Satan Claus (Klaus Schwab) a jeho WEF predpovedajú (plánujú?) útok na finančný systém


Print Friendly, PDF & Email

Satan Claus (Klaus Schwab) a jeho WEF predpovedajú (plánujú?) útok na finančný systém

(Peter Koenig, tapnewswire.com) – Plne digitalizovaný monetárny systém je už roky agendou Svetového ekonomického fóra a Medzinárodného menového fondu. A nevedia sa dočkať, kedy ho zavedú.

Ak sa teda naozaj uskutoční nejaký kybernetický útok na západný monetárny systém, nebude žiadnych pochýb o tom, kto ho naplánoval a uskutočnil. Pri každej podobnej udalosti je nutné sa pýtať, komu tá udalosť najviac prospela, či to známe „Cui bono?“

Snaha o úplnú digitalizáciu všetkého, predovšetkým však (západného) monetárneho systému, je integrálnou súčasťou Veľkého resetu, o ktorom sme na našej stránke písali už niekoľkokrát.

Ako bude vyzerať 3. svetová vojna?

Nemýľme sa, v III. svetovej vojne už sme.

Vznešenejším termínom je „Veľký reset“ – výrečný opis Svetového ekonomického fóra (WEF) zdevastovanej svetovej ekonomiky, nespočetných bankrotov a nezamestnanosti, najhlbšej biedy, hladu, smrti vyhladovaním, chorôb a samovrážd.

Stovky miliónov ľudí už boli postihnuté týmito „súbežnými“ škodami „covidovej“ propagandy strachu biologickej vojny, s mŕtvymi počítajúcimi sa možno už v desiatkach miliónov, no ktoré v skutočnosti v tomto čase ani nie je možné stanoviť.

A toto je len jeden rok tohto zločineckého šialenstva, ktorým na nás, nás Ľud, útočí diabolská elita multimiliardárov.

Sme iba v prvom roku vojny, ktorá má podľa plánu Resetu trvať celú dekádu 2020 – 2030. Agenda má byť ukončená do roku 2030 – nazýva sa aj Agenda 2030 Organizácie spojených národov. Pozrite si toto.

Kto vlastne je Svetové ekonomické fórum (WEF)?

Svetové ekonomické fórum (WEF) v skutočnosti nie je nič iné ako mimovládna organizácia, registrovaná v bohatom predmestí Ženevy vo Švajčiarsku.

Jeho členmi je však zbierka nechutne bohatých ľudí: vyskopostavení politici, hlavy korporácií, finančníci, umelci a osobnosti Hollywoodu – žiadny z nich nie je ľudom volený predstaviteľ s mandátom vládnuť svetu.

Napriek tomu ale svetu úspešne vládnu – kooptáciou, donucovaním či vyhrážaním sa celému systému OSN a jeho 193 členským krajinám pre vynútenie si ich poslušnosti.Lebo si myslia, že majú všetky peniaze sveta a že môžu.

Samozrejme, sú to peniaze získané podvodným systémom, ktorý sami navrhli. Čo je však dôležitejšie – lebo sme im to My, Ľud, dovolili.

Veľký Reset má tri hlavné ciele a všetky sú rovnako dôležité:

 • masívne zníženie počtu obyvateľstva
 • presun všetkých aktív spodných a stredných vrstiev k tým horným; riadiac sa mottom pre masy, že na konci „Nebudete nič vlastniť a budete šťastní“. Ide o záver Klausa Schwaba pre dokončenie Veľkého resetu; a
 • úplná digitálna kontrola nad všetkým – peniazmi, myslením, osobnými záznamami a správaním – kombinácia diel Aldousa Huxleyho „Prekrásny Nový svet“ a „1984“ od Georgea Orwella.

Pandmémia predstavuje zriedkavú, no krátkodobú príležitosť zamyslieť sa nad naším svetom, na jeho prehodnotenie a reset. – profesor Klaus Schwab

Ako môžeme vidieť, WEF sa angažuje na všetkých úrovniach Plandémie a jej dôsledkov, najmä dôsledkov, ktoré prajú Veľkému resetu.

Vo Veľkom resete Klaus Schwab na rovinu hovorí, že pandémia predstavuje „krátkodobú príležitosť“, kedy sa tieto dôsledky (teda prebudovanie sveta) musia uskutočniť. Všetko musí fungovať ako hodinky.

Zatiaľ sa zdá, že sa to darí. Čím viac ľudí sa ale prebúdza a vedecké povedomie ich núti opúšťať svoje zošnurované matrixové povolania, ich odpor exponenciálne rastie.

(Poznámka redakcie: O tom, že stále viac a viac ľudí sa už v pomerne veľkej miere prebúdza, sme písali nedávno v článku: Jasné dôkazy, že zloduchovia stojaci za covidovou tyraniou prehrávajú)

Tá mimovládna organizácia, parný valec jej bilionárskych členov, teda WEF, zatiaľ prekonáva národmi sveta navrhnutý a zavedený systém OSN.

Nedávno WEF, teraz v spolupráci s Carnegieho nadáciou pre medzinárodný mier, varovalo pred kybernetickým útokom na západný monetárny systém. Pre zdôraznenie svojej záležitosti povedali: „Nie je to otázka ČI, ale KEDY.“

Podľa webovej stránky The Last American Vagabond (LAV):

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„Správa publikovaná vlani Svetovým ekonomickým fórom a Carnegieho iniciatívou pre kybernetickú politiku volá po zlúčení bánk na Wall Street, ich regulátorov a spravodajských agentúr ako nevyhnutnosti potrebnej pre čelenie údajne bezprostredne hroziacemu kybernetickému útoku, ktorý zrúti jestvujúci finančný systém.“

V článku LAV sa ďalej píše:

„V roku 2019, v rovnakom roku, ako sa konala Udalosť 201 (Udalosť 201 – 18. október 2019, New York City, simulujúca súčasnú plandémiu SARS-CoV-2 a deštrukciu svetovej ekonomiky), zahájila Carnegieho nadácia svoju Iniciatívu kybernetickej politiky, s cieľom vytvorenia Medzinárodnej stratégie pre kybernetickú bezpečnosť a globálneho finančného systému pre roky 2021 – 2024.

Stratégia „kybernetickej bezpečnosti“

Tá stratégia bola spustená len pred pár mesiacmi, v novembri 2020 a podľa Carnegieho nadácie, boli jej tvorcami „poprední experti vlád, centrálnych bánk, priemyslu a technickej komunity, aby sa vytvorila „dlhodobá stratégia medzinárodnej kybernetickej bezpečnosti“, konkrétne pre finančný systém.

Iniciatíva kybernetickej politiky, vychádzajúca zo spoločnej správy WEF a Carnegieho nadácie z novembra 2020, je obsiahnutá v štúdii nazvanej „Medzinárodná stratégia pre lepšiu ochranu finančného systému“.

Začína sa poznámkou, že globálny finančný systém, podobne ako mnohé iné systémy, „prechádza bezprecedentnou digitálnou transformáciou, ktorá je urýchľovaná pandémiou koronavírusu“.

Končí sa varovaním, že:

„Zákerní účastníci túto digitálnu transformáciu využívajú a predstavujú narastajúcu hrozbu pre globálny finančný systém, finančnú stabilitu a dôveru v integritu finančného systému.

Zlomyseľní účastníci využívajú kybernetické schopnosti na okrádanie, narúšanie či iné ohrozovanie finančných inštitúcií, investorov a verejnosti. Medzi týchto účastníkov nepatria len čoraz drzejší zločinci, ale aj štáty a štátom sponzorovaní útočníci.“

Plne digitalizovaný monetárny systém je v agende WEF a MMF už roky. Nevedia sa dočkať, kedy ho zavedú. A tak, ak sa naozaj uskutoční nejaký kybernetický útok na západný monetárny systém, nebude žiadnych pochýb o tom, kto ho naplánoval a uskutočnil.

