Biotechnologická firma chce ovládať mysle ľudí prostredníctvom neuromodulácie


Print Friendly, PDF & Email

Biotechnologická firma chce ovládať mysle ľudí prostredníctvom neuromodulácie

(Arsenio Toledo, Natural News) Európska medicínska a biotechnologická spoločnosť sa pokúša ovládnuť ľudské mozgy vývojom medicínskych zariadení, ktoré využívajú postup známy ako neuromodulácia.

Tvrdia to Dr. Steve Hotze a prevádzkovateľ portálu Natural News Mike Adams, ktorí diskutovali o neuromodulácii a nanotechnológii počas poslednej epizódy relácie „Správy Dr. Hotzeho“ z 18. apríla 2022 na Brighteon.TV.

Čo je to neuromodulácia

Neuromodulácia sa týka zmeny nervovej aktivity v tele prostredníctvom cieleného dodávania určitých stimulov do nervov. To sa dá dosiahnuť napríklad elektrickou stimuláciou alebo použitím chemických látok.

Spoločnosť, ktorá sa stala povšimnutiahodnou svojim vývojom v oblasti neuromodulácie, je INBRAIN Neuroelectronics so sídlom v Španielsku. Firma je vedľajším produktom Grafénovej vlajkovej lode, vedecko-výskumnej iniciatívy Európskej únie, ktorá vykonáva experimenty s aplikáciami grafénu.

Podľa Mika Adamsa sa INBRAIN primárne zameriava na vývoj neuromodulačných zariadení pre ich medicínske aplikácie.

Táto technológia by mohla byť použitá na monitorovanie mozgových impulzov v snahe zachytiť príznaky neurologických porúch ako sú epilepsia, Alzheimerova choroba či demencia.

Teoreticky by sa neuromodulácia mohla použiť na vysielanie impulzov do mozgu, „aby sme sa pokúsili prekonať epilepsiu alebo Alzheimerovu chorobu a podobne,“ povedal Mike Adams.

Spoločnosť INBRAIN získala milióny dolárov vo forme rizikového kapitálu od investorov, ktorí sa zaujímajú o jej výskum a praktické aplikácie neuromodulácie.

„Nie je to sci-fi, je to absolútna realita,“ povedal Mike Adams.

„Ale musíte pochopiť, že týmto čítajú váš mozog a zároveň ho potom aj ovládajú. Teraz síce môžu hovoriť o medicínskej aplikácii, ale zamyslite sa nad tým, akým smerom sa tieto technológie budú neskôr vyvíjať.

Takáto technológia sa dá zneužiť na ovládanie ľudí alebo dokonca na potrestanie ľudí za nesprávne myslenie tým, že v ich mozgu spustíte, viete, mučivé impulzy, ak sa ich názory nebudú zhodovať s oficiálnym naratívom,“ pokračoval Adams.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Neuromodulácia využíva grafén na interakciu s mozgovými bunkami

Dr. Hotze a Mike Adams poznamenali, že látka, ktorú spoločnosť INBRAIN plánuje použiť na to, aby svoje medicínske zariadenia interagovali a prepojili s mozgom, je oxid grafénu.

Ide o tú istú toxickú látku, ktorá sa našla vo vakcínach proti Covid-19 (písali sme o tom včera v tomto článku) a je známe, že sa šíri aj z očkovaných na neočkovaných ľudí, čo spôsobuje strašné zdravotné následky.

Samotná firma INBRAIN priznala, že plánuje vytvoriť neurálne implantáty na báze grafénu, ktoré majú ľuďom poskytnúť „personalizované terapeutické možnosti pre mozgové poruchy“.

Spoločnosť tvrdí, že jej grafénové implantáty sú navrhnuté tak, aby presne interpretovali signály, ktoré mozog vysiela, a potom poskytnú nositeľovi implantátu terapeutickú odpoveď prispôsobenú jeho špecifickému neurologickému stavu.

Dr. Hotze varoval, že tieto grafénové implantáty by sa nakoniec mohli použiť „na identifikáciu toho, kto ste, kde ste a aké sú vaše myšlienky“.  Ďalej varoval, že veľké technologické spoločnosti by mohli v podstate využiť túto technológiu, aby presadili svoju transhumanistickú agendu.

Tiež poznamenal, že samotný technologický riaditeľ firmy Google Ray Kurzweil verí, že technológia ako táto by sa mohla použiť na to, aby sa do roku 2040 zmenilo prakticky celé ľudské myslenie na „nebiologické“.

