Írska vláda navrhuje zabiť 200 000 kráv, aby splnila klimatické ciele


Print Friendly, PDF & Email

Írska vláda navrhuje zabiť 200 000 kráv, aby splnila klimatické ciele

(Rhoda Wilson, Expose News) Interný dokument írskeho ministerstva poľnohospodárstva odhaľuje, že na naplnenie klimatických cieľov je potrebný rozpočet 200 miliónov eur a zabitie 65 000 kráv každý rok počas troch rokov – to je celkovo 195 000 kráv.

Usmrtenie takmer 200 000 írskych dojníc je nesprávny spôsob, ako splniť írske klimatické ciele, uviedla prezidentka organizácie Macra na Feirme Elaine Houlihanová.

Organizácia Macra na Feime vytvára platformu, ktorá umožňuje vypočuť hlasy mladých farmárov. Houlihanová opisuje vládnu správu, ktorá obsahuje návrh na vybitie státisícov kráv ako „úplné šialenstvo“.

Houlihanová ďalej zdôrazňuje:

„Urobil niekto krok späť a vážne sa zamyslel nad tým, aké signály vysielajú správy zamerané na utratenie zvierat mladým farmárom, ktorí zvažujú vstup do poľhohospodárskeho sektora? Myslia Írsko a Európa vážne generačnú obnovu?“

Akýkoľvek plán na zabitie stáda dojníc v Írsku musí byť dobrovoľný, varovala Írska asociácia dodávateľov smotany a mlieka (ICMSA). ICMSA je lobistická skupina, ktorá zastupuje všetkých farmárov v Írsku, najmä výrobcov mliečnych výrobkov a chovateľov dobytka.

Prezident ICMSA Pat McCormack v utorok pre Newstalk Breakfast povedal:

„Ak má existovať nejaká schéma, musí to byť dobrovoľná schéma. To je absolútne rozhodujúce, pretože nemá zmysel zbierať čísla od jednotlivca, ktorý si požičal peniaze na podnikanie a teraz pod obrovským finančným záväzkom by si mal pod sebou podrezávať konár.“

Klimatickí alarmisti a tí, ktorí chcú profitovať zo zelenej agendy, odmietajú uznať, že príbeh o dobytku a nim produkovanom metáne je mylná predstava.

Zástancovia klimatickej agendy fanaticky vykresľujú kravy ako pumpy ďalšieho metánu do atmosféry. To jednoducho nie je pravda. Metán z prežúvavcov je ako skleníkový plyn prakticky irelevantný. A metán z dobytka je súčasťou biogénneho uhlíkového cyklu, ktorý existuje od začiatku života na Zemi.

Klimatickí alarmisti a tí, ktorí sa z toho snažia profitovať, odmietajú uznať, že poľnohospodárstvo je kľúčové nielen preto, aby sme sa vyhli hladujúcemu obyvateľstvu, ale je tiež životne dôležité pre živobytie a ekonomiku.

Írsko sa dlhé roky spolieha na poľnohospodárstvo a na nadnárodné investície, ktoré poháňajú jeho ekonomiku. Írske hovädzie a mliečne značky ako Kerrygold a Pilms Choice patria medzi najznámejšie exportné značky. Kravy však teraz predstavujú niečo iné – politiku a chamtivosť vykonštruovanej „klimatickej krízy“.

(Súvisiace: Zničenie poľnohospodárstva zaberá popredné miesto v boji proti klimatickým zmenám, hovorí John Kerry)

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Globalisti si z prsta vycucajú nejaký cieľ, ktorého naplnenie má potom katastrofálne následky na životy ľudí a farmárov

V novembri 2021 sa viac ako 100 krajín zaviazalo znížiť emisie metánu o 30% do roku 2030 na samite COP26 v Glasgowe v rámci iniciatívy, ktorú predložili USA a EÚ.

Írska vláda mala v prvom novembrovom týždni zverejniť svoje plány pre klimatickú krízu podľa jednotlivých sektorov a zvažovala pritom zníženie emisií uhlíka v poľnohosodárskom sektore o 21% až 30%.

Pred odhalením sektorovo-odvetvových plánov sa globálna poradenská a audítorská firma KPMG zamerala na štyri scenáre. Dospela k záveru, že ak sa vláda rozhodne pre cieľ 30%, potom írsky vidiek bude čeliť 4 miliardovému zásahu do ekonomiky a stratí viac ako 56 000 pracovných miest.

V júli minulého roka írska vláda oznámila záväzné sektorové ciele znížiť celkové emisie uhlíka o 51% do roku 2030. Sektor poľnohospodárstva musí do roku 2030 znížiť emisie o 25%, doprava o 50 % a spoločné a verejné budovy o 40%.

Tim Cullinan, líder Írskej farmárskej asociácie (IFA), povedal, že cieľom je prežitie vlády a nie prežitie vidieckeho Írska.

„Je to potenciálne zničujúca rana pre írske poľnohospodárstvo a vidiecke hospodárstvo,“ povedal.

ICMSA označila dohodu za „zradu“, ktorá spôsobí, že mnohé farmy sa stanú neživotaschopné. Zníženie emisií o štvrtinu privedie mnoho fariem k bankrotu a môže si vynútiť vybitie stoviek tisíc kráv.

Írska vláda oklamala farmárov

Pred časom vláda nabádala farmárov, aby rozšírili produkciu a využili tak koniec kvót Európskej únie na mlieko. Farmári investovali do nového vybavenia a stáda dojníc sa za posledné desaťročie rozrástli takmer o polovicu.

Írske maslo, syry a iné produkty – 90 % ide na export – zaplnili regály supermarketov po celom svete.

„Hovorilo sa len o tom, ako môžu mliekarenské výrobky podporiť ekonomiku a spoločnosť, a my sme to aj tak robili. Teraz sa z hrdinov stali zlí chlapci, ktorí vraj ohrozujú klímu,“ povedal minulý rok McCormack.

„Nálada v sektore poľnohospodárstva je veľmi frustrujúca. Je veľmi ťažké presne predpovedať, čo sa stane, ale zrejme dôjde k zvýšeniu cien potravinárskych produktov a zníženiu produkcie.“

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Rhoda Wilson, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Zase čarují, že prý kdyby všíchni lidé planety vlezli do bodamského jezerra zvedne se hladina vody o 6. cm, Ale kdyby vylezli všerchny žížaly tak je to prý koberec o výšce 60. cm na pevninách. Ale mají navíc krávy. Žížali nemají organický metabolismus a od kdy? Možná je víc bravurních jak lidí že jo. 🙂

 2. V špeciálnej operácii na Ukrajine bolo zošrotovaných 160 kusov križiackej techniky. Takzvaná denacifikácia.

 3. Zdegenerovance a zvrácené zmr.dy nemá cenu komentovat. To je pod úroveň myslících jedinců.

  • jednodušší a rychlejší by bylo hodit bombu do toho jejich „zasedání“ a bylo by po problému.

  • Lenže tie zdegenerované zmrdy nás chcú zničiť. Tak mysliaci jedinci musia nie len niečo vymyslieť, ale aj urobiť.

 4. Čudujem sa Írom, že im nedochádza, a že sa nepostavia na stranu farmárov! Nuž ale dobre, potom nech si za svoju tuposť vychtnajú absenciu mlieka a mhovädzyni v obchodoch, resp. ich závratné ceny ! Ale toto nesmieme dopustiť u nás doma !!! Hladomor je naplánovaný na prelom rokov 2024/2025 ak sa vyjadrili jeden opozičný národný politik (žiadny liberál či socialista) v Poľsku, kde súčasná vláda už tiež pripravuje tvrdé zavedenie Agendy 2030 !

 5. Tak co vlastně těm pošukům vadí? Uhlík? Ale uhlík je základní prvek živé hmoty a jen se přemění v jinou podobu, ale nezmizí. Nebo CO2. Ale ten zase potřebují rostliny k dýchání. Je ho v atmosféře jen ca 300 ppm = 0,03%. A pod 0,02% už rostliny hynou. A nebo metan? Ale čistý metan je netoxický uhlovodík bez barvy a zápachu. (To co smrdí je sirovodík). A záminka je jakési oteplování planety. V Etiopii jim to asi vadit může, ale na Islandu nebo v Grónsku (dříve Green Land) nebo ve Skandinávii zase budou rádi. Já už si začínám myslet, že je to satanistická modla, stejně jako očkování s cílem zahubit vše živé. A ten žabák od Rothshildů (WEF) stále dokola hlásá ty svoje moudra a zmanipulované stádo to po něm dokola opakuje jako Otčenáš. To je normální blázinec.

