Kým Elon Musk sa pripravuje na ľudské testy Neuralinku, opice „zomierajú a odhryzujú si prsty“


Print Friendly, PDF & Email

Kým Elon Musk sa pripravuje na ľudské testy Neuralinku, opice „zomierajú a odhryzujú si prsty“

(NewsPunch) Elon Musk prisľúbil, že do šiestich mesiacov začne s ľudskými testami implantátov mozgových čipov, aj keď väčšina jeho laboratórnych opíc s čipmi buď zomrela, alebo si odhryzli prsty, pričom zažili strašné utrpenie.

Muskova spoločnosť Neuralink so sídlom v oblasti zálivu pri San Franciscu a Austine v Texase vykonáva testy na opiciach a iných zvieratách, na základe ktorých žiada o ich schválenie od amerického Úradu pre lieky a potraviny (FDA).

Lekársky výbor pre zodpovednú medicínu začiatkom roku 2022 predložil dokumenty americkému ministerstvu poľnohospodárstva, v ktorých tvrdil, že opice zažívali extrémne utrpenie, pričom jednej opici boli vyvŕtané diery do lebky.

Mozgové čipy Neuralinku boli implantované do hláv opíc, aby sa zistilo, či dokážu svojimi myšlienkami ovládať technológiu.

Experiment s ovládaním mysle však údajne zanechal 15 z 23 opíc mŕtvych.

Podľa novín The Sun:

„V jednom prípade sa zistilo, že opici chýbajú niektoré prsty na rukách a nohách, pravdepodobne spôsobené sebapoškodzovaním, tvrdia právne dokumenty. Ďalší prípad odhalil, že samici opice makaka implantovali elektródy do mozgu, čo spôsobilo, že ju zachvátilo vracanie, dávenie a lapanie po dychu.

Pitva neskôr ukázala, že opica trpela krvácaním do mozgu. Podľa súdnych dokumentov boli medzi následkami pokusov zaznamenané aj krvavé infekcie kože, skolabovanie opíc a ďalšie strašné vedľajšie účinky.

Neuralink uskutočnil svoje experimenty s opicami v spolupráci s vedcami z Kalifornskej univerzity v Davise.“

V súčasnosti prebieha právna bitka, ktorá má prinútiť Kalifornskú univerzitu vydať súbor 371 hrozných fotografií opíc údajne zabitých alebo zranených pri experimentoch.

Liečba osteoporózy

Kalifornská univerzita financovaná z daní sa spojila s Elonom Muskom

Ryan Merkley z obhajcovskej skupiny Lekárskeho výboru pre zodpovednú medicínu uviedol, že verejnosť musí byť informovaná o utrpení opíc.

Konkrétne uviedol:

„Kalifornská univerzita v Davise si myslí, že verejnosť je príliš hlúpa na to, aby vedela, na čo sa pozerá.

Je však jasné, že univerzita sa jednoducho snaží pred daňovými poplatníkmi skryť skutočnosť, že sa spojila s Elonom Muskom pri uskutočňovaní experimentov, pri ktorých zvieratá trpeli a umierali.

Tieto fotografie sú verejné záznamy vytvorené z verejných prostriedkov a verejnosť si zaslúži prístup k výskumu, za ktorý zaplatila.“

Vo vyhlásení zverejnenom vo februári Neuralink obhajoval svoje testovacie opatrenia – priznal však, že niekoľko zvierat bolo utratených.

Záver

Muskovo odhodlanie implantovať ľuďom čipy do mozgu odhaľuje, ako úzko spolupracuje so zakladateľom Svetového ekonomického fóra, známym zloduchom Klausom Schwabom.

