Dr. Vernon Coleman: Nastal čas zatýkania lekárov, čo podávali covidové vakcíny


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Vernon Coleman: Nastal čas zatýkania lekárov, čo podávali covidové vakcíny

(Dr. Vernon Coleman, Daily Expose) Teraz, keď už aj mnohé médiá hlavného prúdu priznávajú smrteľnosť covidových vakcín s vyše 150 potenciálne závažnými vedľajšími účinkami, ktoré už zabili tisíce ľudí, nastal čas pozrieť sa aj na lekárov, čo tieto vakcíny ľuďom podávali.

Väčšina z týchto lekárov podávali vakcíny bez toho, aby dôsledne vysvetlili ľuďom ich riziká a tiež bez toho, aby dôsledne zaznamenávali zdravotný stav ľudí, ktorí sa v podstate zúčastnili medicínskeho experimentu.

História experimentov na pacientoch

Bohužiaľ, lekári majú dlhú históriu vykonávania experimentov na pacientoch. Počas Druhej svetovej vojny testoval americký Pentagón horčičný plyn na vlastných vojakoch.

Počas rokoch 1960-70 zasa testovali Agent Orange na väzňoch (ide o herbicíd používaný vo vojne vo Vietname na ničenie vegetácie džungle).

V posledných dekádach si ale dokonca aj americká armáda začala dávať oveľa väčší pozor pri testovaní nových látok.

Napríklad, počas konfliktu v Srbsku v roku 1999, Pentagón získal od regulačného Úradu pre lieky a potraviny (FDA) povolenie na otestovanie experimentálnej vakcíny proti kliešťovej encefalitíde. Bola však podaná len tým vojakom, ktorí o ňu prejavili záujem.

Doposiaľ každá novovyvinutá vakcína bola testovaná (hoci zvyčajne nie dostatočne) a jednotlivci, ktorí sa zúčastnili klinických testov, boli vždy informovaní o možných vedľajších účinkoch. A tiež vedeli, že sa zúčastňujú experimentu.

To všetko sa zmenilo pri vakcínach proti Covid-19. Tieto vakcíny boli a ešte stále sú experimentálne.

Očkovanci mali byť preto vopred varovaní, že vakcíny sú experimentálne a tiež mali byť varovaní pred ich možnými vedľajšími účinkami.

Očkujúci lekári pochybili u svojich pacientov troma spôsobmi

Nebezpečenstvá covidových vakcín boli zdokumentované už v roku 2020. Natočil som niekoľko videí, v ktorých som vysvetlil, ako veľmi sú rizikové. Ako vážne riziká som menoval aj myokarditídu a problémy s krvou (zrážanlivosťou).

Tu sú odkazy na moje dve varovné videá (v angličtine):

Väčšina lekárov ignorovala dôkazy a u svojich pacientov pochybili hneď troma spôsobmi.

Zbohom vysoký krvný tlak

Po prvé, neupozornili ich na to, že sa zúčastňujú medicínskeho experimentu.

Po druhé, nevarovali ich pred možnými vedľajšími účinkami. Pacienti musia byť vždy oboznámení o možnom nebezpečenstve, inak nemôžu poskytnúť svoj informovaný súhlas k očkovaniu, respektíve inému medicínskemu zákroku.

Žiadny lekár by nemal nikdy aplikovať žiadnu vakcínu bez získania informovaného súhlasu.

V tomto prípade lekári neinformovali svojich pacientov o možných rizikách, preto nezískali riadny informovaný súhlas. Porušili medicínske pravidlá a taktiež porušili zákon.

Po tretie, lekári zlyhali v monitorovaní pacientov po očkovaní. Zvyčajne vo Veľkej Británii (aj inde vo svete) boli pacienti po očkovaní požiadaní, aby zostali na mieste aspoň 15 minút pre prípad výskytu anafylaktického šoku. Časom sa upustilo aj od toho.

Tiež nebolo vykonané žiadne dlhodobé monitorovanie ich zdravotného stavu. Lekárov nezaujímal fakt, že zabíjali alebo mrzačili tisíce pacientov.

Dňa 2.2.2021, teda viac než pred rokom, som natočil video (v angličtine) s názvom „Lekári a zdravotné sestry podávajúce vakcíny proti Covid-19 budú súdení ako vojnoví zločinci“.

Kliknite na horeuvedený odkaz, ak si ho chcete pozrieť.

Záver

Už viac neexistuje žiadna pochybnosť, že vakcíny proti Covid-19 sú smrteľné a extrémne nebezpečné. Nejde o žiadne preháňanie, ak ich nazvem „jedovaté“.

Lekári (a iní zdravotníci), ktorí podávali alebo odporúčali vakcíny proti Covid-19 musia byť nahlásení akreditačným úradom (vo Veľkej Británii je to Všeobecný medicínsky výbor) a mali by im byť odobraté licencie.

Títo lekári by mali byť zatknutí, súdení a uväznení. Podplatení obrovskými sumami peňazí sklamali svojich pacientov, spreneverili sa svojej profesii a zradili spoločnosť.

Stop Candida

Autor: Dr. Vernon Coleman, Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ktorí sú to tí lekári, podplatení obrovskými sumami peňazí, ktorí sa spreneverili svojej profesii a zradili spoločnosť? Mám konkrétne na mysli slovenských lekárov a Slovensko.

