Medzinárodné vyšetrovanie odhalilo globálnych psychopatov a ich covidové zločiny proti ľudskosti


Print Friendly, PDF & Email

Medzinárodné vyšetrovanie odhalilo globálnych psychopatov a ich covidové zločiny proti ľudskosti

(Ethan Huff, Natural News) Pred pár dňami zasadla koalícia právnikov a sudcov z celého sveta, aby usvedčila a odsúdila zločiny proti ľudskosti spáchané v mene „boja s pandémiou“ a „záchrany životov“ svetovými vládami a ich psychopatickými bábkovodičmi z radov globálnej elity.

Táto medzinárodná skupina sa nazvala „Ľudový súd verejnej mienky“ a zišla sa v Nemecku, aby popísala podrobnosti toho množstva porušení ľudských práv, ktorých sa na ľuďoch dopustili skorumpovaní politici pod vedením Svetového ekonomického fóra (WEF).

Ako uvádza svetoznámy nemecký právnik Dr. Reiner Fuellmich:

„Tento prípad zahŕňajúci tie najodpornejšie zločiny proti ľudskosti spáchané pod zásterkou korona pandémie vyzerá komplikovaný len na prvý pohľad.“

Video z jeho vystúpenia si môžete pozrieť nižšie:

Dr. Fuellmich vysvetľuje, ako bola pandémia Covid-19 úmyselne vykonštruovaná establišmentom s cieľom uvrhnutia ľudstva do systému technokratického „Veľkého resetu“ pod centralizovanou vládou globálnej mocenskej štruktúry.

„Po prvé, nie je tu žiadna pandémia koronavírusu, ale len pandémia PCR testov poháňaná dômyselnou psychologickou operáciou vytvorenou za účelom zavedenia permanentného stavu paniky medzi svetovou populáciou.

Táto agenda bola dlhodobo vopred plánovaná,“ uvádza Fuellmich.

Covid nie je o záchrane životov, ale o ich ukončení

Dr. Fuellmich verí, že toto všetko bolo už predtým otestované s takzvanou prasacou chrípkou v roku 2009, ktorá predstavovala predchodcu covidu.

Pred viac ako desiatimi rokmi sa genocídni maniaci ovládajúci planétu pokúsili zaplaviť svet „prasacími vírusmi“, no vtedy ešte zlyhali.

Keď sa presunieme do roku 2020, za ten čas zdokonalili svoje metódy ovládania mysle, aby presvedčili dostatočné množstvo svetovej populácie naskočiť na ich podvod, ktorý po dvoch rokoch od svojho spustenia ešte stále prebieha.

Liečba osteoporózy

„Čiže prasaciu chrípku spred 12 rokov môžeme považovať za neúspešného predchodcu covidu. Za oboma stojí tá istá skupina super bohatých psychopatických a sociopatických ľudí, ktorí nenávidia a zároveň sa boja ľudí. Nemajú žiadnu empatiu, sú poháňaní túžbou po absolútnej kontrole nad nami, celým ľudstvom,“ uvádza Fuellmich.

„Používajú svetové vlády a médiá hlavného prúdu na šírenie paniky a propagandy 24 hodín denne, 7 dní v týždni.“

Veľa za seba o celosvetovom rozsahu diabla hovorí už len samotný fakt, že máme množstvo lacných a dostupných liekov na Covid-19, ktoré je zakázané predpisovať.

Ivermektín a hydroxychlorochín sú dve najsilnejšie látky proti ochoreniu Covid-19, ku ktorým je takmer nemožné sa v dnešnom medicínskom systéme dostať. Zinok, vitamín C a vitamín D tiež dosť pomáhajú.

Vlády na celom svete pokračujú v boji proti týmto liekom a tlačia ľudí do „očkovania“ experimentálnou génovou terapiou, ktorá sa ukazuje, že „dvojito zaočkovaným“ spôsobuje vakcínami vyvolané ochorenie AIDS (ničí im imunitný systém).

„Naše vlády už viac nie sú naše vlády,“ dodáva Fuellmich.

„Boli ovládnuté druhou stranou prostredníctvom ich hlavnej platformy, ktorou je Svetové ekonomické fórum. Tí si dokonca začali vychovávať vlastných globálnych lídrov prostredníctvom programu ‘Mladí globálni lídri‘ zahájeného už v roku 1992.“

Niektorí z popredných absolventov tohto programu sú známe pandemické mená, ktoré okamžite spoznáte: Bill Gates či bývalá nemecká kancelárka Angela Merkelová.

Záver

Konečným cieľom tejto globálnej agendy je depopulácia ľudstva. V krátkosti – rúška a obmedzenia, to všetko je zacielené na vyhladenie ľudského života, nie jeho záchranu, ako uvádzajú vlády.

Mimochodom, v súčasnosti je vo svete celková úmrtnosť (kvôli covidovým vakcínam) už o približne 40% vyššia v porovnaní s priemerom minulých rokov!

Riaditeľ jednej veľkej poisťovacej spoločnosti povedal, že 10% zvýšenie úmrtnosti by sa rovnalo nejakej katastrofickej udalosti, ktorá sa stane raz za 200 rokov. Lenže my tu teraz máme 40% zvýšenie. Zamyslite sa nad tým!

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  Prečo doteraz neodpadol nikto z mamkinych známych (ženy, muži), kolegov (ženy, muži) čo sú vaxnutí dvoma či aj troma dávkami?????? PÝTAM SA, NEROZUMIEM TOMU…….Začínam si pomaly myslieť, že vakcíny slúžia v prvom rade na začipovanie a spôsobenie neplodnosti, nie na genocídu typu „usmrtiť vakcinovaného“ …….

  ĽUDIA, NALEJME SI ČISTÉHO VÍNA………… Ako sa hovorilo pred rokom a viac, že :
  1. Špajlovanie nosa časť ľudí zabije…
  2. Nosenie rúšok/respirátorov časť ľudí zabije, kvantum ich neprežijú zimu, lebo im to brutálne oslabí imunitu….
  3. Vakcíny do roka spôsobia, že imunitný systém bude pracovať na 10%… a mnohé iné fatálne zdravotné následky z toho……

  Vakcinovalo sa obyvateľstvo „vo veľkom“ odkedy? Od februára 2020? …….. MAMKA POZNÁ DESIATKY A DESIATKY OČKOVANÝCH………A NIKOMU NIČ NIE JE……….. VYSVETLITE MI TO!!!!!
  KLAME SA NA OBOCH STRANÁCH???????? ….
  Alebo ako som hovoril : vakcíny slúžia na depopuláciu „len“ FORMOU SPôSOBENIA NEPLODNOSTI + NA ZAČIPOVANIE (ktoré bude aktívne keď sa spustí ovádanie ľudí cez 5G)…. Prešiel už rok a všetci spomenutí chodia do práce…….. Neležia v nemocniciach……

