Chcú globalisti rozpútať epidémiu pravých kiahní, aby prekryli úmrtia na vakcíny?


Print Friendly, PDF & Email

Chcú globalisti rozpútať epidémiu pravých kiahní, aby prekryli úmrtia na vakcíny?

(Mike Adams, Natural News) Dobrou správou je, že Bidenovo povinné očkovanie bolo Najvyšším súdom USA zrušené. To Bidenovi uštedrí zdrvujúcu porážku jeho plánovanej agendy na masové vyhladenie amerického ľudu prostredníctvom „vakcínových“ biologických zbraní.

Zlou správou je, že po zrušení povinného očkovania sa globalisti budú nútení uchýliť k svojej zničujúcej stratégii na dosiahnutie svojich cieľov genocídy a depopulácie. Vyzerá to tak, že ich ďalšou zbraňou budú vírus Marburg, ebola alebo pravé kiahne.

Čo plánuje parazitická „elita“ sveta?

Ich najpravdepodobnejšou voľbou budú pravé kiahne, lebo sú nesmierne nákazlivé a takmer nikto proti nim nemá imunitu.

Bill Gates opakovane varoval (s desivým úškrnom), že Amerika by mala byť pripravená na teroristický kiahňový útok zacielený na letiská USA. Keď pred niečím takým varuje Bill Gates, tak zvyčajne preto, že to globalisti plánujú vykonať.

Yahoo News nedávno oznámili, že v laboratóriách Mercku boli objavené fľaštičky označené nápisom „kiahne“, čo je porušením zákona USA. Skladovať fľaštičky s pravými kiahňami má v kontinentálnej časti USA právo len zariadenie CDC v Atlante. Čo teda robí s fľaštičkami kiahní spoločnosť Merck – výrobca vakcín?

Nebolo by bláznivé predpokladať, že pracujú na vypustení ďalších veľkých biologických zbraní, aby vytvorili ďalšiu vlnu ziskov za vakcíny proti kiahňam.

No globalistami vypustené kiahne by dosahli oveľa viac než len depopuláciu…

Zakrytie úmrtí z dôvodu vakcín na covid a oddialenie predčasných volieb v roku 2022

Účelom zámerného vypustenia kiahní neľudskými globalistami by bolo zakrytie úmrtí spôsobených vakcínami na covid, ktoré už začínajú rýchlo pribúdať.

Už v nasledujúcich šiestich mesiacoch budú na celom svete zomierať ľudia v dôsledku vakcín na covid, keď sa budú zrýchľovať imunosupresia (ostabenie imunitného systému), na protilátkach závislé zosilnenie (ADE) a rast rakovinových nádorov.

Globalistická kabala zúfalo túži odpútať pozornosť sveta od depopulačných účinkov vakcíny, preto potrebuje nájsť nejakú väčšiu katastrofu s hromadnými úmrtiami, na ktorú to zvalí.

Po druhé, epidémia kiahní tiež umožní zločincom z Washingtonu vyhlásiť výnimočný stav v celých USA a oddialiť predčasné voľby v roku 2022, ktoré by pravdepodobne viedli k ich politickej porážke.

Súčasné prieskumy verejnej mienky, keby sa premietli do volebných výsledkov, ukazujú, že Demokrati veľmi pravdepodobne prídu o Snemovňu reprezentantov, Senát a guvernérske úrady a zákonodarné zbory v mnohých štátoch. Tým padom prezidentovi Bidenovi (alebo viceprezidentke Harrisovej) nezostane žiadna účinná moc okrem neústavných vykonávacích vyhlášok (ktoré súdy sústavne torpédujú).

A tak Demokrati potrebujú na zrušenie volieb v roku 2022 nejakú väčšiu katastrofu.

Ich „dokonalou“ voľbou sú pravé kiahne (alebo vírus Marburg), keďže majú nulovú úctu k ľudskému životu a obetovali by aj posledného žijúceho človeka, keby ich to udržalo pri moci. Sú ako zmyslov zbavené, šialené zvieratá, ochotní urobiť čokoľvek pre udržanie si svojej moci.

