Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Svetový dlh dosahuje 300 biliónov. Pod maskou tohto šialenstva sa ukrýva zlovestný plán


Print Friendly, PDF & Email

Svetový dlh dosahuje 300 biliónov. Pod maskou tohto šialenstva sa ukrýva zlovestný plán

(The Expose) – Na jar roku 2018 dosiahlo pohorie svetovej zadlženosti ohromujúci míľnik 250 biliónov amerických dolárov.

Dnes, ako sa blížime ku koncu roka 2021, celkový svetový dlh súkromného i verejného sektora sa chystá pokoriť hranicu 300 biliónov dolárov. (Zdroj: Global Debt Monitor, 14.9.2021, IMF)

Najviac zarážajúce na celej veci však je, že hlasy ekonómov a bankárov volajúce po krotení tohto nekontrolovaného zadlžovania, je dnes počuť menej než pred troma rokmi.

Zdá sa, že všetka pretvárka a doterajšie reči o fiškálnej zodpovednosti boli vyhodené von oknom. Natíska sa preto otázka, čo majú za lubom vlády, centrálne banky a globalisti?

Graf vývoja svetovej zadlženosti:

Udalosti vo svete, ktoré tomu predchádzali

Dňa 12. októbra 2021 schválil americký kongres zvýšenie limitu vládneho dlhu na 28,9 bilióna dolárov, čím znova raz odvrátil nebezpečenstvo krachu federálnej vlády.

Vláde sa podlizujúce média chválili tento krok ako spôsob na odvrátenie krízy. Nikto z nich však nepoukázal na absurdný fakt, že hlavnou príčinou prudko sa zvyšujúceho zadlženia boli daňové úľavy, ktoré ešte v roku 2017 poskytol Donald Trump pre korporácie a extrémne bohatých ľudí.

Tieto daňové úľavy bohatým a zmena zákonníka práce predstavovali jeden z najväčších presunov bohatstva od väčšinovej populácie smerom k super-bohatej menšine.

V roku 2015 bol celosvetový dlh okolo 220 biliónov dolárov. To znamená, že len za 6 rokov sa zadlženosť zvýšila o približne 35%. Okrem toho je súčasný pomer dlhu k HDP sveta okolo 360%. Pre porovnanie, v roku 2010 malo skrachované Grécko tento pomer 160%.

Väčšina vlád vo svete ospravedlňuje masívne zadlžovanie podpornými opatreniami kvôli pandémii Covid-19. Ide hlavne o podporné balíčky uzatvoreným prevádzkam, podpora zamestnancov, odklady daní či splátok úverov a podobne.

Za týmito číslami sa však skrýva jeden nepopierateľný fakt – neskutočné tlačenie ničím nekrytých peňazí sa stáva nie výnimkou, ale normou po celom svete.

Väčšina z týchto peňazí však namiesto reálnej ekonomiky smeruje do vytvárania bublín na akciových a finančných trhoch, čo absolútne znehodnocuje konvenčné spôsoby zhodnocovania majetku.

Temné motívy za manipuláciou finančných trhov

V skutočnosti za uvedenou manipuláciou finančných trhov sa skrýva omnoho zlovestnejší plán. Ide o plán parazitických „elít“, o ktorom ste už zrejme počuli – takzvaný Veľký reset.

Veľký reset má viacero cieľov z rôznych oblastí života, no z tých finančných sú to tieto dva:

 • kompletná digitalizácia peňazí
 • odstránenie hotovosti

Ak si uvedomíme, že výška globálneho dlhu presiahla akúkoľvek zvládnuteľnú úroveň, smerovanie k bankrotu svetovej ekonomiky je dnes neodvrátiteľné.

Preto technokratickí fanatici, globálna fašistická „elita“ a korporátna oligarchia začali už otvorene hovoriť o digitalizácii všetkých peňažných transakcií a využívanie umelej inteligencie na jej zabezpečenie.

O čom však už hovoria menej, je globálna digitálna mena (niečo ako kryptomena, ale centrálne spravovaná), ktorá má nahradiť všetky súčasné svetové meny znehodnotené prichádzajúcou hyperinfláciou.

S bičom zároveň ponúknu aj trocha medu, aby obyvatelia príliš neprotestovali. Tým medom má byť univerzálny nepodmienený príjem. Samozrejme, výhradne v digitálnej podobe s podmienkami, napriek jeho názvu „nepodmienený“ (žeby očkovanie?).

Na svojom každoročnom stretnutí Svetového ekonomického fóra (WEF) v Davose v roku 2020 tieto plány v tej najjasnejšej forme potvrdil aj známy zloduch Klaus Schwab. Počas samitu tiež poukázal na to, že „demokraticky zvolené vlády“ v dnešnom svete viac nepredstavujú väčšinu hráčov.

Zbohom vysoký krvný tlak

Klaus Schwab už ale nespomenul, aké druhy digitálnych mien (ako predzvesť jednej globálnej digitálnej meny) a akou formou budú svetu nanútené, pričom plány sú dnes už hotové a momentálne sa pripravuje pôda na ich implementáciu.

Skutočné motívy za snahou zaviesť centralizované digitálne meny

Média hlavného prúdu nikdy neposkytnú svoju platformu hlasom, ktoré poukazujú na to, že odstránenie hotovostných transakcií je hanebné napadnutie ľudského súkromia a schopnosti ľudí fyzicky držať a ochraňovať svoje peniaze.

Možnosť robiť malé transakcie v hotovosti je vitálne dôležitá pre zabezpečenie súkromia pred číhajúcimi očami technokratov (či potenciálne tajných služieb) ohľadne vecí, ktoré si chce človek nakúpiť.

