Prečo dnes už len málokto verí rôznym „expertom“ na vírusy


Print Friendly, PDF & Email

Prečo dnes už len málokto verí rôznym „expertom“ na vírusy

Na začiatku pandémie sa veta „dôverujte vede!“ dala naozaj použiť v diskusii bez toho, aby vyvolala posmešný smiech.

No s hromadiacimi sa obratmi o stoosemdesiat stupňov, chybami a tiež lžami sa zrejme vytvára konsenzus, že úrady zdravotnej starostlivosti sú o niečo viac dôveryhodnejšie než politici.

Dôkazy nekompetentnosti „odborníkov“

Ako dôkaz začnime vitamínom D, ktorý, ako sa zdá, určite zmierňuje závažnosť koronavírusových infekcií.

Ako zobrazuje nižšie uvedený graf (zdroj), ľudia, ktorí majú v krvi vyššie hladiny vitamínu D, majú sklon nepociťovať COVID-19 ako niečo vážne, zatiaľ čo pre ľudí s nízkymi hladinami bola táto infekcia často životunebezpečnú.

Graf: Závažnosť ochorenia COVID-19 podľa hladiny vitamínu D (N=212)

Prvý stĺpec ukazuje štruktúru pacientov so závažnými príznakmi ochorenia COVID-19. Ako je vidno, prevažujú ľudia s nízkymi hladinami vitamínu D (červená a oranžová farba) a len veľmi málo ľudí s dostatočnou hladinou vitamínu D (zelená farba).

Posledný stĺpec ukazuje štruktúru pacientov s miernymi príznakmi ochorenia COVID-19. Drvivú väčšinu tvoria ľudia s dostatočnými hladinami vitamínu D a úplné minimum ľudia s jeho nedostatkom.

Očividne to vyvoláva otázky o príčinnej súvislosti. Údaje naznačujú veľa – povedali by ste si, že rozumná vláda bude vitamín D rozdávať ako sladkosti na Vianoce.

Vlastne by sme očakávali, keďže nariaďujeme či zakazujme všetky druhy iných počínaní, že konzumácia vitamínu D bude spolu s nosením rúšok a dodržiavaním sociálneho odstupu vyžadovaná.

Ešte aj covidový cár Anthony Fauci (obdoba slovenského Mikasa) nedávno povedal:

 „Keď máte nedostatok vitamínu D, má to naozaj vplyv na vašu náchylnosť k infekcii. Neprekážalo by mi preto odporúčať – a sám to robím – užívanie doplnkov s vitamínom D.“

Prečo teda poštou od štátu neprichádzajú rodinné balenia vitamínu D?

Cynik by si mohol položiť otázku, či v očividnom chýbajúcom záujme vlády nehrá rolu fakt, že na lacných, bežne dostupných doplnkoch toho farmaceutické firmy veľa nezarobia.

Asi je pre nich výhodnejšie podávať remdesivir za 2000 Eur ako vitamín D za 3 Eurá.

A teraz k tým lockdownom…

Tom Woods vytvoril grafy, ktoré akoby dokazovali doslova žiadny rozdiel vo výsledkoch vírusu medzi štátmi USA s agresívnymi prístupmi k lockdownu a tými, ktoré ich nemajú.

Kalifornia, napríklad, zavrela väčšinu svojich malých podnikov a vyhlásila všeobecné zákazy vychádzania, kým Florida nie. Toto je výsledok:

Z grafu jasne vyplýva, že čo sa týka počtu hospitalizácii na milión obyvateľov, je na tom Florida (oranžová krivka) jednoznačne lepšie ako Kalifornia (čierna krivka).

No a zvyšok sveta, ktorý si zrejme počína lepšie než USA, zdá sa, že model nulovej korelácie medzi lockdownom a šírením vírusu pretrváva.

Francúzsko nariadilo úplný celonárodný lockdown v marci – načo počet prípadov vírusu stúpol. Potom pridali povinné nosenie rúšok (vnútri aj vonku) a k tomu pridali pokuty. A počet denných „nových prípadov“ znova prudko vzrástol.

Nasledujúci graf ukazuje počet denných prípadov COVID-19 na milión obyvateľov vo Francúzsku:

Ani prísne opatrenia, lockdowny a postupné zavádzanie rúšok a pokút za ich nenosenie neviedli vo Francúzsku k poklesu nových prípadov.

Slovensko je na tom veľmi podobne. Už od októbra tu panuje núdzový stav, zavreli školy a stupňovali sa obmedzenia, napriek tomu nové prípady naďalej celé mesiace rástli. Klesať začali až nedávno začiatkom januára (inak presne v čase, ktorý sme predpovedali už v decembri).

K uvedenému poklesu aj tak pravdepodobne nedošlo vďaka lockdownu, ale z iných príčin.

Zrejme sme dosiahli nadpolovičnú premorenosť populácie, ako to uvádzame v našej decembrovej predpovedi a tiež kvôli sezónnosti respiračných infekcií, ako to vysvetlil ruský vedec Igor Gundarov v tomto článku.

Potom sú tu, samozrejme, lži.

Dr. Fauci najprv na načiatku pandémie tvrdil, že rúška nepomáhajú (vraj hoci veril, že áno), lebo sa obával nedostatku rúšok pre pracovníkov zdravotnej starostlivosti.