Ten diskutoval o mozgových čipoch v rozhovore už v roku 2016. Aj keď teraz si na to už údajne nepamätá, existuje rozšírená verzia jeho vystúpenia, v ktorej informoval celú ľudskú rasu, že do roku 2026 budeme všetci „mozgovo začipovaní“.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Tam v tom pindostanu tržníků jdou zázraky a počkání a nemožné věci do tří dnů. Nejenom s MKultra vymývání mozků kdy to zvládali prý i v kanadě pod „pokličkami a ten trudo je ai taky díl na ten styl a vím že před dvěmi roky utekla neteř z manželem a dětmi tam odtud i když tam měl od firmy odsud dobré zaměstnání ale asi pozorovali u dětí šikanu jak to v barevné americe umí. A jazyk se tam naučili za 4. roky.
  ..A když jsem viděl ty jejich výzkumy s navrtanými zuby a každý z drátem do „rozvodny mám je za podivný skanzen násilí. Ať jdou s tou jejich pakulturou někam.

  • mariankosmac

   Ak pindostanom myslíš emériku tak ja nechápem prečo tam žije milion slovákov, čo na tom pindostane vidia? Smutné že ešte robia pokusy na opiciach a ešte asi smutnejšie že chcú spraviť opice aj z človekov.

   • Do vrtule jdou od doby práskajícího 🙂 kovboje bičem na dluh R.R. a ta setrvačnost je u velké země samozřejmost. Ale pindos . kupčíci a penězoměnci to tam detroitují jak na páse a lidé tam bivakují ve stanech před svými domy zabavenými bankami. A jako se přelila skořápkářům ta jejich „hypotéční krize do evropy kdy jim tu v německu i jinde sežrali důchodové fondy které tam investovali tak se dá čekat zase znovu podobný scénář tady

   • Rusko je všade tam, kde žijú bieli ľudia (rasa). Rassija = zem rasy.
    Svet (mir = rim) bol rozdelený na štáty za účelom vyhladenia rasy.
    Všetky štáty existujú za týmto účelom, rozdeľuj a panuj.
    V každom štáte je niečo ako podpindo.

    • zatial nikto

     Takze som Rus.Moji mexicki priatelia sa nemylili ked ma nazvali Rusom,aj ked vtedy mi to vadilo.

     • Počul si o jadrových vojnách zvaných Apokalypsa, Rozpad Ríma, Armagedon, Potopa sveta? Posledná bola pred 200 rokmi. Jadrová vojna sa dá prežiť. Putin povedal že svet bez bielych preňho nemá zmysel.

 2. mariankosmac

  Musk na začiatku októbra otvoril na sociálnej sieti Twitter hlasovanie o svojom návrhu „mierovej dohody“ medzi Moskvou a Kyjevom. Navrhol natrvalo ponechať polostrov Krym Rusku, usporiadanie nového hlasovania pod záštitou OSN v štyroch okupovaných oblastiach na východe Ukrajiny a neutrálny status Ukrajiny.

  „Myslím si, že buď naňho má niekto vplyv, alebo si nejakým spôsobom vyvodzuje závery sám,“ povedal Zelenskyj prostredníctvom videospojenia k účastníkom konferencie DealBook organizovanej denníkom The New York Times.

  (Možno aj Musk má čip v mozgu a je niekým ovládaný:)

 3. Israismael

  Pozrite si co píše americká alternatíva…(treba použiť prekladac)
  Je tam toho toľko, ze človek ani nevie co skôr prečítať
  Pravda žije aj v Amerike ale nie MSM ale v alternatíve
  https://stateofthenation.co/

 4. Očkovanie malo obsahovať nový operačný systém pre človeka, program proti vírusom, mali to byť len drobné komplikácie po pichnutí… V skutočnosti to je jed.

  Keď hovoria že implantát je neškodný, užitočný… tak to bude zas len na zabíjanie ľudí.

  • Slovenský mainstream je plný nadšených ajťákov, ktorí túžia zvýšiť svoj mentálny výkon, takže neviem, prečo Musk používa opice – navyše tie opice nedokážu vyťažiť z tejto technológie maximum – ako PC negramotný idiot, ktorý si kúpi značkové Lenovo „lebo to je to najlepšie“. Myslím, že lebky by mali vŕtať ajťákom – hacknutým opiciam podľa Schwaba – nech zvýšia výkon pri vymýšťaní apiek Total Control a elektronických obojkov! Takto ten Movir nikdy nevybudujeme!