„To znamená, že budeme umelou inteligenciou, budeme kontrolovaní vonkajšími silami,“ uviedol Dr. Hotze. „No, tak toto je naozaj mrazivé.“

Viac takýchto príbehov si môžete prečítať na stránke MindControl.news.

Vyššie nájdete celú epizódu z relácie „Správy Dr. Hotzeho“ z 18. apríla 2022. Relácia sa inak vysiela pravidelne každý pondelok a sobotu od 17:00 do 18:00 (amerického času) na Brighteon.TV.

Stop Candida

Autor: Arsenio Toledo, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Uvedomelý proces je rozhodovací proces!

  Neinteligentný debil potrebuje čip do hlavy – impotent potrebuje implantát do ko.ota! Ale všetko to riadi niečo „iné“! Čo ti ten ko.ot postaví?! No nejaký impulz! Môže existovať AI bez impulzov? Tak poďme po tom!

 2. Žiaľ to čo tu od 70-tych rokov na nás testujú už by malo pomaly v kanálov von. Inak sa k „dnešku“ ani za ďalšieho „padíka“ nedopracujeme.

  • Už po vojne to bolo, ale jednoduchšie a väčšie. Je to jednoduchá technológia typu verejné tajomstvo.

 3. Ja len „akože pre srandu králikov“ som v nemenovanom supermarkete COOP Jednota oslovil chlapíka s telom Ramba a s respirátorom na ksischte – či som tu ja jediný debil s respirátorom, keďže ho nemajú ani predavačky – nesledujem situ – mi s úsmevom covid veriaceho priateľsky odpovedal – že to je fakt len dobrovoľné – lebo MengeLengvarský!

  Chlapík bol tak láskavý, že som ho mal chuť objať! Panebože a čo teraz s tým?!

  • Podobne som si aj ja pripadal včera večer. Nakoľko chodím zásadne bez zobáku, a na hrozivé pohľady od ovčanom som si už zvykol. Teda z počiatku počas niekoľkých minút som to ani nevšimol, že všetci nakupujúci (až na pár výnimiek) a všetka obsluha sú v interiéri supermarketu bez dusítok. Až neskoršie som mal divný pocit, že tu niečo nesedí. Teda som tomu nechápal, že som azda musel cestovať v čase nazad. Pre istotu som išiel ešte do iného hypermarketu. A tam to isté. Nakoniec som na internete zisťoval, že čo je veci.

   • Dusítka je rozhodne zatiaľ najtrefnejší výraz čo som počula, dobre som sa zasmiala, k článku- podľa mňa je to opäť veľmi konšpiračné.

  • Marek Košice

   No popravde ja som si myslel, ba som bol až presvedčený, Maroš, že ak nechodíš (ešte pár dní dozadu) úplne bez respirátoru, tak aspoň s rúškom pod nosom. Ale teraz ako vidím, tak s respirátorom…? … Potom sa na mňa nehnevaj, ale z akej pozície TY burcuješ ľudí „do boja“, kritizuješ na ľuďoch, že majú len reči, ale nikoho nejdú „pozabíjať“ (tých, ktorých by trebalo), keď ty sám si tak podriadený, že nosíš v obchode respirátor?
   Som fakt prekvapený…

   • Je to len tým, že nesledujem covid automat! V svojom okolí dusítka určite nenosím – ani moje okolie! V supermarkete som si to natiahol automaticky preto, že som si nevšimol nejaký ich odkaz „že už to netreba“ – ked to bolo treba celý rok! Vysvetlím – na ovládacom paneli si ako operátor nevšimneš NESVIETIACU žiarovku, ale tú, ktorá sa rozsvieti!

    Ako prieskumník – na rozdiel od teba NEVOJAKA – som naučený vyhýbať sa boju – lebo ako mŕtvy prieskumník som svojej jednotke a zmyslu svojej úlohy v boji – NA HOVNO! Respirátor? Maskovanie! A?! Veď protichemická maska je súčasť plnej polnej výbavy vojaka – ty modrá knižka! A ja mám teraz riešiť súdne spory a pokuty kvôli p.čovine? Ja mám všetky respirátory dávno prepichané hrubou ihlou, zajebané neoprané – beriem to ako zlo na polhodinový nákup – a?!

