8 najhanebnejších výhovoriek pre úmrtia spôsobené covidovými vakcínami v roku 2022


Print Friendly, PDF & Email

(S.D. Wells, Natural News) Účinnosť vakcín by mohla byť vierohodnejšia, ak by farmaceutický priemysel priznal prípady, keď ich „produkty“ spôsobujú viac škody ako úžitku.

Stačí si spomenúť, ako úrady sťahovali z trhu nejaké mäso alebo mlieko kontaminované E-coli či salmonelou. Žiadna osoba ani organizácia nie sú dokonalé, a najmä nie očkovací priemyselný komplex, v ktorého popredí sú teraz spoločnosti ako Pfizer a Moderna so svojimi mRNA génovými terapiami spôsobujúcimi mutácie ľudskej DNA.

Po cunami poškodení zdravia a úmrtí spôsobených očkovaním proti covidu boli výrobcovia nútení priznať „nežiaduce udalosti“ a „vedľajšie účinky“, ktoré postihujú niekoľko stoviek miliónov ľudí na celom svete.

Medzi najzávažnejšie následky týchto „vakcín“ patria chronický zápal, myokarditída, perikarditída, alergické reakcie, potraty a samozrejme rakovina.

Úrady a média klamali, ľudia zomierali

Zaočkované masy dnes húfne zomierajú, zatiaľ čo priemyselný komplex falošných správ (médiá hlavného prúdu) obviňuje neočkovaných z „napĺňania nemocničných postelí“, čo je totálny mýtus, ktorý veda a štatistiky dávno vyvrátili.

Covidové „vakcíny“ už zabili celkovo viac ľudí ako opioidy, násilie so zbraňami a vraky vozidiel dohromady. mRNA injekcie sú najnebezpečnejšie „vakcíny“, aké boli kedy vyrobené, a dokonca sa vôbec nekvalifikujú ako vakcíny (preto ich vždy píšeme s úvodzovkami). Možno to je ten problém.

Takže teraz médiá pracujú v tandeme s očkovacím priemyselným komplexom na šírení propagandistických krycích výhovoriek napravo aj naľavo vo všetkých správach, vrátane televízie, novín, webových stránok a sociálnych sietí.

Je to ako v nejakej čiernej komédii – výhovorky, ktoré používajú na zakrytie očkovaním vyvolaných srdcových infarktov, mŕtvic, rakoviny a SADS (syndrómu náhleho úmrtia dospelých).

8 najhanebnejších výhovoriek pre úmrtia po očkovaní

No a tu už je sľúbených 8 najhanebnejších krycích výhovoriek o úmrtiach spôsobených covidovým očkovaním v roku 2022:

#1. Píšťalky rozhodcov: Zrazu, odkedy sa začala očkovacia kampaň proti covidu, zdraví športovci trpia zástavou srdca vždy, keď rozhodca zapíska na píšťalke. To nie je žart, ale fakt (tu je zdroj).

#2. „Drobné čiastočky vo vzduchu môžu vyvolať náhly infarkt. Na vine sú klimatické zmeny a znečistenie v Singapure. (zdroj)

#3. Studené sprchy teraz údajne zabíjajú vojakov a zdravých športovcov tým, že ich telu navodia smrteľný šok.

#4. Videohry náhle spôsobujú, že zdraví tínedžeri začkovaní proti covidu padajú mŕtvi k zemi.

#5. „Dlhý covid“ – v skutočnosti ide o dlhodobé nežiaduce účinky mRNA „vakcín“.

#6. „Syndróm náhleho arytmického úmrtia“ – takéto veci si sami nevymyslíte, to dokáže iba Clevelandská klinika. (zdroj)

Ako vyliečiť štítnu žľazu

#7. Krvné zrazeniny spôsobené koronavírusom. V skutočnosti ide o vskutku zvláštne gumové zrazeniny spôsobené vakcínami, o ktorých pojednáva nedávny dokumentárny film „Náhle zomrel“ (Died suddenly).