   Redaxia – opice si neodhryzujú prsty ale odhrýzajú prsty – je to prejav ich číreho zúfalstva a hystérie – občas to vidieť v amerických filmoch 3. kategórie „hororových“ filmov. Zrejme psychosomatika – vytrestať ruku, „že s tým utrpením nič nedokáže urobiť“ – líška v pasci si odhryzne labu!
   Ešte raz – lebky na čipy treba začať vŕtať slovenským ajťákom! A hneď bude mať Musk lepšie výsledky!

 5. Musk je jedným z tých zločincov okolo Schwaba, to len niektoré média kvôli jeho prachom a inteligentným úskokom a s Twitterom robia z neho dobráka, ktorému akože ide o slobodu slova, dobro ľudí a pod. Je to jeden z tých zvrátencov čo vyznávajú satanáša. Len si nájdite, čo za bezrodovú trosku vychoval z vlastného syna… skutočne milujúci otec…
  Skôr by ma zaujímalo, prečo sa tak rýchlo chystá Čaptavá za Frantom do Vatikánu ! Niečo sa deje a lepí jej ostošesť ! Žeby nadúmrtnosť po mňamkách na Slovensku príliž viditeľne zrýchľovala?

  • Liberasti totižto totalitne potlačili aj mediálny komunikačný priestor pápežencom, čím porušili nepísanú hierarchiu duchovnej moci nad svetskou! Satan jej to ide vysvetliť! Lebo duchovná-náboženská moc pracuje v mediálnom priestore /svetonázor/. A je ticho po pešine! Pre Vatikán skutočný chaos – prerušené spojenie na bojisku! Zuzka dostane príkaz obnoviť mediálny priestor pre cirkev Satanovu – ktorá jej týmto dáva najavo, že ona ich tu nezastupuje a teda má problém!

 6. Objektívne

  Kameňom úrazu č.1 pre ľudstvo je, že nám príliš dlho hovorili, ako máme myslieť, čo si máme myslieť, alebo či si vôbec máme niečo myslieť. Vo filme „Planéta opíc“ vidíme človeka vrátiť sa na budúcu zem. Opice sa vyvinuli a človek sa zvrhol. Ak si diváci tohto filmu mysleli, že to bola téma filmu, uniklo im to najdôležitejšie. Film ukázal, ako je nevedomosť inštitucionalizovaná v politike, náboženstve a vo vyššom vzdelávaní. Starší z opíc vedeli, že za „zakázanou zónou“ je niečo. Vedeli, že v minulosti na planéte existovala pokročilejšia forma života. Aby sa udržala kontrola nad masami, museli byť potlačené určité myšlienkové pochody. V našom svete sú odmenené len určité druhy myslenia alebo nemyslenia. Kreatívne myslenie nemá žiadnu finančnú odmenu. Za „správne myslenie“ sú finančné odmeny. „Správne“ je spôsob, akým ste sa naučili akceptovať realitu v rokoch učenia. Robiť to, čo sa od vás očakáva, je tiež spoločenská akceptácia.

  • Presný obraz biblie. A táto samovyvolená, nadradená, sprisahaná partia tvoriaca vrchol pyramídy, vystupujúca pod samoľúbym pseudonymom „Boh“, si svoju nikým a ničím neobmedzenú, absolutistickú vládu nad ľudstvom (podľa nej nad „ovcami“) podchytila od samého začiatku; písomne hneď na 2. strane svojej „svätej“ biblie: „A Hospodin Boh prikázal človeku a riekol: „Z ktoréhokoľvek stromu rajského budeš slobodne jesť, ale zo stromu Poznania (resp. Vedenia Dobrého a Zlého) nebudeš jesť, lebo toho dňa, ktorého by si jedol z neho, istotne zomrieš.“ (1. Mojžišova 2:16,17)
   Takže človek má od samého začiatku zakázané premýšľať a pátrať po Poznaní, lebo čo ak by sa mu náhodou otvoril jeho vnútorný zrak a odlíšil by Dobro od Zla?
   Ja som len zvedavá, kedy už aj naši slepoveriaci konečne pochopia, čo za boha prevzal moc nad touto planétou a po celý čas riadi život všetkého živého na brániacej sa Zemi, ktorá je už na konci svojich síl neustáleho odolávania voči Zlu a ľudskej hlúposti…
   Čo môže mať tento samovyvolený, preklamaný, nadradený akože „Boh“ spoločné s Pravdou a Láskou??