    Poznám firmy, kde to nenosia – lebo nie sú idioti. A kto ich zruší? Lebo by zrušil dôležitú infraštruktúru v dedine. Videl si poštárku s respirátorom? Ale to podstatné – vieš ako reaguje systém na udavačov? Lebo o tomto zjavne nevieš nič! A oni medzi nami sú! A ja mám svojich nepriateľov!

    Si nedospelý, si neskúsený, si hlúpy! NAĎ! Ten je riadený – ty si neriadený hlupák.

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,slobodná myseľ neexistuje-to je iba vatikánsky blud,bez predprogramaovania by bol človek ako živý duch,duša kde spí pred narodením v nehmote-čiže ukradnutím rodičkou za pomoci diabla-tvorcu digitálu a ako pozemského boha sa dozrievajúci plod programuje pre život v temnote,,,,preto je pre človeka s rozumom a ochotou spoznať toto tajomstvo sa zresetovať alebo hacknúť a preprogramovať,samozrejme,že celý program nikdy neodstránite,ale dokážete si zachrániť dušu,lebo aj ten najčestnejší a najdobráckejší človek urobí chyby,či občas niečo zlé,,,,program od diabla sa dokáže sám obnovovať,veď tu vo svojom prirodzenom prostredí má na to ideálne podmienky-vzájomne sa ovplyvňujeme a ani netušíme,že sa náš program rozširuje resp.zvyšuje svoj výkon a vplyv na nás,človek funguje ako polorobot a ako jeden z davu,,,,nikto nesmie byť iný,ako je dav,,,,nemnožiť sa-pomôžete týmto slobodným dušiam byť slobodnými,lebo život tu je ponižujúca existencia a dobrák musí tu veľmi dlho hľadať sebe podobného k priateľstvu,,,,

  • Marek Košice

   KOVIDBARÓN, s tým nemnožením to už čochvíľa bude tak, že aj keď sa ľudia budú chcieť množiť, už nebudú môcť…
   Ja sa množiť nechcem, a je mi ZLE z ľudí, ktorí si plne uvedomujú čo sa vo svete deje, no AJ NAPRIEK TOMU sa napr. v týchto dňoch pokúšajú o splodenie dieťaťa… Presne takí ľudia SÚ BIOROBOTI JAK VYŠITÝ….. Toto obdobie sa nedá porovnávať s prvou či druhou svetovou vojnou….. Ľudia vedeli, že po vojne sa začne „odznova“, nie od „kyjaku“, ale postavia sa naspäť budovy, továrne, atď, a začne sa tam, kde sa skončilo…. ALE TERAZ??? Teraz je to o niečom úplne inom. SATANOVI BIOROBOTI (mám na mysli tých, ktorí vedia čo sa vo svete deje, a aj napriek tomu…) splodia dieťa, a to dieťa sa narodí do asi najmenej slobodného sveta, aký história pamätá…… „Zvieratá“ splodia dieťa, a ono bude trpieť… A keď náhodou trpieť nebude, tak to len preto, lebo sa ani nestihne stať človekom, ale rovno sa vyvinie do totálneho BIOROBOTA…

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,ľudia sa množia,lebo nepoznajú oponenciu tohoto aktu,už v detstve sa deti pri hrách hrajú na rodičov s bábikami,ktorí majú deti a ich rodičom to vôbec nevadí,lebo sami už v 30rke túžia po vnúčatách a dôchodku,,,,celé ľudstvo je po tisícročia klamané a zneužívané k premnožovaniu,vlády podporujú rodičky finančne a aj inými výhodami,,,,ty môžeš kľudne zhebnúť ako ukrajinský vojáčik,ale ukrajinka s deckom bude prebývať vo vypucovanom hotely či priváte a nemusí za nič platiť,,,,a tu je tá EU ospevovaná rovnosť medzi mužom a ženou-muž musí bojovať do krvi a o hlade a žena je chránená lebo má píx-ču,,,,sám sa tento systém odhaľuje,že čo je to zač,,,,

 5. No niektorým tupcom by sa veru zišlo ovládať mysle, pretože sami sa nevedia ovládať 😂

  • Marek Košice

   Príspevok O H*VNE….. Píšeš, akoby si sa ty ovládať vedel. Dokáže to len osvietený….

