Nemeckí lekári varujú pred nebezpečenstvami vakcín proti Corone


Print Friendly, PDF & Email

Nemeckí lekári varujú pred nebezpečenstvami vakcín proti Corone

(Baron Bodissey, gatesofvienna.net) – Kým na jednej strane silnie propaganda a tlak do očkovania zo strany prevažne štátnych orgánov a nimi podplatených médií hlavného prúdu, stále viac a viac sa začínajú objavovať aj kritické hlasy zo strany odbornej lekárskej obce.

Nižšie uvádzame dva články z PolitikStube o lekároch v Nemecku, varujúcich pred nebezpečenstvami očkovania proti ochoreniu COVID-19.

Článok č.1: Skúsenosti lekára s Coronou

Ako obvodný lekár by som tu chcel opísať svoje skúsenosti.

V našich kartotékach máme okolo 10 000 pacientov. Spolu s ďalšími praxami v okolí sa staráme o predmestie malého mesta.

Vidíme vedľajšie účinky a poškodenia vakcínou v ďaleko väčšej miere než obvykle. A nemám tým na mysli tie „neškodné“, ako sú vysoká teplota, únava, kožné reakcie či „očkovacie ruky“.

Jeden pacient je slepý, potvrdené oftalmológom, ktorý sa má očkovať a má tiež mŕtvicu a záchvat. Silná alergická reakcia. Úplná strata chuti. Prípad nejasných zmyslových porúch. Očkovanie však napriek tomu pokračuje, lebo chcete znovu cestovať.

A teraz majú prísť na rad deti, ktoré Coronou nie sú ohrozené.

Hoci sme mali a stále máme veľmi úzky kontakt s ľuďmi pozitívnymi na Covid, nikto z nášho tímu neochorel. A na začiatku epidémie sme ani nevedeli, že tí pacienti Coronu mali a liečili sme ich bez ochranných prostriedkov.

Naša ordinácia nebola nikdy preplnená, ako sa to občas stáva pri chrípkovej epidémii. Naopak: minulý rok sme posedávali a nudili sa. Pacienti zostávali zo strachu doma.

Teraz nárast prípadov Corony skoro ani nevidíme. No vidíme úzkostné poruchy, depresie, obsesívno-kompulzívne poruchy, osamelosť, existenčné obavy, najmä u chlapcov.

Niekoľko našich pacientov zomrelo. Všetci mali viac ako 80 rokov a viaceré existujúce ochorenia.

Osobne sa obávam budúcnosti, sociálnych a ekonomických dôsledkov úplne pomýlenej coronovej politiky. Zdraví ľudia sú násilne testovaní, zaočkovaní ľudia sa už nestretávajú so zaočkovanými. Tí nezaočkovaní sú ďalej trestaní izoláciou v domovoch dôchodcov.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Očkovanie je nám podávané ako vykúpenie.

Je desivé, ako rýchlo sa spoločmosť zmenila na spoločnosť s črtami diktatúry. Ako lekár už nemôžete verejne vyjadriť svoj názor, aby ste za to neniesli následky.

Článok č.2: Výzva pediatra: „Varujte, prosím, všetkých rodičov pred očkovaním detí na Covid“

Ahoj! Som pediater a momentálne pracujem na klinike. Od začiatku som mal pocit, že toto nie je o boji s vírusovým ochorením. A vlani v apríli sa v Ärzteblatt objavil článok, že nám z toho môže pomôcť len očkovanie. Celé mi to pripadalo veľmi podozrivé.

Väčšina lekárov na mojej klinike je zaočkovaná. Varoval som svojich kolegov a pokúšal sa ich poučiť, lebo neboli informovaní.

Každý týždeň sme dostávali žiadosti o očkovanie, hovorili nám, že všetky vakcíny sú bezpečné a účinné, hoci nám zároveň na stretnutiach s hlavným lekárom bolo ozanamované, že zaočkovaní zamestnanci v Berlíne majú trombózu sínusových žíl.

Celé je to také schizofrenické. Môj šéf pozná môj názor a nechce sa dať zaočkovať, no nevie, ako dlho dokáže znášať ten tlak. U mnohých ide o neznalosť a strach z toho, aby neboli zlými lekármi. Moji kolegovia nechcú bojovať s pravdou.