Nechápte ale digitálnu menu ako ekvivalent súčasných peňazí na bankovom účte. Digitálna mena bude kryptomena centrálne kontrolovaná národnou bankou. Každé jedno digitálne euro bude mať kompletne dohľadateľnú históriu, vrátane GPS súradníc miest, kde s ňou došlo k transakciám.

Ďalšia skutočnosť, na ktorú nesmieme zabúdať, je, že odstránenie hotovosti a zavedenie čisto digitálnej meny bude spojené so zavedením sociálneho kreditu na čínsky spôsob. Čiže bude možné jednoducho penalizovať všetkých ľudí, ktorí nebudú dodržiavať vládou nariadené povinnosti.

Tento neutíchajúci nástup všetko zahrňujúcej technologickej tyranie je prirodzeným a nevyhnutným koncom nespútaného kapitalizmu – koncentrácie všetkých pák moci nad spoločnosťou v rukách nikým nevolených, samozvaných „autorít“ kapitalisticko-oligarchickej „elity“.

Títo kapitalisti, spolu s fanatickými zástancami technokracie a kompletne skorumpovanými politikmi sa budú snažiť dokončiť svoj zvrátený plán za každú cenu.

Ich konečným cieľom je transformácia sveta do jedného trhu kontrolovaného z nejakého obskúrneho centra a premena všetkých ľudí na zamestnancov (otrokov) jediného globálneho konglomerátu s pobočkami po celom svete.

Samozrejme, bez práva na združovanie v odboroch či iných podobných združeniach.

Za súčasného stavu vecí je zhatenie ich plánov pomerne náročné. Iste, vo svete prebieha prebúdzanie tak na spirituálnej, ako aj kognitívnej úrovni, no je stále pomalé na vytvorenie prílivovej vlny odporu a občianskej neposlušnosti, ktorá by tieto plány vykoľajila.

Záver

Nič však nie je stranené. V časoch ako sú tieto je extrémne dôležité udržiavať si dobrú náladu a optimizmus a súčasne sa podieľať na budovaní občianskeho odporu.

Ľudia disponujú v jednote obrovskou mocou. Odpor a občianska neposlušnosť majú potenciál byť revolučnými činmi, ktoré v systéme tyranov spôsobia najprv iba trhliny, no nakoniec povedú k vytúženým víťazstvám.

Ak by sme mali parafrázovať Benjamina Franklina, tak ten kedysi povedal:

„Rebélia voči tyranom je poslušnosť voči Bohu“.

Faktom však je, že na prebudene väčších más je potrebného viac času, hlavne medzi mladými.

Občianska neposlušnosť dokáže reálne spomaliť implementáciu niektorých aspektov tuto spomenutých plánov, preto máme reálnu šancu zabrániť zavedeniu absolútnej tyranii a následne odstrániť tento rakovinový a deštruktívny oligarchicko-kapitalistický systém.

A kým sa prizeráme, ako sa hedonistickí miliardári predbiehajú, čia raketa ich vynesie ďalej do vesmíru, zabezpečme, aby čoraz viac bežných ľudí malo prístup k alternatívnym médiám a pochopili, čo sa okolo nich v skutočnosti deje.

Vnímaví a múdri ľudia nesmú akceptovať podvratné plány, ktoré zločinci pripravili pre ľudstvo.

Nestaňte sa spolupáchateľmi. Vyberte si peniaze z bánk, majte ich radšej doma (prípadne na viacerých miestach kvôli bezpečnosti). Denné nákupy robte v hotovosti. Budujte lokálne komunity podobne zmýšľajúcich ľudí, ktorí sú odhodlaní zachovať hotovosť ako prirodzenú súčasť každodenného života.

A pre Boha, prestaňte voliť skorumpované a psychopatické vlády!

Liečba osteoporózy

Zdroj: theexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku. Ja sa len modlím, aby sa ľudia konečne začali zobúdzať.

  • v to aj ja dúfam! keď som prvýkrát pred vyše 20.rokmi čítal o tejto téme, bolo to pre mňa scifi…viem, že to až taký blud nie je…

  • kludne sa modli, ja ale nepoznam nikoho, kto by sa zacal prebudzat. Naopak, skoro vsetci zaspavaju. A ide vsetko podla planu. V Australii uz pre nas buduju tabory…. Aspon je tam teplo. Ale do smiechu mi neni.

  • Aj ja sa modlím ..Buď vôľa Tvoja, aj keď iná je než tá moja.
   Nie je to ľahké prijať to, čo nechcem, môže to bolieť, keď pokorný byť neviem.

   • Ja mám modlitbu koncipovanú ako protest Bohu proti NWO.

    • Jožko Fazuľa

     Maroš, ak máš náhodou dobrý recept na výrobu chleba, tak daj, kupoval som kedysi Lipót a ten peceň nemal chybu, idem na domácu výrobu pre osobnú potrebu, ked´mám teraz viac času, kváskový chlieb chcem skúsiť. Ten návod na jeho dlhé uchovanie v predchádzajúcej diskusii bol super, poznám to z otcovho rozprávania.

     • Kváskový chlieb sa robí zo špaldy – je kyselkavý /lebo sa tvorí aj kyselina mliečna/ – ono je to vlastne bakteriálny kvas – nie kvasinkový /resp. aj aj/.

