Covidové vakcíny teraz zhoršujú a zosilňujú mnohé existujúce ochorenia ľudí


Print Friendly, PDF & Email

Covidové vakcíny teraz zhoršujú a zosilňujú mnohé existujúce ochorenia ľudí

(S.D. Wells, Natural News) Lekári nikdy nepripustia, že nejaké ochorenie mohlo byť spôsobené vakcínou. No ľudia trpiaci na zdravotné následky covidových vakcín veľmi dobre vedia, čo je príčinou zhoršujúceho sa stavu ich existujúcich ochorení.

Desaťročia sa vie, že vakcíny obsahujú rôzne toxíny, ktoré by nemali byť nikdy vstreknuté do tiel ľudí. Tieto kontaminanty obchádzajú všetky prirodzené bariéry a filtre tela, vrátane pľúc tráviaceho systéme a pokožky.

Niektoré reakcie sa prejavia v priebehu dní, iným to môže trvať aj mesiace či roky. Keď sa však konečne prejavia, následky môžu byť devastačné.

Lekári sú školení ospravedlňovať prídavné látky vo vakcínach ako nevyhnutné pre vybudenie imunitnej reakcie

Lekári sú bežne školení, aby tvrdili, že toxíny ako thimerosal (ortuť), hliník, MSG, latex formaldehyd, arašidový olej, želatíba, skvalén či potratené ľudské bunky sú nevyhnutné prísady na to, aby vakcína nabudila imunitný systém k tvorbe protilátok.

Takmer vždy vám povedia, že toho tam je príliš málo, len také stopové množstvo, ktoré vám nijako neublíži. To je však veľká lož! Ide o stelesnenú dezinformáciu.

Všetky tieto látky pôsobia v ľudskom ako jed, imunitný systém uvádzajú do stavu šoku „uteč alebo bojuj“ a po vniknutí do svalov a krvi taktiež narúšajú centrálny nervový systém, niekedy nezvratne.

Okrem toho sa u detí a bábätiek (vrátané tých v maternici) rozvíjajú alergie na arašidy, mlieko, vajíčka, latex, sóju, MSG a ďalšie bežne používané prídavné látky vo vakcínach.

Covidové „zrazeninové“ vakcíny sú ešte oveľa horšie, nakoľko znásobujú existujúce zdravotné problémy a vytvárajú nové

V poslednom čase sa hlavne v USA začalo na televíznych obrazovkách zjavovať množstvo reklám zaplatených Pfizerom, ktoré sa snažia normalizovať napríklad arteriálnu fibriláciu, myokarditídu či nepravidelný srdcový tep.

Ako keby zdravé deti, športovci alebo vojaci to mali bežne očakávať. Čo už však Pfizer zabudol v týchto reklamách spomenúť je, že hlavnou príčinou sú ich „zrazeninové“ vakcíny. Niektorí aktivisti preto varujú, aby sme nedovolili znormalizovať tieto ochorenia podobne, ako sa dnes už znormalizoval vysoký výskyt autizmu u detí.

Covidové vakcíny vstreknú do tela (alebo vytvoria v tele) miliardy hrotových proteínov (toxických nanočastíc), ktoré zlepujú červené krvinky a upchávajú cievy.

Výsledkom je, že milióny ľudí, vrátane doteraz zdravých bez existujúcich srdcových alebo krvných ťažkostí, dnes trpia na srdcové zlyhania, vrátane úmrtí. A tretie dávky tento masaker ešte zhoršujú.

Zbohom vysoký krvný tlak

Okrem toho covidové vakcíny spôsobujú rakovinu tým, že utlmujú mechanizmus opravy poškodenej DNA. Tento ich efekt bol vedecky dokázaný a odhalený lekármi skúmajúcimi krv pacientov a ich DNA po zaočkovaní proti covidu.

Nový výskum publikovaný Multidisciplinárnym digitálnym vydavateľským inštitútom (MDPI) odhalil, že miliardy kópií hrotového proteínu utlmujú samoopravovacie mechanizmy poškodenej DNA.

To znamená, že sa môžete rozlúčiť s „adaptívnou imunitou“. Inými slovami, covidové vakcíny boli skonštruované tak, aby vytvárali závislosť na ďalších vakcínach za súčasného ničenia prirodzenej imunity a schopnosti regenerácie buniek. Špeciálne tie gény sú ničené, ktoré potláčajú rakovinové bujnenie.

Toto je jedným z dôvodov, prečo je v poslednej dobe hlásený prudký nárast prípadov rakoviny. Ďalším je zanedbaná diagnostika počas lockdownov.

Ochorenia, ktorých stav zhoršujú covidové vakcíny

Medzi existujúce, prípadne chronické ochorenia, ktoré sú zosilňované covidovými vakcínami patria:

 • rakovina
 • krvné zrazeniny
 • samotný Covid-19
 • myokarditída
 • nepravidelný srdcový tep
 • neurologické poruchy
 • chronická letargia a depresia
 • alergie
 • syndróm nepokojných nôh
 • nespavosť
 • autoimunitné ochorenia a dysfunkcie

Syndróm nepokojných nôh vyvolaný vakcínou Moderna

Momentálne je medicínskymi inštitúciami odporúčaná injekcia proti permanentnému syndrómu nepokojných nôh.

Analýza štvrtej fázy klinických skúšok vakcín proti Covid-19 od firmy Moderna odhalila znepokojivú štatistiku ohľadne syndrómu nepokojných nôh (RLS) spôsobenej touto génovou terapiou.

Vyše 40% ľudom, ktorým sa rozvinie RLS, sa tak stane v deň očkovania a ďalším 50% sa tak stane počas prvého týždňa po očkovaní. Z toho počtu je vyše 75% žien. Vek býva rôzny, no najviac prípadov sa vyskytuje okolo 30-tky.

A je to ešte horšie. Vyše 60% pacientov, ktorým sa RLS rozvinie po očkovaní vakcínou Moderna, sa z toho už nikdy nezotavia.

Medzi ďalšie časté vedľajšie účinky tejto vakcíny patria: bolesti hlavy (33%), celková bolesť tela (29%), chronická únava (33%), nevoľnosť (28%), zimnica, horúčka, závrať, slabosť a nespavosť.