Svojou profesnou skupinou som nesmierne sklamaný. Mali by sme sa postaviť a zastaviť to, no tento fenomén strachu sa nekončí ani nami lekármi.

Teraz vídam na pohotovosti pre dospelých takmer viac pacientov s vedľajšími účinkami vakcíny, než tých s Covidom. Varujete, prosím, všetkých rodičov pred očkovaním detí na Covid. Existuje dostupné video od lekárov pre slobodné rozhodnutie sa o očkovaní.

Doslov od Dr. Sherri Tenpenny:

„Keď nemôžete spochybňovať najväčší vedecký experiment v dejinách, keď sa ho nemôžete nezúčastniť, keď nemôžete upozorňovať na všetky problémy s ním spojené a keď sú umlčiavaní všetci zdravotnícki profesionáli, ktorí sa ho odvážia spochybniť, potom žijete v štáte globálnej medicínskej tyranie.“

Stop Candida

Autor: Baron Bodissey, Zdroj: gatesofvienna.net, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za ďalší článok. Ja toto obdobie nazývam tretia svetová vojna biologická a robí sa depopulácia vakcínou. Ak my nezaočkovaní budeme žiť ešte niekoľko rokov tak uvidíme, že koľkí zaočkovaní už tu nebudú.

  • Deagle report,to ma presne vypocitane,ale ho dali dole,ked updatovali v Aprili,pred aprilom malo na Slovensku zomriet do 2025 400 tisic ludi v cechach 1 million,v Rakusku 2,6 Milliona,Nemecko 53 milionov,tuna vUSA to zvysili zo 70% na 80%,kedze vela ludi sa boji neekzistujuceho virusu,cauko

 2. https://www.naturalnews.com/2021-06-19-people-fleeing-new-york-california-texas-florida.html
  Blue state exodus: People fleeing New York and California for Texas and Florida, study finds
  Exodus modrého štátu: Ľudia utekajú z New Yorku a Kalifornie do Texasu a na Floridu, zistila štúdia

 3. https://childrenshealthdefense.org/defender/56-year-old-greek-woman-dies-minutes-after-second-pfizer-vaccine/?itm_term=home
  56-Year-Old Dies Minutes After Second Pfizer Vaccine + More
  56 ročná umiera za niekoľko minút po druhej vakcíne od Pfizeru

  Latest CDC VAERS Data for 12- to 17-Year-Olds Include 7 Deaths, 271 Serious Adverse Events Following COVID Vaccines
  Najnovšie údaje CDC VAERS pre deti vo veku 12 až 17 rokov zahŕňajú 7 úmrtí, 271 závažných nežiaducich udalostí po očkovaní vakcínami COVID.

 4. https://childrenshealthdefense.org/defender/blackrock-vanguard-own-big-pharma-media/?itm_term=home
  Who Owns Big Pharma + Big Media? You’ll Never Guess.
  Kto vlastní Big Pharma + Big Media? Nikdy neuhádnete.

 5. Veľmi zaujímavý článok:
  https://tadesco.org/jak-s-druhymi-lidmi-mluvit-o-vasem-duchovnim-probuzeni/
  Jak s druhými lidmi mluvit o vašem duchovním probuzení

  Typické reakce, které jsem dostala při snaze sdílet vědomosti s lidmi, kteří ještě nejsou probuzení, jsou silně věřící, extrémně konzervativní nebo jednoduše mentálně uzavření, jsou tyto:

  Tupý výraz: světla svítí, ale nikdo není doma
  Usínali když jsem na ně mluvila: stalo se mi to při více příležitostech
  Hněv nebo obrana: ve formě strachu
  Výsměch: typická egoická sebeobrana

  Ja momentálne zažívam Výsmech od jednej dôchodkyni. Nedala si povedať a začala sa mi veľmi vysmievať. Ja s pokorou si hovorím: Bože odpusť, nevedia čo činia.

  Ja trochu ovládam Bibliu. Ak sa nemýlim sú tam takéto nejaké verše:
  Prví budú poslední.
  Zmarím múdrosť múdrych a zmením na pochabosť.

 6. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/sestra-mi-zemrela-dva-tydny-po-ockovani-uvedl-muz/
  Sestra mi zemřela dva týdny po očkování, uvedl muž

  Natálie by v červenci oslavila 48. narozeniny, dva týdny po první dávce zemřela.