  Madejová, Malone, Fuellmich, Yeadon, atď, atp, kvantum ďalších tvrdia niečo, ČOMU MOJA DUŠA CHCE VERIŤ, ALE AKOSI SA TO NEPREUKAZUJE……………UŽ PREŠIEL ROK, VÁŽENÍ……..Prečo nepokapalo napr. 5% zavakcinovaných???? Nepokapalo ANI JEDNO PERCENTO (ak si odmyslíme dôchodcov, ktorých často zabije aj silná chrípka) VAXNUTÝCH…….ZA ROK………

  PRETO SOM AJ NAVRHOL (ako aj druhý Marek z fóra, ale taký, ktorý verí bludu, že covid sa reálne prenáša ako vírus, čo je inak sranda, je to divná „náhoda“, žeby sa zaň niekto vydával? Asi mám bujnú fantáziu, ale nevylučujem to…), ABY REDAKCIA PÍSALA RADŠEJ O ZDRAVÍ A NIE O VAKCÍNACH, ATĎ…………Pretože rok od začiatku sa NIČ NEPREUKAZUJE…….Resp. ak, tak LEN V PROMILE PERCENTÁCH…….
  RÚŠKA NEZABILI ANI PERCENTO ĽUDÍ, ŠPAJLOVAČKY ANI PERCENTO ĽUDÍ………….A to sa tvrdilo, že ich poumiera niekoľko percent……
  PROSTE UŽ NEVERÍM NIKOMU……….

  • Veci sa dejú, len vy to nevidíte. 5 alebo 10 známych z vášho okolia nie sú štatistická vzorka. My poznáme mnoho ľudí, ktorým ľudia v okolí buď zomreli, alebo sú postihnutí po vakcíne. To sú však len akútne prípady, nie jadro. Jadro problémov príde po cca 2-3 rokoch.

   Ono sa to deje rovnako ako pri raste „nových prípadov“ covidu po exponenciálnej krivke. 3 mesiace je nárast mierny, priam zanedbateľný, potom mesiac to rastie rýchlo a potom za pár týždňov to vyletí úplne hore. Počkajte ešte rok, dva a potom to zhodnotíme. Radi by sme sa mýlili, no nemyslíme si, že je tomu tak. Veď uvidíme.

   Snáď ste nečakali, že za 6 mesiacov všetci zaočkovaní vymrú. Očkovacia kampaň neskončila, stále sa vo svete intenzívne očkuje. Pozrite si grafy vývoja svetovej zaočkovanosti – státe je to v štádiu rastu. Ešte nenastalo štádium ploštenia krivky. Vymieranie môže začať až potom, čo skončí kampaň, inak by sa im ľudia prestali očkovať predčasne. Oni presne vedia, koľko času potrebujú na tú kampaň a tak si aj tie vakcíny nastavili.

   • Redakcia!

    Deratizéri sa snažia oklamať „ochutnávača“ – Bratislava SME
    [Prehľadávať doménu bratislava.sme.sk] https://bratislava.sme.sk › c › 1069096 › deratizeri-sa-snazia-oklamat-ochutnavaca.html
    Potkany majú vo svojej hierarchii takzvaného ochutnávača – ten prvý ochutnáva jedlo. Preto ak po skonzumovaní jedu uhynul, ostatné potkany sa už jedu vyhýbali. Už sedem rokov používajú deratizéri nástrahy druhej generácie – nespôsobia smrť potkana hneď ..
    ——————————–
    Drísty tu skrátka neprehliadnem ani ako už len pozorovateľ!
    Obyčajný potkan má viac rozumu ako niektorí diskutujúci! Každý blbec vie, že aj pri formálnom skúšaní liekov a vakcín sa používa 1/3 až 1/2 placebo! V tomto genocídnom prípade tí, ktorí nafasujú placebo – fungujú ako OCHUTNÁVAČI, propagátori, marketéri, urýchľovači ZNAČKOVANIA – „Lebo kurva mne sa nič Z TOHO nestalo – som hrdina a daj si aj ty!“ Toto natvrdo spomína Fuellmich! Zneužitie placeba – nie na vedecké porovnávanie, ale ako self-marketingom zlikvidovať gójimské potkany cez ich debilných OCHUTNÁVAČOV! Behaviorálny = podnetová psychológia!

    Reiner Fuellmich – Jaký je cíl covidu a očkování, kam to celé směřuje & odhalení podvodů – „Tito lidé zaplatí vysokou cenu”
    Poznámka – právnik Fuellmich konečne otvoril aj tému stratégie „marketingu“ – tlaku okolia, na čo boli zámerne použité neúčinné vakcíny bez vedľajších účinkov! Takto opichaní ľudia-„ochutnávači“ sa stali propagátormi „bezpečnej“ vakcinácie vo svojom najbližšom okolí! Avšak genocíde neujdú – dorazí ich 3., 4. booster!
    https://otevrisvoumysl.cz/reiner-fuellmich-jaky-je-cil-covidu-a-ockovani-kam-to-cele-smeruje-odhaleni-podvodu-tito-lide-zaplati-vysokou-cenu/

    A Potkan z Košíc sa čuduje! Pred týždňom v dedine zomrel chlap na infarkt týždeň po druhej dávke! Vie to celá dedina! Toto sa žiaden čurák v anonymnom prostredí „veľkomesta východu“ nemôže dozvedieť! Ešte raz! Pri opichanosti do 50% sme STÁLE vo fáze placebo-marketingu! ABY TO NEPRASKLO! Na rozdiel od skuzočných potkanov, ktoré nikto nekope do zadku, aby žrali nejaký jed – nielen našich ľudí tento systém súčasne neustále kope do zadku, aby ten jed žrali! Lebo inak! Pozrite si svedectvá Izraelcov poškodených vakcínou – Vaxtestimonies – Svědectví!
    https://www.vaxtestimonies.org/cs/
    https://www.dostojneslovensko.eu/sk/361-21-1-2022-dokument-servustv-odhaluje-sokujuci-rozsah-poskodenia-vakcinou-covid

    Tam je to jednoznačne vyjadrené, prečo sa títo pškodení nechali opichať – lebo tlak okolia, tlak najbližších, tlak zamestnávateľov! Toto sa normálnemu potkanovi nemôže stať, aby ho nejaký Alfa nútil niečo zožrať! Byť prvý pri žrádle je privilégium Alfy! Ochutnávač len využíva situáciu, že Alfa o to žrádlo – „mňamku“ nejaví záujem – obyčajná potkania chamtivosť! Dnes suseda, do ktorej som investoval minimálne 5 DVD – je už 3 x opichaná – lebo 300 euro! Uskočila predo mnou o 5 metrov – pre istotu! FUCK You! Nehádžme perly sviniam!

    TOTO JE SKÚŠKA INTELIGENCIE a filter degenerátov bez rozumu a základných inštinktov! „Ako prví pôjdu na jatky idioti a pôjdu tam obrovoľne a s radosťou!“ – BILDERBERG! „Vy máte hodinky – MY máme ČAS!“

    Redakcia – ešte raz! Môj boj tu s vašimi polopravdami skončil! Čo článok, to polopravda! Programovanie! Flagrantne zneužívate HEADLINE! ŚPINAVÁ „NOVINÁRČINA“! „Za dobrovoľné rúška!“ = za dobrovoľnú eutanáziu! Mie proti rúškam, nie proti eutanázii! Toto naozaj nechápe už len blbec!

