media, Big Tech
  Konflikt záujmov: Dvaja riaditelia spoločnosti Pfizer majú prepojenia na mainstreamové médiá, Big Tech (technologické firmy)

  Former Reuters CEO also sitting on Pfizer board
  Bývalý generálny riaditeľ Reuters tiež sedí v predstavenstve spoločnosti Pfizer

 16. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/12/09/story-after-story-of-devastating-consequences-due-to-the-covid-vax.aspx
  Story After Story of Devastating Consequences Due to the COVID Vax
  Príbeh za príbehom o ničivých následkoch spôsobených COVID vakcínou

  This 12-minute video features cameos of teenagers and adults alike who have been debilitated by a COVID-19 shot.
  Toto 12-minútové video obsahuje portréty tínedžerov aj dospelých, ktorí boli oslabení (vysilení) COVID-19 vakcínou.

 17. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/12/09/how-china-controls-your-covid-life.aspx
  How China Controls Your COVID Life
  Ako Čína kontroluje váš COVID život

 18. https://cz24.news/judr-weis-ustavny-sud-sr-a-ockovanie-zakaz-spracovania-poskytovania-osobnych-udajov-z-dovodu-verejneho-zaujmu-v-oblasti-verejneho-zdravia-dokument-rozhodnutie/
  JUDr. Weis: Ústavný súd SR a očkovanie – zákaz spracovania/poskytovania osobných údajov z dôvodu verejného záujmu v oblasti verejného zdravia (Dokument – rozhodnutie)

  SLOVENSKO: Na žiadosť o poskytnutie informácie, koľko sudcov a zamestnancov Ústavného súdu SR je očkovaných proti covid-19 sa náš kolega dočkal nasledovnej informácie:

  Popretie verejného záujmu v oblasti verejného zdravia zo strany Kancelárie ÚS SR v súvislosti s očkovaním a v širšom kontexte celkovo ohľadom Covid-19, by bolo konečne tým prelomovým postojom, ktorý očakávame od ÚS SR, hoci len od jej administratívnej časti – kancelárie. Ale ako sa vraví, každá cesta začína prvým krokom.

 19. https://cz24.news/hlavni-hygienicka-ceske-republiky-zcela-pod-kontrolou-nadnarodnich-korporatnich-zajmu-globalisticke-mafie-video-cz-2min/
  HLAVNÍ HYGIENIČKA ČESKÉ REPUBLIKY ZCELA POD KONTROLOU NADNÁRODNÍCH KORPORÁTNÍCH ZÁJMŮ, GLOBALISTICKÉ MAFIE… (VIDEO CZ 2min)

 20. https://cz24.news/europoslanec-uhrik-milanova-ci-kolikova-by-mali-radsej-riesit-transparentnost-sorosovych-ci-inych-mimovladok-a-farmafiriem-a-nie-nahanat-nezavislych-novinarov/
  Europoslanec Uhrík: Milanová či Kolíková by mali radšej riešiť transparentnosť Sorosových či iných mimovládok a farmafiriem, a nie naháňať nezávislých novinárov

  SLOVENSKO: Ministerstvo kultúry, samozrejme za výraznej pomoci mimovládnych organizácií, pripravuje novelu zákona o médiách. Tento návrh všelikto chápe ako „náhubkový“, likvidačný pre „alternatívne“ médiá, najmä weby. Predsedu hnutia Republika, europoslanca Milana Uhríka sme sa spýtali, čo si o tom myslí

 21. Toto by malo povedať poslanci, posrancom v pléne, parlamente. TV by v rámci demokracie, modernej, a lojalite akú hlásajú , ako napríklad aj JOJ, Markíza, by to mali mať správu číslo jedna.

 22. https://www.hlavnespravy.sk/senior-60-pise-otvoreny-list-predsedovi-vlady-hegerovi/2783244
  Senior 60+ píše otvorený list predsedovi vlády Hegerovi

  Práve som sa z médií dozvedel, že reálne pripravujete povinné očkovanie seniorov nad 60 rokov. Čiže o nás bez nás. Toto Vaše diktátorské rozhodnutie je vrcholom mocenskej arogancie, aké by som do dnešného dňa očakával skôr v niektorej africkej krajine, ako u nás

  Povinná vakcinácia pokusnou látkou je zločin proti ľudskosti.