Tiež pripúšťa, že mení oficiálnu líniu o kolektívnej imunite podľa toho, čo sme podľa neho pripravení počuť.

A v tom, čo znie skôr ako nekompetentnosť než neúprimnosť, na otázku „kedy sa život vráti do normálu?“ očividne odpovedá podľa toho, čo mu práve napadne. Začiatkom roku 2020 to malo byť začiatkom augusta. V júli „asi tak za rok“. Nedávnejšie to bolo „koncom roku 2021“.

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) ako vrhol nedôveryhodnosti

No a najväčším a zatiaľ najnehoráznejším dôvodom tejto rastúcej nedôvery je určite Svetová zdravotnícka organizácia, ktorá po takmer roku pandémie a zničujúcich lockdownov vyhlási, že… nuž, prečítajte si to sami:

„Predstaviteľ WHO nabáda svetových lídrov, aby prestali využívať lockdowny ako hlavnú metódu kontroly nad vírusom.“

Tento týždeň zvláštny splnomocnenec Svetovej zdravotníckej organizácie pre ochorenie COVID-19 naliehal na svetových lídrov, aby „prestali využívať lockdowny ako svoju hlavnú metódu kontroly“.

„My vo Svetovej zdravotníckej organizácii neobhajujeme lockdowny ako hlavný prostriedok kontroly nad týmto vírusom,“ povedal Andrewovi Neilovi z časopisu The Spectators Dr. David Nabarro.

„Lockdown je podľa nás oprávnený len vtedy, keď si kupujete čas na preorganizovanie, preskupenie, opätovné vyváženie svojich zdrojov, na ochranu svojich vyčerpaných zdravotníkov. Celkovo by sme ho ale radšej nerobili.“

Nabarro ďalej poukázal na niekoľko negatívnych dôsledkov, ktoré vo svete lockdowny spôsobili, ako je ničenie turistického priemyslu a rast hladu a chudoby.

„Pozrite len, napríklad, čo sa stalo s turistickým priemyslom v Karibiku, alebo v Pacifiku, lebo ľudia nechodia na dovolenky,“ povedal.

„Pozrite, čo sa stalo malým farmárom na celom svete… Pozrite, čo sa deje s mierami chudoby. Zdá sa, že chudoba na svete sa môže do nasledujúceho roku zvýšiť dvojnásobne. Aspoň dvojnásobne nám môže vzrásť detská podvýživa.“

Pekné od nich, že si to po roku všimli. Kde boli doteraz?

Záver

Na celom svete sú lockdowny spájané s nárastom myšlienok na samovraždy u detí, vzostupom predávkovania liekmi či nárastom domáceho násilia.

Jedna štúdia z mája dokonca dospela k záveru, že stres a úzkosť z lockdownov by mohli zničiť sedemkrát toľko rokov života, než ich lockdowny potenciálne zachraňujú.

Establišment zdravotnej starostlivosti by si mohol ušetriť veľa času – a hanby – keby sa na túto záležitosť opýtal bežných ľudí. To by však zrejme zarobil oveľa menej peňazí.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: ZeroHedge.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. je to pravda či hoax, že „Matovič verejnosti zatajil, že plošné testovanie bola zahraničná klinická štúdia, britský experiment na Slovákoch na objednávku Bruselu.“ ??
  https://www.eurorespekt.sk/matovic-verejnosti-zatajil-ze-plosne-testovanie-bola-zahranicna-klinicka-studia-britsky-experiment-na-slovakoch-na-objednavku-bruselu/

  s čím príde nabudúce z Bruselu? …že chlapom od 30r.-70r. bude robený plošný skríning prostaty? … chcela by som vidieť tie rady ako na dnešnom skríningu 😀

  • Z tohto dokumentu vyplýva že plošné testovanie bola domáca úloha pre Matoviča, ktorú dostal na summite v Bruseli, kedy sa preslávil svojou angličtinou „van tajm, … next tajm“.
   Pod ťarchou usvedčujúcich dôkazov NAKA by mala okamžite konať …
   To jeho vlastní ľudia z NAKY neurobia.Covidový cár Anthony Fauci (obdoba slovenského Mikasa) hovorí: Keď máte nedostatok vitamínu D, má to naozaj vplyv na vašu náchylnosť k infekcii. Neprekážalo by mi preto odporúčať – a sám to robím – užívanie doplnkov s vitamínom D.“
   Prečo teda poštou od štátu neprichádzajú rodinné balenia vitamínu D?
   Asi je pre nich výhodnejšie podávať remdesivir za 2000 Eur ako vitamín D za 3 Eurá.
   Predstaviteľ WHO nabáda svetových lídrov, aby prestali využívať lockdowny ako hlavnú metódu kontroly nad vírusom.“
   Toto je len časť pravdy použitá z tohto článku.
   Kedy a kto začne pykať za toto svetové zlo?

 2. Falk Novak
 3. Ďakujeme za ďalší článok, za ďalšie otváranie našich očí.
  Pred chvíľkou som vypočula jedno video v angl. že španielska chrípka v r. 1918 bola fakticky spôsobená vakcínou od Rockefellerovcov. Neviem to video sem prekopírovať, bolo to vložené do jedného blogu.
  Neuveriteľné – čo spôsobujú vakcíny. Ale za všetkým sú „len“ peniaze.