    Alebo! „prísady vo vakcínach mali spôsobiť nič netušiacim ľuďom neplodnosť“ – ??? To akože už máme za sebou?! Špinavý headline! Minulý čas?! Čiže už vakcíny memajú spôsobovať neplodnosť?! V článku vám ušla vakcína proti tetanu, ako vôbec prvá sterilizačná! Od Dr.judy Mikowitz! Kto tu rediguje informačnú = dezinformačnú úroveň vašich článkov?! Troll Blaha? A opäť – po štvrtý krát – zaradené anglické video namiesto už prístupného preloženého a aktuálneho videa! Zase náhoda?!

    Dr. Lee Merrittová: O otázce neplodnosti z covid vakcín a geneticky zaměřených látkách (CZ tit. + dabing)
    Poznámka – v závere dokumentu je zaujímavá poznámka o tom, že tieto sterilizačné látky oproti ostatnému svetu nedostávajú sekta Amišov, Aškenázi /chazarskí/ židia a iba 10% Fínov! Chazarskí židia sú turkistické – nie semitské judaizované plemeno a sami sa označujú za tzv. bielych židov. Táto eugenická stratégia má teda zrejme viesť k „úplnému vybieleniu“ Chazarov pomocou neskôr zmiešaných génov s Finmi. ??? Oproti plánovanej výmene obyvateľstva bielych Európanov za primitívnejšiu zmiešanú svetlohnedú rasu ide zrejme o eugenický pokus urobiť z vládnucich sion Chazarov – vládnucich sion „Árijcov“ Veľkého Izraela! ???
    https://otevrisvoumysl.cz/dr-lee-merrittova-o-otazce-neplodnosti-z-covid-vakcin-a-geneticky-zamerenych-latkach/

    A keď ma tu opäť niekto chce obviniť, že niekoho napádam, tak nech si prečíta toto! S požehnaním redakcie!
    Trixi
    13/02/2022 at 12:41

    No, ma pravdu, slovac je vazne uplne t.pa alebo trpi uz generacnym stockholmskym syndromom, GP S NEZAKONNYM, PROTIUSTAVNYM A LUDSKE PRAVA PORUSUJUCIM NAHUBKOM, ktory len hra hru globalistov, fakt, tragedia tento z.dubeny narod a este ho budu velebit, nemam uz slusneho slova, vazne na nich‼️😡😠😤
    Odpovedať
    —————————–
    Takže osobné útoky na trollov na Badateli zakázané – hejtovanie slovenského národa povolené!
    ——————————
    Zhrniem!
    1/ Poznaj svojho nepriateľa!
    2/ Rotschieldovci sú rodina s významnými prírodovedcami! Keďže pre nich sme hmyz a zver – oni študujú nás! Nie my ich!
    3/ NWO je model podľa mravcov otrokárov!!! Feromóny nahrádzajú médiá, školstvo, jedy a drogy v prostredí, frekvencie, manipulácie. Ak otrokári unášajú cudzie mravčie kukly, ktoré potom zotročia – takto „unášajú“ aj naše deti! Debilizáciou! Deti sa ODCUDZUJÚ!!!
    4/ Vakcinačné placebo je opäť Rotschieldovský projekt, ako vydrbať s nami – pre nich potkanmi!

    Odbočím – chtonický a konzumný prístup k životu človeka-zvieraťa / = ZVIERACÍ TYP PSYCHIKY/, je typický nutkavosťou, nástojšivosťou! Je to psychopatia – „Musím to mať hneď!“ „Musím žrať a jebať hneď!“
    „…………Pretože rok od začiatku sa NIČ NEPREUKAZUJE…….Resp. ak, tak LEN V PROMILE PERCENTÁCH…….
    RÚŠKA NEZABILI ANI PERCENTO ĽUDÍ, ŠPAJLOVAČKY ANI PERCENTO ĽUDÍ………….A to sa tvrdilo, že ich poumiera niekoľko percent……
    PROSTE UŽ NEVERÍM NIKOMU……….“

    A ja – ALFA POTKAN – pre toto „málo“ neverím tomuto portálu – zjednodušene – nie som badatelveriaci! A nie som späť!
    Toto sú len moje vidly!
    https://klankosova.tv/a-do-ti-hanit-keto-torte-foto/

    Milan – správny výraz je „streliť si do nohy“ – nie zavariť si kašu.

    • Maroš, ty máš silné ego a trpíš komplexom velikášstva, že si najlepší a máš posledné slovo, ale tak to nie je. Máš niektoré dobré postrehy aj v tomto príspevku a potom ťažké omyly….
     Až ti redakcia a jej články nevyhovujú, tak načo sem píšeš ? Aby si dokázal, že len ti si jednotka ? Trocha sa spamataj.

     • Július – moje ego nech ťa netrápi – nakŕm si to svoje – nech sa ti nafúkne ako močový mechúr slona!
      Prečo sem „naposledy“ píšem?! Pretože tu niekto AJ!!! negatívne ovplyvňuje verejný priestor! Veď si založte chatovaciu kolóniu badadatelveriacich – a píšte si neverejne čo chcete a nebude ma to nasierať!
      Július! Ty nie si a ani nebudeš Caezar!
      „a trpíš komplexom velikášstva, že NIE si najlepší!“

     • Maroš, tvoje ego negatívne ovplyvňuje diskusiu. Močový mechúr máš najskor poškodený ty.. 🙂
      Sa spamataj, hľadáš nepriateľov tam, kde nie sú a keď ti Bádateľ nevyhovuje, tak si založ vlastný web a uvidíš, aký bude o TEBA záujem.. 🙂

    • Dodatok:
     1/ V článku „s Blahom o vedúcej „revolučnej“ úlohe strany Smer, ktorá nás dostala do týchto sračiek, aby z nás potom z nich mohla vyťahovať“ – ste neuverejnili zoznam 79 vlastizradcov, ich podobizní a adries – hoci video o nich bolo vyhotovené /tipujem podľa použitého zvuku Ygora Jurečka/ v priebehu pár hodín po hlasovaní – bohužiaľ uverejnené na debilnom You Tube – tu
     https://www.infovojna.sk/article/video-pamatny-zoznam-79-vlastizradcov-slovenskej-republiky-ktori-hlasovali-v-parlamente-za-okupaciu-nasej-vlasti-armadou-usa

     Neuverejnili ste ani ich jednoduchý zoznam
     ZOZNAM VLASTIZRÁDCOV KTORÝ HLASOVALI ZA OKUPAČNÚ ZMLUVU.pdf
     https://ulozto.net/file/RHJpaIIDxEfM/zoznam-vlastizradcov-ktory-hlasovali-za-okupacnu-zmluvu-pdf#!ZJSvZwR2AmZ0ZJL1MzEuAGOuBQOvA01zEKuiZUDgqIu0nmL1ZD==

     ZOZNAM VLASTIZRADCOV v Slovenskej národnej rade_február 2022.pdf
     https://ulozto.net/file/JH7D5mjbi5rk/zoznam-vlastizradcov-v-slovenskej-narodnej-rade-februar-2022-pdf#!ZGZ4ZQR2ZGHlL2ExAwSvZQEuZGIxZzglAJy3qQDgFSEwMTZ4At==

     Zrejme sa bojíte obvinenia z podnecovania, a tak podnecujete len „nemnóžko“ – za stranu Smer!

