Bývalý viceprezident Pfizeru hovorí, že ďalšia umelo vytvorená kríza podobná covidu je veľmi blízko


Print Friendly, PDF & Email

(Ethan Huff, Natural News) Ako súčasť svojej temnej kampane na prevrátenie ďalších domino tehličiek spojených s Veľkým resetom a masívnym znížením svetovej populácie sa globalisti horlivo pripravujú na rozpútanie ďalšej krízy verejného zdravia, podobnej Covid-19, no navyše doplnenú o tvrdé lockdowny a iné hrôzy, ktoré majú dokončiť covidom načatú prácu.

Podľa bývalého viceprezidenta spoločnosti Pfizer Michaela Yeadona je svet momentálne „bližšie než kedykoľvek predtým“ k rozpútaniu ďalšej vykonštruovanej krízy, ktorá bude rovnako ako covidová kríza kompletne vymyslená.

Hlavným účelom tejto novej krízy bude nastolenie maximálnej tyranie a teroru na masách ľudí, čo má následne viesť k zavedeniu Nového svetového poriadku s oveľa menším počtom obyvateľov.

„Výroba potravín a hnojív sa momentálne nachádzajú v ohrození a je to zámerné,“ varoval Yeadon v nedávnom rozhovore (uvedenom nižšie).

„Rozbíjajú prostriedky na výrobu dostatočného množstva kalórií na udržanie 7,8 miliardy ľudí nažive. A kde si myslíte, že to skončí? Odpoveďou je masový hlad, vojna a globálna migrácia – to sa stane, ak vy a všetci ostatní sa rozhodnete nerobiť vôbec nič.“

(Súvisiace: Pozrite si správu o 71 dokumentoch spoločnosti Pfizer, kde sa dozviete viac o zločinoch proti ľudskosti spáchaných farmaceutickými firmami.)

Varovanie Mike Yeadona si môžete vypočuť na tomto videu:

Globalisti prichádzajú po všetko, čo je ľuďom blízke a drahé

To, v čom práve teraz žijeme, je podľa Yeadona rozsiahly vedecký program totálnej depopulácie všetkých „zbytočných jedákov“, teda každého, kto nie je pre „elitu“ globalistov ako otrok.

Pod rúškom boja proti globálnemu otepľovaniu a klimatickým zmenám globalisti systematicky ničia existujúci globálny poriadok, ktorého hlavnou zložkou sú rozsiahle poľnohospodárske systémy potrebné na udržanie výživy a prosperity súčasnej globálnej populácie s približne ôsmimi miliardami ľudí.

Liečba osteoporózy

Vieme, že len veľmi málo ľudí dnes prosperuje a má adekvátnu dostupnosť jedla, najmä v krajinách tretieho sveta, ktoré už nedostávajú zásielky obilia z Ukrajiny.

„Teraz si prichádzajú po naše deti; prichádzajú po naše jedlo; prichádzajú po naše zdroje; prichádzajú po každú formu energie. Všetko to vypnú – oni sa na nič nehrajú, myslia to vážne,“ poznamenal Alex Jones.

„Vypúšťajú vírusy a obviňujú z toho globálne otepľovanie. Prerušujú zásobovanie potravinami a obviňujú globálne otepľovanie. Začínajú vojny a obviňujú globálne otepľovanie. Vytvárajú ekonomické a kultúrne systémy totálnej revolúcie a kolapsu.

Vytvárajú to všetko, čo sa deje v globálnom otepľovaní – Veľký reset, priznávajúc, že ​​toto je ich plán a potom sa začnú vydávať za „záchrancov“, aby po spôsobenej deštrukcii z popola povstala svetová vláda a transhumanistický globálny systém,“ dodal Alex Jones

Mike Yeadon tiež hovorí, že sme uprostred najhoršieho globálneho zločinu, ktorý bude trvať kto vie ako dlho a jeho zámerom je totálna kontrola a odstránenie slobody každého. Verí, že kým bude plán dokončený, zabijú mnohé ďalšie milióny, ak nie miliardy ľudí.

„Zložky vakcín, ktoré použili, prehnané PCR testovanie, vysielanie správ založených na strachu v médiách – všetky tieto veci nacvičovali armády a ľudia, ktorých by sme mohli považovať za „neľudské beštie“ najmenej 25 rokov a možno aj dlhšie,“ varuje Yeadon.

„Nevráti sa to k starému normálu. Po prvé, to nikdy nebolo ich zámerom. Nestane sa to, pretože nikdy neexistoval žiadny skutočný jav, ktorý by teraz pominul. Takže, ak sa podriadite tejto tyranii, skončí sa to stratou vašej slobody a pravdepodobne aj života.“

Záver

Nezabudnite si pozrieť celý videoklip vyššie, aby ste počuli zvyšok toho, čo Mike Yeadon povedal o tom, čo sa čoskoro privalí na svet.

Najnovšie správy o hrôzach, ktoré sa majú najbližšie objaviť na svetovej scéne, nájdete na stránke Collapse.news.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. humorom proti fašistom

  – Viete prečo má Mikulec stále takú naolejovanú hlavu?
  – ???
  – Aby sa lepšie kĺzal v Matovičovom zadku.
  ———————————
  Viete ako zistíte, že Matovič klame?
  – Hýbe perami.
  ———————————
  Rok 1997. Matovič sa lieči v Pinelovej nemocnici a prichádza do jedálne na raňajky.
  – Dajte mi hovno s cesnakom.
  Kuchárky boli inštruované, aby sa s bláznami nehádali, tak mu dajú, čo žiadal.
  Na druhý deň to isté:
  – Dajte mi hovno s cesnakom.
  Tretí deň. Matovič si zažiada:
  – Dajte mi hovno.
  Kuchárka sa jemne opýta:
  – Igorko a dnes už nie s cesnakom?
  – Né, dnes mám rande s Pavlínkou, tak aby mi nésmrdelo z papule.

