Covidovým „vakcínam“ môže trvať rok (alebo aj viac), kým zabijú svoje obete


Print Friendly, PDF & Email

Covidovým „vakcínam“ môže trvať rok (alebo aj viac), kým zabijú svoje obete

(Ethan Huff, Natural News) Objavil sa dôkaz, ktorý ukazuje, že smrť na „vakcínu“ proti koronavírusu spôsobujúceho ochorenie COVID-19 nie je vždy okamžitá.

Dr. Avindra Nath, lekár z National Health Service (NHS) vo Veľkej Británii, ktorý sa stará o pacientov poškodených očkovaním, povedal, že osobne pozná predtým zdravého 61-ročného muža, ktorý zomrel asi rok po tom, čo bol zaočkovaný.

Počas niekoľkých dní po očkovaní sa u muža vyvinula ťažká neuropatia (poškodenie periférnych nervov). No a v priebehu nasledujúceho roka sa v jeho tele postupne začali vytvárať krvné zrazeniny, až napokon dostal masívnu mozgovú príhodu a zomrel.

NHS o tomto prípade vie, ale stále ho odmieta uznať – alebo ktorýkoľvek iný podobný prípad.

„Patológ potvrdil, že smrť spôsobila vakcína,“ uviedol Steve Kirsch.

„Tento muž bol pred očkovaním úplne zdravý. Jeho zdravotný stav sa zmenil len o niekoľko dní neskôr so symptómami zodpovedajúcimi vakcinovému poškodeniu. Krvné zrazeniny pri pitve sú jedinečné pre ľudí zaočkovaných proti covidu, pričom v predchádzajúcich rokoch sa nevyskytovali.“

Ľudia odvšadiaľ hovoria, že ich plne zaočkovaní priatelia a rodinní príslušníci zrazu zomierajú

Je pravdepodobné, že NHS nikdy neoznámi túto smrť verejne. Vládny systém „zdravotnej starostlivosti“ pravdepodobne nikdy neprizná, že covidové vakcíny spôsobujú vôbec nejaké zdravotné problémy.

Priznať sa k tomu by znamenalo priznať, že vakcíny nemali byť v prvom rade nikdy uvoľnené, pretože sú nebezpečné a neúčinné pri prevencii Covid-19 – aj keď môže chvíľu trvať, kým sa prejavia nežiaduce účinky.

„Podstata je táto: „okno smrti“ pre vakcínu nie sú dni ani týždne (aj keď, samozrejme, nastávajú aj akútne úmrtia). Je to najmenej rok a možno aj viac ,“ povedal Kirsch. (Súvisiace: COVID „vakcíny“ spôsobujú AIDS)

„Takže to, že ste dostali vakcínu a ste stále nažive aj o 3 mesiace neskôr, ešte neznamená, že ste za vodou.“

Kirsch požiadal svojich čitateľov, aby nahlásili všetky prípady, o ktorých vedia, že osoba zomrela na následky vakcíny viac ako rok po očkovaní.

Nasleduje niekoľko ich príbehov:

Príbeh č.1

Jedna osoba napísala, že pozná najmenej štyroch mužov, všetci vo veku 40 až 50 rokov, ktorí náhle zomreli v určitom okamihu po očkovaní.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Príbeh č.2

Iná osoba napísala, že jej 41-ročný syn bol predtým v dobrom zdravotnom stave, ale po očkovaní náhle zomrel na zástavu srdca.

„Za posledný rok mal dve dávky Pfizeru,“ napísala matka. „Správa patológa naznačila, že jeho srdce bolo výrazne zväčšené.“

Príbeh č.3

Iná žena menom Margaret napísala, že jej plne zaočkovaná priateľka, ktorá mala 43 rokov, zomrela 15. apríla 2022. Priateľku našli mŕtvu v jej posteli a v pitevnej správe sa uvádza, že to spôsobil infarkt.