 7. https://zemavek.sk/vakcinacia-na-covid-a-porusenie-hippokratovej-prisahy/
  Vakcinácia na covid a porušenie Hippokratovej prísahy

  • Ak budem túto prísahu dodržiavať a poriadne spĺňať, nech sa mi dožičí žiť navždy šťastne, nech sa dožijem úcty všetkých ľudí a nech sa radujem z plodov svojho umenia. Ak ju však poruším či poškvrním, nech sa mi stane pravý opak.“

   Autor: JUDr. Peter Weis

   • Jean doporucujem OZONE Theraphy,neviem ci to robia na Slovenku,ja chodim do Mexica

    • Milý pán John, prečo mi doporučujete OZONE Theraphy – bohužiaľ sa v tom nevyznám? Načo by mi to pomohlo? Alebo všeobecne to pomôže?

     Ak mi pamäť dobre slúži Ozone zabíja baktérie, vírusy ale zničí aj tie potrebné – neviem či si to dobre pamätám.

     Budem povďačná ak mi to vysvetlíte. Vopred ďakujem.

 8. Názor:
  Vakcinácia je len prvá fáza boja proti koronavírusu….ak chceme žiť aj po vakcinácii,
  musíme reštartovať genom a funkčnosť epifýzy, ktorá je rozhodujúcim faktorom zrodu, života, zdravia a smrti človeka…pre zainteresovaných – ide o funkčnú kvantovú kognitívnu biologiu a najmä východiská človek – vesmír podľa A.Einsteina…..atď.

  • Vesmír podľa Einsteina?!

   The tragic destiny of Mileva Marić Einstein – YouTube
   [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com/watch?v=Fo5xRhza0is
   The tragic destiny of Mileva Marić EinsteinPauline GagnonCERNPhysics Colloquium 2017-09-28What were Albert Einstein’s first wife’s contributions to his…
   Mileva Maric-Einstein
   [Prehľadávať doménu teslasociety.com] https://teslasociety.com/mileva_einstein.htm
   Mileva Maric Einstein was the first wife of Albert Einstein. Mileva was his companion, mathematician, and co-worker on the „Theory of Relativity“. Mileva was a Serbian woman from the Serbian city of…
   Mileva Einstein-Maric – Facts, Husband & Life – Biography
   [Prehľadávať doménu biography.com] https://www.biography.com/historical-figure/mileva-einstein-maric
   Mileva Einstein-Maric attended the Zurich Polytechnic School where she met Albert Einstein. Maric became pregnant and the couple married while Einstein was working for the Zurich patent office.

 9. https://www.hlavnespravy.sk/taraba-okomentoval-odmenovanie-zaockovanych-ja-chcem-podla-tejto-logiky-peniaze-za-to-ze-nefajcim-a-nepijem-alkohol/2583002
  Taraba okomentoval odmeňovanie zaočkovaných: „Ja chcem podľa tejto logiky peniaze za to, že nefajčím a nepijem alkohol“

  Ten sa vyjadril aj ku úvahám o povinnom očkovaní niektorých skupín obyvateľstva: „Po tom, čo nevedia vyvrátiť, že ich vakcínou zabili 39-ročnú matku dvoch detí ich, ktorú kúpili v utajenom režime bez zverejnenia, za ktorú nikto nenesie zodpovednosť a teraz sa len ukáže, že nie je koho ani žalovať, minister zdravotníctva blúzni o povinnom očkovaní na covid… Môže to skúsiť, uvidí tú reakciu,“ predvída situáciu Taraba.“

 10. https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/19/obchodovanie-s-virusmi-testovali-sa-korona-a-aids-kvoli-profitu-farmafiriem-bernadette-conradsova/
  „Obchodovanie“ s vírusmi: Testovali sa korona a AIDS kvôli profitu farmafiriem? (Bernadette Conradsová)

  Pokyny WHO pre liečbu koronavírusu prirovnal k eutanázii. Skonštatoval tiež, že médiá informujú v prospech farmapriemyslu.

 11. Prekopírovala som „zaujímavý“ blog:
  Vakcíny sú operačný systém ktorý čaká na spustenie, otazka je či na totálnú chorobnosť alebo umrtnosť. Propagatori vakcinacie(DeBill) sa netaja že ľudí je ako sračiek a treba sa ich zbaviť (70% zaočkovanosť 5mild. pôjde do kytek a ten zbytok bude totálne kontrolovaný a aj aby sa nerozmnožoval (propagacia LGBT….., potraty, manipulacia školstva atď to sú prvé vodítka) Ovce to nevidíte?