Snaha o úplnú digaitalizáciu všetkého, ale predovšetkým (západného) svetového monetárneho systému, je neoddeliteľnou súčasťou Veľkého resetu.

Podporovaná je, samozrejme, bankovým a finančným sektorom, vrátane západných centrálnych bánk. Jej zavedenie má byť urýchlené covidovým podvodom, v mnohých krajinách sa však stretáva so zúrivým odporom.

Odpor sa objavuje najmä na Globálnom juhu, ale tiež v západných priemyselných krajinách, kde si skupiny intelektuálov uvedomujú, čo to znamená pre zdroje a aktíva, pre ktoré ľudia pracujú a ktoré vlastnia – budú sa dať ľahko, takpovediac ´vyvlastniť´, napríklad pre neposlušnosť, keďže úplnú kontrolu budú mať banky.

A to vedie k záveru ohavného Veľkého resetu – „Nebudete nič vlastniť a budete šťastní“.

Našťastie Východ, pod vedením Číny a Ruska, sa zo západného monetárneho systému postupne vymaňuje a sú to do veľkej miery nezávislé, menovo suverénne krajiny.

Preto západná snaha o digitalizáciu neplatí na Východ, ktorý je naviac posilnený Čínou a Ruskom vedenou Šanghajskou organizáciou spolupráce, na ktorú pripadá asi polovica svetovej populácie a tretina svetového hrubého domáceho produktu – HDP.

Záver

Keby to išlo podľa predstáv Klausa Schwaba a „iluminátov“ zo Svetového ekonomického fóra, zmenilo by sa do roka veľké stádo ľudí na „transľudí“ – akýsi druh biologických polorobotov, reagujúcich na signály umelej inteligencie, riadenej geniálnymi mozgami (sic) Veľkého resetu, z ktorých sa dovtedy stanú vodcovia tyranie, nazývanej Nový alebo Jeden svetový poriadok – NWO/OWO.

My, Ľud, sa vtedy staneme novými, umelou inteligenciou riadenými vazalmi. Alebo, podľa Prekrásneho nového sveta Aldousa Huxleyho, „ľuďmi epsilon“.

Nedovoľme, aby sa tak stalo.

Zjednoťme sa vzdorujme zo všetkých síl.

Stále je nás 7,8 miliardy ľudí proti niekoľkým patologickým bezduchým multimiliardárom.

Stop Candida

Autor: Peter Koenig, Zdroje: tapnewswire.com, globalresearch.ca, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie ďalšieho dôležitého článku.
  Na túto tému boli aj články v časopise Zem a vek. Kiež by sa viac a viac ľudí zobudilo, aby niekoľko rodín nemohlo dirigovať 7,8 miliardy ľudí.
  Aj my by sme sa mali maximálne snažiť používať hotovosť. Som z toho smutná keď vidím ako mladí platia mobilom, hodinkami… niekedy im to aj vysvetľujem, že k čomu to vedie.
  Veď aj to bolo nenormálne keď spustili tento Covid, čo vopred vymysleli, Bill Gates kontaktoval jednotlivé štáty, ktoré sú členmi OSN.
  To nie je normálne aby Bill Gates, dr. Fauci a Tedros Adhanom Ghebreyesus dirigovali túto zemeguľu. My vieme, že fakticky oni sú „hovorcami“ Rockefellerovej nadácie, ktorá celý Covid vymyslela – mali sme možnosť prečítať ten dokument.

 2. https://www.naturalnews.com/2021-05-27-health-ranger-its-time-to-arrest-prosecute-and-execute-researchers-who-use-human-children-for-covid-vaccine-medical-experiments.html
  Health Ranger: It’s time to arrest, prosecute and EXECUTE researchers who use human children for covid vaccine medical experiments
  Strážca zdravia: Ja na čase aby sa zatkli, stíhali a POPRAVILI výskumníci, ktorí používajú deti pre covid vakcinačné medické experimenty

  FDA admits mRNA vaccines cause adverse reactions in 86% of children, but calls it “safe” anyway
  FDA pripúšťa, že mRNA vakcíny spôsobujú nepriaznivé reakcie u 86% detí, ale rozhodne hovoria že sú „bezpečné“

  • Bol taký „protikorupčnícky“ film s Francom Nerom – keď mu mafia v base ako svedkovi púšťala žilou, tak ten, čo mu podrezával žily sa ho pýtal „Je to bezpečné?“

   Keďže Šváb drží v rukách niečo ako disko guľa…
   „Moderátor Julo Viršík si chcel očkovaním AstraZenecou zaistiť cestu von z pandémie a k slobode. Dostal svoju dávku a zlyhalo mu srdce“
   https://www.infovojna.sk/article/moderator-julo-virsik-si-chcel-ockovanim-astrazenecou-zaistit-cestu-von-z-pandemie-a-k-slobode-dostal-svoju-davku-a-zlyhalo-mu-srdce

   „Sociálne siete sú, od úmrtia Jula Viršíka, doslova zaplavené jeho statusom z 18. apríla 2021. V ňom sa pochváli, že sa dal očkovať a nabádal k tomuto kroku aj všetkých ostatných.

   „Po prvýkrát v histórii Twentyfive na Exprese chcem tento priestor využiť aj na niečo iné, než len na promovanie svojho programu,“ napísal.

   „Mrzí ma, že stále je medzi nami dosť ľudí, ktorí sa očkovať nechcú, resp. špekulujú, čím áno a čím nie. Volal som dnes s mamou a pýtal som sa jej, koľkokrát som bol ako dieťa očkovaný. „Neviem to spočítať, ale veľakrát“ – bola jej odpoveď. Nedávno na mňa prišiel rad. Neriešil som, čo to bude. Už dávnejšie som povedal, že mi je jedno, aká vakcína sa mi ujde. Môže byť aj Made In Zimbabwe, ak bude mať všetky certifikáty platné v Európskej únii. Ušla sa mi AstraZeneca a bolo to bez problémov, ak nerátam mierne zvýšenú teplotu, ktorá sa po chvíli vrátila do normálu. Teším sa už na druhú dávku a dúfam, že nás čaká lepšie leto, než to minulé. Je to jediná cesta z pandémie, jediná cesta k slobode,“ uviedol ďalej.

   „Verím vedcom, verím dátam a verím aj svojmu vzdelaniu. Som zvyknutý čítať s porozumením, vyberám si zdroje a dbám aj na svoju informačnú hygienu,“ naznačil, že sa vyhýba takzvaným konšpiráciám.“
   – – –
   Otázka – keďže vakcinačná kampaň ešte len bude vrcholiť a budú sa sypať peniaze – kam sa nám podela „naj“ chazarská „slovenka“ – stiahli ju z obehu – vyautovali z toku peňazí – alebo chroptí za druhou dávkou vakcíny?!

   Smolu má ten, kto s prachami nenafasoval placebo! Treba sa vedieť narodiť. Lož má krátke nohy.

   • Keď som sa včera dozvedela, že Julo zomrel, tak som sa opýtala na akú chorobu?
    Po odpovedi, že to bola zástava srdca, bola ďalšia moja otázka či bol očkovaný?
    Až teraz čítam, že očkovaný bol.
    Hold, táto reklama ho vyšla veľmi draho.

    • Takto. Keďže som robil v „kultúre“. Za komančov bol „problém“ s diskotékami ako akýsi ventil „túžby po Západe“ = keď chceš dostať sviňu do chlievy, chyť ju za chvost a ťahaj od chlieva“! – a šup! – už sme v tom chlieve!
     Za komančov tiež existovali rovnakí ideologickí idioti, ktorí nechápali to nadčasové plánovanie – smerovanie spoločnosti cez sociálne experimenty, takže mali pred očami červené súkno západnej hudby. Lebo „socialistická“ hudba musela byť produkovaná ako sračka – inak by mladí nevzhliadali na Západ. Teraz inak – skrátim.