     Toto bude funeral!
     „Provedení trestu smrti podle tzv. velkého retribučního dekretu
     Provedení trestu smrti upravoval dekret prezidenta republiky ze dne 19. června 1945 (č.
     16/1945 Sb.) „O potrestání nacistických zločinců, zrádců a jejich pomahačů a o mimořádných
     lidových soudech“ (tzv. velký retribuční dekret) a následně zákon č. 22/1946 Sb. Z 24. ledna
     1946, který v § 31 v odstavcích 2 a 3 uváděl: (2) Trest smrti se vykoná do dvou hodin po
     vyhlášení rozsudku. Na výslovnou žádost odsouzeného může býti lhůta prodloužena o další hodinu. Konalo-li se řízení v nepřítomnosti obžalovaného, vykoná se trest smrti do 24 hodin
     po dopadení odsouzeného. Výkon trestu smrti buď však na přiměřenou dobu odložen, žádá-li
     to veřejný žalobce z důležitého veřejného zájmu.
     (3) Uzná-li mimořádný lidový soud na trest smrti proti několika osobám, určí zároveň v
     rozsudku, v jakém pořadí mají býti odsouzení popraveni. Může také rozhodnouti, že trest
     smrti se vykoná veřejně. Učiní tak zejména, když surový způsob, jímž byl zločin spáchán,
     nebo zvrhlá povaha pachatele, počet jeho zločinů nebo jeho postavení mluví pro veřejný
     výkon trestu. V tomto případě může soud, aby se zajistila veřejnost výkonu trestu, lhůtu dvou
     hodin (odst. 2) prodloužiti, ne však nad 24 hodiny.“

     MOR HO!

     2/ V článku o „minulej sterilizácii vakcínami“ – vám chýba akákoľvek podstatná zmienka o SOCIÁLNOM INŽINIERSTVE a mediálnej a šoubizovej manipulácii – prečo mladí ľudia odkladajú zakladanie rodín, prečo nechcú mať deti – tak vo výsledku – keď sa štyridsiatnik, ktorý až do tohto času „sa preháňal v kraťasoch na elektrickej kolobežke, šúchal mobil a vymetal bary a honil si pri porne“ rozhodne založiť si s nejakou promiskuitnou kundou hypotekárnu rodinu, aby mohol súložiť bez kontroly mamičky, a obaja zistia, že „objektívne“ nemôžu mať deti – jupík – majú vystarané s antikoncepciou! A tá je vlastne podstatou pomalého vymierania národa – „len v priebehu jednej generácie potkanov“ – takže sa hneď nemusia žiadne mŕtvoly váľať po vakcínach po uliciach! Tu ide predovšetkým o očipovanie a Total Control!

     Ešte raz – PREBIEHA VÝMENA NÁRODA! Ale Adrián na Infovojne tvrdí, že „národ nemožno vymeniť“ – že možno vymeniť len politikov! Archaický bonmot! Hovno! Aj takto sa tlačia šróby užitočných idiotov do hláv ďalším idiotom!! Či už z blbosti, alebo zámerne! A toto ma privádza do absolútnej zúrivosti!

     • Na zoznam zradcov sme uviedli link v tom včerajšom článku. A tiež sme publikovali priamo aj ten zoznam na našej FB stránke.

     • „Za všetky súčasné aj budúce problémy vďačíme nedôslednej obrane Zimného paláca v roku 1917!“ – aforizmus.

     • je mi luto,ale Maros nema konkurenciu aj ked sa niekedy uchyli k nizkofrekvencnym slovam,ale netreba nikoho obvinovat,, Julius,,lebo sa kazdy snazi svojim ponimanim zaujat stanovisko ku danej teme.ja som vyhrabal nieco,co som napisal mojej zene a aby to mala stale na ociach je to v kuchyni: klebetenie,ohovaranie,posudzovanie obvinovanie druhych=otvaranie bran demonom- dosledok-sme nespokojni sami so sebou –zatrpknuti,zahorknuti,neznasajuci sami seba a tym aj druhych, hladajuci chyby vsade okolo seba musime sa naucit milovat samych seba a byt spokojny s tym cim sme…..ved o nic nejde,vsetko je tu v tomto svete iluzia, dualita konci a konci aj svet ako ho pozname a este raz zopakujem,ze vsetci ste super

    • František

     Maroš fantastický si to vysvetlil,ale tieto rozmaznané liberálne deti to aj tak nepochopia,lebo nepochopia!!!! Skôr sa ešte rozplačkajú, že tu na nich kričiš!!! 😄 Lebo fak,táto morálne mŕtva generácia, ktorej má vygumované morálne a ľudské zásady, už nepoužíva zdravý rozum,….stačí ak im napríklad niečo povie taká krava ako Čaptava alebo ďalší,zapredanci a idú poslušne za tým čo sa im povie!!! Tieto ovce si pekne vychováva dnešný liberalizmus a jednoducho už nemajú vlastny názor a ani už nevedia rozlíšiť čo je choré a čo nie!!!!!

    • Maroš si zabil!Presne logiku potkanov som ja tiež nedávno spomínal že majú viac rozumu no smutné je že tá tupač očkovaná tvrdí a tvári sa že nič že všetko je ok lebo že vraj nezomreli.Kolegovci očkovaní a samé stažnosti že sa nevedia udýchať ale prosím že to je z covidu a že to som ja vinovatý že som ich nakazil to nie je z vakcíny podla nich samozrejme.

    • Jedno nechapem, preco si nezalozis vlastnu web stranku ale neustale sa sem chodis navazat a predvadzat, no zrejme si zakomplexovany narcis a napisem to cele, bez bodiek v slovach‼️

     To, co som pisala, ako si ma ,,citoval,, je pravda, fakty a ziadne urazanie alebo hejtovanie, je to zial proste tak a potykaju sa s tymto vsetky postkomunisticke krajiny‼️

   • veru, netreba to brať tak, že „no, už by mali začať umierať“. To je predsa nemorálne, predsa ak sa človek dal zaočkovať, ešte mu za to netreba želať niečo zlé. Teda, až do chvíle, kým sa on nezačne na mňa osočovať. A to – ako všetci vieme – sa deje v každodennom živote. Takže jadro problému – a to chce pán Globálny dosiahnuť – je v tom, aby nás rozdelili, rozoštvali. A pokrok týmto smerom je zjavný….teda aspoň na Slovensku. Napadá ma text ….“to Slovensko naše dosiaľ dlho spalo….“. Dosiaľ? Mne sa zdá, že spí čím ďalej tým tvrdšie. Aspoň ohľadne kovidu celkom určite.