      Chlieb už nejem asi 4 roky- po tom, čo som sa vyliečil z epizódy psychosomatickej – zo stresu – cukrovky, a to pôstom a ketodiétou. Vyhýbam sa modernej prozápalovej pšenici a špalda mi vadí – znesiem trochu – jedine hladkej – ako nevyhnutnosť pri vyprážaní v cestíčku, do halušiek.

      Teda – zo starých hlúpych čias by som ti poradil chlieb aj s rozvarenou kockou bujónu namiesto vody. Ale!

      V rámci „chudobincového“ jedla z obdobia nezamestnanosti – výborná vec je urobiť chlieb z droždia a namiesto vody poriadny silný vývar zo špikových kostí! Hebučký chlebík! A keď máš na to – tak na kilo múky – cca 250 g slaninky nakrájanej na slížiky – oravskú, alebo údenú, alebo 300 g menších, ale nie mletých oškvarkov! Ja som tomu hovoril drevorubačský chlieb – jedával som ho len tak s čajom.

      Keďže nemám rád kyslý pach v chlebe – v tomto ti s kváskvým neporadím. Zemiakový – na kilo múky – 3 v šupe parené a po vychladnutí ošúpané rozmágané zemiaky, ale ide aj o miestnu múku – najlepší zemiakový biely som jedol na Poltári – deravý ako ementál /na teplý sa nedalo natrieť maslo ani lekvár/, fantázia. 1965. Jedával sa originál ako sa má podľa bontónu – chlieb sa neodkusuje, ale odtrhávajú sa kúsky a tie sa kladú do úst rukou.

     • Jožko Fazuľa

      Dík. Skúsim.

   • No daj Maroško do éteru.

 2. Kam by sa dalo utiecť?

 3. Na zajtrajšom rokovaní vlády sa bude hlasovať o sprísnení pandemických opatrení, ktoré naberajú totalitárnu pachuť. Ich zoznam včera večer zverejnil premiér Heger pod názvom Pandemická situácia vyžaduje odmenu za zodpovednosť, čo vníma ako motivačný prístup

  Dobré ráno v totalite: Pokuta 1000 eur za urážku zdravotníka a právomoc pre políciu zatvárať podniky, možno aj kostoly
  https://www.hlavnespravy.sk/dobre-rano-v-totalite-pokuta-1000-eur-za-urazku-zdravotnika-a-pravomoc-pre-policiu-zatvarat-podniky-mozno-aj-kostoly/2746372

  • Naozaj som veľmi zvedavý, aká je skutočná obsadenosť našich nemocníc covidovými pacientami. Mám pocit, že mainstreamové medializovanie tohto stavu má za účel obviniť z šírenia covidu nezaočkované osoby a prinútiť ich, aby sa dali zaočkovať. Ináč sa im už otvorene hrozí obmedzovaním slobody na každom kroku. Zrejme máme našliapnuté na ruský scenár. Rusko totiž spustilo bankovú identitu napojenú na QR kódy a vakcinačnú databázu po vzore Číny, ktorá uskutočnila Total Control na báze elektrického sledovania pohybu obyvateľstva ako prvá na svete.

 4. Dlh = vytlačené peniaze. Tlačí ich súkromná spoločnosť FED a požičiava štátu USA. Zasa nič nové v článku.

 5. https://cz24.news/byvaly-sef-spolocnosti-pfizer-vedec-mike-yeadon-spustil-alarm-blizime-sa-k-faze-5-budovania-nwo-zavedenie-chaosu-a-vojnovych-pravomoci/
  BÝVALÝ ŠÉF SPOLOČNOSTI PFIZER, VEDEC MIKE YEADON, SPUSTIL ALARM: BLÍŽIME SA K FÁZE 5 BUDOVANIA NWO! ZAVEDENIE CHAOSU A VOJNOVÝCH PRÁVOMOCÍ!

  Fáza 5: Zavedenie chaosu a vojnového práva. (november 2021 – marec 2022)
  – Využite nedostatok tovaru a potravín.
  – Spôsobte ochromenie reálnej ekonomiky a zatvorenie tovární a obchodov.
  – Nechajte nezamestnanosť explodovať.
  – Aplikujte tretiu dávku vakcíny (booster).
  – Zaoberajte sa vraždou žijúcich starých ľudí.
  – Povinné očkovanie pre všetkých.
  – Zvýšte mýtus o variantoch, účinnosti vakcíny a imunite stáda.
  – Démonizujte odporcov vakcín a obviňujte ich zo zodpovednosti za úmrtia.
  – Zatknite opozičných lídrov.
  – Zaviesť digitálnu identitu pre každého (QR kód): rodný list, doklad totožnosti, pas, vodičský preukaz, preukaz zdravotného poistenia…
  – Zavedenie vojnového práva s cieľom poraziť opozíciu.
  Výsledok, druhý stupeň digitálneho riadenia. Uväznite alebo odstráňte protivníkov.

  Fáza 6: Zrušenie dlhu a dematerializácia peňazí. (marec 2022 – september 2022)
  – Spustili hospodársky, finančný a burzový kolaps, bankrot bánk.
  – Aby banky ušetrili straty na účtoch svojich klientov.
  – Aktivujte „Veľký reset“.
  – Dematerializujte peniaze.
  – Zrušte dlhy a pôžičky.
  – Presadzovanie digitálneho portfólia. (Digitálna peňaženka)
  – Konfiškácia majetku a pôdy.
  – Zakážte všetky globálne lieky.
  – Potvrďte povinnosť polročného alebo ročného očkovania.
  – Zaviesť prídely potravín a stravu na základe Potravinového kódexu.
  – Rozšírenie opatrení na rozvíjajúce sa ekonomiky.