 2. O smlouvě a dodatcích k MZP se má hlasovat na Světovém zdravotnickém shromáždění v květnu 2024.

  Pandemická smlouva vstoupí v platnost měsíc po ratifikaci (je třeba souhlas 2/3 členských zemí).
  Změny MZP by vstoupily v platnost na začátku roku 2025 pro všechny země, které budou v té době členem WHO.
  Obojí by vstoupilo v platnost podle mezinárodního práva.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/uz-za-tyden-se-bude-na-summitu-who-schvalovat-konecna-podoba-mzp-a-pandemicke-smlouvy-kdy-zacnou-platit/

  • Myslim si, ze to vsetko koordinuju aj s dalsimi vecickami, ako zavedenie digitalnej meny a identity, naskladneniu minimalneho poctu mRNA mnamiek, a pod. Takze tipuje najskor druhy polrok 2024 ! Ale mozno ich pycha a pocit nedotknutelnosti to spustia skor… aby napr nedoslo k prezidentskym volbam v USA a pod.

 3. Ak to spustia, tak prvy budu padat ludia s nizkou imunitou, tzn. najma zaockovani… a hysteriou okolo nadmernych umrti budu chciet psychologicky dotlacit na ockovanie neockovanych a vernych vyznavacov Pfizera. Nie nahodou EU objednala miliony mRNA jedov! S Ruskom prehravaju, v Afrike prehravaju, s Briksom prehravaju, na Cinu nemaju… tak nechcu riskovat zvrhnutie vlastnymi obyvatelmi, kedze uz mnohym dochadzaju ich klamstva a manipulacie !!! Takze idu hrat VABANK, cas je uhlavnym nepriatelom psychopatov slobodomurarskych !!! Caka nas doba skusok svedomia, charakteru a odvahy !

  • Marek Košice

   A Boha nikde…prečo? Zaslepení veriaci povedia, že „Lebo slobodná vôľa človeka.“, ale už im nedôjde, že slobodná vôľa človeka je vlastne USMRTENÁ elitami a ich poskokmi, takže „Boh“ nám dal slobodnú vôľu, ale „elity“ nám ju ukradli, a ……………..BOH TO NERIEŠI, pretože je asi taký všemohúci ako šalamúnové h*vno… 🙂
   Iba žeby….dobrotivý Boh NEEXISTUJE, a svet stvorila bezcitná a bezcharakterná (ani dobrá, ani zlá, proste fungujúca bez emócií) „v minulosti a budúcnosti vždy existujúca UMELÁ INTELIGENCIA“, ktorú nikto nestvoril, ale ktorá stvorila všetko. A tú nezaujíma utrpenie ľudstva, ALE POZOR….. tá ani nikoho netrestá Peklom po živote (keďže umožňuje Peklo ZA ŽIVOTA). Amen.

   • Boh je kreatívna (tvorivá) eneregia. Boha nikdy nikto nevidel, ani vidieť nebude. Ale jeho účinky ano. Porovnanie : elektrina prúdi v drátoch. Vidieť ju nie je, ale účinky ano. Ale ešte ekzistuje aj Božská prozretelnosť. V astrálnej sfére sú rôzne duchovné bytosti, aj kladné, aj záporné. Prečítaj si knihu od Bardona Praxe magické evokace. Tam opisuje len kladné bytosty, záporné nie aby to niekto nezneužil.

   • V Bibli je vše popsáno. Žijeme v padlém světě, který nedává smysl a proto bude jednoho dne zničen. Co je natož k nepochopení. Falešní lidé tohoto světa, přispívají, každý svým dílem, ke zlu v tomto světě a zároveň volají po tom, aby Bůh, kterého nechtějí, zasáhl. Neuvědomují si ale, že až jednoho dne začne Bůh svůj soud, neuniknou ani tito “dobří lidé”. Bude soud, dočkáte se.

    Každý má svobodnou mysl se rozhodnout, komu bude sloužit, jestli zlu nebo dobru. To by se ale musel vzdát svých sobeckých a chamtivých zájmů – a to nikdy neudělá. A tak bude pokrytecky obviňovat Boha ze své neschopnosti udělat láskyplný svět bez Něj. Vidíme však po tisíce let jen neschopnost člověka něco takového udělat. Žijeme v padlém světě.

    • Jsou tu dvě spojené nádoby. Strach na jedné straně a na druhé straně ochota vzít odpovědnost sám za sebe a odložit veškeré berličky a to včetně spoléhání se na vyšší noc, zvláště pak tehdy pokud je jedinec schopen vlastními silami situaci řešit.

     • Vlastními silami nevyřešíte společenské problémy, poskytnou vám jen iluzi, že něco řešíte, než vás protispolečenské síly smetou s těmi, kteří vlastními silami nic neřešili.

