Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Jednoduchý prieskum presvedčivo dokázal, že covidové vakcíny zabili už 500 000 Američanov


Print Friendly, PDF & Email

Jednoduchý prieskum presvedčivo dokázal, že covidové vakcíny zabili už 500 000 Američanov

(Rhoda Wilson, The Expose) Všetci, ktorých poznám, zaznamenali vo svojom okolí viac úmrtí po očkovaniach ako tesne predtým. To by bolo nemožné, ak sú vakcíny bezpečné, napísal Steve Kirsch.

Ako ďalej u viedol: „Ak sú vakcíny úplne bezpečné, potom úmrtnosť bezprostredne pred akoukoľvek dávkou by mala byť presne rovnaká ako úmrtnosť bezprostredne po dávke. Zároveň by úmrtnosť nemala závisieť od poradia dávky. Pomer by mal byť 1:1 na každú jednotlivú dávku (pre úmrtnosť pred:po).“

A hádajte čo sa stallo? Obe tieto „pravidlá“ boli porušené. A nie o trochu. O dosť.

Podľa 400 nezávislých účastníkov prieskumu bol faktor zvýšenia ACM (all-cause mortality, teda úmrtnosti zo všetkých príčin) 5- až 8-násobný v mesiaci po očkovaní v porovnaní s mesiacom pred očkovaním.

Čo presne zistil jednoduchý online prieskum

Dňa 13. mája 2022 uskutočnil Steve Kirsch jednoduchý online prieskum.

„Bohužiaľ, úmrtné listy neuvádzajú, kedy sa dal človek zaočkovať alebo kedy sa plánoval dať zaočkovať… Ak poznáte niekoho, kto zomrel, a viete, kedy zomrel v porovnaní s časom očkovania, vyplňte prosím tento dotazník,“ požiadal vo svojom prieskume Kirsch.

O jedenásť hodín neskôr mal dostatok údajov na analýzu a zistil, že výsledky sú vysoko štatisticky významné.

Analýza poskytla presvedčivý dôkaz, že vakcíny proti covidu zabili viac ako 500 000 Američanov. V prepočte na počet obyvateľov by to na Slovensku bolo zhruba 10 000 ľudí.

„Tento prieskum doslova zničil argumenty amerického Centra pre kontrolu ochorení (CDC), že medzi vakcínami a úmrtiami neexistuje žiadna súvislosť. Bolo by pre nich ťažké tieto zistenia vyvrátiť. Nadmerné úmrtia zo všetkých príčin sú obrovské, štatisticky významné a závislé od počtu dávok.“

Americké CDC, ako aj regulačné úrady v iných krajinách, mali 18 mesiacov na vykonanie podobného prieskumu, no stále ho neurobili. A pravdepodobne nikdy ani neurobia. Je to platná štúdia, len ju treba ešte trocha dopracovať.“

Jednoduchý prieskum čitateľov blogu Steva Kirscha poskytol niekoľko mimoriadne presvedčivých dôkazov, že:

 • vláda USA (podobne ako aj vlády ostatných štátov) zabila viac ako 500 000 predtým zdravých Američanov
 • vakcína skutočne spôsobuje smrť

Vytvorenie prieskumu trvalo približne 30 minút a čakanie na štatisticky vysoko významné výsledky 11 hodín.

Kirsch bol schopný dosiahnuť niečo za menej ako 12 hodín, čo CDC nedokázalo za 18 mesiacov – dokázať kauzalitu, teda príčinnú súvislosť. Vidíme závislosť medzi počtom dávok a obrovské zmeny v úmrtiach zo všetkých príčin pred očkovaním a po ňom. Prieskum spĺňa všetkých päť Bradford-Hillových kritérií platných pre vakcíny.

Prieskum zahŕňal 400 nezávislých pozorovateľov. Je potrebné dodať, že všetci sledujú jeho blog na Substacku, takže je medzi nimi korelácia – všetci majú vynikajúci úsudok, vysokú inteligenciu a imunitu voči masovej hypnóze (používanou na obyvateľstvo počas pandémie). Takže majú schopnosť vidieť, čo sa skutočne deje.

Prieskum porovnával úmrtnosť zo všetkých príčin (ACM) tesne PRED a tesne PO očkovaní.