  Výsledok, Tretia etapa digitálneho riadenia. Rozšírte N.O.M. na celú planétu.

  • Z této věty (– Potvrďte povinnosť polročného alebo ročného očkovania) jasně vyplývá, že nemá souvislost se zdravím a ani s cocovidem. Prostě jen tak očkujte. Proč? Každý si musí najít odpověď sám.

  • Zatiaľ všetky fazy sedia až podozrivo presne!

 6. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/lide-sirici-dezinformace-o-vakcinach-covid-19-jsou-zlocinci-rika-reditel-pfizeru/
  Lidé šířící dezinformace o vakcínách covid-19, jsou „zločinci“, říká ředitel Pfizeru

 7. https://otevrisvoumysl.cz/svedectvi-ucastnice-klinickeho-testu-covid-vakcin-ktera-utrpela-vazne-poskozeni-jak-se-manipuluje-s-klinickymi-testy/
  Svědectví účastnice klinického testu covid vakcín, která utrpěla vážné poškození & Jak se manipuluje s klinickými testy

  Ve zkratce…
  Svědectví účastnice klinického testu vakcíny od Astra Zenecy, Brianne Dressenové, která osvětluje krutou realitu žití s poškozením po covid očkování. Poukazuje na naprosté ignorování a neochotu úřadu a odborníků se s ní bavit a jakkoliv jí pomoct, a osvětluje skutečnost s klinickými testy covid vakcín a jak nejsou transparentní. Více ve videu s velmi silným svědectvím

 8. https://www.infovojna.sk/article/zapal-srdcoveho-svalu-u-mladych-muzov-suvisi-s-vakcinaciou-potvrdili-vedci-v-izraelskej-studii
  Zápal srdcového svalu u mladých mužov súvisí s vakcináciou, potvrdili vedci v izraelskej štúdii

 9. https://www.infovojna.sk/article/video-judr-marica-pirosikova-obcanom-su-vladnymi-korona-opatreniami-porusovane-zakladne-ludske-prava-a-slobody
  VIDEO: JUDr. Marica Pirošíková: Občanom sú vládnymi korona-opatreniami porušované základné ľudské práva a slobody

 10. https://www.infovojna.sk/article/pocet-podezreni-na-umrti-po-ockovani-se-v-ceske-republike-za-pl-roku-zdvojnasobil
  Počet podezření na úmrtí po očkování se v České republike za půl roku zdvojnásobil

 11. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/11/8909-dlouhy-seznam-nahle-zesnulych-nebo-vazne-nemocnych-sportovcu.htm
  Dlouhý seznam „náhle“ zesnulých nebo vážně nemocných sportovců

 12. Opravit pls prvu vetu ( v milionoch)

 13. Zrušením hotovosti zrušia „realitu“ a fascinačnú hodnotu vône a farby a lesku peňazí! Absolútnu väčšinu ľudí prestane baviť zarábať peniaze a prehadzovať ich vidlami – aj preto ten nepodmienený príjem – pozor – je to stále dlhová pasca – treba ho bezpodmienečne odmietnuť!
  Každý, kto má nejaký „príjem“ /príjem je len to, čo vám ostane po všetkých civilizačných výdajoch/ – nech v žiadnom prípade nepreberá plus nepodmienený príjem! Oni naraz nezrušia napr. dôchodky – len k nim pridajú nepodmienený príjem! a lakomci na to skočia a zavlečú nás do reťazí!
  Toto je inak Sulíkova dlhodobá parketa!

  Zavedením bezhotovostných a totálne kontrolovaných peňazí sa organizovaný zločin preorientuje na digitálny:
  A aj dnešní organizovaní užitoční idioti GMS – vrátane politikov – prídu o všetko!

  • Politici sú podvodňíci. Ak hovoria o ňepodmieňenom príjme, tak to je príjem podmieňení, napríklad očkovaňím, kontrolow… ako v romáňe 1984.

  • Jožko Fazuľa

   Myslím že si to vystihol dokonale, súhlasím. Áno najprv zlikvidovať a potom žobračenku a poslušnosť. Pre vakcinačných dezolátov riešenie a chytia sa aj iní keď nebudú mať čo žrať , preto skúste byť nezávislí na potravinách…

 14. Skupina 16 lekárov zo Švédska spolu s výskumníkmi podpísali petíciu požadujúcu zastavenie očkovania vakcínou firmy Pfizer pre podozrenie z podvodu

  https://www.hlavnespravy.sk/pre-podozrenie-z-podvodu-chcu-zastavit-vakcinu-pfizer-rozsah-predpokladanych-vedlajsich-ucinkov-je-giganticky-skupina-svedskych-lekarov-a-vyskumnikov-podpisala-peticiu-za-zastaveni/2747032
  *****
  podepsaná petice

  http://lakaruppropet.se/pressmeddelanden/

 15. https://www.naturalnews.com/2021-11-10-genocide-childrens-hospitals-flooded-infant-cardiac-patients.html
  COVID VAX GENOCIDE: Children’s hospitals now being flooded with INFANT cardiac patients
  GENOCÍDA COVID VAKCÍNAMI: Detské nemocnice sú teraz zaplavené kardiologickými DOJČATMI

  Hospital ICUs are being overrun with “fully vaccinated” patients
  Nemocničné jednotky intenzívnej starostlivosti sú preplnené „plne zaočkovanými“ pacientmi