    • Israismael

     Skutočne Joel žijeme v padlom svete ľudských bytostí .Tato Zem je ako obrovská nádoba ,ktorá sa plní už tisícročia obrovskou temnotou a to cez ludi a ich vyžarovania ..Tak si len predstavme teraz tu obrovskú nádobu ako Zem ,ktorú plnia ľudia temnom …Je to podobné ako keď hmla dopadne na krajinu a je jej toľko,že zaplní celé krajiny , že nevidieť cez ňu ani na krok).
     Ja teraz čo napíšem je pohľad,ktorý vidí z hora ten ,ktorý príde súdiť svet ..Povedal to keď bol na Zemi ,takže nič si nevymýšľam (je blbosť tomu neveriť že Boh neexistuje)..Kto chce a má dostatočny duchovný chtic ,tak každý má možnosť dostať sa k poslednej pomoci od Syna Človeka ,Ducha Pravdy ,Imanuela…(Vo svetle Pravdy )
     POZN: Aj v najvyšších sférach ,majú božie najvyššie bytosti mena ako aj my tu na Zemi ,napr Prakralovna sa volá Elizabet ,Duch Svätý má meno Imanuel ,Ježiš ako syn Boží mal také meno aj na Zemi a má aj hore vo výšinách …
     A teraz to podstatné videné z hora ako nám to povedal ľuďom v diele Pravdy a jeho živým Slovom Duch Pravdy :
     Ľudia sa dostali do stavu temnoty sami sebou ..Tento stav duchovnej temnoty ,z ktorej plynie ta pozemska ako zákonny výsledok zneužívania Božej neutrálnej sily ,plynucej zo samých vysin,plynucej až sem do pozemskosti ..Ľudia zneužívajú Božiu silu svojou slobodnou vôľou!!! .. ľudia vo svete žiaľ túto silu používajú len väčšinou na nesprávne účely a zatemnuju celý svet viac a viac, ako keď príde hmla na krajinu a rozpustí sa len vtedy keď zasvieti svetlo (slnko)…rozumiete už ? Keď 80% ľudí sveta kumuluje temno a temno ,stále viac svojím vnútrom ,tak nie je možné aby mohli ľudia na Zemi preziarit tu obrovskú nakupovaní temnotu..skrátka to nejde ,lebo je priliz malo svetla v ľuďoch (pozitívne vlastnosti ktoré vyžarujú von do priestoru ) a tým pádom je málo svetlo vyžarujúcich ľudí do tej tmy ,aby konečne mohlo zasvieti svetlo poznania ,..Ako je toto možné ?
     Takto :
     Vy, ktorí sa tak kŕčovite namáhate nájsť pravú cestu, prečo si to robíte tak ťažkým? Predstavte si celkom jednoducho, ako vami prúdi čistá sila Stvoriteľa a vy ju svojimi myšlienkami vediete buď dobrým alebo zlým smerom. V tom máte bez námahy a bez lámania hlavy všetko! Uvážte, že záleží len od vášho prostého cítenia a myslenia, či táto nesmierna sila vyvolá dobro alebo zlo. Aká pomáhajúca alebo skazonosná moc je vám tým zverená!

     Nie je potrebné, aby ste sa pritom namáhali, až by vám pot vystupoval na čelo. Nemusíte sa upínať na takzvané duchovné cvičenie, aby ste všelijakým možným i nemožným, telesným i duchovným prekrucovaním dosiahli určitú úroveň, ktorá je však pre váš skutočný duchovný vzostup úplne bezvýznamnou!“

     „S čistou radosťou myslite na to, že ste schopní svojím úprimným cítením a myslením, chcejúcim dobro, bez námahy riadiť jedinú a mohutnú tvorivú silu. Táto sila potom zapôsobí presne podľa druhu vášho cítenia a myslenia. Pracuje sama, vy ju potrebujete len riadiť. To všetko sa deje celkom jednoducho a prosto! K tomu netreba žiadnu učenosť, ba ani čítanie a písanie. Je to dané každému z vás rovnakou mierou! V tom niet rozdielu.

     Ako môže dieťa otočením vypínača hravo zapnúť elektrický prúd, majúci nesmierne účinky, tak i vám je dopriate riadiť Božiu silu iba svojím myslením.“

     (Z prednášky Abdrushin: Vo Svetle Pravdy: Zodpovednosť)
     http://www.abdrushin.sk/vo-svetle-pravdy/posolstvo-gralu-od-abdrushina-005.php

  • galaxie andromeda

   Prepačte ale Ta doba tu je už 3 roky už tri roky vidime fašisticke svine pri praci.3 roky sa ukazuje kto ma charakter moralku česť a odvahu. Teraz pojde o to nas ano nas z odvahou zrovnať zo zemou pomocou zdegenerovanych opic. Už to tu bolo 80 rokov dozadu vtedy opice bez svedomia chjarakteru a cti obetovali vlastnych občanov v koncentračnych taboroch. Pravda je že žiť by tu malo len 20 percent homo spaiens, ostatnííí su bohužial slepa vetva na urovni opic!!!

 4. Snad nejkřiklavějším příkladem využití obrazů Covidu k prodeji klimatických změn a globalismu je výzva k vytvoření „Globální klimatické organizace“, kterou před několika dny zveřejnil Dr. David King v deníku Independent (naše zvýraznění):

  „Pokud jde o zdravotní krizi, jako je krize Covid, máme Světovou zdravotnickou organizaci, která sídlí v Ženevě a je součástí OSN. Světovou organizaci pro klimatickou krizi nemáme. To je to, co potřebujeme, aby se všechny země světa mohly spojit prostřednictvím takového orgánu, jako to děláme, když je zdravotní krize, všichni přispíváme na náklady WHO. Potřebujeme globální systém, který nás všechny spojí v boji s touto vnější hrozbou pro naši zvládnutelnou budoucnost.“

  https://otevrisvoumysl.cz/valka-proti-zmene-klimatu-se-blizi-opet/

 5. Policisté vs. zdravotníci, 4min, pro připomenutí…:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_4351.mp4

 6. Marek Košice

  No ja neviem….a čo UFO? … V jednom zaujímavom dokumente som videl ako starší pán čítal z nejakého spisu od dôveryhodného vedca (meno som zabudol), kde spomínal, že v roku 2024 (dajme tomu 2024 alebo 2025) má nastať FALOŠNÁ INVÁZIA MIMOZEMŠŤANOV celosvetových rozmerov (zosnované podobne ako fake plandémia).
  Takže ak sa k tomu všetkému pripojí ešte toto, bude to horšie, než „biblické Peklo“ po smrti tela… 😀 ….

