Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Britská vláda zvažuje „legálnu eutanáziu“ miliónov starších ľudí, aby „zachránila planétu“


Print Friendly, PDF & Email

Britská vláda zvažuje „legálnu eutanáziu“ miliónov starších ľudí, aby „zachránila planétu“

(Sean Adl-Tabatabai, The Peoplse’s Voice) Britská vláda zvažuje návrhy na legálnu eutanáziu miliónov starších občanov ako súčasť plánu Svetového ekonomického fóra (WEF) na záchranu planéty pred „globálnym varom“.

Britský politik Lester Queripel nalieha na vládu, aby zaviedla zákony podľa odporúčaní WEF o eutanázii. Tvrdí, že by ušetrili peniaze daňových poplatníkov a urobili Britániu šetrnejšou k životnému prostrediu.

Ako už predtým informovala stránka The People’s Voice, niekoľko západných krajín začalo implementovať agendu WEF s cieľom vyľudniť svoje národy.

Queripel povedal Výboru pre zdravotnú a sociálnu starostlivosť (HSC), že Veľká Británia trpí finančnými problémami, ktoré by vyriešila masová eutanázia starých ľudí. Podľa politika by „legálna eutanázia“ mohla pomôcť ušetriť vláde peniaze.

Tvrdí, že ​​potrebujú ušetriť 1 milión libier (1,2 milióna eur) ročne na výdavkoch a že „značné úspory by sa dali dosiahnuť, ak by sa vo Veľkej Británii zaviedlo asistované umieranie“.

Queripel sa ďalej výboru opýtal, koľko ľudí bolo udržiavaných nažive za posledných päť rokov, keď namiesto toho mohli jednoducho zomrieť. Pokračoval otázkou, koľko liekov, personálu a liečby stáli daňových poplatníkov. Jeho návrh bol však ostro odsúdený.

Správna rada uviedla, že podporuje asistovanú samovraždu. Napriek tomu podľa nich hovoriť o nej z finančného hľadiska je nevkusné.

„Z pohľadu HSC by zvažovanie asistovaného umierania malo vychádzať zo základných princípov zdravia, dôstojnosti a zvládania bolesti,“ povedal prezident výboru Al Brouard.

HSC sa domnieva, že diskutovať o takej dôležitej a emotívnej téme prostredníctvom ekonomickej alebo finančnej optiky je nevhodné. Výbor preto nepodporuje terminológiu používanú v súvislosti touto otázkou.

„Naším cieľom je podporovať ľudí v tom, aby mali dôstojnú smrť, bez strachu a utrpenia, ktorému sa dá vyhnúť, no výbor nevyhodnocuje prežívanie pacienta.“

Zbohom vysoký krvný tlak

Iní zástancovia asistovanej samovraždy sa sťažovali, že Queripelove slová poškodzujú hnutie za asistovanú samovraždu. Napriek tomu Queripel svoje slová neľutuje.

„Stále hovoria, že musia šetriť, a tak som položil jednoduchú otázku,“ povedal.

„Hovoria, že musíme všetko zvážiť, takže toto je ďalší logický krok. Mnoho ľudí nechce ďalej žiť a myslím si, že na to musíme prihliadať.“

V roku 2018 parlament britskej državy na ostrovoch Guernsey odmietol legalizáciu asistovanej samovraždy. Medzitým ďalší z Normandských ostrovov, Jersey, smeruje k legalizácii eutanázie do roku 2025.

„Kde je vôľa, tam je cesta a HSC zjavne nemá vôľu urobiť toto rozhodnutie,“ sťažoval sa Queripel.

„Jersey je pred nami, rovnako ako mnoho ďalších miest. Toto je problém, ktorý nezmizne,“ dodal na záver Queripel.

Záver

Tému legalizácie eutanázie na Slovensku silno presadzuje extrémistická strana Progresívne Slovensko. Dúfajme, že sa teraz ani v budúcnosti títo šialenci nedostanú k moci.

Čo začne ako „dobrovoľné“, sa totiž v rukách extrémistov čoskoro môže zmeniť na povinné. Dôkaz o tom sme mohli vidieť počas pandémie, keď táto politická strana vyzývala k povinnému očkovaniu proti covidu.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Z Británie pochádza raszmus, eugenika, fašizmus, vojny.Tu sa sformoval Dom Sionu. Čo iné ako vraždenie druhých môže z tohoto protiľudského brlohu vyliezť.

