Dr. Fuellmich: Najnovšia bombová správa o vakcínach zničí celý farma priemysel


Print Friendly, PDF & Email

(Kevin Hughes, Natural News) Špičkový medzinárodný právnik Dr. Reiner Fuellmich povedal 31. decembra že najnovšia „bombová správa“ o vakcínach proti Covid-19 zničí veľké farmaceutické spoločnosti, ktoré počas pandémie hrabú miliardy dolárov.

Vo videu uvedenom kanálom OVAL Media Prevent Gobal Genocide a ktoré sa dá vidieť na stránke Brighteon.comhovoril Fuellmich s Dr. Wolfgangom Wodargom o najnovších prevratných zisteniach výskumníka Craiga Paardekoopera z londýnskej Kingstonovej univerzity.

Šarže vakcíny označené podľa rôznej toxicity

Podľa Wodarga, nemeckého lekára a epidemiológa, špecializujúceho sa na pľúcne ochorenia a environmentálnu medicínu, Systém nahlasovania nežiaducich účinkov vakcín (VAERS) dokazuje, že šarže sú označované postupne podľa rôznej toxicity.

Dodal, že to teraz bolo štatisticky znázornené grafom a dokáže to, že rôzni výrobcovia covidových vakcín (Pfizer, Moderna a Johnson&Johnsos) pracujú koordinovane so zámerom úmyselne zabíjať a mrzačiť ľudí, ktorí sa dávajú očkovať ich vakcínami.

„Nie sú to očkovania. Nie je pravda, že v každej injekcii sa nachádza rovnaká látka. A máme veľmi silný dôkaz pri šaržiach, že sú rozdielne, inak utvárané, majú rozdielny účinok,“ vysvetlil Wodarg.

Wodarg sa zmienil o zásielkach a šaržiach v USA, kde neboli žiadne prípady úmrtí, zatiaľ čo pri iných šaržiach sa preukázalo umieranie mnohých ľudí.

Vysvetlil, že u niektorých šarží môžete vidieť, že sa niečo deje a to sú prípady, keď vidíme prípady toxicity prejavujúce sa úmrtiami. Nemecký lekár dodal, že strašnú akumuláciu prípadov majú v istých šaržiach vakcíny od spoločností Pfizer a Johnson&Johnson.

Fuellmich upozornil, že akonáhle je dokázaný „zámer“, neexistuje žiadna imunita ani právna ochrana pre nikoho, ani pre žiadnu organizáciu, kto sa angažuje v týchto zločinoch proti ľudskosti.

„Keď si pozriete súhrn dôkazov, sú viac než dostatočné. Celkom nedávne vyhlásenie [bývalého vicepezidenta Pfizeru] Dr. Mikea Yeadona presne ukazuje, ako tieto rôzne šarže využívajú na experiment v experimente v snahe zistiť, aký druh dávkovania je potrebný na zabitie a mrzačenie ľudí,“ povedal Fuellmich, ktorý úspešne žaloval veľké spoločnosti ako sú Volkswagen a Deutsche Bank.

„A je to nesporný dôkaz úkladnosti a keď máte úklad, tak už pre nikoho žiadna imunita neexistuje. Dokonca ani Spojených štátoch (a samozrejme, ani u nás v Európe).“

Graf zobrazujúci počet hlásení podľa šarží

Na nasledujúcom grafe môžete vidieť, koľko bolo prijatých hlásení nežiaducich účinkov po očkovaní pre jednotlivé šarže vakcíny:

Podľa správ jedna šarža zvyčajne obsahuje približne 1000 liekoviek, čo je zhruba 6000 dávok vakcíny.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Kým u chrípkovej vakcíny bolo voči jednej šarži prijatých maximálne 26 hlásení, u vakcíny Pfizer proti Covid-19 bolo voči jednej šarži prijatých najviac až 3563 hlásení. A takýchto šarží s tisíckami hlásení je pri Pfizeri viacero.

Situácia u vakcín od Moderny nie je o nič lepšia.

Vakcíny vyrobené na zámerné masové zabíjanie ľudí

Podľa Wodarga boli vakcíny plánovaným záhadným experimentom a boli vyrobené na zámerné masové zabitie ľudí.

Fuellmich dodal, že sa tak dialo vďaka koordinovanému úsiliu a synchronizovaným spôsobom pod vedením Pfizeru, nasledovaným spoločnosťami Moderna a Johnson & Johnson. Uviedol, že všetky tieto farmaceutické spoločnosti o tomto hromadnom sériovom zabíjaní vedeli.