Bill Gates maľuje obraz ako film „12 opíc“ s vypustením kiahní na letiskách

Vyberáme z Yahoo News:

„Bill Gates varoval vlády, aby sa investovaním miliárd do výskumu a vývoja pripravili na kiahňové teroristické útoky a budúce pandémie.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zakladateľ Microsoftu naznačil, že na bioterorizmus, akým sú napríklad útoky pravými kiahňami na letiskách, by štáty mohli pripraviť „hry o choroboplodných zárodkoch“. Bill Gates varoval, že bioterorizmom spôsobené epidémie by mohli byť horšie než tie, ktoré sa objavujú prirodzene.

Prečo si Bill Gates vybral ako príklad konkrétne kiahne a letiská?

Lebo pre bioteroristov – t.j. globalistov, usilujúcich o depopuláciu – ide o najúčinnejší spôsob vyvolania ich ďalšej biologickej vojny. Je to scéna ako priamo vystrihnutá z filmu 12 opíc, dystopického filmu, v ktorom hrajú Bruce Willis a Brad Pitt.

Naviac by globalistami vypustené kiahne zrejme chytili do pasce mnohých vakcinačných skeptikov a jednotlivcov brániacich sa noseniu rúšok, ktorí si zvykli príliš sa neriadiť zavedenými pandemickými opatreniami.

Zatiaľ čo „covid“ sa ukázal byť len niečím viac ako premenovanou chrípkou, na zbraň zmenené kiahne majú minimálne 30-percentnú mieru úmrtnosti a tá môže byť v závislosti na konfigurácii ešte vyššia.

Aby ľudia prežili kiahne, budú sa musieť izolovať na dlhšiu dobu… možno aj celý rok, s doslova žiadnymi dodávkami potravín, paliva, liekov, vody či iných základných potrieb. Mnohí ľudia, ktorí odmietali závažnosť covidu, sa nechtiac vystavia kiahňam, so zničujúcimi dôsledkami.

Čím väčšia kríza, tym väčšie potláčanie práv a slobôd

Čím väčšia je kríza, tým väčšie právomoci si môže uplatňovať pochybná globalistická moc a pripravovať ľudí o ich základné občianske slobody (a ľudské práva).

Z tohto dôvodu je nasadenie kiahní jednoducho tou najúčinnejšou stratégiou, ktorej sa teraz môžu držať antihumanistickí globalisti pre ďalšie zotročovanie ľudstva a likvidáciu celých štátov a národov.

Naozaj potiahnu spúšť a spustia to?

Nemáme sa to ako dozvedieť vopred, no videli sme už ich ochotu pustiť z reťaze iné desivé zbrane proti ľudstvu, vedúce k hromadných úmrtiam na celej planéte (t.j. spike-proteín vo „vakcínach“, ktoré sú vražednými zbraňami biologickej vojny).

Podľa webovej stránky OurWorldInData.org dostalo vakcínu na covid 52,4% svetovej populácie (k 16.1.2022 je to už 59,5% svetovej populácie aspoň jednou dávkou a 50,3% dvomi dávkami).

To je viac ako 4,6 miliardy ľudí a ich počet rastie každý deň o takmer 30 miliónov. Pri 50-percentnej dlhodobej miere úmrtnosti na tieto vakcíny – zahrnujúcej krátkodobé, strednodobé až dlhodobé príčiny úmrtia – to znamená, že globalisti účinne popravujú 15 miliónov ľudských bytostí denne.

Aby ste si to vedeli dať do perspektívy – je to každý jeden deň 2,5-krát viac obetí ako bol celkový počet 6 miliónov obetí nacistického holokaustu Židov za celé obdobie 2. svetovej vojny!

Dva a pol holokausty denne!