Liečba osteoporózy

Autor: S.D. Wells, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. ON LINE Vojna na Ukrajine vystriedala dva a polročný ON LINE Covid – ty kokso – covidveriaci zistil, že nemá svoju každodennú modlu – „Ako tó – ako tó!“ – kyvadlo pozornosti sa presmerovalo na iný HOLOGRAM – a nakoniec Rusko urobí mamutí kus práce s tým, že blbci sa nakoniec presvedčia, že boli oklamaní, a veta „Nechali sme sa ojebať“ nadobudne ten správny obsah! Fenomén závislosti prináša fenomén ABSŤÁKU!

  Rýchlo rýchlo – aspoň poldeci covidu na vyrovnanie hladiny! Badatel – nalejte toho covidu viac!

  • A o čom by ste chceli článok?

   • „Deja vu“… O výmene obyvateľstva. To je koreň veci! Aj celej vakcinácie. Total Control.

    RU film z obdobia „kosovských“ udalostí 1999.
    Balkánská hranice ( Akční, 2019) CZ dabing.mp4
    https://ulozto.net/file/PjT1KHDetVFU/balkanska-hranice-akcni-2019-cz-dabing-mp4#!ZJWyAwR2ZwL3ZTAzMJRkZJIwAzMwMSITIaECYxkRLKAIJQxjAt==

    • „VIDEO: Šokující záběry ze slovenského hraničního přechodu s Ukrajinou, kde namísto prchajících Ukrajinců jsou davy Afričanů z Maroka, Mali, Nigeru, Konga a Zairu! Nikde není slyšet ukrajinština, ani ruština, autobusy jsou naplněny z drtivé většiny jen Afričany! Proč nejsou na hranici Slovenska statisíce Ukrajinců prchajících před válkou? Válka na Ukrajině jako katalyzátor pro urychlení migrace do Evropy a naplnění programu Euroafrika? A ty samé šokující záběry z polské hranice, kde ale polská pohraniční stráž brání migrantům ve vstupu do Polska z Ukrajiny! Nikde není slyšet ukrajinština, jen jazyky z Magrebu!

     Řeknu vám přesně, proč režimy v EU začaly blokovat alternativní média. Něco se totiž děje a rozhodně tím teď nemyslím válku na Ukrajině. Zablokování webů má dost možná úplně jiný cíl. Začali jsme do redakce od ruských novinářů dostávat naprosto protichůdné a rozporuplné informace o tzv. ukrajinských uprchlících. Podle ruských novinářů z Ukrajiny uprchla pouze vyšší třída, a to ještě před vypuknutím invaze. Nikdo další již neměl prý šanci. Kyjev hranice uzavřel. V první den vojenské operace západní i ruská média přinášela záběry dlouhých kolon aut, jak prchají z Kyjeva a západní média je automaticky označila za kolony migrujících Ukrajinců, kteří míří k hranici EU a určitě ji překročí.

     Jenže, celý tento příběh má jednu trhlinu. Po vyhlášení válečného stavu na Ukrajině rozkazem prezidenta Volodymyra Zelenského platí na Ukrajině válečný stav a totální zákaz opuštění republiky pro muže ve věku 18 do 60 let. Ukrajinské rodiny totiž na těch záběrech televizí neprchaly podle ruských novinářů do ciziny, ale pouze na venkov za svými rodiči a příbuznými. A tady začíná záhada, která nabírá opravdu děsivé obrysy.
     VIDEO: Polští celníci se zoufale snaží zabránit uprchlíkům z Ukrajiny ve vstupu do Polska… protože to nejsou Ukrajinci“
     https://aeronet.news/video-sokujici-zabery-ze-slovenskeho-hranicniho-prechodu-s-ukrajinou-kde-namisto-prchajicich-ukrajincu-jsou-davy-africanu-z-maroka-mali-nigeru-konga-a-zairu-nikde-neni-slyset-ukrajinstina/
     —————————————-
     treba sa preklkať cez bezpečnostný filter schránky

     • mariankosmac

      Ukrajinskí utečenci už pobehujú po dedinách. Výzorovo je to to isté ako Rómovia alebo sýrčania, tmaví, čierne brady na krátko (nie dlhé ako slimáci). Samí mladí muži značkovo oblečení, symbolika Ukrajiny na oblečení. Černochov som zatiaľ nevidel.

     • V ktorých dedinách?

     • mariankosmac

      https://bratislavskykraj.sk/mestske-casti-zapadnej-bratislavy-spustaju-humanitarnu-zbierku-pre-obcanov-ukrajiny/

      Išiel som okolo tak okolo obeda a u nás tam toho bolo zatiaľ veľmi málo v tej zbierke. Pár krabíc s handrami a zopár balení suchých sušienok. Nechcel by som, dôjde vám tam skupinka urastených Ukrajincov a ponúknite im toto.

     • mariankosmac

      …Ale na tých uvedených adresách zbierok som nebol, takže vlastne neviem čo všetko tam majú. Ja som bol v nákupnom centre a tam – v jeho pustejšej časti, spravili jeden väčší priestor označený ukrajinskymi vlajkami a tam som videl tie veci. Zrejme je to len miesto kam to ľudia nosia a ukrajincom sa to potom vydáva na tých uvedených adresách v článku, neviem.

     • mariankosmač – už si videl živého Araba? Ak nie – choď sa pozrieť do kúpeľného rezortu v Piešťanoch!

      1/ Európski vojaci nenosia brady kvôli ochranným maskám. Ak ich nosia, tak na misiách v islámskom svete kvôli rešpektu miestnych.

      2/ Ukrajinci žijúci v mestách väčšinou nenosia brady ani fúzy. Odbočím – v poslednej dobe sa zavádza móda, že aj mladí hipsteri jazdiaci na elektrických kolobežkách nosia „brady“ – aby nimi zakryli infantilitu a zženštilosť – a aby bolo pre nich časom ako pre generáciu normálne, keď sem vtrhnú moslimovia – s „bradami“.

      3/ Dlhú mikulášsku bradu nosia starší horali, chlapi žijúci osamotene, afgánski horskí mudžahídi, atď.

      4/ ARABI zo Saudskej Arábie buď nenosia bradu ani strnisko vôbec, alebo práve krátko pristrihnutú pestovanú briadku „ako ich šejk“!
      Oči majú pichľavé a čierne ako žúžoľ! Albánci – muslimovia – nenosia u nás brady vôbec!

      5/ V minulosti som zažil za socíku Líbijcov v Brne, ktorí „študovali“ na VŠ vojenskej – Akadémii Zápotockého. Bradu z nich nemal nik, pretože to nedovoľoval výcvikový program v našich podmienkach – teda aj nosenie ochranných masiek a z iných dôvodov. „Študovali“ – lebo to boli Kaddáfiho upratanci – synovia z k nemu opozičných kmeňov.