 12. Ďalší blog:
  Tiež si si všimol, že tí čo sú zaočkovaní pfizerom vykazujú znaky nebývalej agresivity? Akoby tá experimentálna látka trochu menila osobnosť a znižovala IQ. Pripisujem to vnútorným poškodeniam mozgu nahromadeným spike proteínom..

 13. https://www.infovojna.sk/article/video-nutenie-ludi-pichat-si-experimentalnu-tekutinu-do-tela-je-cisty-fasizmus-kam-sme-sa-to-v-tom-zverstve-a-vakcinacnom-osiali-dostali-zodpovedni-si-pre-porusovanie-norimberskeho-kodexu-ponesu-nasledky
  VIDEO: Nútenie ľudí pichať si experimentálnu tekutinu do tela je čistý fašizmus. Kam sme sa to v tom zverstve a vakcinačnom ošiali dostali? Zodpovední si pre porušovanie Norimberského kódexu ponesú následky

 14. https://www.infovojna.sk/article/odbornici-neockujme-deti-nejsou-ohrozene-covidem-pravdepodobnejsi-je-ze-se-utopi
  VIDEO: Odborníci: Neočkujme děti, nejsou ohrožené covidem. Pravděpodobnější je, že se utopí

 15. https://www.infovojna.sk/article/sloboda-a-solidarita-osusky-so-schutzom-sa-uz-tesia-ze-v-europe-budu-neockovani-prichadzat-o-pracu
  Sloboda a Solidarita: Osuský so Schutzom sa už tešia, že v Európe budú neočkovaní prichádzať o prácu

 16. https://www.infovojna.sk/article/video-mudr-andrej-janco-ockovat-sa-nedam-toto-nie-je-vakcinacia-ale-skor-genova-terapia
  VIDEO: MUDr. Andrej Janco: Očkovať sa nedám! Toto nie je vakcinácia, ale skôr génová terapia
  Prezident Slovenskej lekárskej únie špecialistov MUDr. Andrej Janco, ktorý sa venuje celý život liečeniu infekčných chorôb a atestovaný je z imunológie, odmieta očkovanie proti koronavírusu.
  Mnohí Slováci prehodnotili svoj postoj k očkovaniu proti koronavírusu a ich záujem oň pomaly opadá. Niektorí, ako doktor Andrej Janco, sú však od začiatku proti nemu.

  V Nemecku už zomrelo v súvislosti s očkovaním asi tritisíc ľudí

 17. https://otevrisvoumysl.cz/dr-byram-bridle-o-cenzurovani-odborniku-vyzva-k-zastaveni-ockovani-deti/
  Dr. Byram Bridle – O cenzurování odborníků & Výzva k zastavení očkování dětí

  Ve zkratce…
  Dr. Byram Bridle, který nedávno vystoupil v krátkém rozhovoru, ve kterém poukazoval na nebezpečí spike proteinu v covid vakcínách, a že covid vakcíny mohou mít spojitost s případy srdečních zánětů, v dnešním videu z kanadské tiskové konference hovoří o tom, jak je od té doby očerňován, cenzurován a poukazuje na nedostatečnou bezpečnost covid vakcín a vyzývá k jejich zastavení. Více ve videu.

 18. https://otevrisvoumysl.cz/urgentni-vyzva-mikrobiologa-dr-sucharit-bhakdiho-nedavejte-covid-injekci-detem/
  Urgentní výzva mikrobiologa dr. Sucharit Bhakdiho: Nedávejte covid injekci dětem

  Ve zkratce…
  Mikrobiolog a vědec dr. Sucharit Bhakdi má pro lidi urgentní výzvu týkající se očkování proti covidu.