„Toto je právny problém. Tento graf však ktorémukoľvek právnikovi na tomto svete preukázanie úmyslu veľmi uľahčuje. Z týchto grafov vyplýva nesporný záver,“ povedal Fuellmich.

„Viete dokázať úmysel. Vo vzájomnej koordinácii zámerne používajú rôzne dávkovania tak, aby si navzájom neprekážali v snahe zistiť, čo najlepšie zabíja alebo mrzačí.“

Dr. Sam White, lekár zo Spojeného kráľovstva, ktorého v júni 2021 suspendovala Národná zdravotná služba (NHS) za vyslovenie obáv ohľadom bezpečnosti očkovania proti covidu, povedal, že všetko sa dialo kvôli utajeniu skutočných čísel a že systémy nahlasovania neboli nikdy stavané na súčasné klinické testovanie miliónov či dokonca miliárd ľudí.

„Keď vieme dokázať zločinný zámer, či dokonca neospravedlniteľnú nedbanlivosť a zabitie, môže sa ľahko stať, že tí, ktorí boli poškodení, alebo prišli o niekoho blízkeho, môžu naozaj dostať nejakú kompenzáciu,“ uviedol White.

„Momentálne je to vo Veľkej Británii a na celom svete v podstate nemožné. A takto je to s vakcínami už veľmi, veľmi dlho. Je takmer neuveriteľné, že existuje nejaký druh synchronizovaného zlomyseľného úsilia.“

Zistenia môžu byť pre farmaceutický priemysel zničujúce

Fuellmich vyhlásil, že zistenia budú mať nesmierne právne dopady, keď sa dokáže, že vakcíny boli úmyselne a zámerne vyrobené na to, aby škodili ľuďom.

„Musíte vyvodiť právny záver a tým právnym záverom je zámer (úmysel). A z toho môžete dostať trestné náhrady škôd. Môžete ísť až do 21-násobku skutočného poškodenia, ktoré sa pripočítava k skutočnému poškodeniou.

Povedal by som, že v týchto prípadoch môžete ísť až do tisícnásobkov, lebo títo ľudia sú tak vážne poškodení. Podľa mňa to bude stačiť na zničenie celého farmaceutického priemyslu,“ uzavrel Fuellmich.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroje: RightsFreedoms, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pochybujem. Pre farmaceutický priemysel by bolo naozaj zničujúce keby ho znárodnili ale veselo snívajte.

 2. „…zistenia budú mať nesmierne právne dopady, keď sa dokáže, že vakcíny boli úmyselne a zámerne vyrobené na to, aby škodili ľuďom.“
  Chcem vidieť odvahu toho sudcu, ktorý o tom rozhodne.

 3. Nebojte sa ujo Gates už má pripravenú alternatívu b)

  Bill Gates upozornil na strašiaka budúcich vírusov, ktoré by mohli byť smrteľnejšie ako Covid-19, a povedal, že bohaté krajiny by mali zvýšiť financovanie vakcín, aby sa pripravili na potenciálne katastrofické prepuknutia. Spoluzakladateľ Microsoftu sa vyjadril pri ohlásení nového prísľubu 150 miliónov dolárov od Nadácie Billa a Melindy Gatesových ku koalícii pre inovácie v pripravenosti na epidémiu (CEPI).
  Poznamenal, že zatiaľ čo varianty Delta a Omicron Covid-19 patrili medzi najprenosnejšie vírusy, aké kedy videl, svet by mohol zasiahnuť virulentnejší patogén, ktorý by zabil oveľa viac ľudí. Investovaním do výskumu vakcín a výrobných kapacít, aby sa zabezpečilo, že budúce očkovania budú rýchlo dostupné po celom svete,aby sa vlády mohli pripraviť na potlačenie budúcich epidémií, povedal Gates.
  zdroj disclosure.it

  • Tak to je viacmenej isté, že niektoré ďalšie biologické zbrane v Gatesových laboratoriách sú neporovnateľne smrtiace než čo je teraz. Kovid bola len taká predohra resp. test, ako ľudstvo zareaguje a do akej miery sa nechá vystrašiť a bežať na vax. Kill Gates prednedávnom sám predpovedal, že príde pandémia pravých kiahní. A to len potom vypukne panika, 10x väčšia v porovnaní s koronou.
   Keď k tomu pripočítame pád finančných trhov a bánk, kybernetické útoky, blackouty, tak sa naozaj máme na čo „tešiť“ tento a nasledúce roky. Great reset v plnom prúde… 🙁

   • Sú tu ešte aj iné sily – kozmické! Aj ako mocensky konkurenčné. Pokiaľ budeš na situ nazerať ako vojak zo zákopu – budeš mať len strach!