      6/ Do Ukrajiny prešli bojovníci ISIL a žoldnieri – Arabi Saudskej Arábie! Už minimálne 2 generácie sa angažujú – v bojoch proti Rusom v Afganstane, v Gruzínsku, v Osetsku, v Čečne, v Sýrii, v Kosove proti Srbom a Rusom. Ide väčšinou o špeciálne diverzné skupiny. Treba na YT pozrieť históriu špeciálnych operácii ruského specnazu proti konkrétnym bandám!
      Saudská Arábia financuje tieto skupiny ako peňaženka Izraela. Saudi – ako dynastia – sú židia, alebo položidia – Kaddáfi bol tiež po matke žid – jeho brat žije v Izraeli. Saudi sú bohatí vďaka FED petrodolárom. Takže cvakajú.

      7/ „symbolika Ukrajiny na oblečení“ – takia, lož, kamufláž pre naivných blbcov! Ukrajinec v zahraničí nikdy nezdôrazňuje, že je Ukrajinec, pretože sa bojí hlavne Ukrajincov!!!

      8/ Sú to bojovníci ISIL a žoldnieri Saudskej Arábie, po ktorých idú Kadyrovovi Čečenci! Za túto bezpečnostnú hrozbu by mali byť minister mnútra a minister obrany dávno napichnutí na ražeň! Toto sú dlhodobé plány postupnej islamizácie a importu islámskych bojovníkov do Európy, ktoré pod pláštikom vítania ukrajinských utečencov na Slovensko importuje táto sku.vená slovenská vláda! Poliaci poznajú toto riziko a lifrujú všetkých „ukrajincov“ späť! Keď už prasklo to ich strieľanie na hraniciach – teraz by to muselo byť masové.

      9/ Tieto indiduá treba lustrovať okamžite na ulici! Možno budú vedieť rusky – ako reč nepriateľa, ale pochybujem, že budú vedieť ukrajinsky – a ide aj o náturu! Čo robí polícia?“ Obzerá si ich ukrajinské nášivky?!

      Lebo Naď a Mikulec sú tandem, ktorí plní plány globalistov!

      Veď treba tých ľudí „priateľsky“ obstúpiť a zistiť, čo sú zač – potom ich otvorene označiť ako islamistov a žoldnierov a nechať ich zbaliť!

      Otázka – už si videl ako normálne zgrupovať sa skupinky Ukrajincov ako Ukrajincov, pre ktorých platí povolávací rozkaz? A s ukrajinskými náševkami? To nie sú Ukrajinci!!!
      Otázka – prečo na to len čumíte?!

   • O ucinkoch na neockovanych, ci to niekto skumak alebo skuma? Je ku tomu ticho..

    Dakej clanok o tom ako ocko.. dostavaju po kazdej davke kovid opakovane..svedectva

    Prejavy spike hrot. proteinov.. rodicia zaocko deti stale chore…skutocne rozbory krvi z rodin miesanych.. co vtej krvi je.

    A tiez o ukrajinskych laboratoriach.. a variantach co nam poslali vzduchom.. teda stale posielaju

  • Maroš, veď všetko čo tu badatel uverejňuje súvisí s total control… a všetko čo niekto robí sa dá skritizovať.
   Online UKR je zvrátenosť – vojna/reality šou v priamom prenose. Online vojnu nenahradili online covidom – len preložili jednu tému druhou. Imigranti sú tiež téma. Keby to sem dali, tiež by si povedal, že vymenili online vojnu za online imigrantov? Veď tie témy všetky súvisia! Kovid teror predsa neprestal – len ho utlmili, lebo majú iné priority. Všetci sledujú vojnu a migrantov, zatiaľ sa za chrbtom dejú iné veci. Príprava kryptoeura, digi-ID, vypnutie 2G, 3G… neši vlastníci nám prichystali budúcnosť, o akej sa nám ani nesnívalo. Ale zabudli, že tým chystajú budúcnosť aj sebe…

   • „čo tu badatel uverejňuje súvisí s total control“ – ten odkaz na súvislosti mi tu chýba rovnako, ako aj na Infovojne. Preto má ostreľovač parťáka pozorovateľa – ktorý ho upozorňuje „na súvislosti“, pretože ostreľovač to vidí len v malom zornom poli ďalekohľadu.

    Existujú dva spôsoby videnia – ženský a mužský. Žena – má užší uhol videnia a je sústredená na farby – na zber bobulí, najlepšie červených.
    Muž má široké periférne videnie – kvázi rybie oko, vďaka čomu je pripravený na boj, na útok, prepadnutie. Zároveň dobre vníma záblesky, lesklé predmety – kov – zbraň! Muž preto skôr nájde na zemi mincu, alebo kúsok zlata. Vyskúšajte na prechode pre chodcov! Žena sa sústreďuje na farbu panáčikov – muž na to, či je to zboku bezpečné. Nabehne zelený panáčik – a žena poďho vpred – a z ucha jej spadne zlatá náušnica! A úlohou muža je ju v škáre medzi kameňmi – alebo pekne prilepenú do asfaltu – nájsť! V Bratislave je kopa zlata na prechodoch a v škárach chodníkov! Mám vyskúšané! Treba zrekognoskovať, privstať si a pokiaľ sú ulice ľudoprázdne – vybrať nožíkom. Nad ránom opilci strácajú peniaze – zlatý džob pre zametačov v Starom meste. Detto parkoviská. Detto letné pláže. Detto odpočívadlá – hotelové a firemné sedenie – pozrite sa pod-medzi čalúnenie. sedadlá, matrace. Aj doma! Svet bude hneď veselší!

    Áno – peniaze ležia na zemi! Praktický význam súvislostí.

    • To nie je „na odkaz“. To sú indície. Ja som si ich poskladal do názoru, že tieto „dymové clony“ súvisia s total control. Neexistuje dôkaz. Pretože neexistujú axiomy.
     Existuje dôkaz že je voda mokrá?

     • Axiomy existujú – v ICH reči, detto v argote, dokonca vyjadrujú celú filozofiu – je fuk, že zvrátenú – pre nich logickú, opodstatnenú, správnu. Nájdeš ich medzi ovládačmi – to sú tie ICH axiómy. Začal by som poľštinou. Zrkadlová řžeč. Kto ju tak stihol prevrátiť? Arabčina detto. Babylon jazykov – to je podstatná vrstva plánu!