#8. Rakovina, ktorá zostala „neriešená“ počas pandémie. V skutočnosti je to rakovina spôsobená injekciami génovej terapie (mRMA „vakcínami“), ktoré zablokujú vrodenú schopnosť vášho tela bojovať proti rakovine.

Podľa úradov a falošných médií, ak chcete prežiť pandémiu, nesmiete robiť žiadnu z nasledujúcich činností

Aby ste prežili pandémiu koronavírusu spôsobenú človekom, budete musieť dodržiavať všetky zbytočné opatrenia, ktoré vám prikazujú dodržiavať falošní „odborníci“ a diktatúra vládnych regulačných agentúr.

Patria sem mnohé činnosti, ktoré nikdy predtým neboli nebezpečné. Preto sa pripravte na to, že vám z nich ochrnie myseľ, vaša imunita bude ohrozená, váš zdravý rozum bude zničený a vaša príčetnosť bude rozdrvená konglomerátom smiešnych až neuveriteľných dezinformácií, ktoré prichádzajú priamo zhora.

1. Už nikdy nehrajte žiadne športy a nezúčastňujte sa žiadnych športových podujatí, na ktorých vystupujú rozhodcovia, ktorí pískajú počas hry alebo zápasu. Tieto náhle výrony hluku teraz spôsobujú spontánnu zástavu srdca u úplne zdravých ľudí (ktorí práve dostali injekciu génovej terapie proti koronavírusu, respektíve dve, tri, štyri, atď).

2. Už nikdy nechoďte von, nikam, dokonca ani sami, pretože vo vzduchu sa nachádzajú drobné čiastočky, ktoré môžu spôsobiť náhle zastavenie vášho srdca alebo náhle vypnutie celého vášho imunitného systému.

3. Či už ste úplne zdravý športovec, vojak alebo pilot lietadla, už nikdy si nedávajte studenú sprchu. Pred pandémiou to bolo úplne bezpečné, ale teraz (odkedy vypustili zrazeninové injekcie) je to veľmi nebezpečné a môže spôsobiť, že aj ten najzdravší človek okamžite zomrie na infarkt myokardu.

4. Hoci deti a tínedžeri (a mnohí mladí dospelí) nazývaní „hráči“ si už niekoľko desaťročí užívajú násilné videohry (a hollywoodske filmy, ktoré sú ešte horšie) bez toho, aby niekto zomrel na infarkt alebo mŕtvicu, teraz, od začiatku covidového podvodu, môžu videohry spôsobiť, že okamžite zomriete na pľúcnu embóliu. Toto si proste nevymyslíte. Preto sa hraniu videohier vyhnite za každú cenu!

5. „Dlhý covid“ (Long covid) znamená, že akékoľvek nové zdravotné problémy, ktoré sa objavia (krátko po podaní zrazeninovej injekcie), sú teraz jednoducho symptómy covidu, ktoré nikdy nezmiznú a budú vás sužovať už celý život.

6. Prípady rakoviny sa teraz objavujú po celom svete alarmujúcou rýchlosťou a údajne je na vine covid, keďže za posledné dva roky nebol nikto „vyšetrovaný“ na rakovinu.

Záver

Na stránke Vaccines.news nájdete aktualizácie o experimentálnych injekciách génovej terapie (covidových „vakcínach“), o ktorých CDC a falošné správy tvrdia, že sú „bezpečné a účinné“, aj keď sú v skutočnosti nebezpečné a zdraviu škodlivé.