  • John Dorusinec

   Aj Fauci studoval tu chripku a zistil v roku 2008,ze vacsina ludi zomrela na virove ochorenie pluc,ale nie na chripku,lebo ludia nosili Masky,mozno vtedy viac spinave ako dnes

   • Ľubomír

    Ved to. A tito udajni experti az prilis dobre vedia ako ruska skodia zdraviu. Musia sa riadne rehotat nad sprostostou ludi a su aj taki, ktori si dokonca robia verejne z ludi srandu, vid matovic. Skoda len, ze si to vystraseni spoluobcania neuvedomuju, ze si pomaly a isto sami nicia zdravie mysliac si, ze ich rusko ochrani pred akymkolvek virusom. Za tie dlhe mesiace nosenia rusok sa im znizi prirodzena imunita, nasledne tito ludia budu pre udajnu zachranu zivota utekat po vakcinu (nova atomova zbran) a prave ta im sposobi este vacsie zdravotne problemy kvoli znizenej imunite. K tomu sa pravidelne testuju, cim si opat poskodzuju vnutornu sliznicu (najcitlivejsie tkanivo), pricom moze dojst samozrejme k poskodeniu a virusy tak opat maju lahsiu moznost preniknut do tela. Celkom dobre premyslene, akurat nechapem ze ti primitivi, co tuto planovanu pandemiu prichystali si mohli mysliet, ze oblbnu 100% populacie.

    • Ja každému tvrdím, že fyzikálne rozmery nepustia 🙂 Nosiť rúško a tvrdiť, že ma ochráni proti vírusu, je to isté ako dať si na otvorené okno drôtené plotové pletivo a tvrdiť, že už mi preto do bytu nevletia muchy 🙂

     • fyzikálne rozmery nepustia, ale choď si nakúpiť bez neho alebo nastúp bez neho do autobusu ..?? .. šofér ani dvere neotvorí !!

      Stála som na bus zastávke s osobou, ktorá ma bola len odprevadiť na zastávku. Prišiel bus a neotvorili sa ani jedny dvere. Čakám a nič, hoci bus tam stál naďalej. Išla som ku šoférovi, pýtam sa, čo je?? A on, že „tá osoba vedľa vás nemá rúško“ .. a ja na to „ale veď ona nejde nastupovať“ .
      Hold, nie všetci sedia celý čas na riti alebo sa majú možnosť vyvážať autom.

 4. Takto. Každý normálny človek, ak sa dá proti niečomu zaočkovať, tak z presvedčenia, že ho to má chrániť – idem na poľovačku do Afriky, tak si dám pichnúť niečo proti miestnej špecialite. To vymývanie mozgov však dospelo do takého štádia, že ľudia sú ochotní sa dať očkovať hocijakým svinstvom kvôli nejakej bumaške! Na ochrane pred ochorením už vlastne nezáleží. Ešte detail – a čo krvné sérum od ľudí, ktorí akože prekonali infekčné ochorenie? V podstate ho nevyužívajú ako liek, ale len ako akési reagens proti akýmsi mutáciám – ktorých izolát doteraz fyzicky nemajú?

  Tiež by ma zaujímalo, prečo musí neinvazívny český kloktací test stáť 59 eur, keď ho výrobca deklaroval za 130 Kč = 4 eurá? Luxusná prirážka?

  Tiež by ma zaujímalo – aký chaos je v očkovacích šaržiach „na 2 krát“. Normálne očkoval obvodný lekár a pacient mal jeho vakcíny a podobné lieky pekne pohromade v lekárovej chladničke. TRHOVÉ očkovanie – „kúpiš si v Tescu“ naznačuje ten trhový záujem napchať to cez štát do väčšiny „zákazníkov“. Ide mi o to potvrdenie o výrobnej šarži vakcíny – ha! – ale na tom už nezáleží, keďže sa výrobcovia zbavili zodpovednosti! Ešte aj to mrazené kura má svoje identifikačné označenie. Čo na to pravidlá ISO?
  https://www.iso9001-2015.sk/
  „Slovenský preklad normy ISO 31000:2018 manažérstvo rizika – Návod bol vydaný a je od dnešného dňa – 01. marca 2019, oficiálne dostupný …“
  https://www.iso9001-2015.sk/stn-iso-31000-2019-vydana/

  By ma fakt zaujímalo, či bola vypracovaná aj štúdia rizík očkovania – pre jednotlivých výrobcov vakcín. Asi ťažko! Takže jedna vec je „existencia“ odborníkov a druhá je ich nečinnosť!

  • Ľubomír

   S cenou kloktacieho testu je to pravdepodobne opat zamer. Sice ludia by ho vyuzivali radsej kvoli neprijemnemu sparaniu ale oni vedia, ze pre vacsinu ludi je cena vysoka. A pre tych co si to mozu dovolit, tak na tych s radostou zarobia.