 16. https://www.naturalnews.com/2021-11-09-england-wales-report-excess-deaths-not-related-coronavirus.html
  WHAT’S KILLING THEM? In the past 18 months, England and Wales report 65,000 excess deaths NOT related to coronavirus infections
  ČO ICH ZABÍJA? Za posledných 18 mesiacov Anglicko a Wales hlásia 65 000 nadmerných úmrtí, ktoré nesúvisia s infekciami koronavírusmi

  Government terror and psychological warfare are taking their toll
  Vládny teror a psychologická vojna si vyberajú svoju daň

  A sharp uptick in death is now being seen in teenage boys, ages 15-19
  Prudký nárast úmrtnosti teraz pozorujeme u dospievajúcich chlapcov vo veku 15-19 rokov

 17. https://www.naturalnews.com/2021-11-09-non-covid-patients-swamp-emergency-rooms.html
  Hospital emergency rooms swamped with non-COVID patients, most of whom were previously vaccinated
  Nemocničné pohotovosti sú zaplavené pacientmi bez COVIDU, z ktorých väčšina bola predtým očkovaná

 18. https://www.naturalnews.com/2021-11-09-documents-videos-reveal-dangers-of-covid-vaccines.html
  Documents and videos reveal life-threatening adverse effects of COVID-19 vaccines
  Dokumenty a videá odhaľujú život ohrozujúce nežiaduce účinky vakcín COVID-19

  Ataxia
  Chronic inflammatory demyelinating polyneuropathy (CIDP)
  Multiple sclerosis (MS)
  Optic neuritis (ON)
  Vaccine enhanced disease (also called antibody-dependent enhancement (ADE))

 19. Digitálne peniaze, su neexistujúce….. Je to ako fikcia
  Ak nám v ruke bankovky to je reálne!
  A ako môžu tvrdiť že nuekto je dlžníkom napr. Slovensko , keď požičali čo nikdy nemali… A výrobná hodnota tej „požičanej“ bankovky € teda eura je pár centov, tak čo tvrdia je lož!! Nikomu požičané eura nedlzime, majú hodnotu až keď tu pre ne niekto vykonal nejakú prácu, tak teda až ľudia im dali hodnotu ktorý pracujú a podnikajú…. Nech mozky prestanu balamutit!!!

 20. Nenosí roušku, není naočkovaná, přesto je zdravá! Je to čarodějnice a na hranici s ní! Mnozí příznivci vakcinace svou rétoriku přizpůsobili středověkům mantrám. Tehdy si lidé nevysvětlitelné dokázali vysvětlit jen pomocí čar a kouzel. Dnes, v době internetu, špičkové vědy a letů do vesmíru se vracíme obloukem zpátky.
  http://www.rukojmi.cz/clanky/12159-upalte-je-vsechny

 21. https://cz24.news/sokovana-armadna-doktorka-nechape-vojsko-ako-pokusne-kraliky-nepriatelia-usa-na-celom-svete-sa-blazene-rehocu-idioti-vo-veleni-armady-usa-toxickymi-experimentalnymi-injekciami-likviduju-dosial-na/
  Šokovaná armádna doktorka nechápe: vojsko ako pokusné králiky??? Nepriatelia USA na celom svete sa blažene rehocú: IDIOTI VO VELENÍ ARMÁDY USA TOXICKÝMI EXPERIMENTÁLNYMI INJEKCIAMI LIKVIDUJÚ DOSIAĽ NAJSILNEJŠIU SVETOVÚ ARMÁDU!

  • Sudca Raymond Mitchell pozastavil do 31. decembra termín očkovania policajtov v Chicago proti covid-19

 22. https://cz24.news/dokonce-uz-i-mainstream-to-priznava-idnes-pocet-podezreni-na-umrti-po-ockovani-se-za-pul-roku-zdvojnasobil-a-to-je-jenom-oficialne-priznana-spicka-ledovce-experti-mluvi-o-1-evidov/
  DOKONCE UŽ I MAINSTREAM TO PŘIZNÁVÁ! I-DNES: „POČET PODEZŘENÍ NA ÚMRTÍ PO OČKOVÁNÍ SE ZA PŮL ROKU ZDVOJNÁSOBIL” A TO JE JENOM OFICIÁLNĚ PŘIZNANÁ ŠPIČKA LEDOVCE, EXPERTI MLUVÍ O 1% EVIDOVANÝCH A PŘIZNANÝCH ÚMRTÍ A TĚŽKÝCH POŠKOZENÍ PO OČKOVÁNÍ!

 23. https://cz24.news/200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek/
  200 let terorismu USA: Přehledný seznam všech amerických válečných zločinů, teroru a válek

  Za účelem utvrzení a udržení jejich „práva“ na vykořisťování jiných národů, Spojené státy se pravidelně uchylovaly k extrémnímu násilí, a zejména vojenskému.

  Zde je seznam známých ozbrojených intervencí a jiných trestných činů. Samozřejmě není úplný, ale můžeme tvrdit, že lepší asi není. Nová republika jej uveřejňuje na opakovaná přání čtenářů.

  • Ešte skôr ako si niekto prečíta „200 rokov terorizmu USA“, mal by si prečítať publikáciu Karlheinz Deschnera „Utajované dejiny USA – skurvená Amerika“.