   • Redakcia, do istej miery má Marek Košice momentálne pravdu. Vyčkajte radšej tie dva-tri roky a potom generalizujte. Hoci lepšie je vyčkať aspoň 5 rokov, aby sa dalo s určitosťou povedať, ako to s tými nežiaducimi účinkami vakcín je. To netvrdím ja (nie som v danej veci odborník a nemám na rozdiel od mnohých krištáľovú guľu), ale aj svetovo uznávaný R. W. Malone a napokon aj náš „guru“ prof. Krčméry. Dnes je to tak, že na každý „dôkaz“ sa nájde X „dôkazov“, ktoré tvrdia opak.

   • Internetom koluje sprava ze boli podane 3 druhy vakcin malo, viac a najviac smrtelna a podla toho si overuju kolko coho musia do vakcin dat aby zacali ludia zomierat.

  • aj ja mám suseda, ktorý je už po tretej dávke a nič mu nie je, ale!!!! u nás na dedine máme DSS-ku, do ktorej bol problém umiestniť sa – len na poradovník a minulý týždeň hlásili v obecnom rozhlase, že sa uvoľnili miesta!!!
   čo myslíš, čo sa stalo s tými, čo tam boli? omladli a už nepotrebujú starostlivosť? a čo tí zo zoznamu čakajúcich? tiež si to rozmysleli, že tam nepotrebujú ísť?
   to, nikto z tvojho okolia nezomrel, nič neznamená! veď sa píše, že sú tri rozdielne šarže, možno dostali iba placebo

   • Starých ľudí zabíjali aj tabletkami.

    • Dehydratáciou!!! Bez dostatku vody kolabuje metabolizmus a vylučovanie toxínov. Kubík pitnej vody stojí 1,40 eura.

     • Vody je dostatok, mala by byť zadarmo.

     • To zabíjanie starčekov odopieraním tekutín je jedna strana mince – druhá je vynášanie ich bažantov a to je „robota“! Ďalšia minca je inflácia – klienti vstupujú do DSS podľa svojich aktuálnych možností. Tie sa časom zmenia. lenže DSS majú stabilizované zmluvy – povedzme v roku 2010 to bolo 360 eur na kompletný pobyt – strava, hygiena, pranie, lekár, pohreb. O pár rokov už 390 – lenže dôchodok nestíha. A tak sa zbavujú tých, ku ktorým nechodia návštevy, alebo tam nemajú kamarátov, ktorí upozorňujú personál „že babka je smädná“! Viem to z prvej ruky. Toto sú tiché vraždy, o ktoré sa nikto nezaujíma. lebo treba miesta pre nové „zmluvy“! Štát sa prizerá – mnohé DSS boli vybudované za EU korupčné fondy a mnohých majitelia sú starostovia, alebo bývalí strarostovia. Portfólio istoty – obchod so smrťou. Trhový.

  • Mas pravdu. Vakciny sluzia na zacipovanie a vytvorenie pararelnej nervovej sustavy z cipov, senzorov, grafenu a hydrogelu. Po dobudovanie 5g budu moct ludi ovladat mozno aj na neustalej baze, prinajmensom ich budu moct zapnut/vypnut, sposobil bolest, strach, neplodnost a pod. Az potom zacne naplno depopulacia. Dnes podla mna zomieraju len ti co nedokazu zvladnut prerod na birobota, ktory je fyzicky narocny. Ale aj tak tu mame umrtnost zvysenu o 30/40% co je sice vela, ale stale je ututlatelne, ci da sa to zvalit na Covid. A zacipovani tu bol pred par dnami clanok, je to proste fakt – zaocko vysielaju mac cody (daju sa najst na starsich mobiloch ce blue tooth).

  • Bola som prvy x ockovana pred poldruha rokom,tretie rano po nom, som nedokazala vstat z postele – ochrnuta…..rok som chodila po lekaroch…… Na CTcku mi napocitali 14 mikroinfarktou,najviac postihnute vybielene su jazykove a recove centrum,kratkodoba pamat zahmlene no a prava noha a rameno trpia bolestivymi krcmy……

   • Čo pomáha na tie kŕče?

    • Ketonal Forte 100
     Prísun bio vápnika – ohryzávať kĺby dusenej hydiny /paprikáš/ = starý plavecký recept proti kŕčom, hrušky, rozmixované celé surové vajce /kokteil/, silný vývar zo špikových kostí.

     • Ďakujem.

     • Maros ,aj ked som bol,,profi,,v oblasti s potravinami a ich upravou odporucanie na upravu hrozienok funguje 100% my sme ich namacali do rumu

     • Rocky – vyskúšaj pitnú kombináciu – tuzemák rum – zapíjať s Márka originál! Na pol litra rumu budeš potrebovať 4 litre Márky – tak je to návykové. Márka má v sebe takú chémiu, že keď normálne vypiješ iné bublinky – tak OK bublinky. Lenže Márka uvoľňuje po oboch stranách koreňa jazyka sekundárne „bublinky z ničoho“ – a to je to osviežujúce. Zároveň sa neopiješ, aj keby si chcel. Dnes som to vyskúšal prvý krát, lebo som mal chuť zapíjať rum Vineou, ktorú nemali. Pri odpití pol fľaše rumu mi došla 2l Márka a dostal som „absťák“ nie na rum, ale na Márku! Od čias socializmu som na Márku ešte doteraz nikdy nesiahol. Tie bublinky majú fakt dobre vymyslené. Prirovna! by som to k starému komunistickému šumáku – „kocka“ s malinovou chuťou – polovica bola biela kyslá „dlaždica“, druhá polovica bol šumák – ako decká sme to v lete naslinili a vôbec sme nepotrebovali vodu na utíšenie smädu – „vodu“ nám vyrábali sliny.

      Určite rum nenalievaj do Márky!

      Keďže spomínaš, že tie hrozienka pražené na masle ste dali do rumu – podobá sa to na „hriatuo“ – kmín zvarený s cukrovým sirupom, s údenou slaninkou opraženou na masle a šup s tým do horúcej vodky – lavórovice.

  • Galaxia andromeda

   Pockajte 2 roky odteraz.Potom tu napiste ako sa maju.

   • Galaxia a na co cakat,podla systemu Vaers,co je CDC,uz je tuna skoro 23 tisic ludi mrtvych,a vyse milliona zranenych a to reprezentuje len 1%,podla study Harwardskej University. Ja osobne viem o 15-20 ludoch co zomreli,vcetne naproti suseda,ktory zomrel na druhy den. Minuly tyzden som bol v Bullhead City „Sams Club“ ,AZ,kde starsi pan odpadol iduci z „lekarne“,po vaxe,to som nikdy nevidel,ale je to bezne,Media to taja ako mozu,vsak su vsetky vlastnene tymito masovymi vrahmi,Janko (ps: v European Union je okolo 40 tisic mrtvych a vyse 3 milliony zranenych]

  • provokatér

   Marek, čakal som od teba viac, je to riadená hystéria, niektoré výrobné šarže sú infikované viac, niektoré veľa a niektoré nič. je to zámerné, taktické a tak majú možnosť voľby, ako keď stlačiš plynový pedál, kapišto, uvažuj…u niektorých je doba účinnosti dlhodobejšia…preto vyčkaj…