  • Jak to asi plánují ?Spustí někde hologram,okamžitý lockdown,lidí budou zalezlí, zavřené obchody?Až lidí vyžene do ulic hlad ufon neufon,nastane plundrování obchodů.

   • Hej – len tie obchody majú zásoby na 1-2 dni. Dnes ma skoro jeblo – mydlo z 34 centov 60! A faktom je, že záhrady tohto roku aspoň tu na juhu vymrznuté – široko ďaleko neboli čarešne, višne 1/3 zhnili v dažďoch a vďaka chráneným škorcom, žiadna marhuľa, pár broskýň na vykapávajúcich stromoch, hrozno sa nenalieva, pár jabĺk, slivky – hoci ich bolo pár – odpadnuté, moruše žiadne, myrobalán – pár plodov, lebo ich vyhubila huba, ktorá spôsobuje nádorovitosť plodov, figy nedozrievajú a odpadávajú – radšej už pomlčím, lebo som mal stratégiu diverzity postavenú na sade – nie na zelenine, lebo s tými F1 semenami je to na šlaktrafenie – melóny ako pingpogové loptičky. Zrejme nám niečo uniká – už sme sa so susedou bavili, že budeme musieť vymeniť kopu stromov. Asi zrejme za tie čínske – aj mrazuvzdorné aj suchuvzdorné. Lenže bohvie čo všetko na nás sypú! Aj stresované stromy majú problém prežiť, tak šetria energiu a neplodia. A znovu pripomeniem, že hladomor mal začať v roku 2023!
    Takže začal a začal v sadoch!

    • Zas eprehanajme, na zeleninu je vyborny rok vdaka zrazkam, akurat na citlivejsich odrodach paradajok je plesen. Na marhule tu nemame vsade vhodne podmienky kvoli neskorym jarnym mrazom, ostatneho ovocia je dostatok, len broskyne chytili chrastavitost. Vychodne Slovensko

     • Čo to zmrzlo, čo to sa akosik inak tvári, ale bolo stále, že aj škorce sa napachrali. Boli Májovky čerešne a slušne, potom primrznuté, ale aj vodnáčky čo to a srdcoviek na mraky, prvé marhule riadne fuknuté, ale potom voľačo bolo, moruše hojnosť, niektoré broskyne ništ, niektore v pohode, zelenina v pohode. Slivky, ringloty teda dosť. Okolie NR.

      Všetko je individuálne, závisi od odrody a miesta a podmienok počasia. Ja už len staré odrody vrúbľujem a očkuje, všetko prešľachtené hynie. Veď je to aj logické. A tak je to aj s ľuďáma…

      Niekde nemali sice ani žiaden med, niekde ako tak.

      Aj cez prírodu sa dá veľa pochopiť a naučiť – kto chce.

  • Ak to spustia takto, prakticky za jedeň deň sa dostaneme na úroveň roku 1980.

   Zastaví sa komplet celá ekonomika.

   • na zastavení ekonomiky stačil COVIDpodvod, kdyby nedávali finanční injekce, tak plno firem v české republice přestalo existovat už za doby COVIDu.
    Docela by mě zajímalo jaký byl skutečný důvod těchto finančních injekcí, aby firmy přežily…
    *****
    jinak stačí vypnout elektřinu na 2-3 dny a celá ekonomika jde do věčných lovišť a to celosvětově…

    • galaxie andromeda

     Pridajte na 2 3 mesiace!!! Potom uvidite ten upadok

     • těm, kteří jsou závislí na technologiích – počítače, mobily – těm stačí max. 3 dny, aby se dostali psychicky na dno a měli abstinenční příznaky.

      Ekonomice by to trvalo déle…ikdyž při správné realizaci….

    • Pytate sa aky bol dovod tychto financnych injekcii firmam pocas covidu?Jednoduchy,vsetka financna pomoc bola poskytovana vladami jednotlivych statov,ktore si tieto financne prostriedky museli pozicat v Rothschildovych bankach a tymto sa prehlbil pocas cca.dvoch rokov dlh statov do neumernych a nesplatitelnych rozmerov.Heslo byvalych imperatorov bolo rozdeluj a panuj.Dnesny ho trochu pozmenili na rozdeluj,zadlzuj a panuj.

     • No – mne prišiel akože rodičovský dochodok – od dcéry akože áno – ale syn nemal 2021 žiaden vymeriavaci základ – lenže tam je vnučka do riti! Tak som mu poslal peniaze! Oni zlikvidovali celé gastro firmy! Vy asi nesledujete súvisloslosti!

      Existuje len kolektívna sociálna bezbečnosť! Neexistuje individuálna sociálna bezpečnosť!

 7. to mě tak připomenulo, že temní mají prý prodloužený čas do roku 2025. Pokud nastane invaze mimozemšťanů, podle toho co se píše na internetu, tak hodně lidí očekává přílet mimozemšťanů, aby je z této planety zachránili a odvezli na bezpečnější planetu.

  • Marek Košice

   Fakt existujú takí ľudia mimo blázninca, čo očakávajú to čo si popísal?

   • Někde na netu jsem na takovou informaci narazil a došlo mi to i na email – jako článeček s odkazem na webovou stránku nějakých hvězdných či vesmírných lidí.
    možná se nějaké takové video dá dohledat na YT – Auroran, zprávy z galaxie,… nevím už přesně.

