Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Rakovina – prvá pomoc: 10 onkologických zásad úspešnej liečby


Print Friendly, PDF & Email

prvá pomoc pri rakovine

Tento článok čítajte v spojitosti s článkom „Efektívne a netoxické metódy boja s rakovinou”, ktorý nájdete na tomto mieste.

Mottom výživovej (metabolickej) liečby rakoviny je heslo: ‘’Rakovina nie je schopná rozvíjať sa a prežiť v zdravom tele’’. Toto nie je tzv. Alternativna medicína, ale liečba stravou, z ktorej človek žije. 

Účelom tohoto materiálu nie je odradiť pacientov od konvenčnej liečby chemoterapiou a ožarovaním. To je na slobodnom rozhodnutí pacienta. Jediným účelom je informovať pacientov s rakovinou o pozadí, ktoré sa za konvenčnou (ortodoxnou) liečbou skrýva.

V prípade pochybnosti a neistoty pacient nemusí prerušiť chemoterapie a ožarovania a predsa môže podstúpiť túto liečbu stravou a doplnkami I v kombinácii s konvenčnou liečbou. Metabolická liečba (hlavne probiotiká) totiž pomáha znížit vedľajšie účinky chemoterapie a ožarovaní a pomáha zrekonštruovať zničený imunitný systém.

Veľká skupina biológov poukazuje na to, že hlavým faktorom (okrem psychiky a prostredia), čo spôsobuje rakovinové ochorenia je defekt vo výžive. Každý človek má v tele rakovinové bunky, ktoré sú za predpokladu správnej výživy úspešne kontrolované dôležitými vitamínami, minerálmi a enzýmami.

Mnoho výskumov poukazuje na to, že výskyt rakoviny je omnoho väčší tam, kde je veľka spotreba živočíšnych proteínov (mäsových výrobkov, tukov, mlieka atď.). (Poznámka: KPM nepropaguje vegetariánstvo ani iné podobné výživové odvetvia) Naopak tam, kde je väčšia spotreba rastlinných proteínov, ovocia, zeleniny strukovín atď., je výskyt rakoviny omnoho menší až minimálni.

‘’Je úplné klamstvo ak niekto tvrdí, že človek musí jesť mäso aby získal potrebné bielkoviny. Bielkoviny (kvalitné a ľahko stráviteľné) sa totiž nachádzajú aj v rastlinách a najmä v strukovinach’’.

Rakovina sa môže vyvíjať a je schopná žit a prežit len v kyselnatom prostredí, ktoré je vytvárané mäsitou a inou živočíšnou stravou (mlieko, vajcia, syry…) a nadmerným konzumovaním cukrov (hlavne bielého cukru) Metabolická medicína oddávna poukazuje na to, že rakovina miluje cukor, ktorý tiež významne prispieva k prekysľovaniu tela.

(Napokon, na tomto princípe je robené vyšetrenie PET, kde sa pacientovi podáva rádioaktívna glukóza, ktorá “vysvieti” nádor, keďže rakovina glukózu priťahuje).

Naopak, rakovina nie je schopná žit a prežiť v zásaditom (alkalickom) tele. Zásadité telo sa vytvára stravou, ktorá zahrňuje ovocie, zeleninu, minerálne vody, obilniny (čierny chlieb, AVŠAK PACIENT, KTORÝ PRÁVE TRPÍ RAKOVINOU BY NEMAL JESŤ DROŽDÍM KYSNUTÉ PEČIVO) atď.

Najdôležitejším faktorom na dosiahnutie zásaditého tela je adekvátny príjem čistej neminerálnej vody – minimálne 2 a pol litra denne!) Zdravý človek by mal mať na tanieri 60% zásatitej stravy (rastlinná strava – ovocie, zelenina, obylniny, strukoviny) a len 40% acidickej (živočíšnej) stravy (mäso, mlieko, ryby, vajcia atď.).

Avšak chorý človek môže konzumovat len 20% živočíšnej stravy a človek s rakovinou  musí živočíšnu stravu vylúčit úplne a okamžite!

Preto, jediná efektívna terapia pozostáva v OKAMŽITEJ a KOMPLETNEJ zmene stravy (za účelom detoxikácie organizmu a vytvorenia zásatitosti tela) a vylúčenia látok, ktoré obsahujú karcinogény (mäso, cigarety, sladkosti, alkohol…). Chorobu možno ovplyvnit a zvrátit dôsledným dietetickým programom, obsahujúcim úplne prírodné jedlá a vitamínové dodatky (multivitamíny).

