Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Reumatológ: 40% covidových očkovancov má poškodené zdravie a 12-násobné riziko smrti


Print Friendly, PDF & Email

Reumatológ: 40% covidových očkovancov má poškodené zdravie a 12-násobné riziko smrti

(Lance D. Johnson, Natural News) Robert Jackson, reumatológ s 35-ročnou praxou, nikdy vo svojej kariére nič podobné nevidel.

Približne 40% jeho plne zaočkovaných pacientov teraz hlási závažné poškodenia zdravia spôsobené experimentálnymi vakcínami proti Covid-19. Mnohé zo zranení zahŕňajú novodiagnostikované poruchy zrážanlivosti krvi.

Aj keď americký systém hlásenia nežiaducich účinkov vakcín (VAERS) zaznamenáva rekordné úrovne poškodení spôsobených očkovaním proti Covid-19, čísla neodrážajú šokujúcich 40% nežiaducich následkov, ktoré uvádza Dr. Jackson.

Je to preto, že poškodenia spôsobené očkovaním sa takzvane „normalizujú“. O čo ide?

Lekári slepo veria, že vakcíny sú bezpečné, a preto odmietajú sledovať a hlásiť nežiaduce následky spôsobené očkovaním, ku ktorým dochádza u ich pacientov. To je dôvod, prečo je podľa štúdií do VAERS hlásené iba 1% skutočného počtu nežiaducich reakcií na očkovanie.

Ročná úmrtnosť vyskočila 12-násobne po tom, čo pacienti Dr. Jacksona dostali vakcíny proti covidu

Doktor Jackson vyšetrí približne 5000 pacientov za rok. Približne 3 000 jeho pacientov dostalo aspoň dve dávky mRNA vakcín proti Covid-19.

Z týchto plne zaočkovaných pacientov 40% hlásilo významné poškodenie svojho zdravotného stavu po vakcíne. Zhruba 5% jeho pacientov trpí aj o rok neskôr poruchou zrážanlivosti krvi spôsobenou vakcínami.

Počas svojej kariéry Jackson hlásil približne 1 alebo 2 úmrtia ročne. Po prebehnutí očkovacej kampane zaznamenal bezprecedentných 12 úmrtí. Vakcína, ktorá sa často falošne vydáva za záchrancu životov, nebola nikdy ani bezpečná, ani účinná.

V skutočnosti spôsobuje prudký nárast úmrtnosti, akú tento lekár-reumatológ vo svojej 35 ročnej kariére nikdy nebol svedkom!

Vakcíny pravdepodobne zabili približne 1 z 300 pacientov, čo by znamenalo, že smrtnosť týchto vakcín je až 0,33% – čo je 3-násobne viac ako smrtnosť na samotný Covid-19, ktorá u variantu omikron je len 0,11%!

Databáza EULAR, publikovaná v British Medical Journal, tieto zistenia potvrdzuje. V štúdii bolo vyše 5 000 „plne zaočkovaných“ pacientov s reumatickými alebo muskuloskeletálnymi ochoreniami. Približne 37% týchto pacientov trpelo nežiaducimi reakciami po očkovaní a 4,4% pacientov zaznamenalo „vzplanutie“ choroby po očkovaní.

Autori štúdie neúprimne dospeli k záveru, že bezpečnostné profily vakcíny Covid-19 sú „upokojujúce“, pretože „väčšina pacientov znášala svoje očkovanie dobre“.

Stop Candida

Covidové vakcíny môžu spôsobiť ďalšie poškodenia ľuďom s nadmerne reaktívnym alebo oslabeným imunitným systémom

Dr. Jackson je zmluvným lekárom na Stredozápade a cestuje do rôznych nemocníc, aby monitoroval pacientov.

Pretože nie je zamestnaný v žiadnej centrálnej lekárskej inštitúcii, nemôže byť prinútený dať sa zaočkovať týmito vakcínami alebo byť cenzurovaný, keď hovorí o miere vakcínového poškodenia u svojich pacientov.

Dr. Jackson bol schopný získať presnejšie záznamy o poškodeniach spôsobených očkovaním, pretože mohol voľne hovoriť o svojich pozorovaniach a odvážil sa vykonať následnú prácu, ktorej sa mnohí lekári boja alebo sú príliš arogantní na to, aby ju vykonali.

Taktiež slepo neveril, že vakcíny sú bezpečné, ako o tom neustále informovali médiá a Centrum pre kontrolu ochorení (CDC). V skutočnosti sa svojich pacientov pýtal, čo sa stalo potom, keď dostali vakcíny.