  • P.S. V súvislosti s covidom ma zaujal článok na cz24news „Po tomto polroku sa máme pripraviť na najmasívnejší biologický útok, alias covid 2,0 – supermonštrum, ktoré svet ešte nikdy nevidel.“ V článku sa okrem iného uvádza, že bývalá sudkyňa Najvyššieho súdu USA Sonia Sotomayorová (odsúdená k trestu smrti) tvrdila, že viac ako 100 tisíc detí je hospitalizovaných na jednotke intenzívnej starostlivosti a zomiera na covid, čo vyvrátili neskôr aj jej najvernejší spojenci z Deep State. Pritom v tom čase bolo na IIS len 7 neplnoletých detí a v kritickom stave nebolo ani jedno. Sotomayorová údajne v emailoch napísala : „Na skutočnom počte chorých nezáleží. Dôležité je, aby sme my, správcovia USA, všetkých prinútili k dodržiavaniu mandátov a aby prestali spochybňovať, prečo očkovanie presadzujeme.“

   • Psychopati z Davosu o tom už hovoria verejne, na kongresoch. Hovoria že je nutné čo najskôr depopulovat planétu a zneplodnit populáciu. Hlavní psychopati Klaus Schwab, Rotschild a smradľavy Sereš volajú po urychleni tejto depopulacie, lebo že už majú veľa rokov a chceli by sa dožiť depopulizovanej planéty. Dali si aj termín, koniec roku 2022 alebo najneskôr rok 2033. Aj psychopat Gates sa už minulý rok vyhrážal, že príde niečo oveľa horšie ako americko-ukrajinsky Covid-19. Svetové ekonomické fórum z Davosu usilovne pracuje na našej likvidácii.

  • su ich stovky,i viac

  • No nejsou všichni, ale je jich dost. Kdykoliv jsem přišel k lékaři tak první bylo jste očkovaný? Říkám ne a nikdy nebudu, tak podle toho se mnou jednají ale stále říkám, vím já která smrt je horší? Zda na koronáč nebo po Pficer a podobných jedech?
   Notabene si ještě dobře pamatuji na dobu kdy byly páni doktoři, to k němu našinec přišel on zjistil co mi je a napsal recept, dnes přijdete k lékaři ten se vás zeptá co vám je a obratem vám řekne co si máte v lékárně koupit, holt DEMOkracie se nezapře.

 2. Znám docela dost případů opíchaných více dávkami, kteří dostali Kovid opakovaně (dokonce i po čtvrté) . Nechápu to, ale vždycky mažou na test a výsledek je často pozitivní. (A vůbec jim to nepřijde divný) . Toto by potvrzovalo tu teorii reverzní transkripce RNA do DNA pomocí toho enzymu ( transkryptáza), kdy zápis nukleotidů v RNA se přepíše do DNA a pak každá nová buňka má už tuto instrukci pro výrobu spikeproteinů, které člověk šíří kolem sebe. Toho se už nelze zbavit. Navíc se tím opakováním nemoci zvyšuje riziko ADE.
  Já jsem sice před časem taky chytil Omikron, ale dostal jsem se z toho hned a od té doby už naštěstí nic. Navíc přirozená imunitou se vytvoří násobně více různých T lymfocitů a člověk je pak mnohem odolnější proti mutacím.

 3. Anglosaské právo je iné ako rímske. Celosvetovo sa ide podľa korporátneho anglosaského – aj v Európe. EU sa oficiálne priklonila k anglosaskému – hoci Brexit! ???

  Lekár, ktorý vyštudoval všeob. medicínu a získal odbornú atestáciu – vyštudoval „koho“ medicínu?! Korporátnu medicínu! Tak ako automechanik pre Volgswagen! Od tej chvíle takýto lekár postupuje podľa korporátnych „lege artis“ nie podľa Hippokratovho /Pythagorovho/ humánneho lege artis. O správnosti lekárovho postupu rozhoduje korporácia! A nič – pokiaľ viem – okrem odporúčaní na „sledovanie noviniek a udržiavanie si kvalifikácie“ neukladá za povinnosť sledovať iné odborné názory, ako len tie korporátno odborné – pretože existuje ustanovený neoficiálny lekársky – cechový – súd! A ešte aj občiansky súd bude predvolávať ako svedka – tento korporátny cechový súd ako znalca! Súd proti vojakom medicinálnej mafie s odborným svedectvom bossov medicinálnej mafie – áno?

  Pán Dr.Coleman – keby bol v botách Dr.Hamera – už by nebol Dr! Lekári vychovaní medicínskymi korporáciami nezlyhali! Sú to ich vojaci! Nikto ich súdiť nebude! Ale to nevadí! Ani matka doma nesúdi svoje dieťa a dieťaťu neposkytuje obhajcu ex offo – jednoducho mu naparí trest! ???

  Lekári musia byť potrestaní, že zneužili našu dôveru! A to len preto, že to my veríme v „ICH“ – nimi deklarované Hippokratove pravidlá = prísľuby – oni už nie! Takže trvajme na zrušení zavádzajúcej Hippokratovej prísahy, a od tej chvíle lekári stratia „automatickú“ dôveru! Dôvera v biely plášť skončila! „Lekári“ sú už len sektor korporátnych služieb, ktorému sa treba zdiaľky vyhýbať!

  „Kým Hippokratova prísaha nie je požiadavka väčšiny moderných lekárskych škôl…“ – ???