Ako prvý krok, pacient má počas 3-4 dní jesť LEN zeleninu, resp. zeleninove šťavy (Breussová kúra) (najlepšie domáce ovocné džúsy), Tieto môžu byť obohatené o cesnak a iné protipliesňove potraviny.

Po týchto dňoch exkluzívnej diéty má pacient prijímať zásaditú stravu, ktorá má pozostávať zo 100% prírodnej stravy s prízvukom na SUROVÉ, ČI ZAPARENÉ jedlá, obzvlášť zeleninu, najlepšie zelenú zeleninu (paprika, cesnak, brokolica, špenát, kapusta, kareláb a iné, ktoré nie sú bohaté na cukry). Zdrojom bielkovín NESMIE byť mäso a mlieko, ale mandle, proso, sezam, pohánka, obylniny a rôzne strukoviny.

Účinky cesnaku sa taktiež spomínajú v mnohých výskumoch. Rakovinové bunky nie sú schopné prijímat kyslík (preto má pacient ľahko športovat, ak mu to len trochu sily dovolia) .

Úlohou cesnaku (hlavne germánia, ktorý sa v ňom nachádza), je dopraviť kyslík do rakovinového prostredia. (Užitočná je aj vysoko alkalická voda s vysokym obsahom kyslíka (napr voda KAQUN). Cesnak je tiež známy svojími protipliesňovými, antibakteriálnymi, antimikrobiálnymi účinkami a považuje sa za prírodné antibiotikum.

Breussová kúra Rudolf Breus zaznamenal 96% úspešnosť v liečbe rakoviny počas 30 rokov kariéry (24000 pacientov). Ako tvrdí, nasledujúci, úplne prírodný liek, ktorý dokázal uľavit množstvu chorých, je založený na “vyhladovaní rakoviny” a vytvorení zásaditosti tela. Džús pozostáva z týchto piatich jednoduchých zmesí a podáva sa denne aspoň 45 dní:

Zloženie:
3 diely cvikly
1 diel – mrkva
1 diel – zeler
1 zemiak veľkosti slep. vajca
1 petržlen

Uvádzané množstvá sú použité odhadom – od oka.

Užívanie cviklovej šťavy čistí organizmus od škodiacich mikroorganizmov, usadenín, čistí krv, lymfatický systém, kĺby, črevá … Pitie cviklovej šťavy je vhodné kombinovať s pitím čajov podporujúcich aktivitu močového systému – aby to všetko odchádzalo z organizmu von.

Príprava:

Zeleninu len umyjeme a oškrabeme (aby ostala aj šupa), prípadne len pri umývaní odrhneme niečím drapľavým – napr. kefkou. Viditeľné kazy na zelenine odkrojíme preč (príp. aj celý kus vyhodíme). Nakrájame ju na menšie kusy, aby vošli do mašiny a aby ich motor zvládol – pri rozkrajovaní odhalíme prípadné kazy vovnútri zeleniny, a vykrojíme ich preč (príp. ju aj vyhodíme).

Potom zeleninu odšťavíme v elektrickom odšťavovači. Šťavu cedíme cez sitko (podľa možnosti nie obyčajné kovové). Šťavu môžme pripravovať na deň-dva vopred, skladujeme v chladničke v sklenených fľašiach. Stará šťava skysne a zhustne, ale ak nemáte čerstvú – vypiť sa to dá bez ujmy – len podľa mojej skúsenosti.

Použitie:

Šťavu je doporučené piť polhodinu pred hlavnými jedlami, aby stihla nerušene pôsobiť. Dávkovanie cca 1 dl v 1 dávke, piť po glgoch, pomaly, pritom presliňovať v ústach. Ak by z toho bolo ťažko – tak zmenšiť dávku, prípadne zriediť s vodou kvôli ich ľahšiemu stráveniu.

Pozn.: ak máte radšej jednoduchšie veci – pre občasné použitie pripravte šťavu zo samotnej cvikly, alebo s karotkou. Cviklová a karotková šťava sú dostupné aj v obchodoch – ak veľmi neskúmate pôvod potravín. Chuť cvikle môže byť rôzna – hnojená má zemitú až odpornú chuť, menej hnojená je chutná, až príjemne sladká. Zdroj: SMER Harmonia webmail.stuba.sk

Odporúča sa piť zelené čaje, protipliesňove – mätový, echinaceový, essiac a pod. – 3 x denne.