Kirsch predpovedal, že čísla PO budú dramaticky vyššie a účinok bude závislý od počtu dávok. Zdá sa, že mal pravdu. V skutočnosti prieskum predpokladal oveľa viac úmrtí, ako Kirsch považoval za možné.

Stop Candida

Počet úmrtí by mohol byť až 2 milióny Američanov, ale číslo 500 000 sa zdá kredibilnejšie, takže výsledok bol 4-násobne znížený, aby zohľadnil možnú zaujatosť respondentov, prípadne iné nejasnosti.

Ktoré dávky zabíjajú najviac?

Kirsch si nemyslí, že existuje spôsob, ako by niekto dokázal zdiskreditovať výsledky po tom, keď prieskum zopakuje s lepšou sadou parametrov (to bude ďalší krok).

Uvedené výsledky počítajú LEN zvýšenie úmrtnosti zo všetkých príčin jeden mesiac po každej dávke. Pritom vieme, že na covidové vakcíny môže človek zomrieť aj o rok neskôr.

Kirsch zistil, že 4. dávka spôsobila iba 1,27-násobné zvýšenie úmrtnosti v porovnaní s 5,5- až 8,3-násobným zvýšením pre 1. a 2. dávku a 2,3-násobné zvýšenie pre 3. dávku. Ak by to bola veľmi nereprezentatívna vzorka, potom 4. dávka by spôsobila väčší rozdiel, ale blíži sa k 1:1, ako by sme očakávali.

Klesajúci nárast úmrtnosti s neskoršími dávkami vakcíny dáva zmysel… Vakcína totiž eliminuje na začiatku každého, koho imunitný systém je náchylný na autoimunitné útoky proti hrotovému proteínu.

Čiže, ak vás vakcína nezabila po 3 dávkach, je menej pravdepodobné, že vás zabije pri štvrtej dávke. Vtedy ste už voči vakcíne viac imúnni kvôli tzv. „zaujatosti preživšieho“ a skutočnosti, že váš imunitný systém rozpoznal „vakcínu“ ako votrelca a odstráni ju zo systému rýchlejšie ako pri 1. a 2. dávke.

To samozrejme nehovorí nič o jej účinnosti proti „vírusu“, ktorá je v tomto bode pravdepodobne minimálna. To je však samostatný príbeh na inokedy.

Vyšší rozdiel v úmrtnosti pri 2. dávke bol zaujímavý. Môže to byť do istej miery efekt akumulácie jedu. V podstate zdvojnásobujete dávku počas 4 týždňov, namiesto toho, aby ste dali telu čas na zotavenie. Na porovnanie, 3. dávka sa dáva až po niekoľkých mesiacoch, kedy už telo malo viac času na regeneráciu.

Všimnite si, že tento faktor je jednoducho rozdiel medzi úmrtnosťou na všetky príčiny PRED a PO očkovaní.

Kirsch nevie, či sa úmrtnosť medzi dávkami vráti na základnú čiaru alebo nie. Pravdepodobne klesá, no nevie ako rýchlo. Tiež sa postupne so zvyšujúcim sa počtom dávok znižuje miera úmrtnosti. Stále je celkom možné, že vaša miera úmrtnosti je 1,1-násobná oproti základnej miere aj mesiace alebo roky po očkovaní.

Keď si to spočítate, na základe týchto čísel bolo doteraz covidovými vakcínami zabitých už viac ako 500 000 ľudí len v USA. Ak by bol prieskum presnejší, Kirsch očakáva nižší rast úmrtnosti, ale konečný počet obetí by bol stále viac ako 500 000.

Odhad úmrtnosti o 500 000 ľuďoch je podporený aj skutočnými číslami nadmernej úmrtnosti v USA (ktoré majú od januára 2021 celkový počet približne 1 milión).

Záver

Kirschovi kolegovia sa pozerajú na tieto údaje a rozmýšľajú nad nimi. Myslia si, že identifikovali veľmi silný signál, ktorý nezmizne, ani keď prerobia svoj prieskum.