 19. Jednoduchá

  milá Jean, dala ste ozaj veľa infor., čo nové v ,,covidcirkuse“ :-(……s tým očkov., hlavne rodičia by sa mali spamätať, oni v 1.rade nemajú dovoliť ,,vykonávať pokusy“ na svoj.deťoch……a samozrejme čím viac ľudí bude proti tomu, vrátene lekárov tým lepšie……p.Bridle dobre hovorí, nech by ho čo najviac ľudí vypočulo!…..a je úplne nenormálne, ako sa niekto môže tešiť z toho, že iný príde o prácu, ich ,,zmýšľanie“ je neskutočne arogantné, to sa za koho ,,pasujú“ ???…..však to má byť na báze dobrovoľnosti! kto chce, nech si dá aj 10, nechcem, teda nemám o to záujem, DOVIDENIA !!! a nech s tým už viac neobťažujú………neskutočné ako si ,,niekto“ chce to svoje presadiť, no stále verím, že sa im to nepodarí…….tiež by sa nemalo zabúdať, že zákon ,,karmy“ funguje …….a to zaručene u každého 1 z nás…………

 20. https://otevrisvoumysl.cz/svedectvi-moderna-injekce-mi-zpusobila-roztrousenou-sklerozu/
  Svědectví: Moderna injekce mi způsobila roztroušenou sklerózu

  Ve zkratce…
  Žena v krátkém videu sdílí svoji zkušenost s očkováním proti covidu od firmy Moderna.

 21. https://zemavek.sk/ockovanie-proti-covid-19-predstavuje-vacsie-riziko-ako-samotny-virus-jan-lakota/
  Očkovanie proti covid-19 predstavuje väčšie riziko ako samotný vírus – Ján Lakota

  Neexistuje žiaden medicínsky dôvod, aby sa ľudia delili na očkovaných a neočkovaných. Od marca do októbra 2020 uzavreli štát kvôli prípadom úmrtí, ktorých nebolo viac ako sto. Ak by mala vakcína proti tetanu toľko nežiaducich účinkov ako tie proti koronavírusu, asi by sa väčšina ľudí očkovať nedala.

 22. Jednoduchá

  ….ozaj dobrý prísp.Jean ste tu dala, všetci by sme sa mali viac ,,uvedomovať“…….