  • Miroslav Čižmár

   Maroš, ty už všetko vieš, choď do sadu.

 2. mariankosmac

  Mladí majú Pfizer a starí Modernu. Kto je na tom všeobecne horšie?

  • Medzi tými vakcínami nie je zásadný rozdiel. Sú na tom v priemere rovnako.

  • Mentálne sú na tom horšie mladí. Mode_RNA je marketingový ťah na starých – podprahovo „elixír mladosti“ – „ohrozenej skupiny“. Pfizer je spojený s modrou tabletkou Viagra, sexom a pornografiou. Pre starých sex už nehrá najdôležitejšiu úlohu – pre starých sú dôležité spomienky na mladosť a život ako taký. To sú tie neviditeľné vrstvy PSY OP marketingu vakcín.

   Korporácie príliš dlho zasahujú ľuďom do podvedomia. Napríklad aj Johnson a Johnsom je spojený s detským púdrom = starostlivosť o deti – starí sa nechali ním opichať, lebo chceli chrániť svoje deti, atď. Takto by sa dalo vysvetliť, prečo u opichaných nefunguje prirodzená xenofóbia z neznámeho produktu – oni totiž podvedome poznajú ZNAČKOVÉ produkty farma-korporácií ako svojich „starých známych“!

   Čo myslíte – prečo sa to ďalšie svinstvo volá NOVA-vax?!
   TV Nova- nič? Symbol Nova – v pedofilnej sieti – „malí chlapci“, vax – „vosk“ – politúry na podlahy, nábytok, na obuv = čistota, ÚDRŽBA! O tom to celé je! Lebo vakcína v angličtine = vacc…, ale oni použili vax!

   Zlatokop vždy hľadá tú najspodnejšiu vrstvu.

   • NOVA – trdelník – slovenský /slovanský?/ ZNAČKOVÝ koláč?, pečivo? – sladkoslaný – všehochuť?

    Skalický trdelník – Wikipédia
    [Prehľadávať doménu sk.wikipedia.org] https://sk.wikipedia.org › wiki › Skalický_trdelník
    Skalický trdelník je sladký kysnutý pekárenský výrobok, ktorý je typický pre región Záhorie na Slovensku, konkrétne oblasť Skalice. Ako prvému pokrmu z prihlásených slovenských tradičných výrobkov sa mu podarilo získať ochranné zemepisné označenie registrované Európskou komisiou v rámci celej Európskej únie.

    Novavax je anglosaský bordel určený predovšetkým pre Východnú – slovanskú Európu!
    Slovanským trdlám je určený Novavax!
    Logo NOVA
    https://cdn.freebiesupply.com/logos/large/2x/nova-5-logo-png-transparent.png

    Trdelník so zmrzlinou/Traditional slovak „trdelník“ with …
    [Prehľadávať doménu eatbakefit.com] https://eatbakefit.com › 2016 › 08 › 25 › trdelnik-so-zmrzlinou-traditional-slovak-trdelnik-with-icecream
    I finally found some spare time and rewarded myself with this delicious „TRDELNÍK“ with ice-cream. Guys, it was a total FOODGASM, I was in seven heaven whole time eating it which means around fifteen minutes of complete happiness. This traditional sweet slovak pastry called „trdelník“ is sold in many places in Slovakia but this upgraded version with ice-cream is a whole new thing.

    Článok aj s logami pedofilnej siete je nedostupný – http://www.nwoo.org je zablokovaný.

    Kam mizí všechny ztracené děti a mladí lidé? – NWOO.ORG
    [Prehľadávať doménu nwoo.org] http://www.nwoo.org › 2020 › 08 › 15 › kam-mizi-vsechny-ztracene-deti-a-mladi-lide
    Kam mizí všechny ztracené děti a mladí lidé? Likvidace rodiny a morálky, Mafie/Korupce/Zločin, Tajné služby a organizace, U.S.A./Kanada. Je to celosvětová záhada. V Americe zmizí skoro čtvrt milionů dětí ročně a většinu z nich nikdo nikdy nenajde. I dospělí mizí a mnohdy celé vesnice jsou najednou neobydlené, lidé …

 3. By ma zaujimalo ako tie sracky z vakcin mozu dostat do cloveka inak ako vaxom napr jedlom vodou

  • To by bolo ťažšie, ale nie nemožné. Problém je v inom – oni potrebujú dostať do človeka správnu dávku. A každý človek pije inú vodu – jeden z vodovodu, druhý balenú, ďalší si robí džúsy, iný čaje (prevarenie by mohlo zničiť obsah). Takže by to mali problematické odkontrolovať, či každý dostal to, čo mal. Pri vakcíne je to jednoduché, rýchle a presné.

  • Na rúškach môže byť to čo vo vakcíne, vdýchneš to. Podobne funguje nosová vakcína.
   V balenej vode od Nestlé to je tiež. A môže to byť aj inde.

 4. Mám problém. Vo všeobecnosti všetky alt. weby a infozdroje spolu s msm vedia poskytnúť dostatočne pravdepodobný opis súčasnosti ale hlavne budúcnosti (plány elity, možné a chcené scenáre – tie predsa neskryto zverejňuje samotná elita). Môj problém je – prečo sa CELOSVETOVO nič proti tomu nedeje? Ako ke možné, že tak veľká masa hipsterov to nedokáže prijať ako fakt? Sú pokusy (Kanada a inde) to zastaviť, ale narážajú na demokratickú moc, ktorú si V KAŽDEJ ZÁPADNEJ krajine, ktorá trpí v súčasnosti totalitným spôsobom vládnutia sami zvolili!! To nikto nevidí, že tieto vlády (vrátane našej) STRATILI LEGITIMITU vládnuť, že parlamenty STRATILI LEGITIMITU prijímať a meniť zákony? Že miliardári bezcennými papierikmi platia svojich globálnych lídrov, ktorí vedú krajiny do záhuby? Že nejde o vojnu Ruska proti USA, očkovaných proti neočkovaným, ale o vojnu elity voči národom sveta???
  Myslím, že sa viem vžiť do pocitov Aristotela, Sokratesa, Krista, Buddhu… blažení nevedomí… alebo: Otče, odpusť im, nevedia, čo činia.
  Lebo ani ja nie som majiteľom pravdy. Ale keď mi niekto povie, že toto jedlo môže byť otrávené (aj keby klamal), budem radšej opatrný, ako veriť niekomu kto mi zaplatí za to, aby som sa ním poriadne nadžgal.
  Prečo sú ľudia hlúpi? Lebo nevedia, že môžu byť rozumní a múdri. A preto, že sú mentálne leniví. Cvičia činkami vo fitkách svaly, ale necvičia NIKDE mozog!
  Existuje istý spôsob myslenia, ktorý prináša lepšie výsledky ako iné spôsoby. Volá sa to rozumnosť.