     Odkedy začali u nás od 90-tych rokov fičať drogy – každá diskotéka sa stala v tomto dílom a biznisom. Poznal som 16-1 7r. tínejdžerov – schopných si prenajať CELÝ kulturák na diskotéku, aby na nej mohli s „batôžkárkami“ predať drogy feťákom z najbližších stredných škôl v okrese! Áno – vtedy sme to zatrhli! Lenže existujú aj iní profesionáli.

     Teda otázka – čo myslíte – koľko prachov sa prestalo točiť na diskotékach vďaka lockdownom, a potom si predstavte 56-ročnú „čistú dušu“ profesionálneho „DJ vakcera“. Asi tak. Ja poznám jedného známeho hudobníka, ktorý díloval fest a keď bol v sračkách, tak „predal“ svoju ženu na porno! Tak si neidealizujte zvyknutie si na vysoký príjem – „štandard“.
     Keďže aj peniaze sú pre niekoho „sloboda“ – tak aj vakcína znamená peniaze. ??? Kto s čím zachádza – tým aj schádza.

  • Podla CDC je v usa zavaxonych asi 50% s obidvoma vaxxami,62% s jednu a 85,5% su zavaxovany ludia nad 65 rokov.to znamena behom kratkeho casu vlada usetri tolko na dochodkoch

 3. a čo krv od zaočkovaného darcu?

 4. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/05/26/first-man-to-receive-covid-vaccine-dies-of-a-stroke.aspx
  First Man to Receive COVID Vaccine Dies of a Stroke
  Prvý muž čo dostal COVID vakcínu umrel na porážku

 5. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/05/26/can-kids-get-the-covid-vaccine-without-their-parents_1920_-consent.aspx
  Can Kids Get the COVID Vaccine Without Their Parents’ Consent?
  Môžu deti dostať COVID vakcínu bez súhlasu svojich rodičov?

 6. Dnešný článok Dr. Mercolu rozoberá aká dobrôtka je covid vakcína:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/05/27/mass-vaccination-triggers-spike-covid-19-cases.aspx

 7. https://zemavek.sk/novy-pre-print-v-medrxive-k-rt-pcr-potvrdzuje-pad-zlateho-standardu/
  Nový pre-print v medrxive k RT-PCR potvrdzuje pád zlatého štandardu

 8. https://zemavek.sk/prerusena-schodza-parlamentu-matovic-nazval-suju-spinavcom-ten-ho-oblial-vodou/
  Prerušená schôdza parlamentu. Matovič nazval Suju špinavcom. Ten ho oblial vodou

 9. https://otevrisvoumysl.cz/umele-vytvorene-proteinove-krystaly-delaji-bunky-magneticke-vedecky-clanek/
  Uměle vytvořené proteinové krystaly dělají buňky magnetické – VĚDECKÝ ČLÁNEK

  Ve zkratce…
  Pokud by vědci mohli dát živým buňkám magnetické vlastnosti, mohli by pravděpodobně manipulovat s buněčnými aktivitami pomocí vnějších magnetických polí. Více v článku.

 10. Ja by som premenoval Svetové ekonomické fórum WEF na Svetové antiekonomické fórum WAEF.

 11. https://www.naturalnews.com/2021-05-27-covid-vaccine-bioweapons-attack-male-fertility-too.html
  Covid vaccine bioweapons attack male fertility, too
  Biologické zbrane covid vakcíny útočia aj na mužskú fertilitu (plodnosť)

 12. https://www.naturalnews.com/2021-05-27-virus-more-deadly-than-covid-is-coming.html
  They are telling us the plan: A future virus “more deadly” than COVID is coming
  Voľný preklad:
  Oni nám hovoria svoj plán: Budúci vírus bude „viac smrteľný“ ako COVID a prichádza

 13. https://www.banned.video/watch?id=60b042dd42c18e569deb4519
  Former Pharmaceutical Representative Warns Of Vaccine Ingredients
  Bývalý farmaceutický zástupca varuje pred prídavnými látkami vo vakcíne

  Jordan in New Jersey, a former information scientist for the pharmaceutical industry, calls in to explain what he believes to be the most shocking revelations about the ingredients contained in the COVID vaccine.

 14. https://www.banned.video/watch?id=60b038fc42c18e569deafa76
  FULL SHOW: Masks Spread Disease, Vaccines Kill And Biden Administration Hates America
  Masky (rúška, respirátory) rozširujú choroby, vakcíny vraždia a administratíva Bidena nenávidí Ameriku

 15. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/05/8734-moskva-se-bouri-proti-americkym-biolaboratorim-v-byvalych-sovetskych-statech.htm
  Moskva se bouří proti americkým biolaboratořím v bývalých sovětských státech

  Generální tajemník Bezpečnostní rady Ruské federace Nikolaj Patrušev řekl na začátku tohoto týdne pro agenturu Sputnik, že USA tajně vyvíjejí biologické zbraně v některých biologických laboratořích, které financují po celém světě, a to na základě předchozích obvinění, která v minulosti vznesl, že tato zařízení v bývalých sovětských zemích představují pro jeho zemi a zbytek světa nebezpečí.

 16. Toto sa veľmi oplatí prečítať:
  http://www.zvedavec.org/prispevky/2021/05/8732-prochazka-v-roce-2033-minipovidka.htm
  Procházka v roce 2033 (minipovídka)

  Vojtěcha Procházku čekal skvělý den.

  Z postele výjimečně vstával s úsměvem. Do ranního přídělu sójové kávy si spokojeně přidal dvě kostky cukru, i když tím přetáhl svůj denní nutriční příděl sacharidů. SmartWatcherTM na pravém zápěstí ho na porušení poslední vyhlášky Ministerstva Covidu ihned upozornil a strhl mu jeden kredit, ale Vojtěch se tím nenechal rozházet. Jeden kredit ho nezabije, dnešek bude skvělý! Rychle zhltnul kaši ze sarančat od své oblíbené značky EmezonFoodTM, vyčistil si zuby pastou Black PrincessTM, oblékl se do standardizované kombinézy v duhových barvách s nápisem „Islam is Peace“ a vyrazil ven. Bez respirátoru!

 17. Ešte k očkovaniu:
  Vojna farmagigantov. Sami sa nakoniec vzájomne usvedčia? AstraZeneca: Úmrtí po očkovaní Pfizerom je viac než po očkovaní našou vakcínou!

  V moskovskej kancelárii RIA Novosti potvrdili pravosť dokumentu. „AstraZeneca potvrdzuje, že je autorom tohto dokumentu. Tieto vyhlásenia neboli určené na verejné rozšírenie,“ uviedla hovorkyňa spoločnosti.

  Podľa správy švédsko–britskej farmaceutickej spoločnosti, ktorú má k dispozícii agentúra RIA Novosti, je číslo úmrtí po očkovaní vakcínou Pfizer v šiestich európskych krajinách výrazne vyššie ako po očkovaní vakcínou AstraZeneca

  V 12 stránkovej správe spoločnosti AstraZeneca je uvedená štatistika, podľa ktorej je celkový počet úmrtí na každých milión podaných dávok vakcín spoločnosti Pfizer vo Francúzsku, Nemecku, Británii, Nórsku, Rakúsku a Taliansku takmer trikrát vyšší než v prípade podania vakcíny AstraZeneca…………..v článku.

  Aj Viršík bol očkovaný, ale vraj nezomrel na očkovanie, dnes dozvedieť sa ozajstnú pravdu zložité.

  • Marek Košice

   A ty nevieš ako to je??? … Keď človek zomrie z akéhokoľvek dôvodu, tak zomrel na covid. Keď človek zomrel na následky vakcíny proti covidu, tak zomrel na niečo iné.

   • Viršík – „človek so závideniahodnou kondičkou“. Pozn. – kondícia je t. t. výživový stav organizmu, „kondička“ – ľudový a novinársky výraz pre TRÉNOVANOSŤ, resp. obidvoje! Ale dobre – ako ženáč a dobre situovaný dobre jedol a hýbal sa a všeobecne aj psychicky pôsobil veselo a zdravo.