Tiež si môžete pozrieť krátke video (v angličtine), ktoré sa venuje téme tohto článku:

Autor: S.D. Wells

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Rozmýšľal som prečo mnohí ľudia odmietajú veriť, že vakcíny sú jedy, že náhubky ťažko poškodzujú zdravie, že c19 úmyselný plán – globálna operácia na likvidáciu ľudstva.
  Často sa píše, že slepo veria lekárom či autoritám a pod. Ale ja myslím, že to tak nieje úplne. Mne to tak vychádza, že väčšina ľudí totiž neverí NIKOMU a ani sebe. Nevieria lekárom ale neveria ani tým čo im chcú otvoriť oči. Neveria autoritám a politikom a vedcom. Ale neveria ani alternatíve.
  Pochybujú o všetkom a všetkých. Nemajú žiadny referenčný bod odkiaľ by mohli začať skúmať to čo sa deje. A ani nevedia, že je k tomu treba nájsť taký bod – istotu – pevný bod. Doteraz im stačilo nejako plávať na kuse dreva vo vlnách oceánu života – nejak sa toho kusa dreva – pevného bodu stačili podvedome držať ale teraz sa blíži búrka. O ten kus dreva prídu a budú nútení hľadať nejaký skutočný pevný bod – ostrov – ku ktorému si cestou uvedomia, že taký chabý kus dreva, ktorý predstavoval životné istoty nemá cenu hľadať, že on nemá žiadne takú cenu akú mu predtým prisudzovali. A tak budú chcieť nájsť skutočný ostrov – ľudský svet – ak to ovšem nevzdajú. A až s takou čistou túžbou po lepšom svete uvidia v pravom svetle konečne tých, ktorí na ich prebudenie čakajú.
  Až potom si budú vážiť a podporovať svojich vladárov. Jediná krajina kde ľudia podporujú masovo svojho vodcu je Rusko. Len vďaka podpore ľudu sa drží vo svojej pozícii napriek kolosalnej vnútornej zrade elít, politikov, oligarchov, generálneho štábu, médií a pod pracujúcich pre západ. Celý svet sa musí prebudiť aby poznali kto im čo prináša – život či smrť.
  Prebudenie teda príde v núdzi a ťažkostiach keďže ľudia nemajú už potrebu v niečo veriť.

  • Marek Košice

   „…..že náhubky ťažko poškodzujú zdravie….“ …….. Ale no, prosím ťa…. Poznám dosť ľudí, ktorí nosili náhubky každý deň, a sú tu, javia sa ako zdraví, majú normálnu chôdzku, normálne chodia do práce, športujú (niektorí z nich)……..TAKŽE NEZVELIČUJ….. Náhubky zdravie poškodzujú, ale nie ŤAŽKO…..
   Neznášam velikášstvo…

   • Odopieranie prísunu kyslíka každému jednému orgánu vrátane mozgu môže obhajovať len…

   • Marek! Nechceš sa nad svojou, zväčša neopodstatnenou, tentoteraz úplne strelenou kritikou už konečne zamyslieť?🤔

 2. mariankosmac

  The Economist predpovedá, že obyvatelia niektorých krajín Európy tejto zimy zamrznú. Teraz pôjde o veľmi neobyčajnú zimu. Cena plynu sa nezvýši o percentá ale o násobky. „Energetická kríza v tomto roku by teda mohla spôsobiť viac ako 100 000 ďalších úmrtí najmä starších ľudí v celej Európe. Ak sa tak stane, Putinove energetické zbrane si môžu mimo Ukrajiny vyžiadať viac životov ako jeho delostrelectvo, rakety a drony priamo na jej území,“
  https://tadesco.org/the-economist-predpoveda-ze-obyvatelia-niektorych-krajin-europy-tejto-zimy-zamrznu/

  Takže obete vakcín sa prípadne hodia na zimu a rusko.