  • Zhrnula si to krásne a len potvrdím áno, je to satanská agenda a tiež má za cieľ zníženie populácie, lebo nulová CO2 neutralita znamená len jedno – hladomor !

  • Ani,to samé si myslím i já; neexistuje jiná možnost než podporovat tento přírodní zákon !!

 6. Všade v tomto kapitalisticko-oligarchisticko-fašistickom systéme, sa denne stretávame so samým podvodom, lžou, korupciou, terorom, vr. eko-teroru.
  Na jednej strane sa títo eko-teroristi v Nemecku zadkom prilepia na diaľnicu so „zelenými“ transparentami a brzdia tam premávku. Vodiči ich museli odťahovať za čiaru ako také špinavé handry. Je to už čistá psychiatria, čo sa týka agendy „Zelených“.

  Pred pár dňami vyšiel článok (viď odkaz), že v Írsku viac ako 70 veterných turbín museli napojiť na dieslové agregáty, aby sa mohli „točiť“, lebo kvôli ochladeniu počasia, by bola ich „čistá ekologická činnosť“ – ohrozená. Tu už uhlíková stopa globalčikom – nevadí!

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/velky-podvod-vetrne-elektrarny-byly-pripojeny-k-dieselovym-motorum/

  Na úkor toho, treba vyzabíjať 200 tis. kráv, ktoré človeka živia! Vláda Nového Zélandu schválila utratenie 150 tis. kráv za 600 mln. €. A to je presne ten satanský „demokratický“ princíp, všetko a každého uplatiť, skorumpovať, vydierať, zlikvidovať človeka majetkovo, duchovne a keď to splní účel, tak i fyzicky..

  Kam sme sa to dostali..

  IMT Smile

  https://www.youtube.com/watch?v=j_tWGyCK6Ds

  • Israismael

   Tieto šelmy sveta(globalisti) ,spojené s najvyssou temnotou (padlymi anjelmi ) budú
   toto robiť zámerne ..
   Kravy prdia CO2 plyny -zabit ..veď na čo mäso pre ľudí keď pripravili sušené červíky ,cvrcky ,
   Kurence a sliepky údajne majú vtáčiu chrípku – treba všetko zabit ..veď na čo vajíčka ..navyše žĺtka vo vajíčku majú schopnosť vyblokovat a vyčistiť telo od bordelu z covid vakcín(speak proteínu ,ktorý preniká do buniek)..zistilo sa že zĺtok zničí speak proteín,ktorý robí bordel v tele …žĺtok v akej kolvek forme by sa jedol ,napr aj v práškovej forme ..
   No a za ďalšie je tu čerstvá sprava ohľadne finančného systému :
   18. júna bola ohlásená implementácia GESARA/NESARA(,National Economic Security and Recovery Act) ktorá ohlasuje príchod nového kvantového finančného systému, ktorý do polovice júla prenikne do počítačov na celom svete.
   BRICS vydá svoju novú medzinárodnú menu krytú komoditami do polovice augusta, čo signalizuje umieračik petrodoláru.
   Bude čoskoro spustený kvantový finančný systém (QFS) a ISO 20022: a čo to znamená pre vaše peniaze? Toľko ,že zmiznú eura a nastúpi digitálny systém mien ..
   odohráva sa ekonomická revolúcia!!!!!.

   Starý poriadok sa rozpadá a z jeho popola vstáva nový.(NWO)

   Ako fénix sľubuje, že prinesie zmenu, ktorá predefinuje globálne financie!!! Katastrofa? Áno ,lebo ideme do nového svetového koncentráku cez technologické procesy…A už len pán Boh môže zachrániť svet ,že im tie technológie zničí ..Iná možnosť už nie je,iba modliť sa nech sa tak stane,a technológie zmiznú navždy !..
   Ohavy sveta cakali na túto dobu aby cez IT systém v najväčšej dokonalosti technológií, mohli chytať ľudstvo do ich pazúrov !

   • Objektívne

    Je QFS možné považovať za prospešné nwo, alebo za digitálny koncentrák?

    • Israismael

     ..určite to nebude mať výhodu pre ľudí ,len pre tých čo budú vládnuť svetu ..má to trvať cca 3,5 roka podľa správy zo zjavenia v novom zákone ..Totiž vláda NWO bude tá vláda antikrista a v Tom systéme práve ten novum systém digitálnych peňazí a tak prídu aj značky pre ľudí(v biblii je to znak šelmy) ..A to sa píše aj v zjavení Jána že nič nekúpia ľudia ,nič nepredaju pokiaľ nebudu mať značku systému na ruke alebo čele…hovorí sa tomu aj ryte skryté znamenie (čo to má byť sa ukáže pozdejsie)..Určite už uspejú s tými digitálnymi peniazmi a či uspejú aj zo značkou to záleží od ľudí ,pretože sa píše kto si dá značku šelmy a bude s ňou stotožnený tak s určitosťou konci ako pravá bytosť clo-vek , lebo asi tá značka bude meniť ,podobne ako vakcíny ,DNA človeka a to je operačný systém , ktorý vložil od začiatku stvorenia ľudí Stvoriteľ -Boh ..No a kto by si nedal tu značku šelmy keď si nebude môcť človek nič kúpiť , alebo nič nikomu predať bez toho znaku?..to bude ťažké o chvíľu pre ludi….Robte si pomaly dlhodobé zásoby s trvanlivostou do 2026 ..konzervy hlavne ..Ale ak budete súhlasiť so všetkým čo príde tak vám nebudú potrebné zásoby ..dostanete značku a môžete kupovať a predávať a pod…cenu však viete akú to bude mať …

     • Israismael

      Inak je jednoduché odstrihnúť ľudí od toho aby si nič nekúpili ani len chlieb ,a ani nič nikomu nepredavali, lebo nebudú od určitého dňa práve tie hotovosti (papierové a mincove peniaze) ..všetko bude zaznačené v digitálnom kredite v kvantovych a aj na vašich počítačoch ,tabletoch ,mobiloch a pod kontrolou bude všetko do najmenšieho detailu..
      A teraz ak sa budete priečit systému ,alebo budete neposlusnymi ,teda nejak im škodiť ,protestovať ,alebo si nedáte napichat napr MRNA vakcíny ktoré budú povinné ,tak vám jednoducho bez pardonu zablokujú účet ..Takému neľudskému systému bude jedno čo bude ľuďmi ..Kto neverí ,uverí .Uz sme ich pustili ďaleko satanistov …Nakoniec veď už to dávno nie je konšpiráciou čo som opísal …

   • Na Zemi a v celej hmotnosti sa naozaj prejavuje veľmi silný negatívny vplyv „KOHOSI“, kto je mocnejší ako človek. Pôvod tejto tajuplnej bytosti je omnoho vyšší, akým je jemno-hmotnosť. Pociťujú to všetci citliví a vnímaví jedinci. Keďže pôvodcu tejto negatívnej sily nikdy nevideli, správne odhadli, že je to duch, ktorý má rôzne mená:
    diabol, satan, zlo-duch, had, pokušiteľ, padlý anjel – Lucifer, Vládca temna, Antikrist a pod.
    Nikto z ľudí ho naozaj nemôže vidieť, rozumovo pochopiť, napriek tomu, že denne prichádzame s jeho negatívnym pôsobením do styku. A to preto, lebo mu v tom bráni zákon – Rovnorodosti. A z daného dôvodu, je veľmi ťažké proti nemu bojovať. Táto bytosť je totiž úplne iného druhu, ako terajší ľudský duch, pretože ho prevyšuje viac ako o jeden Svet.