„Pribrala a mala vysoký krvný tlak,“ vysvetlila Margaret. „Kedy vidíte 43-ročných umierať v spánku na infarkt?“

Príbeh č.4

Niekto iný napísal, že jej predtým zdravý 60-ročný bratranec utrpel po covidovom očkovaní sériu malých mozgových príhod. Niekoľkí ďalší členovia rodiny, tiež zaočkovaní, utrpeli ešte horšie následky.

„Moja teta mala zničené zdravie v dôsledku mŕtvice a zápalu tepien a musela predať svoj dom,“ napísala táto osoba. „A môj zdravý 85-ročný strýko po tretej dávke padol mŕtvy počas návštevy svojej rodiny.“

Príbeh č.5

„Partner mojej mamy mal kognitívnu poruchu mozgu a zomrel v nemocnici tri týždne po tom, čo neochotne dostal druhú dávku vakcíny.

U iného príbuzného sa náhle rozvinulo 4. štádium rakoviny pankreasu, zatiaľ čo snúbenec mojej priateľky trpel záchvatmi, ktoré jeho lekár pripisoval úzkosti zo svadby.“

Záver

„Nikto si tieto udalosti nedáva do súvislosti, ale je to celkom zrejmé,“ uzavrel o všetkých incidentoch ten istý komentátor.

„Nikdy sme v rodine nemali toľko chorôb. Nikto z príbuzných nemal covid, ale po očkovaní ho pár z nich dostalo.“

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. To je nič ! Spiaci agenti ešte len čakajú na svoju príležitosť ! Spúšťačom bude 5G-ebuľlko :::

 2. mariankosmac

  Po vyše roku už si tie úmrtia asi nikto nebude spájať s očkovaním. Jedine že by sa robili štatistiky očkovaní vs neočkovaní a ich priemerná dlžka života a tam by sa zistilo že či sú očkovaní na tom horšie. Ale statistiku kde by sa zohladňovalo očkovanie/neočkovanie samozrejme nikto robit nebude.

  A tiež priemerná dlžka dožitia v zdraví – to je tiež dôležitá štatistika na ktorú sa zabúda. Inak je zaujimave že priemerná dlžka života stúpa ale dlžka dožitia v zdraví naopak klesá, zrejme žijeme v stále viac nezdravom prostredí alebo čím to je (len vďaka blahobytu a menej fyzickej námahy žijeme dlhšie ale sme vic chorý).

  • Ak narastú celkové nadmerné úmrtia, zakryť sa to nebude dať a ľudia sa začnú pýtať na príčinu. Mnohí poukážu na vakcíny a tak štát bude prinútený takú štatistiku urobiť.

   • ale bude sa to dat zakryt, uplne jednoducho, povinne ockovanie, a nebude kontrolna skupina pre porovnanie a bude to uplne ok, alebo “ nova “ choroba, su sikovny poradia si 🙁

    • Povinné očkovanie by znamenalo občiansku vojnu. Minimálne u nás. V Portugalsku, kde je zočkovaných 99% dospelých asi nie, ale u nás určite.

     • Len treba upresniť – občiansku vojnu s vládou!

     • U nás? Prosím vás, veď na Slovensku nie sú ľudia schopní ísť ani na protest.

     • U nás v Česku také ne. Lidi jsou zbabělci, raději riskují zdraví. Budou mít, co chtěli. Co si kdo vybere, to má.

     • Očkovaním, výtermi a dusítkami riskujú život.

    • To se nezakryje. Po nějaké době a ne příliš vzdálené bude extrémní nárůst lidí, kteří budou mít poškozené zdraví. A potom bude následovat extrémní nárůst lidí, kteří budou umírat. Za žádnou cenu nebudu riskovat poškození zdraví. Nikdo za mě trpět nebude. To je takový strašák, že to bude být 100x povinné, tak si to píchnout nedám.

   • Štát žiadnu štatistiku nebude robiť. Veď vy konal sam proti sebe.

    • Tak potom nebudú mať ako vyvrátiť „konšpirácie“. Konšpirátori si budú môcť tvrdiť hocičo a oni proti nim nebudú mať žiadne argumenty.

     Tiež nezabúdajte, že očkoval sa celý svet. Bude stačiť, aby jeden štát takú štatistiku spravil (stačila by aj štúdia) a dôkaz bude platný pre celý svet.