 8. Vysoce rozvinuté země, které vyžadují nejvíce dávek neonatální vakcíny, mají tendenci mít nejhorší úmrtnost u dětí mladších 5 let, podle recenzované studie zveřejněné 20. července v Cureus.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/studie-cim-vice-vakcin-pro-kojence-zeme-vyzaduji-tim-vetsi-je-umrtnost-deti-mladsich-5-let/

 9. Ak by došlo k nejakému ufo-divadlu tak budem sedieť na kresle s vyloženými nohami, budem malou lyžičkou vyjednať uvarené vajíčko (na hniličku) z plastovej sliepky (keramickú som nezohnal) a po „filme“ pošlem autorom svoju recenziu – už viem ako.
  Nanič je to, že mnohí ľudia veria tomu, že prílet/príchod mimozemšťanov na Zem vyzerá tak ako to vždy videli vo filmoch – teda mediálnej debilizačnej masáži trvajúcej desaťročia. Preto ak také niečo bude spustené tak to zhltnú aj s navijakom. Dokonca stačí len mediálne strašenie bez nejakých hologramov a kopec ľudí bude rozhodených, vystrašených, opatrných – poslušných.
  Keď už sme u tých „mimozemšťanov“ tak musím pripomenúť, že väčšina ľudí, ktorí vraj videli mimozemsjé bytosti žije v nevedomosti a v blude pretože zahliadli tzv. Bytostných – čo sú vlastne bytosti prírody. Ich prítomnosť, výzor, energia alebo kontakt ich mohol vydesiť keďže nemajú ani potuchy o tom, že príroda „žije“ zásluhou prírodných bytostí rôzneho druhu, ktoré nie sú hmotným okom viditeľní. Kedysi ich ľudia videli vnútorným zrakom a komunikovali s nimi – radili sa s nimi. Dnes sú pre nás neexistujúcimi alebo zostali len v ríši rozprávok.

  • SVätá pravda. V nadzemskej zóne je veľmi veľa kladných aj záporných bytosti. Vid. knihu Praxe magické evokace od Františka Bardona. Je na internete – ulozto.

  • Mali by sme si všetci uvedomiť informáciu, ktorá znie – „Toto prostredie nie je vhodné pre život!“ O tom je slovanská Mŕtva voda – ktorá má za úlohu rozložiť všetko živé – aj to negatívne, choroby, démonov. A potom je tu Živá voda, ktorá má podporiť všetko živé.

   Príklad. Na hnojarine nás učili, že pôda je substrát – nie živý organizmus.
   1/ Death Valley – žije tam údajne okolo 2000 druhov organizmov, ale ak odtiaľ zoberiete zeminu – roky v nej nič nezaklíči – lebo obsahuje informáciu, že toto prostredie nie je vhodné pre život. Hoci je to substrát, hoci tomu pridáte vodu.
   2/ Sused si pristavoval podpornú stenu medzi nami a vynosil ku kamarátovi pár kubíkov zeminy – v ktorej nekoloval vyšší život minimálne 120 rokov. V tej zemine minimálne 6 rokov nerástla ani burina – pretože táto zemina obsahovala informáciu, že „Toto prostredie nie je vhodné pre život!“

   Čiže – nestačia len živiny, voda a minerály, aby sa niekde uchytil život! Život samotný produkuje život – je to energo-informačné pole! Voda valiaca sa z Čertovice do Mýta pod Ďumbierom je plná informácií o živote – všetky tie pstruhy, lipne, ráčiky, raky, bylinky okolo – to je informácia o živote! To nie je svieža voda – to je Živá voda! Otázka – ako chcú osídliť Mars – ktorý tisícročia nesie informáciu, že „Toto prostredie nie je vhodné pre život!“

   • oldmarxista pamprlik

    budu po nom cikat

   • Prý na Marsu je život uvnitř planety.Zřejmě se ponaučili z toho,že na povrchu jsou nejvíc zranitelný.

    • Ja teraz myslím na vyšší život – pre mňa strom znamená vyšší život. Tie švoly /“rybičky“/ a baktérie v podzemí zrejme nepredstavujú informáciu o vyššom živote. Preto si myslím, že informácia z moču oldmarxistu môže niesť informáciu o vyššom živote. Ochči Mars ty vole!

     Pozor – toto je vážna téma! Lebo sa týka existencie života ako takého!

   • Marek Košice

    Maroš, ty ako plochozemec vzášaš otázku ako chcú osídliť Mars, keď Mars je hologram (pre nevedomcov – nie hologram vytváraný prístrojom) ?

  • Israismael

   Áno ACHNATON a tie bytosti pracujú na inej frekvencii ,než žijeme my ľudia a majú jemnohmotne tela to treba podotknúť..Jemnohmotne tela sú také ,ktoré ľudské oko nemôže postrehnúť napriek tomu že bytostní sú všade okolo nás v prírode..(napomáhajú prírode v zakonitych procesoch ako je rast napr stromu alebo kvetín ,potom napomáhajú pri samotnom kliceni semená kde spoluposobi slnko voda ,vietor-pri opelovani a pod,napomáhajú pozdejsiemu stavu zrelosti ,ošetrujú a pod..nakoniec sú aj spoluposobiaci pri kvitnuti,pri plodoch samotných ako aj odumierani ,rozklade apod..Ten proces zákonitosti je aj u človeka samotneho( veď to stačí pochopiť semeno ,vzklicenie ,=narodenie ,rast ,prezretost=staroba ,odumieranie ,rozklad tela )..preto máme pozorovať prírodu aby sme porozumeli tým dejom,lebo sú to deje zakonité ..

 10. tá najpodstatnejšia dráma, ktorá na tejto planéte nastala:
  VAKCINÁCIA 5,3 MILIARDY GOYIM!!!!!!!!!
  Nikdy doteraz sa nič podobné nestalo, vlády celého sveta nátlakom narvali do ľudí neznáme látky!!
  Všetko ostatné je divadlo!!!