    Fiktívna sekvencia nového hollywoodskeho thrilleru o Slovensku – klapka 696!
    „Ako sa Čaputová priplietla do prestrelky medzi ochrankármi!“

    Jacqueline Avant’s fatal shooting may not have been …
    [Prehľadávať doménu news.yahoo.com] https://news.yahoo.com › music-executive-clarence-avant-wife-181507107.html
    According to TMZ, the incident occurred at the couple’s residence in Trousdale Estates, an affluent neighborhood near Beverly Hills. Police do not believe that the fatal shooting that left Jacqueline Avant dead was a „random attack.“. Beverly Hills police officials held a press conference on Wednesday to offer an update on the tragedy that has stunned Hollywood and those closest to the …

 4. Lovci hlav – Dráma, krimi, thriller (2011) CZ dabing.mp4
  https://ulozto.net/file/uPvCkTCs7UXJ/lovci-hlav-drama-krimi-thriller-2011-cz-dabing-mp4#!ZGLkMwR2ATH5LwtjAwHlZGZ2AzWwL0cLIGqZomImqR40oQV1MN==
  ———————-
  Podarený nórsky thriller, v ktorom hrá významnú úlohu technológia sledovacích nanogélov, ktoré obsahujú milióny nano-vysielačov. A ktoré možno napríklad votrieť do vlasov! Takže nepochybujte o tom, čo obsahujú „vakcíny“ Total Control!

  Alebo smrtiaca ihla v sedadle auta – ako pripináčik s gumovým váčkom.

 5. Na iných alternatívnych ( „konšpiračných“) médiách sa človek dočíta, že farmaceutický priemysel dnes ovláda vlády jednotlivých krajín, či už priamo, alebo sprostredkovanie cez WHO a Európsku komisiu. Preto bude zaujímavé sledovať, ako sa podarí súdom zničiť covidovú mašinu, alebo vymôcť tak vysoké odškodné, ktoré by pharma-mafiu položilo na lopatky. Koniec koncov je známe, že práve Reganova administratíva posadila farmaceutické korporácie na koňa, keď BigPharma pohrozila, že nebude vyvíjať vakcíny, ak bude musieť niesť následky za ich nežiadúce účinky. Prezident podpísal. Pravda, netušil, čo to prinesie (ako sa to zneužije) v 20 rokoch 21. storočia.

  • Velka pravda,bol to ten „slavny“ Reagan,co sme ho vsetci zboznovali,tiez zvysil Dane,prepustil mentalne chorych,z blaznivcov na ulice ,spravil ammestiu

 6. Parafrázujem – „Najnovšia bombová správa o CTE zničí celý NFL priemysel“ – ???

  „Július
  21/01/2022 at 15:02
  xko :
  Creutzfeldt–Jakob disease (CJD) – priónové ochorenie, ktoré sposobí, že človek pred smrťou stratí rozum je jedným z oficiálnych vedľajších a a priznaných účinkov „vakcín“ mRNA….
  Takže to, čo sa píše v článku je za nejaký čas kľudne reálne…Nezabúdaj, že génový jed, to nie je davová psychóza, ale tvrdá realita a tvrdý fakt, z ktorého sa človek nedostane na psychologickom sedení…“
  ———————————-
  Dobre. Vieme že – mRNA technológia bola vyvinutá spočiatku ako messenger cieliaci lieky-jedy priamo do rakovinových buniek a – ako messenger schopný prekonať hematoencefalitickú membránu a dopraviť tak do pacientov trpiacich poruchami mozgu konkrétne medikamenty!

  Teda – ak je mRNA schopná prekonať hematoencefalitickú membránu – prečo má niesť práve spike proteíny, ktoré Dr.Fleming definuje ako prióny? Leda – že môžu, a teda zrejme aj majú spôsobiť priónové ochorenie mozgu!

  Čo sú to prióny? Snažili sa nás prresvedčiť, že ide o organizmy menšie ako vírusy! Prežijú aj 130 st.C – pokiaľ ich neuvaríte pri vysokom tlaku v autokláve /papiňák na technické účely/! Super odolné bielkoviny! Bežné živé – naturálne bielkoviny denaturujú pri 42 st.C – o tom je aj možné poškodenie mozgu vysokou horúčkou.