   • „Strom Poznania /Vedenia dobrého a zlého/“
    Poznámka: domnievam sa, že vysvetlenie môže znieť aj inak.
    1/ Poznanie je vedenie, VEDA , objasňovanie, poznávanie.
    2/ Vedenie dobrého a zlého, správne rozlíšenie dobra a zla, je SVEDOMIE.
    3/ Poznanie, resp. hľadanie rozporov, je poznanie Pravdy, PRAVDA.
    4/ Poznanie môže byť aj všezahrňujúce ZNANIE.
    A teda z horeuvedeného biblického citátu mi prichodí ZNANIE, že samotné poznanie – VEDA bez SVEDOMIA a PRAVDY je človeku nebezpečná/é.
    Napr. Objav dynamitu, štiepenie atómu, chemické a biologické zbrane,…
    Vedec a dobro = Znachar, vědec a zlo = zločinec.
    Zaujímavé je, že riešením sa zdá byť láska. Akoby sa nad všetkým vznášala, svet videla z nadhľadu a nedelila ľudí na múdrejších a hlúpejších, ale láskavých a bezcitných /no, neprišla som k dobrému záveru, viď Millgramov pokus/. Žeby riešením bolo svedomie? Eli, Eli priniesol do sveta svedomie. Snáď si ho treba pripomenúť a občerstviť. A dnes, práve teraz na svete úplne a najviac chýba pravda, pravda a pravda.

    • – a práve to, že samovyvolení bohorovní tú Pravdu po celý čas držia v hrsti a dnes ju už škrtia kravatou, je pre nás Pozemšťanov katastrofou

  • Jediny rozumny prispevok napisal “ objektivne“. mal bysavytlacit a vylepit na kazdy strom a dvere…

   • to by sa mohol
    a jeho podstata aj na strechy budov všetkých vládnych činiteľov-likvidátorov

   • Archimedea

    No to bych netvrdil! To co napsal, je bezobsažný blábol. Sorrycz

    • Archimedea… to, čo napísal Objektívne, je bezobsažný blábol? A v čom konkrétne je to blábol? Veď napísal iba objektívnu skutočnosť, žiaľ…
     Stačí si pozrieť obsah novodobých učebníc našich detí. Alebo správy na mainstreame.

 7. kvakcína je sloboda
  • Marek Kosice

   Sledujes horory? To je satansky filmovy zaner… Preco ta pritahuje temnota (hoci len na obrazovke)? Temnota je Satanov vytvor.

   • kvakcína je sloboda

    sledujem rôzne filmy, tento horor som pozrela celý na druhý pokus;
    najradšej však mám paródie

    • Horory sú upokojujúce, pretože život je oveľa horší. Niektorí to nevidia a umierajú v sladkej nevedomosti. Horor je liek poznania.

   • kvakcína je sloboda

    tiež som začala pozerať Solncepiok (podľa skutočných udalostí), ale tiež som musela po pár minútach prestať – príliš realistický;
    odporučím ti film Balada o Kolovrate, Poslednyj bogatýr, Spátky na fronte, Coď a dívaj sa, …alebo tiež seriál Spiaci agenti