  “ V nadväznosti na myšlienky z Hippokratovej prísahy , anglický lekár Thomas Percival zverejnil kód známy ako lekárskej etiky ; alebo Kód inštitútov a poučiek prispôsobený profesionálneho správania lekárov a chirurgov . Tento kód bol napísaný v roku 1803 a opísať zodpovednosti lekári museli slúžiť druhým v núdzi , ako je uvedené na internetových stránkach Johns Hopkins University . Percival tiež poznamenal , že lekári by mali byť postavy morálnej autority a mal by mať individuálne česť , keď cvičí svoje remeslo .
  AMA Etický kódex

  American Medical Association v Spojených štátoch , chytil vietor Percival je etický kódex . V roku 1847 , AMA prispôsobiť lekárskej etiky kód Percival pre použitie v rámci Spojených štátov . Johns Hopkins University uvádza , že AMA Etický kódex bol prvý kód koncipovaný vnútroštátne profesijné organizácie . Kód poznamenáva lekára zodpovednosť za liečbu pacienta , ako aj podporovať všeobecný prístup k zdravotnej starostlivosti . Ďalšími bodmi v kóde sú poctivosť , zákonnosť , význam ďalšieho vzdelávania a rešpektovanie práv pacientov . Tento kód bol aktualizovaný niekoľkokrát , aby odrážal zmeny v oblasti zdravotnej starostlivosti . Posledná aktualizácia v roku 2001 pridáva ďalšie dva články , prinášať úhrn k deväť .
  ClipArt druhej svetovej vojny a Norimberský kódex “
  „Nedlho potom , čo Norimberg kód bol vytvorený , World Medical Association prijala svoj ​​vlastný kódex lekárskej etiky . Po stretnutí v Londýne v roku 1949 , združenie vymyslel Medzinárodný kódex lekárskej etiky Svetovej lekárskej asociácie . Tento kód je jedno , že lekári po celom svete sa očakáva , že dodržiavať . Rovnako ako ostatné kódy , kladie dôraz na profesionalitu v lekárskej praxi . Lekár by mal byť úplne lojálni k pacientovi , a kód zavádza pojem medzi lekárom a pacientom tajomstvo . “
  http://sk.265health.com/healthcare-industry/general-healthcare-industry/1011085794.html
  —————————————–
  Kódex nie je zákon a v čase všeobecného porušovania zákonov nečakajte dodržiavanie nejakých kódexov! Toto všeobecne je podraz! Nevera! No! A tak sa treba jednoducho rozísť! He! Ešteže boli zatvorené holičstvá! Mať britvu na krku iného človeka = mať ho v ten okamih v moci – to je veľké pokušenie! A myslím, že lekársky stav – globálne – trpí veľkým komplexom moci! Ale tá pramení stále len z našej hypnózy strachom! A z iného potreby – manipulovať strachom inými! Veď si len spomeňte – len čo prekročíte dvere čakárne či ambulancie – rovnaké rituály ako cez kopirák! Sestrička, kartička – lebo najprv sa treba preukázať! Jeden zo stupňov-vrstiev Total Control je lekárska kontrola! A kontrolovať = uplatňovať moc! Vy – nad lekárom?!
  Idet do autoservisu a niekto od vás ako prvé chce váš vodičák?! A prečo nie? Lebo vás nemôže vystrašiť, že bez neho vám o chvíľurupne pneumatika?

  Opäťa znovu – buď máš „vieru“ – alebo máš strach! Obe spolu nie je možné!

  Odbočím – možno ste si všimli rôzne podmieňovanie zubnej starostlivosti povinnými kontrolami. Myslím, že toto – ak naša ignorancia voči lekárom bude pre nich zničujúca – že podmienia naliehavú starostlivosť povinnými kontrolami – a tak dokola! Preto – treba získať čo najviac kompetencí v zdravovede a prevziať svoje zdravie do vlastných rúk – nech sa deje čo sa deje!

  Pneumotorax – veľmi časté zranenie pri streľbe.
  https://vyliec.sk/prva-pomoc/pneumotorax/

 4. Inak mi je veľmi divné že vôbec niekto niekedy veril na nejakú deltu alebo omikron.Delta tak môže byť akurát rieka a omikron tak zváračka.Celé to je jeden veľký ….. kde išlo len o to aby to získalo na význame, lebo keby razili 2 roky v kuse názov korona tak s tým sa toľko klamať nedalo.Ale keď v televízii povedali strašiaci fúúú máme tu deltu ,tak to vyznievalo horšie atď.Kto mohol určiť že to ti si dostal deltu a ti už omikron.Proste bola to len nová hlúposť.Vždy to bol ten istý covid ako na začiatku a slabšie to bolo kvôli premorenosťi.No a k tomu zatýkaniu: Ja sa už len neviem dočkať kedy nastúpi trestnoprávna zodpovednosť a všetky tie loutky a covidový bábkoherci nastúpia pred súd a nik iný k tomu nemôže dopomôcť ako HARABIN A STRANA VLASŤ!!!! Lebo ony zrušili už ÚSTAVU a prznili právo nijak inak sa to nedá nazvať a záležalo im len na Zisku tým marionetkám.

 5. Víťazov nesúdia. Treba vyhrať vojnu.

 6. mariankosmac

  Má to asi zase háčik – lekárov a zdravotníkov je málo, takže sa prižmúria oči… Veď aj niektorí nacistickí doktori po prehre nacizmu fungovali ďalej.

  • Lepsi ako doktor smrt je ziaden doktor. Uz ludia musia pochopit, ze okrem nejakych urazovych chirurgov im ziaden lekar ani liek nepomoze. Len zdrava strava, sport, pobyt na slnku ci otuzovanie.

   • Miroslav Čižmár

    Psychiater by niektorým pomohol.

    • Psychopatom nepomôže, a je štatisticky dokázané, že najviac samovrážd medzi lekármi páchajú psychiatri – hypochondria a sledovanie sa je nákazlivé – odbočím – Grigorij Klimov /ruský židoznalec/ spomínal Junga, že prečo je najviac psychiatrov medzi židmi – že je to ich vnútorná potreba skúmať svoje vrodené /získané rodovým – sektárskym incestom/ psychózy – a navyše – psychiatri majú ľahký prístup k psychotropným látkam – a mnohí dílujú – napr. tí, ktorí majú na starosti kriminálnikov.

     Takže skôr cvokár potrebuje tú pomoc.

    • No v dnešní době už ani psychiatr nepomůže, komu není s hůry dáno v apatice nekoupí, to je přece velice stará známá věc. A když se podíváte na procházce kolem sebe, tak vás musí děsit.