VODA – rozumej H2O, nie minerálne vody!

Pri každej chorobe, vrátane rakoviny je podstatné napraviť chronické dehydrovanie tela, ktoré s veľkou pravdepodobnosťou k vzniku choroby značne prispelo. Človek v 21 storoči je značne dehydrovaný preto, lebo vymenil čistú vodu za všakovaké nápoje, ktoré nielenže sú močopudné, ale sú doslova otrávené cukrami, kyselinami, farbivami sladidlami a podobne.

Liečba osteoporózy

Treba mať napamäti fakt, že takto chronicky dehydrované telo nie je ľahko znovu hydrovať, ako si to mnohí mylne myslia. Zvyčajne trva aj 3 mesiace, aby sa vody zbavene telo znovu a do poslednej poškodenej bunky zavodnilo.  

ENZÝMY Ďalšou absolútnou nevyhnutnosťou pre liečenie ťažko poškodených buniek (opäť, nie len pri rakovine), sú ENZÝMY. Každá patologicka bunka je obalená hrubým bielkovinovým obalom, ktory nedovoľuje imunite túto chorú bunku napadnúť. Sú to práve enzýmy a jedine enzýmy, ktoré dokážu tento bielkovinový obal narušiť. Prosím, prečitajte si článok Enzýmová terapia a prevencia (nielen) rakoviny 

PROBIOTIKÁ Keďže rakovina sa dáva do súvislosti s parazitmi, ako hlavne skrytými (latentnými) plesňami, dôležitou súčasťou liečby sú probiotiká (súbor užitočných baktárii) na nápravu plesňami premnoženej črevnej mikroflóry).

Hoci mlieko a mliečne výrobky sa považujú za plesňotvorné, naopak, kyslé mlieko, kyslé biele nesladené jogurty sú vhodnou probiotickou stravou 

Jedným z najdôležitejších prírodných zdrojov proti rakovine sú jadierka z kostiek marhúľ obsahujúce takzvaný amygdalín (málo známy vitamín B17). Tento liek bol známy už v antickom svete a pri správnom postupe liečby dokáže zvrátit rakovinové ochornie i v pokročilom štádiu.

Tento vitamín je nenávidený farmaceutickým priemyslom pre jeho efektívny účinok, ktorý by mohol zamedziť profitu z chemoterapii a ožarovaní. Avšak mnoho svetových odborníkov potvrdilo výnimočnost tohoto prírodného lieku, ktorý nahrádza nedostatok enzýmu trypsín, ktorý za normálnych okolností kontroluje nežiadúci rast buniek v tele (vývin rakoviny).  

Pred alebo počas každého jedla (pitia) je treba zjesť 6 jadier z marhúľ  Tychto 6 jadier treba zjesť 7 až 8 krát denne (teda dohromady 40-50 denne). Ak to organizmus dovolí a neprejavujú sa žiadne vedľajšie účinky (kyanitída pri predávkovaní), pacient môže túto dávku málo zvýšiť.  Jadierka sa musia rozžuť, napriek ich horkosti.

Pred použitím marhuľových jadierok je nutné požiť prírodné tráviace enzýmy (30 minut pred jedlom na prázdny žalúdok!!!), lebo enzymy pomáhajú spomínanému vitamínu B17 preniknút do rakovinového prostredia (ako sa spomínalo vyššie.  

Iné dôležité vitamíny a antioxidanty:

AMYGDALÍN (VITAMÍN B17) INJEKČNE – PODÁVA SA HLAVNE VO VYSOKÝCH ŠTÁDIACH NÁDOROV. TENTO VITAMÍN JE NEDOSTUPNÝ A NELICENCOVANÝ. OBJEDNAŤ SI HO MôŽETE NA www.cytopharmaexpress.com

Vitamín C (najlepšie s postupným uvoľnovaním) – vysoké davky, ktoré možno postupne zvyšovat na 7000 až 10000mg denne. PRI VYSOKOM ŠTÁDIU RAKOVINY SA OBYČAJNE PODÁVA 1000 mg KAŽDÉ DVE HODINY, NIEKEDY KAŽDÚ HODINU!!!

Zinok – veľmi dôlezitý pre prepravu vitamínu B17 v krvi!!!