 23. https://www.hlavnespravy.sk/kazdu-jesen-spolocnu-vakcinu-proti-covid-a-chripke-podla-optimistu-billa-gatesa-uz-covid-o-par-rokov-nebude-problem-lebo-sa-pandemia-coskoro-premeni-na-endemicke-ochorenie/2783934
  “Každú jeseň spoločnú vakcínu proti COVID a chrípke.” Podľa “optimistu” Billa Gatesa už Covid o pár rokov nebude problém, lebo sa pandémia čoskoro premení na endemické ochorenie

  Za “optimistickú” predpoveď spojenú s perspektívou každoročného očkovania týmto z celého srdca ďakujeme.

 24. Toto je super správa!

  Pridajte sa k nám na slobodnom fóre pre nezaočkovaných a všetkých ostatných odporcov „nového normálu“ a koronafašizmu na Slovensku a v Čechách:

  https://tinyurl.com/nezaockovani

 25. https://www.infowars.com/posts/japan-health-ministry-warns-moderna-pfizer-covid-vaccines-causing-heart-inflammation-in-young-people/
  Japan Health Ministry Warns Moderna & Pfizer COVID Vaccines Causing Heart Inflammation in Young People
  Japonské ministerstvo zdravotníctva varuje Moderna & Pfizer COVID vakcíny spôsobujúce zápal srdca u mladých ľudí

 26. https://www.infowars.com/posts/realnotrare-vax-injured-women-release-video-to-raise-awareness-about-adverse-reactions/
  #RealNotRare: Vax-Injured Women Release Video To Raise Awareness About Adverse Reactions
  Skutočné nie zriedkavé: Ženy zranené vakcínou zverejnili video, aby zvýšili povedomie o nežiaducich reakciách

  The establishment continues pushing the false narrative that these dangerous reactions are „extremely rare“
  Establišment naďalej presadzuje falošný príbeh, že tieto nebezpečné reakcie sú „extrémne zriedkavé“

  A group of women who had their lives turned upside down after taking an experimental Covid shot recently created a video meant to bring attention to their adverse reactions.
  Skupina žien, ktorým sa po experimentálnej Covid vakcíne obrátil život naruby, nedávno vytvorila video, ktoré malo upozorniť na ich nežiaduce reakcie.

 27. https://otevrisvoumysl.cz/zapis-z-pravidelne-mezinarodni-lekarske-konference-lekaru-pro-covid-etiku-d4ce-informace-ze-zakulisi/
  Zápis z pravidelné mezinárodní lékařské konference Lékařů pro covid etiku (D4CE) – informace ze zákulisí

  Ve zkratce…

  Tým Kulového blesku je pravidelně každý týden součástí mezinárodní lékařské konference Lékařů pro covid etiku a tohle je zápis z té poslední. Dočtete se řadu zajímavých informací, často v mainstreamu nedostupných. Součástí článku je i PDF s fotografiemi před a po očkování u pacientů, kteří dostávali léčebný protokol po očkování.

 28. Ústavný súd de-facto zrušil covid pasy a režim OP/OTP.

  No a teraz čo ako sa majú zariadiť ľudia podľa tohto. Na jednej strane sú jedny pravidlá a na druhej strane toto rozhodnutie.
  Tak ako sa má zachovať občan, aby ho tieto hyeny netrestali. Nie všetci sa k tejto informácii dostanú a tak väčšina je podriadená tomuto teroru.

  Toľko silných slov ide aj od opozície aj od bežných ľudí, ale všetko beží po starom tak ako táto covid banda rozhodne.

  Sú nenávidení a nereflektujú na nič, sú akoby hluchí,nemí a idú proti ľuďom. Tento diktát je ako keby sa vracali nejaké roky z 20-teho storočia.

