Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Máte bradavice? Tu je návod, ako sa ich navždy zbavíte


Print Friendly, PDF & Email

Máte bradavice? Tu je návod, ako sa ich navždy zbavíte

Kožné fibrómy, bežne známe ako bradavice, sa často odstraňujú z estetických dôvodov. Avšak v niektorých prípadoch môžu byť príčinou rôznych kožných zápalov.

Bradavice sa od materských znamienok líšia.

Kým materské znamienka sú spôsobené nadmerných rastom pigmentových buniek, príčinou vzniku bradavíc sú najčastejšie vírusy, ktoré vedú k tvorbe kožných výrastkov.

Starší ľudia upozorňujú, aby sme sa bradavíc nedotýkali, pretože to môže byť nebezpečné. Mnohí ľudia preto počúvajú ich rady a majú strach riskovať.

Otázkou je, či je ich odstránenie bezpečné?

Druhy bradavíc

Najskôr by ste mali poznať rozdiel medzi vírusovými bradavicami, infekčnými bradavicami, bradavicami, ktoré vznikli v dôsledku HPV vírusu a kožnými fibrómami. Tieto bradavice musia liečiť lekári.

Bradavice, ktoré sa zvyčajne objavujú vo vašom podpazuší, sa nazývajú nitkovité bradavice. Ide o vírusové bradavice, ktoré sa ľahko rozširujú.

To znamená, že ak sa ich počet zvyšuje, je vhodné ich odstrániť.

Mnohí ľudia veria, že ich vzhľad je výsledkom toho, ako sa starajú o svoje telo. No bradavice môžu vzniknúť z rôznych dôvodov, dokonca aj pri nadmernej starostlivosti o telo.

Napríklad, možnou príčinou je aj časté sprchovanie. Inokedy zasa vznikajú v dôsledku odstraňovania chĺpkov, alebo sa objavujú vtedy, keď sa veľmi potíte.

Najlepšie je preto navštíviť dermatológa alebo chirurga. Títo lekári budú vedieť, čo je pre vás to najlepšie. V závislosti od charakteru bradavíc je niekedy lepšie ich neodstrániť úplne, len ich zmenšiť.

Liečba bradavíc

Medzi najbežnejšie metódy odstraňovania bradavíc patria kryoterapia a liečba kvapalným dusíkom.

Skôr než sa rozhodnete pre nejakú liečbu, je nevyhnutné, aby ste sa naučili čo najviac o spôsobe liečby, o jazvách a čase, ktorý je potrebný na regeneráciu pokožky po operácii.

Stop Candida

Tiež by ste mali vedieť, koľko vás to bude stáť.

Prírodná medicína

Najpoužívanejším prírodným liekom na liečbu bradavíc je čerstvá šťava z lastovičníka alebo jeho tinktúra.

Tento liek sa používa už celé stáročia. Jediné, čo musíte urobiť, je aplikovať tinktúru alebo šťavu z lastovičníka (úvodný obrázok) na bradavice dvakrát denne.

Lepiaca páska?

Už dlhé roky sa vedci snažia preskúmať zvláštne zdravotné prínosy používania lepiacej pásky.

Podľa ich výskumu, po dvoch mesiacoch každodenného používania nepriedušnej lepiacej pásky a pílingu na odstraňovanie odumretej pokožky raz týždenne, si vedci všimli, že u 85% pacientov bradavice zmizli.

Vedci sa domnievajú, že je to dôsledok účinku niektorej látky, ktorá sa pridáva do lepiacich pások.

Pre porovnanie, zmrazenie bradavíc kvapalným dusíkom odstránilo len asi 60% bradavíc.

Avšak mnohí odborníci tvrdia, že lepiaca páska môže spôsobiť podráždenie. Podľa inej teórie lepiaca páska stimuluje imunitný systém vášho tela, aby na bradavice útočil.

Na druhej strane existuje možnosť, že niektoré chemické látky z lepidla môžu mať pozitívny účinok pri odstraňovaní bradavíc.

Ak si nie ste týmto receptom istý, odporúčame ostať pri overenom lastovičníku popísanom v predošlej podkapitole.

Záver

Bradavice alebo kožné fibrómy dnes postihujú čoraz viac ľudí.

Ak patríte medzi nich, prečítajte si viac o príčinách ich vzniku a prírodnej liečbe v našom staršom článku: Ako ľahko odstrániť bradavice: Účinný recept s použitím jedinej látky

O svojich skúsenostiach s odstraňovaním a liečbou bradavíc nám môžete napísať vo svojich komentároch pod článkom.

Zbohom vysoký krvný tlak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Bradavice jsou i psychického původu.

 2. V.Robenková

  Dobrý den.
  Mám mnoho bradavic. U kOžního lékaře jsem se dověděla, že jsou to stařecké bradavice a medicína nezná příčinu jejich vznku.
  Lékařka mi na několik aplikovla tekudtý disí, po nějaké době odpadly. Mám jich ale ještě několik. Zkusím vlaštovičník.
  S pozdravem
  V.Robenková

 3. POZOR — HPV BRADAVICE sa dajú RÝCHLO a hlavne INTÍMNE VYLIEČIŤ a podržte sa
  ***PRÁŠKOM DO PEČIVA*** = jemne /1 mm / navŕšiť na bradavicu a 1x KVAPKA vody
  na vrstvu a mala by zoskloviť… OPAKOVAŤ PRAVIDELNE podľa potreby i viac razy denne. Výsledok ZARUČENÝ. Prečo ?? ZMIZNE KYSLÉ PROSTREDIE, v ktorom je DOMA BRADAVICA = stane sa rýchlo ZÁSADITÉ = ručím za ihfo o bradaviciach na PIPÍKU.
  Možno i potieranie -napíjanie bradavice JABLČNÝM OCTOM = je silne ZÁSADITÝ.

Pridajte komentár

*