    Práve z tohto dôvodu sa mnohí ľudia prestali „TÝM“ zaoberať a skúmať „TO“. Prestali JEHO existenciu brať vážne, nanajvýš sa stala pre nich iba obrazným, fiktívnym pojmom ZLA.
    Je pravda, že duchovné sily Lucifera v rámci Vyššieho duchovného Sveta – za celý jeho negativistický čas pôsobenia na Zemi – veľmi oslabli. A ON-Lucifer, si je dobre vedomý toho, že „Hore“ – ako bývalý Boží Duch – definitívne končí – t.j. anihiluje.
    Ale hrubohmotný pozemský svet, v ktorom my – ľudia žijeme, je pre Lucifera stále veľmi dobrá a „úrodná pôda“, ktorú chce na “ totálku“ – znehodnotiť (a to obrazne i doslovne). A urobí pre TO – absolútne všetko, pretože má stále na to páky – súc si vedomý toho, že väčšina ľudí na Zemi – absolútne netuší, že čo sa – nie že v SK, ale na celej našej Zemičke – momentálne (za oponou) – odohráva..

    P.S: 1 – A tu môže tkvieť odpoveď, že komu – v rámci najvyššej hierarchie Temna – slúžia Ročildi, WEF, OSN, Ilumináti, Výbor 300, Vanguard, Slobodomurári, Black Rock a pod..

    P.S: 2 – A to, že môj názor nemusí korešpondovať s myslením tu ostatných komentujúcich kolegov, tak to je len – O.K. Pretože, ako aby to tu vyzeralo, keby sme mali všetci na všetko jeden a ten istý pohľad?!

    Očkom si mrknite odkaz nižšie, ktorý s mojím komentom – súvisí:

    https://cz24.news/kdo-ridi-tuto-show-zapomente-na-blackrock-a-svetove-ekonomicke-forum-video/

 7. Zatímco Velká Británie již použití nové Gatesovy „vakcíny“ schválila, EU se k tomuto kroku chystá každým dnem. Lze předpokládat, že to bude ještě během léta, aby mohl být nový experimentální přípravek na začátku podzimu aplikován všem, kdo si pravidelně chodí pro posilovače.

  https://necenzurovanapravda.cz/2023/06/billem-gatesem-financovana-nova-genova-covid-vakcina-byla-schvalena-pro-pouziti-ve-velke-britanii-a-brzy-i-v-eu/

 8. Hm… nech to idú skúsiť do Indie.Tam im to rýchlo “ vysvetlia“!!@

 9. Maoizácia Európy úspešne pokračuje, primitivizmus satanistov vo vedení pseudo-organizácii nevolených „lídrov“ bude v učebniciach dejepisu uvedený ako hlavný dôvod spoločenského úpadku, totálneho rozkladu Európy a zavedenia totalitného režimu.

 10. Zánik alebo príležitosť?

  Vlastné potraviny môžu byť prvá vec, pri ktorej sa môžme zjednotiť. Chlapi v dedine alebo malom meste dajú hlavy dokopy a spoločne vytvoria vlastné súkromné JRD, pretože ak človek chová a pestuje sám, za pár rokov je zrobený a odrovnaný. Oveľa lepšie je spojiť sa a robiť to vo veľkom. A prebytky predávať ľuďom v okolí.

  Vlastné potraviny, vlastné rozhodovanie o sebe, odstrihnúť sa od „elít“. My elity nepotrebujeme, veď všetko vyrábame my sami. Oni žujú len z nášho zotročenia. Len hlúpy a nedospelý postoj nášho mozgu nás stále pripútava k elitám.
  Ďalšie možnosti – ak nám zakážu mäso a vybijú dobytky – v lesoch máme 9000 medveďov (toľko odhadujú lesníci ale verejne to nepovedia) a státisíce kusov ďalšej zvery. My potrebujeme mäso, aby sme nezdegenerovali. A v lese je ho dostatok, vďaka ekoteroristom, ktorí plnia plány ročilda, že mimo miest bude nebezpečná wilderness, aby tam nemohli žiť ľudia a nemohli byť nezávislí.
  Poznámka: nikdy ale nejedzte medvediu pečeň. Má takú koncentráciu vitamínu A, že do pár hodín po skonzumovaní človek umrie.

  • Zabudol si na svalovca. Tie medvede sú samozrejme súčasťou wilderizácie a vytláčanie človeka a jeho hospodárenia z kultúrnej krajiny. Treba im niečo pridať do medu. Podľa známeho poľovníka medveďa videli už v r. 2004/5 v karpatskom lese pri Bratislave.

   https://polovnictvo-rybarstvo.pluska.sk › polovnictvo › medvede-pri-bratislave-potvrdene-co-kamenom-dohodil
   Medvede pri Bratislave? Potvrdené! Čo by kameňom dohodil
   Portál regiony.zoznam.sk nedávno citoval miestneho poľovníka: „Jeden medveď bol pozorovaný v oblasti Biela skala, čo je nad obcou Píla pri Červenom Kameni. Druhého videli na modransko-pezinskej strane, ako je Veľká Homola pri rozhľadni. … KVÍZ Majestátni vládcovia lesa: Otestujte sa, koľko toho viete o jeleňoch. KVÍZ: Ako …

   https://www.ta3.com › clanok › 240426 › medved-v-bratislave-vajnory-preveruju-situaciu-zviera-mali-vidiet-vo-vinici-pod-lesom
   Medveď v Bratislave? Vajnory preverujú situáciu, zviera mali vidieť vo …
   6. 7. 2022Medveď v Bratislave? Vajnory preverujú situáciu, zviera mali vidieť vo vinici pod lesom 6.7.2022 16:05 Slovensko Regióny Zdroj foto: TASR (ilustračné) V blízkosti cyklotrasy pri meste Svätý Jur v okrese Pezinok mali svedkovia v pondelok vidieť asi 120-kilogramového medveďa.

   https://www.topky.sk › cl › 10 › 1322440 › Bratislavsky-medved-opat-na-scene–Pristihli-ho–ako-si-pochutnava-na-hrozne-
   Bratislavský medveď opäť na scéne: Pristihli ho, ako si pochutnáva na …
   BRATISLAVA – Medveď, ktorého v sobotu (25. 8.) zbadali poľovníci v lese medzi Račou a Svätým Jurom, sa znovu objavil. Dnes predpoludním ho videli, ako si v blízkosti mesta pochutnáva na hrozne v neďalekých vinohradoch.
   ———————————-
   Takže na huby asi len s guľovnicou /magnum/. Kedysi som prešiel bratislavské lesy krížom krážom, a tu na juhu mi chýba práve tá hora. Už len tie lockdowny mi pokazili sezónu aspoň hlivy ustricovitej. A tu sa za semnožia diviaky – ten ťa zabije ešte skôr ako medveď – a v dedine nemá problém ani s autom.

   „Počas prechádzok do lesov, kde je možný výskyt medveďa, radí sa správať primerane hlasno a nevchádzať do neprehľadného terénu či krovín.

   „Uvedené zásady je vhodné dodržiavať v regióne Malých Karpát a Záhoria aj v súvislosti s výskytom diviakov, s ktorými môže človek tiež zažiť konfliktné strety,“ uviedla Správa CHKO Malé Karpaty.

   Ochranári i samospráva pripomínajú, že medveď hnedý je zákonom chránený. V prípade zistenia jeho výskytu v Malých Karpatoch je potrebné informovať Štátnu ochranu prírody SR alebo Správu CHKO Malé Karpaty.“
   https://bratislava.dnes24.sk/v-malych-karpatoch-sa-uz-dlhsie-pohybuje-medved-co-robit-v-lese-aby-ste-sa-mu-vyhli-395203

   • A těch vlků https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/509607-obrovsky-masakr-na-slovenske-orave-vlci-na-salasi-zabili-temer-100-ovci.
    Nedělám si iluze ,že dřív nebo později zaútočí i na člověka.Ještě stádo zubrů a projít lesem bude opravdu velké doprodružství.
    Dochází k obnově divočiny.Chtějí i zakazovat volný přístup do lesa .