  Inak – sprejeri – čo tak na každý cintorínsky plot nastriekať – „Aby sa ľudia na Slovensku nebáli umierať – v boji za slobodu a národ!“

 2. Pár dní dozadu som hovoril známym, že ak sa na SVK sformuje protiamerická vláda, tak američania sa nám môžu mstiť aj cez HAARP – vyvolať u nás silné zemetrasenie, tornádo, hurikán, či megazáplavu ako v Lýbii. Presne toto spravili už vo viacerých štátoch, ak napríklad nechceli prijať pre nich nevýhodnú zmluvu. Napríklad Malajzia cca 20 rokov dozadu, prišiel megahurikán a hneď podpísali.
  No a je to tu. Na východe nastalo zemetrasenie.

  • Miroslav Čižmár

   Nevystrašia nás zemetrasom. Ale keby zdražela pálenka,…

  • Až tak veľmi v katastrofické, zemetrasné účinky HAARPu neverím. Už by si ho USA odskúšali naživo na Ďalekom východe. Turecko je len nepotvrdená hypotéza. Rusi by mohli HAARP použiť na driemajúcich US supervulkánoch, z ktorých najznámejší je Yellowstone Caldera.

 3. Galaxia andromeda

  Nemam slov hitler bol proti tymto monštram nula. Likvidacia a genocida otcov a mam tak je to presne.Strašne čo sa deje tento svet vy mal byt zničeny ak Boh existuje ludstvo bude eliminovane aki chybny pokus Boha!!!

  • …to nie je chybný pokus, ale Plán „boha“ sionu zaznamenaný (resp. „predpovedaný“) v „svätej“ sionistickej biblii: čo si pozemský boh sionu naplánoval, to si aj plní.
   Boh sionu nie je Stvoriteľ Otec. Boh sionu nie je Láska – je to chladnokrvný vrah, ktorý súdi, trestá a vraždí od 1. Mojžišovej až po Zjavnie Jána.

   Ježiš nesúdil a nevraždil (jeho odsúdili a zavraždili). Ježiš robil to, či videl „u svojho Otca, ktorý je v nebi“ (nie u vraždiaceho boha sionu sídliaceho tu, na Zemi).

   Biblia je zámerne zmotaná: je to – slovami Pravého Nadpozemského Ježiša – „pšenica s kúkoľom“ (Pravda so Lžou). Neprehľadná, kontradiktorická biblia je dielo POzemského samozvaného boha sionu. A tzv. „svätá“ biblia je továreň na výrobu „oviec“.
   Nebojme sa, Pravda zvíťazí. A čoskoro: pretože Lož je odhalená – a na celej planéte!
   Súčasné dianie je už totožné s udalosťami predpovedanými a zaznamenanými v závere biblie – v Zjavení Jána: Čipovanie (resp. „znamenie šelmy: 666“, pričom šestka je číslom pozemskej neúplnosti).
   Nasleduje sedmička: Tromf. Víťazstvo Lásky a zdravého rozumu. Kam sa títo zapredanci skryjú??

  • Marek Košice

   Galaxia andromeda : Stvoriteľ tejto Zeme a života na nej nie je „najvyšší“, najvyšší MôŽE BYŤ len človek. Stvoriteľ síce dokáže to čo my nie (vytvoriť telá „z ničoho“ a vdýchnuť im život), ALE TAM TO KONČÍ. Pozri sa akú primitívnu prírodu vytvoril… Na pohľad krásna, ale inak KRUTÁ. Aj bez zásahu človeka je príroda KRUTÁ. Neustály boj o prežitie medzi zvieratami, na nevhodnom mieste vyrastené a tomu neprispôsobené rastliny (od stebla trávy po megastrom) trpiace celý život prebytkom svetla, prebytkom tmy, prebytkom sucha či prebytkom vody (hnijúce zaživa), atď, atp……..

   PRÍRODA NIE JE DOKONALÁ z absolútne žiadneho pohľadu (mimo pohľadu totálneho zaslepenca)… ČLOVEK je ten, kto prírodu buď ešte viac dodžube, ALEBO ju VYLEPŠÍ. Vylepšiť ju síce nedokáže na globálnej úrovni (hlboký prales, tundra, púšť, atď…), no to na čo má dosah, MôŽE (ak chce) vylepšiť.