   Vakciny od phizeru zas musia byt skladovane pri -70 st. Aspon to tvrdia a ktovie, ci to tiez nie je dalsie klamstvo prave preto, ze beznymi vakcinami ockovali vzdy vseobecni lekari, ktori je otazne ci by chceli podavat vobec tuto novu pochybnu vakcinu. Dost z nich by s tym asi nemalo problem, ved vieme ako system funguje. Preto vymysleli pre istotu ockovacie centra, ved nad ockovanim budu mat tym padom lepsiu kontrolu.

   Ako vieme, prve kolo testovania bolo vlastne studiou spolufinancovanou aj nadaciou buldoga gatesa. Je dost mozne ze ockovanie bude na tom rovnako, kedze vakcina je uplne na novom principe. Opat budu ludia pokusnymi kralikmi Aj „odbornik“ krcmery v jednom videu moderatorke povedal v suvislosti s ockovanim deti, ze tie musia byt vylucene lebo pojde o vyskum, ci zas nejaky experiment. Ale aj to sa moze este zmenit. Ved kaslu na zdravie ludi, miliarda sem miliarda tam.

   • 1/ To vytváranie očkovacích miest kvôli mínus 70 je samozrejme len vyautovanie obvodných lekárov – lebo kačky, klobásy, pálenka. Nrmálne to potom skladujú určitú lehotu v bežných chladničkách. Ale – lekár – pokiaľ je ešte normálny – nepreberie zodpovednosť za pichnutie niečoho, v čom nie je krytý. Navyše – kto máte poznatok o tom, že keď vás očkuje štát – ide to z vreciek zdrav. poisťovní?
    2/ Preto vytvorili objednávací systém – „aby to ľudia chceli sami“ – a sami to aj popodpisujú. Bez informovaného súhlasu, ale keď takýto blbec spáruje všetky svoje osobné údaje – už sa z toho nevyvlečie, zároveň to použijú ako akési mini referendum o očkovaní! Stačí 350 tisíc registrovaných blbcov, ktorí to chcú. Všetko má veľa vrstiev – treba ich rozkľúčovať.
    3/ Technická poznámka – otázka – čo sa týka zloženia baktérií – to, čo má človek v konečníku – má aj v ústach? No lebo keď vám niekto posunie bordel v nose, kde sú chĺpky zachytávajúce bordel z okolia na soploch do nosohltanu, kam ústia slzné kanáliky z očí – môže vám spôsobiť infekciu oka. A ako dopadne s infekciou oka taký, ktorý má glaukóm, alebo operovanú sietnicu, či implantovanú šošovku? Čiže – to, ako to nastavili, to špajlové testovanie, by mohol zablokovať obyčajný očný lekár a indikovať vyložene neinvazívne testovanie, t. j. mimo toho „britského“ výskumu a zároveň to zacvaká zdravotná poisťovňa! Ak už niečo riešime. Som zvedavý, ako sa dal otestovať „Popol“ a jeho vláda „Prach“. Či kloktali Hennessy.

    • „VIDEO: Keď trápia slzné cesty. Ich spriechodnenie z vás môže spraviť umelca

     Pamätáte si ako Argentínčan Leandro Martinez Granato striekal na plátno farbu z očí? Abnormalita, s ktorou sa narodil, dáva nádej ľudom s chronicky nepriechodnými slznými cestami. Lekári totiž vedia chirurgicky urobiť to, čo má Leandro prirodzene.
     Leandro Martinez Granato kvôli anomálii, s ktorou sa narodil, nedokáže plakať. Teda môže, ale slzy mu netečú z očí, ale z nosa. Má totiž otvorené nosné kanáliky, ktoré sú prepojené s očnými. Vďaka tomu dokáže akúkoľvek tekutinu, teda i farbu, nasať nosom a pomocou tlaku je pretlačiť cez slzné kanáliky.
     Nepriechodné slzné cesty
     Hoci Leandro sa s prepojenými kanálikmi narodil, spojiť slzné cesty s nosom môže i lekár. Nie však kvôli tomu, aby ste začali atypickú umeleckú dráhu. Zákrok, kedy sa spojí očný lekár s odborníkom ORL poteší najmä pacientov s chronicky nepriechodnými slznými cestami. „Slzné cesty začínajú pri vnútornom kútiku oka na okrajoch viečok ako slzné body a pokračujú do horného a dolného slzného kanálika. Tie pumpovým mechanizmom nasávajú slzy, ktoré sa dostávajú do slzníka, odtiaľ cez nosovoslzný kanál do dolného nosového priechodu. V prípade prekážky v týchto úsekoch nastane prerušenie odtoku sĺz. Vtedy hovoríme o uzávere slzných ciest. U dospelých vznikne uzáver najčastejšie následkom chronických zápalov nosovej dutiny,“ vysvetľuje očná lekárka MUDr. Veselína Turanská.