     • Včera som išiel na obecnú matriku potvrdiť si kópie lekárskej správy, v ktorej mám potvrdenú kontraindikáciu očkovania mRNA. Pre istotu.
      Matrikárka – „Na čo vám to je?“
      Skoro ma jeblo! Vyštartoval som – čo ju je do toho! Ona že takéto veci sa nepotvrdzujú! Ja že kurva nech ma neserie – ona má len verifikovať kópiu – obsah a účel nech ju neserie! Skrátim – dosiahol som svoje a hneď som na to vymyslel vtip!

      Mladý otecko príde na matriku s lekárskym potvrdením z pôrodnice, že sa mu včera o 3 04 h narodila dcérka. A chce pre ňu vystaviť rodný list.
      Matrikárka zdvihne obočie – „A na čo je vám to dieťa?“

      Áno – až tak jebnutí ľudia sú dnes na úradoch a zároveň už počítajú s tým, že jebnutí sme my!

   • mariankosmac

    Napríklad takí záchranári sú potrební, ale postupy niektorých záchranárov sú mierne povedané nevhodné. Vyhodiť ich nemôžeme, ostáva nám teda asi len sa s tým zmieriť a s radosťou zomierať.
    https://m.topky.sk/cl/10/2262931/Drama-na-benzinke–Nevhodne-spravanie-zachranara–Krik–zahodeny-mobil-a-nadavky–Muz-zomrel

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,slovensko a európa bojuje s nedostatkom lekárov a zdravotnického personálu a vy chcete zatýkať a súdiť konvulut lekárov a liečiť vás potom budú vrátnici a upratovačky zo špitálov,,,,lekári,ktorí sa možno pod tlakom zúčastnili na hromadnej genocíde-fakt choré,veď aj lekár je iba podnikateľ,ktorému ide iba o zisky a profit,desaťročia pacientom podstrčovali kadejaké medikamenty aj to čo netrebalo a takto to fachčí aj v krimináloch,psychiatriách,decákoch,starobincoch,,,,slovenská vláda a značná časť ich voličov v histérii údajne zachraňujú ukrajincov-pritom je to asi takto-je bitka európskych krajín o pracovnú silu a samozrejme slovenský klub 500 a klub zamestnávateľov má do toho tiež čo povedať,lebo ako podnikatelia a aj politici zároveň ako podnikatelia sú namočení do kšeftov na ukrajine,len sa nikto nechce k tomuto hlásiť,lebo slováci ani len netušia o aktivitách slovenskej podnikateľskej elity a bankárov na ukrajine,,,,toto je len zástierka-že sa im pomáha a to kupodivu tak rychle,lebo už dva dni po vpáde ruských vojsk na ukrajinu,kedy ešte nikto s určitosťou nemohol tvrdiť,že sa jedná o vojnu sa otvárali hranice a „no problém“ s čímkoľvek-veď keď sa štát viacej zadĺži-tak si predsa požičia,veď čo na tom,že už skoro krachujeme,,,,keby rusi chceli vojnu od prvého dňa-inak by to vyzeralo a nič by sa nešanovalo,lenže nato do toho muselo bušiť a ponižovať kremeľ a putina a vyhrotiť situáciu a týmto ohrozuje celý východ európy,lebo ak sa rusi naserú-tak to zrejme schytáme a pretože aj rusi vedia vydierať,tak sa kľudne môže stať,že kto sa zastane slovenska-tak dopadne zle,lebo jadrové zbrane atd….a verte či nie-nato obetuje slovensko,tak ako teraz ukrajinu,lebo pre usa je asi ukrajina viacej zaujímavá,než nejaké svk kde máme len bohaté zdroje pitnej vody a nejaké tie pastvinky,ktoré ešte nestihli developeri a zahraniční investori za asistencie politických špičiek zabetónovať či zastavať,,,,nakoniec to môže dopadnúť aj takto-dlh na hlavu ako sviňa,nekonečné požičiavanie a slovensko multikulturálna žumpa mixu údajných slovákov,magyarónov,cikánov,ukrajincov a rusnákov,,,,jednoducho rozklad štátu a podriaďovanie majority menšinám,ktorých tu bude už asi viacej než slovákov-čiže ste v prdeli a niet cesty z kola von,lebo dlžoby a slobodomurárstvo nad politikmi v priamom prenose,takže trošku reálne pesimizmu vám aktuálne nezaškodí-aspoň budete na choré časy lepšie nastavení,,,,p.s.majte sa radi,teraz si topte a jedzte,aby bolo na čo potom spomínať a nezabíjajte sa medzi sebou,lebo potom by už rusom nič na odstrel nezostalo,,,,najlepšiou obranou je útok,najlepším mierom je dlhortvajúca vojna,kedy si na to už potom každý zvykne a nebude to už s čím porovnávať,,,,