    • Lidožraví supervlci.avi
     https://ulozto.net/file/5zDzF0kXX7FI/lidozravi-supervlci-avi#!ZJV2MwR2ZJWyMQIuMGIwLwWzLJZ4BHyTA1t2AGx4HmHlAQMvZt==
     ———————————–
     V inom dokumente – o smrtiacich útokoch kojotov v USA, je zmienka o ich skrížení sa s vlkmi – vznikla nová kojotia rasa! Tisícročia sa nič také neudialo – takže niekto tomu musel pomôcť a vypustiť to ako krížené premostenie – vlk, kojot, pes, líška sú od prírody nezmieriteľní potravní opotunisti. Jedna vec je Biely tesák od Jacka Londona, a druhá je pravdivý príbeh o pôvode takéhoto kríženca. Vlky iný druh psovitej šelmy v prírode zabijú okamžite, a alfa dvojica plodí len medzi sebou. Jack London bol úžasný spisovateľ, ale bol to zároveň novinár. Takže tento príbeh mu bol podľa mňa podsunutý.

     Za komunistov boli používané krížence ovčiakov a vlkov na stráženie a zabíjanie ľudí v hraničných koridoroch. Lenže to boli chovom a možno aj umelou insemináciou vyrobené krížence F1 s tzv. heteróznym efektom – zmnožením-spojením genómu vzdialených druhov, resp. rodov /poznámka – kríženec je názov pre „produkt“ spojenia vzdialených druhov jednej rasy, a názov bastard je názov pre „produkt“ spojenia vzdialených rás – Nemec s Rusom je kríženec, biely s čiernym je bastard/, takže boli omnoho mohutnejšie ako rodičia – ale s obsahom DNA od oboch – dostatočne divoké, ale aspoň minimálne ovládateľné šelmy – samotná obsluha sa ich bála kŕmiť a ošetrovať!

     Ja som mal hraničiarsku ovčiačku s plávacími blanami, takže krv asi určite od novofunlandského, alebo iného „vodného“ psa – ale furt to bol pes.

     Jeden jediný vlk dokáže bez problémov zabiť človeka, ktorý podľahne panike a začne sa správať ako korisť útekom, potením od strachu atď. Na vlka neplatí ani pokoj – vlk ako predátor musí vedieť, že korisťou človeka je on. U psov ten pokoj človeka platí, pretože infantilný vlk = pes sa človeka prirodzene bojí a „Psy sa bránia útokom!“ Základ je psovi naviesť situ, aby sa nemusel brániť – pochváliť ho, aký je fešák, ukázať a nechať mu aj cez plot oňuchať prázdne ruky. A samozrejme pamlsok – kostička – kto mu infatilovi – nedospelému vlku dáva jesť – ten ho ovláda.

     To, že sa vlk bojí človeka je absolútna hovadina od ochranárov – vlk je veľmi inteligentný kalkulant a pozorovateľ! Keď raz vyhodnotí situ, že je to pre neho výhodné – zaútočí! A väčšinou nie sám.
     Ja som v lejaku v bratislavskej Dúbravke na hubách narazil na vlčí udupaný brloh – a lepilo mi! A predtým som v okolí nachádzal rozťahané veľké kosti – od diviakov, ukoristených kôz, od vysokej – a nevedel som identifikovať zdroj útokov. Asi utečenci z bratislavskej ZOO. Ide o to, že vlky v Karpatoch lovia v malých skupinkách a vo veľmi strmom teréne – úžlabinách – kde korisť nedokáže vyvinúť silu na útek – lebo kam a ktorým smerom – a väčšnou do kopca! Majú inú stratégiu ako stepné-tundrové vlky, ktoré lovia siahodlhým uštvávaním koristi. Odbočím – dokument o psoch hyenovitých – neskutoční bežci – akoby sa ani nedotýkali zeme. Z Mauglího príbehu – indické dholy.

     A v rozhlase som počul príbeh Slováka, ktorý sa raz cestou na chatu ocitol na križovatke dvoch tiesňav, a keď 3 smermi pozrel – tam stál vlk! Našťastie bola chata blízko, takže jeho ráznym a sebavedomým správaním ho nepovažovali za výhodnú korisť, ale ten človek si bol istý ich útokom, keby zaváhal.

     Ja bez noža do lesa nejdem! A ešte lepšie s kvalitnou pevnou lyžiarskou palicou, lebo nôž je vám nahovno, keď vás túlavé psy alebo nebodaj vlky rozťahajú – útočia automaticky na nohy. Mám za sebu útok veľkej svorky psov pri Dunai – odvtedy bez dlhej bodnej zbrane /nôž je na boj na zemi/ na vychádzky do prírody nechodím. Pred útočiacim psom nesmieš sklopiť zrak – naopak – treba mu uprene a prísne a odhodlane pozerať do očí! A protiútok!

     Tie lyžiarske palice zásadne nie skladacie, treba celokovové – odolné hryzeniu, nie vyľahčené – najlepšie staré dural-oceľové zo socíku – a s odnímateľným krúžkom! A ste v poho aj v MHD – kedysi som chodil so svíbovou bakuľou /najtvrdšie drevo u nás je drieň a jeho príbuzný svíb – rybári ho používajú na palice čerení/ – pozerali na mňa ako na debila. Teraz je tracking už normálny – a máte legálnu zbraň – aj proti nožu! Zapamätajte si – palicou sa najprv bodá a páči – a až potom sa „dôchodcovsky zaháňa“ a udiera! Keďže máme v hlavách zakorenené bytie palicou na dereši – z toho nám vyplýva aj „logické“ použitie palice na udieranie – nie na bodanie! Chyba!

     Ešte k tým svíbovým bakuliam – dodnes ich mám – musíte si nájsť v prírode tvary rastúce od spodu, t. j., rukoveť tvorí niečo dole približne vodorovné až merne zahnuté, z čoho vyrastá to kolmé hore /akože opora palice/. Ja tomu hovorím „fajka“ Takýto tvar rukovete možňuje v sebaobrane bodnutie do tela, krku, tváre útočníka krátkou cestou. Tie sofistikované klasicky „tonetovo“ zaoblené palice nie sú takto použiteľné. Jedine na to, aby ste sa nechali na sídlisku vysmiať, keď budete niekomu hroziť, aby nebehali a nesrali po tráviku – jedinej vám dostupnej „prírode“.
     https://www.cas.sk/clanok/750185/teodor-vymenil-soferovanie-autobusu-za-vyrobu-bakul-to-vas-prekvapi-ako-sa-k-tomu-dostal/
     ———————–
     Každé takéto odkôrované drevo treba treba najprv napustiť protiplesňovým terpentínom, a potom buď svetlou alebo tmavou fermežou – ako prírodným lakom. Opačne nie, pretože terpentín rozpúšťa fermež. Prípadné praskliny po rokoch sú normálne. Choďte do prírody pokiaľ môžete!

 11. Prichazi doba, kdy vam laskave prideli jednu zizalu a tri svaby na tyden, abyste nestloustli.
  Vymlacenim dobytka prijde na zemi hlad a drahota potravin. Jsou naplanovane globalisty.
  Klimaticka krize je vymysl globalistu, aby nas mohli zredukovat. Tepelne cykly na zemi se stridaly se studenymi uz pred zamorovanim ovzdusi lidskou cinnosti. Je to prokazatelne na zaklade vedeckych studii.
  Na zpravu a petici pres 1000 klimatologu, ze opatreni politiku nejsou nutna, protoze zadna krize neni politici nereaguji!