 8. adamkratochvil

  vsak pockaj Musk, neutecies…

  • Z detstva si pamätám reaktívne autíčka z bakelitu – dával sa do nich nafukovací balón – špeciálne prichytený – keď sa uvoľnil vzduch – autíčko vystrelilo ako stíhačka z lietadlovej lode. No – viem si predstaviť rozlúčku so zmrdmi – priviazať ich o balón a dobre ho nafedrovať, aby vyletel čo najvyššie – kde už nie je žiaden metán ani CO2 ,a kde je mínus 60 st. Celzia – a najlepšie v pásme tryskového prúdenia, kde vzduch prúdi 500km/hod. Božia skúška.
   https://i.pinimg.com/originals/92/6b/dd/926bdd1a53c8be9b1b1145c8d35e03b4.jpg

   • Marek Kosice

    Pasmo tryskoveho prudenia? … Ako vznika? Hadam „neoperujes“ so zemegulou….

    • No vzniká asi tak, ako je to tu vysvetlené – https://informace.top/opravdu-zeme-rotuje-rychlosti-1700-km-h/

     • Toto nie je môj komentár, aj keď sa stotožňujem s obsahom. Niekto si všimol, že sa mi tu občas menia štemple – väčšinou preklep – nemám adresu v pamäti, takže píšem vždy znovu – aj ako poistku, aby som neodentroval každú blbosť. Ďaší problém – protokol písma – a už sme sa o tom bavili, že niektoré písmenká predbiehajú – všimol som si to okamžite, keď som napísal JUDr.Weiss a zobrazlilo sa Wiess. Tá stránka nejde ani uložiť – už som na nej predtým bol.

      Mám tu nejaké alter ego. UI.

     • holistický prístup

      V minulosti si sa snažil zistiť. ako sa dá zmeniť „štempeľ“ – uvidíme, či po nahratí obrázku do profilu e-mailu sa ukáže namiesto automaticky generovaného „štempľa“ – toto je skúška, ak sa zobrazí, tak máš návod, ako na to.

     • holistický prístup

      No – nevyšlo to … tak hádam niekto iný tu dá návod, ako na to.

    • Tryskové prúdenie vzniká aj v komíne – súvisí s termobarikou, nie s rotáciou Zeme. Detto tornáda – to by museli byť súputníkmi rotácie a tá by ich anulovala! Takže – a predsa sa točí?!

 9. KOVIDBARÓN!

  ,,,,veda,výpočtová technika,bankovníctvo,náboženstvá a vojny ako dno ľudského zmýšľania neracionálnosti a zvrátenosti,,,,človekozviera je vadný exemplár-príliš sa nevydaril jeho tvorcom a preto sa ide ešte ďalej v duchu ľudia už dokážu viacej,kde sa je nutné vyrovnať samotnému tvorcovi,či ho dokonca aj prekonať,,,,ľudstvo sa nedokáže vymaniť zo závislosti na poznávaní a dobývaní-značná časť zástancov takéhoto vnímania pokroku je odkázaná hlavne na množení a premnožovaním populácie v nevedomosti,kde je množenie nemysliacími vnímané ako úkon za odmenu-ako u opíc,ktoré človek naučil urobit hocičo pre ne neprirodzené za malú odmenu ako banán či iná sladkosť,alebo iba pohladenie,,,,ľudia sú spokojní-majú prácu a za ňu patričnú plácu ako aj ďalšie možnosti ako si prilepšiť či výhody ako dôchodok-ktorý raz budú splácať jeho potomkovia,avšak zabúdaju na to,že nežijú svoje životy,ale za ne ich životy žije veda a pokrok,,,,človek tu žije v priestore okupovanom predátormi s ich víziami,ktoré majú iba jeden cieľ-nedať pokoj nikomu a ničomu,,,,

 10. Takže podlízavá zradná vláda bez cti a svedomia pokračuje v likvidácii štátu a národa ! Takže od februára sa začnú diať veci ! Urobte si zásoby potravín, lebo veľa vecí nebude fungovať ako doteraz, vrátane zásobovania !
  https://openiazoch.zoznam.sk/cl/231009/Vlady-vsetkych-krajin-EU-v-sobotu-schvalili-cenovy-strop-na-rusku-ropu
  Rusko nás nepotrebuje, a to je holá pravda ! Na druhej strane to úchylovy primitívnemu Schwabovi a jeho pomätencom vyhovuje, takže využíva situáciu na zrýchlenie Veľkého resetu…