   • Tak to sa podceňuješ a zároveň preceňuješ osvietenosť … Nie je na tom nič ťažké, stačí meditovať, ja som si veľa snov už dopredu naprogramoval a ovládal ich aj následne, okrem toho si pravidelne programujem vedomie kedy sa mám zobudiť bez budíka, všetko sa dá, len treba chcieť 😉

    • Marek Košice

     „preceňuješ osvietenosť … Nie je na tom nič ťažké, stačí meditovať….“…
     Vidím, že si pekne preexponovaný ezoterik……
     Jeden zo znakov osvietenia je taký, že nemáš strach Z NIČOHO, čo neohrozuje tvoj život.
     A stavím sa s tebou o svoj život, že máš strach aj z vecí, ktoré život neohrozujú….. Vráť sa do reality…

     • Ale aj vnímanie reality každého človeka je diametrálne odlišné, týmto pojmom „vráť sa do reality“ vzbudzuješ dojem ako keby mal každý vnímať realitu podľa teba. Myslíš? Skákal som bunjee jumping, skákal som z lietadla, nechal som po sebe použiť pavúka veľkého skoro ako tanier, lôžok som po skalách v daždi a snehu, kde som zachránil život jednej žene.. Strach zabíja myslenie, meditovanie je presne cesta toho ako sa oslobodiť aj od svojich strachov.. Nie som ezoterik, len som duchovné vyspelý človek, ktorý zažil mnoho duchovných zážitkov a chce sa s nimi podeliť a ukázať, že cesta k nim je pomerne jednoduchá. Pretože nič nie je samo o sebe ťažké či ľahké, len náš vnem a naše možnosti robia pre nás situácie a okolnosti ťažkými alebo ľahkými 😉

 6. mariankosmac

  Moje myslenie je jeden velký chaos, na mnoho vecí nemám pevný názor lebo proste neviem čo si mám myslieť. Takže si neviem predstaviť že by nejaká technológia dokázala myšlienky nejak roztriediť a trestať tie nesprávne. Je to dosť konšpiračný článok aj keď zase nemusí byť daleko od pravdy.

  • ….skor by som povedal ze nejde ani tak o triedenie myslienok – z hladiska mimo akejkolvek propagandy neexistuju myslienky dobre ci zle…existuju iba myslienky. Skor si myslim ze ide o to ( ak poznate film Počiatok – tak nejak takto to funguje aj realne aj ked samozrejme principialne inym sposobom…ale vazne to funguje..) Pointou je ze ak dokazete spravnym sposobom podat istu informaciu prijmatelovi – tou informaciou „zasadite semiacko “ v mysli daneho subjektu z ktoreho “ casom“ vznikne myslienka( taka ktoru ste vy chceli ) – a to je ta podstata – myslienka subjektu „podstrcena“ ale pri tom z pohladu subjektu povazovana za svoju vlastnu , pretoze ju subjekt nebude povazovat za nieco co mu niekto podsuva ale bude to nieco co „samo skrslo v jeho hlave“ -cize v istom zmysle boli by sme voci niecomu obdobnemu uplne bezbranny pretoze nikto by to nepovaz prakticky to znamena ziaden „vnutorny odpor/nesuhlas“ jedinca pri nastolovani nejakej agendy ,rezimu atd… Ak je to pravda tak nam zoberu to co nas robi nami.

 7. My ľudia už žijeme v systéme Matrixu. Len mnohí už pochpoli ako tento systém funguje. Ešte pred 100 rokmi mohli stavať na nevedomosti ľudí, teraz už je to omnoho ťažšie, ľudia veľa čítajú a skúmajú. Veď v dobách minulých bola negramotnosť priam ideálnym riešením pre ovládanie ľudí. Nová doba prináša nové možnosti ktoré sú skryté hlavne v nano technológiách. Všetko sa postupne vyvíja a tiež postupne aplikuje. Stačí si pozrieť patenty ktoré vlastnia najmocnejší ľudia zeme a hneď vám príde všetko jasné.