Vitamín A a E emulsia

Selén – je možné si ho zadovážiť aj ako samostatný seléniový doplnok, no väčšinou je už súčasťou iných multivitamínových prípravkov

Existuje nespočetné množstvo prírodných antioxidantov, ktoré maju protirakovinový účinok. O najdôležitejších z nich si môžete prečítať v článku „Efektívne a netoxické metódy boja s rakovinou“, kliknutím TUTO.

Z celosvetového prieskumu je očividné, že tisíce tažko chorých ľudí úspešne podstúpilo metabolickú liečbu. Vyliečenosť a nádej na prežitie je pri tejto liečbe NEPOROVNATELNE vyššia ako pri chemoterapiách (otrave CELÉHO organizmu), ožarovaniach (ktoré spaľujú bunky a často podnecujú ďalší vývin rakoviny).

Zdá sa, ze hlavným účelom chemoterapií sú miliardové zisky spoločností. To je aj príčinou toho, že hore opísaná liečba sa neuznáva a farmaceutické spolocnosti sa všemožne snažia zabránit rozšíreniu informácií o laetrile (vitamin B17).

Preložené a upravené z knihy ‘A Complete Handbook of Natural Cure’ (Kompletná kniha prírodných terapií)Napisal Prof. Shri H.K. Bakhru, Upravené Kampaňou za pravdu v medicíne

‘Byť na mieste pacienta, kúpim si stroj na mixovanie zeleniny a ovocia a taktiež mech marhuľových jadier (POZOR NA PREDÁVKOVANIE SA JADIERKAMI!)  a cesnaku a jem ich, pokiaľ mi to telo dovolí, hovorí Dr Nathanson z kliniky pre liečbu rakoviny v Kalifornii.

Iné pripomienky: Enzýmy sa musia jesť nalačno. Jadierka sa môžu jesť s jedlom (ale lepšie pred jedlom). Vitamíny sa maju jesť počas jedla.

Pripomíname, že dôležitým faktorom v boji proti rakovine je duševná rovnováha, hlavne vyhýbanie sa nenávisti, hnevu, zlobe.  VODA JE NEODLÚČITEĽNOU SÚČASŤOU ZDRAVÉHO ČLOVEKA.

ČLOVEK (CHORÝ OBZVLÁŠŤ) MUSÍ VYPIŤ ASPOŇ 2 A POL LITRA ČISTEJ NEBUBLIKOVEJ VODY DENNE (OKREM OSTATNÝCH TEKUTÍN!).

Poznámka

Podrobný zoznam doplnkov vhodných na rakovinu i rôzne iné choroby, vrátane obchodov, kde sa dajú zohnať, nájdete v článku Odporúčané doplnky výživy.

DESATORO onkologických prikázaní

(pre práve liečiacich sa pacientov) 

1 – Odpustíš, budeš milovať svojich blížnych a zbavíš sa stresu a hnevu!

2 – Doplníš si stravu o vitamín B17 (marhuľové, jablkové, slivkové jadrá)!

3 – Vylúčiš mäso, mlieko, vajcia a iné živočíšne výrobky (aspoň dočasne)!

4 – Vylúčiš cukor, sladkosti a sladené nápoje! (rakovina miluje cukor)

5 – Zbavíš sa iných karcinogénov! (fajčenie, alkohol, fast food, vyprážanie, atď)

6 – Budeš jesť zeleninu, ovocie, strukoviny a iné plody zeme a BUDEŠ PIŤ VELA VODY a zelených čajov!

7 – Každé ráno vypiješ doma vyrobený zeleninový džús (lepšie rozmixovaný ako odšťavený)! (cvikla, zeler, mrkva, polovica zemiaku, petržlen) aspoň 4dl.

8 – Budeš jesť veľa cesnaku, škorice a iných protipliesňových jedál!

9 – Maximálne zvýšiš príjem vitamínov, minerálov, enzýmov a antioxidantov!

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

10 – Budeš sa viac pohybovať (okysličovanie chorých buniek)!

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dobrý deň ďakujem Vám pekne za dobre rady som po mozgovej príhode a čo čert nechcel aj ako darca krvi kde len v Trebišove mám 34 odberov mám ešte aj leukémiu krvi.Bol som už na 6 chemoterapii mám 55 rokov.Dúfam že vaše rady mi poslúžia trochu viacej byť zo svojimi najmilšími.