Chcú dôkladne popremýšľať o ďalšom zopakovaní prieskumu a pred spustením nechať jeho protokol recenzovať, aby sa eliminovala prípadná zaujatosť respondentov. Sú si však istí, že to bude dobre strávený čas.

Takže ešte neotvárajte šampanské, no je dobré si ho dopredu pripraviť. Sme totiž veľmi blízko k odhaleniu pravdy.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Rhoda Wilson, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Je evidentné, že proklamácie, prehlásenia, výzvy ani protesty nič nezmenia. REČI SA HOVORIA, CHLIEB SA JE.
  Ako som vravel, upozorňoval, burcoval už pred 5-8 rokmi, nejde o nič iné, len o moc. To, že občania západných krajín boli obalamutení že žijú v demokracii vyústilo v totálny svetový fašizmus. Dávno som upozorňoval, že pokiaľ včas nezmeníme ústavu tak, aby občania NAOZAJ mohli vo vlastnej zemi rozhodovať (a nie aby za nich rozhodovali zapredaní zástupcovia), dožijeme sa ťažkej totality. Už je to tu. Celý rozumný svet vidí, že sa rútime do záhuby, ale pár fanatikov má MOC naďalej vykonávať svoju agendu, pretože ľudia z nejakého nepochopiteľného dôvodu poslúchajú svojich „volených“ zástupcov. Aj keď dôvodne tušia, že voľby sú zmanipulované, aj keď dôvodne tušia, že rozhodnutia zástupcov ich vedú do slepej uličky. Aj keď všetky indície nasvedčujú tomu, že sa nedeje to, čo by chcela väčšina občanov, aj keď vidia, že rozhodnutia zástupcov im škodia. Sme v slepej uličke. Rozdelení médiami, rozdelení vlastnou neschopnosťou pochopiť čo sa deje. Sledujeme BOJ POLITIKOV o moc, ale nikto sa nesnaží pochopiť „demokratickú“ zvrátenosť toho, že vznikla kasta, ktorá nemá záujem slúžiť občanom (voličom), ale sleduje len svoje osobné ciele. Keďže sme NIKDY nežili v skutočnej demokracii, nevieme si predstaviť že by občania mohli zvrátiť rozhodnutie zvoleného, alebo dosadeného JEDNOTLIVCA!!! Je naozaj také podstatné, či bol diktátor ZVOLENÝ volebným systémom ktorý sám navrhol, alebo si moc uzurpoval násilím? Nie je podstatnejšie, že má neobmedzenú moc? Veď podstata demokracie je v tom, že tí, čo poslúchajú zákony sú aj ich tvorcami! Že sa na tých zákonoch spoločne DOHODLI! Nie, že im ich niekto nanúti! Nie že si zvolia dobrovoľne, slobodne diktátora, ktorý má VŠETKY právomoci ktoré patrili predtým občanom!
  Fakto nikto nechápe, že to, čo sa deje má prapôvod v klamstve, že žijeme v demokracii? Že demokracia je keď si niekoho zvolíme, a ten nám bude potom bezmedzne rozkazovať? A my ho budeme poslúchať aj ked od nás bude žiadať nezmyselne skákať do studne? Lebo sme si ho zvolili? Aj to s otáznikom?
  V dnešnej západnej „demokracii“ už bezozstyšne a neskryte vládnu súkromné záujmy. S tvrdením, že demokracia je prežitok, že je zastaralá a nezvláda riadenie modernej spoločnosti. Čo je lož! Skutočná, funkčná demokracia nikdy nikde nebola zavedená! Zastupiteľský systém nazývaný „demokracia“ poslúžil na jej zdiskreditovanie. S výhovorkou, že predsa nemôžu rozhodovať všetci… Pritom vás budú presviedčať, že rozhodujete vy, keď idete k voľbám! Ďiaden politik nikdy nemal potrebu doplniť ústavu o kapitoly, AKO BY MALI OBČANIA VYKONÁVAŤ MOC PRIAMO!!! Ale napriek tomu toto právo občanom v ústave priznali! Aby im zalepili hubu a zaslepili oči. Aha, žijete v demokracii, môžete priamo rozhodovať. ALEBO pomocou volených zástupcov. To „ALEBO“ funguje na celom svete.
  A potom sú demonštrácie hneď po zvolení Macrona, potom zástupcovia vyhlásia lockdowny, naplánujú plandémie, zavedú očkovanie génovými zabijakmi.
  Lebo sme si ich zvolili.
  A teda vládnu. Čo majú robiť, keď sme si ich zvolili, aby nám vládli?
  Veď tak to funguje v demokracii.