    Viršík – pitva
    „Ministerstvo zdravotníctva preto zverejnilo výsledky pitvy známeho moderátora, ktoré vykonal renomovaný lekár Michal Palkovič. „V prípade úmrtia pána Júliusa Viršíka bola vykonaná pitva. Závery pitvy preukázali vážne cievne postihnutie srdca z chorobných príčin, dôsledkom ktorých došlo k zlyhaniu srdca. Očkovanie, ktoré absolvoval pred vyše 1,5 mesiacom, nie je možné dávať do súvisu s jeho úmrtím,“ vyhlásil lekár, ktorý je riaditeľom sekcie súdneho lekárstva a patologickej anatómie Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. Palkovič zároveň vylučuje akýkoľvek súvis medzi očkovaním a úmrtím Jula Viršíka.“
    https://www.cas.sk/clanok/2534955/su-zname-vysledky-pitvy-jula-virsika-56-co-zabilo-oblubeneho-moderatora/

    Otázka – prečo sa k pitve obyčajného človeka vyjadruje ministerstvo zdavotníctva – nestačí vyjadrenie renomovaného patológa? Odkedy patológ „do 24 hodín po smrti“ informuje médiá o smrti obyčajného človeka?!
    Veď to sú osobné údaje! Diskrétne údaje! Ako to, že človek s tak dobrou životoprávou má „vážne cievne postihnutie srdca z chorobných príčin“ – nie je to hanba manželky – ako sa starala o manžela? Narážam na publikácie „Ako si nezabiť muža, Ako si nezabiť ženu, Ako si nezabiť dieťa“ – čo ne nepriamy návod, ako to urobiť opačne.

    Normálne si neviem predstaviť – ak za tým nie je „vyšší“ záujem aby aj renomovaný lekár vykvákal – nie že bez môjho súhlasu, ale vôbec – údaje z pitvy – pokiaľ nejde o kriminálny čin vraždy – a to duplom nie kvôli vyšetrovaniu – údaje o „devastácii“ mojej blízkej osoby do nejakých médií.
    Čo je za tým? Idiotizmus, snaha budiť pozornosť – alebo obyčajný komplot, pretože Viršík JEDNOZNAČNE BOL NÁZOROVÝ VODCA kampane za vakcináciu!

    Otázka – koľko pitiev v súvislosti s vakcináciou vykonal renomovaný Palkovič a vôbec – tak, ako sa „žrebom prideľujú veci sudcom“ – kto má tieto podozrivé úmrtia pod palcom?! Bodka.

 18. „Mimo“ témy, ale ani nie – zmeny v podmienkach vydržania – „redakcia“ – „ak si myslíte, že sa po mojej smrti „nasquotujete“ do mojej záhrady a budete tvrdiť, že ste tam už 10 rokov – omyl – sú aj iní chamtivci, a tí vám to nedovolia“! Samozrejme vtipkujem. Oveľa väčší problém vidím v prístupe k osobným údajom po sčítaní a v ich zneužití pri falšovaní zmlúv – lebo keď je príliš veľa osobných údajov na papieri pravdivých – „lebo kto iný by to mohol všetko vedieť ako skutočný účastník zmluvného konania, že“ – tak to bude „dôveryhodné“ aj na katastri – aj to môže byť podplatený komplic. Organizovaný zločin funguje vždy tam, kde sú zdroje. Keďže veľa ľudí sa v prvom kole sčítalo cez mobily či PC susedov.

  Poznámka – ak teraz „sekajú“ mafiu na Pozemkovom fonde, tak to je „3.“ generácia tých, ktorí mi zabili otca a „X-tá“ generácia vôbec, pretože takéto svine tam boli aj za komunistov – a práve za nich to začalo, keďže komunisti naučili ľudí predovšetkým okrádať druhých!

  „Prípadov, keď prostredníctvom inštitútu vydržania prichádzalo k špekulatívnym prevodom pozemkov, pričom skutoční majitelia týchto pozemkov o tom často ani netušili, je známych viacero, mnohé z nich boli aj medializované.

  „Preto sme sa rozhodli preniesť túto právomoc na súd a zaviesť nové civilné mimosporové konanie, konanie o potvrdení vydržania, ktorého základnou úlohou bude zabezpečiť efektívne a relatívne rýchle potvrdenie vydržania vlastníckeho práva k nehnuteľnosti alebo potvrdenie vydržania práva zodpovedajúceho vecnému bremenu. Novinkou bude aj povinnosť zverejniť informácie o tom, že niekto chce niečo vydržať. Právoplatné uznesenie súdu o potvrdení vydržania nebráni tretím osobám, aby sa domáhali žalobou ochrany svojho vecného práva na príslušnom súde,“ uviedlo ministerstvo.

  Základnou úlohou novozavedeného konania o potvrdení vydržania je zabezpečiť efektívne potvrdenie vydržania vlastníckeho práva k nehnuteľnosti alebo tzv. vecného bremena súdom, no zároveň vytvoriť priestor pre účinnú obranu toho, kto je vydržaním dotknutý na svojich právach. Novinkou preto je aj povinnosť zverejniť informácie (vo forme tzv. vyzývacieho uznesenia) o tom, že niekto žiada takéto potvrdenie vydržania súdom, a takýmto spôsobom zabezpečiť informovanie dotknutých osôb. Nebude tak už možné potvrdiť vydržanie len na základe jednostranného vyhlásenia bez publicity a v krátkom čase.

  Ten, kto má na liste vlastníctva zapísané vlastnícke právo alebo iné vecné právo k nehnuteľnosti, má dostať vyzývacie uznesenie do vlastných rúk a bude účastníkom navrhovaného konania. Všetky dotknuté subjekty, ktoré majú konkrétne vecné právo k nehnuteľnosti, ktorej sa konanie týka, tak budú mať možnosť vyjadriť sa k tomu, či navrhovateľ skutočne spĺňa podmienky vydržania, a budú môcť účinne chrániť svoje práva k tejto nehnuteľnosti formou podania námietok proti vyzývaciemu uzneseniu.

  Účastníkom konania sa v zmysle schváleného pozmeňujúceho návrhu stane aj osoba, ktorá po vydaní vyzývacieho uznesenia podá námietky. Ak budú podané námietky odôvodnené, súd návrh na potvrdenie vydržania zamietne. V opačnom prípade vydá rozhodnutie, ktorým potvrdí, že navrhovateľ vydržal právo k nehnuteľnosti. Na základe tohto rozhodnutia bude môcť navrhovateľ žiadať, aby bol zapísaný do katastra nehnuteľností. Aj keď súd takto právoplatne potvrdí vydržanie, nebráni to iným osobám, aby sa domáhali ochrany svojho práva k nehnuteľnosti žalobou v sporovom konaní.

  O vydržaní už teda nerozhodujú notári. Celý proces sa presunul na súdy a advokátov. V praxi to znamená, že notárom sa definitívne odoberá právo vydávať osvedčenia o vydržaní vlastníctva. Hlavným dôvodom zmeny bolo podľa Ministerstva spravodlivosti SR opakované zneužitie tohto inštitútu na úkor ústavnej ochrany vlastníckeho práva. „Prijatá novela bráni tomu, aby k vydržaniu vlastníctva dochádzalo len jednostranným vyhlásením a vo veľmi krátkom čase. Celý proces bude síce náročnejší, ale transparentnejší,“ hovorí tajomník Realitnej únie SR Mojmír Plavec.“
  https://uzitocna.pravda.sk/ako-vybavit/clanok/588393-zmena-pravidiel-vydrzania-ako-ziskat-podu-do-vlastnictva/?utm_source=pravda&utm_medium=box-sidebar-links&utm_campaign=mostread

  • Hrozne rad by som vedel kto podla Vas naucil komunistov okradat ludi? Ze by kapitalisti , jednoducha logika ,lebo boli cele desatrocia pred nimi

   • 1/ Marx a Engels! Dvaja buzeranti. Marx okrádal svoju ženu /9 mil. mariek/, aby si mohol vydržiavať Engelsa.