 24. Milan Tréger

  V súčasnosti sa diskutuje o vhodnosti vakcinácie detí proti Covidu-19. Zatiaľ nie sú známe výsledky prieskumov, ako sa k vakcinácií detí stavajú občania a predovšetkým rodičia detí. Máme však k dispozícii postoje odborníkov spred 10-12 rokov, keď sa o Covide-19 ešte nevedelo. Sformuloval ich Tibor Eliot Rostas v knižke Mlčanie (2012) v článku VAKCíNA AKO ZÁKLAD ZDRAVOTNÉHO SYSTÉMU (str.147-149). Píše v ňom:

  https://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/zastavme-vakcinacne-sialenstvo.html

 25. Dakujem redakcii za dalsi prelozeny clanocek.
  Tato tema je specialne dolezita!!

  Dlhy – ktore sa nemozu vratit – znamenaju vojny!

  Malicka oprava: to nie su biliony, ale triliony co sa dlzi!
  (……. preklep, ktory na jadre clanku nic nemeni! )
  Tieto sumy nie su mozne vratit! Zijeme v ozaj zvlastnej
  historickej dobe, ktora nema obdobu v sucastnej
  civilizacii!)
  _______________________________________________
  Jeden trilion znamana 1000 bilionov
  https://visual.ly/community/Infographics/education/how-much-trillion-dollars.

 26. https://tadesco.org/byl-koncert-travise-scotta-na-festivalu-astroworld-pri-nemz-5-11-umirali-mladi-lide-velky-satansky-ritual/
  Byl koncert Travise Scotta na festivalu Astroworld, při němž 5.11. umírali mladí lidé, velký satanský rituál?

 27. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/11/10/covid-jab-reduces-all-cause-death.aspx
  CDC Hits New Lows With Two Manipulated Studies
  CDC dosahuje nové minimá s dvomi zmanipulovanými štúdiami

  Recent data from the U.K. Office of National Statistics reveals people who have been double jabbed against COVID-19 are dying from all causes at a rate six times higher than the unvaccinated
  Nedávne údaje z Úradu pre národnú štatistiku Spojeného kráľovstva odhaľujú, že ľudia, ktorí boli dvakrát očkovaní proti COVID-19, zomierajú zo všetkých príčin šesťkrát vyššou rýchlosťou ako neočkovaní.

  Between 800,000 and 2 million so-called ‚COVID-19 deaths‘ may in fact be COVID vaccine-induced deaths.
  Medzi 800 000 a 2 miliónmi takzvaných „úmrtí na COVID-19“ môžu byť v skutočnosti úmrtia spôsobené COVID očkovaním.

 28. https://www.banned.video/watch?id=618b1808ec8dc93f16c53a33
  CNN Admits Covid Vaccines Don’t Work & Destroy Your Immune System, Then Calls For MORE Shots! – FULL SHOW 11/09/21
  CNN pripúšťa, že vakcíny proti Covidu nefungujú a ničia váš imunitný systém, potom žiada ĎALŠIE očkovania!

 29. Půl hodiny v bordelu zdarma, pokud se necháte očkovat
  10.11.21

  Rakousko:
  Bordel ve Vídni zajišťuje očkování COVID-19 a dává těm, kteří využijí nabízené poukázky, možnost bezplatné návštěvy.
  Podnik Fun Palast doufá ve zvýšení míry očkování, stejně jako počtu klientů, návštěvnost klesla kvůli „pandemii“.
  Výměnou za včeličku dostanou návštěvníci 30 minut zdarma v „saunovém klubu“ s „dámou podle svého výběru“.
  ______
  Lze ještě více klesnout, očkovací maniaci? Co bude příště? Už mě nenapadá další dno, ale vy jistě s něčím přijdete.
  http://zvedavec.org/vezkratce/18263/

  • Na tomto bordeli sa smejem, ako chodím k počítaču, medzi kuchyňou a izbou, medzi varením. Lenže aj to viem, že na tom, koľkí už umreli z očkovania, koľkí už ochoreli sa dá len plakať.

 30. Ginzburg vyzývá k zavedení povinného očkování proti COVID-19
  10.11.21

  Rusko:
  Alexander Gintsburg, ředitel výzkumného centra Gamaleya, vyjádřil názor, že vakcína proti COVID-19 by měla být zařazena do národního očkovacího kalendáře a že samotné očkování by mělo být povinné.
  Gintsburg zdůraznil, že pandemie skončí, až bude očkováno 70-75 % světové populace.
  „Za tímto účelem by měl být lék samozřejmě zaveden do národního očkovacího kalendáře,“ řekl Gintsburg listu Rossijskaja gazeta.
  V úterý 9. listopadu bylo oznámeno, že v Petrohradě bylo zavedeno povinné očkování proti COVID-19 pro osoby starší 60 let a chronicky nemocné.

  V České republice se k povinnému očkování vyjádřil Vojtěch – zatím mu to neumožňuje legislativa, konstatoval.
  P.S. Smyčka se utahuje a kampaň nabírá obrátky. Vše to vede k povinné vakcinaci, kdo odmítne ten bude vyhlášen za teroristu, ohrožujícího zdraví a chod společnosti, bude mu zabaven majetek a bude deportován do míst k tomu určených, kde mu přes jeho odpor bude podán genový preparát. Amen
  http://zvedavec.org/vezkratce/18262/

 31. Vyzbrojujte sa, robte si zásoby, lebo ak to pôjde takto ďalej buď my budeme lovcami alebo lovenou zverou ! Račej zomrieť v boji ako v otroctve !!! Vyzerá to tak, že inej cesty NIET !!!

 32. Marek Košice

  Mimo témy…. Keď je HA-RABÍN falošný, je falošný aj Rostas? Pretože mi prídu ako parťáci. Ak je Rostas falošný, tak by som bol veľmi sklamaný…

 33. https://www.banned.video/watch?id=618b08e7b2140737c3378438
  MSM Admits COVID Vaxx Useless, Pushes for Medical Tyranny Lockdown
  CNN pripúšťa, že vakcíny proti Covidu nefungujú a ničia váš imunitný systém, potom žiada ĎALŠIE očkovania!