 8. Marek Košice

  Ahojte. Mám otázku mimo tému…
  Viete mi napísať čím to je, že stále viac a viac „veľkých značiek“, ktoré vyrábajú (okrem iného aj) bluetooth prenosné reproduktory, PRESTÁVAJÚ DO NICH ZABUDOVÁVAŤ VSTUP NA USB KĽÚČ, microSD KARTU, A DOKONCA AJ AUX VSTUP???
  Poondiate malé repráčiky za 100€ a viac (kľudne 200, 300), a už takmer žiaden z nich nemá vstup na USB kľúč, microSD kartu, a stále čím ďalej tým menej z nich má AUX vstup….
  Vidím to tak, akoby šlo o to, že ZA NEJAKÚ DOBU (a tá doba dlho trvať nebude) UŽ BUDÚ TAKÉ REPRODUKTORY LEN NA BLUETOOTH – čiže len bezdrôtové prehrávanie.
  JE TO ZÁMER AGENDY??? Absolútne, ale ABSOLÚTNE TO INAK NEDÁVA ZMYSEL, LEN TO DÁVA ZMYSEL, žE JE TO ZÁMER AGENDY „PROTI ČLOVEKU“…. Prečo??? …
  1. Ak reproduktor používa LEN A VÝLUČNE BlueTooth (bezdrôtový prenos zvuku z vysielača do reproduktoru – napr. z mobilu), človek je závislý na tom, aby reproduktor spároval s mobilom, alebo s MP3 prehrávačom, ktorý podporuje BT (BlueTooth) ……. TO JE AKOŽE „POKROK“ takéto obmedzenie ???????????? Máš vybitý mobil, nemôžeš počúvať hudbu z reproduktoru…….. Máš slabú baterku v mobile, nemôžeš počúvať hudbu z reproduktoru, lebo sa ti za chvíľu vybije mobil…

  2. Všetky ostatné typy konektivity (AUX, ale hlavne USB kľúč a microSD karta…. teda NIE BEZDRôTOVÝ prenos) vo výsledku prinášajú LEPŠÍ ZVUK REPRODUKTORU, čistejší, priestorovejší (je pravda že nie každý to musí počuť, ale my sa teraz nebavíme o ľuďoch, ktorí majú zakrnený sluch) zvuk…….

  3. Pred 5 romi som si kúpil za 10€ z Aliexpressu malý BT reproduktor, ktorý mal ako BlueTooth, tak AUX, microSD slot, a slot na USB kľúč…………. Vtrepať do BT reproduktoru AUX dierku, microSD slot a slot na USB kľúč NEBUDE STÁŤ VIAČ NEŽ 2-3€………. NEVERÍM, ŽE NA TOM SA ŠETRÍ……….V TOM BUDE NIEČO INÉ…….VŠAK????

  Teraz mám veľmi šikovný BT reproduktor (nie, nepoužívam ani v prírode, ani na ulici) „Creative MUVO 2“, ktorý som pred rokom a pol kúpil na akciu za super cenu cca 20€…. Na to aký je malý, má super zvuk (už sa ale asi nepredáva, začal sa predávať tuším pred 6 rokmi)…. A konektivita : BT, AUX, microSD karta …. Nemá slot na USB kľúč, ale to nevadí, nemusí mať aj microSD, aj USB, stačí JEDNO z toho, úplne. Ten pocit, že z reproduktoru môže ísť zvuk bez toho aby som ho musel „streamovať“ z mobilu…. JE SUPER!!! Proste totálne SAMOSTATNÁ JEDNOTKA, NEZÁVISLÁ….
  Ale „POKROKOM“ podľa FAŠISTOV je dnes ZÁVISLOSŤ, TOTÁLNA ZÁVISLOSŤ….. A implementujú to aj do zariadení (BT reproduktor)…. UBERÚ MU SUPER VLASTNOSTI (AUX, slot na micro SD a USB kľúč), aby fungoval LEN A LEN NA BLUETOOTH…….
  ***********************************

  A viete čo je ja tom najhoršie, ľudia??? To, že keď som sa na to stažoval na jednom audio-video fóre (kde chodia väčšinou mladí ľudia, dajme tomu okolo 20r.), TAK MA ZHEJTILI, a vraj ten „krok“ zbavovať sa konektivity je NORMÁLNY………..
  Totálni bioroboti…………..

  • …moj nazor bez faktov… myslim si ze to preto lebo biznis…“ vsetko prechadza pomali“ na streamovacie sluzby ..vid Netflix a atd… casom uz nestiahnes /nepozries zadarmo na nete ani Ň… platis = pozeras pocuvas neplatis mas smolu pretoze ako pises uz tam nebude ani vstup na ulozne zariadenie ako karta usb atd aby si si nieco prehral “ zo zalohy“

   • Plus jasne vsetko bude spojene s nejakym uctom aby do bodky sledovali obsah co sledujes …co kedy ako preco aby tak mohli vytvarat dalsie analyzy ludskeho chovania …profili osobnosti atd atd a atd

   • Marek Košice

    Cele zle : Veľmi dobrý postreh. Keďže VôBEC nevyužívam streamovacie služby, tak mi taká možnosť „vypadla“…

  • Miroslav Čižmár

   Raz ráno pri prebúdzaní mi hrala v hlave hudobná skladba. Počul som každý tón. Po prebudení sa pomaly strácala, počul som ju iba v hlave. Bol to najčistejší zvuk, aký som kedy počul. Myslím, že vývoj slúchadiel ide týmto smerom.