  • emil hodal

   Ja poznam osobne 3 ludi co zomreli na tu tvoju zazracnu vakcinu a poznam tisicky pripadov ze ochoreli na kovid,ockovani a poznam stovky pripadov ktvacania z vaginy a nocnych odvozov do nemocnic……..takze si tieto tvoje zidovske podplatene sprostosti nehaj do krcmy a tam to taraj

  • emil hodal

   http://nupo.szm.sk/
   Nežiadúce účinky po očkovaníNa tejto stránke sú od 2.12.2021 uvedené nežiadúce účinky, alebo skúsenosti po očkovaní na Covid-19. Pridanie vášho príspevku je anonymné, bez záruky, má informatívny charakter a nie sú zbierané žiadne údaje o vás. Kedže sa jedná o citlivú tému, opíšte vaše skúsenosti PRAVDIVO.
   Pre oficiálne hlásenia prejdite na stránku sukl.sk

  • Moje sestra začala mít problémy po druhé vakcíně od Pfizer. 2 měsíce po druhé vakcíně se nechala očkovat potřetí. Bylo to v 17 hod večer a ráno v 9 hod ji našli na zemi vedle postele, skoro bez života. Dostala mrtvici ze sraženin, které se jí vytvořily. Má poškozenou levou polovinu mozku, je ochrnutá na půl těla, nemluví, nemohla polykat, nerozumí všem slovům. Není ještě úplně stará a její život skončil. Je na LDN v jedné jihočeské nemocnici, učí ji mluvit a chápat slova jako od kojence, polykat už může, ale musí být krmena, též má zaveden PEG přes břišní stěnu do žaludku na dokrmování. Stalo se jí to 2.prosince 2021. 1.prosince večer byla očkovaná 3.dávkou. Pravá polovina těla zůstává stále bezvládná a co nejlepší na té celé očkovací srandě, že minulý týden dostala v té nemocnici Covid. Tak, kde je jaká imunita. Je to všechno jenom fraška a to, že někdo na tom dobře vydělává. Lidem to nic nepřináší. Kdyby to nějakou imunitu vytvářelo, neonemocní znova, ti co už Covid měli a co jsou očkovaní.

 2. Určite to nemôže byť hneď
  Nemali by ľudí v radoch Tiež si myslím, že sledovanie v nich je, alebo bude neskôr, pre tých čo ostanú
  Čo by získali vakc.? A kto by získal ? Štát , poisťovne farmaká – A získali by ,majetky a prísun peňazí za liečby a lieky keďže človeka trávia
  A čo by bolo, ak by bol človek čipovany a ešte keď k tomu pridáme ,,ich víziu,, zrusenia hotovosti Čo by to spôsobilo ,keby človek stratil robotu , nevedel nájsť , alebo nastali zdr.priblrmy ? Bol by pod dohľadom a nemal by na nič Ešte by nevedel ani pre rodinu dať ,lebo sa stane že systém vezme všetko ak by mal aj podlžnosti Hlavne pri našom zvyšovaní všetkého to k tomu smeruje
  Skúste má doplniť , poopraviť Je to čisto iba predvídanie a snáď k tomu nedojde
  Čisté sci-fi

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,je to mediálna psychovojna-tak či onak nikto voči tomu nieje imunný a každého sa to dotýcha v rôzných oblastiach,je to zároveň boj troch mocností o nadvládu sveta,resp.udržanie rovnováhy,,,,ľudský život je tak ľahko nahraditeľný,že sa neuvažuje o tom,že keby svet prišiel napríklad o 80% populácie,že by to mala byť nejaká katastrófa,hlavný problém je nízka kvalita ľudí v tak vyspelom období a pritom tento stav sa po roku 2000 nezmenil ba práve naopak-zhoršil a zhoršuje a preto sa hľadali riešenia,veľa udalostí je už mimo kontroly a ľudstvo sa v takomto stave ukazuje ako nebezpečné pre planétu pre ďalšie desaťročia,preto musí existovať nejaký mechanizmus udržateľnosti-inak tu bude hlad choroby a včade iba kopy odpadkov a príroda okupovaná konzumne zmýšľajúcimi parazitmi v podobe nekonečného premnožovania a akejsi nutnosti výstavby nových a nových lokalít na bývanie požitkárstvo a prácu,kde ako keby neexistoval limit,,,,ďalší problém je nekonečné volanie po ďalšiej a ďalšiej pracovnej sile a zvyšovaniu produkcie podmienenej odbytom zo strany globalistických ziskuchtivcov-veď je to šialené a samozničujúce konanie,a preto neospravedlňujte svoju prítomnosť a svoje konanie ničím a nadobudnite viacej sebakritiky-inak tu pre svojích potomkov zanecháte odumierajúcu planétu a teda svet temnoty-predpeklie.Nemáte tak náhodou pocit,že ak tú zmenu teraz niekto neurobí inak než zasa ďalšou vojnou a krízami pre udržanie v pomere množstvo k potrebe-tak ľudstvu hrozí logický zánik dominoefektom!

 4. KOVIDBARÓN-7!

  ,,,,ak chcete bojovať proti elite-tak láskavo neposluhujte inej konkurenčnej elite!,lebo zasa skončíte iba ako ovce v inom košiari,vždy tu elity vládli a vždy bol boj medzi nimi,ak sa chcete elít zbaviť vy hrdinovia-tak začnite vyberať hotovosť z bánk a obvinte banky za podvody napáchané pre elity,prestante pracovať vo firmách,ktoré berú štátnu pomoc-dotácie,prestante pracovať pre pošahancov podnikateľov,ktorí čerpajú eurofondy-čo je priamy sytém zadĺžovania krajiny,aby nebolo úniku,prestante podporovať všetky politické strany a nezúčastňujte sa volieb,ktoré vás tiež iba zadlžujú,prestante sa množiť a žiť konzumne atd.,od marca tohoto roku už tento štát nemá peniaze pre ďalší chod-a kto je tomu na vine,no predsa slniečkári,ktorí sa nechali očkovať a neustále sa testovali,aby im výhody neunikli a báli sa o svoje holé životy,ale centrálna nyjvyššia inteligencia vie o vás už skoro všetko potrebné,po úplnom stustení G5 už budete fungovať na diaľkové ovládanie a vypne vás kedy „on-ono“ bude chcieť! (bádateľko-kľudne vymazávaj a neváhaj,nič iné od falošných šíričov pravdy a materialistov ani nečakám,lebo tu je iba jeden názor vítaný-najivita ziskuchtivosť na úkor kohokoľvek a kŕmiť nesprávneho vĺka)

  • Veľmi dobre sformulované.Intelektualny článok.A hlavne posledné tri slová.Podľa mňa ten príbeh o vlkovy malo kto pozná.

 5. A už ich polícia vyšetruje? Sedia v base?

  • Je mnoho type vakcinaci nektere jsou s dlouhodobymi dopady roky neutered na slabsiho jedince project se okamzite.