 23. čitateľ

  A súvislosť medzi epidémiami a narastajúcou energetikou Zeme nehľadajú. A pritom prebiehajúca epocha je charakterná najvyššou endogénnou aktivitou za celú svoju geologickú históriu, o čom svedčí množstvo faktov, napr. nárast počtu zemetrasení a vulkánov, bezprecedentné poškodenie ozónovej vrstvy na severnej pologuli v rokoch 2019, 2020, 2021. K tomu narastajúca slnečná aktivita a prítok nových kozmických lúčov, deformácia a postupné oslabovanie magnetosféry Zeme atď. Vyzerá to tak, že kombinácia priestorového a podzemného Ohňa pre nás chystá grandiózne predstavenie.
  Slnko vyžaruje prúdy fotónov, ktoré pri dosiahnutí povrchu Zeme napájajú planétu životom vo všetkých jej prejavoch. Hovoriac o epidémiach, to na vplývanie tohto faktoru na choroboplodné baktérie bolo svojho času poukázané Alexandrom Leonidovičom Čiževským (1897–1964). Ukázalo sa, že receptorový aparát baktérií citlivo reaguje na impulzy slnečnej búrlivosti: menia sa ich fyziko-chemické vlastnosti, prechádzajúc z pokoja do stavu Čiževského – Вельховера. А.Л. Чижевский písal: «…človek a mikrób sú bytosti nielen zemské, no aj kozmické, zviazané celou svojou biológiou, všetkými molekulami, všetkými časticami svojich tiel s kozmom, s jeho lúčami, tokami a poľami».
  Na narastanie endogénnej aktivity Zeme poukazuje doktor geologo-mineralogických vied, vedúci výskumný pracovník katedry petrológie a vulkanológie geologickej fakulty MŠU M.V.Lomonosova, Владимир Леонидович Сывороткин. On hovorí, že nárast počtu a rozsahu ozónových dier je dôsledok presakujúcich zo zemských útrob prúdov vodíka, ktorý postupuje do stratosféry. Rok 2020 sa charakterizoval maximálnym poškodením ozónovej vrstvy planéty z dôvodu prudkého zosilnenia degazácie (odplynenia) jej jadra. V dôsledku takého poškodenia dopadajú na povrch Zeme zvýšené toky biologicky aktívneho ultrafialového žiarenia, degradujúco vplývajúceho na celú biotu, vrátane človeka. Podľa viacerých lekárov jednou z možných príčin imunodepresívnej reakcie organizmu človeka v týchto podmienkach môže byť urokanová kyselina, objavujúca sa v horných vrstvách kože, čo vedie k úhynu populácií kožných mikroorganizmov-protektorov, ochraňujúcich človeka. Okrem toho pri ožiarení prízemného vzduchu nadmerným UV, prichádzajúcim cez ozónové diery, dochádza k tvorbe prízemného ozónu. Ozón je extrémne jedovatý a nebezpečný plyn bez zápachu, prítomnosť ktorého zhoršuje negatívne účinky nadmerného ultrafialového žiarenia pri poškodení ozónovej vrstvy v stratosfére. Jeho zvýšená koncentrácia v organizme dráždi sliznicu dýchacích ciest, čo vedie k vážnym poruchám dýchania. Prvé príznaky otravy ozónom vznikajú hneď pri jeho vdychovaní v koncentrácii, prevyšujúcej najvyššie prípustné hodnoty. Pozoruje sa nepríjemné šteklenie či škrabanie v hrdle, kašeľ, bolesť hlavy, pálivá bolesť v hrudi, dýchacie ťažkosti. Človeku je ťažko zhlboka sa nadýchnuť, dýchanie sa stáva povrchovým a častým. Pri dlhodobejšom kontakte s toxickým plynom dochádza v pľúcach k poškodeniu surfaktantu (povrchovo-aktívnej látky), čo sa stáva príčinou vzniku pneumónie. Pri intoxikácii ozónom často vzniká bronchospazmus, a u trpiacich bronchiálnou astmou dusenie. Ozón poráža očnú sliznicu, čo sa prejavuje prudkou bolesťou v očiach, fotofóbiou, blefarospazmom a slzením. Pri dlhodobom kontakte s neveľkými (no prevyšujúcimi najvyššiu prípustnú koncentráciu) dávkami ozónu sa začína rozvíjať chronická otrava. Charakterné pre ňu sú: poruchy zrážanlivosti krvi, čo sa prejavuje vonkajším aj vnútorným krvácaním, tvorbou hematómov; anémia; hypertenzia; gastritída so zvýšenou kyslosťou; zintenzívnenie chronických chorôb obličiek a srdca. Vzniká tak otázka, či nie je tento faktor v prostredí epidémie Covid19, hlavným nebezpečenstvom ktorej je napadnutie pľúc, triggerným mechanizmom, spúšťajúcim choroby? В.Л.Сывороткин poukázal, že práve poškodenie ozónovej vrstvy predchádzalo rozvíjaniu pandémie v Európe a zvlášť v Taliansku, kde deficit ozónu dosahoval 30%, v dôsledku čoho Taliansko utrpelo od koronavírusu najviac zo všetkých krajín.
  https://allatra-science.org/publication/absurdnost-klimaticheskih-protokolov-vladimir-leonidovich-syvorotkin
  https://allatra-science.org/publication/absurdnost-klimaticheskih-protokolov-vladimir-syvorotkin-2
  https://econet.ru/articles/183115-urokaninovaya-kislota-ot-solntsa-i-kozhi-do-mozga

  • Je to širokospektrálny vesmírno-pozemský proces…názor…návrat k staroegyptskej medicíne, k Imhotepovi, chrámu Karnak, pyramidálnym energiám atď
   cez kvantovú informatiku a funkčnú genómovú medicínu medicínu podľa
   A.Einsteina, N.Teslu, J.Beckensteina atď je nevyhnutný…Jozeft

 24. Možno trocha od veci. Hovorí sa, že často pred tým, ako sa niečo globálne uskutoční, sa často natočí aj podobný film, akurát sa vypustí niečo skôr, ako tá udalosť príde… Takto sa hovorí napr. aj o filme Nákaza (2011). Chcem sa opýtať či ste niekto nezachytil film z roku 2020 či 2021 podobný ako už spomínaný, v ktorom však ide o to, ako partička ľudí zistí, ako mocní sveta vypustili vírus, pričom očkovaním proti nemu sledujú znííženie populáciu na Zemi cez 3-4 generáciu zaočkovaných ľudí… Niekde som naň narazil, ale stratil som link. Ďakujem.

 25. Už som to našiel… ide o serial Utopia: https://www.youtube.com/watch?v=Am8O5Vs7vvk … ;o)

Pridajte komentár

*