  Lenže priony sú neživé – denaturované bielkoviny – denaturované organizmom preto, pretože sú ako poškodené tehly z búračky bielkovinových štruktúr a granulátov hojaceho sa tkaniva pre organizmus znovu nepoužiteľné, a organizmus ich nevníma ako cudzie bielkoviny votrelcov – a tak ich ukladá „pre prípad“.
  Lebo tento denaturovaný bordel v kvalite teflónu nedokážu zlikvidovať ani spriaznené baktérie a makrofágy. Ak sú vírusy vrecia s odpadom – toto sú vrecia s nebezpečným odpadom!

  Kto nemá stále predstavu – predstavte si nestráviteľný kazeín /rohovina/ v mlieku – ako sa z neho postupnou denaturáciou vyrábajú – gombíky a úchyty na skrinky a hrebene!

  Teraz inak.
  Najnovšia bombová správa o CTE zničí celý NFL priemysel!
  Diagnoza Sampion CZ dabing 2015 Concussion.avi
  https://ulozto.net/file/fwm1nx80cfMx/diagnoza-sampion-cz-dabing-2015-concussion-avi#!ZGMuLwR2ZGyxAwqvAGDlBGHkZ2IyBKuAMzAUMGERBRSyG2D5AD==

  CTE = chronická traumatická encefalopatia = patologický stav! ???
  Super príbeh o objave choroby z povolania z tisícov poranení mozgu u profesionálnych hráčov amerického futbalu – „ktorý v nedeľu vyprázdňuje kostoly v USA“!
  NFL je miliardová korporácia – „ktorá živí státisíce ľudí a kopec odvetví“!

  A teraz sa tomuto postavte – objavením priónového ochorenia, kvôli ktorému je až 28% hráčov NFL odsúdených zomrieť v šialenstve a biede a skončiť samovraždou po tom, čo najprv zdevastujú vlastné rodiny! Presvedčte američanov, že američanov zabíja americký futbal! Príbeh top patológa-objavitela z Nigérie so zelenou kartou, ktorý sa tomuto „národnému“ kolosu a jeho manažúrom, neurológom, právnikom, dezinformátorom a vymáhačom postavil za cenu zničenia jeho vlastnej kariéry, rodiny a života – hrá ho Will Smith. Dej a záver neprezrádzam.
  „Boh jednoznačne nestvoril človeka pre americký futbal!“ – qui bono?!
  —————————
  Poznámka – americký futbal koncom 90-tych hral aj môj syn – skončil po otrase mozgu a zlomenej krčnej chrbtice po tom, čo ho vonku zoťal o 30 kg ťažší buldozér.
  A veruže má svoje záchvaty agresivity – ak keď to hral len pár rokov.Tak si predstavte, čo ľuďom spravia z mozgu spike prióny a grafénové žiletky z „vakcín“!

  • Miroslav Čižmár

   Futbal nie je šport, ale rituál. Futbalové ihrisko má rozmery zlatého rezu. Počet hráčov je symbolický. Majovia obetovali hráčov, ktorí neskórovali.

  • Ahoj. Môžeš napísať viac o priónoch alebo o technológiách ktoré tu opisuješ?

 7. Miroslav Čižmár

  Nezdá sa mi také jednoznačné dokázať tým úmysel. Vec sa môže otočiť aj naopak, že nehľadali dávku, ktorá zabíja, ale dávku, ktorá je ešte bezpečná. V tom prípade by tam nebol úmysel zabíjať.

  • Diablov advokát?

   • Miroslav Čižmár

    Paragrafy sa dajú všelijako pokrútiť.

   • Miroslav Čižmár

    Spomeň si ako odpovedal Kaliňák na nepríjemné otázky novinárov. „Možno máte pravdu, ale nespomínam si.“ Rovnako odpovedali aj vo filme Vlk z wall streetu makléri na otázky FBI. „Neviem, nespomínam si. Mám okno.“ Keď človek tvrdí, že si nespomína, je ťažké mu dokázať úmysel. Bez dokázania úmyslu je nemožné ich žalovať. Takto sa mohol brániť aj Kotleba v kauze šekov, ale Kotleba rád zo seba ro
    bí mučeníka, aby rozdeľoval národné sily. Kotleba je diablov sluha a Sulík je ten diabol.