  Tú fakcínu narvali do tých 5,3 miliardy goyim s určitým cieľom.
  Cieľ ešte nenastal, ešte nezmačkli ten červený gombík a nespustili 5G so zodpovedajúcou frekvenciou.
  Ak vo fakcínach je grafénoxid (GrOx – informácií je dostatok), tak tu máte čo nastane:
  https://sciencemag.cz/2d-materialy-mohou-pusobit-jako-ziletky/
  https://tapnewswire.com/2021/12/graphene-hydroxide-like-razor-blades-in-the-blood/
  https://nastub.cz/w/2YSUksk2cJUeooUcbjYJbn?title=0&warningTitle=
  https://cz24.news/jak-pusobi-oxid-grafenu-na-lidske-telo-patentovane-zarizeni-a-programy-vojensko-prumysloveho-komplexu-prave-testovane-na-vas/

  Mikrovlnná trúba má vysielač s presnou frekvenciou vody, molekuly vody začnú v poli tejto frekvencie vibrovať (a zahrievať seba aj okolie).
  Všetky materiály, takéto jednoduché ako voda, sklo, GrOx majú svoju vibračnú frekvenciu.
  Spustia zodpovedajúcu pre GrOx frekvenciu, molekuly GrOx začnú vibrovať a rezať v tele všetky bunky, v ktorých sa nachádzajú.
  Masívne vnútorné krvácanie. Všade, kde spustia 5G siete a pre GrOx potrebnú frekvenciu.
  Dokonalý “Marburg” – krvácavá horúčka.
  Nová pandémia – goyim budú umierať na vnútorné krvácanie, nazvané novým Marburgom

  Všetko ostatné je bezvýznamné divadlo:
  Biden – senilný šašek
  Trump – šašek
  Putin – ročidov vyššie postavený sluha, rozhodca medzi židovskými (akože “ruskými”) oligarchickými klanmi, superoligarcha omnoho bohatší ako ďalší šašek/malý nízkopostavený sluha Gates (a podobní).
  čert ako ďábel
  vojna UA – divadlo pre goyim
  Čína vs USA – divadlo pre goyim
  Sev. Kórea – divadlo pre goyim
  Taiwan – divadlo pre goyim
  voľby USA – divadlo pre všetkých goyim
  voľby Rusko – divadlo pre ruských goyim
  podpora Putina ruskými goyim – divadlo pre ruských goyim
  voľby ČR alebo SK – divadlo pre miestnych goyim

  REALITA, KTORÚ SKRÝVAJÚ – 5,3 MILIARDY VAKCINOVANÝCH GOYIM – väčšinou vakcinovaných bezduchých BioRobotov, ktorých je na planéte min. 70% takzvaného “obyvateľstva”

  Ale keď ten ročild vakcinuje bezduchých BioRobotov, možno chce pomôcť bytostiam, ktoré sú na tejto planéte v škole, prechádzajú vzdelávacím vývojom svojho potenciálu.
  Problém je v tom, že sa dalo vaxovať asi aj dosť bytostí s dušou – tak neurobia konečnú skúšku, lebo nepochopili, že sú v škole

  • VIDEO: Novinár Martin Daňo nachytal „nezávislú“ sudkyňu ŠTS Záleskú a „nezávislú“ redaktorku Denníka N Tódovú na spoločnej dovolenke v tatranskom hoteli, v ktorom obe spali na jednej izbe
   https://www.infovojna.bz/article/video-novinar-martin-dano-nachytal-nezavislu-sudkynu-sts-zalesku-a-nezavislu-redaktorku-dennika-n-todovu-na-spolocnej-dovolenke-v-tatranskom-hoteli-v-ktorom-obe-spali-na-jednej-izbe

  • Jak k tomu přijdou malé děti,které ti Covid fanatici naočkovali?
   Ale třeba už to kdysi zkusili.Dřív běhalo hodně bezprizorních dětí po ulici.Ty sirotčince byly obrovské.Prý vozili děti do Ameriky na práci do továren.Kde byli rodiče,příbuzní ?
   Co když rodiče také byli oběti nějaké očkovací kampaně?
   Dřív vylidňovali území pomocí svatého křtu.Kdo se nechtěl stát křesťanem,tak šel pod meč.

  • Israismael

   Prečo sa toto všetko muselo stať ľuďom že sa dali nachytať vakcinami ?
   Lebo nevedeli rozlíšiť čo je dobré a čo môže byť zle !!!..zjednodušene povedané približne toľko ľudí sveta ,čo stále píšem, že je to cca 80% ľudí tejto planéty, nemajú znalosti ako sa brániť temnu a sú s ním poväčšinou nevedomky spojenī svojím vnútrom a rozumom , a tým pádom nemôžu sa mu brániť..preto prijali vakcíny!!! a tu vôbec neobstojí výhovorka že musel /musela som kvôli práci a pod..Ak raz človek vie rozlišovať tak by to nikdy nemohol neprijal tu vax do tela za žiadnych okolností (teraz nie som múdry ako by si ktosi myslel ale to je fakt) ….a to ešte príde o chvíľu ďalšia vec ,keď sa budú musieť ľudia rozhodnúť pre mikro čip ,ktorý bude zahrnovať všetky bimetricke údaje o človeku a bude natlacany ľuďom namiesto aplikácie v mobile ..Mobil bude považovaný ako vec ktorú môžete stratiť alebo že nebude trebárs signál a tak budú natlacat čip, ktorý má byť ako úplne bezpečná a zabezpečená vec …Až na to že bude zasahovať do všetkých životných činnosti človeka ,pretože manipulátori ludstva môžu ešte časom sledovať aj vaše myšlienkove pochody a pod