 2. dusan, zalozil som neziskovu organizaiu „dalat salvation“ ktora pomaha ludom si vyliecit „nevyliecitelne“ choroby ako rakovina,leukemia, parkinson a dalsie-za 45 dni prirodneho liecenia. mozes sa spojit so mnou- [email protected]

 3. Pre pana Henry

  Dobry vecer prajem..akurat citam vas komentar..mozem vas poprosit nejake blizsie info o tej liečbe ktoru ponukate?nasmu ockovi zistili nador na prostate ..sme z toho uplen mimo cela rodina ocko je po 60 a nemal vobec problem s prostov .chcu mu to vyoperovat tak za mesiac..ak by ste nammohol nejak pomoct dobrou radou budem vam velmi povdacna..Dakujem vam velmi pekne..prajem pekny vecer,,Janka

 4. Vsetko toto sme zacali ako nam bola diagnostikovana ALL-Akutna lymfoblastova leukemia,a vysledky idu dobrym smerom, blasty sa znizili na normal kostna dren konecne produkuje vlastnu krv. Problem je v tom, ze lekari cim skor chcu pokracovat v chemoterapii (mimochodom ta ma trvat az dva roky!!!!) a ja som proti tomu, chcem poziadat o prerusenie chemoterapie. Nakolko pacientom je moja neplnoleta dcerka,potrebujem surne najst lekara s alterantivnou liecbou rakoviny. Totiz chemo pomohla v tom, ze znicila blasty, ale strasne oslabila dcerkyn organizmus. Lenze ja mam pocit, ze oni nepoznaju mieru chemoterapie, ako cas plynie, ich protokoly sa menia len tak, ze zvysuju davky namiesto toho, aby sa odstranila pricina. Prosim este raz, ak niekto pozna nejakeho lekara, ktory by ma podporil v priodnej liecbe, prosim ozvyte sa. Dakujem
  [email protected]

 5. eva, mas len jednu moznost,prist do vietnamu vyliecit tu chorobu za 45 dni. zabudni na lekarov!!!

  • Juraj Valerian

   Prosím Ťa ozvy sa mi na mail mám kamarátku, je v strašne zlom stave a nakoniec jej zistili hrčku na prsníku, v pondelok ide pre výsledky, ako ju poznám všetko jej bude jedno, ale mne nie, urobím čokoľvek len aby som jej pomohol, znamená pre mňa strašne veľa. Ďakujem za skorú odpoveď

   • henry mayer

    prepac, nemohol som sa ozvat, pretoze ja davam ludom len informacie. tuto informaciu odomna rozniesol niekto iny s menom dusan. (rozumny clovek)

 6. Juraj Valerian

  M§j mail [email protected]

 7. Henry, pardon, ale akosi mi to niecim nekalym zavana…Bol by problem dat sem webstranku Vasej organizacie? Dakujem
  Alex

  • henry mayer

   darling, zavana ti to nekalostou, pretoze mas silny veriaci system. neznalost prirody znas robi primitivnych ludi. posielam ti website momentalne je len v anglictine. za mesiac by mal byt tiez vo slovenstine a vietn.

 8. anti henry

  Pán Henry,
  Vaše výzvy rozumný a nenaivný človek nemože brať vážne. všetci čo chcete pomoct s liečbou rakoviny mate recept jasný na tejto stránke, tak si ho prečítajte:

  DESATORO onkologických prikázaní

  1 – Odpustíš, budeš milovať svojich blížnych a zbavíš sa stresu a hnevu!

  2 – Doplníš si stravu o vitamín B17 (marhuľové, jablkové, slivkové jadrá)!

  3 – Vylúčiš mäso, mlieko, vajcia a iné živočíšne výrobky (aspoň dočasne)!

  4 – Vylúčiš cukor, sladkosti a sladené nápoje! (rakovina miluje cukor)

  5 – Zbavíš sa iných karcinogénov! (fajčenie, alkohol, fast food, vyprážanie, atď)

  6 – Budeš jesť zeleninu, ovocie, strukoviny a iné plody zeme a BUDEŠ PIŤ VELA VODY a zelených čajov!

  7 – Každé ráno vypiješ doma vyrobený zeleninový džús (lepšie rozmixovaný ako odšťavený)! (cvikla, zeler, mrkva, polovica zemiaku, petržlen) aspoň 4dl.

  8 – Budeš jesť veľa cesnaku, škorice a iných protipliesňových jedál!