 8. svatoslav butora

  Prajem pekný deň v nepekne fungujúcom svete. Mám malú poznámku k tomu trestaniu lekárov. Je správne prerušit kruh nenávisti a zloby, ktorý na Svet Ľudí vypustili autori svetovlády NWO: WEF a OSN-WHO a USA a spol. a tzv.EU a spol.
  Lekári ako podriadení systému, ktorý u nás ovládajú Ministerstvá musia dať najavo, že nemienia poslúchať tých, ktorí porušovanie Hipokratovej prísahy z „moci úradnej“ vyžadujú a nariaďujú. To by sa parchanti v službách NWO zo zodpovednosti ľahko vyvliekli a vina za zneužitie vedy a rozumu by zostala na lekároch. Ten „spravodlivý“ dr.Coleman len pokračuje v deštrukcii Sveta Ľudí podľa krutého nezmyselného stredovekého anglosaského vzoru „Liečenia Čarodejníc zo Salemu“. Tadiaľto cesta nevedie.
  Cesta k ozdraveniu Sveta Ľudí vedie v odmietnutí celého systému nadvlády anglosaského svetovládneho systému. Ich Akta XYZ – kovidná umelo vytvorená „pandémia“ a umelo vygenerovaná imigrácia a nimi vygenerovaná ( r.2014) bábková garnitúra Ukrajiny a nimi generovaná trvalá agresívna politika voči Rusku – to všetko je ich dielo. Tieto svetovládne elementy, ktoré vykradli zdroje Sveta Ľudí vygenerovali aj súčasnú bojovú situáciu na Ukrajine, keď vyrobili z „novej Ukrajiny“ (po r.2014) vojnový stroj proti Rusku.
  Naše vlády sa týmto anglosaským „svetovládym“ zlomyseľným Idiotom podriadili rovnako ako sa naši lekári vo veci kovidnej „pandémie“ podriadili „našim“/nie našim služobne podriadeným ministerských sluhom u nás.
  Záver: Dr.Coleman svojím „trestajúcim“ prístupom nevedecky pokračuje v zlobe systému NWO a v deštrukcii Sveta Ľudí. Svet Ľudí na Západe a na Východe Zeme sa rýchle uzdraví vo všetkých parametroch existencie, keď zo svojich funkčných systémov odstráni systém svetovládnych ničiteľov Sveta Ludí a odstráni systém anglosaskej „svetovládnej nadriadenosti“ inštitúcií NWO.

  • Miroslav Čižmár

   Včera som zaznamenal útok na americkú ambasádu v Iraku. Obvinili z toho Irán. Možno je to falošná vlajka. Rusi sú zaneprázdnení Ukrajinou, Irán je zraniteľnejší.

   • Z ktorej družice?

   • Jaroslav Vladimirovic

    Melo by dojit xmrazeni fondue na bandy kolem Sorosaku, ziskavajice bohatstvi vice pochybne nez Rusti olygarchove
    Tim by se ukoncili rozvratne parazitni organizaceilion Chvilrk Prazska Kavarna Depopulacni fond Africke emigrace depopulace bile zdrave EU asijske rasy
    -Snad zmrazit a konfiskovat pro nahrady Sorosaku bandy lupicu za onvestice Covid fondy WHO Britskeho Imperia Oxfordskeho NSP
    MY POBEDIME Z Z Z Z .ZZZZZ ZZZ-
    JINAK VYMREME NEB SE Z NAS STANOU OTROCI BEZ PRAV JAKO OPICKY V ZOO ,,,

    Zavrit jejich ,,NACISTICKE laboratory smrti a utrpeni ,,, zmenit vlady priposranych bezpaternich terroeiatu sataniu
    Vykynozit vsetky satanisticke organizace vypalujici take katedraly …

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,pavučina moci tu trvá tisícky rokov pevné miesto-preto nieje možné toto odstrániť a svet obrátiť k lepšiemu,lebo aj keby-všetko zlo a temnota tu má vždy svoju rýchlu náhradu,,,,zbytočný optimizmus-sústreďte sa radšej na svoju vlastnú temnú stránku,že čo je vo vás to zlé a čo s tým,,,,

   • Miroslav Čižmár

    Pavučina je v tvojej hlave akurát.

   • Si totálny hlupák. Hovor za seba ty temná strana. Sa tvaris ako keby si poznal zdroj vesmíru. Ako keby si vôbec chapal čo je to realita keď dodnes to nikto nevie. Sa spametaj ty existencia. 🤣

  • tak

 9. Jsou tu dle mne dva problémy.
  1. Funkčnost nebo nefunkčnost násilím nám všem vnucovaného zdravotnictví.
  2. Funkčnost nebo nefunkčnost „očkování“.

  O obojím bylo už napsáno velmi mnoho a celosvětové dění nejen kolem Koronaviru dává snad už jasnou odpověď.

  Tady je jeden odkaz – jde o odborný článek, zabývající se problematikou očkování.

  https://www.slobodavockovani.sk/news/ockovani-poruchy-vyvoje-a-imunity-u-deti-1-cast/

 10. Maďarsko jediné odstúpilo od zmluvy s Pfizerom: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/madarsko-odstoupilo-od-smlouvy-eu-na-dalsi-davky-vakciny-od-pfizeru/ !!!
  Naša skurvená, skorumpovaná a protinárodná vláda ide pokračovať v genocíde !!!
  Čo tu viac dodať ???

 11. …zaujím.článok….vďaka za ten článok od Mudr.Ľ.Elekovej, svojimi vyjadreniami mi v mnohom pripomína ,,neúnavnú bojovníčku“ vysvetľovania škodlivosti očkovania – Mgr.Anitu Petek ú skutočne to je obdivuhodná žena /. …k tým lekárom…..myslím si, že veľká väčšina koná v dobrom presvedčení, že ponúk.očkovania či mnohé liečivá ľuďom ozaj pomáhajú,,,všetko je o tom ,,nastavení a prebudení sa človeka“…je to niečo ako situácia s koronocirkusom….mnoho ľudí ,,uverilo“ že ozaj existuje, no sú aj takí, kt.tomu nikdy neverili a neveria doteraz….samozrejme, netvrdím tým, že títo ,,prebudení“ vedia všetko naj, to nie, ale vedia, že cov.je cielene vymyslený….takže tak.

 12. …oprava: …BOLA to obdivuhodná žena a aj je doteraz…..