 11. Bush sem Bush tam

  Pre depresívny advent a zamyslenie
  https://m.youtube.com/watch?v=45wmk20wKPA&t=828s

 12. Zabíjanie očkovaním sa teraz zameriava na deti a rôznych mňamiek len pribúda, ako toto: https://mediweb.hnonline.sk/zdn/spravy/96054491-znamy-virus-plni-detske-nemocnice-v-nemecku-a-v-kanade-uz-musia-rozhodovat-ktorym-detom-daju-lozko Hlavne bu-bu-bu a žiadne reálne štatistiky, o vedl. účinkoch zabudnite !

 13. …je to veľmi zaujím.príspevok od Pavla Ľuptáka a tiež veľmi pravdivý – áno, štát sa o nás už nepostará, ako to bolo voľakedy ,,zavedené“, lebo nieže nebude mať peniaze, ale on ich už teraz nemá…a tá informácia o ,,dobrovoľ.eutanázii“ vyvoláva vo mne obavy, či je takáto ,,pomoc“ je ozaj pomocou….iné je, ak niekt.ľudia v depres.alebo v inak ťaž.zdravot.stave nevidia iné riešenie a siahajú si na život, netvrdím, že je to správne, no im samým sa to v tejto chvíli vidí ako to ,,najsamlepšie“ riešenie- takýchto ľudí chápem, pretože siahli až na dno svoj.síl a riešili to ako vedeli / žiaľ v tej chvíli nebol pri nich nikto, kto by im pomohol a ukázal to povestné Svetlo na konci tunela…/a tiež veľmi držím palce každému 1 človeku, kt.touto skúsenosťou prešiel, aby sa mu podarilo naštartovať svoj život inak, k lepšiemu smeru, ale eutanázia ako dobrovoľ.rozhodnutie skoncovať so svoj.životom, hlavne preto, že jE TO DOVOLENÉ??? tak to je ,,silná káva“…život kaž.človeka je DAR, a preto s ním tak treba aj zaobchádzať a nie sa ho zbavovať… úrady, vláda a lekári by kaž.životu mali pomáhať a nie núkať ľuďom jeho ukončenie….veľmi smutné, verím tomu, že bude dostatok ľudí, kt.toto budú ignorovať….čo však človeku ťažko padne, je, keď zistí, že možno našiel spriaz.dušu a ona je ,,spriaz.“ len dovtedy, kým ,,robíte tak, ako ona chce“….a tiež ma zaráža, že je schopná vás aj oklamať, len aby získala to, čo potrebuje….možno sa ani tak nejedná o vás samých ako o to, čo finančné môžte ,,ponúknuť“ alebo aký finanč.osoh z vás môžu mať / napr. takým predajom bytu…/….vtedy človek zistí, že všetko to bolo úplne inak…… všetko sa raz prezradí, a UVEDOMELÝ človek si to UVEDOMUJE…. alebo sa MÝLIM?….

  • Marek Kosice

   K tomu asi len tolko…. Uvedomelost nie je zarukou stastia. Casto krat je to naopak, len silna osobnost (ja to nie som) dokaze svoju uvedomelost USTAT….. Pretoze uvedomelost = vidiet vsetko to svinstvo vo svete spolu s tym, co za nim stoji…

   • Súhlasím – tiež som z toho ochorel – a musel som to ustáť. Ale – čo ťa nezabije… Zopakovať si to však už nechcem.