  • „Čierne na bielom“ – otázka – aké postavenie mali v Aténskej demokracii otroci? „Demokratické“?!

   https://www.zones.sk › studentske-prace › dejepis › 8964-atenska-demokracia
   Aténska demokracia ~ Dejepis – Referáty | Zones.sk
   Vrchol aténskej otrokárskej demokracie za Perikla – dôsledky víťazstva Grékov nad Peržanmi: a) rast politického vplyvu remeselníkov a obchodníkov b) upevnenie a prehlbovanie demokracie c) rozvoj Atén d) zmeny v spôsobe riadenia štátu- rast moci vojenských veliteľov- stratégov

   https://www.vysokeskoly.sk › maturitne-otazky › dejepis › 15-atenska-demokracia-peloponezska-vojna
   Aténska demokracia, peloponézska vojna – Dejepis …
   ATÉNSKA DEMOKRACIA. 508 pnl Kleistenes uskutočnil reformu Solónovej ústavy. rozdelil obyvateľstvo podľa územnej príslušnosti na 10 fýl, v každej boli zastúpení roľníci aj remeselníci, všetci si boli rovní ,každý mal právo voliť a zastávať úrady. z každej fýly sa voli jeden stratég – v čase vojny velil aténskemu vojsku, v čase mieru sa staral o …
   —————————————————–
   V otrokárskom systéme – a dnes žijeme v modernizovanom otroctve – nie v pokrokovej spoločnosti – demokracia stále znamená – právo slobodných, teda nedotknuteľných ľudí a ľudí stojacich nad zákonom, resp. ľudí zákony vytvárajúcich pre iných ľudí-neľudí-otrokov, teda právo určujúcich subjektov’= predikcia = riadenie – vlastniť otrokov! Teda prakticky – je to právo globálnych elít, oligarchov a vlastníkov korporácií – vlastniť a exploatovať pracovnú silu – teda väčšinou nás!

   Teda ten, kto nevlastní korporáciu a nie je oligarcha a kto nepatrí medzi globálne elity, teda ten, kto je objektom ich riadenia – ak vykrikuje slovo demokracia, „chceme viac demokracie“ – je idiot nechápajúci svoj status = postavenie v spoločnosti, pretože ako idiot tým chce ďalšie a ďalšie vlastné nevedomé zotročovanie, pretože viac demokracie pre neho znamená viac totálnej moci pre riadiaci subjekt = slobodných a nedotknuteľných, čo zákonite vedie k totalite systému, teda len idiot nechápe, prečo „demokracia umožnila nástup fašizmu-nacizmu v Nemecku“, pretože nejde o toleranciu k fašizmu a nacizmu ako takým, ale ide o zákonitý vývoj demokracie = práva slobodných S KOMPLEXOM MOCI!!! vlastniť otrokov – k až bezuzdnému neľudskému = sociopatickému otrokárstvu! A preto – do piče aj s demokraciou! S týmto sa ztotožňujú aj elity, že „Demokracia je najhorší spôsob vládnutia!“ – pretože v ňom prekáža príliš mnoho „slobodných“ subjektov, ktoré do toho kecajú, a elity z „elít“ potrebujú totalitu bez diskusie! A dnes už žijeme v totalite bez diskusie – žijeme vo fašizme, v ktorom nacistickí idioti volajú po demokracii, pretože nevidia-nevnímajú vlastné zotročenie a tak pomáhajú zotročovať ostatných! „V mene demokracie“!

 2. … a ešte niečo dôležité, čo prezradil Orbán: https://www.cas.sk/clanok/2679015/orban-predstavil-novu-vladu-tvrde-slova-pred-poslancami-prichadza-desatrocie-nebezpecenstiev-a-vojen/ aby bolo „optimistickejšie a veselšie“ !!!