 13. Dufam ze aj u nas na to dojde a napr. aj taka Vakcizuzka sa docka spravodlivosti, so vsetkymi co s nou behali.

 14. Jaroslav Vladimirovic

  Vazeni a drazi zijte, jezte pijte zdrave
  NEPREZIREJTE SE hodne Lasky AGAPE
  Positioning mysl, preventivni medicinu jako Longevity, LifeExtension..
  SENOLYTICKE AKTIVATORY, NAD+
  Hodne optimizmu penna rodina.
  Do policejnich urazu jsem Jen chodil na povinne vysetreni vse vyborne, nikdy ani chriepka…
  Citron jablka zelenina cesvene vinko denne stampede a hlavne spravne az zrsilene dychani s kapacitou plic az 7,2, Lzasadne zasadita strava nad pH 7.42… coz zamezi very ax rakovina

  Dnes vse prostudujete na internet

  Strava na kavkazu sibiri jizni morave a lide superzdravi..
  Naucit deti mene her. Zdrave jist a vse pro zdravi.
  .
  Facani na zUSA TV propagovali pro zdravi vakcinace ddti of 6 roku Jina zit v omezenich a rousksma..
  Podledni Bitva Splala
  Ochran Nas Boze se svyma Andeli a Svatym Vladimirovici Moudrym Chrabrym neporaxitelnym.
  Modleme se Ps 91.

 15. Tu je odpoveď EÚ diktatu:

  PROČ NÁM TO MÉDIA NEŘÍKAJÍ?
  Evropský parlament se chystá odhlasovat univerzální povinné EU covid pasy. Do 8. 4. máme právo zasílat zpětnou vazbu, názory, připomínky, zkrátka NESOUHLASIT. Řekl nám to někdo?
   
  Upozorňuji, že je nutné připomínkovat věcně a slušně, nespamovat, neodesílat opakovaně. Pro odeslání zpětné vazby je také nutná registrace nebo přihlášení pomocí loginů na sociální sítě.
   
  Všechny obdržené připomínky Evropská komise zveřejňuje na svém webu a po uplynutí lhůty (8. 4.) je zanalyzuje.
   
  Sdílejte tuto informaci.
   
  https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/have-your-say/initiatives/13375-Extension-of-EU-Digital-COVID-Certificate-Regulation_cs
  Zde je link na PŘÍMÉ vyplnění nesouhlasu:
  https://ecas.ec.europa.eu/cas/login?loginRequestId=ECAS_LR-41902906-JU5447zPAhuH6gNXnIQHecsPVsJO6xi1hxQZL8stUlMQbZKXLdX8KF9dpCExQQRwna855IWq6H2quCZo7xspF0-jpJZscgsw0K68Q0yFbKMqm-AQSMXwPN3ezq4sLBwyPq7DtsL6t9JVfNoIAXzH9N43uhlzLuge4LbDyzWzG5Jfpvon8fPDgtELrkoD82TvkfUGJ

 16. Doposlouchal jsem Proroctvi nejak slozene spolu s jinyma dokoncene nyni

  ,,,RUSOVE SE NEZASTAVI ,,, A BUDOU SLAVIT A KOUPAT SE NA BREZICH reky RYNA.
  TAK vsichni ti kolaboranti propagatori ZHN
  Vakcinaci dobrovolnici
  Proslycha se Pane Fiala a Dalsi undelete si rychle trending na ovladani Kalisnikova a spolu s Tim zelenskyyyiy se opevnete treba pred vladni budovou LVIV.
  Ukazte svetu jak umiraji skutecni hrdinove ,,,,. ne srac,y …

  MLUVIL JSEM S PRATELI XIDY S ODDESSY.
  POVIDALI MI, ze kdyz radeji budou mit Odrssu Rusove, Bude vetsina radeji s konecne budou jexdit do jejich vily na pobrexi.
  Pod UkrAjinou se necitili v bezpeci a Proto ziji na Coney Islsnd NY
  v ,, Nove Odessa,,,
  Jiz tam pak nebudou Ukrajinske pogromy…

  SVIATY VLADIMIROVICI OCHRAN NAS PRED SILeNSTVIM VSEHO DRUHU SATSNISTU WHO XHN Covid.
  ALLELEJA AMEN

 17. Jaroslav Vladimirovic

  Dosti usili hledani prineslo harvest
  Podruhe jsem jiz nic podobneho nenasel asi v Srbstine coz rozumim

  Slava vercna Ruske hrdinne Armade uspesne obklopili, dobyla a zajistila na 28 Ukrajinsko USA ,,polnich laboratories pro vyzkum a vyrobu novych variant ZHN,,,
  Meli tim byly zajisteny take nejake vakcinace Pfizer JNJ … ,,pro nebohe Ukrajinske deti,,,
  Rychly polni snad proces, akt byl vykonan.
  Pochytani byli okamzite take vakcinovani kazdy jak si ,,,losem vybral ,,, typ
  Pry za kriku narikani proseb,, take nejake obcany ,,,prizne byly pred nima vakcinovany jeden skoncil kolapsem snad of hruzy
  vakcinovani Rudkymi hrdinnymi Lapiduchy pak Dani do Baraku snad k izolaci pozorovani
  Nekteri pry se zbrani v ruce zastreleni po vyzve neupodlechli ⁵
  .
  Je dle toho jiz jasne dokazano a jasne o co vse v te xasrane zemi vse se deje
  Tam kde byly identifikovane ZHN tyty vzorky a vse spaleno pro bezpeci Nas vsech.
  ASI TERORISTi v bilem zucastneni toho Ukrajinskeho , hunuti ,,PROTi VSem NAM ,,, jsou soucasti ,,,cizinevke terroristickych tlup proti lidskosti a principle Zido recko krestansko Socrates xasad filozofie a zasad…spine odpadu spolecnosti tech nejhorsich satanistickych Lozi s kteryma se nikdy nesmi vyjednavat ani sednout ke stolu ,,,, Jiz se nedivim, ze se pred podobni Satanisti davaly na hranice ,,,

