Pre konflikt záujmov s farmaceutickou lobby posiela India preč Gatesovu nadáciu


Print Friendly, PDF & Email

Pre konflikt záujmov s farmaceutickou lobby posiela India preč Gatesovu nadáciu

V USA naň ho mnohí hľadia ako na dobrotivého filantropa, ktorý sa snaží zachrániť svet pred nákazlivým ochorením.

V Indii však miliardárovi a softvérovému guruovi Billovi Gatesovi v podstate povedali, aby vypadol z krajiny, keď vyšlo najavo, že on a neslávne známa nadácia jeho ženy Melindy sú zapletení do podvodu s presadzovaním očkovacích látok, priamo prepojeného s lobby najväčších farmaceutických firiem, známych ako Big Pharma.

Indická národná poradenská skupina pre imunizáciu (NTAGI) nedávno oznámila, že oficiálne prerušuje spojenie s Nadáciou Billa a Melindy Gatesovcov.

Toto vyhlásenie sa objavuje krátko po tom, ako sa ukázalo, že takzvané vakcinačné „kampane“, vykonané na desiatkach tisícov mladých dievčat po celej Indii v rokoch 2009-2010, ktoré ich mali chrániť pred rakovinou krčka maternice, boli v skutočnosti len maskované pokusy s vakcínami, vrátane dvoch veľmi kontroverzných očkovacích látok známych tým, že spôsobujú poškodenie zdravia a zabíjajú.

Cervarix a Gardasil

Spomínanými očkovacími látkami sú Cervarix od výrobcu GlaxoSmithKline (GSK) a Gardasil od spoločnosti Merck&Co., obe predávané ako ochrana pred ľudským papilomavírusom (HPV), o ktorom sa tvrdí, že má spojitosť s rakovinou krčka maternice.

Obe očkovacie látky však majú silné vedľajšie účinky a dôkazy ukazujú, že GSK a Merck sa v podstate spolčili s Gatesovou nadáciou, aby zneužili mladé indické dievčatá a použili ich ako ľudské morčatá pri pokusoch s týmito s dvoma vakcínami.

Podľa nezávislých novinárov viedli tieto pokusy k tisíckam poškodení zdravia a stovkám úmrtí, ktorých stopa nakoniec smerovala k týmto dvom očkovacím látkam.

Keď sa správa o tom doniesla indickým úradom, bolo zahájené vyšetrovanie, ktoré Gatesovu nadáciu postavilo pred súd pre závažné ohrozenie etiky.

Časopis The Economic and Political Weekly, ktorý vyšetrovanie viedol, hovorí, že zákaz Gatesovej nadácie je nesporne nutný, lebo„… propagačné praktiky farmaceutických spoločností, tlak vplyvných medzinárodných organizácií a ich združení a nekritická podpora indických lekárskych asociácií ovplyvňujú priority verejného zdravia krajiny.“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Bill Gates vinný zo spáchania závažných zločinov proti ľudstvu?

Tieto tvrdenia podporuje niekoľko informátoriek z indickej mimovládnej ženskej organizácie Sama, ktoré úradom poskytli závažný dôkaz o zneužití mladých žien Billom Gatesom a jeho kamošmi, ktorí im nelegálne vpichli nebezpečné očkovacie látky bez patričného súhlasu či dokonca plnej informovanosti o tom, čo sa dostáva do ich tiel.

Okrem prijatia nebezpečných očkovacích látok boli tie isté ženy donútené odovzdať štátnym úradom odtlačky svojich prstov, čo bol nátlak, ktorý len ďalej obžalúva Gatesovu nadáciu z porušovania ľudských práv, týkajúceho sa niektorých najzraniteľnejších členov svetovej populácie.

Správa denníka Economic Times of India

„Centrum ukončilo činnosť Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov v dôležitej úlohe národného zdravia a jedným z dôvodov je možný konflikt záujmov vyplývajúci z „prepojenia“ nadácie s farmaceutickými spoločnosťami,“ píše denník Economic Times of India.

„Všetky finančné putá vrcholného poradenského orgánu krajiny pre imunizáciu, Indickej národnej poradenskej skupiny pre imunizáciu (NTAGI) s Gatesovou nadáciou boli prestrihnuté.“

Keďže Indický program národného zdravia ešte celkom neinfiltroval očkovanie pretláčajúcimi s liekmi obchodujúcimi eugenikmi, ako sú Bill a Melinda Gatesovci, boli rozličné odnože jemu podriadených agentúr schopné toto rozhodnutie podporiť a zmeniť ho na skutočnosť.

Boj s indickým Najvyšším súdom trval päť rokov, ale nakoniec sa všetko vyplatilo, lebo tentoraz globalisti prišli o hlavnú prístupovú cestu k pretláčaniu svojej agendy smrti a deštrukcie.

„Vítame tento krok vlády,“ povedal denníku Economic Times of India Ashwani Mahajan, spoluorganizátor platformy Swadeshi Jagaran Manch (SJM), ktorá úspešne vykorenila túto entitu „hospodárskeho imperializmu“ a želá si vidieť Indiu pokračujúcu v odmietaní tohto typu zahraničnej infiltrácie.

„Vždy sme hovorili, že sa musíme vyhýbať akémukoľvek zahraničnému vplyvu na našu domácu politiku.“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: REALfarmacy, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Je to presne tá istá očkovacia latka, ktorá sa používa na celom svete, vrátane USA, na očkovanie proti rakovine krčka maternice. Zasa sa niekto dusi závisťou.
    Ak je pri tom nepriaznivý vedľajší efekt, objaví sa na celom svete. To nie je jeho vina, ani zámer. Kiež by bolo takých ľudí viac, ako je on. Je to veľkorysý a dobrý človek s laskavým srdcom. Peniaze nie sú zmyslom ani jeho života, ani jeho rodiny.
    Redakcia, neklamte, nevyjadrila som sa predtým.

    • S láskavým srdcom? O obchodných praktikách Microsoftu za jeho niekdajšieho vedenia počas posledných desaťročí ste zrejme toho veľa nepočuli. Asi ho teraz hryzie svedomie, tak sa snaží na staré kolená byť „filantropom“, aj to však falošným.

Pridajte komentár

*