  9 – Maximálne zvýšiš príjem vitamínov, minerálov, enzýmov a antioxidantov!

  10 – Budeš sa viac pohybovať (okysličovanie chorých buniek)!

  A na doplnenie si prečítajte :

  http://knihovna.orgfree.com/kafka/8.html

  a hlavne neverte úbožiakom čo pozývajú do Vietnamu…choroby sa dajú a liečia v každom kúte sveta, netreba verit podvodníkom.

  ‘Byť na mieste pacienta, kúpim si stroj na mixovanie zeleniny a ovocia a taktiež mech marhuľových jadier (POZOR NA PREDÁVKOVANIE SA JADIERKAMI!) a cesnaku a jem ich, pokiaľ mi to telo dovolí, hovorí Dr Nathanson z kliniky pre liečbu rakoviny v Kalifornii.

  • henry mayer

   preco mna nechces priamo osocovat a nadavat mi do podvodnikov? [email protected] http://www.cancercure-dalat.webs.com

   • Poprosil by som email a webovú stránku neuvádzať do každého komentára k tomu istému článku. Pôsobí to spamovo. Preto to ponechám len pri jednom vaśom komentári a z ostatných to vymažem. Ďakujem za porozumenie.

    • AntiHyenizmus

     Ja by som skôr poprosil vymazať tohto podvodníka úplne. Takíto podvodníci dokážu zabiť aj takých, ktorým by klasická liečba pomohla. Článok je výborný, klasickú liečbu treba podporiť zmenou stravy a potom je šanca…

     Ak tento podvodník ponúka človeku s rakovinou ako prvý bod „liečby“ 2 týždňovú hladovku, tak je to medicínsky anaflabet, o metabolizme nádoru nevie nič a treba naňho podať trestné oznámenie!
     Nádor si svoju metabolickú aktivitu vyrieši na úkor tela a výsledkom je, že pečeň už nebude mať nijaké stavebné látky na syntézu protinádorových látok. Výsledkom je len oslabenie organizmu a znížená šanca na boj s chorobou.
     Čo sú toto za hyeny, ktoré profitujú na tak ťažkom ochorení ?!

 9. anti henry
 10. dobry den mam23 a pred dvoma rokmi som mala rakovynu ked som prisla do br ongolog mi povedal ze za 5min.12h mam dig.c56 presla som chemo ach jaj ale 80percent vyliecenia je nasa psichyka a 20per lieky stravovala som sa cviklov surovov b17 a brynzov a verte mi ludia tak skoro som sa stoho dostala a este aloe vera pitie .a viete co som pochopila pri rakovine ze sa neda porazit ale sprijatelit sa snov potom to ide laksie

 11. b17 to kupis lekarni ,cvikla, brynza,brokolica kazdy den ine na kadiake sposoby ale musis si drzat psichyku su luda aj horsie na tom da sa stym zit,

 12. Úžasný článok s ktorým sa max. stotožňujem, takže link ktorý posielam je výborný dokument o strave, s ktorou sa dá vyliečiť z rakoviny…

  http://www.youtube.com/watch?v=53YBegIfD1M&feature=share

  Ďalej Majstrovský minerálny roztok – MMS, ktorý dokáže zničiť 90% chorôb, samozrejme aj rakovinu, bez akýchkoľvek vedľajších účinkov, čím je takisto najväčším nepriateľom pre farmaceutický priemysel…

  http://www.youtube.com/watch?v=53YBegIfD1M&feature=share

 13. dana cvetkovska

  dakujem bohu za tuto stranku! ja som vybrala 5cyklov chemoterapie a vzdala som to..uz som nemohla,bolela ma pecen,slezina-ta ma boli doteraz..a o psychike ani nehovorim,dva razi som im tam odpadla a posledny krat mi sestra zle pichla ihlu a zhorela mi koza na ruke..ja uzivam semiacka z marhul,chlorelu,pijem cviklovu stavu,grepfruitovu stavu,uziva sodu s javorovym sirupom,aj reishi a mmskvapky..chcem sa opytat ci to nie je pre telo moc??

  • Vitamínmi rozpustných vo vode (C, skupiny B) sa nedá predávkovať. Tie, ktoré sú rozpustné v tukoch (ADEK) treba brať s mierou. U vitamínov a minerálov sa nemusíte vo všeobecnosti báť predávkovania.