     Prečítajte si! Hlieny ako detektor: Farba a hustota prezradí závažnosť ochorenia
     Odtok cez nos

     Podľa očnej lekárky môžete mať k uzáveru slzných ciest predispozíciu. Častými zápalmi vznikajú v rôznych úsekoch slzných ciest zrasty. „Najčastejšie v úrovni kanálikov. Práve tie sú prekážkou v odtoku sĺz. Obyčajne sa spriechodňujú prestrekom alebo sondážou,“ hovorí lekárka. Ak sa však spojí oftalmológ s odborníkom na nosné, ušné a krčné problémy, nasmerujú pacienta na zákrok, ktorý vyrieši upchávanie slzných ciest na dlhšie obdobie. „Chronické upchatie slzných ciest, alebo opakované zápaly slzných ciest je možné riešiť v spoluprácii s ORL endoskopicky. Pri zákroku sa vytvorí spojenie slzného vaku do nosovej dutiny a obíde sa tým miesto zúženia slzných ciest. Zároveň sa vydrénuje prípadné zápalové ložisko v slzníku,“ vysvetľuje metódu otorinolaringológ MUDr. Tibor Barta, PhD. “

     VIDEO: Pripomeňte si vystúpenie argentínskeho umelca v Česko Slovensko má talent

     https://zdravie.pluska.sk/zdravy-zivot/video-ked-trapia-slzne-cesty-ich-spriechodnenie-vas-moze-spravit-umelca

     Užívajte tieto 3 látky každý deň a sledujte, čo sa stane s …
     [Prehľadávať doménu http://www.badatel.net/uzivajte-tieto-3-latky-kazdy-den-a-sledujte-co-sa-stane-s-vasim-zrakom/%5D https://www.badatel.net/uzivajte-tieto-3-latky-kazdy-den-a-sledujte-co-sa-stane-s-vasim-zrakom/
     Ide to stav, pri ktorom upchaté slzné kanáliky spôsobujú nahromadenie tlaku v očiach a ten následne poškodzuje zrakový nerv. Rovnaká štúdia preukázala, že antokyány v čiernych ríbezliach normalizujú hladinu endotelu-1, bielkoviny, ktorá sa nachádza v zúžených krvných cievach.

     REPLAY: „Ide to stav, pri ktorom upchaté slzné kanáliky spôsobujú nahromadenie tlaku v očiach a ten následne poškodzuje zrakový nerv.“

     Riziká nozokomiálnych infekcií v testovacích centrách
     „Nozokomiálne infekcie (z latinského nosocomium – nemocnice a gréckej nosokomeo – starostlivosť o chorých, synonymá: nozokomiálne infekcie, nemocničné infekcie, zdravotnej starostlivosti infekcia spojená) – je nejaký klinicky rozpoznateľný infekčné ochorenie, ktoré sa vyvinie u pacienta v dôsledku jeho ošetrenie v nemocnici lekárskej pomoci alebo pobyt v ňom, rovnako ako akékoľvek infekčné nemocnice choroba personálu, ktorý sa vyvíjal ako výsledok jeho práce v tejto inštitúcii, bez ohľadu na dobu nástupu príznakov (po alebo počas pobytu v nemocnici) – WHO regionálna kancelária, WHO, 1979. Infekcia považované za nozokomiálne ak sa objavia aspoň 48 hodín po prijatí do nemocnice (s výnimkou prípadu, kedy sa pacient ide do nemocnice v inkubačnej dobe infekčného ochorenia, ktorého trvanie viac ako 48 hodín).“

     „Exogénny zdroj (~ 1/5)

     lekárskym personálom, ďalšími pacientmi, lekárskym vybavením, nástrojmi, prostriedkami starostlivosti, vzduchom, kontaminovanými aerosólami a plynami, nesterilnými katétrami a striekačkami, vodou a potravinami.“
     https://sk.iliveok.com/health/nozokomialne-infekcie_108874i15955.html

     „Infekcie nosových dutín spôsobené rôznymi vírusmi vyvolávajúcimi charakteristické príznaky: pocit upchatého nosa, celkovú nevoľnosť, bolesti svalstva, kašeľ bez vykašliavania (tzv. neproduktívny kašeľ), bolesti hlavy a ľahkú ospanlivosť.

     Liečba je založená na opatreniach zmierňujúcich príznaky. Keďže ide o vírusové procesy, vyliečenie nastane samovoľne. “ !!!!!!!!!!!!!
     https://general.estranky.sk/clanky/zdravotnictvo/infekcne-ochorenia.html

     Nová infekčná hrozba ľudstva odhalená: Ticho číha na koži …
     [Prehľadávať doménu vysetrenie.zoznam.sk/cl/1000649/1755437/Nova-infekcna-hrozba-ludstva-odhalena–Ticho-ciha-na-kozi-kazdeho-z-nas-] https://vysetrenie.zoznam.sk/cl/1000649/1755437/Nova-infekcna-hrozba-ludstva-odhalena–Ticho-ciha-na-kozi-kazdeho-z-nas-
     Čítajte viac: Infekcia, ktorá sa nepozorovane šíri ďalej: Nakaziť sa môžete aj od preliečeného človeka! Experti z britského centra Milner Centre for Evolution na University of Bath upozorňujú, že by sme bakteriálnu hrozbu mali brať vážne, najmä v súvislosti s ľuďmi, ktorých čaká hospitalizácia v nemocnici kvôli operácii.
     ——————————————
     Čiže -treba aktívne pristupovať ku tomu, ako sa nenechať zabiť štátom, či rôznymi „expertmI“, či zdravotníckym personálom.