   • Marek Košice

    MČ : Posledná veta tvojho príspevku ma úplne zneistila… Keby si napísal, že „Myslím, že vývoj počúvania/vnímania hudby ide týmto smerom“, tak by som to pochopil.
    Inak ja si na zvuku potrpím, mám slúchadlá do uší za 350€ (z aliexpressu, takže u nás takto zvukovo dobré by si kúpil za okolo 500€), a kvalitný prenosný DAC (napája sa na mobil, niečo ako „externá zvuková karta pre mobil“).
    Len taká perlička (pre tých, ktorý krútia hlavou nad cenou slúchadiel „do uší“)…. Existujú slúchadlá do uší aj za 5000€…. A slúchadlá „okolo uší“ (proste tie, ktoré vám „zhltnú“ uši, keď si ich dáte na hlavu) sa dajú kúpiť aj za 55 000€ …. a tie ceny nie sú také vysoké z dôvodu, že by boli pozlatené, alebo celé zo striebra či podobne… No jednoznačne sú pre snobov… Pretože napríklad rozdiel vo zvuku medzi slúchadlami za 5tisíc a 55tisíc…bude len o niekoľko desiatok percent „lepšieho zvuku“ pre víťaza za 55tisíc….
    Vieme si asi aj tipnúť, kto by si kúpil slúchadlá za 55tisíc€ (len niekto, kto k peniazom prišiel podvodmi/vykorisťovaním, atď…)… Ja aj keby som mal miliardy, viac ako 5-6 tisíc by som za slúchadlá „do uší“ či „okolo uší“ nedal…
    A keby som mal taký milión Eur, tak by som sa uspokojil so slúchadlami za takých 2-3 tisíc… Proste

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,MK keby si mal miliardy,tak si kupuješ minimálne stometrové jachty so vstavanou hudbou v mramore a chodil by si na tajné stretnutia pedofilov a úchylákov z vysokých kruhov a neriešil by si nejaké slúchadlá ako nejaká beyoncé,,,,každý pracháč dáva prednosť golfu,predraženým športiakom a poľovačkám pred počúvaním hudby cez sluchátka,ktorá je určená iba k manipulácii pre pracujúcu triedu a strednú vrstvu,,,,sluchátka využiješ iba v činžiakoch,kde je počúvanie hudby nahlas neprípustné a časté používanie sluchátok zle pôsobí aj na mozoček,,,,

 9. Marek Košice

  Posledné dva dni sa môže „oficiálne“ chodiť do autobusu a do obchodu bez rúška……… A čo som videl dnes? Bol som v dvoch potravinách, dokopy videl štyroch pokladníkov …
  Vo Freshi zrelá pani a mladá slečna. Mladá slečna – respirátor na nose……….
  V Klase dvaja mladí (možno 19 roční?) pokladníci….žena a muž……OBAJA RESPIRÁTORY NA NOSE……..Nie, nemajú to nakázané, ostatní nemali na tvárach nič, ani mäsiari, ani dokladačky, ani tretia pokladníčka (zrelá žena)……
  Otázka na Maroša : Maroš, akú hodnotu má život takých BIOROBOTOV? NULOVÚ, mám pravdu? Alebo možno MÍNUSOVÚ???