 14. Do USA/na Západ či Londýna si šli splniť svoje naivné predstavy (nech už je za tým čokoľvek) – ten milión. A niektorých to tam láka lebo sú v útrobách zhnití ako hnilé hrušky a majú pocit, že tam niekde je to slobodný svet neobmedzených možností a príležitostí. Keď nevedia žiť na Slovensku tak nebudú vedieť žit ani tam. A tam je to každému jedno ako pôsobiť na spoločnosť, veď na západe je každý „len iný“ a každý má právo žiť ako chce. Proste multi-kulti veľmi všetkých smeroch. Lenže ten svet tam je jedna veľká slučka na gigantickej šibenici.
  Slučka, ktorá sa sťahuje každú sekundu celé storočia a do tej slučky sa Globalisti a ich otroci (sionisti, židovstvo a ďalšie „elity“) snažia dostať hlavy miliárd obyvateľov Zeme. Západ je projekt, kostrukt, nie historicky sformované územia s národmi, nieto ešte civilizácia. Ten pojem „západná civilizácia“ je blud, treba ho brať s rezervou. Dodnes západ žil z rabovania zdrojov inych národov sveta a preto ako tak prežíval stabilne ale teraz je z vrchu od Globalistov rozhodnuté, že bude ako projekt ukončený/preformatovaný.
  A ten milión Slovákov/Slovanov ktorým západný svete šmakuje nech sa v čase rozpadu západu nevracajú, nech tam ostanú. Lenže oni budú chcieť nazad, na Slovensko za každú cenu.

  • Israismael

   Prvý asi naozaj pravdivý prejav v našom parlamente o WEF o Schwabovy o digitálnom terore a o zachovaní hotovosti ..Ja sa nedivam na to kto to povie ,ale dívam sa na obsah toho čo bolo povedané a bolo to povedané pravdivo …..,takže vôbec mi nevadí že ide o poslanca odtiaľ alebo od hential ,ale o človeka ktorý povedal pravdu ..
   https://youtu.be/c5sGhYglnyo

 15. CBDC: Rizika související se zavedením centralizované digitální měny (CZ DABING)
  https://nastub.cz/w/r4b95zabWGPchAbYcKw1AS?title=0&warningTitle=0&start=0s

 16. svatoslav butora

  Je mi ľúto a je mi smutno z toho, že taký šikovný a vzdelaný človek ako je E.Musk si vybral cestu spŕznenia rozumu a človeka kvoli špinavým peniazom. Digitalizácia a jej zneužívanie kvoli velmocenským ambíciám ovládateľov Západu sa nakoniec stanú hrobom celého podnikania a tým aj hrobom celého Západu.

  • Marek Kosice

   To je pokus o ironiu? Zisti si o Elonovi viac, o keho dedovi, atd… On bol k tomu (zlemu) co robi PREDURCENY…

  • Musk je foundraisingová vábnička, ktorá má svojimi projektami chlácholiť verejnosť, že ide o jej blaho a budúcnosť, avšak väčšina získaných peňazí – v triliónoch USD – smeruje do technológie, ktorá má zabezpečiť evakuáciu vybraných elít zo Zeme v prípade očakávanej kataklizmy! About Majestic!

  • Musk hraje divadlo pro qtardy, myslí si, že je v bílých kloboucích. Trump je taky Jezuitská loutka. To je prostě divadlo pro všechny lidi, hlavně qtardy. Gesara a nesara je podvod.

 17. V tomto lietaju vsetky zhnite satanske „elity“ :
  https://zemavek.sk/covid-roundup-bola-vakcina-mrna-urcena-na-znizenie-populacie/ !!!

 18. Pri kovide si so mnou nedali rady.a to sa chcem pozrieť ako má budú chcieť zacipovat.

 19. …málokto je dostatočne UVEDOMELÝ, stále sú nové ,,skutočnosti“, kt.sa dejú a tiež chce to aj ,,prácu na sebe samom“… príspevok od M.Mazureka by mali dať do TV ,,búdky“, aj ten o bankách z ,,Otvor svoju myseľ“….tiež presne tak, ako je v ,,Zemi a veku“ spomenuté, bola to pandémia na zníženie populácie…vďaka za všetky príspevky od čitateľov aj redakcie Portál bádateľa…