    • Jakobsonov orgán v nosohltane slúži o. i. na pachovú orientáciu v priestore – je to jeden zo signálnych orgánov bezprostredného nebezpečenstva, teda nechať si v ňom špárať je manipulácia totálnej submisivity – dobrovoľnej obete. Je to to isté, akokeď vám pes alebo mačka nastavia slabiny – aby ste ich tam mohli podrbať. No a keď už ste niekomu nastavili nos A ODHALILI PRI TOM KRK – ďalšiu slabinu – a úplne cudzím osobám – už ste ochočení a necháte si pichnúť aj KCL priamo do žily! Ako chlapec som nikdy nepochopil, ako sa môže niekto nechať oholiť v holičstve britvou na krku iným človekom, a ešte mu za to zaplatiť.

     • Ster z nosohltana sa dá urobiť aj cez ústnu dutinu ..vo výnimočných prípadoch. Záleží ako moc sa vieš pod rúškom usmievať.

    • Redakcia – už 2.-krát sa mi tu nezobrazuje rozširujúci komentár k téme – ochorenie nosohltanu a ochorenie očí – ako sa medicínsky vyhnúť tyčinkovému testovaniu stanoviskom očného lekára – v komentári je aj odvolávka na váš článok. ???

    • kloktali ľulkovec zlomocný

     s tou submisivitou nesúhlasím … ak by si dnes ochorel ako zamestnanec, tak je to len možnosť voľby akým typom špáradla ťa prešprtajú

     • Ci sparadlo alebo kloktadlo je uplne jedno. Ide o naucenie ludi k poslusnosti v ramci velkeho resetu, ktory nie je ziadnym tajomstvom ale to mnohym nevysveltime. Ked im raz povie matovic aby sa opat trosku pobavil, aby zacali chytat do vedier kyslik a nosit do nemocnic, ze uz vsetok minuli, tak to vsetci nasi vystraseni spoluobcania budu robit. Tak ako je toto uplny nezmysel, tak je nezmysel zastavit sirenie virusu. Co keby ti vystraseni zacali chytat virus do vedier alebo igelitovych sackov zo vzduchu a „vycistili“ vsetok vzduch a bude konecne po korone :). Co poviete dobry napad? Zeby nova atomova zbran proti covidu?

     • ja to vidím ináč … nariadiť povinne skríning prostaty všetkým mužom (hlavne politikom) od 30-70r. …čo ak sa covid schoval práve tam??

   • Ja som na internete prečítala príbalový leták firmy Pfizer určeného pre lekárov, viem aké sú vedľajšie účinky, komu nedoporučujú očkovať…A niekde som čítala, že zámerne sa to ináč preložilo do slovenčiny.
    Lenže dôchodcovia v mojom okolí sa chcú dať zaočkovať. Ja sem vypisujem „akoby výkrik do tmy“.
    Dnes na webe Dr. Mercolu nabehol článok s videom, aké dôležité je mať v poriadku črevnú flóru – behom dňa to prečítam, vypočujem.

    • lebo imunita sídli v črevách (už presne neviem či to pochádza z ajurvédy či TČM)

     • 70 percent imunity je v črevách, 90 percent serotonínu sa tvorí v črevách. Okrem toho treba dať pozor aby sme nemali priepustné črevo. Tieto vedomosti mám hlavne od MUDr. Mercolu.

    • Milá Jean,
     zdá sa, že väčšina našich dôchodcov radšej bude čumieť na telenovely a pchať popri nich do seba kvantum zotročujúcich, závisláckych lekárenských medikamentov, akoby svoju pozornosť radšej nasmerovala do investigatívy a k zdravšiemu spôsobu života, bez neliečiacich „liekov“. Je to smutné rozhodnutie sa týchto ľudí, ale treba prestať sa nad tým trápiť. Otvoriť oči nemožno tým z nás, ktorí slepými chcú zostať.

  • očkovanie podľa výrobcu modifikuje a mení DNA človeka – to znamená, že akždý zaočkovaný sa stáva GMO modifikovaný živočích (niečo ako GMO kukurica) a už nie je človekom , ale patrí podľa patentového práva vlastníkovi patentu

   • Logika vypálenia cajchu. Oni sú pripravení tvrdiť, že sme potom prežili len vďaka ich cajchu – čo má 2 významy – že nám potom dovolili prežiť, keďže sme prešli do ich vlastníctva, a poniektorí uveria, že je to vďaka ich patentovému vylepšeniu. No a tretí argument je slobodná voľba – či sa nechať „vylepšovať“ a či prijať otroctvo. Štvrtá možnosť je – buď oni, alebo MY! Boh sa tomu prizerať bude, pretože nám dal slobodu v rozhodovaní.

 5. Aký význam má denno-denné informovanie verejnosti o novom počte nakazených, ak vychádza z absolútne nevhodných, nepresných, nič nevypovedajúcich testov? Žeby na ospravedlnenie lockdownov, ktorých hlavným cieľom je zruinovanie ekonomiky a psychiky národa? Fakt dobre prešpekulovaná príprava „pôdy“ na bezproblémové vnútenie obyvateľstvu rizikových nanovakcín!

  • John Dorusinec

   pravym dovodo je depopulacia ludstva(vyvrazdenie ludstva a napojit ten zvysok via clouds na roschils bankovy system

   • Presne tak pán John.
    Aj teraz miesto testovania, očkovania by sa mal radšej zdarma rozdávať nejaký vysokokvalitný D3 vitamín.