 12. svatoslav butora

  Metán (CH4), ktorý vzniká pri trávení potravy v žalúdkoch kráv a v žalúdkoch iných zvierat a tiež i v žalúdkoch ľudí, ale tiež i metán, ktorý uniká z útrob Zeme a z plynovodov sa v atmosfére rozkladá a v atmosfére sa nevyskytuje, resp. vyskytuje sa v atmosfére v nemerateľnom množstve. Treba si pozrieť akékoľvek údaje o zložení atmosféry, napr. i na stránkach Wikipedie. Metán aj CO2 sú súčasťou prírodného uhlíkového cyklu (kolobehu uhlíka). Celé klimatické zastrašovanie rádoby s podporou „vedy“ nemá vedecké opodstatnenie. Prečo Zelení Idioti a klimatické strašidlá neberú v potaz trvalé každodenné prehrievanie vzduchu nad mestami a veľkomestami asi o +2st.Celzia oproti teplote okolitej krajiny bez zástavby?? Aj to pripíšu „prdom“ ľudí a zvierat???
  Zločinecká entita WEF a organizačné klony OSN v mene „ochrany ľudstva“ zabíjajú ľudstvo pod pláštikom akoby „vedeckej“ demagogickej metodiky dekarbonizácie, ktorá nemá žiadny žiadny prínos pre kvalitu a čistenie atmosféry – a to sa týka aj „boja“ zelených Idiotov a WEF proti CO2 (kysličník uhličitý). Aplikovali merania o absorpcii tepelného vyžarovania plynov v laboratórnych podmienkach, ktoré v atmosfére neplatia alebo platia len čiastočne.
  A títo Anglosaskí Svetovládni Idioti si podriaďujú a podriadili Idiotov z našich národných vlád a diktujú ľuďom, ako majú nežiť a živoriť v prostredí živej Zeme a ešte sa tým s idiotským úsmevom chvália a ospevujú „pokrok“ v dekarbonizácii!
  Pritom celá metodika dekarbonizácie nevedecká, pretože rovnováhu CO2 v atmosfére zabezpečuje fotosyntéza a rozklad metánu v atmosfére zabezpečuje UV-žiarenie.
  Barbari vo WEF sú nepriateľmi ľudí rovnako ako bol istý dr.Mengele v koncentračných táboroch III.Ríše a sú rovnako „vedeckí“ ako boli „ekologickí“ vykonávatelia splyňovania a spaľovania ľudí v Oswienčime. Celá politika dekarbonizácie je symptómom obnovy nacifikácie celého „Západu“.

 13. Objektívne

  Cieľom je naučiť ľudí na inú stravu a to ešte do udalosti, pretože po nej už nič nebude.

  • To je taky docela možné.Třeba po té katastrofě zde budou sypat manu.Kdoví co to bude,pročpak ti červíci.?
   Člověku měně škodí masa že živočicha,který je od něj co nejdál vzdálený.
   Časem se pak přejde na pránu.

   • Vzdálený vývojově.

    • Objektívne

     Po udalosti bude malá doba ľadová. žiadne plodiny na ľade neporastú, ani dobytok nebude mať čo spásať.

     • Tak budeme žrát chvostoskoky.Asi zmrzne jako mamuti,ale s řízkem v hubě.
      Teď jsem četla,že ty stavby podobné Stonehenge sloužily k tomu aby v případě ,že se třeba paprsek slunce při východu trochu vychýlý,tak to je signál vzít zásoby a zalést pod zem.Proč oni to věděli a my ne.Anebo to znali jen ti zasvěcení?

 14. Ak vám ešte nedošlo – zámerne, po kepienkom tzv. klimaopatrení chcú vyvolať nedostatok potravín, teda hlad! Je už najvyšší čas s tým niečo robiť!

 15. Debi*lismus, kreté*nismus a chamtivost vládne! Deset bodů k zamyšlení, jestli je ještě vůbec co zahraňovat … :

  1) Až 80 % lidí je natolik hloupých, že si nechali (a stále nechávají) píchnout depopulační biologickou zbraň, protože jim bylo řečeno, že je to spásná „vakcína“..
  To je 4 z 5 lidí!

  2) Rychlý úpadek kognitivních funkcí se šíří všude ve světě, kde byly ve velkém počtu aplikovány tyhle injekce. Kritické myšlení je už téměř pryč.

  3) Masy se staly příliš línými a apatickými na to, aby se postavily tyranii. Příliš mnoho lidí se soustředí na to, jak ze systému, vytěžit co nejvíce falešné fiat měny.

  4) Otrávili jsme zásoby potravin biosložkami, pesticidy a herbicidy do té míry, že „věčné chemikálie“ nyní kontaminují většinu půdy a farem. Otrávili jsme oceány a vodní cesty atrazinem a mikroplasty. Otrávili jsme oblohu průmyslovým znečištěním a globalistické korporace prosazují terraformační operace s cílem vyčerpat CO2 z atmosféry a vyhubit většinu rostlin na planetě..

  5) Z velké části jsme ztratili schopnost reprodukce. Počet spermií a jejich pohyblivost prudce klesá. Neplodnost žen exploduje. Porodní centra se hromadně zavírají a počet nově narozených dětí se v postvakcinační éře hroutí. Děti, které se rodí, trpí vyšší mírou autismu, neplodnosti a neurologických vad než kdykoli v historii lidstva..

  6) Kult LGBT se zaměřují na matky, otce a rodiny jako zlovolná snaha zastavit udržitelnost lidského rodu. Mrzačí reprodukční orgány dětí a nazývají to „péčí potvrzující pohlaví“. Vraždí zdravé děti a nazývají to „reprodukčním zdravím žen“. Očkují malé děti neurotoxiny, aby vyvolali autismus, mentální retardaci a neplodnost. Kult LGBT nařizuje zvrácenosti, homosexuality, pedofilie, obchodování s lidmi a znásilňování dětí. Konečným výsledkem je méně dětí..

  7) Lidské instituce potlačují inovace, aby chránily zájmy podniků. Např. léky na rakovinu existují již desítky let, ale jsou napadány farmaceutickým průmyslem ovládaným lékařským establishmentem. Řešení pro škálovatelnou produkci potravin bez pesticidů již existují a mohou nasytit celý svět, přesto jsou potlačována ve prospěch GMO a pesticidů, z nichž finančně profitují mocní giganti. Zaměřují se na potlačování znalostí, pravdy a transparentnosti, aby lidstvo udržely v nevědomosti o již započatém vyhlazování v celoplanetárním měřítku.

  8) Současní političtí vůdci lidstva nemají žádné znalosti o tom, co tvoří udržitelnou civilizaci, a běžně přijímají politická rozhodnutí, která vedou k utrpení a kolapsu. Jsou motivováni prosazovat politiku založenou na ctnostech a bludných mýtech (jako je změna klimatu), nikoli na realitě udržitelného života. Usilují pouze o moc.

  9) Lidstvo je sebevražedné a vyrábí zbraně hromadného ničení, které ohrožují nejen je samotné, ale i celý planetární ekosystém. Jaderné zbraně jsou jen jedním z příkladů. Podobně systémy umělé inteligence představují existenční hrozbu pro samotnou existenci lidstva. Lidstvo také vyrábí a vypouští biologické zbraně – například kovid a jeho „vakcíny“ – proti svým bližním a aktivně pracuje na dosažení globální depopulace jakýmikoliv prostředky, včetně vypouštění biologických zbraní do volné přírody..

  10) Lidstvo ztratilo kontakt s realitou v oblasti peněz a financí, což povede k nevyhnutelnému globálnímu dluhovému kolapsu, který uvrhne lidstvo do bídy a chaosu. Na dluhu prý nezáleží? Doslova nekonečné tištění peněz je pro udržitelné a zdravé?.. Prostřednictvím svých fiat měnových padělatelských (tiskařských) operací vysávají produkt práce jiných lidí. Chtějí naprostou nadvládu nad světovými penězi, i kdyby to mělo znamenat zničení finanční udržitelnosti a odolnosti lidstva!

  • K bodu pět:
   Co se týče plodnosti mužů a žen –
   1/ Od roku cca 1973 je lidstvo pomocí různých vakcín zbavováno plodnosti – více bylo v jednom videu nebo článku na otevrisvoumysl.cz
   2/ Ženy nosí kalhoty místo skuní. Sukně ochraňují ženskou energii a plodnost žen. U mužů těsné a nevhodné kalhoty znemožňují tvorbu spermií; kalhoty zvyšují teplo v okolí semeníků…..

   K bodu osm:
   Současní političtí vůdci prosazují potřeby a rozhodnutí jistých „elitních skupinek“. Dříve to bylo také, ale ne tak enormní.

  • „Rychlý úpadek kognitivních funkcí se šíří všude ve světě“
   – nielen vďaka „vakcínam“, ale aj vďaka depresii ostatných. Lebo kto vie – začína byť zrelý na psychiatriu.
   Depresia je neschopnosť tvoriť budúcnosť. Ten kto už pochopil, že tí zmrdi to myslia s depopuláciou väčšiny ľudstva vážne – jednoducho musí byť v depresii. Nemôže mať v pi.i na lehátku.