     • Na potlačenie konšpirátorov treba silu, nie pravdu.

     • Údajných konspiratorov budú postihovať na základe cenzury za šírenie „klamstiev“ a „vymyslov“. Veď špiny z európskej komisie pripravili nariadenie, že bude existovať len jedna pravda. Tá ich. Už aj Muska upozorňujú ze bude postihovany za slobodu slova na Twitteri.

     • My co bojujeme proti tomuto hroznemu zlu,co hlavnym cielom je spojit Ludi s Masinu,ako Harari jasne povedal ze Ludia su „Hackable Animals“,tohto roku nas budu zatvarat do zalarov,vrazdit,atd.

   • John, nedramatizuj, myslíš že sa dáme?

 3. Dĺžka života stúpa, ale dĺžka dožitia v zdraví klesá. Naoko protikladné konštatácie majú jednoduché vysvetlenie. Dĺžku života predlžujú, niekedy umelo, modernizujúce sa medicínske zákroky a hlavne lieky. Tie udržujú ľudí pri život v stave dlhodobo chorých častokrát aj 20-30 rokov. To by pred 100 rokmi nebolo mysliteľné. Dĺžka dožitia v zdraví klesá v dôsledku devastácie životného prostredia a nášho telesného a psychického stavu konzumným spôsobom života. Jeden britský obezitológ prehlásil v súvislosti s mladou generáciou, že nastáva doba, keď rodičia budú pochovávať svoje deti. Ale nie z nedostatku, ako tomu bývalo kedysi.

  • Kam miznú 90-100-roční?! Sa môžem vysrať na „predlžovanie dĺžky života“, keď v dedine už nemáme ani 90-ročných!

   • Tu sa nedožívajú 100 rokov ani tí pojebaní „elitní“ jašteri! Ktorý Rotschield sa dožil cez 100?! Lebo inde – v Pákistáne sa ľudia dožívajú 120! Elity fakticky už neexistujú – sú to DEGENERÁTI!
    Preto sa nás boja, preto nás nenávidia, preto nás chcú zlikvidovať! Ich niekdajšia dlhovekosť – generačné-vedomostné presahy – bola ich výhodou pri riadení Zeme. Už to stratili! No tak nás teraz trávia!

    Takže MOR HO!

    • Maros Rockefeller sa dozil asi 107 rokov, Henry Kissinger,este lieta ako prasiva bosorka,Ludia ziju v severnom Pakistane,dlho,lebo jedia B-17,z Marhulovych semien,su to potomkovia Slovanov,ktori tam zostali na ceste z Bojisk

   • U nás sú

  • Hansi,

   prečo veríš, že je to tak, ako si napísal – že je to tak, ako umelo vytvorené otrocké parazity – tzv. „elity“ – majú príkaz vkladať do človečenstva?!? – všetko sú to LŽI – človek je dokonalý a za stavu bez parazitov, vrahov a jedov má schopnosť žiť v podstate nekonečne – „vypína“ sa len sám po zrelej úvahe, že je načim vrátiť sa DOMOV. Nie je to tak dávno, že ešte žili na „Zemi“ človekovia aj 300, 500, 700 a viac pozemských rokov – tieto dôkazy a dáta sú však parazitickými otrokmi cielene vyhľadávané a ničené – dôkazy sú uväznené v hlbokých katakombách „VATIKÁNU“ a sú ukryté aj na miestach svetlých síl – chránené pred otrokmi temnoty. Pravdou je, že rovnako ako našu spoločnú prareč, zničili a ničia aj všetko, čo má akýkoľvek súvis s tým, KTO v skutočnosti sme – parazity existujú (to nie je živý život) len zo živatiem človeka – do toho možno zaradiť aj adrenochróm, „peniaze“, … a mnoho iného.