   • Israismael

    Títo strašni ľudia technokrati a lichvari sveta majú obrovskú moc cez nové technológie ktoré neustále inovuju …Treba ovsem pochopiť že oni ich majú už na vysokej úrovni a oni nás tými technológiami dostanú do obrovskej pasce ,z ktorej pravdepodobne nebude úniku ..ALE NEDAJTE SI PECAT TEMNA NA RUKU SLEBO CELO …(Jedna pečať už išla cez vakcíny ale ešte to nemusela byť tá hlavná 666..)
    Preto musí prísť niečo alebo NIEKTO kto im tie technológie zničí ,aby sa mohol zachrániť človek ako taký na tejto Zemi ..Pochopme už konečne, že ten zásah musí prísť , je aj písaný a avizovaný aj v biblii aj Vo svetle Pravdy ,ale čaká sa ešte má to koľko ešte sa môže ešte dostať z tých temnôt a oslobodiť sa ..lebo zásahom už skončí možnosť oslobodenia …Nie je pravda že každy môže byť zachránený v čase najväčšej búrky ktorá ma prísť na svet..každý to musí urobiť sam a vopred kým neskončí doba milosti a to ešte pred tou obrovskou búrkou (očistou)…

    • Gabčík a Kubiš! Od roku 1945 tu neexistuje človek ochotný sa obetovať! Mašínovci sa prestrieľali. Na tom ONI stavajú! Takže hľadá sa 20 chlapov ochotných sa obetovať!

    • Israismael

     Oprava: čaká sa na to ,že koľko ľudí sa ešte bude môcť zachrániť poznaním a tým dostať sa z temných stavov ,ktoré si naakumuloval človek na seba samého …zásahom z hora bude možnosť oslobodiť sa UKONČENÁ ..Potom už bude všetko rozhodnuté o každom jednom človeku či sa zapredal temnu alebo oslobodil sa vcastnym poznaním od neho!!! Preto už mnohí dnes píšu a hovoria( čo su znali tých veci),že aby ľudia zobrali posledné zvyšky pozemských síl a spoznali to temno a vyšli z neho lebo deň D je na dosah …Keď bude po všetkom,potom už bude pozde hľadať Pravdy aké sú skutočné a nie také ako ich zaplietli(často aj schválne aby ľudia nič nespoznali ) ľudské spolky v cirkvách ,sektach a pod ..každá jedna cirkev sekta spolky budú zásahom zničené ,keď nebudú spĺňať božiu vôľu ..a to dnes nie je napr ani jedna cirkev ktorá by správne v živom Slove Pána vyučovala pozemských ľudí..ANI JEDNA ..Dobre počujete ani JEDNA…Všade sú nejaké pokriveniny ,ktoré odvádzajú ľudí od Pravdy Najvyššieho !!!

 11. Hned po vojne na Ua, cakajte plandemiu 2..

  • Už Nový Čas na tom pracuje…

  • Marek Košice

   A ten, kto uverí (bude ju považovať za reálnu) aj plandémii číslo dva, ten by mal byť odstránený z dôvodu, aby nenarobil veľa škody… V NORMÁLNOM SVETE PLNOM ZDRAVÉHO ROZUMU. Lenže v takom my nežijeme.

 12. Je to jen obraz jednání a konání – Uměle vytvořit problém a pak s velkým halasem situaci neřešit…

  Tento scénář je nedílnou součástí depopulace, na níž se s fanatickou horlivostí všichni podílí i proto, že musejí chtít a to i za vydatné pomocí všudypřítomné sugesce a pak se strašně diví.

  Etalonem proto je m. j. film Jsou mezi námi. Ten řadu těchto praktik krásně demonstruje..

 13. Včera v noci som si pozrela 2-hod. nemecký film s názvom – V RAJI – a síce, kam je až schopná spoločnosť – s vysoko rozvinutou, (možno – mimozemskou a možno ani nie) – biotechnológiou zájsť, čo sa týka Života človeka. Doteraz nám je známy medzinárodný obchod s drogami, ľudskými orgánmi, deťmi pre pedofilov i kvôli adrenochromu, s ľuďmi ako otrokmi, žien na prostitúciu, atď.

  Tento nový film z r. 2023 je o tom, že ak máš finančné dlhy a na krku exekútora, tak Ti táto výskumno-vývojová spoločnosť (aeon) podľa výšky Tvojho dlhu, môže v rámci jeho splatenia a vynulovania debetu – doslova a do písmena – technologicky „vysať“ i 40 rokov života.
  To znamená že z 30-ročnej ženy, ktorá sa pripravuje na založenie si vlastnej rodiny s partnerom, „vyrobí“ bio-mašina v priebehu 2 dní, ženu 70-ročnú a v prípade bio-kompatibility, obdarovaný(á) zas môže o 40 rokov omladnúť.. Proste – tzv. prenos Času, alias – krádež veľkej časti života ľudí – natvrdo – za prachy.
  Týchto 40 rokov ženy – dĺžničky za zhorený komfortný byt na pôžičku, stál v DE – 2,5 mln EUR, čo je pre nejakého kapitalistického oligarchu – zbohatlíka toľko, čo pre priemerne zarábajúceho človeka – 2,5 tis. EUR. Takže takúto „omladzovaciu kúru“ nemá problém si zaplatiť a akoby – „donekonečna“ – si tu predlžovať svoj život.

  A ešte jedna poznámka. Tá žena, ktorá podpisovala Zmluvu s Bankou o pôžičke na byt, sama a dobrovoľne (nasilu) dala do „Zástavy“ svoj vlastný život (napr. namiesto nehnuteľnosti). Znovu – ako pri vakcinácii 21, tak i v tomto prípade to bola jej hlúposť, nezodpovednosť, podcenenie situácie atď. A podpis Diablovi – sa nevypláca!!