    2/ Darwinisti! „Prirodzený“ výber parazitov a predátorov. Odôvodnenie triedneho boja. „Právo“ silnejšieho – všehoschopnejšieho.

    Zlodej, vrah, zločinec, feťák – vždy si nájde odôvodnenie. A toto sa stalo IDEOLÓGIOU!!! Podporovanou žido-kresťanským odpúšťaním zmrdom!

    Kolektívne vlastníctvo = kolektívne rozkrádanie!

    „Sociálny blahobyt“ = každému podľa potreby! A keďže „bolo málo“ – tak nekradni že!

    Takže Ha ha – riaď sa podľa „potreby“ a NUTKANIA a potom pochopíš, kto naučil komunistov = tiež zvieratá – kradnúť!

    Kto naučil Cigáňov kradnúť podľa ich „NORMÁLU“, že okradnúť gádža je povinnosť – ten naučil židoboľševikov okrádať zvieratá – Gójimov.

    „A kto nekradne – okráda svoju rodinu!“

    To ťa v ZŠ na občianskej neučili? Nepýtam sa, či ti to vysvetlili. Lebo o to vysvetlenie – každý po svojom – ide! Tak ako si každý vysvetľuje „slobodu“.

    „Vakcína je sloboda – vakcína je zábava!“ – parafrázujem nebohého Jula Viršíka.
    Z čoho celý život žil tento človek? No zo zabávania druhých! Ale aká je to zábava, keď máš prázdnu diskotéku, že! Prečo som odbočil?

    KTO ĽUĎOM KRADNE ČAS – kto ich odpútava od toho podstatného?!

    • Novšia reklama je „vakcína je víťazstvo“… so Z.Mauréry
     ..tak nech víťazia, nech sú prví…

    • provokater

     Maroš, Márnosť svetská, to je sviečka, potvora, vždy len dohára, budeš piť z deravého pohára, pche, je to o splodení, oj vy hriešne gény, splodenie z vášne? vážne? je to niečo strašné, ako keď bublina spľasne. Prask. A ty si ži ako chceš. Možno ťa dajú na dereš.Možno úplatok zoberieš/viď naša elita, tá berie dosýta/.
     Splodenie v amoku, monokel na oku,splodenie z hlúposti, to bolí do kosti,splodenie zo žiaľu, potom ťa oščajú.
     Maroško,kokokoko, zahraj mi na cenkokokokoko

 19. POSOLSTVO NÁŠHO PÁNA JEŽIŠA KRISTA
  MILOVANEJ DCÉRE LUZ DE MARIA
  22. MÁJA 2021

  Moji drahí, milovaní ľudia:

  DAROVAL SOM SA VÁM NA KRÍŽI, ABY SOM VÁS Z LÁSKY VYKÚPIL Z HRIECHU.

  STE MOJÍM ĽUDOM, KTORÝ SOM S DÔVEROU ODOVZDAL DO RÚK MOJEJ MATKY, KTORÚ BY STE MALI MILOVAŤ.

  Moje deti stratili zdravý rozum a venujú sa neustálemu páchaniu hriechov, ktorými vážne urážajú moje Srdce, pomocou Daru slova ma odmietajú a prijímajú príkazy zla ako príručku pre život.

  Zostávajú slepé: duchovne slepé, ktoré vedú slepých a takto idú k priepasti.

  ŽIJETE V INTENZÍVNOM, ROZHODNOM A ROZHODUJÚCOM ČASE PRE ĽUDSTVO, V OBDOBÍ, AKÉ V DEJINÁCH ĽUDSTVA EŠTE NEBOLO.

  Ocitnete sa v okamihu, keď:

  Niektorí hovoria, že ma poznajú, ale neplnia moje nariadenia.
  Iní hovoria, že ma poznajú, a napriek tomu žijú a vraždia svojich bratov a sestry mečom slova.
  Iní hovoria, že ma poznajú bez toho, aby poznali moje slovo vo Svútom Písme.
  Iní hovoria, že ma poznajú, napriek tomu ma prijímajú v smrteľnom hriechu a neustále ma križujú tým, že ma prijímajú v takom stave.

  Toľkí ma neustále križujú!
  Toľkí znesväcujú moje Telo a Krv!
  Toľkí v mojej Cirkvi ma hlboko zraňujú tým, že patria do rôznych zlých organizácií!

  KRIˇUJE MA VEĽKÁ ČASŤ ĽUDSTVA BEZ AKŹCHKOĽVEK ZÁBRAN. VAROVAL SOM PRED TÝM A ONO SATO STALO REALITOU.

  OBERAJÚ MA O TO, ČO JE MOJE, ABY TO ODOVZDALI SYNOVI ZATRATENIA.

  Napredujú po mojom mystickom Tele, šliapu ho, vnucujú sa, zakladajú veľké herézy a svätokrádeže za bieleho dňa, bez toho, aby sa skrývali pod rúškom noci, ako to robili predtým – tí, ktorí sami seba nazývajú mojimi služobníkmi, už vyšli zo svojich brlohov, odhaľujú svoj ťažký hriech, ktorý bol skrytý. (Ezechiel 34, 1–11)

  Ľud môj, moja vôľa znie:

  ABY MÔJ ĽUD KONAL MOJU VÔĽU, NEPRIJÍMAL FALOŠNÉ DOKTRÍNY ALEBO FALOŠNÉ USMERNENIA, KTORÝMI BUDE MOJA VÔĽA ZRADENÁ A MOJE SLOVO PREKRÚTENÉ. (Kolosanom 2, 8)

  Toto je doba, keď syn zatratenia koná prostredníctvom svojich vazalov, aby ho nebolo vidieť. Vie, že ľudstvo sa blíži k Varovaniu a že tvárou v tvár skúškam, ktorým bude čeliť a tým, ktorým bude čeliť onedlho, je náchylné na hriech a pokúša ľudstvo, aby spôsobil, že na mňa zabudne.

  Môj ľud musí byť opatrný: supy, ktoré krúžili, teraz útočia, aby vás zranili, rozdelili alebo zabili. Nezanedbávajte osobnú modlitbu alebo praktizovanie telesných a duchovných skutkov milosrdenstva, bez ktorých nie je modlitba úplná.

  KONAJTE, DETI MOJE!
  MOJE SLOVO MUSIA POZNÁVAŤ VŠETKY MOJE DETI TERAZ, BEZ ZBYTOČNÉHO STRÁCANIA ČASU.

  Vlci vyzliekli svoje ovčie oblečenie a bez maskovania útočia; je len zopár takých, ktorí zostávajú oblečení ako jahňatá, aj keď sú vlkmi. V čase Varovania budú vážne trpieť.

  Syn zatratenia drží moc na Zemi prostredníctvom svojej elity a čaká na vystúpenie pred mojím ľudom, aj keď to môj ľud nechce. Svojou globálnou prezentáciou napadne mysle všetkých súčasne po celej Zemi.

  Moje deti, choroba pokračuje; hladomor príde skôr, ako si myslíte, redukcia svetovej populácie začala súčasnou chorobou a budú pokračovať v tomto démonickom pláne.

  Pred príchodom nasledujúcej udalosti sa musíte OBRÁTIŤ. Nejde to bez toho, aby ste sa rozhodli urobiť skutočné zmeny. Nemôžete byť naďalej tými istými ľuďmi, ktorí chodia oblečení v handrách. Zverte sa mi z lásky; prestaňte sa považovať za ľudí bez chýb, keď ich neustále vyžarujete.

  PRIPRAVTE SA, PRIPRAVTE SA, PRIPRAVTE SA!

  Modlite sa za Spojené štáty, ktoré utrpia veľké zemetrasenie.

  Modlite sa za Bolíviu: bude otrasená. Vzbúrení obyvatelia Argentíny budú otrasení. Modlite sa za Japonsko: bude otrasené.