   Kto klame v jednom, klame vo všetkom – kto klame, ten kradne; kto kradne, ten vraždí; …

 4. Digitálna identita – ďalšia drzosť zločincov, vlúpať sa do mobilu a trebárs vykradnúť účet. https://cz24.news/velky-reset-v-nigerii-vsem-kdo-odmitli-digitalni-identitu-vypnuli-mobily/

 5. Unás na dedine zomrel posledný 90 ročný teraz zomierajú 60 – 70 ročný a nižšie ročníky

 6. USA posiela na Ukrajinu zbrane a vojakov, ale rusi vraj bojujú s ukrajincami.

 7. ???

 8. BONUS: https://necenzurovanapravda.cz/2022/04/lzi-o-globalnim-otepleni-vyvraceny-plocha-arktickeho-ledu-se-zvetsila/ ! Toto je pecka, treba to sirit dalej, lebo na tomto stoji skoro cely Great reset !

  • Priemerná veľkosť roztopenej Zeme závisí od výkonu Slnka. Počas môjho života sa výkon ani dráha Slnka nemenili.

 9. Mnozí lidé to nechtějí slyšet. Bojí se, že by byli vyloučeni z určité společnosti nebo že by neobstáli v kolektivu. Když všichni v kolektivu jsou plně očkování kromě jednoho, který si nechce nechat píchnout ani jednu dávku, tak vyčnívá jako bílá vrána. Buď si to svinstvo nechá píchnout a nechá si zničit zdraví ( a stejně přijde o práci, ale navíc bude mít zničené zdraví) a nebo v práci bude zažívat takové podmínky, že bude muset odejít (ale zachová si zdraví). Kolik lidí bude muset zemřít nebo bude mít trvale poškozené zdraví, než to většina pochopí? Kdy konečně začnou lidé přemýšlet? Úzkost se svatby? Co je to za pitomost? Svatba je radostná událost, nejsme v zemích, kde dívce prostě vnutí ženicha. V západních zemích si každý svého partnera či partnerku vybírá.

  • Lynx,v novom svetovom zidovskom poriadku ani svatby,nebudu existovat,tuna kde zijem mame armencov,ktori maji ockovacie ordinácie,kde je mozne za nejake peniaze dostat prave certificate,na telefon,atd. bez toho aby bol clovek zapichnuty,takze moznosti su,ale urcite to zistia,ked napoja 5-G a to otroctvo,na tychto ludoch nebude fungovat,lebo nebudeme mat Graphene Oxide v tele

 10. Pripominam, ze uchyl Gates povedal, ze dalsia pandemia he ista a jeho pudli nedavno povedal toto:https: //tvnoviny.sk/koronavirus/clanok/144786-profesor-krcmery-omikron-nie-je-bezvyznamna-choroba-koronavirus-nam-pripravi-este-dve-epidemie
  Len Madari a Poliaci odmietli brat dalsie Pfizerky a platit za ne !!!
  Takze sadisticki vladni nacisti budu v SR a v ČR dalej pokracovat v terore?

 11. Len tak ma napadlo… či ten slizký brouk Schwab, keď povedal, že nič nebudete vlastniť a budete šťastní (v jeho duchu sa potom vyjadrila aj pezinská smetiarka pred voľbami), nemyslel skôr na to, že „tí“ budú v tom 2030 už po smrti v súvislosti s očkovaním… Pripúšťam však, že tých plánovaných na prežitie max 30% obyvateľstva (podmienka na získanie prachov z fondu obnovy bolo zaočkovať minimálne 70% obyvateľstva), tiež chce pripraviť, ale už inak o všetko… Či?! V nadväznosti na to predpokladám, že v ČR a u nás budú na jeseň tlaky na pokračovanie v očkovaní, možno sa viac zamerajú na nejakú skupinu (tipujem deti), keďže v Poľsku a v Maďarsku zaočkovali približne 70% populácie… Či?! :o)))
  Druhá vec je tá, že napr. väčšia nezaočkovaných u nás sú NIE ICH ĽUDIA ! Chápajúci zväčša o čom sa točí… Každopádne jeseň bude turbulentná… a ak sa k tomu ešte pridá inflácia, drahé potraviny, nezamestnanosť, bankroty, drahý prúd a málo plynu…

Pridajte komentár

*