  • Nestaci sa prebrat, ale treba bojovat. A ty si zobral pusku a isiel pozdravit svojho politika? NIe, sedis za COMPom a de facto nic nerobis. To, ze si akoze prebudeny nic neznamena.

   • A ty Scipio – vojnový štváč a opakovací papagáj – pecival – si zobral pusku a isiel pozdravit svojho politika? NIe, sedis za pecou a de facto nic nerobis! Treba ti podkúriť?!

    Podaj dôkaz – že si zobral pušku na svojho politika – ty troll! /Dovetok som musel vynechať!/

   • Vieš, nie som Rambo. A to, že som prebudený znamená, že v momente, keď budem vidieť zmysel a šancu na zmenu, tak sa aktívne zapojím vo svojom okolí. Tak funguje roj. Znamená to, že v bežnom živote robím všetko PROTI tým politikom, proti ich teroru, ukazujem iným vzor. Robím osvetu neprebudeným.
    Ako písal Maroš – ty si dal dole ktorého politika?
    To si mám akože sadnúť do auta, ísť XY km do BA, zaparkovať v uličke pri úrade vlády a odbachnúť prvého čo uvidím?
    Skor rozdávam rady zúfalcom, čo skáču pod vlak alebo sa zastrelia – prečo TÍ nezoberú do nebíčka alebo peklíčka so sebou aj jedného všivavého zapredaného politika? Ani jeden z nich nie je nenahraditeľný, povedal by som, že stratou každého jedného čo tam je, by sa Slovensku uľavilo.

  • dendy – lebo spoliehajú jeden na druhého! Sociálny experiment – keď jeden človek sedí v miestnosti, do ktorej začne prenikať dym – spustí alarm! Keď v tej miestnosti sedia minimálne dvaja – jeden pozrie na druhého a očakáva jeho reakciu, lenže tak isto aj ten druhý. A tak sedia, a domnievajú sa, že sa zrejme nič nedeje, resp. reagujú podľa reakcie toho druhého.

   Známa situ – čo o nás povedia susedia. Analógia – čobolo prvé – vajce – alebo sliepka? Čo má byť prvé – všetci za jedného – alebo jeden za všetkých?!

   V minulosti som zažil situ – na zastávke autobusu MHD pri trhovisku v Petržalke padol z chodníka na vozovku opitý bezdomovec. A ľudia nič. Však OK – hádam sa pozviecha. Lenže spoza zákruty sa vyvalil autobus a dosť rýchlo mieril k zastávke. Tak som po tom chlapíkovi skočil a vytiahol ho na chodník. A ľudia len civeli – akože môj problém. Škaredo som im vynadal – ale stále to bol môj problém – nie ich. Teda – pokiaľ toto nechce ľudstvo individuálne riešiť ako každého problém- je to len náš problém.

   „Však vždy sa niekto nájde!“ – hádam…

   • Poznám tieto experimenty… je ich viac na podobnú tému.
    Ja vidím problém v malej miere orgaizovanosti a pochopenia/uvedomenia si reálneho nebezpečenstva…
    Občianska neposlušnosť je tiež možnosť. Ja odporujem, kde sa dá a do poslednej chvíle, ale nejdem hlavou proti múru – to naozaj nemá zmysel.
    Ak by ale prešla istá miera, asi by som zašiel ďalej…
    Netreba predsa zbrane… aj keď ich nevylučujem. Ale ja nie som povaha čo by niekoho zabila… iní sú – aj takých treba.

  • dendy daj si brandy, pravda je len zrkadlo skazeného sveta, čo tu teda splietaš!!!

 5. Snívalo sa mi, ako vyleštená hlaveň ruského tanku Armata nadránom jemnúčko poodhrnula záclony na prezidentskom okne Čaputovej – „Vstávaj Zuza – je tu aj Zuzana, Diana aj Eva – slovenská jar je tu!“
  https://duckduckgo.com/?q=slovensk%C3%A1+h%C3%BAfnica+Zuzana&t=h_&iax=images&ia=images

  Putinov prejav – predstava NWO podľa ruského sveta.
  Proslulý projev Putina 10.02.2007 na konferenci v Mnichově – video s titulkami.
  Vzhľadom na to, že ide o 15-ročný dokument – mali by si to pozrieť najmä tí, ktorí vtedy za sebou ešte ťahali dreveného koníka.
  https://vladimirputin-videa-novinky.blogspot.com/2021/02/prosluly-projev-putina-10022007-na.html

  VIDEO: O niekoľko mesiacov bude svet vyzerať úplne inak ako si ho predstavujeme dnes, cituje Putina profesor Staněk vo svoje podrobnej analýze o preformátovaní súčasného usporiadania sveta bez dominantého štátu určujúceho život celej planéte
  https://www.infovojna.sk/article/video-o-niekolko-mesiacov-bude-svet-vyzerat-uplne-inak-ako-si-ho-predstavujeme-dnes-cituje-putina-profesor-stanek-vo-svoje-podrobnej-analyze