  Jako vzdy v historic se naskytne kratke ,,okno xuctovani. Jednoduse vsechny ty vakcinacni goofy pochytat a zockovat s celyma rodinama nsvzajem za pritnosti formula zpolni ,,exekuce ,,, Vzdyt to neni jedte ,,francouska gilotina , ale pro jejich Dr Covid vyrovnani ,,pro jejich vse jak based poucovali.. v dalsi rade politikove a dalsi slozky vsech hyen sipu zmijek ⁴

  SLAVA VAM SVIATY VLADIMIROVICI VASE DUMA MOUDRYCH MEDVIEZONKU. BILYCH TYGRU. ZACHRANO LIDSTVA CIVILIZACE NAS VSECH

  SLAVA VAM TO JA NE SAM JIZ JSOU NAS JIz MILIONY .
  Kez muj hlas jako Zvony podobne Krista vzkriseni moudrosti ofvahy zdravi sily by vam vsem znely v zari svate
  .Modleme se aby Archandelove Michael, Rafael Sv Vaclave , povstali se svymi druzinama proti vsem stylu Alexander Veliky, janosikovci Nikolka suhaj k vykynozeni vseho satanizmu hyenam atd atd
  Jen nechapu proc nekdo x objeti 0 se neda k zuctovani..
  Sranda, pri me navsteve ,,,nemocnic vedle me manzelky tsm jsou jeste 3 ,,komedianti,, ochranka jak MI manzelka rekla, pry se boji a nejsou si jisti v me pritomnosti,
  Nedivim se. ,svaty sedici nebojacne s authority proti satanistum..

  Varoval jsem je nesnazte se mne ani dotknouut budu to povazovat jako napadeni nedam vam zadnou sanci… podobne jiz dalsi,,,A to MI stake dodava vice a vice sily odvahy k neuveritelnemu tvoreni, vysravbach ne destruce

  RUSOVE JIZ SNAD MSJI SPeCIDLNI KOMaNDA TYPU VAGNER pro ,, ciste prace ,,, likvidace v tylech satanismnu. yearns.
  SLAVA SLAVA RUSKE ,,RUDE ARMADE HRdiNU OSvOBODITELU POD VEDENIM POZEHNANEHO BOHEM VYVOLENEHO SVATEHO MARSALA Z NEBES VYSLANEHO VLADIMIRA VLADIMIROVICE VELKEHO SPASITELE NAS POZEHNANEHO V 2012 V RUsKEM kLASTERE NA SVATE HORE ATHOS 1. PRSTU HaLKIDIKI A JA JAROSLAV VLADIMIROVIC JSEM TAM TAKE BYL
  POTREBOVAL JSEM SCHVALENI A DOPORUCENI ORTHODOX BISHOPS. MEHO PRITELE … ALE TO AZ NEKDY JINDE
  Stravili jsme noci v motlitbach. Ja take 1998 na ostrove Phathos mista St Jana jeskyne Zjeveni
  ..
  Kazdy si vyberte co je pro Vas vhodne.
  V noci jsem poslouchal a studoval cetne videni proroctvi
  Vypada to, ze Rusove jako vyvoleni, ,,,spaseni a zachrana pride z vychodu .. ,, dosahnou brehu Ryna budou vitani v osvicenych zemich kde dosahli a vladli jiz 1806 1914 1945 1946 1968
  Asi si zajedu na Victory Parady Ruske Armady a spojencu..
  Kde Lvov. Berlin Pariz, uvidime s ratolesti sily zivota vajky mavajice… kdo neni s nami je proti nam
  Poslouchejte pro silu motlidby cteni z bible svate Krista Pane Boze jenz jsi na Nebedich youtube v Aramic,
  ps 91 ,,,likvidace sil temna kolem nas… zvitezime joz nikdy smrt zotroceni separate od nSich nejblixsich Jasme. Pravim Vam

  ..

 18. Jaroslav Vladimirovic

  Tak Jen vsd komplexne
  ZTykani amandatorni zockovani celych rodin pribuzendtva. Nezapomenout prosim na nikoho.
  Vse dle jejich harmonogramu

  Vcera.pri rozhovotu emigrants z Ofessy NYC s zidy MI rikali, ze to bylo kvuli zukrajincum az ,,,tendencies pogromu ,,, proc z Odessy museli po padi CCCP ofejir a zacit vsr znovu.

  Zde v USA jsem ptacovaval s mnohymi z CCCP ve vzajemne spolupraci pomoci v nebyvslem souadu tvorili perry inzenyrdtvi vzajemnr si pomahajice v dobach casu tezkych USA Krizia s madovou ndzamestnanosti kdyz mnozi pridli o vsr co ndbylo splaceno. Mnozi prepracovani skoncili prrdcasnou smrti, hlavne z Rimunska. neznajici mezi ofpocinku stvani nenasytnejma manzelkama. ,, Strasne.
  JA VIDEL PO CELEM USA BEZDOMOVCE VCETNE ZUBOZENYCH VETERANU AMPUTOVANYCH ZIJICICH POD ,,,MOSTY ,,, SRDCERVOUCI ODMENY KRVAVEHO IMPERISLIZMU. NIKDY NEVIFICE V ZRMICH WARSAVSKR SMLPUVY
  .. A NYNOI XHN COVID TERRORY …

  PROC SE DLOVANE NESPOJIME VE SPOLUPRACI PRO VICE NEZ NEMCOURCI, FRANTICI. SPANELACI… EM PRO JEJICH ZISKY… CHAPEJTE,,
  JEN JEDNA CESTA PROC SE NECHAME MANIPULOVAY KCHAZARSTVEM AZ WHO ,,
  TRUMP S PUTINRM JSOYU KSMOSI ZA NICH BY BYL MIR S NEBYVALOU PROSPERITOU A KRACHEM WHO IMF TECH SATANISTICKYCH LOZI SNAD