 3. A tu pozrite, ako sa už mobilizujú sadistické nacistické kurvy: https://www.topky.sk/cl/11/2314039/Nemecki-krajinski-ministri-vyzyvaju–Treba-sa-pripravit-na-novu-vlnu-KORONAVIRUSU ! Jeseň a zima bude zase bojová. Dúfam, že sa už viac ľudí prebralo a pridá k nám nezmanipulovaným a nezhypnotizovaným ! Nemôžeme im za žiadnu cenu ustúpiť, žiadnu ! Ani pokuty, ani strata zamestnania ma nedonútia si dať pichnúť ich pomaly zabíjajúci JED !

 4. ..zatímco pLandemie slábne, nadměrná úmrtnost přetrvává a to kvůli vakcínám… lidé umírají v obrovských počtech – a úmrtnost stoupá spolu s podáváním ko*kovid injekcí. Zdá se, že lidé, kteří byli nejvíce očkováni, umírají rychleji než moudří lidé, kteří nebyli očkováni vůbec. Je obtížné přesně určit souvislost mezi očkováním a úmrtností, protože úmrtnost tak jako tak rychle roste (uzavření zdravotnických služeb vedlo k masivnímu nárůstu počtu úmrtí na srdeční choroby a rakovinu), ale všichni nezávislí vědci, kteří ještě na světě zbyli, by se měli pokusit určit míru souvislosti mezi očkováním a nadměrným počtem úmrtí. Stane se ovšem to, že státem kontrolovaná mainstreamová média budou nadále propagovat očkování, nadále popírat, že očkování zabíjí lidi, a nadále chránit farmaceutické firmy. Shrňme to = lidé, kteří souhlasili s tím, že se nechají „očkovat,“ jsou zjevně největší ignoranti a hlupáci. Možná to byl záměr. Zbavit se nevzdělaných a hloupých lidí. Zfalšovali pLandemii, zfalšovali testy a zfalšovali léčbu. To je hodně falšování. Jedna velká americká pojišťovna nedávno oznámila, že úmrtnost osob ve věku 18-64 let vzrostla o 40 %. Proč by to proboha mělo být?
  A představte si to..Žít v zemi, kde jsou vaše svobody omezené. Nucená karanténa. Povinné testování. Úplná cenzura projevu. A vzpomeňte si na začátek roku 2020, většina chaosu během prvního kola začala v Číně, aby nakonec prosákla postupně všude do světa..

 5. …je to pravda Dendy, ide tu o moc ,,niekoho zhora“ a demokracia je v realite len slovo….

 6. Miroslav Čižmár

  Celá táto pandémia odhalila jednu zaujímavú skutočnosť. Štát je súčasťou ľudskej psychiky. Človek má potrebu identifikovať sa so svojím štátom. Preto sa nacistom podarilo tak ľahko zmanipulovať nemecký, a teraz aj ukrajinský národ.

 7. Sadistickí primitívi slniečkárski plánujú pomáhať WHO udržiavať teror a depopuláciu dokonca 2030 (potom asi rátajú, že ľudia urobia čokoľvek, čo im navrhnú)! https://necenzurovanapravda.cz/2022/05/who-planuje-10-let-pandemie-od-roku-2020-do-roku-2030-video/
  Dobre vieme, že Veľký reset nie je len o depopulácii, ale m.in. aj o ničení ekonomiky, národov, rozvracanie tradičnej rodiny, jednoducho zavedenie totálneho úpadku, rozkladu a biedy v spoločnosti – v celej západnej civilizácii. To čo sa deje bolo dávno naplánované a Schwabové hlísty vykonávajú presne zadané úlohy ! Takže, ak neodstránime súčasné vlády aktivistov zo sorosových mimovládok, nič sa nezmení, im nezáleží na nás, na ľuďoch, národoch, našom šťastnom živote, kultúre, morálke, slušnosti ! ONI NEMAJÚ ŽIADNE SVEDOMIE !!! Oni, zradcovia národa sú tie najhoršie hlísty, s ktorým treba už raz a navždy urobiť rýchlo krátky proces ! Kým si to ľudia neuvedomia a nepovstanú, budú nás vládni sadisti a nacisti ďalej ničiť, zúbožovať, prenasledovať a pod. !

Pridajte komentár

*