  • Pozri si ZaV článok od Corbetta – konečne som pochopil Pjakina.
   Tu ide naozaj o vojnu globalistov. Nechápal som, prečo hovorí aj o Putinovi ako o globalistovi. Ale ano, sú tu globálne sily. Kedysi boli v medzinárodnej politike aktérmi len štáty. Teraz vznikol nový aktér – globálne sily (nadnárodné korporácie, banky, miliardári a ich technológie). Nielen štáty formujú svet, ale hlavne tieto globálne sily. A táto vojna je o tom – kto a do akej miery bude ovládať akú časť sveta. Putin predsa tiež hrá kovidové divadlo. Ale netlačí zvrátené gender ideológie, liberalizmus a ostatné sračky. Je konzervatívny. Ale píš si, že aj keby dal dole západnú elitu, bude sa očkovať…bude prebiehať „nejaký“ globálny plán.
   Corbett správne podotkol, že tu skryto prebieha vojna elít (globalistov) proti ľudstu ako celku. A toto je postatné, a toto si nik akoby nevšímal.
   Nemožno Číne vziať dominanciu… tak, ako ju nebolo možné pred pár rokmi vziať USA… medzinárofná politika je anarchistické usporiadanie – nemá nad sebou žiadneho arbitra, ktorý by dokázal vynútiť „všeobecnú poslušnosť“ všetkých štátov sveta. Preto globalisti bojujú o svetovládu – aby to bolo možné. Aby svet riadili podľa seba, a aby ich poslúchal. Je to asi utópia, ale snahy sú tu stále..
   Možno sa mýlim, možno Rusko naozaj uvažuje o svete bez hegemóna. Najlepšie je multipolárne usporiadanie sveta, ale to sa nedá „rozkázať“. Ak bude existovať dosť (2-3-4) veľmocí, ktoré by nedovolili vzniku hegemóna, bolo by to možné.
   Tu ale prišlo k tomu, že USA (banky) cez bezcenný dolár ovládli ekonomiky sveta. Nadnárodé korporácie diktujú podmienky suverénym štátom. Vlády musia ustuovať diktátu koncernov (odpustenie daní, cena práce…) Rozbili klasický „medzinárodný“ priestor. Toto asi chce dať konečne Rusko do poriadku.
   Ale nenamýšľajme si, že Rusi sú odlišní od USA… je to veľmoc a má svoje záujmy. Ich záujmy sú ale pre nás prijteľnejšie ako záujmy USA, Gatesa, Fauciho, Leyenovej, a celého liberalizmu.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,tak toto je zaujímavý ľudský akt-kým ste mladý hlúpi a máte pára pre samičky,tak vás nič nezaujíma,ale ak máte pocit,že vás život ojebal-tak to ste už v strehu,lebo už máte 40r.a +,,,,kde ste mali idioti rozum,keď ho trebalo používat????,a zrazu vám treba odbory,práva a výhody,,,,žiješ-tak si ži,ale nejedz z cudzieho kolača a neľahaj si na ženu majiteľa cudzieho kiolača!,mier lkáska a návisť nás excentricky vzájomne každého a logicky zbližuje,nikdy som sa nezblížil s kalašnikovom a ani s putinom či bajdenom.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,radšej jej daj pokoj,nechaj žívého byž mŕtvym a dopraj života utrpiteľom-hoci majú všetkého nadostač,spravodlivosti 101% udavača-žalobcu diabla nikto neujde!,mier medzi mŕtvolami a hriešnikmi na veky vekov amen.

 6. Uptime drahi EU

  Co je nejlepsi, byt pod kontrolou Orhthodoxniho Ruska
  Mit levnou energii bez Covid a dalsichteroristu Strasbourg
  Bez ,,rizrne nasilne emigrace zkazy ,, s plany pricmouhluch EU, mix mamzeldtvi pricmouhlych na podporach a violence, s pokrokem a znovjvybudovani modetni prosperujici spolecnosti bez depopulaci valek zotrocdni ,,zapadni NSP, nebo radeji ten krestansky
  Odlete se za faroidrosti a odvahy

  My nebojacne vredd oni zalezli trepajici se strachy jako Nejkrvavejsi kralovsky rod utterly do Skotska Noveho Zelandu

  Versed na hranice Ruska po Waterloo, 1914 a 1946
  cccp mirova hraz

  Ja byl v 1952 s tatkouo, znal jxrm od vojaku rusky
  PLANOVANI super rozvoj, pak 1972
  Planovani dopravnich spoju pod Dopravoprojekt Bratislava,Moderna spoke letiste pristavy Sibirska magistrala,,,
  1972 megakombinaty zdravotnictvi rozvoj mladeze podpora porodnosti tech zdravych elit ne tech vceyne genetickych ubozaku, moznost Dat financni odmeny aby jiz nerodili iibozacky do beznadeje, zatez spolecnosyi, neni to fajn..
  V 1976 mega prumyslovy rozvoj, vodni dils..
  KAVKAZ 1979 LYZOVANI, KRASNA POLJANA, PJATOGORSK, MT ELBRUS ROZVOJ SPODTU V RAMCI BLOKU, OLYMPIJSKE HRY.
  PAK CENTRA PLANOVANI.. NOVY MEGAROZVOJ V 1987 SE SPLATI VALECNE DLUHY ROTSHILDOVCUM SPLATKY AZ 17 PROCENT HV
  DOVRDETE SI PREDSTAVIT TO BEZ ROZBITI VYTUNELOVANI A O TO JDE SVATYM Z VYCJODI.
  KDO NENI S NAMI JE PROTO VLASTNI RODINE

  SLOVANE SJEDNOTME SE OBCHODUJME BOLNE S CELYM SVETEM BEZ MANIPULACI KRVELACNYCH …
  BYL JSRM TAKE V PO 911 BOARD OF DIRECTORSPREBUDOVANI NYC. V TRUMP INNER CIRCLE FOR PRORESSS SUPER RYCHLA. SIT A KOMUNIKACE USA Zstavene ultra liberal, radeji vydaje na valky a vrazdeni, majdany ,,,

  Pracoval zil cestoval sportoval po celem svete Mezi Lidia chapajice. Mezi elitama, vedci ovladajice 9 jazyku, neco madarsky …
  7x v Cccp 2016 zubozena Ukrajine ..

  ASI BUDU PSAT KNIZKU O USA SUPERBRUTALIT.
  VCERA K NAM OPET NEZVANI VTRHLI Z AGENTUR PRO OCHRANU DETI VYHROZOVALI AZs nasilnou adopci.

  Pry prodavaji made hezke chlapce do rodin deviantskych prznitelu.
  Muj krev sel na 267 , 142… nyni v noci probizen nocnima murama 92 ,72…
  Purdue udelat zaznam a tyto parazitni organizace priskloubnout.
  Prisli poucovay barevni ,,mensiny,, svobodne matky homo… parazitni primitiv nenavidici Nas bile v zkjici v poradku a prosperity.

  OCIVIDNA NENavist, zavist, satanismus deviants.
  Tak chcete takove v EU, vystehujte je jako oni bile vrazdi …
  Bih nam pomoz Sviaty Vladimirovici,,

  Ano prodav.