   Vy toho podľa popisu ešte neberiete až tak veľa. Často sa užívajú aj oveľa vyššie dávky. Nemusíte sa preto obávať predávkovania alebo prílišného zaťaženia vášho tela.

 14. henry mayer

  dalats salvation-je neziskova organizacia, ktora pomaha ludom vyliecit rakovinu,leukemiu a parkinson za 45 dni prirodneho liecenia. pacient zaplati len zakladny poplatok za bylinne caje a dzusy. auriculotherapy prevadzame zadarmo. behom mesiaca by mal vyjst slovensky preklad nasho website.

 15. a este raz pre vsetkych kto mate rakovinu a leukemiu. zdoraznujem, tieto nemoci sa nedaju vyliecit doma! ak niekto prezil, tak to je len nahoda. takyto clovek musi vypnut a izolovat sa na 45 dni od svojho prostredia. toto je najviac dolezite, plus samozrejme dodrzovat brat prirodne lieky kazdych 20 minut.

 16. Aj mňa by zaujímalo viac info o tom, kde to je a kolko to to stojí celá liečba.ďakujem

 17. dobry vecer chcem sa spytat na moju chorobu slynych zladakujemzoch rakoviny aky liek mi poradite prosim pomote mi

 18. henry mayer

  NAS ZMENENY [email protected]

 19. Pri leukémii treba vypiť 1/4 litra zeleninovej šťavy. Jesť sa môže všetko okrem mäsovej polievky,hovädzieho a bravčového mäsa.Šťavu treba piť po dúškoch a pred jedlom. Je dôležité piť šťavu 1/4 42 dní denne.Každý,kto dodrží túto kúru,začne približne po 6 dňoch pracovať tak ako predtým.Treba si tiež dávať pozor na spreje proti hmyzu a osviežovače vzduchu.
  Čaje pri protirakovinovej kúre : na kloktanie necháme šalviový čaj 10 minút lúhovať v horúcej vode , na pitie ho varíme 3 minúty. Do 500 ml vriacej vody dáme 1-2 lyžičky šalvie, 3 minúty varíme a odstavíme.Šalvia obsahuje éterický olej,čo je dôležité pri kloktaní,pri pití však škodí,preto sa čajovina musí variť 3 minúty,nie dlhšie.Šalviový čaj je dôležitý pre žľazy,kostnú dreň a platničky.Kto pije denne šalviový čaj,takmer nikdy neochorie.
  Urologický čaj : praslička 15 g, žihľava 10 g,stavikrv vtáči 8 g, ľubovník 6 g. Také množstvo stačí pre osobu asi na 3 týždne.V šálke horúcej vody necháme 10 minút lúhovať štipku zmesi- medzi prsty a scedíme.Čajovú usadeninu ešte prelejeme 2 šálkami horúcej vody a 10 minút povaríme,scedíme a zmiešame.Prečo čaj pripravujeme takto? Čaj obsahuje 5 zložiek,ktoré nesmieme prevariť,lebo by sa zničili.Je tu ešte šiesta zložka kyselina kremičitá,ktorú získame,iba keď čajovú usadeninu 10 minút varíme. Čaj môžme piť iba 3 týždne.Ráno nalačno,pred obedom a večer pred spaním po pol šálke,vždy chladný.Potom urobíme 2-3 týždňovú prestávku.Počas užívania čaju treba vylúčiť mäsový vývar a nejesť hovädzie ani bravčové mäso.
  Pakost smradľavý- každý deň piť šálku po dúškoch ,štipku čaju necháme 10 minút lúhovať.
  Šalviový čaj je vhodné piť celý život. Urologický čaj by mal človek piť 3 týždne pri akejkoľvek chorobe,najmä pri každom zápale a pred operáciami.Je vhodné robiť kúru 3-4x ročne a vždy treba dodržať aspoň 2 týždňovú prestávku.Čaj z pakostu smradľavého je dobrý pri všetkých druhoch rakoviny. Štipka pokrájanej byliny je toľko,čo udržíme medzi 3 prstami,najemno posekaná sa rovná polovici polievkovej lyžici.
  Prečo sú zohrievané jedlá bezcenné ba až škodlivé? Uvediem príklad: vedci urobili pokus so 150 myšami: 50 myší dostalo čerstvú uvarenú potravu, 50 myší dostalo zohrievanú potravu po 20 minútach, pre ďalších 50 sa potrava odložila na chladné miesto na 5 hodín,potom sa zohriala a predložila. Čo sa stalo? Posledných 50 myší do mesiaca skapalo, pri pitve sa zistilo,že mali odtrhnutý pažerák alebo obličky,myši postupne prišli o odumreté nohy,chvost alebo uši, u 50 myší,ktoré dostali potravu zohriatu po 20 minútach trvalo 3 mesiace,kým rovnako nezahynuli a myši s čerstvo uvarenou potravou žili 3 roky a boli zdravé.Hlad je znak toho,že odumreli bunky a treba ich nahradiť čerstvou potravou.Ak však zjeme zohriate či prevarené jedlo,bunky sa z dlhodobého hľadiska nenahradia,preto sú prevárané jedlá bezcenné ,ale môžu byť aj zdraviu škodlivé.Zohrievané jedlá sú bezcenný balast bez výživnej hodnoty.To isté platí o hotových zmrazených potravinách.Bunky neodumierajú naraz.Prirovnám to k škridlovej streche: víchrica strhne 10 škridiel ,ale my vymeníme iba 8 z nich,ďalšia víchrica urobí to isté a zakrátko nám nad hlavou neostane nijaká strecha.Preto sa vyhýbajte zohrievaným a preváraným jedlám.