   Na kognitívne funkcie = schopnosť starať sa o seba aj o ostatných – musíte mať pokoj na prácu. Ja napríklad mám nervy zo všetkého ostatného a preto zanedbávam to, čo som kognitívne robil automaticky pre seba – než som sa začal venovať alternatíve, lebo som vždy bol dušou osvetár. Potom mám stavy, keď sa rozslopem a potom nerobím nič – a zase bez chlastu mám nervy a neviem ani spať. Teda – vyžaduje to ukľudniť sa, ale ako – s tým, čo sa na nás valí, lebo nechcieť to vidieť je tiež samovražda nechať sa zabiť „čiernou vdovou“.

   Vyžaduje to zobrať všetku vôľu a začať systematicky tvorivo pracovať – bez ohľadu na „nebudúcnosť“ si poupratovať v hlave tým, čím sa to vždy liečilo – volá sa to liečba prácou. Ako sa už poznám – niečo vnútorné – aj motlitba – ma nakoniec nakopne do rovnováhy a v krátkom čase porobím to, čo mesiace zanedbávam. Pretože vnútorne som tvorivý človek a prácu som vždy potreboval kvôli svojmu vnútornému uspokojeniu – nielen kvôli potrebe peňazí.

   Ale to kyvadlo pozornoti na to všetko zlo je obrovské – je súčasťou tohto zla. Fascinácia zlom, ktorému sa väčšina ľudstva nechce postaviť. A stále platí, že buď máš vieru, alebo máš strach – oboje naraz nie je možné. Ale ako nemať strach pri stále väčšom zle? Veď strach začína obavami, a obavy nemá len psychopat. Hypnoza kurčaťa vyvolaná desom – t. t. z psychiatrie!

   „Geneze nacismu – od kolonií ke koncentrákům. Anglosasský syndrom „vlastnění“. Co jsou ve skutečnosti USA? Každý rok existence Ameriky znamenal pro svět novou válku, kterou začala. Kde bere ten tzv. kolektivní Západ mandát k poučování ostatních o demokracii? My sami jsme mu ho dali svým mlčením, nebo nedostatečným odporem. “
   https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-06-17-reklo-se-stalo-se-s-petrem-vaclavem-107-dil-120-min/
   —————————
   Ako môže Putin zvládať nápory toho zla, ak nie je súčasťou celého plánovania budúcnosti? Ale ake – koho? Ako môže spať – lebo bez spánku by nemohol toľko pracovať? Špeciálna príprava v KGB? Prečo Zelenský berie ten koks, a prečo ho neberie Putin – ako hlavný manažér krajiny vo vojnovom stave? Aj Hitler bol na drogách. Na čom fungujú vojaci na Ukrajine? Lebo Nemci fungovali na pervitíne. Kto je tvorca a kto je nástroj?

   Stále platí – uteč, alebo bojuj! Čiže – ak sa pred zlom nedá utiecť – musíš proti nemu bojovať – zvlášť keď sa ťa to plánovite chystá zabiť. Lebo je veľký rozdiel vyrovnať sa s prirodzeniu smrťou a plánovaným zavraždením.
   Otázka – ako môže prísť spása od Ruska a Číny, keď v nich prebehla syntéza komunizmu a kapitalizmu a vznikla oligarchia, ktorá je základom vzniku novej tyranie?! Superfašizmus!

   No – mám ďalší nápad – vyzistiť spánkový trénig KGB – lebo ešte sovieti sa intenzívne venovali spánkovému režimu – vojaci bez spánku nedokážu bojovať. Nie náhodou armáda chce odvojakov nemyslieť, ale teraz myslím na schopnosť vypnúť, lebo citlivý človek v takýchto situ vypnúť nedokáže – skôr to chce mať existenčne za sebou – nejakou formou samovraždy „vrhnutím sa na bodák“ – proti guľke.

   Autogénny tréning v kuse Ladislav Chudík.rar
   https://ulozto.net/file/swPEAQed/autogenny-trening-v-kuse-ladislav-chudik-rar#!ZJWuZGR2AwZlZmR4AwLmL2RmA2HkMTEyHHS1o1EGox80n2D5ZN==

   TIP pre redakciu
   Steve Kirsch – MLADÍ LIDÉ STÁLE ČASTĚJI UMÍRAJÍ VE SPÁNKU SYNDROM NÁHLÉHO ÚMRTÍ RAKETOVĚ ROSTE – 23.6.2022.pdf
   https://ulozto.net/file/CM6IaouKS9Fv/steve-kirsch-mladi-lide-stale-casteji-umiraji-ve-spanku-syndrom-nahleho-umrti-raketove-roste-23-6-2022-pdf#!ZGNkBQR2Z2IvMzEzBTRmMGL0BQVmMKMTBIAjF2cKG0IunmL5ZD==
   ———————————
   Ešte poznámka k článku – v ČR napriek prírastku utečencov a migrantov rapídne klesla spotreba potravín – aj v jedálňach.
   Pridávanie hmyzu do jedla má bakteriálne preformátovať črevný mikrobióm, a teda aj imunitu, aj psychiku – samotná chuť na niečo je produktom mikrobómu.

 16. Nuž nepomôžem si, ale keď stále vidím tých jebnutých Číňanov stále v rúškach, iné povedať ani nemôžem… https://cz24.news/usa-sa-prostrednictvom-blinkena-neklanaju-cine-pre-nic-za-nic/ Faktom však zostáva, že niečo sa deje… niečo veľké. Nezabúdajme však, ako išli Čína a USA ruka v ruke v covide, možno príde čoskoro niečo ďalšie – ďalšia ilúzia !

 17. BONUS – pre slepých a hluchých katolíkov:

  Liberálny kňaz – Tomáš Halík a jeho stopa
  Tak sme sa trochu zamysleli nad tým, akú stopu nám tu teológ Halík aktuálne zanecháva. Spomeňme len pár jeho vyjadrení, ktoré spôsobili zdesenie medzi katolíkmi, ktorí si ešte čo-to pamätajú z katechizmu. V rozhovore pre aktuality.sk napríklad uviedol:

  „Pri pápežskej návšteve na Slovensku sa ukázalo, že Zuzana Čaputová je pápežovi Františkovi zrejme zo všetkých súčasných európskych hláv štátov osobne a názorovo najbližšie. A mám to potvrdené aj z pápežovho okolia.“

  Viac TU: http://christianitas.sk/katolicke-noviny-priniesli-rozhovor-s-progresivnym-teologom-halikom-ak-ovladate-katechizmus-radsej-ani-necitajte-dalej/

  • Israismael

   Aj na tomto príklade je možné vidieť kam sa uberá cirkev a hlavne katolícka ..dlhé tisícročia stavala na mnohých bludnych uceniach a ovečky to preberali všetko bez toho aby si overovali či je to Pravda alebo blud ..Pohodlná je cesta bez overovania ,ktorou idú ovečky širokou cestou (milióny a milióny) a ktorá vedie do zatratenia ..veď to povedal Ježiš takto,že široká je cesta vedúca do zatratenia ale je aj úzka ktorou sa však uberie len málo ľudí …
   Aspoň jeden príklad zbludilosti cirkvy:
   BLUDNE UČENIE,ktoré sa preberá aj dodnes : farizeji ,zákonici vtedajších cirkvi dali zabiť Ježiša ,doslova zavraždiť pretože to bola krutá smrt akou zomrel a to nebolo chcene ..a vraždu ešte časom povýšili na akt toho že takto sa to MALO STAT A TAKTO SA MALO LUDSTVO SPASIT ….všetko ľudstvo len čo uverilo tomu aktu ,spasenia“ že Ježiš vzal všetky hriechy sveta na svoje plecia a bremeno tým že sa dal zavraždiť ⁠➜. ..no takk POTOM huraaaaa ľudstvo je zachránené!!!! .A ešte to tak bolo vraj chcene…Naozaj ???
   No a TERAZ ako to má byť SPRÁVNE :
   Ľudstvo spáchalo aktom vraždy niečo obludné neľudské a to rovno proti Boziemu SYNOVY ..(zvolanie OTCE ODPUST IM LEBO NEVEDIA CO CINIA,bolo predsa priamym obvinením ľudí )
   Od tej doby sa to tiahne ako niečo hrozne karmicke s ľudstvom a to pravdaže až po dnes ..V posolstve Grálu je písané že každý jeden človek a jednotlivec žijúci na ZEMI a vtedy to bol aj Ježiš , a teda platí to aj pre neho ,že nemôže brať bremena karmy na svoje plecia ,ale každý človek na zemi , si musí svoju vinu a znížené vibrácie = zlé vlastnosti vplyvom temna odpykať a odčiniť sám = na základe ZAKONA KARMY , RECIPROCITY ALEBO TIEZ PLATI : CO ZASEJES TO ZOZNES..Čiže ani sám Ježiš nemohol vziat a odňať každému človiečiku jeho viny na planéte , len tak že stačilo veriť tomu že ukrižovaním to všetko vzal na seba ..
   Ešte raz teda : platí Zákon čo sám zasejes v živote ,tak aj sám si to budeš musieť raz zozat…čokoľvek sklicilo, čo človek vytvoril ,akúkoľvek situáciu myslením ,činom alebo slovom ,či dobre či zlé všetko musí človek sám zožať v živote ! A až týmto osobným zápas s karmou sa potom oslobodí od všetkého čo splodil ..to je ZAKON
   A to som uviedol len jeden príklad ..je toho veľmi veľa čo splodili cirkvy ,koľko bludov a preto všetko čo je nepravé bude čoskoro uvedené na pravú mieru..To však bude značiť koniec bludarcenia a zánik tých čo to dlhodobo šírili a aj so všetkým čo patrí k tým bludom…