  Pýtame sa sami seba toto sme chceli, toto tá zmena a nie je len covid na vine, na vine sú charaktery. Až teraz vidíme, aké bezcharakterné individua nás tu riadia.

 29. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/novozelandska-premierka-priznala-dalsi-konspiraci-o-nekonecnem-ockovani/
  Novozélandská premiérka přiznala další „konspiraci“ o nekonečném očkování
  NOVÝ ZÉLAND – “Tento očkovací program nebude mít žádný konečný bod…,” přiznává novozélandská premiérka Jacinda Ardernová.

 30. Takže ľudia dobrí, ak ste už čítali vyjadrenie tohto vlastizradcu a jeho fašistickej kliky: https://www.hlavnespravy.sk/lengvarsky-vzhladom-na-situaciu-musime-uvazovat-o-povinnom-ockovani/2784998 , musíme vydržať a nepodľahnúť týmto hajzlom ! Je nás viac a myslím si, že mnohí očkovaní už tiež nepôjdu na ďalšie jedy ! Musíme vydržať, nenechať sa zastrašiť ! Na Kollára a Pellegrinyho sa tiež nemožno spoľahnúť ! Jedno sľúbia a vzápätí zmenia názor a zahlasujú opačne ako verejne prisľúbili !!! Vydržať, nech si tie očkovacie látky strčia dobre hlboko niekam a všetky za celý národ, čo ich nechce ! Fašouni !!! Prehrávajú, ale vojna trvá ďalej !

  • Dôležitý je momentálne Kollár, nie Pellegrini. Stále sa prezentuje ako zásadový politik, od čoho má veľmi ďaleko. Tak ako pri trinástych dôchodkoch. Načo za nich tesne pred voľbami hlasoval, keď vedel , že je to len predvolebný ťah Smeru, čo teraz uvádza ako argument ich zrušenia? Ak tomu bolo tak, mal byť zásadový a nehlasovať za. Teraz sa bije do pŕs, že povinné očkovanie bude vždy vetovať. Kiež by tomu bolo tak, ale o jeho „skalopevnom“ postoji treba vždy pochybovať.

 31. VRAŽEDNÁ MOZAIKA PHARMA MAFIE SA DOKONALE DOPĹŇA! KRČMÉRYHO SESTRA PRACUJE 25 ROKOV NA VYSOKÝCH POZÍCIÁCH PFIZERU PRE SLOVENSKO A ČR!
  https://cz24.news/vrazedna-mozaika-pharma-mafie-sa-dokonale-doplna-krcmeryho-sestra-pracuje-25-rokov-na-vysokych-poziciach-pfizeru-pre-slovensko-a-cr/

 32. Šírte ďalej: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/novozelandska-premierka-priznala-dalsi-konspiraci-o-nekonecnem-ockovani/ fašisti sa preriekli opäť, pravdu nedokážu zabiť !!!

 33. Jednoducho treba stále ľuďom vysvetľovať, že žiadnemu politikovi z tejto vládnej koalície, žiadnemu (!), tu nejde len o vládu, nemožno absolútne v niečo veriť, lebo doteraz nás len klamali a manipulovali a robia to nepretržite. Neverím, že niekto dostane patričné odškodné za vedľajšie účinky vražedných očkovacích látok, možno len marketingovo niektorí v STV či komerčných TV ! Ak sa stane niekto mrzákom alebo mu niekto drahý zomrie, aj tak by bolo odškodné na dve veci ! Ak nás nepresvedčili doteraz, nepresvedčia nás už vôbec, lebo vedecké argumenty a najnovšie štúdie a dôkazy o týchto jedoch odmietaj !!! Ak budú viac na nás tlačiť – to sú ich „argumenty a dôkazy“, potom dostanú aj rovnakú odpoveď ! Nesmieme sa nechať učičíkať či uspať, kúpiť ich primitívnymi frázami, nesmieme im podľahnúť, je nás viac a okrem toho je pravda na našej strane !!!
  A volajme ich konečne pravým menom, sú to SATANISTI !!!
  Či sú pod vlajkou SAS, OĽANO… či ich nazývame fašistami, vyznávajú Lucifera zo slobodomurársky lóži, alebo sa riadia jeho víziou a plánom !!!