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,MK-kam sa chytá respirátor na smartfóny,,,,alebo dnes tu u nás bola veľká akcia k ochrane planéty a zlepšeniu klímy všetci organizátori prišli samostane v autách tdi-doslova plné parkovisko a ešte aj poniektorí účastníci sa nedali zahanbiť,,,problém je,že chýba výstupná kontrola ľudských polotovarov po narodení,čiže rodí sa všade kadečo ako na bežiacom páse-onedlho budú zariadenia,ktoré novorodeňatá a batoľatá budú testovať a zaraďovať do kategórií a nepodarky izolovať a je aj dosť možné,že rodenie detí rodičkám v blízkej budúcnosti bude musieť schváliť nejaký št.orgán,inak bude nariadený potrat a sterilizácia-lenže nie manuálne,ale elektronicky akýmsi diaľkovým ovládaním cez čipy v tele,monitorovacie obojky sú už zastaralé,dôkazy o bezcennosti ľudského života si myslím,že nieje potrebné tu zverejňovať-je to na dennodenom poriadku,že sa ľudia zabíjajú a vojny a konflikty sú všade,keby mal onoho dobráckeho pápeža každý počúvnuť a neexistovali by vojny a iba láska a mier-už by sme hladovali,kôli premnoženiu,,,,nato ukážkovo znečisťuje vzdušný priestor a plytvá predraženým palivom-cez víkend prelety každých 5-6minút! stačí sa okolo seba lepšie poobzerať-a nič iné zdravšieho jedinca z 0,5% menšiny nenapadne,ako sa z tohoto ľudského pelechu pozvracať,,,,

  • Marek,maju hodnotu len pre elitu

 10. Inými slovami Great reset rýchlo napreduje, a to v každej oblasti. Čas hrá proti hajzlom, ľudia sa prebúdzajú a začínajú chápať. A na Slovensku? Nuž v súlade s plánom, zadlžovanie štátu a domácností, likvidácia malých a stredných podnikov, digitálna peňaženka, príprava digitálnej meny a ekologických daní, likvidácia slobody prejavu, opozičnej tlače, opozičných politických strán, masívna propaganda vládnej ideológie a pohľadu na všetky veci,… a čoskoro tu bude propaganda a zvýhodňovanie digitalizácie všetkého ! Satan je mocný !

 11. Pred asi polhodinou v Kauflande som bol a všetci komplet bez rúšok či zobákov. Až na jednu výnimku, mladú možno tak 20 – 25 ročnú slečnu, tá mala zobák. Musela si byť dosť nesvoja, neistá, keď všetci okolo nej chodili bez náhubkov. Sa musela cítiť asi ako ja, keď som začal pred časom chodiť bez dusítok do interiérov supermarketov. Keď v tom čase dosť nakupujúcich na mňa valila oči a divné až vražedné pohlady. Teraz tí istí ľudia, ktorí boli ešte pár dní dozadu Svedkovia kovidovi a nosili poctivo dusítka, sa musia cítiť ako víťazi. Asi z toho dôvodu, že nariadenia členov Konzília odborníkov pomohli poraziť pandémiu v našej krajine a veľká zaočkovanosť rovnako dopomohla. Takže mi z toho vyšlo, že celkovo slováci všetkých vekových skupín nemali ani tak strach z kovidu ako z buzerácie vlády a jej činitelov.
  A bohužiaľ čo som si z vlastného pozorovania všimol, tak mladí ľudia a tínedžeri sa stali asi najviac preprogramovanými a najviac psychicky postihnutými obeťami plandémie. Neviem ako sa to mohlo stať, nakoľko paradoxne mainstream média sledujú prevažne ich rodičia a staršia generácia. Predpokladám, že počas posledných 2 rokov mali obrovský vplyv sociálne siete, a ostatné moderné nástroje globalistov, inak si to neviem vysvetliť. Prečo mladí ľudia s najlepšou imunitou sa mohli tak ľahko nechať vystrašiť.

  • Marek Košice

   Vieš čo som videl včera o 21. hodine na ulici? Po chodníku šiel na bicykli asi 20 ročný muž roznášajúci potraviny pre „FoodPanda“… Biorobot mal respirátor na ksichte……
   Na takého keby z neba spadla záchodová misa, len by som sa ozbrel a šiel si po svojom….. Nulová ľútosť, zbytočná existencia…..Vlastne opravím sa – PRÍŤAŽ pre ľudstvo.

  • Tuna v USA je to iste,moja niece,ma 18 rokov a za boha si tu handru neda dole,tiez to ma nieco so satanistickymi otrokmi,tiez sa oblieka na cierno ajej sestrenica,co sa teraz vydava,ju yhodila z moznosti ist jej na svatbu

 12. hľadač pravdy

  1.) K téme tu uvedeného článku som si spomenul na sťažnosť, ktorú som dávnejšie čítal. Sťažnosť na niekoľkých desiatkách stranách A4 sťažovateľ/ka adresoval/la Európskemu súdu pre ľudské práva, v zmysle článku 34 Európskeho dohovoru o ľudských právach a článkov 45 a 47 Rokovacieho poriadku Súdu. Sťažnosť niekto napísal dňa 13.06.2006 v Bratislave. Z popisu predmetu sťažnosti vyberám:

  EXPOSÉ DE L’OBJET DE LA REQUETE
  STATEMENT OF THE OBJECT OF THE APPLICATION
  POPIS PREDMETU SŤAŽNOSTI

  (Voir chapitre V de la note explicative)
  (See Part V of the Explanatory Note)
  (Viď časť V Vysvetľujúcej poznámky)

  Predmetom sťažnosti je vedomé, úplné a trvalé porušovanie všetkých ľudských práv, v dôsledku použitia technológie diaľkovej manipulácie človeka, pracujúcej na princípe fyzikálneho ovládania nervovej sústavy človeka (neurologickej techno-lógie).

  Činnosť neurologickej technológie je postavená na princípe experimentu na živom človeku. Princíp činnosti (použitia) neurologickej technológie (viď predošlé časti), treba klasifikovať výlučne termínom nevedecký pokus na človeku.
  Manipuluje sa nervovou sústavou človeka. Účinky sa vynucujú neprirodzenou provokáciou nervovej sústavy, ktorá prebieha v mozgových oblastiach (časovo, priestorovo), upraveným spúšťacím procesom a kvalitatívne rozdielnymi spúšťacími signálmi, ktoré nie sú ekvivalentné vlastným procesom a vlastným signálom nervovej sústavy.
  Vedome sa obišlo prirodzené právo nervovej sústavy – rozhodovať. Umelé spúšťacie procesy prevezmú rolu odsúhlasených procesov, mozog ich preto musí prevziať a vykonať. Silou technológie vynútené vykonanie procesu, neposkytuje nervovej sústave možnosť spätnej kontroly.
  Takýto proces sa stáva poškodeným, nezodpovedným, pretože mu chýba spätná väzba, odvolávka na prirodzené, zmyslové vnemy, ako prirodzené zdroje podnetu, ktoré jediné sú predpokladané a oprávnené vyvolať spustenie nejakého procesu nervovej sústavy.
  ——————————————————————————————————————-
  2.) K téme manipulácie ľudí odporúčam pozrieť tu nižšie uvedenú prednášku (34min,15s) s názvom: ,,Vplyv hudby na podvedomie”.
  Nie je to samozrejme iba o hudbe – je to aj o manipulácii, ktorá sa používala (stále sa používa??) napríklad v TV pri voľbách politikov, v televíznych reklamách, vo filmoch, na plagátoch, obrázkoch, na rôznych predmetoch a tovaroch, atď.

  Poznámka:
  V žiadnom prípade tu týmto odkazom nepropagujem TV Lux, prednášajúceho, KBS, ani RKC!!
  TV Lux nesledujem, ani so zradnou a odpadlíckou štruktúrou RKC nie som v jednote!
  Skutoční a pravdiví katolíci sú podľa Písma svätého (Zj 18,4) povinní pre svoju spásu oddeliť sa od odpadlíckej štruktúry RKC, ktorá už hlása iné evanjelium, nebyť so zradnou, heretickou a odpadlou cirkevnou hierarchiou RKC v jednote!
  RKC je od dovŕšenia II. vatikánskeho koncilu v r.1965, kedy nastal predpovedaný všeobecný masový odpad od pravej viery (2 Sol 2,3), od kedy hlása zradná cirkevná hierarchia iné evanjelium – táto organizácia je podľa (Gal 1,8-9) pod kliatbou!
  Ide mi výlučne iba o obsah tejto prednášky a o to, čo vo videu odznie. Nepochybne väčšina súčasníkov o takýchto technikách doposiaľ (!) ani nikdy nepočula…

  Vplyv hudby na podvedomie:
  https://www.youtube.com/watch?v=CZJCefAuM5o
  ——————————————————————————————————————-

  • hľadač pravdy

   k bodu 2.), k uvedenej poznámke pridávam odkaz na krátke video vo francúzskom jazyku s českými titulkami (6min,15s):

   ,,Johan Livernette – Církev, jež předstírá, že je katolická…“

   ,,V tomto krátkém úryvku z interview pro ERTV Johan Livernette, katolík a autor několika knih, hovoří bez obalu o devastujících následcích II. vatikánského koncilu…“

   https://www.youtube.com/watch?v=mEC6xjOH2-I

Pridajte komentár

*