  Modlite sa za Strednú Ameriku: bude trpieť otrasmi pôdy.

  Modlite sa: sopky sa stále prebúdzajú. Moje deti ma neposlúchajú: pokračujú vo svojich zmätkoch a obdržia ovocie neposlušnosti voči môjmu domu.

  Moja Matka a môj milovaný svätý Michal Archanjel vám poskytli lieky na boj proti súčasným i budúcim chorobám.

  Požehnajte jedlo, ktoré dávate do úst. Kontaminácia plodov Zeme je škodlivá pre ľudské telo.

  Ľud môj:

  DÁVAJ POZOR! Nebezpečenstvo číha, nestrácajte čas.
  PONÁHĽAJTE SA! Obrátenie je naliehavé: je nevyhnutné, aby ste naďalej pozorne sledovali udalosti v mojej Cirkvi.

  Neboj sa, ľud môj: buď verný môjmu Domu a mojej Matke, neboj sa.

  Utesnite svoje domovy a buďte pravdiví.

  MOJE POŽEHNANIE JE PRE VŠETKÝCH, KTORÍ PRIJÍMAJÚ TOTO VOLANIE S ÚCTOU A POZORNOSŤOU.

  Váš Ježiš

  ZDRAVAS MÁRIA NAJČISTEJŠIA, BEZ HRIECHU POČATÁ
  ZDRAVAS MÁRIA NAJČISTEJŠIA, BEZ HRIECHU POČATÁ
  ZDRAVAS MÁRIA NAJČISTEJŠIA, BEZ HRIECHU POČATÁ

 20. https://tadesco.org/nositel-nobelovej-ceny-varuje-v-kazdom-state-sleduje-krivka-smrti-ockovaciu-krivku/
  Nositeľ nobelovej ceny varuje: „V každom štáte sleduje krivka smrti očkovaciu krivku“

  OČKOVANIE VYRÁBA VARIANTY

  • Zaujímavý blog pod týmto článkom:
   Nejlepší způsob, jak pochopit, proč pandemie koronavirů explodovala na celém světě ve stejném roce, kdy vojenské nasazení 5G v Číně, Itálii, Jižní Koreji, Spojených státech a dalších zemích důkladně informujících o IT bylo velmi pokročilé, je považovat 5G za binární zbraňový systém, který je poté koordinován s vakcinačními programy a operacemi chemtrailu, aby fungoval jako kvartérní zbraňový systém.

 21. https://tadesco.org/obrovske-mnozstvo-pripadov-z-vedlajsimi-ucinkami-po-vakcinach-presahuje-ramec-databazy-ema/
  Obrovské množstvo prípadov z vedľajšími účinkami po vakcínach presahuje rámec databázy EMA

  Inými slovami: Pre ľudí do 65 rokov nemá očkovanie zmysel, takmer na 100% spôsobí očkovanie u ľudí pod 50 rokov viac škôd ako účinku. Čo sa v súčasnosti deje, je masívne porušovanie princípov medicíny, ako aj porušovanie Norimberského kódexu z roku 1947. Farmaceutická loby sa presadila.

 22. https://www.protiproud.cz/politika/5827-autor-dopisu-generalu-francouzsky-narod-je-na-konci-sil-kdo-za-to-muze-500-nogo-zon-uz-i-na-venkove-selhavajici-spojenec-v-nato-recept-na-zachranu-zvolani-k-zemim-v4-nevzdavejte-se-ukazujete-nam-cestu.htm
  Autor dopisu generálů: Francouzský národ je na konci sil. Kdo za to může? 500 no-go zón, už i na venkově. Selhávající „spojenec v NATO“? Recept na záchranu. Zvolání k zemím V4: Nevzdávejte se, ukazujete nám cestu!

 23. https://www.infovojna.sk/article/agenda-2030-pokus-o-transformaciu-sveta-bez-boha
  Agenda 2030 – pokus o transformáciu sveta bez Boha
  Hlavnou ideou, ktorou sa riadia propagátori Agendy 2030, je presadenie technokratickejšieho riadenia výrobných prostriedkov a kontroly reprodukcie populácie.

  • Marek Košice

   Ten najokatejší posluhovač agendy 2030 je „slovensko-americký“ magazín „Refresher.sk“ ……. Čo článok, to brainwashing.

 24. https://otevrisvoumysl.cz/reportaz-tisice-americanu-dostavaji-covid-a-umiraji-na-nej-i-po-ockovani/
  Reportáž – Tisíce Američanů dostávají covid a umírají na něj i po očkování

  Ve zkratce…
  Případy onemocnění covidem a vážných vedlejších účinků po covid injekci strmě stoupají. Více v této reportáži americké televize.

  Databáze VAERS hlásí 15 000 úmrtí po očkování.

  • Marek Košice

   A reálne číslo má byť 50-100 násobné (podľa vedeckých štúdií, ktoré sa zaoberajú nahlasovaním úmrtí po vakcínach, len 1-2% zo 100% je nahlásených ako úmrtia z dôvodu vakcinácie)

 25. https://www.infowars.com/posts/bbc-presenter-dies-from-blood-clots-after-astrazeneca-vaccine/
  BBC Presenter Dies From Blood Clots After AstraZeneca Vaccine
  Moderátorka BBC umiera z krvných zrazenín po prijatí AstraZeneca vakcíny

  Mala 44 rokov

 26. https://www.infowars.com/posts/watch-mob-of-indian-villagers-chase-covid-vaccine-team-out-of-village/
  Watch: Mob of Indian Villagers Chase Covid Vaccine Team Out of Village
  Dav Indických dedinčanov naháňajú (vyháňajú) Covid vakcinačný tím z dediny

 27. https://www.infowars.com/posts/media-admits-people-who-get-covid-will-probably-make-antibodies-for-a-lifetime/
  Media Admits People Who Get COVID Will ‘Probably Make Antibodies For A Lifetime’
  Média pripúšťajú, že ľudia čo mali COVID budú mať pravdepodobne protilátky doživotne (celý svoj život).

 28. Jedno som si už všimla, že mnohé pobočky Slovenskej sporiteľne už nepracujú s hotovosťou – majú to vypísané na dverách.

 29. Květka – z diskusie na Tadesco – momentálne tam rozpútali davové šialenstvo s zázračným všeliekom – TM chytil druhý podnikateľský dych po MMS?

  „svalovidoslava 28.5.2021 v 00:20

  To nebyl ani žádný ynteligent….. Jestliže si tady musela dotyčná osoba nejdříve napsat o heslo a ještě z šifrovaného e-mailu, aby to nebylo veřejné a bylo to zde i zdůvodněné a dotyčný(á) to pak zveřejnil(a) na facebooku, pak to byl záměr a byl to záškodník, který teď zkomplikoval hodně lidem život….
  Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit

  octomanik
  octomanik 28.5.2021 v 06:14

  svalovidoslava 28.5.2021 v 00:20

  snaha o zveřejnění ingrediencí byla diskutujícími i na tadesco…..byli mazány…..“

  Bleskovka carstena, na kterou všichni netrpělivě čekáte /napnutý som ako guma v bombarďákoch!/

  „Nyní k podstatě věci.

  Zde se nachází odkaz, na kterém je uložen článek-návod: https://bit.ly/2RYaHbd

  Heslo k odkazu budeme zasílat průběžně při volných chvilkách ode dneška. Prosím o strpení.

  Vzhledem k maximálnímu vytížení nemohu dnes dávat jakékoliv zprávy. Dostali jsme přes 2000 mejlů a budu asi do rána rozesílat odpovědi na vaše žádosti. Tak se omlouvám.

  Proto prosím nepište žádné dotazy. Vyčkejte prosím až dostanete odkazy a nepište nám žádost dvakráte. Jakékoliv mejlíky ze seznamu, centrumu atd, nebudou zodpovězeny. Děkujeme za pochopení.

  vložil carsten“
  – – –
  Čiže „Black Friday“ panika „až do vypredania zásob“?