 7. Uptime drah

  Co je nejlepsi, byt pod kontrolou Orhthodoxniho Ruska
  Mit levnou energii bez Covid a dalsichteroristu Strasbourg
  Bez ,,rizrne nasilne emigrace zkazy ,, s plany pricmouhluch EU, mix mamzeldtvi pricmouhlych na podporach a violence, s pokrokem a znovjvybudovani modetni prosperujici spolecnosti bez depopulaci valek zotrocdni ,,zapadni NSP, nebo radeji ten krestansky
  Odlete se za faroidrosti a odvahy

  My nebojacne vredd oni zalezli trepajici se strachy jako Nejkrvavejsi kralovsky rod utterly do Skotska Noveho Zelandu

  Versed na hranice Ruska po Waterloo, 1914 a 1946
  cccp mirova hraz

  Ja byl v 1952 s tatkouo, znal jxrm od vojaku rusky
  PLANOVANI super rozvoj, pak 1972
  Planovani dopravnich spoju pod Dopravoprojekt Bratislava,Moderna spoke letiste pristavy Sibirska magistrala,,,
  1972 megakombinaty zdravotnictvi rozvoj mladeze podpora porodnosti tech zdravych elit ne tech vceyne genetickych ubozaku, moznost Dat financni odmeny aby jiz nerodili iibozacky do beznadeje, zatez spolecnosyi, neni to fajn..
  V 1976 mega prumyslovy rozvoj, vodni dils..
  KAVKAZ 1979 LYZOVANI, KRASNA POLJANA, PJATOGORSK, MT ELBRUS ROZVOJ SPODTU V RAMCI BLOKU, OLYMPIJSKE HRY.
  PAK CENTRA PLANOVANI.. NOVY MEGAROZVOJ V 1987 SE SPLATI VALECNE DLUHY ROTSHILDOVCUM SPLATKY AZ 17 PROCENT HV
  DOVRDETE SI PREDSTAVIT TO BEZ ROZBITI VYTUNELOVANI A O TO JDE SVATYM Z VYCJODI.
  KDO NENI S NAMI JE PROTO VLASTNI RODINE

  SLOVANE SJEDNOTME SE OBCHODUJME BOLNE S CELYM SVETEM BEZ MANIPULACI KRVELACNYCH …
  BYL JSRM TAKE V PO 911 BOARD OF DIRECTORSPREBUDOVANI NYC. V TRUMP INNER CIRCLE FOR PRORESSS SUPER RYCHLA. SIT A KOMUNIKACE USA Zstavene ultra liberal, radeji vydaje na valky a vrazdeni, majdany ,,,

  Pracoval zil cestoval sportoval po celem svete Mezi Lidia chapajice. Mezi elitama, vedci ovladajice 9 jazyku, neco madarsky …
  7x v Cccp 2016 zubozena Ukrajine ..

  ASI BUDU PSAT KNIZKU O USA SUPERBRUTALIT.
  VCERA K NAM OPET NEZVANI VTRHLI Z AGENTUR PRO OCHRANU DETI VYHROZOVALI AZs nasilnou adopci.

  Pry prodavaji made hezke chlapce do rodin deviantskych prznitelu.
  Muj krev sel na 267 , 142… nyni v noci probizen nocnima murama 92 ,72…
  Purdue udelat zaznam a tyto parazitni organizace priskloubnout.
  Prisli poucovay barevni ,,mensiny,, svobodne matky homo… parazitni primitiv nenavidici Nas bile v zkjici v poradku a prosperity.

  OCIVIDNA NENavist, zavist, satanismus deviants.
  Tak chcete takove v EU, vystehujte je jako oni bile vrazdi …
  Bih nam pomoz Sviaty Vladimirovici,,

  Ano prodav.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,deti sú noví diabli,nikto nevie čo z nich vyrastie,tento svet nepotrebuje dožitých idiotov s peniezmi a bohatstvom či mocou-tento svet potrebuje globálnu a jednotnú chudobu,,,,,čo očistí myseľ aj dušu,lebo už rakoviny bolo dosť už asi 6x!,tak spiomaľferrarizvýchodu:

   • Neexistuje v chudobe taká myseľ bez baživosti, ktorá už raz zažila blahobyt! Ukáž Krovákovi, ktorý miľuje príbehy – farebný televízor so zaujímavými filmami – taký „V srdci mora“ – a nebude mať pokoj, pokiaľ ten telkáč nebude mať!

 8. KOVIDBARÓN!

  ,,,,ja sa nikoho nezastávam-nikomu ani zo strachu z človeka-666 nenadržujem,iba prihadzujem krátkodobo prehrávajúcemu loptičku,kým nenastane útlm existencie,,,,vojna je ako množenie-je to rovnaká genocída!,ja som sa tu nepýtal,a ani nikto kto má rozum a svedomie,,,,ako eurokomunita ste iba na strane tmy-svetlo nevidíte,lebo je ťažké vidieť svoj vlastný obraz zákernosti a krutosti,,,,(ten kto iného zadĺžuje pre svoj prospech-ako keby ho zabil),ten kto žije v tme a je tmou kŕmený-nemá pocit viny,lebo plnosť materializmu mu dodáva počas života sebavedomie ega!

 9. „Krizový zákon umožňuje zabavit lidem domy a auta,“ píše Erik Best:
  https://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2022-03-02

  Ti, kdo jásali nad zablokováním webových stránek označených Vojenským zpravodajstvím ČR za dezinformační, si možná neuvědomují, že tím to nutně nekončí.
  Nouzový stav by mohl být vyhlášen (již by schválen a bude platný od pátku, pozn. red.) také v rámci plánu připravenosti na migrační vlnu ministerstva vnitra Víta Rakušana.
  Ten sice nevysvětlil, co by se dalo dělat, kdyby počet uprchlíků prudce vzrostl, ale krizový zákon umožňuje zabavit lidem domy, auta a další věci.

 10. provokater

  je problém zbaviť sa vredu?musí trpieť celé telo? Je to také jednoduché, vyreezať vred a je to ok.

  • Toto som hovoril kamarátovi – nech si ho prepichne a dezinfikuje – on išiel radšej k lekárke a 3 týždne žral antibiotiká. A tak sa mu ten bordel vstrebal s ďalším jedom.

   Na vredy – tie, ktoré môžu spôsobiť sepsu – je najlepšie ich otvoriť /nestláčať! – ono sa to vypudí samo/ a vymyť peroxidom vodíka, a keď je v poranenom mieste už len čistá krv – tak miesto čisťiť aj obkladať roztokom hypermangánu. Radosť z hojenia.