  Kto vie angl. nech vypočuje toto video. Je tu napr. spomenuté, že už je schválený nový podvodný test od Billa Gatesa a Georga Sorosa za 200 USD. Vraj už je to schválené OSN. Atď.

  • Dala som zlý preklad, správne má byť:
   MSM Admits COVID Vaxx Useless, Pushes for Medical Tyranny Lockdown
   Mienkotvorné média pripúšťajú, že COVID vakcíny sú je zbytočné (neprospešné) ale pretláčajú lock downovu lekársku tyraniu

 34. https://www.ac24.cz/blog/peter-weis-zdravotni-sestra-se-odmitla-ockovat-vyhrala-soudni-spor/
  Peter Weis: Zdravotní sestra se odmítla očkovat, vyhrála soudní spor

 35. https://otevrisvoumysl.cz/dvanactilete-dite-v-nemecku-zemrelo-dva-dny-po-podani-vakciny-covid-19-spolecnosti-pfizer/
  Dvanáctileté dítě v Německu zemřelo dva dny po podání vakcíny COVID-19 společnosti Pfizer

  https://otevrisvoumysl.cz/dr-lee-merrittova-proc-nezastavujeme-covid-ockovani-po-vsech-nepriznivych-ucincich-a-umrtich/
  Dr. Lee Merrittová – Proč nezastavujeme covid očkování po všech nepříznivých účincích a úmrtích?

  https://otevrisvoumysl.cz/pocet-umrti-na-covid-v-italii-se-dramaticky-snizil-o-vice-nez-97-procent/
  Počet úmrtí „na Covid” v Itálii se dramaticky snížil o více než 97 procent

  • Nová správa talianskeho Vyššieho inštitútu zdravia znižuje počet úmrtí v Taliansku o 97,1 percento. Iba 3783 prípadov mohlo priamo korelovať s diagnózou covid /pred analýzou boli čísla 132161/.
   .. píše disclosure.it

 36. https://www.protiproud.cz/politika/6124-japonsky-covidovy-zazrak-pandemii-vyvolanou-ockovanim-vyresil-ivermectin-je-zakazano-o-tom-mluvit-proc-big-pharma-brani-ucinne-lecbe-nemoci-covid19-zhoubnou-vakcinaci-a-respiratory-ke-genocide-lidstva.htm
  Japonský covidový zázrak: Pandemii vyvolanou očkováním vyřešil Ivermectin. Je zakázáno o tom mluvit. Proč Big Pharma brání účinné léčbě nemoci covid-19? Zhoubnou vakcinací a respirátory ke genocidě lidstva

 37. https://tadesco.org/dulezity-pokrok-rabinsky-soud-vyhlasil-1-listopadu-absolutni-zakaz-mrna-injekci/
  DŮLEŽITÝ POKROK: Rabínský soud vyhlásil 1. listopadu absolutní zákaz mRNA injekcí

  • Neviem teraz kde, ale dávajú potvrdenia o tom, že ste veriaci a nemôžete sa očkovať. Asi konvertujem. A o tom som čítala dnes.

   • Konvertuj na mliečnu konvu hliníkovú!
    Naposledy prezident Tiso podpisoval dekréty, že „toto nie sú žida“ ale kresťania, a že ich štát potrebuje v hospodárskej mobilizácii.

 38. https://blog.hlavnespravy.sk/28456/biologicke-zbrane-covid-a-ockovanie-je-nasadzovane-proti-obyvatelstvu-za-podpory-babkovych-vlad-a-medii/
  Biologické zbrane – Covid a očkovanie je nasadzované proti obyvateľstvu za podpory bábkových vlád a médií

 39. Jožko Fazuľa

  Vyzývam všetkých poľnohospodárov, ktorým osud nášho národa nie je ľahostajný, aby zachovali a nepredali komodity ako kukurica a pšenica a uchovali ich pre nadchádzajúcu potravinovú krízu, teraz to už nie je o peniazoch, ale o prežití !!! Cena určite porastie, tak aj pre hyeny je to dobrý odkaz.

 40. Zamestnanec by sa mal pri vstupe do práce preukázať očkovaním na ochorenie COVID-19, potvrdením o prekonaní choroby alebo negatívnym výsledkom testu. Vyžadovať sa to bude môcť aj v prevádzkach

  https://www.hlavnespravy.sk/zamestnanec-by-sa-mal-pri-vstupe-do-prace-preukazat-ockovanim-ci-testom/2748192

  • Dôležité je . ..“by sa mal“ , teda je to o dobrovoľnosti a nie o povinnosti

   • aťa: ono také záleží na vnitropodnikovém přidpisu ohledně tv. COVID; nevím jak na sloven sku, ale v česku už byly loni firmy, které ve vnitropodnikovém nařízení měli, že zaměstnanec musí být buď očkován a nebo chodit 2-3 týdně na „COVID výtěr nosu“ a co se týkalo návštěv tak tam bylo, že nesmí být test starší např.: 48 hodin.
    *****
    firmy by se měli začít aktivně zajímat, zda tato nařízení porušují nějaké zákony, ústavu, mezinárodní právo,…

    • My sme dnes riešili že ak to požaduje zamestnávateľ mal by ich zabezpečiť..testy. a zadarmo.
     Dá sa vyhľadať stanovisko inšpektorátu práce k tomuto.