  • Čiže…
   1/ Ad „Jestliže si tady musela dotyčná osoba nejdříve napsat o heslo a ještě z šifrovaného e-mailu, aby to nebylo veřejné a bylo to zde i zdůvodněné“ – tomu rozumiem akože systém „mŕtvych schránok“, t. j. že viacerí /dvaja/ užívajú jeden mailbox, čím sa vyhýbajú odosielaniu a prijímaniu správ, čo je samozrejme bezpečnejšie ako komunikovať cez cudzie servery a filtre. Ale? Zmrdi z Tadesco chcú mať takto k dispozícii tisíce mŕtvych schránok založených tisíckami naivných idiotov?! Otázka – a nedajú sa takto tieto schránky použiť na na nejaký hromadný útok – bez vedomia naivných idiotov? Lebo koľkí idioti si vedia vôbec zmeniť heslo, resp. „načo“, že.

   Ďalšia vec – Seznam aj Proton umožňujú zdieľanie spoločného mailboxu viacerým – teda legálne, pretože bez tejto služby správca /technicky/ vyhodnocuje – každý neobvyklý vstup z inej, ako štatisticky obvyklej IP adresy – ako podozrivý! A v tom momente je takáto komunikácia sledovaná – a je jasné, že ak niekto vstúpi /log/ do mailboxu v priebehu pár hodín z IP v Prahe a potom z IP v „Užhorode“ – systém to vyhodnocuje ako podozrivú mŕtvu schránku.

   Takže ak „mŕtvu“ schránku – tak buď legálne zdieľanie a OK, alebo tam vliezť raz za týždeň – a aj to je podozrivé kvôli IP. Lebo protokoly.

   2/ Ad „snaha o zveřejnění ingrediencí byla diskutujícími i na tadesco…..byli mazány…..“ – ???

   Toto robí niekto, kto chce ľuďom pomôcť – alebo len chce kšeftovať s idiotmi!

   Koukám, že René Koukal /TM/ svoje nutkanie NEZAPRIE!

   • Ad „Jestliže si tady musela dotyčná osoba nejdříve napsat o heslo a ještě z šifrovaného e-mailu“ – toto síce nie je o mŕtvej schránke, ale je to databáza, cez ktorú sa dá nabúrať do týchto mailov – pretože zloduch automaticky predpokladá, že ten, ktorý chce to heslo, tak ten prichádzajúci mail otvorí! A s ním otvorí to čo treba na prienik a ovládnutie mailboxu! A bude sranda, keď niekto bude takto atakovať Proton, a ten odpovie zrušením kont! Na! Celé to smrdí! Byť paranoik na internete je základná bezpečnosť. Ja len čakám, kedy nejaký „dobrodruh“ šlohne TM ten jeho zázračný lektvar a uverejní ho napr. tu! ??? Ja to urobiť nemôžem, lebo moju IP na Tadesco majú a zháňať iný komp inde kvôli tomu nemienim.

 30. Jednoduchá

  ….smutné je, že mnohí z nás už ,,vidia“ a dobre vedia, čo s ľuďmi tá vakcína robí, napriek tomu je propagujú, a nakoniec sami tomu podľahnú…..tiež tu platí ten prír.zákon,, Čo človek zaseješ, to budeš žať“……presne ako Maroš povedal,,Kto ľuďom kradne čas, kto ich odpútava odt toho podstatného….“ …aj Z.Mauréry ? nevedela som, tak to ma prekvapila, mala som ju za ,,rozhľadenú“ osôbku:-(…….Marek z Košíc pripomínaš mi svoj.príspevkami Maroša……….
  ……ano o tej hotov.viem, že to chcú zlikvikvidovať, no čo ak veľa platím práve kartou?…….vybrať po výpl.peniaze a platiť len priamo hotovosťou?Ďakujem vopred za Vašu odpoveď.
  …Vladino ten tvoj príspevok je voľáky zvláštny…….v niečom je pravdivý ako napr. v tom, že ,,vlci“ už bez pretvárky útočia na ovce, no inak mi príde ako ,,pomotaná biblia“…….ani ,,pravá“biblia nie je tak presne napísaná ako bola, to vie mnoho ľudí veľmi dobre, takže ani ju neberiem vôbec do úvahy……….
  ….IP adresy, mŕtve schránky…..priznávam, pre mňa je to úplne ,,španiels.dedina“…..,,šikovný“, kto v tom vie chodiť, no nie je to pekné, ak to niekto zneužíva voči iným, asi tak. …………………………………
  …ešte k tomu sčítaniu obyvateľov, áno je možné, že údaje sa dajú zneužiť, ale zasa len voľákymi,,moc šikovnými“, kt.si ani neuvedomujú, že si môžu ,,zaťažiť svoju karmu“………..Maroš prečo tvrdíš, že táto pozemk.mafia“ je už 3.generácia, čo spôsobila smrť tvojmu otcovi? čo sa mu vlastne stalo ?,………….
  ……tiež je to na kaž.človeku, ako daruje tú krv…….ak za peniaze, zrejme ho k tomu vedú urč.dôvody, ktovie? môže mať na to iný vážny dôvod, nielen ako ,,obohatenie seba samého“…..to vie už len on sám, berie si to ,,sám na seba“………………………………….

 31. K téme článku „Reset“:
  Stále platí – „Prijmeš dar – staneš sa otrokom!“

  Dary majú rôznu formu a rôzne motivácie – výmenné „diplomatické“ zdvorilostné dary, podmienené korupčnícke dary, dary na uzmierenie, úprimné dary zo srdca – ale tiež sú to dary podvedome zaväzujúce – vytvárajúce vzťah, dary vyvolávajúce pozornosť, dary ako zbavovanie sa odpadu, nepotrebných vecí, atď.
  Pozor na vynucované dary a VNUCOVANÉ DARY! Lebo!

  Vynucovaným darom je pôžička, resp. aj vnucovaným darom je pôžička!
  Tieto „dary“ – ZÁVÄZKY – voviedli kedysi slobodných občanov helénskej éry Grécka – DO OTROCTVA! Tam začala celá táto dnešná úroková – záväzková židovina – otroctvo na peniazoch! K veci!

  Momentálne prebiehajú pokusy s nasúvaním nepodmieneného príjmu v experimentálnych krajinách – zatiaľ ide o dávky všetkým „na prilepšenie“! A presne o toto ide! Chamtivci a blbci prijmú dar – a stanú sa otrokmi! A je úplne jedno – či to prijmete v dobrej vôli ako všeobecnú sociálnu dávku – „vratku dane“ napr. Už z tohto pohľadu je to nelogické. Odbočím.

  Všimnite si, že Matovič prišiel s podporou rodičovstva, aby si zachránil politickú popularitu pred tým, než ho obesia! A pretože je chucpe drzý psychopat – navrhol zvýšenie daní na pokrytie tohto výdavku. Sulík sa tvári, že nesúhlasí, ale Sulík zodpovedá za nasúvanie nepodmieneného príjmu – a každá progresívne diskriminačná dávka od štátu je určitou formou nepodmieneného príjmu! A dopadlo to tak, že Sulík sa „zdržal“ /ale nezdržal smiechu/, ale vláda odsúhlasila navýšenie rozpočtu – teda prehĺbenie schodku! Teda – tie ku.vy vytvorili dôvod na ďalšie zdanenie – lebo tie peniaze budú chýbať a Slovensko si peniaze netlačí – teda – „alebo budeme si musieť“ = taký je plán – požičať od EU, ale – aby sa ostatná časť obyvateľstva necítila diskriminovaná a okradnutá – „požičiame si viac“ – aj na nepodmienený nášup pre ostatných. Povedzme ako inde experimentálne – 120 eur na osobu! !!!

  A v tú ranu sme v záväzku – v tú ranu sme otroci!