Všetky tie úmrtia nie sú okamžité a tak potrvá roky, než si tieto počty plne uvedomíme. No akonáhle niekoho zaočkujú, jeho hodiny smrti mu už odpočítavajú čas.

Všetky podrobnosti o kiahňovom scenári nájdete v podcaste Situation Update na stránke Brighteon.com.

Stop Candida

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Kiahne nemusia existovať, stačí že sa budú robiť opatrenia. Potom varovanie Bila Gejtsa má logiku.

  • Kiahne ale existujú, možno si to zle napisal, ale ak budu chcieť zakryť túto vax apokalypsu, musia to urobiť niečím väčším. Takže u mňa to má logiku. A hovoril o tom aj ten zmrd s tou čupkou melindou. Príde smrtelnejsi virus a obidvaja sa usmievali.

   • Ako deti sme boli očkovaní voči kiahňam…Nie sme už chránení pred týmto ochorením?

    • Vy hovoríte zrejme o ovčích kiahňach. Článok pojednáva o pravých kiahňach. To sú dve úplne iné ochorenia. Pravé kiahne sú oveľa závažnejšie a boli niekedy v 70-tych rokoch 20. storočia eliminované. Dnes sa ich vzorky nachádzajú už len v zopár vojenských biologických laboratóriách USA a Ruska.

     Očkovalo sa síce aj proti pravým kiahňam, ale v tých 70-tych rokoch, keď došlo k ich eliminácii, sa očkovať prestalo. Pamätáť si ho môžu len starší ľudia. Je otázne, či po toľkých rokoch ešte očkovanie zo 50-tych alebo 60-tych rokoch 20. storočia poskytuje proti pravým kiahňam nejakú ochranu.

     Dnes už existuje aj vakcína proti ovčím kiahňam, ale tá nie je súčasťou nášho očkovacieho kalendára. Je len dobrovoľná. Imunita na ovčie kiahne však neposkytuje ochranu pred pravými kiahňami.

     • Kovid popieraš, ale na pravé kiahne veríš? 😀

     • Miroslav Čižmár

      Hmm
      Pravé kiahne sú skutočné. Bol o tom aj film. Hral tam Žan Klód Van Dam.

     • Miro: Žiješ Klonovej virtuálnej realite? Film je duokas?

     • Ja som si tiež myslel, že som bol v detstve očkovaný proti pravým kiahňam, lebo keď som mal asi 10 rokov, tak som prekonal tie ovčie kiahne. Keby som bol na ne očkovaný, nedostal by som ich.

     • Tie svrbivé vyrážky mali viacerí. Ale že by to bola nebezpečná nákazlivá vírusová choroba?

 2. holistický prístup

  LOŽ o akomsi 6-miliónovom holom kauste Satanom „vyvolených“ je načim udržiavať (po tzv. „holom kauste“ ich napočítali viac, ako pred ním) – prečo to prirovanie?!? – a nie ku skutočnému vyhladzovaniu – genocíde Slovanov, Árijcov (tých skutočných), aborigéncov, pôvodných bytostí žijúcich v dnešnej „Amerike“ (celej!!!), … a ostatných KULTÚR?!? – sú to skutočné miliardy!!!! – stačia základné počtové úkony a vsjo jasno – rovnako je to s tzv. „urýchlenou“ výrobou bio-zbraní s pomenovaní „vakcíny“.

  Už konečne viete, čo znamená tá „zmluva“ s nejakým SS-sion-naci USA?!? – VŠADE, kde sa objavia, zriaďujú – bez akejkoľvek kontroly – tieto akože „laboratória“ s BIO-zbraňami – tie následne vypúšťajú… Doposiaľ VŠETKY – bez výmimky – pogromy sú v réžii jedinej entity – používajúc na to rôznych DE-BILLOV – je vysoko pravdepodobné, že už majú pripravenú aj NOVÚ „BIBLIU“ aj stýmto „BOŽÍM ZÁSAHOM“ …

  Zaregistrovali ste, že po de-bill-nej GRÉTE pomenovali nejakú ŽABU (vraj nový druh)?!? – akoby jej z oka vypadla – akoby to bol jej klon.