   Proc stale omlouvat zlociny provides lidskosti zhn kdyz tvrdi o pandemic. OBAMA TRUMP zastavil fond $35 million WHO na vyboj Covid, a dalsi svinstva
   Pres nemocnice blazince a agentury take pres replay se providi vymyvani mozku zdrogovani strach a masova kriminalni hypnosis
   Pozorjji zmeny v online.
   Jede Sam po hodiny po dalnici a ma pres coma 3 jitou rousku…
   To je uspech Sorosaku a spot neni Liz pravda…
   V prirode proc od lidi a ditto v klcRku ma rousku …
   Socio psychopati postizeni rodice …
   Jejich zabednenost je bezmezi .

   Prosim osvobodme PodkarpTske Rusiny od Ukrajinske discriminate a terroru a chubby…

   Ustanovte plebiscite.
   NATO SE ROZSIRILO NEZAKONNE k prijimani pricmouhlych vojenske naklady na uroven prosperity.
   Nedopadndm jako Polabsti Slovane prosim .
   TO JE Rusinsko od CSR oloupena zeme jako od Ruska byl Krym, Donbas, Novorosijsk
   GROZNYJ a bychodni Ukrajina nyly osvobazeny jiz za Cara Borise Fjodorovic Godunov … neutered se necenzurlvane historic prosim .

   • I’ve usa jiz vhvknuly klonovane vojaky bez lifskeho Doucette
    Vakcinama se sleduji osoby pres satellite

    Dali jste si vakcinace. marku znameni selmy, tak nemate Bozi Hz a Tim uzavrene Kralovstvi Nebeske

    A o to Jim jde Satanistum Kchazarum, padlym a home

 6. Organizovaná zločinecká skupina zvrhlých primitívov ide cez mŕtvoly: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/who-zavadi-globalni-dohodu-o-pandemicke-pripravenosti-ktera-bude-nadrazena-narodnim-ustavam/ ! Naša vlastizradná vláda to samozrejme ako inak tiež schváli aj so svojimi tupými poslancami ! Keď už hovoríme o vlastizrade, nie je okrem podpisu „obrannej dohody“ s USA vlastizradou aj podpísanie dohody Pfizera na základe ktorej nadnárodná korporácia ovláda vládu a ministerstvá na Slovensku na základe tajných zmlúv, ktorými vyciciava štátny rozpočet napĺňaný z našich daní? Kde je teraz Amnesty international a iné falošné mimovládky? Generálny prokurátor SR, Harabín, Weiss a všetci schopní právnici, nemali by ste si konečne posvietiť aj na toto ??? Dokedy nám budú vládnuť ZLOČINCI ???

  • Bombardujte ich s mailami a správami inak to nejde

   • Myslím si, že najprv musia byť ľudia dobre informovaní, aby neboli ľahko manipulovateľní a pochopili o čo ide, takže aj tento spôsob „boja“ je veľmi dôležitý. Musíme šíriť informácie o Veľkom resete a čo všetko nám chcú pod rúškom klamstva vládni kriminálnici vnútiť ! Potom môžeme dosiahnuť aj to, že sa na ich „opatrenia“ väčšina ľudí z vysoka… a to je jedným z cieľov – urobiť ich úplne nedôveryhodnými !

  • Omyl. Vina je v prvom rade v našom členstve v EÚ, ktorá nám už priamo či nepriamo vnucuje vakcíny ako jediné záchranné koleso pred covidom. Zmluvy na vakcíny uzatvorila s Pfizerom predovšetkým Európska komisia na čele s Ursulou von der Leyen (v jej prípade sú indície o konflikte záujmov).

 7. mariankosmac

  Sú aj nejaké zoznamy koľko ich zomrelo na vakcíny na SK? Z trnavského kraja viem zatiaľ o 2 zomrelých očkovaných, jedna zomrela po vakcíne, druhý dostal covid a zomrel nečakane bez príznakov takže zabil ho covid alebo vax? Keď niekto zomrie krátko po očkovaní oni tam často napíšu že zomrel na nejakú nemoc ktorú už mal a že to môže ale nemusí súvisieť s vakcínou. A očkovaní môžu žiť kľudne 5 alebo aj 10 rokov – po takejto dobe si to už nikto nebude spájať s očkovaním. Aj keby vymrela polka populácie, tak si zas vymyslia nejakú nemoc na ktorú akože vymreli. To znamená že sa NIKDY NEDOZVIEME KOĽKO ĽUDÍ ZOMRELO NA NÁSLEDKY OČKOVANIA.

  • Dá sa to zistiť pomocou štatistiky. Nebude to síce priamy dôkaz, ako keď sa po pitve potvrdí príčina úmrtia konkrétnemu človeku, ale na usvedčenie vrahov z genocídy to stačiť bude.

  • Ockovany,nemoze zit viac ako 10 rokov,period a aj to s velkym zazrakom a snad len s jednu vaxx, nerozsirujte klamstvo ze covid existuje,to elita potrebuje-aj sa to rimuje

 8. Ono treba ľudí zobudiť z ich ilúzie. Celá EU je slobodomurársky projekt a každý, kto ho mal dobre naštudovaný vedel, že je otázkou času, keď sa začne meniť na diktatúru a Luciferiánske hodnoty. Teraz, keď žijeme v dobe covidu, Agendy 2030 či Veľkého resetu to už potkany ani neskrývajú ! Rovnako je to s NATO, takže čo pozitívne nám dala EU okrem donedávna slobodného cestovania, študovania a pracovania pre koloniálnych členov? Nič, zničila nám poľnohospodárstvo, ktoré so sebou stiahlo všetky ďalšie odvetia a urobilo potravinovo a nielen úplne závislými na ich výrobe ! A to už nehovorím o ľudskej a morálnej stránke (likvidácia, národných, rodinných, kresťanských hodnôt a koreňov atď.)! Urobili z nás kolóniu a lacných robotníkov, ktorí si myslia, že žijú v slobodnej a demokratickej krajiny, kde sa „dajú“ veci meniť a ovplyvňovať prostredníctvom volieb ! Ilúzia… a zahraniční agenti pracujúci pre nevolené zvrhlé elity prostredníctvom mimovládok a dnes už aj priamo sediac vo vláde LIKVIDUJÚ našu vlasť, naše životy, rodiny… !!! Preto je treba ľudí prebrať z mainstreamovej mediálnej hypnózy, ktorá klame, rozdeľuje a ničí národ !