   • Sursum Corda!

    Hlavne že Ty máš vo všetkom jasno pán veľký „teológ“… Píšeš: „Aj na tomto príklade je možné vidieť kam sa uberá cirkev a hlavne katolícka ..dlhé tisícročia stavala na mnohých bludnych uceniach a ovečky to preberali všetko bez toho aby si overovali či je to Pravda alebo blud“. Koľko že to u Teba bolo tých dlhých tisícročí? Desať, dvadsať, päťdesiat, sto? Ja poznám len dve. Zaujímalo by ma kam chodíš na tieto výplody a prečo to verejne šíriš a otravuješ ostatných.

    • Katolícka cirkev „údajne“ vznikla na inštituciovanie a tým zachovanie Kristovho učenia – v skutočnosti vznikla ako mocenská, vojensky organizovaná pre vládu nad ostatnými pomocou Kristovho prekrúteného učenia – sektou farizejov prepísaného do manuálu Biblie. Hlavnými odporcami katolíckej cirkvi boli od samého začiatku pravoverní – držiaci sa výhradne zažitého a generáciami odovzdávaného Kristovho učenia – tí sú prenasledovaní a doslova lovení dodnes. Najbližšie k pravoverným sú kopti
     https://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%9A%D0%BE%D0%BF%D1%82%D0%B8

     Rozdiel medzi katolíkom a koptom je ten, že katolík vieru zaprie – kopt si nechá radšej odrezať hlavu.

     • Israismael

      A ich odnož jezuiti je vojenská odnož ..a práve dnešný pápež je Jezuita ..
      Sursum Corsa je neznalý ani len toho,že prostredníctvom Jezuitu pápeža prebieha apostaza ,alebo je znalý veci a potrebuje zahmlievať Pravdu . ..on bude azda biskup čo musí šliapať cestu …ja som len katolík ,ako mnohí ale pozor bludy už nikdy nebudem preberať ..

    • Israismael

     Ejha Sursum Corsa ,,ajhľa ..patris k tým čo idú širokou cestou…Ale ja ti tu tvoju už dobre vyšľapanú cestu nebudem azda brániť aby si nešiel ňou …Tvoja voľba .. ŠŤASTNÚ CESTU ! .

    • Israismael

     Sursum no ale teológ používa rozumové, ľuďmi napísané katechicke ,cirkevné a nalinkovane , čiže predpísané učenia a tak musí taký teológ aj učiť(TO SI TY NAPR)..Miešané sú pravdy s domienkami..a potom keď slepý vedie slepého obaja padnú do jamy ! ..ja domienky nemám a preto ako Ježiš povedal keď získate Pravdu s veľkým P tak pravda vás oslobodí od všetkých bludov..(Vo svetle Pravdy )
     Moje naučene poznanie má ale ďaleko od teológie ..

   • Israismael

    Všetko však súvisí so všetkým a aj dnešná skazena doba je len následok toho čo páchal človek dlhé storočia,ba až tisícročia ..Nepoučiteľné ľudstvo….. a potom tu máme také agendy ako Agendq21 pre 21 storočie alebo agenda2030 globalistov ,ktoré majú také nebetycne plány !
    Agenda 21 a jej budúca „Agenda 2030“ je komplexný plán na vytvorenie Nového svetového poriadku v partnerstve so statmi, mestami(15min Smart mesta ) a vládami.
    ciele „Resetu“ hovoria o zlepšení ľudstva a planéty, väčšej prosperite a prijatí globálneho mieru..ale diabol sa nachádza v detailoch. V skutočnosti ide o;

    *Zníženie svetovej populácie až o 90-95 % do roku 2030
    *Environmentálne prevzatie všetkých pozemkov.
    *Finančná kontrola všetkých zdrojov a ľudí
    *Globálna nadvláda prostredníctvom socializmu/komunizmu
    NO a ziaľ je to pravdou ..Nejde o žiadne nadnesene skutočnosti !

    Z tohto dôvodu a na pochopenie najaktuálnejších zverstiev si vyžaduje, aby sme prijali biblický pohľad.Lebo niečo temné zasahuje do týchto našich sfér pozemskosti … Premýšľajte o tom; to, čo zažívame v súvislosti s lekárskymi mandátmi, vládnym presahom a násilím na ľudstve, je celosvetové. Nikdy predtým nedošlo k takému koordinovanému politickému, lekárskemu, finančnému, občianskemu a mediálnemu šialenstvu(
    vojna na Ukrajine ), ktoré by prinieslo zmenu. Tieto udalosti začínajú poverením vlády šialencov cca od roku 2020,ale pripravované už dlho pred tým (v súhrne v biblii je to označenie= antikrist,ktorý zodvihol hlavu ,čiže vládne práve svetu cez temných ľudí na zemi ).
    Ďalšia vec pre ktorú je potrebné študovať aj v iných knihách než len študovať pozemske udalosti je to že sa nachádzame v tzv SUŽENI SIEDMYCH ROKOV SVETA ,ktoré sú záverom udalosti pred Veľkou Očistou SVETA a príchodom kohosi (kto vie rozumie tomu) ..Bez týchto znalosti nie je možné pochopenie toho čo sa deje od roku2020…
    Ešte sme nevideli, najväčšie škody,celého blaznovstva tých čo ťahajú za nitky tohto sveta , ale stojí za zmienku, že zrejme to súvisí so začiatkom prchavých jadrových vojen, ktoré nakoniec prinesú na zem SÚD nad ľuďmi .
    Ale jednu vojnu sme už zažili a pokračuje stále aj bez zbraní ..Jazdci apokalypy už jazdia po svete a mnohé sa odhaľuje ..Uvádza sa, že bolo podaných viac ako 3,5 miliardy vakcín.V júni 2022 bolo plne zaočkovaných takmer deväť z desiatich dospelých obyvateľov EÚ (86 %)..Vyzerá to že táto štatistika ktorú som našiel sedí ….
    Nebezpečenstvo sa samozrejme sústreďuje na vedľajšie účinky bodnutia, ktoré ničí imunitný systém. Ale musíme ešte pochopiť skutočné nebezpečenstvá v rámci týchto očkovacích kokteilov. Ľudia si kladú otázku, čo sa stane s ľuďmi, keď Vaxx zareaguje na frekvencie, ako je 5G až sa naplno spustia . Niektorí špekulujú, že je to dokonalá zbraň na genocídu…
    Čo viac dodať ,nechcem aby človek panikáril,len som chcel poukázať kde sa ľudstvo dostalo do akých pasci, keďže úplne opustilo poznanie Toho ,ktorý nám dal život , aj túto zem na užívanie a vývoj , ale ľudia všetko do detailu sprznili ,len aby boli mudrejsimi ako ich STVORITEĽ..A diabol sa smeje z neznalosti ľudí ..Takto nastavuje jednu pascu za druhou ..

    • Mal by si vyhladat odbornu pomoc, lebo tie tvoje bludne nazory normalny clovek nikdy neprijme. Jezuiti nie su a nikdy neboli vojenskym radom by the way! Mas v tom poriadny gulAš!