Reumatologickí pacienti sú často označovaní ako „imunitne oslabení“, pretože majú nadmerne reaktívny imunitný systém. Vzhľadom na ich už existujúci stav sa týmto pacientom hovorí, že sú vystavení najväčšiemu riziku covidových komplikácií a preto musia byť očkovaní podľa nariadení CDC.

Podľa výskumu Dr. Jacksona však vakcíny s väčšou pravdepodobnosťou zhoršia ich existujúci autoimunitný stav a spôsobia vážne nežiaduce následky na ich zdraví.

Izraelská štúdia potvrdzuje zistenia Dr. Jacksona

V izraelskej štúdii pacienti s existujúcim autoimunitným ochorením trpeli ešte viac po tom, čo dostali posilňovaciu dávku.

Vakcíny môžu zhoršiť závažný stav známy ako antifosfolipidový syndróm. Tento očkovaním vyvolaný syndróm spôsobuje zrážanie krvi u pacientov, ktorí už majú nejaké autoimunitné poruchy.

V prípadovej štúdii „Neurologické autoimunitné ochorenia po očkovaní proti SARS-CoV-2“ výskumníci zistili, že vakcíny proti Covid-19 zhoršujú neurologické autoimunitné stavy.

Podobne, v inej škótskej štúdii, vakcína Covid-19 vyvolala trombocytopenické, tromboembolické a hemoragické príhody. V nemeckej štúdii zasa spôsobili covidové vakcíny trombózu mozgových žíl.

Dôkazy sú ohromujúce: Covidové vakcíny spôsobujú väčšie utrpenie a smrť ako samotné ochorenie Covid-19.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Lance D. Johnson, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nevidím žiadne riešenie…

  Načo sa Kotleba tlačí do parlamentu? https://cz24.news/kotleba-sa-s-tym-neparal-a-poriadne-nalozil-poslancom-mafianskej-koalicie-ked-robia-pre-ludi-nemali-by-sa-bat-vyjst-medzi-nich-a-nie-utekat-tunelom-s-policajtmi-video/

  Potrebuje poslanecký plat?
  Nemohol svoje videá točiť doma bez rúšky?
  Ovplyvnil niečo v parlamente?
  Bol tam ako špión? Pomohlo to?

  • Celkom nerozumiem, ako súvisí príspevok o Kotlebovi s článkom o vakcínach…nemáš napríklad recept na chutný guľáš? Nech tá diskusia má aspoň užitočné informácie.

   • speaker – tebe chýba výroba denného programu? V zmysle – niekto – novinári – nahodia tému a ty sa jej budeš držať“ ako debil? 3 roky koviodu?! Akože – teraz hovorme o tomto? A kto to tu ku.va hovorí o čom mám dnes hovoriť? Si idiot? Si biorobot? Ako to súvisí s témou? Diskutuj so Sabakom! A prečo nie?! Akože kovid najtýn for evrytajm?! Držte sa témy! A čo keď sa nebudem držať témy?!

    Odporúčam – stály prísun dobrej hudby – raz za hoďku pád slov v maďarčine, ale inak zásadne iné rádio ako BBC Radio 1!

    https://radio1.hu/

 2. KOVIDBARÓN!

  ,,,,opíchaníbádateľkoši-radšej sa starajte o zdravie tejto planéty,než o zdravie otrokov-robošov-konzumošov,ktorí tu túto planétu iba zneužívajú pre rast pupkov a prehnívanie mozočkov a zapredávanie duší a duchovenstva,,,,svojím potomkom zanechávate všetko iba na svoj obraz-zviera zo zvieraťa plodiace iba zviera a vaší potomkovia budú v tom zrejme iba pokračovať/možno vás tí lepší prekľajú…,ak vás náhodou nechcú ešte aj tromfnúť-čiže fullkaresetíček musí byť,LEBO!

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,vysokoškolský-vysoikoškoláci vás do týchto sračiek dostali-lebo komu nestačí zdedený rozum,tak ten chce diablov tjúning k osprostenjú,,,,napíchať vás ako fetošov je ešte málo.

 4. Polka uverila Iluminatosatanistom a ich respirotestovakcinocipoeutanazistom,..ale skoda druhej polky,.lebo kedze je pasivna, asi drviva vecsina skonci rovnako,…

 5. hmm, Kotleba tam bol preto, aby si sa ty dal “ zavaxovať“ a neotravoval tu čitateľov…

Pridajte komentár

*