  Ľudia! Všetky „dary“ nepodmieneného príjmu treba rezolútne odmietnuť! Pretože – po roku po dvoch vám-nám to niekto spočíta a bude za to niečo chcieť!
  Alebo – vrátiť dary! A v tom momente ste dlžníkmi!

  Týmto prehlasujem, že aj keby som nemal čo žrať, resp. by mi bodol nepodmienený príjem navyše, lebo ma mafiánska vláda práve preto vypaľuje zvýšenými daňami – nepodmienený príjem ODMIETAM PRIJAŤ! A budem trvať len na svojej penzii! No – to som ja. Ale čo s ostatnými, ktorých táto sionistická mafia najprv ožobráči a potom im ponúkne „pomocnú“ ruku rovno do otroctva?!

  Odpoveď je jednoduchá – treba sa zbaviť tejto otrokárskej parazitickej mafie!

  V celej mne známej histórii ľudstva nepoznám mimo almužny žiaden nepodmienený príjem! Lenže žid almužnu nedáva – kam by tak prišiel! Žid dáva len pôžičku a chce za ňu úrok!

  Bližšie k téme v druhej polovici relácie
  2021-05-28 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-05-28-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  • nevadííííííííí..hlavne že navýšili rozpočet o miliardy, čím sme navýšili štátny dlh na 64% (ako to ešte vo štvrtok pred navýšením hovorili v správach) a tak sme sa dostali na hranicu Grécka.

 32. Jednoduchá

  …ametyst ľudia bývajú, teda niekt.v niečom podobní, a ja s Tebou Maroš sme možno aj práve v tomto :-)…………………..
  ….Maroš riadne si to vysvetlil, je to veľmi ,,nešťastné riešenie“ mať takéto ,,dary“…..skutočne radšej sa treba uskromniť a nepožičiavať si viac, ako skutočne potrebujem…..ono najlepšie je byť bez pôžičky, no niekedy sa ozaj nedá 🙁 / napr.stavba domu, kúpa bytu a podob./…….. je to smutné, že nasledujeme práve príkl.akým je Grécko………..ml.rodiny sa musia riadne obracať práve na úkor svojho spolužitia…..mnohí muži sú na týždńovkách či 14- dňovkách, a tak viac – menej žijú viac oddelene ako spoločne, to nie je pre rodiny dobré riešenie, učia sa tak bývaniu samého so sebou, alebo muž s part.mužov v práci a žena sama s deťmi……………..potom žena ,,pracuje niekedy aj za muža“, teda ako on a už nastáva narušenie ,,celého prírod.cyklu“……ideme tak sami proti sebe…….bolo by dobré zvážiť, kedy takto ešte áno a kedy už ozaj nie………………………….

  • „Otrokárstvo odkedy vzniklo, nikdy nezaniklo, len zmenilo svoje formy. V takzvanom feudálnom systéme, ktorý nasledoval po otrokárskom systéme, neboli otrokármi feudáli, ale cirkevní hodnostári! To, že feudáli nútili ľudí pracovať na panských majetkoch, bolo len zneužívanie moci, no cirkev ľudí zotročovala povinnými spoveďami, povinným uctievaním či povinným poslúchaním. Keď sa niekto vzpieral alebo bol len trochu nepohodlný, tak ho jednoducho odstránili! Ani feudáli si pred cirkevnou mocou nemohli byť istí, sú známe mnohé prípady, keď oni sami boli obeťou inkvizície. Aby sa sami zachránili, stali sa len nástrojmi, ktoré viedli ľudí k slepej poslušnosti.

   Po čase sa začali ľudia brániť. Ale prekvapivo nie proti tým, ktorí ich zotročovali! Cirkevní predstavitelia videli, že situácia je už v mnohom neudržateľná, a tak povolili určité reformy, len aby si udržali svoju moc!

   Nastala doba takzvaného kapitalizmu, doba zdanlivej slobody. Z bývalých feudálov sa z noci na ráno stali významní zamestnávatelia, kapitalisti. Ľudí už nemuseli bičovaním nútiť do práce, tí museli pracovať, lebo im nič iné nezostávalo. Za prácu dostali len takú odmenu, aby sotva prežili. Ale otrokárstvo sa nezmenilo! Hoci cirkev musela pripustiť technickú revolúciu či iné vedecké objavy, nemusela zmeniť to podstatné, povinné uctievanie a s tým súvisiace poplatky.

   Ľudia sa začali zotročovať sami. Vznikla mafia, ktorej tovarom boli drogy! Nebolo viac potrebné zotročovanie človeka človekom. Ľudia sa začali zotročovať hmotou. Nastal zúrivý boj o pozemské pochabosti – mamonu a slávu!

   Ľuďom už nič nebolo sväté! V niektorých krajinách nastali diktatúry ako priamy pokus o opätovné otrokárske spoločnosti. Nemohli sa tak otvorene nazvať a museli, samozrejme, hľadať nové formy, ako napríklad fašizmus či komunizmus. Čím zotročovali? Tým, že ponúkli ľuďom len dve možnosti – alebo poslúchneš, alebo zahynieš!

   Vývoj pokročil k „zlatému klincu“, takzvanej demokracii! Otroctvo dosiahlo už len jedinú jednu formu, otroctvo peňazí, ktoré má tú najskrytejšiu podobu. Skúste len v súčasnosti bez tohto nového otrokára čokoľvek robiť, nič nemôžete! Lebo i za to, že môžete vôbec dýchať vzduch, musíte platiť!

   Najzaujímavejšie na tomto systéme je to, že niet ľudí, ktorí by boli otrokármi, ale presne naopak, úplne všetci sú otrokmi niečoho, čo sami vymysleli, otrokmi peňazí! V mene peňazí samotní otroci zotročujú iných, ktorí otrokmi nechcú byť!“
   https://preludi.eu/?p=3495

 33. Jednoduchá

  …Maroš veľmi krásne vysvetlené, tak úplne priamo a v súlade s Božími zákonmi……….
  značka pri tvojom mene je iná, no myslím, že viem, kto to naozaj napísal, ĎAKUJEM MOC :-), Vladko…….krásne prekvapenie v deň Svätej Holubice………priznám sa o tejto knižke som vôbec nevedela, chcela som si to aj vytlačiť, no nedá sa…..tak zrejme cez to združenie fénix sa to bude dať, či?……

  • Komentár-vloženie je odo mňa /preklep/ – text – torzo – je zo zdroja. Sú v ňom aj trefné príklady banálnych závislostí a záväzkov, ktoré nás potom prenasledujú celý život – to nie je karma – to je nevedomosť.

 34. Jednoduchá

  …..je úžasné čítať takú dobrú knižku, duchovne človeka veľmi posilňuje, a tiež povzbudzuje často práve v neľahkých situáciach, ty sám si tu vložil veľmi dobrý konkrétny príklad….veľmi dobre rozpísané články…..ok. toto je to presné vyjadrenie – nie karma, no nevedomosť…….som veľmi rada, že si na tú knižku ,,poukázal“, zrejme ju máš už celú prečítanú……troška som ju porovnávala s Posolstvom Grálu a príde mi o čosi lepšie vysvetlená, tak po ,,lopate“………určite si ju zoženiem :-),…….ak to nie je tajné, ako dlho poznáš túto literatúru ?……….. a tiež poznáš to združenie, čo ju vydáva ?………..

  • Včera som o to „zakopol“ na nete. Len tým môžem potvrdiť jeden z postulátov staroslovanskej bukvice /7 x 7 logos kód matrice/, že pokiaľ človek otvorí-pozdvihne vedomie aspoň u 15 ľudí – Nebesá mu začnú pomáhať a dodávať v správny čas tie správne informácie – spustí sa určitý channeling. Preto zdieľam ako môžem – a dik aj Jean – tiež jej to niekto strká pod dvere. Takže ako obvykle – asi tak. „Mám to v redkvičke.“

 35. Jednoduchá

  ….máš to ,,v hlavičke“ Maroš :-)……ozaj si to pekne povedal a určite je to aj pravda…………………………………………….

Pridajte komentár

*