  • veľmi dobré,kamoš, presne tak to zdieľam aj ja. Len teraz, ako s kola VON???
   Aj rozbitie ZSSR bolo ich dielom. To sú akcie na pokračovanie, migrácia……..atd,atd, umelo vyvolávané konflikty, mám dojem, že je to tak aj s Ukrajinou…naivní ukrajinskí mládičkovia si myslia že pôjdu do EU a bude ich tu čakať raj…nuž
   povedz, čo by si radil, postupovať ako engliši, vystúpiť z EU ? A dá sa to vôbec??? Či už sme vo zvieracej kazajke,, kruci…

  • vyborny prispievok,bravo

 9. Novinky z Kanady, o ktorých zámerne mlčí fašistický MAINSTREAM: https://myspulesvet.org/category/globalismus/ !

 10. Milí priatelia, kazdy den cakam, co nove prinesie portal badatel a aj Vase zaujimave komentare/linky si nenecham ujst. Tiez som presvedcena, ze pravda je v tom, ze ide o reset sveta a znizenie populacie a nie v ochrane zdravia, ako sa nam snazia „natlacit“ do hlav „nasi“ vladni predstavitelia. Sem/tam sa pise aj o tom, ze je to dielo satana, preto chcem pripomenut, ze na druhej strane tohto boja je Boh a Jezisova Matka. 100% som presvedcena, ze posledne slovo tohto diania bude mat prave Boh. A nebude sa co cudovat, ked to „posledne slovo“ bude velmi tvrde. Zasluzime si to, lebo svet Boha odsunul na druhu kolaj. 10 bozich prikazov je dnes uz len na smiech. Ludia dychtia po Arche zmluvy, nie preto aby si ozivili bozie prikazy, ale aby ziskali moc vlastnenim tejto truhlice. Kazdy sudny clovek musi vediet, ze Boh nam dal dobry navod na zivot a keby sme ho dodrziavali, nedotiahli by sme to do tohto stavu a nedali sancu diablovi. Jezis nam dal svoju Matku, aby za nas orodovala, ale to vtedy, ak budeme my prosit Ju. Ved Maria nas nabada, aby sme sa modlili ruzenec, ktorym sa da zabranit mnohym katastrofam. Ukazala nam, ze sa to da, ked v 16. stor. pomohla zvitazit krestanom proti obrovskej presile proti Turkom, v bitke pri Lepante. https://svetkrestanstva.postoj.sk/57534/velka-namorna-bitka-pri-lepante
  Staci tak malo, klaknut na kolena s ruzencom a modlit sa… najlepsie, spolocne (da sa aj online)a pokanie. Aj tento covidovy boj s diablom by sme vyhrali…
  Ospravedlnujem sa neveriacim, ale skuste sa zamysliet ❤️+++

  • Bez viery kľačať na kolenách – jedine s rozbitým nosom!

   • …veď toto, mnohi padnu na kolena az keď majú „rozbitý nos“ 😏

   • Maros vsetko absolutne perfekne,aj o tych potkanoch,mna tiez napadli,tuna mame „stromovych“ potkanov.Minuli rok mi zozrali polovicu sladkych pomarancov.Ja som im dal nedavno otrovu,aj na povalu a presne ako hovoris,vsetci zmyzli,len zopar teraz zacalo smrdiet,keby to vsetci zozrali,co som to mnozstvo videl,tak by som musel zmiznut z domu,kvoli smradu.

  • Krcit sa na kolenach ako otrok pred panom? Nie dakujem, som slobodny clovek a nie rab bozi.

   • presne tak kraken,nedavno som zo zvedavosti pozeral omsu z Vatikanu,kde ospevovali boha LUCIFERA a jeho syna JEZISA,bolo to v Latincine,ale ja hovorim tiez Spanielsky,co je podobne,tiez tam boli titulky

 11. Ešte niečo zaujímavé: https://www.infovojna.sk/article/video-jennifer-arcuri-byvala-pritelkyne-borise-johnsona-v-britanii-probiha-kriminalni-vysetrovani-zlocin-proti-lidskosti !!! Preto chce Johnson tak vojnu proti Rusku, aby sa zabudlo…, USA zase padajú ako ekonomicky, tak covidovo šialene… čiže tiež potrebujú vojnu !

 12. …ďakujem všetkým za príspevky, aj Marošovi, vysvet.to bolo rázne a veľmi trefné….áno, tie vakc.sú niečo ako ,,otrava“pre potkanov, a podľa toho ešte stále mnohí reagujú:-(…..presne týmto zradcom národa sa ,,môžeme poďakovať“, no nielen im, celej tejto vláde, kt.ńou ani nie je, ona len ,,akože slúži“ nám ľuďom, a ,,slúži“ pritom hlavne záuj.in.štátu, tentokrát USA… ak ,,niekto“ pozoruje a čaká, komu z očkov.sa niečo vôbec stane podľa mńa nie je v poriadku, je to úplne choré….a tiež mi príde divné povedať ,, zaslúžime si to“:-(((….to do akej úlohy nás tu všetkých dávaš Bella? čo sme v stredoveku ? vtedy ľudia nechápali ani obyč.búrku…. ….. toto je akoby som priala týmto ľuďom stratu zdravia alebo rovno smrť….tu nejde o to, že sa im ZATIAĽ nič nestalo, ale po urč.čase sa môže….však tých príkladov človek číta a počuje denno-denne, mám zaoč.časť svoj. rodiny, som rada, že žijú a pracujú alebo študujú, sama neviem, ako to všetko s nimi dopadne, no stále verím, že ,,mali len placebo“ a viac si už nedajú….stále verím, že títo všetci ľudia sa budú ,,viac zobúdzať“ a odolajú aj ochoreniu, aj ďalš.očkovaniu….mať také opačné úvahy mi nenapadnú ani vo sne …. a stále pevne verím a dúfam, že budú vidieť viac ako tento ,,koronocirkus“, že sa UVEDOMIA, že ,,zistia“ plán. Veľký reset a dajú si to do súvislostí,,,,,veľmi si prajem, aby pozhadzovali ,,tie pásky z očí“ ….tak by videli oveľa oveľa viac, aj vďaka Svetlu, kt.vie ,,osvietiť“ akúkoľvek tmu, len sa treba k nemu obrátiť…… nech sa nám v tom všetkým darí čo najlepšie….

 13. …a ešte som chcela poukázať na zaujím.príspevky od kovidbaróna – zaujalo ma, že štát nemá teraz od marca peniaze na svoj chod, viem, že je v rôz.dlžobách, no že už je to už takto skoro a takto veľa, som nevedela….zrejme aj vďaka ,,dotáciam“, za kt.sa všeličo kupuje v rôz.fimách, alebo sa poskytujú ,, rôzne úľavy“…vďaka za vysvetlenie….

 14. …naša slovenčina má toľko krásnych slov, tak prečo ju ,,kaliť“ takýmto ,,vulgár.výrazom“?….dá sa to povedať aj inak, stačí trošku porozmýšľať……

 15. …pekné, keď sa ,,niečo dá upraviť“….

 16. No, neviem, ale v poslednom čase aj ja mám pocit, že ste strašidlom! Aj ja poznám veľmi veľa ľudí v mojom okolí, čo sú očkovaní aj 3-krát, a vobec im nič nie je! A poznám ženy, čo nie sú, ale dostali každú mutáciu vírusu, prvýkrát veľmi ťažký stav, potom ľahký omikron, a teraz nedávno stredne ťažkú formu už ani neviem, ktorej mutácie. A ten Fūllmich čo dokázal? Vobec nič! Aj o ňom píšete od začiatku, ako súdi tých psychopatov, ale výsledok žiadny. Takže istý čas už vás vnímam ako nedoveryhodných – aj vy píšete samé bububu! Ja totiž verím už iba tomu, čo na vlastné oči vidím! A to je to, čo som vyššie opísala: že očkovaným nič, ale vobec nič nie je, a neočkovaní sa trápia s každou mutáciou!

Pridajte komentár

*