  SVATY SVATY SVATY SVET MUZE BYT PLNY KRASY…
  VITE CESI MORAVANE SLEZANRR SLOVACI RUSINI SE ASI NIKDY Nvzajem NIkdy NEBbudou vrazdit vypalovat bydliste fokud k nam neprijde vice snaf zasranych fasistickych uktajincu ktere nyni vr velkem Vitale za cenu vlastnich upadku 16 ax 26% mnoho jich utika pred vlastni bifou pod ,,,svobodne Ukrajiny od toxpadu CCCP dowdy tam Rusove sometimes freely poradek bexpeci a plnpu zamestnanost

  Za chvili budete vsichni hlafovet a Rusove mohou mit jako jedni z meals nadprodukvi obilovin atd atd.
  VE VIECHACH. POVNIVICH VSE PROBeROU A ZANADAVAJiCE SI zazpivsjice si jfou domu ke svym detem xkontrolovst domaci ukoly …
  Na mapaCh dobry postup dle ukrajincu hloupych rudu…
  Xablokujte veskere Promori ukrajiny vyhladovela brz vody kak oni ifelali Krymu nema sanci bojovat
  Toto je cesta jak Z a Z a Z.
  Nsckove musi byt poslani na Sibir kutst Uran predem zockovani z Ukrajinskych ZHN laboratory
  .

  RaDUJme se studujmeE BIBLI SVaTOU A sOUDOBE PROROCTVI.
  DOSTAVAMR SE dO PODLEFNICH FAzI VESeLME Se RADUJME SE SVATI.
  SOuDNY DEN JIZ MUZE BYT BLIzKO
  ..

 19. Jaroslav Vladimirovic

  Nas Slovanu s ,,,mensinama muze byt pres 350 milionu vzdelanych pracovitych tvoricimi cuda rasa ktera nikdy. My nikdy neznajici anglo sasky styl zotroceni krvaveho vykoristovsni konfiskace parazity vyderacstvi

  Poslouchejte s rodinou a ma youtube vedu historic umeni filmy..
  .
  Opet budu sledovat, probirat a snazit se plne srovnat zakladni vesmirne intergalactic pohyby nasi zeme as subatomic vedy
  E,, rychlosti treba pres 600km za sec. Vterinu chapete .. a nevnimame
  Nadherne podane vysvetlene
  Je hodne ceho se ucit vse se jiz najde
  Pro mne vse jako strasne pourazove zraneni vcetne mozku krku VAGUS pres q50 vsech moznych smrtelnych porazky a ttaky a ja stale odmitl zemrit
  Dat se do elektrickeho vozicku do utulku… do rakvicky

  Chlapcum slibuji ze ke konci sezony se s nima sklouznu na lyzich ja ktery pred zranenim jexdil pres 100km hod sjezdovek Sveta nyni tezce chodici dychajici… xijicich v terroru.
  PORTAL BADATEL. VY JSTE MOVE S VASIMA XUCASTNENYMA STUDNICI ZNOVU VSKRISENI, NADEJE, NEVIM PROC ASI DOSTAVAM OPET PRES VAS SILU MLAFI…

  X a X a ZZZZZZ jRoslavovici

 20. Nas Slovanu s ,,,mensinama muze byt pres 350 milionu vzdelanych pracovitych tvoricimi cuda rasa ktera nikdy. My nikdy neznajici anglo sasky styl zotroceni krvaveho vykoristovsni konfiskace parazity vyderacstvi

  Poslouchejte s rodinou a ma youtube vedu historic umeni filmy..
  .
  Opet budu sledovat, probirat a snazit se plne srovnat zakladni vesmirne intergalactic pohyby nasi zeme as subatomic vedy
  E,, rychlosti treba pres 600km za sec. Vterinu chapete .. a nevnimame
  Nadherne podane vysvetlene
  Je hodne ceho se ucit vse se jiz najde
  Pro mne vse jako strasne pourazove zraneni vcetne mozku krku VAGUS pres q50 vsech moznych smrtelnych porazky a ttaky a ja stale odmitl zemrit
  Dat se do elektrickeho vozicku do utulku… do rakvicky

  Chlapcum slibuji ze ke konci sezony se s nima sklouznu na lyzich ja ktery pred zranenim jexdil pres 100km hod sjezdovek Sveta nyni tezce chodici dychajici… xijicich v terroru.
  PORTAL BADATEL. VY JSTE MOVE S VASIMA XUCASTNENYMA STUDNICI ZNOVU VSKRISENI, NADEJE, NEVIM PROC ASI DOSTAVAM OPET PRES VAS SILU MLAFI…

  Z a Z a ZZZZZZ jaroslavovici pobedim

 21. Jaroslav Vladimirovic

  Jake pak zatykani lekaru. Jen Jim a rodinam napichat xbyle vakciny Pfizer Moderna JNJ at ziji bezpecneji dle ,,jejich podpplacene korupce otroky Velkych ,,pfarma ,,zprvu za pichanec dostali $50 sestra $25
  To je Satanismus ne zdravotnictvi.
  JIZ SE ZASTAVILA EMIGRACE Z AFRIKY BLIZKEHO VYCHODU

  Tod take Vladimirovice cil zachranit zdravou EU Asijskou rasu jejich bohatstvi silu budoucnosy Orthodoxni cirkev bex Satanistickych vlivu xotroceni WHO GMO IMF sorosaku a jejich rozvratne nadace zkonfiskovat fond
  VLADIMIROVIC ocisti xrmi od ,,,zPsdniho viru xkazy
  Z ,z Z Z Z. Masenko a Medviezonku ZZZ. Z
  Pryc s EU USA satanistickych pocitacovych her nasili vrazd kradezi zablokujte prosim

  DOPORUCUJI TAKE VICE

Pridajte komentár

*