 11. Bezprecedentní počet úmrtí v USA stále stoupá:
  https://media.mercola.com/ImageServer/Public/2022/March/PDF/us-excess-deaths-pdf.pdf

  „Od vypuknutí pandemie COVID-19 bylo zaznamenáno více než 1 milion nadměrných úmrtí.
  podle údajů zveřejněných americkým Centrem pro kontrolu nemocí (U.S. Centers for Disease) před téměř dvěma lety.
  Control and Prevention. Všechna tato úmrtí však nejsou způsobena COVID-19, protože vyšší
  vyšší počet úmrtí na srdeční choroby, vysoký krevní tlak, demenci a další onemocnění, která mohou způsobit vyšší riziko úmrtí.
  onemocnění se během pandemie vyskytly. Od pandemie COVID-19 bylo zaznamenáno více než 1 milion nadměrných úmrtí.
  Bývalý portfolio manažer společnosti BlackRock Edward Dowd zdokumentoval nárůst úmrtnosti
  mezi mladšími osobami v produktivním věku, který se shodoval s povinným očkováním.“

 12. Nakazili mne v NYC bordello spiny Presbyterian Elmhurst Hospitals nasilnemu zdrogovani muceni teroru na celach , vyvolenych. Pak do nPtostych isolaci muceni zimou hlukem prachem buzenim kazdou hodinu odmitanim osetreni urazu policejnimu napadeni, kyslik
  KSlNi curani krve, ,, leceni zKazanymi pro stars psycho ZOMBIE,,
  PRED CHLAPCI 6 a 7 roku jako nahodou rekli, xe pres radne ,,leceni,, nebula zit dele nez 6 az q0 mesicu 11. 2016 a ja stale prezivam po 4 kritickuch porazkach 3 infarktu,, cekam na odborneb navstevy v NYU hospital kolem 3 mesicu Akutni,, zraneni mozku, Vagus byl opet jiz po 4 odlozen, experts se nedodtavila a my cekali bez upozorneni 2.5 hodiny.
  Zasrane USA.
  Ja neprisel do USA z bidy, ja jsem mel v 1980 budovat letiste v Karibske Grenade Ja tehdy najovni pomyleny, propagandou SVOBODNA EU, HLAS AMRRIKY LZI A PODVODU JAKO DNES UKRAJINA
  PRODUKT ZLODEJE TUNELARE SNAD HUNTER BIDEN. Snad nrbezpecni socio psychopati zijici v temnotach holdujici ,,, satanistickemu valceni majdanu ofstranovani Pravda podporujici ZHN,,, jiz vyleceny..
  v Strasne nemocnicni sepsis… SEPSIS odolnevsemu antibiotik.
  TO SE NESMELO ANI V KONCENTRACICH pracovnich taborech O pugnacious Nas, budili na vydajne kaloricke hodinove zranice neomezene… likvidacr. kazdy pribral neb jsme byli Zombie a pak Davey leciv rano injekce…

  Mam stale vnitrni interni infekce krvaceni vyrony … strasne pres nano koloidni stribro, a daldi
  LEKAR BYL UDIVEN ZE JSEM PRISEL PO SVYCH MOHU MLUVIY, ZIJI .

  2. Den po prijezdu z USA 7. 2021 jsem nastesti v Brne dostal silnou otravu krve tlak 87 na 56 jiz kolaboval Dali MI infusion, rozrezali vycistili Zanetty kompletni super leceni vcetne AquPark Moravia… entrance. 8 znicenych poranenych zubu masivni krvaceni specialni vyziva
  pak 4 implants.
  V nyc jsem cekal 3 today na dalsi osetreni… neuveritelne dodnes stale Oaklano JSEM ASI NA LISTU NYC MUKLU ,,,
  ZVITEZIME KUBANCI
  Privitam Vas Svaty Vadimire Vladimirovici Veliky Mudry zachrance Slovanstva a

 13. Jaroslav drakula Hrozny a moudry

  AGENTUTY PRO OCHRANU DETI PRI NELEGALNIM BEZDUVODNEM VSTUPU ZA ME NDPRITOMNOSTI ASI POUZILI KRIMINALNI HYPNOSY ZAKERNYMA FOFMAMA.
  PRY JSEM PRESTARLY CHUDAK ,, MUJ STREJDOVR TETY ZILI CILE PRES 100
  NECHCI BRAT LRCENI JEFOVATYCH ZABIJAKU PSYCHO DROG ATD ATD. PRY ODMITAM OFBORNOU PEVI.
  O URAZECH NIC.

  JA SE DONUTIM A PRES ZKRILPOVANI SE NA KONCI SEZONY POSTAVIM NA KYZE, JIZ DENNE DELAM BOLESTIVOU DRENAZ NOHY ABYCH SE DOSTAL DO LYZAKU
  ZVITEXIME KUBANCI..

 14. Sviaty Mudry Mocny Vladimirovici
  :Vevodo Spasiteli Slovanstva

  MODLEME SEPROSIM ZABER CELE UZEMI NATO PRO NASE PREZITI A BOLOU RASU PROSIM NENSLET LZIM PODVODUM JIM VLASTNIM KCHAZARY JA ZA TO DODNES TRPIME

 15. …áno, situác.na Ukrajine sa ,,maskuje“ úplne iná situácia, toto si však málokto uvedomuje…presne tak, žena bola prispôsobená na zber červ.bobulí a muž na lovenie mamutov alebo v terajš.dobe na hľadanie zlata medzi kamienkami….boli tu prebraté všetky tie súvislosti s ekonom, hospodárst., bank.sektorom…..smutné je to, akým spôsobom chcú nepriatelia ,,osladiť“ život toho druhého-a to úplne ho zničiť z povrchu Zeme….je to náročná doba, treba nám všetkým sa ,,duševne posilńovať“, nech to všetko zvládneme čo najlepšie…..

 16. Jaroslav drakula Hrozny a moudry

  Dodame mlade Ukrajinky neockovane emigrantky do lozi Bidens starship a mladsiho at drlaji dobrocinnosy pro
  Krasjinu …
  Mel jsem listky do MET OPERY, PROPUSTILI HAJZLOVE SNNA NETREBKO
  SVIHLI UME⁶NI DPORT S POLITIKOU

  ASI KOUPIM EX ZBROJOVKA BRNO 76 NA SEBEOBRANU KUP 3 3. ZDARMA, TOD USA

 17. Tí istý “ needle nazis“( injekčný nacisti) čo pchali do ludi Covid propagandu, teraz dirigujú protiruskú propagandu ohľadom špeciálnej operávie Ruska na Ukrajine!

Pridajte komentár

*