     • Takého zamestnávateľa treba nakaziť siflom! Ako? Už sa to v minulosti stalo – jeden z hostí reštaurácie čo ho mal, si špáratkami špáral v zuboch a infikované ich vkladal medzi použité.
      To bol len príklad sabotáže „keď ja – tak aj vy!“ – covid nie je v zozname nebezpečných prenosných chôrôb, tak si treba pozháňať všelijaké iné „psie šáchory“! Ono to zamestnávateľa prejde, keď budú ostatní na maródkach so všelijakými toaletnými siflami a „klávesnicovými“ salmonelami!

      „My sme dnes riešili že ak to požaduje zamestnávateľ mal by ich zabezpečiť..testy. a zadarmo.“ – vy idioti ste dnes riešili technikálie, že keď otrocvo, tak nech pre vás zadarmo! Doboha s vami!

    • Áno, súhlasím, aj firmy by mali byť aktívnejšie. Návrh zákona je v parlamente, snáď zdvihne všetkých zo stoličiek a ostaneme doma alebo …tu je viac možností .

 41. https://cz24.news/plati-jim-pharma-firmy-tolik-ze-jim-stoji-za-to-vyvrazdit-vlastni-narod-toxickymi-injekcemi-budou-se-pak-snazit-schovat-v-zahranici-kdyz-zacne-lov-a-umirajici-ockovani-a-pozustali-je-zacnou-likvidov/
  PLATÍ JIM PHARMA FIRMY TOLIK, ŽE JIM STOJÍ ZA TO VYVRAŽDIT VLASTNÍ NÁROD TOXICKÝMI INJEKCEMI? BUDOU SE PAK SNAŽIT SCHOVAT V ZAHRANIČÍ KDYŽ ZAČNE LOV A UMÍRAJÍCÍ OČKOVÁNÍ A POZŮSTALÍ JE ZAČNOU LIKVIDOVAT? VLÁDNÍ VAXEŘI ROZJELI DALŠÍ DĚSIVOU OČKOVACÍ KAMPAŇ, KTERÁ ŠÍŘÍ POPLAŠNÉ ZPRÁVY A MÁ ZA ÚKOL VYDĚSIT NEOČKOVANÉ OBČANY NATOLIK, ABY SE HONEM RYCHLE BĚŽELI NAPÍCHAT MRNA TOXICKÝM SMRTÍCÍM SAJRAJTEM!

 42. https://cz24.news/protestuje-cela-europa-a-to-velkom-nemci-francuzi-briti-australcania-rakusania-ci-svajciari-tiez-demonstruju-proti-korona-opatreniam-ci-covidpasom-toto-vam-mainstreamove-media-nikdy-neukazu/
  Protestuje celá Európa a to veľkom: Nemci, Francúzi, Briti, Austrálčania, Rakušania či Švajčiari tiež demonštrujú proti korona-opatreniam či covidpasom. Toto vám mainstreamové médiá nikdy neukážu!

 43. https://www.infowars.com/posts/doctors-and-scientist-vs-global-covid-tyranny-highlights-from-seven-hour-symposium/
  Doctors and Scientist vs Global COVID Tyranny: Highlights From Seven Hour Symposium
  Lekári a vedci verzus globálna COVID tyrania: Najdôležitejšie veci zo sedemhodinového sympózia

 44. https://www.infovojna.sk/article/zabudnite-na-tretiu-vlnu-covidu-budu-dalsie-izrael-pocita-s-preockovanim-proti-covidu-kazdych-sest-mesiacov
  Zabudnite na tretiu vlnu covidu, budú ďalšie. Izrael počíta s preočkovaním proti covidu každých šesť mesiacov,

 45. https://gloria.tv/post/u7KM3Px9bvDx3bWyV3xkNNgMN

  Prof. Dolores Cahillová – Jejich další plánovaná „pandemie” bude marburg

 46. V belgických zprávách zazněla zpráva od lékaře z nemocnice GZA v belgických antverpách o tom, že na rozdíl od doby před několika týdny jsou nyní jejich jednotky intenzivní péče plné očkovaných lidí.
  https://otevrisvoumysl.cz/belgie-antverpy-100-pacientu-na-jip-jsou-ockovani-proti-covidu/

 47. Ja už mám v merku dve reštiky /dennú a večernú/ kde odo mňa nikto nič nepýtal.

 48. ČESKO: Přes deset kilometrů šplhal serpentinami do kopce očkovací tým, aby se mohli lidé na Hrčavě naočkovat. Pohořeli, přišla jen jedna babička. Jablunkovsko a Třinecko jsou pro očkovací týmy „tvrdým oříškem“.

  Nejen s Hrčavou, ale s celým odmítavým Jablunkovskem a Třineckem si hygienici nevědí rady. Oslovili dokonce i hospodské a kněze, aby pomohli přesvědčit místní. „Marně,“ sdělil krajský koordinátor očkovacích týmů Pavel Rydrych. Když očkovací vůz odjížděl z Hrčavy, letěly za ním i kameny.

  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/695348/jablunkovsko-a-trinecko-za-ockovacim-tymem-letely-kameny-nepomohl-knez-ani-hospodsky.html

 49. …ďakujem všetkým za ozaj dôležité inform., no tá s tým preukaz.testu, prekonania ,,koronoru“či testovania ma mimor.,,potešila“ …..naša vláda sa prekonáva…..no stále verím, že sa prekonáme aj my, a dokážeme týmto nezmyselným koronocirkus. fraškám vzdorovať………

Pridajte komentár

*