 20. Zdroj Rudolf Breuss- Liečenie rakoviny,leukémie a iných chorôb prírodnými prostriedkami

 21. V liečbe onkologických ako aj iných chorôb je veľmi dôležitá aj psychika, podpora okolia a vôbec človek musí sám prijať fakt, že to tak raz je a postaviť sa mu, nepoddať sa a neľutovať sa ale zabojovať zo všetkých síl. Ja odporúčam napríklad takýto nápoj z cvikly http://www.eujuicers.sk/sk/novinky/prepasujte-do-jedalnicka-cviklu – cvikla pôsobí veľmi dobre na krvotvorbu, komu nechutí v šťavách či šalátoch dá sa konzumovať aj zavarená – ale len doma vlastnoručne, o chémiu z obchodu nik nestojí 🙂 no netreba zabudnúť, že aj pri rônych alternatívnych spôsoboch liečby a prírodných doplnkoch – všetko s rozumom a mierou 🙂

 22. Dobrý deň.chcela by som poprosiť o radu,mojej mamke pred 2mesiacmi diagnostikovali rakovinu pľúc 4 štádium,ma 60rokov je nefajciarka! Operácia nepomôže lebo ma na oboch stranách pľúc a veľa metastaz,mala by začať z chemoterapiou čakáme za schválením.pomohli by sme čo by ste mi teda jej odporúčali.Ďakujem

 23. dobrý deň potrebujem veľmi rýchlo a súrne poradiť. Na vašom webe ale aj na iných som sa dočítala že konope THC a CBD je veľmi učinná látka a chcela by som vedieť že či to pomáha aj na rakovinu vo veľmi pokročilom štádiu brušnej dutiny. POPROSIM odpoved na [email protected]

 24. Chcem oceniť lekár Oria za liečbe môjho karcinómu s jeho zabavila, som bol v čase smrti, až som našiel svedectvo o jeho dobré skutky, teraz som spokojný s radosťou vo svojom srdci zdieľať túto dobrú správu, že som rakovinu free.contact to skvelá liečiteľky lekár Oria email na [email protected], som tak vďačný, vďaka lekár Oria za liečbe môjho karcinómu.

 25. Chcem oceniť lekár Oria za liečbe môjho karcinómu s jeho zabavila, som bol v čase smrti, až som našiel svedectvo o jeho dobré skutky, teraz som spokojný s radosťou vo svojom srdci zdieľať túto dobrú správu, že som rakovinu free.contact to skvelá liečiteľky lekár Oria email na [email protected], som tak vďačný, vďaka lekár Oria za liečbe môjho karcinómu.

  ……..

 26. Dimitar Stojnov

  Idem na toto!!!!

 27. A ešte ku Breussovej metóde by som pridal aj Budwigovej metódu liečby založenej na použití ľanového oleja a tvarohu(odporúča sa nizkotucny), príp jogurtu to tam v článku chýba pritom je to najúspešnejšia metóda spolu už so spomínanou Breussovou metódu liečenia založenou na zásaditom prostredí zeleninových štiav, myslím že sa to dá nakoniec aj vhodne skombinovať na zvýšenie efektu metabolickej resp alternatívnej liečby raka

Pridajte komentár

*