 3. Zkopírováno z fulfordovy zprávy na tadesco.org
  Abychom pochopili rozsah zločinů páchaných těmito monstry, rozhodli jsme se zveřejnit seznam známých jedů obsažených ve vakcínách, který nám předala Světová aliance lékařů:
  Zde jsou jen některé složky vakcíny. Ty jsou vám a vašim dětem vstřikovány;
  Formaldehyd/Formalin – vysoce toxický systematický jed a karcinogen.
  Betapropiolakton – toxická chemická látka a karcinogen. Může způsobit smrt/trvalé poškození po velmi krátké expozici malým množstvím. Žíravá chemická látka.
  Hexadecyltrimethylamonium bromid – Může způsobit poškození jater, kardiovaskulárního systému a centrálního nervového systému. Může způsobit reprodukční účinky a vrozené vady.
  Hydroxid hlinitý, fosforečnan hlinitý a soli hliníku – neurotoxin. Přináší riziko dlouhodobého zánětu/otoku mozku, neurologických poruch, autoimunitních onemocnění, Alzheimerovy choroby, demence a autismu. Proniká do mozku, kde přetrvává po neomezenou dobu.
  Thimerosal (rtuť) – neurotoxin. Vyvolává buněčné poškození, snižuje oxidačně-redukční aktivitu, buněčnou degeneraci a buněčnou smrt. Souvisí s neurologickými poruchami, Alzheimerovou chorobou, demencí a autismem.
  Polysorbát 80 a 20 – Prostupuje hematoencefalickou bariérou a přenáší hliník, thimerosal a viry, které se tak dostávají do mozku.
  Glutaraldehyd – toxická chemická látka používaná jako dezinfekční prostředek pro zdravotnické vybavení, citlivé na teplo.
  Plodové kravské sérum – získává se z hovězích plodů odebraných březím kravám před porážkou.
  Lidské diploidní fibroblastové buňky – buňky potraceného plodu. Cizí DNA má schopnost interagovat s naší vlastní.
  Ledvinové buňky afrických zelených opic – mohou přenášet rakovinotvorný virus SV-40, který již nakazil asi 30 milionů Američanů.
  Aceton – může způsobit poškození ledvin, jater a nervů.
  E.Coli – Ano, čtete správně.
  DNA z prasečího cirkoviru typu 1
  Kultury lidských embryonálních plicních buněk (z potracených plodů)
  Ověřte si fakta o složení vakcíny, jak jsem to udělal já, zde ODKAZ.
  https://www.cdc.gov/vaccines/pubs/pinkbook/downloads/appendices/b/excipient-table-2.pdf

  • Ad „Polysorbát 80 a 20 – Prostupuje hematoencefalickou bariérou a přenáší hliník, thimerosal a viry, které se tak dostávají do mozku.“ – toto je okrem ostatných mňamiek najdôležitejší dôkaz, že ide o sajrajt, ktorým chcú ovládať vedomie! Či už na zombifikáciu alebo na manipuláciu vôbec. Pôvodne táto technológia mala pomôcť neurologickým a psychickým pacientom dostať do mozgu potrebné lieky.

   • Marek Košice

    Maroš, ja myslím, že ohľadom ohľadom hliníku je to jedno, ten by ani nemusel byť vo vakcínach… Väčšina ľudí používa miesto deodorantov antiperspiranty roky rokúce, a tie tiež obsahujú hliník. Možno mám v tele najmenej hliníka spomedzi 100 „random“ ľudí, ktorých by som stretol na ulici. A vlastne – nie možno. Určite. Veď si robím aj rôzny detox…Ale bežní ľudia ho nerobia…

  • Nejak ma to nepúšťa na Tadesco.org cez URL, tak aspoň cez web link na články Fulforda
   https://tadesco.org/category/top-secret/benjamin-fulford/

 4. .A mezitím, nosatí rodiče Bankmana si už a nakoupili za 121 milionů dolarů „rekreační domy“ na Bahamách za nelegální prostředky z kryptografického podvodu FTX: zerohedge.com/markets/sam-bankman-frieds-parents-bought-bahamas-vacation-home-among-121-million-ftx-property

  A okrajinci se připravují na nejhorší zimu v životě, včetně několikadenními výpadky proudu: apnews.com/article/russia-ukraine-kyiv-europe-business-2b3c41d06740b6b3b5ad42497f7ebcae