  • holistický prístup

   “Jak důvtipní byli naši staří Mudrci, když nám řekli, že k dosažení cíle se nesmíme bát použít žádného prostředku, ani nemáme počítat oběti. Nikdy jsme nepočítali oběti těchto nežidovských zvířat, i když mezi obětovanými bylo také mnoho našich lidí. Tím jsme ovšem našemu národu zajistili ve světě tak mocné postavení, že se o tom nikomu ani nesnilo.” …
   (Protokoly sionských mudrců 15, 12)

  • Biologické laboratória… a nikoho to prakticky netrápi, že skutočne ich američania majú. Napríklad aj v Kazachstane. Tu je dobrý dokument z 2015 o pokusoch na Ukrajine s novými vakcínami. Je to v kontexte s poradnými kameňmi v Georgii, ktoré odhalili 22.3.1981 za prítomnosti politikov, biznismenov, a ktoré stoja dodnes.
   https://ceskobezcenzury.cz/2021/11/video/ti-slabsi-musi-zemrit-aneb-biologicka-valka-specialni-reportaz-z-roku-2015/

  • Aborigéni žili a žijú v Austrálii. Anglosasi ich likvidujú odvtedy, odkedy pred 200 rokmi vyhlásili novú zem
   za svoj majetok.

 3. Miroslav Čižmár

  To môžeme len hádať. Počkajme si a uvidíme čím nás vyhladia.

  • Už ničím, je koniec.
   Žne budú tento rok na konci jari

  • Možno by sme mali prestať čakať a začať vyhladzovať vyhladzovateľov.

  • provokater

   ako to uvidíš, keď budeš det,he!!!

  • Anna Stanikova

   Po druhej svetovej vojne tu neboli žiadné velǩé straty a to je na ľudských životoch ak nepočítame prírodné katastrofy. Takže je jasné že najvyšší a najmocnejší páni sveta chcú znižiť populáciu takýmto spôsobom,lebo ďalšia svetová vojna by pravdepodobne spôsobila úplné vyhladenie ľudstva. Zem sa im zdá priliš preľudnená tak vymyslelí spôsob ako ľudstvo preriediť ,,,,a to je COVID !!!!!!!!

   • Miroslav Čižmár

    Problém je v tom, že vedomosťami kŕmime šelmu. Človek je závislý na vedomostiach čím ďalej, tým viac. Vedomosti nám dávajú výhodu pred konkurenciou a v oblasti vojny súvisia s obranyschopnosťou. Počítač s umelou inteligenciou dnes dokáže nasimulovať vývoj ľudstva a virtuálne ho vylepšiť. Človek dokáže vypnúť počítač, ale neurobí to, lebo vedomosti získané počítačom mu dávajú ekonomicko-vojensku výhodu. Takto sa stávame otrokmi UI a budúcnosť človeka ako živočíšneho druhu závisí od toho, či sa človek dokáže vyrovnať počítaču.

    • Človek sa nikdy nevyrovná počítaču, tak, ako sa nevyrovná bagru alebo chladničke. Preto si ic h vymyslel. Celá vec je o tom, ako bude svoje výmysly používať. Či tak, aby mu pomáhali, alebo aby ho zničili. Lebo myslieť si, že keď niekto vyhladí 3/4 obyvateľstva, že si pomôže, je naivné.
     Aj keď vyzerá to tak, že tejto očkovacej lotérii podľahli skôr submisívni a menej vzdelaní ľudia. Tí, ktorí vymenili dovolenky a nákupy za zdravie… možno elita takých do budúcna nepotrebuje.

     • Miroslav Čižmár

      Tu už nejde o to koho potrebuje elita, ale koho potrebuje umelá inteligencia, ktorej človek nestačí.