  • satanisty a masovy vrahovia,vrana k vrane sada

  • Veľký pozor na „nasúvanie nosatých procesov riadenia“ – výraz používa VK z Aeronetu. Najprv odbočím – Tadesco.org cez Proxysite.com – „náhodou“ kopa protivaxinačných článkov v slovenčine – akoby Tadesco prebralo agendu Badatela – kto je za tým? Je jeho blokáda technická volavka?

   K veci – podľa skutkov poznáš muža, podľa ovocia strom, Chazara podľa dcéry. ???

   Včerajšia Infovojna z 9.12.

   1/ Adrian – v Rusku sú plné obchody – Rusi si veselo nakupujú! ??? = udržiavanie myslenia nákupného vozíka! Náhoda?

   2/ Banáš – Infovojna takto uviedla aj Marčeka, a Radačovského priamo do EU parlamentu. Harabína spomínať nemusím.

   Banáš – keby tu nebola táto idiotská odporná vláda – podarilo by sa im opichať viac ľudí! ??? Nosatý odkaz na výmenu pro NWO kompetentnejšej vlády? Jeho dcéra – mediálna sociálna inžinierka – najprv kariéra a až potom žiadne dieťa je predsa úspešne opichaná – niekto sa musel obetovať, aby preukázali lojalitu k NWO.

   Banáš bol vo viacerých stranách vtedy pri moci – údajne predtým zarábal 92 tisíc, takže kvôli peniazom to nebolo. A čo tak komplex moci, byť súčasťou procesov riadenia, byť dôležitý.

   Slovákov by zo sračiek údajne vytrhla mimoriadne charizmatická, sčítaná, komunikatívna osoba. Mŕtvy ThDr.René Baláž? Preto „náhodou“ Infovojna uvádza knihu jeho brata – prepis Reného komentárov /360 ks náklad/ a s odstupom jedného dňa – spisovateľa Banáša? A jeho knihu o dobrom Baťovi a „kapitalizme s ľudskou tvárou“? /Analógia – Dubček a socializmus s ľudskou tvárou 1968./

   Baťa bol geniálny v tom, že nepotreboval kolonizovať Afriku – on skolonizoval zlaté české ručičky! Šustrom zobral živnosť a napchal ich do svojej korporácie! Náhoda so súčasnosťou – ako ľudia prichádzajú o živnosti? A Banáš píše o tom, že to nemusí až tak bolieť?

   Tých podprahoviek v Infovojne tam bolo ajajáj! No a samozrejme žiadna zmienka o globálnom pozadí celej reality! Pozor na infovojnu! UVÁDZAJÚ k moci – koho?

 34. P.s.: Tatranskí a nielen, všetci podnikatelia, ktorí podporujú súčasnú segregáciu – OP režim a pod. – a tým aj satanistov čo nám vládnu, len nech zbankrotujú, nie je mi ich vôbec, ale vôbec ľúto !!! Dobre im tak, ak sú schopní za peniaze zapredať aj svoju dušu, svedomie a česť ! Myslia len na seba… Nech im teda slúžia, ale v konečnom dôsledku už teraz ako ich spojenci prehrali !!!
  Rovnako ako ten alkoholik, čo slúžil Satanovi za sľúbenú vždy plnú fľašku alkoholu po smrti, ktorú nakoniec aj dostal, nerozbitnú, ale bez bez dierky ! Typický prístup Satana – nakoniec vždy dosiahne svoje od toho, čo sa upísal a vyserie s ním na plnej čiare ! Toľko na margo podnikateľských hopsíkov súčasne vládnej koalície satanistov !

 35. https://www.naturalnews.com/2021-12-09-americans-advised-to-avoid-highly-vaccinated-countries.html
  Americans advised to avoid HIGHLY VACCINATED countries due to high number of COVID cases
  Američania odporučili vyhnúť sa VYSOKO ZAČKOVANÝM krajinám kvôli vysokému počtu prípadov COVID

 36. vďaka, zdieľala som ďalej.

Pridajte komentár

*