  A Kanadská pediatrická společnost navrhuje legalizovat „lékařskou pomoc při umírání“ (asistovanou sebevraždu) pro děti, TEDY ZABÍJENÍ DĚTÍ.. Kdy nejprve to byly potraty. Pak to byla asistovaná sebevražda. Pak to byla infanticida. Nyní se snaží normalizovat asistovanou sebevraždu dětí: thedailybell.com/all-articles/news-analysis/canadian-government-literally-proposes-state-execution-of-living-babies/

  A jak jinak, pro ofce další nové fuckcíny proti idiotismu ko*kovid přijde příští rok: thegatewaypundit.com/2022/11/biden-covid-czar-probably-gonna-need-update-vaccine-next-year-americans-get-vaccinated-next-year-video/

  ODKAZY STAČÍ ZKOPÍROVAT A OTEVŘÍT V PROHLÍŽEČI. ZÁMĚRNĚ CELÉ ODKAZY NA KLIKNUTÍ NEUVÁDÍM, zrychluje se i schvalovací proces a nestane se, že by komentář zůstal někde na fórech viset apod.

  • Poslušné podvolené, ustrašené, zpitomělé ovečky nic dobrého nečeká. To je jasné. Ale co my, nepodvolení, kteří používáme mozek? Zatím je nás málo.

   • nepomôže nám ani nevymytý mozog – to svinstvo je napchaté už všade: vo vode, v pôde, v ovzduší, v potravinách…ešte aj v menzes-vložkách

 5. Boli vypustené aj nové patogeny okrem mutácie vírusov v tele zaockovanych úmrtie je rýchlejšie zápaly už neverím nikomu zo zdravotníctva genocída prebieha v plnom prúde

 6. Bez komentáře.
  https://www.youtube.com/watch?v=SZNl2vmaMxI
  A přeji mu kovidovku, druhou, třetí a booster je nutný.
  https://www.youtube.com/watch?v=SZNl2vmaMxI
  Zvířata. 🙂

 7. To je vážně vtip!!! Tomu může věřit jen idiot. Tím se prozradili. Nám nezbývá než se jim vysmát.

 8. Všem neočkovaným se hluboce omlouvám za neústavní segregaci. Je to ostuda právního státu, ostuda demokracie. Soud řekl, že se neočkovaným ubírala základní práva. Od 2. světové války tady nic takového nebylo.

  Senátor Michael Canov

  https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/vsem-neockovanym-se-hluboce-omlouvam-za-neustavni-segregaci-uvedl-cesky-senator/
  *****
  copak se stalo, že se senátor začal takto vyjadřovat?!

 9. Áno, tak to presne je. A do veľkej miery je kvalita vlád zrkadlom národa v danej krajine. Väčšina obyvateľov EU ani len netuší, že Rusko je pripravené dodávať do celého sveta vrátane EU všetky zdroje. Nemá s tým problém. Ale musí to byť za férových podmienok, nie ak doteraz – zadarmo. Problém s tým však majú zapredané/dosadené „vlády“ jednotlivých krajín, ktoré v mnohých prípadoch nieje možné nazývať pojmom štát. Sú to len umelo vytvorené kolónie/kryptokolónie bez akejkoľvek suverenitysubjektnosti zásobujúce svojmi zdrojmi svojho zahraničného pána. Za to dostávajú odrobinky zo stola pána aby mohli nejako prežiť. Aby to tak nebolo, tak v prvom rade sa musia prebudiť národy aby mali aspoň ako takú gramotnosť o tom ako funguje riadenie štátu aby pochopili aký je význam štátneho útvaru v ktorom žijú pre ich prežitie. Až potom môžu/budú mať vládu, ktorá bude chrániť a pracovať pre ich záujmy – pre ich štát.

 10. Redakcia,
  v dnešnom -29.11.2022- článku vyššie (o Schwabovi) – nemáte(me) pridanú možnosť písania komentov.
  Teda, snáď to nie chyba len – na mojom PC..
  Vďaka za pochop!

Pridajte komentár

*