Vynálezkyňu vakcín proti HPV vírusom hryzie svedomie: Ide o obrovský, smrteľný podvod


Print Friendly, PDF & Email

Vynálezkyňu vakcín proti HPV vírusom hryzie svedomie: Ide o obrovský, smrteľný podvod

Hlavná expertka zapojená do schvaľovacieho procesu pre vakcíny ľudského papilloma vírusu (HPV) s názvom GardasilCervarix hovorí o nebezpečenstvách a dôvodoch, prečo by ste nemali riskovať zdravie svojho dieťaťa, ak ho dáte zaočkovať.

Diane Harper, M. D., profesorka a vedúca Odboru rodiny a geriatrickej medicíny na Univerzite v Louisville, odhalila na 4. medzinárodnej konferencii o očkovaní, že HPV vakcíny sú v podstate bezcenné, pretože výskyt rakoviny kŕčka maternice v USA je extrémne nízky.

Jej prejav bol určený na podporu výhod týchto vakcín, ale rozmyslela si to a išla iným smerom v snahe „očistiť svoje svedomie od smrtiacich vakcín.“ – uvádza The Daily Sheeple

Dr. Harperová, bývalá vedecká pracovníčka vakcíny pre spoločnosť Merck, povedala, že by nemohla v noci spať, keby nezdelila verejnosti pravdu o vakcínach proti HPV vírusu.

Vo svojom prejave, uskutočnenom v Restone, vo Virginii vyhlásila, že 70 % všetkých HPV infekcií sa vyriešia samy bez liečby a pri 90 % sa tak stane do 2 rokov.

Ohlásených bolo 40 úmrtí mladých dievčat z dôvodu zaočkovania sa proti HPV vírusu

Dr. Harperová povedala, že všetky bezpečnostné testy pre HPV vakcíny boli uskutočnené na 15 ročných dievčatách a nie 9 ročných, u ktorých sa imunizácia neodporúča. Dodala, že navyše existuje reálne riziko spojené s týmito vakcínami.

Podľa systému VAERS sa u viac ako 15 000 zaočkovaných dievčat vyskytli nežiadúce vedľajšie účinky z Gardasilu.

Toto číslo bude pravdepodobne v skutočnosti oveľa vyššie, pretože mnohé nežiadúce účinky týchto vakcín sú neohlásené. Najmenej u 44 dievčat je potvrdené, že zomreli v dôsledku týchto vakcín.

Niektoré nežiadúce účinky, ktoré sa vyskytli u pacientov zaočkovaných proti HPV vírusu, zahŕňajú záchvaty, krvné zrazeniny, zápal mozgových blán, lupus a Guillainov-Barrého syndróm, zriedkavý, ale závažný autoimunitný nedostatok, ktorý spôsobuje, že imunitný systém útočí sám na seba a dochádza k poškodeniu nervových buniek.

Hoci sa väčšina ľudí trpiacich týmto syndrómom zotaví, porucha imunitného systému môže spôsobiť trvalú slabosť, dýchacie ťažkosti, ochrnutie a niekedy aj smrť.

Rovnako ako u väčšiny vakcín, rodičia si nie sú zvyčajne vedomí rizík.

HPV vakcíny zaberajú len na 4 zo 40 kmeňov pohlavných chorôb

„U ôsmich z desiatich žien, ktoré boli sexuálne aktívne,  sa vyskytuje vírus HPV v určitej fáze života.“ povedala Dr. Harperová počas svojho prejavu

Liečba osteoporózy

„Za normálnych okolností sa u nich neprejavujú žiadne symptómy a 98 % prípadov sa odstráni samo. Avšak v tých prípadoch, keď tomu tak nie je a tento vírus nie je liečený, môže dôjsť k tvorbe prekanceróznych buniek, ktoré sa môžu vyvinúť až do rakoviny kŕčka maternice.“

Dr. Harperová povedala, že zatiaľ čo Gardasil a Cervarix sú na trh uvádzané ako ochrana proti rakovine kŕčka maternice, toto tvrdenie nebolo preukázané a je hypotetické.

Výskum prevedený na liekoch dokázal, že „neexistuje dokázateľný vzťah medzi zaočkovaním a vzácnym typom rakoviny, ktorému by vakcína mohla zabrániť, ale i napriek tomu sa vakcíny predávajú.“ povedala.

Bývalá vedecká pracovníčka spoločnosti Merck útočí na vakcíny proti HPV vírusu a hovorí o nebezpečenstvách

„V skutočnosti neexistuje žiadny dôkaz o tom, že vakcína môže zabrániť rakovine.

Podľa vlastného priznania výrobcov vakcína funguje len na 4 kmene zo 40 pre jednotlivé pohlavné choroby, na ktoré človek zomiera v relatívne krátkej dobe, takže pravdepodobnosť, že človeku pomôže, je približne rovnaká ako keby bol zasiahnutý meteoritom.“

Jej vyjadrenia sú skutočne odvážne a ohrozujú jej reputáciu. Farmaceutické spoločnosti na ňu útočia ako psi a snažia sa ju zničiť, a to pokusmi zničiť jej dôveryhodnosť ako profesionálnej vedeckej pracovníčky.

Od chvíle, kedy sa snaží svoje obavy pred HPV vakcínami zverejňovať, je proti nej zahájená neúprosná a brutálna kampaň.

Bývalá pracovníčka spoločnosti Merck bola vyobrazená ako čudáčka v článku publikovanom v britskom bulvárnom časopise The Sunday Express, ktorý ju veľmi zle uviedol.

Dúfajúc, že veci uvedie na pravú mieru, poskytla rozhovor pre CBC News, kde sa vyjadrila, že HPV vakcíny so sebou prinášajú skutočné riziká, a zároveň poskytujú len veľmi málo výhod.

„Prínos pre všeobecné zdravie je nulový, neexistuje žiadne zníženie rizika vzniku rakoviny kŕčka maternice, jedine ochrana, ktorá vydrží najmenej do 15 rokov a očkovaných je viac ako 70 % všetkých sexuálne aktívnych žien rôznych vekových kategórií.“

Rovnako Dr. Harperová dodáva, že hlásené preukázané vedľajšie účinky HPV vakcín sú oveľa nebezpečnejšie ako rakovina kŕčka maternice, pred ktorou podľa výrobcov vakcíny majú ľudí chrániť.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Spracoval: Badatel.net, Zdroj: naturalnews.com

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Nič v zlom, ale Dr. Diane Harper vakcíny proti HPV nevynašla, iba pomáhala pri ich testovaní.

Pridajte komentár

*