     • Israismael

      Aha. Jesus Societas. ty si myslíš ze kto organizoval tie inkvizície a správali sa horšie k ľuďom ako divé zvieratá, za niečo co bolo naraficene, co sa im nehodilo do výstavby a vraždili a zničili tých ktorí bojovali za pravdu vBohu a neprávostiam cirkvi?.. No kto to bol?.. plus predávanie odpustkov za darebácky spôsob vydierania ľudí, že ich zosnuli dostanú modlitbami za odpustky Raj.?co nikdy nemohlo byť pravdou. Nikdy v živote taka vec neplatí v duchovne ze podplacat Boha..
      Jezuiti sa skrývajú za niečo skvelé ale popritom si pekne vygoogli prísahu jezuitu a keď si to cele prečítaš tak sa ozvi ci nie sú vojakmi v úvodzovkách myslene pre účel cirkvy… Lebo mam ti poslať sem prísahu jezuitu v linku??

     • Israismael

      Trosku ti ozrejmim…. z článkov k 400 výročiu vzniku jezuitov sa napr písalo :Jezuiti majú veľa vojenských vlastnosti: disciplinovanosť, bezpodmienečnú poslušnosť, vojenské roztriedenie.) Bolo to pre cirkev providenciálne.
      Alebo toto : Jezuiti majú čierneho pápeža.. Nie nie on nie je černoch.. Ale je Najvyšší hodnostár celej cirkvy dokonca aj pápež mu bozkával ruky.. Nuž tak si to zatried..A co tak vyjadrenie pápeža Františka po konklave, keď vystúpil na balkóne Vatikánu v prvých slovách riekol : našli ste ma na konci sveta.. A on vôbec nemyslel ze Argentína je na konci sveta.. Malo to celkom iný zmysel lebo tento pápež je posledný pápež .

     • Israismael

      Tu máš ten guláš! Nech sa páči a docitaj to do konca… budeš ten guláš vracať!
      Prísaha jezuitov ktorá bola uložená aj v knižnici amerického kongresu!! .. Dnes je už ten sľub upravený aby nevyznel tak ako bol pôvodný.. Samozrejme ze musel byť upravený ved to je horor co prisahali :
      https://vargad.net/tajne2.htm

     • Israismael – vydrbol som si 1. komentár, tak prípadne až zajtra – v podstate si tu odhalil princíp Takia z islámu – ktorý stvorili – islám – jezuiti – ako projekt už v roku 370 – neskôr prevzatý ako indoktrináciu Mohameda ako duchovného vodcu pomocou jezuitky – matky Mohameda až v 6. storočí. Ide o právo na lož v prospech záujmu veci – jezuiti to poznajú ako „Účel svätií prostriedky!“

      OSN to v roku 2011 prevzala ako deklaráciu na právo na názor – avšak je sakra rozdiel, keď klame kus hovna – jednotlivec ako ja, a keď klame globálna mediálna agentúra! Takia je právo muslima klamať v záujme islámu! Ak je pravda, že islám ako doktrna vznikol z dielne jezuitov už v roku 370 – tak nie je pravda, že jezuiti vznikli až po roku 1500 – len preto, že až vtedy sa verejne deklarovali ako skupina!
      Dejiny jezuitú – vznik islámu.
      https://www.youtube.com/watch?v=UXtNfyg8gZU

      „Od 11. do 29. júla 2011 zasadal v Ženeve 102. Výbor OSN pre ľudské práva. Bolo na ňom prijaté rozhodnutie, záväzné pre všetky štáty, ktoré podpísali Dohovor o ľudských právach, teda aj pre nás. V spomínanom prípade sú relevantné články 9 a 10, garantujúce každému človeku vyjadrovanie svojej mienky bez ujmy aj zastávanie akéhokoľvek názoru bez donútenia. Dôležitý je však aj článok 49, podľa ktorého môže každý vyjadrovať názory na historické skutočnosti podľa vlastného úsudku.“
      https://www.extraplus.sk/clanok/trestnopravny-moloch
      ————————–
      Právo na názór – nie povinnosť hovoriť pravdu – je Takia ako vyšitá!
      https://www.thereligionofpeace.com › pages › quran › taqiyya.aspx
      Taqiyya: Deception and Lying in Islam – TheReligionofPeace
      10. 6. 2023There are several forms: Taqiyya – Saying something that isn’t true as it relates to Muslim identity (i.e whether one is a Muslim or what that means). This is a Shiite term: the Sunni counterpart is Muda’rat. Kitman – Lying by omission. An example would be when Muslim apologists quote only a fragment of verse 5:32 (that if anyone kills „it …
      ——————
      Čiže tu máme aj vysvetlenie modusu operandi médií – lož, lož, lož! Legalizovaná! Zároveň však to umožňuje znalým jednotlivcom z opozície – obvineným z trestných činov z dôvodu ich názorov – využiť tento svinský inštitút na vlastnú obhajobu! Keď má moslim právo na takiu – účelovú lož – mám ho aj ja! Aj keď ja hovorím pravdu a vy ma chcete obviniť zo lži!

 18. Namiesto krav,je potrebne vyzabijat chazarskych zidosionistickych Rothschildovcov aj s ich sluhami.

 19. Navrhujem v rámci dosiahnutia klimatických cieľov vysušiť moria a oceány. Tie sú predsa NAJVÄČŠÍM zdrojom CO2 na planéte! A až potom kravy.
  Aký záslužný čin vykonal v 18 storočí Buffalo Bill, keď vystrieľal stáda bizónov na americkom kontinente! Preto tak dlho trvalo, kým začala klimatická “kríza”. Inak by začala už v roku 1926.

  • „Codyho otec, Isaac, presťahoval svoju rodinu z farmy neďaleko LeClaire v Iowe na rieke Mississippi do Kansasu, kde prevádzkoval obchodnú stanicu v blízkosti indickej agentúry Kickapoo. V tom čase sa Kansas zmietal v násilnom boji medzi tými, ktorí boli proti otroctvu , a tými, ktorí ho podporovali ( pozri Bleeding Kansas ). Počas prednášania prejavu proti otroctvu bol Isaac pobodaný a o tri roky neskôr, v roku 1857, zraneniam podľahol . Aby Cody uživil rodinu, začal už ako deväťročný pracovať pre Russell, Majors a Waddell.nákladnej spoločnosti, kde zúročil svoje zručnosti jazdca. V roku 1857 bol Cody oslavovaný ako najmladší indiánsky bojovník na Veľkých pláňach po tom, čo zabil domorodého Američana , ktorý pomáhal zaútočiť na výbeh dobytka, na ktorom Cody pracoval. Na tej istej výprave dobytka sa Cody stretol s mladým Divokým Billom Hickokom , ktorý na jeho strane zasiahol do bitky, ktorú mal Cody so starším mužom.“

   „Počas americkej občianskej vojny (1861 – 1865) Cody najprv slúžil ako skaut Únie v kampaniach proti Kiowe a Comanche a neskôr (v roku 1863) sa prihlásil k Siedmej kansaskej kavalérii, ktorá sa zúčastnila na bojoch v Missouri a Tennessee. Po vojne pracoval pre americkú armádu ako civilný prieskumník a dispečer z Fort Ellsworth v Kansase (1866 – 67). V rokoch 1867-68 lovil byvoly , aby nakŕmil stavebné posádky na Union Pacific Railroad . Počas tejto doby údajne zabil asi 4 280 hláv byvolov a čoskoro sa stal známym ako víťazný zabijak byvolov z Veľkých plání .“
   https://www.britannica.com/biography/William-F-Cody
   —————————————–
   Tých 200 tisíc kráv určite nepôjde do kafilérie, ale do konzerv – uloženiek pre elity.

 20. A kde boli politici pred 20 ci 30 rokmi ci aj skôr vtedy prečo nič nerobili?!

 21. Toto je báseň roka 2023:

  Matovič je bohatý,
  vlastní cez pol Trnavy.
  Oficiálne nemá nič,
  len Pavlínkinu holú pič.

  Ale pozor, rozširovanie a opakované recitovanie tejto básne pred samotným psychopatom by mohlo spôsobiť, že by ho rozdrapilo…

 22. …vďaka za infor. …

Pridajte komentár

*