     • Umelá inteligencia nie je subjekt! Je to stroj! Zavolaj si do Telekomu a začni používať zložité vety . Tá kunda AI ťa zastaví a vyzve ťa používať jednoduché vety, lebo zložitým nerozumie!

      Človek vytvoril aj lokomotívu! Nebudem sa s ňou pretláčať – vykoľajím ju! Tak netrep!

     • Umelá inteligencia sa časom môže zlepšiť. Nepodceňovali by ste toto riziko.

     • Miroslav Čižmár

      Maroš, počítač dokážeš vypnúť, ale neurobíš to, lebo by si prišiel o konkurencieschopnosť na trhu a obranyschopnosť štátu. Na planéte už nevládnu elity, ale stroje.

 4. Títo budú robiť všetko preto, aby si spravili armádu 500 miliónov otrokov a ostatných vyvrazdia. Nastal čas ich začať loviť.

  • Ono to zasa nie je také ľahké. V celej 2. svetovej vojne za 6 rokov sa im podarilo vyvraždiť 70 až 85 miliónov ľudí, čo je 3% z vtedajšej svetovej populácie. Vzhľadom na to, ako málo je teraz tých vrahov (stovky, možno tisíce), bolo by možné s nimi urobiť poriadok v priebehu jedného dňa. A v priebehu týždňa s ich prisluhovačmi politikmi, mengele-lekármi, štátnymi úradníkmi a ďalšími vykonávateľmi ich fašistických opatrení.

  • provokater

   začni!!!

 5. FRANCIE: 16. ledna večer schválili poslanci dolní komory francouzského parlamentu Národního shromáždění návrh zákona, zavádějící očkovací průkazy, které mají nahradit dosavadní covid pasy, informují agentury AP a AFP.
  https://cz.sputniknews.com/20220117/francouzsky-parlament-schvalil-zavedeni-ockovaciho-prukazu-17237598.html

 6. holistický prístup

  Za vyhoštění NoVaxa není ochrana veřejného zdraví, ale obyčejná msta:
  Novak totiž (prozatím) zabránil těžbě líthia australské společnosti Rio Tinto v Srbsku (stál za protesty, zburcoval lidi).
  A muž, který stál v pozadí této těžebné společnosti má úzké vazby na toho Hawkse (je jeho poradcem), který vyhostil Djokoviče. Takže šlo o obyčejnou mstu. Jak ubohé!!!

  https://www.theguardian.com/environment/2021/dec/16/serbia-blocks-rio-tintos-plan-to-mine-lithium-after-protests

  • vlastimila

   To potom vysvdtluje reakciu srbskeho asi , (prezidenta?), ze vyhostenie Novaka sa prejavi na vztahoch s Australiou.
   Vdaka za info.

 7. holistický prístup
 8. Pritom je to také jednoduché – stačilo by „eliminovať“ zopár amorálnych šialencov vlastniacich neskutočné peniaze a bol by pokoj. Prípadne im tú ich mňamku vysypať pred dvere alebo do kuchyne, prípadne na sedadlo ich súkromného jetu.
  Alebo do whisky s ľadom.
  Stále by ma zaujímalo, ako sa chcú títo ľudia pred tým brániť… na pustom ostrove? Tí, ktorí pochopia súvislosti sa predsa vždy dokážu nejako dostať k týmto zverom „na kožu“… ochrankár, pilot lietadla, kuchár, sluha… upratovačka, majordóm, šofér…

  • Kto sa priživuje na svojom páničkovi – nebude ho zabíjať. Sú dve možnosti – alebo sa cielene infiltrovať, alebo niekoho z tých „vnútri“ „získať“ pre „projekt“. Treba počítať so všetkými, že sú to preverovaní kolaboranti a napichnutí. Takže – psychotronika. „Hlasy“.

   • Oni majú tiež psychotronické zbrane. V tomto nemáš navrch.

    • Tak potom… Tiež to majú.