  • Lenže aj podávanie dávky, o ktorej neviem či zabíja alebo nie, je stále zabitie, pretože vedeli alebo mali vedieť, že to tak môže dopadnúť.

   Úmysel by bol tiež vtedy, ak by sa neskôr zistilo, že podávali smrteľné dávky, hoci už z predošlého testovania vedeli, že tie dávky sú smrteľné.

 8. Svetielko z Anglicka 🙂

  Opatrenia Anglicka v rámci plánu B sa majú skončiť od budúceho štvrtka, pričom povinné zahaľovanie tváre na verejných miestach a pasy Covid sa rušia, oznámil Boris Johnson.
  Ľuďom by sa už neodporúčalo pracovať z domu a svoj návrat do kancelárií by mali prediskutovať so zamestnávateľmi;
  Tvárové masky už nebudú povinné, aj keď sa ľuďom stále odporúča nosiť prikrývky v uzavretých alebo preplnených priestoroch a pri stretnutí s cudzími ľuďmi;
  Od štvrtka už žiaci stredných škôl nebudú musieť v triedach nosiť rúška a vládne pokyny o ich používaní v spoločných priestoroch budú „v krátkom čase“ odstránené.

 9. Tak toto už je fakt komické, aby sa celé lietadlo vrátilo kvôli tomu, aby vyhodilo z lietadla pasažierku, ktorá si odmietla dať ruško/respirator 😀 😀

  Boeing 777 so 143 ľuďmi (129 pasažierov a 14 členov posádky) preletel približne 500 míľ od Floridy, kým prerušil svoju trasu na Heathrow a otočil sa späť. Lietadlo American Airlines letiace z Miami do Londýna sa muselo vrátiť späť do USA kvôli rušivému pasažierovi, ktorý „odmietol splniť mandát federálnej masky“, uviedla manažérka korporátnej komunikácie leteckej spoločnosti Laura Masvidal.
  Cestujúcu bez masky, ktorá spôsobila celé utrpenie, opísala CBS Miami ako štyridsiatničku. Bola eskortovaná z lietadla, ale doteraz ju polícia neobvinila. Údajne však bola zaradená do interného neletového zoznamu spoločnosti až do ďalšieho vyšetrovania.
  zdroj disclosure.it

 10. Neviete niekto čo sú toto za čipy?

  Neuralink, americká neurotechnologická firma spoluzaložená miliardárskym podnikateľom Elonom Muskom, začala s náborom kľúčových zamestnancov na vykonávanie jej klinických skúšok, čo signalizuje, že sa blíži k začatiu testovania svojich mozgových implantátov na ľuďoch.

  Musk minulý mesiac povedal, že očakáva, že mozgové čipy Neuralink budú implantované ľuďom niekedy v roku 2022, pričom čaká na schválenie plánov testovania americkým Úradom pre kontrolu potravín a liečiv (FDA).
  zdroj disclosure.it

 11. vlastimila

  To je hroza !! Ale ja som v takom veku ze uz ani krem na ksicht v mojej vekovej kategorii nevyrabaju….

  • vsak si krasna svojou mladostou,ziadne chemikalie na plet nepotrebujes,umyvaj si tvar kazde rano vlastnym mocom a papkaj CQ10,(vela drahych kosmetic pouziva moc)

 12. kdo má PENÍZE má i MOC. Takže pochybuji, že farmakologické firmy někdo zničí! Nemá čím a kromě u nich stojí vlády států, slobodozedníků a dalších všiváků v anonymitě. Jak už bylo napsáno, snívejte, není to škodlivé, ale neopovažte se probudit, protože to bude poslední ve Vašem životě.

 13. …možno tá letuška mala len 1 padák, čo ak by aj ju ,,bolo stiahlo“ vonku? :-(…:-),,.