  • čísla v MSM ;je to len na vyvolávanie a udržiavanie paniky prostredníctvom MSM, keď ľudia prestanú zdravo rozmýšľať a pristúpia na „dobrovoľné“ očkovanie, o ktorom nikto nič nevie (možno) čo to spôsobí za 2-3-4…roky, ako „zmutuje“ DNA kód človeka, čo sa stane s ešte nepočatými deťmi……
   ….veď vakcíny nie sú povolené do behu, sú len PODMIENEČNE PREPUSTENÉ do obehu, kým sa za 2 roky nevyhodnotia dáta z svetového pokusu na nevedomých ľudoch a potom sa (ne)vydá príslušné povolenie. Z ľudí si tu niekto urobil pokusné morčatá ( vygúgli si Norimberský kódex, ktorý je nadradený nad všetkými zákonmi a ústami štátov a svetových organizácií – zločiny proti ľudskosti sú nepremlčateľné)

 6. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/01/22/who-says-keep-giving-elderly-the-covid-vaccine-despite-numerous-deaths.aspx
  WHO Says Keep Giving Elderly the COVID Vaccine Despite Numerous Deaths
  WHO hovorí, pokračujte v podávaní COVID vakcín starším napriek početným úmrtiam.

 7. https://zemavek.sk/samotny-pozitivny-vysledok-testu-uz-nestaci-na-urcenie-ochorenia-alebo-infekcie-pise-who/
  Samotný pozitívny výsledok testu už nestačí na určenie ochorenia alebo infekcie, píše WHO

 8. Ľubomír

  Prave pre vyssie spomenute sa absolutne neda verit ani UVZ SR. Preto si myslim, ze jedneho dna bude tento zbytocny urad zruseny a vsetky jeho pobocky. Usetrene peniaze za mzdy zbytocnych uradnikov, ktori namiesto vykonavania zmysluplnych cinnosti iba kavickuju by sa mohli pouzit kludne aj na vitaminove doplnky pre ludi. „Urad verejneho zdravotnictva“ je urad ktoremu podla vsetkeho nikdy neslo realne o zdravie obyvatelstva. Ak by to bola pravda, tak by sa aj realne riesila prevencia vsetkych chorob a nie iba na papieri, ktory znesie vsetko. Mnohi rozumni lekari na to upozornuju a aj my rozumnejsi to sami vidime. Skusim navrhnut matovicovi, ci nechce spravit referendum o zruseni tohto uradu, ved pred volbami sa ohanal vseliakymi referendami a hlasovaniami, tak ma moznost zacat plnit sluby. Asi sa toho uz pocas jeho nepremysleneho vladnutia nedockame, tak po skonceni tohto sialenstva sa budeme musiet snazit presadit zrusenie UVZ.

  • môžem ti povedať, že na regionálnych úradoch vôbec nekávičkujú, ale sú terorizovaní svojimi nadriadenými, aby vykonávali aj v čase svojho voľna bez nároku na mzdu nezmyselné trasovania a nezmyselnú byrokraciu, a zanedbábali iné oveľa dôležitejšie úlohy

   • Sami si za to mozu. Keby sa radsej ozvali ze je to cele nezmysel. Jasne radsej budu cusat, ved su radi ze su niekde „v strede“ tohto nezmyselneho chaosu a ze ich „iba“ terorizuju nadriadeni. Byt na ich mieste moze ktokolvek z nadriadenych cokolvek chciet (testovat, trasovat a ine zbytocnosti, co nezastavia ziadny virus!!) a urcite by som v case volna nerobil nic navyse. Ich problem a zial nas tym padom tiez, lebo cim viac ludi (my, uradnici, policajti, sudcovia atd) sa bude na tomto sialenstve zucastnovat, tym dlhsie to cele bude trvat.

 9. Prekopírovala som jeden blog:
  Vyhoda ruskych vakcin. Nemaju bunkovy obal urceny na ochranu detekcie DNA cloveka a ich naplaste neobsahuju mikrodoty pomocou ktorych sa identifikuju zaockovani ludia. Ruska vakcina je bezpecnejsia. Za pandemiou stoja americkí rockefellerovci a rotchildovci s Gatesom a americkymi farmaceutickymi firmami. Prepojeni su na predsednicku EK von den Leyenovú, ktora objednavala vakciny z USA pre celu EU. Leyenova je Nemka a byvala vystudovana epidemiologicka. Preto ma Pfizer-Biontech prednost…. Napriek tomu, ze na vakcinaciu Pfizerom uz zomieraju ludia resp. nasledky na dalsich zdravotnych problemoch sa daju cakat. Napr. poskodenie pecene, sterilizacia zien a pod. Ten co sleduje moje blogy vie o com hovorim… No a slovenska babkova vlada robi len to, co jej diktuju americania. Jasne, ze nie zadarmo….

  • Cez týždeň o tom rozprával vysmiaty Šefčovič ..že ruská bola vyrobená tradičným spôsobom, ako všetky ostatné vakcíny doteraz. Ale mRNA je úžasná skvelá novodobá a bla bla, a preto by sme mali zvoliť práve tú.