  Film je síce označený ako vedecko-fantastický (sci-fi), ale ja ho vidím skôr ako tvrdo – dystopický.

  P.S. Starý 100-ročný Soroš, Kissinger si dnes lietajú v pohode z USA do Číny a rokujú akože o „Svetovom mieri“. Kto vie, aké rôzne bio-technológie (okrem adrenochromu) hlavne títo anglo-saskí svetoví satanáši používajú a aké reálne „sci-fi“- vynálezy a technológie proti ľudstvu, majú pripravené v šuplíku..

  Zdroj:
  https://filmycesky.cz/online_filmy/v-raji/

  • No – musíme ich začať loviť! Kukni! Ja mám v 17., 18. IQ 132. Dobre – niečo som si prepil, ale niečo som aj časom získal. Takže aj z vojenčiny mám dispozície týchto zmrdov začať loviť. A my ich musíme začať loviť! Je to škodná! Tu ide len o to rozhodnutie – poďme na to!

   Táto spoločnosť je dystopická, pretože je paralyzovaná! Táto spoločnosť – ak chce prežiť – sa musí rozhodnúť KONAŤ!

   • Konec času pohanů

    Ale kdepak, jen ať se to zlo pořádně rozmnoží přesně tak, je to popisuje bible. Pořád byste chtěli někam uhýbat ale díky takovým jako vy by se nikdy ten boží plán nestal. Označení znamením šelmy na čelo nebo na ruku se musí stát a pokud někdo bude brzdit vývoj tím, že bude vyvražďovat ty blbečky kteří za tím stojí, tak se nikdy boží plán nestane. Z toho důvodu bys byl vlastně odpůrcem božího plánu a někdo by tě uklidil. Dokonce i ten, který brání aby zlo propuklo bude odstraněn a proběhne velké soužení které je určeno na ty kteří neposlouchají dobrou zprávu o našem pánu Ježíši a na ty, kteří spolupracují s velkým babylonem, falešným náboženstvím světa. Samozřejmě jsou v tom hlavně ti nevěřící kteří Boha pohanili.

    • Vy máte fatalistický prístup. Ak by bolo v Biblii napísané, že máte zomrieť, tak by ste asi dobrovoľne zomreli a ani sa nebránili. S tým nemôžeme súhlasiť, lebo to by bolo popretie slobodnej vôle.

    • Marek Košice

     Konec času pohanů : Takže si vlastne dokázal, že Biblia prežila iné, pre svoju „nebezpečnosť pre systém“ dávno spálené knihy z dôvodu, aby zmanipulovala ľudstva k tomu PODDAŤ SA Satanovi.
     Poučenie : nezaoberať sa Bibliou, pretože je to Satan prezlečený za Boha.

     • Israismael

      A preto je potrebné zaoberať sa Svetlou Pravdou ,ktorá je už dávno,a to skoro 100 rokov na tejto Zemi ,aby sa odstránil vmiešaný ,,KUKOL“= to čo do nej do biblie vmiesali Satanovy služobníci !..
      Ako môžeš povedať že biblia sa pálila iba preto, že to bolo kvôli Satanovy? Veď práve naopak pálila sa preto, aby sa ľudia nemohli dostať k PRAVDE, lebo to ohrozovalo moc cirkvy ,moc ľudí, ktorí ovládali ludi a ešte ovládajú dodnes !..Chces povedať že starí proroci boli všetko Satanovy služobníci ,sám satan? .sám Ježiš bol v biblii satan v novom zákone?…Sa zobuď ..Ty si to vysvetľujem podľa svojho lebo vidíš ako sa dnes správajú napr katolíci..V Tom máš síce pravdu ,že mnoho ľudí sa vyvíjalo a vyvíja na Zemi špatne pod vplyvom náboženstiev ,ale to je len ich chyba žiaľ ,že nehľadajú svetlu Pravdu,a nevedia vylúčiť nepravdy ..Ale vyzývať aby ľudia ignorovali bibliu je riadne OPOVAZLIVE…Ignorovať majú len to čo je v biblii kukolom ,ale to musia skúmať vlastným rozumom ,aby to spoznali ..a k tomu je pomocné dielo Vo svetle Pravdy ,kde je už ten KUKOL satana vylúčený aj z biblie ..Pretože to všetko navazuje na pôsobenie Ježiša na Zemi akurát že je to všetko ošetrené a osvetlené tak, aby to bolo správne v Pravde Najvyššieho Slova pre pochopenie nás pozemských ľudí …

 14. Jednoduchá

  ….vďaka za infor- ….

 15. Slanym ukrajinskym vedcum
  SE VE SPOLUPRACI S US DARY A SPOLUPRACI OPET PODARILO
  VYVINOUT NOVE COVID 2023
  PRY S .OZNYMI MUTACEMA ABY
  BIG PHARMA MELA Zjistene povinne vakcinace na dalsi desetileti
  Nakonec I terroristicke vojny jsou nosatcu dobrybusiness

  Redakce opetvymazete
  Z. Slava SLOVANUM
  MUXEME BUT SVETOVA supersila

  Mnoho zemi se jiz dostava z imperialistickeho zotroceni Anglie
  JIZNI AFRIKA az zubozene Barbados Jamaica Australia novy zeland
  Proto asi maly syn prince Harry ho se stane Britskym kralem pod REGENTEM az do veku kralovani
  Jak take predpovida Nostradamus

 16. Dobra zprava jestli se nam podari dostat ze svetoveho terroru nosatcu
  MUZE NASTAT ZLATE MILENIUM LIDSTVA ZBAVME SE KORUPCNICH VLAD TUNELARU
  TISKARU BEZCENNYCH PAPIRKU
  USD….

Pridajte komentár

*