 14. Záver? Môžeme očakávať to, čo povedal zvrhlý primitív Bill Gates s úsmevom na tvári, že čoskoro príde vďaka „bilogickým teroristom“ oveľa nebezpečnejší vírus, ktorý zabije oveľa viac ľudí a bude sa šíriť letecky. Takže sa už pripravujú na ďalšiu etapu, predpokladám schválenú na nedávnom sabate v Davos, aby týmto novým vírus, asi to budú čierne kiahne – zahladili svoje stopy ohľadom „vakcín“ a všetko hodili na čierne kiahne (pokiaľ to nehodia na atómovú vojnu a jej následky, ktorá tu tiež reálne hrozí). Omikron, ktorý je skoro neškodný ukončuje covid, takže je už „dohodnuté“, že vlády začnú po jari naplno uvoľňovať obmedzenia. Šéf OSN sa vyjadril, že treba otvoriť naplno leteckú dopravu, lebo ona, vraj vôbec nepomáha v boji s vírusmi… Šéf WHO zase naznačil a povedal, že omikromom sa toto ešte nekončí ! Takže čoskoro nás zasiahne, predpokladám počas letného dovolenkového obdobia alebo po ňom skutočná smrtiaca epidémia !!! Či to príde z Ukrajiny, kde USA pripravuje s NATO chemickú provokáciu alebo to dovlečú naši nenásytní očkovaní dovolenkári, to sa asi žiaľ čoskoro dozvieme. Každopádne karty sú rozdané a hromadné akcie každého druhu budú výnimočne nebezpečné ! Zaujímavé je však aj to, že v zjaveniach Panny Márie toto všetko je… pokiaľ ste ich čítali a poznáte ich. Len toľko môj skromný postreh a názor, s ktorým samozrejme nemusíte súhlasiť. Pekný víkend !

 15. Poznámka: Hádajte, kto bude mať najväčší problém s čiernymi kiahňami, kto má úplne v prdeli vrodenú imunitu? Ostatní budeme musieť byť tiež veľmi opatrní, lebo čierne kiahne sú mimoriadne nákazlivé a nebezpečné. Bolo by super, keby sa redakcii podarilo zverejniť nejaký článok, ako sa pripraviť (z pohľadu zvýšenia imunity, zabezpečenia hygieny, liekov a pod.) a brániť nadchádzajúcej epidémii, lebo to už nebude žiadna pandémia či plandémia a životu nebezpečná epidémia veľkých rozmerov !!!

  • P.s.: Do tohto zapadá aj ten monitorovací systém pre nakazených, čo tak Naď chcel zamlčovať… ale Kotleba s Mazurekom mu na to prišli… Pamätáte sa?

  • Miroslav Čižmár

   Kiahne sú nebezpečné aj vtom, že spôsobujú neplodnosť u mužov. Možno to je cieľ.

   • ano,vsetko co propaguju,ci je to Tranhumanizmus,Tran,Lezbianism,Homosexualita,a ine perversie,vsetci tito sa NEROZMNOZUJU

  • Ja som to uz uhadol,cim viac pichnuti,tym viac cierne kiahne

 16. bože je to strašné a horšie je že ľudia tomu neveria,ani tí mladí ktorých sa to týka najviac

 17. COOP Jednota v ČR zavádza pre biorobotov bezhotovostné predajne Total Control!

  „Obchod otevře bankovní identita
  Vstup do obchodu bude podléhat dvojí identifikaci zákazníka, který musí mít zařízenou bankovní identitu a také speciální aplikaci v mobilním telefonu. Dveře se otevřou pomocí platební karty tak jako na pobočkách některých bank. Aplikace slouží hlavně ke spárování zákazníka s nákupním systémem. Prostor navíc střeží kamery.

  Podle statistik Ministerstva vnitra z prosince 2021 může bankovní identitu používat zatím více než 5,5 milionu lidí. K identifikaci na dálku byla dosud použita ve více než 4,4 milionu případech. V tom je zahrnuté opakované použití jedné identity. Ne všichni, kdo mohou bankovní identitu používat, ji totiž zatím využili.

  Dalšími technologiemi, kterými jsou nové obchody vybaveny, jsou samoobslužné pokladny, které po zaplacení odemknou zákazníkům východ.

  Při placení na samoobslužných pokladnách je v českých obchodech někdy v praxi problém a vyžadují asistenci. Jednu z potenciálních kolizí – prodej alkoholu dětem a mladistvým – odbourává bankovní identita, která garantuje věk 18 let.