 10. policia vraj preverovala badatel.net a trestne ho stiha .ze vraj konspiracne medium. lenze policia, ktora je pichnuta v seresovskom aj liberalnom zadku, urcite nevie rozlisit medzi konspiracnym webom a nekonspiracnym. okrem toho, konspiracia v sebe skryva 50% pravdy a ten nekonspiracny web moze klamat, lebo
  sa tvari ako doveryhodny a ovce mu to zozeru.

 11. Jupííík!!! Podme sa nechat dzigat!

  „Len čo trocha zakašlem, muž sa podozrievavo pýta: „Prečo kašleš?“ Obáva sa, že už mám COVID-19. A to mi len zaskočila slinka. Ani trocha ma neškriabe v hrdle. Rúško mi robí dobre, lebo nedýcham priamo studený vzduch. A pre mňa je rúško aj paráda. Na Vianoce som dostala ručne maľované s motívom hríbov, čo sa na Záhorie hodí. Vonku ale aj tak nikoho niet, takže je to jedno. Na krčme sú mreže, okolo kostola prázdno. Dedina je ako vymretá. Skutočné vymretie ale nehrozí, lebo už máme vakcínu!“
  https://zurnal.pravda.sk/reportaz/clanok/575409-redaktorka-helena-dvorakova-77-mame-vakcinu-vymretie-nehrozi-a-svet-sa-chce-bavit/

  „V sobotu sa na Slovensku v rámci skríningového (celoplošného) testovania urobilo 1 303 949 Ag testov, 9 979 vzoriek malo pozitívny nález, pozitivita testovania dosiahla 0,77 percenta. Na tlačovom brífingu to oznámil“ – „Popol“

  Poznámka – dosť možné, že Slováci si chcú dokázať, že bez kyslíku vylezú aj na Everest, takže po ďalšom celoplošnom testovaví umoria aj túto pliagu. To však netušia, akú novú pliagu pre nich vymysleli zlosynovia potom. Je to ako v rozprávke – čo poviete – sme naprogramovaní vyniesť čarovný prsteň pre akúkoľvek ludru z akejkoľvek hlbočiny. Kam sa na nás hrabú Rusi s tým ich „Adin dva, adin dva – nezamjórznu nikagda!“ Akurát naši ľudia nechápu, že práve tá zdokumentovaná minimálne 8-tisícročná odolnosť na prežitie je cieľom útoku na nás a naše DNA!
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/575653-v-sobotu-otestovali-v-ramci-skriningu-1-3-miliona-ludi-10-tisic-vzoriek-bolo-pozitivnych/

 12. Arabela má dovolenku

 13. Zaujímavé video:
  https://otevrisvoumysl.cz/dr-lyons-weiler-o-riziku-vakciny-proti-covid-19-a-pouzivanych-dezinfekcich/
  Dr. Lyons-Weiler o riziku vakcíny proti COVID-19 a používaných dezinfekcích

  • Tento lekár v tomto videu odhaľuje a odhaľuje. Napr. 21 percent ľudí pri odskúšavani tejto vakcíny, čo prijali Moderna vakcínu utrpelo vážne vedľajšie účinky.
   Ako nebezpečné sú dezinfekčné prostriedky čo sa používajú v amerických školách – spôsobujú neurologické choroby, neplodnosť.

 14. https://otevrisvoumysl.cz/zdravotni-sestra-z-britanie-o-sve-zkusenosti-s-prazdnymi-nemocnicemi-v-dobe-covidu/
  Zdravotní sestra z Británie o své zkušenosti s prázdnými nemocnicemi v době covidu

 15. A Krajči a spol -iné im z úst nejde iba testovať, testovať , ničomu to nepomôže a nič sa tým nezmení. Iba sa národ stresuje. A lockdowny budú zrejme do budúcich volieb.
  Vivat zmena,ale poriadne bolí!!!!!!!!!

 16. Reklama v TV tri slova, obyčajne slova , ktora je omielaná v statnej televizii je neaktulna. Platná vyhlaška o opatreniach covid 19 hovorí o čtyroch slovach RORV.Ruško, odstup,ruky ,vetranie.
  Podobná paralela išla štatnej televizii pri BMG invest a reklama o vyhodných vkladoch denne frčala ešte mesiac, aj po vytunelovani BMG.
  Ruška bez vymeny vzduchu nejak nefunguju.
  Ale už začali vetrat Tesco a Kaufland maju zapnute odsávanie non stop uz dva týždne v sulade svyhlaškou. Ostatne obchody si robia z vyhlašky srandu maju pustenu klimu do vnutra,bodaj mali niečo pustene ,lebo odsavanie vobec nemaju nainštaoované .Je to prehrešok rovnaký ako keby sa nenosili ruška.
  A tu zase UVZ urad verejneho zdravotnictva ludovo hygiena nerobí nič ako stale. Take obchody treba zatvorit ,az do odstranenia nedostatku -nezhody s vyhlaskou.
  Je to nehorázne ako boli skolaudované aj nove predajne,bez toho aby sa dal priestor odvetrat pomocou ventilatorov,hoci v projekte to bolo. Zodpovednost nesie okrem UVZ aj Stavebný urad ,PO požiarnici a Inšpektorat prace IP.
  UVZ a IP nerobia vobec nič ,ako stale.
  Tieto inštitucie funguju ako uschovna protekčných detí starých štruktur.

Pridajte komentár

*