     „Vojenské plameňomety sú obyčajne plnené horľavinou – najčastejšie napalmom alebo benzínom. Komerčné (civilné) plameňomety sú obyčajne plnené horľavou zmesou propánu a zemného plynu, ktorá je považovaná za bezpečnejšiu. Plameňomety môžu byť použité na vojenské účely, často pri bojoch o opevnené objekty, alebo v mestách. Po prvýkrát takto boli zavedené do výzbroje na začiatku 20. storočia v Nemecku.[chýba zdroj]

     Jednými z prvých plameňometov boli byzantínske sifóny (tzv. sifónofory) používané na vrhanie gréckeho ohňa. “
     https://sk.wikipedia.org/wiki/Plame%C5%88omet

 9. …ten prípad z toho Rakúska je doslova šokujúci na to, že sa ani zo zamestnancov školy, ak to videli, nikto nepristavil…zdravý sedl.rozum mal zrejme ,,dovolenku“….

 10. KOVIDBARÓN!

  ,,,,démon-boh-diabolto má premyslené-zrno ostane a plevel zhorí! a to sme stále iba na úrovni zmieňovaných-a čo ak je ešte niečo vyššie,,,,??

 11. Takže, abych tuto potenciální budoucí zbraň strachu potlačil v zárodku: sociopat, psychopat Bill Gates, před několika týdny oznámil, že je znepokojen vypuknutím neštovic. Jeho slova bych teď bral vážně, ne proto, že je prorok, ale proto, že je zločinec a ví předem, co se stane. Víte, neštovice existují pouze na dvou místech na světě, údajně tam, co se nazývá laboratoře biologické bezpečnosti úrovně 4, v bezpečnostních laboratořích nejvyšší úrovně v Americe a v Rusku. S výjimkou několika týdnů, zjevně čtyři dny poté, co promluvil, bylo nalezeno několik lahviček neštovic v nezabezpečené chladničce laboratoře Merck ve Philadelphii. Takže jsem spatřil potenciální novou zbraň strachu. A tak bych rád tuto zbraň zneškodnil právě teď.
  Na neštovice existuje řešení, američtí indiáni o něm věděli. V 60. – 70. letech devatenáctého století, The Lancet, britský lékařský časopis, publikoval údaje o rostlině zvané Sarracenia Purpurea. Lidé ji mohou znát jako rostlinu Pitcher (Špirlice nachová). Roste v Americe, konzumuje mouchy a extrakt z této rostliny zjevně zabíjí neštovice. Dávám tato data k volnému využití, protože chci tuhle zbraň zneškodnit. Chci vykořenit schopnost nepřítele pokračovat ve využívání strachu.
  celý článok:
  https://tadesco.org/dr-vladimir-zelenko-na-tomto-kopci-stoji-za-to-zemrit/

 12. Preco by chcel Biden zabit svoj narod? Skade bude potom mat vojakov do NATO na vojnu proti Rusku? Odpoved, ze z Europy, nie je odpoved.

  • Biden už nevie ani čo mal ráno na raňajky. Jeho momentálne najväčší problém je udržať moč a vyriecť súvislú vetu s viac ako troma slovami, nieto sa zaoberať štátnickými otázkami 😀 😀 😀

 13. čo ak to je jednoduchšie?

  https://sciencemag.cz/2d-materialy-mohou-pusobit-jako-ziletky/

  2D materiál je aj oxid grafénu.
  Toho Nemca pred krátkou dobou vraj zabili, keď oznámil túto informáciu.

  každý materiál má určitú frekvenciu, pri ktorej vibruje.
  oxid grafénu určite pri nejakej frekvencii vibrovať bude.
  správna frekvencia z 5G veží, oxid grafénu začne vibrovať.
  Nano žiletky oxidu grafénu pri vibrácii spustia masové ničenie buniek vo všetkých orgánoch, v ktorých sa nachádzajú.
  masívne vnútorné krvácanie všetkých očkovaných?

Pridajte komentár

*