  Další možné problémy při placení zpočátku Němčík nevyloučil, ale systém se podle něj bude postupně ladit. Řešit problémy zákazníků, kteří v noci nebudou moci zaplatit za nákup, by měl personál, vybavený vzdáleným přístupem ke správě systému včetně pokladny.“
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-byznys-trendy-analyzy-v-cesku-otevre-prodejna-budoucnosti-zakaznik-se-obslouzi-sam-i-v-noci-184968

  Viac o nanotechnológiách obsiahnutých vo vakcínach v druhej časti reláce. „Vakcinovaní“ ľudia sú už teraz živé vysielače, ktoré komunikujú vo vysokofrekvenčných pásmach Hig Tech.
  2022-01-21 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-01-21-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

 18. KOVIDBARÓN!

  ,,,a vy si myslíte,že napríklad taká čapútová má očkovanie ako sa to verejne toho času šírilo,že bola vraj očkovaná,,,,?? alebo niekto zo sulíkovcov že mám vpichy,,,koľký z vás leteli hneď pre vakcínu,len aby neprišli o svoje pohodlie a koľkí ešte prijali 200-300euro a tým vedome zadlžovalo túto krajinu,lebo už samotná motivácia-najatých vrahov zdravotníkov a ich vodcov pošahaných politikov a ozbrojené zložky veď ako ináč,ktorí podpisovali zmluvy a rozhadzovali peniaze kde sa len dalo,ktoré už nikdy táto krajina neuvidí a ktoré už len ťažko stihne táto upadajúca ekonomika dokompemnzovať,zadlžení ste na dva životy,,,,a vy si myslíte,že toto je nespravodlivé ak sa táto planéta očistí od prebytočných a nevyvitutých jedincov,ktorý túto planétu zjazvili a zdemolovali?? stavebníctvo,letecká doprava,lodná doprava,automobilový priemysel,,,,pochopte to a zmierte sa s tým,že tu fungujú aj najvyššie autority a oni majú právo tu niečo meniť a vy sa smiete tomu už iba prizerať. Pravdu ako tento svet skutočne funguje sa aj tak nikto nedozvie.

  • Prečo by nemali byť Z. Čaputová, B. Kollár, I. Matovič, R, Sulík a ďalší ústavní a vládni činitelia SR riadne zaočkovaní? Veď z hľadiska globálneho prediktora sú to viac-menej bezvýznamné figúrky na globálnej šachovnici, ktorých určite nebude zasväcovať do svojej stratégie. Analogicky, ako keby chcel mafián upozorňovať biele kone na to, čo má za lubom, a ako s nimi naloží, keď dosiahne svoj cieľ.

 19. Nech mi niekto vysvetli, čo by mali farmafirmy z toho, že by zomrela napr. miliarda zaočkovaných ľudí. Čím je na svete ľudí viac, tým majú farmafirmy väčší obrat a väčšie zisky!!! To vám potvrdí každý podnikateľ. A platí to aj naopak. Čiže farmafirmy a zdravotníctvo žijú zo živých chorých ľudí, nie z tých, čo ležia na cintorínoch! Nechápem, koho mohla napadnúť taká „múdrosť“, že títo chcú ľudí likvidovať. To sa prieči nielen zdravému rozumu, ale aj základným pravidlám ekonomiky. Naivní pisálkovia a čitatelia ich výtvorov by sa už mali konečne prebudiť.

  • Toto neriadia farma firmy, ale tí, čo sú nad nimi a vlastnia v podstate všetko. Oni už nerozmýšľajú v intenciách peňazí (ktorých majú toľko, koľko si natlačia), ale v intenciách moci, vlastníctva planéty a delenia sa o ňu s „neužitočnými žráčmi“, teda vami.

  • Wilhelm,asi ti este tecie kozie mliecko z papulky

 20. Suhlasim 100% s Redakciu

 21. Keď si taký múdry a rozhľadený, prezraď, kto sú tí, čo sú nad farmafirmami a vlastnia v podstate všetko? Dokonca si tlačia peniaze?! Čiže sú nad vládami, CIA, WHO, NATO atď. a majú takú moc, že celý svet, t. j. aj Čína, India, Rusko, americké, africké, arabské a ázijské štáty sú v ich područí?!
  Je zaujímavé, že Tebe a ostatným, včítane redakcie, vadia farmafirmy a ich zisky, ale vôbec vás nezaujímajú a netrápia oveľa väčšie zisky zbrojárskych, ropných a i. spoločností. Pritom tieto držia svet za krk a cez ich lobistov si do zákonov presadzujú svoje záujmy. Niečo o tom viem, lebo v oveľa menšej miere sa tak deje aj u nás (mám dôkazy), ale aj v iných štátoch. Takže čakám na odpoveď.

  • To si viete zistiť aj sám. Pozrite si, kto sú akcionári farma firiem a kto zasa vlastní akcie týchto akcionárov. Choďte po rebríčku hore a máte to! Posnažte sa aj vy trochu ohľadne zistenia vecí, ktoré vás zaujímajú. Nechcite všetko od druhých na striebornom podnose.