  • Mazurek, Kotleba a im podobní sú tiez riadení zo západu. Majú tu iné úlohy ako taký Matovič.
   Viacmenej to súvisí s migráciou.
   Sú to štváči, ktorým nezáleží na Slovensku ale vezú sa na vlne falošného vlastenectva a vyvolávajú v spoločnosti väčšie napätie ako je treba. Ak by tu bolo väčšie množstvo migrantov a s nimi spojená (riadená a tolerovaná) kriminalita tak by to boli práve oni kto by tu žiadal väčšie právomoci na vykonávanie spravodlivosti. Niečo ako nedavne kotlebove hliadky vo vlakoch. Lenže to by bolo vo väčšom rozsahu a tých konfliktov s migrantmi by bolo veľmi veľa a to by mohlo vyústiť do situácie kedy by si náš rozdvojeny štát nevedel poradiť.
   Takí samozvaní záchrancovia – štváči by nepordli ani nelegálne dodavanymi zbraňami z Bruselu – ak by sa na Slovensku situácia s migrantmi vyeskalovala príliš – veď to by vyhovovalo USA ale čiastočne aj Globalistom – rozklad starej Európy. Kotlebovci, Mazurkovci a pod sú tu v službách západu nech hovoria čo chcú.

   • K obsahu záverečnej vety, Achnaton – po dlhšej úvahe dochádzam k záveru, že toto konštatovanie vylúčiť veru nemožno, keďže práve na rímskom Rozdeľ a panuj stoja všetky vlády sveta…krajne nepohodlných oponentov by asi už boli rozprášili alebo umlčali.
    Žeby len ďalšia zásterka na odvedenie pozornosti oviec od podstaty súčasného globál-diania?

    • zatial nikto

     Tiez by som rad veril ze Kotlebovci a Mazurkovci su tu pre pozitivne ucely,ale uz z principu nemozem-pokial to nepotvrdia skutkami.
     Pretoze riadena(falosna) opozicia je bezny pracovny nastroj globalnych parazitov.Samozrejme ze by som ich ani nevolil aby som uvidel ako sa veci vyvinu-podla mna je to len predlzovanie marazmu oddalovanie skutocneho riesenia.
     Prebudenie a masovy komunitny styl zivota (bez infiltracie parazitov) vidim ako jedine riesenie

     • zatial nikto

      Chcu nam nahovorit ze boj s globalnym parazitom nemozeme vyhrat lebo ma moc ekonomicku vojensku atd.
      Lenze ako moze byt globalistovi napomocny jeho vojak,ktory sa prebudi?
      Len o to tu ide-staci malo-prebudit sa.
      Preto sa parazit najviac boji prebudenia svojho hostitela

     • – a preto nás hneď od narodenia neustále očkovali, od pol roka jasle, vzápätí škôlky s pasterizovaným, neskôr UHT + ešte znova popreváraným mliekom, aby lekári mali nonstop plné čakárne, aj vrecká
      a dospelé bezmozgové ovce aby po zvyšok života slepo makali a nemysleli – až do svojho preddôchodkového veku, kedy dôchodky štátu zachráni nálož infarktov a po tabletkách mŕtvic

 20. …tak štváči sú to…takýchto samozvaných záchrancov tu nie je treba…

  • Kotlebovci a spol. sa do politiky nedostali len tak náhodou. Už v case keď sa dostali do parlamentu to už boli dve frakcie, ktoré už pred voľbami vedeli, že sa po voľbách bez velkeho kriku médií takých či onakých rozdelia. Pracujú schovaní, rozdelení a nie ako jedna veľká strana.
   Celé to ich pozadie vanie Vatikánom a Londýnskymi poliami – Západom.
   Zahraničný západný páníček nemá problém v inom štáte vyvolávať problémy a zároveň vychovávať aj „vlastenecké“ kádre, ktoré budú akože chcieť riešiť tieto problémy v „záujme“ národa. A kritika západu od týchto kádrov tiež patrí do oblbovaniu národa, to patrí k veci – na to najľahšie sadnú naivní vlastenci a podporila vlka v ovčom rúchu.

Pridajte komentár

*