  • Wilhelm, naozaj je zbrojársky priemysel dnes bohatší a ziskovejší ako farmaceutický?

   • Vždy bol, je a verím, že niekedy (v ďalekej budúcnosti) už nebude. Je totiž šialené, čo homo sapiens sapiens dokáže robiť s cieľom ovládať iné krajiny! Žiaľ, je to vizitka (pravá tvár) „najinteligentnejšieho“ tvora na svete. Správnejšie, miliárd oviec, ktoré prenechali psychopatickým vlkom moc nad sebou a tí to nielen zneužívajú, ale ešte si z oviec robia prdel, keď takyto systém nazývajú demokraciou! 🙄🙉

 22. Marianna Palenčárová

  Nezabudnite,že este tu je celá generácia-možno 2, ktoré sú očkované proti kiahniam.
  Neverím tomu vypusteniu,pretože by sa potenciálne nakazili tiež.

 23. Je zaujímavé, s akou vehemenciou sa niektorí (aj z Vás) pustili do „boja proti vakcinácii“. Pritom všetci ste zaočkovaní, a nie raz!

  Vadia vám nežiaduce účinky po očkovaní? Komu nie!? Aj mne. Uvedomujete si však, že podobné účinky majú aj lieky, a podaktoré naozaj závažné?! Každý z nás je totiž iný, aj keď sme v podstate rovnakí. Preto aj reakcie našich organizmov či už na lieky, vakcíny, ale aj potraviny, organické a anorganické látky a dokonca aj na elektromagnetické žiarenie (svetlo) sú rôzne.

  Objektívnou veľkou chybou však je, že pred očkovaním sa nerobí podrobná analýza zdravotného stavu a teda že ľudí očkujú ako ovce! To mi naozaj vadí. Nie tie reakcie. Lebo keby sa najprv dôkladne vyšetroval zdravotný stav, vážnych nežiaducich účínkov, najmä končiacich smrťou, by bolo výrazne menej.

  Keďže za svoje zdravie som zodpovedný iba ja (to je moje krédo už viac ako 25 rokov), o svojom organizme viem toho dosť, aj o jeho reakciách na rôzne agensy. Takže pred očkovanim som si robil hlbkovú anamnézu, a to na základe:
  a) výsledkov podrobnej preventívnej prehliadky (s cca 35 výsledkami rozboru) krvi – pred pár rokmi som mal totiž trombózu v nohe), a
  b) histórie reakcií môjho organizmu na rôzne látky (v mladosti som bol alergický na peľ a prach). Našťastie, nie som alergický na žiadne lieky, ani na potraviny, teraz už ani na peľ a prach. Nikdy ma nebolievala hlava, nemám cukrovku ani inú vážnejšiu chorobu (iba artrózu kolenného kĺbu).
  V prípade občasného zdravotného problému si sám manažujem terapiu, avšak za odbornej pomoci lekára. Tento (zodpovedný) postup som zvolil aj pred očkovaním.

  Výsledok: 3 dávky vakcíny od Pfizer mi (ale ani manželke, mojim deťom a vnúčatá) nespôsobili prakticky žiadny problém (okrem mierneho pobolievania v mieste vpichu cca 2 dni – čo nestálo za reč).

  Podobne dopadli aj iné osoby z rodiny, priatelia a známi. Ani nepoznám nikoho s iným priebehom po očkovaní (som z Bratislavy – Petržalky).
  Zato však poznám dve osoby (nezaočkované staršie ženy) z nášho vchodu, ktoré pred dvomi mesiacmi po oslave narodenín vážne ochoreli na Covid-19 (z 20 väčšinou nezaočkovaných prítomných osôb ochorelo na Covid-19 16, z nich 3 skončili v nemocnici a jedna, sestra oslávenkyne, tam zomrela na Covid-19; a oslávenkyňa má z tej smutnej udalosti teraz depresiu!). To sú nepochybné smutné fakty!

  Moja životná skúsenosť – najdôležitejšia je prevencia. Preto si v aute zapínam bezpečnostný pás, pred prechádzaním cez cestu (aj na priechode) sa riadne poobzerám, stravujem sa pestro a zdravo,…, iba nešportujem (kvôli artróze kolena).

  Pišem to preto, lebo som toho názoru, že okrem negatívnych existuje (väčšina) pozitivnych prípadov a skúseností, ktoré by mali ľudia poznať.

Pridajte komentár

*