   Napríklad človek umožňuje zvieratám ŽIŤ DLHŠIE. Z hľadiska krutej prírody (ktorú nestvoril dobrotivý Boh) to nemá príliš zmysel, ale z hľadiska CITU, SÚCITU, SRDCA to zmysel má. Mám rád papagáje, a je proste faktom, že v zajatí (pri kvalitnej strave, starostlivosti, venovaní sa vrámci hier, pusinky, eliminovanie elektrosmogu, zabezpečenie denného svetla aspoň na pár minút denne) sa papagáje kľudne môžu dožiť aj dvojnásobného veku než v prírode. Prakticky KAŽDE JEDNO zviera (prinajmenšom každý vták a každý cicavec, asi nie nejaký jaskynný živočích s úplne špecifickými životnými podmienkami) sa dožije dlhšie veku v zajatí (ak je oň super postarané), než vo voľnej prírode. A MÁ MENEJ STRESU (!!!), NEŽ VO VOĽNEJ PRÍRODE.
   Prečo??? PRETOŽE PRÍRODA JE KRUTÁ. Príroda si sleduje SVOJE CIELE…………. Jej cieľom (ani jedným z viacerých) NIE JE PSYCHICKÉ, DUŠEVNÉ ANI FYZICKÉ (nad určitý štandard) BLAHO pre živočíchov (zvieratá, ľudia)………. Preto stále hovorím a budem to hovoriť – Príroda sa správa AKO UMELÁ INTELIGENCIA. Je bez srdca, bez citu a súcitu. A je stvorená NA OBRAZ Stvoriteľa – ktorý je „Umelou Inteligenciou“ bez srdca, citu a súcitu.
   ALE ČLOVEK dokáže dať zvieraťu taký cit, ako žiadne iné zviera, i keď žiadny človek nenahradí zvieraťu príslušníka svojho druhu (minimálne vrámci rozmnožovania sa a špecifických naháňačiek – ťažko budem s papagájom poletovať na skriňu, štverať sa na záclonu, skrývať sa v bludisku pod dekou).

   ČLOVEK DOKÁŽE (ak na to má CHCENIE, vedomosti a skúsenosti) ZACHRÁNIŤ INÉHO ČLOVEKA OD KRUTEJ PRÍRODY = prichýliť ho z nehostinných podmienok prírody do „vytuningovaného“ obydlia a systému.

   Existujú však aj úchyláci, ktorí sú proti vedeckému pokroku (veda sa týka aj stavebníctva, nie len farmakopriemyslu, ktorý je zmanipulovaný, na rozdiel od stavebníctva, vodárstva, atď), a ktorí by najradšej žili v chatrčiach, denne chodili po vodu, zohrievali ju v 5 tisícročnom kotlíku, zakrývali sa zvieracou kožou, a kúrili otvoreným ohňom vo svojej chatrči (a dýchali ten sajrajt). Niekto si povie, že „ALE VEĎ TO JE PRÍRODA“…..Ja na to poviem……..ÁNO JE. Ale len idiot nemôže vidieť, že tá príroda je NEDOKONALÁ, a zdokonaliť ju dokáže LEN A JEDINE ČLOVEK. Prípadne len a jedine človek sa dokáže vymaniť z jej krutých podmienok.

   Ak človek žije prírodne (nejaký prírodný kmeň kdekoľvek na svete, žijúci tak, ako žil pred 1000 rokmi), NEMÁ NA VÝBER V TOM, ČO BUDE ČINIŤ……. Buď musí pestovať, alebo loviť…. Či chce či nie, musí vedieť stavať, loviť/pestovať, a robiť tých pár vecí, ktoré sú nutné na prežitie na tom kuse zeme, kde býva. A TO JE JEHO „STROP“. Proste ako zviera.

   Dajte domorodým ľuďom možnosť spoznať civilizáciu (áno, máme tu horší vzduch, a bežná strava je horšia než tá ich, lenže to je otázkou VÝBERU lokality, atď), A S RADOSŤOU UNIKNÚ Z PRALESA, SAVANY, PRÉRIE, TUNDRY, PÚŠTE, POBREŽIA, OSTROVA……..Lebo sa tam brutálne nudia ……. A tak začali (napr. v brazílskom pralese) užívať halucinogény….ABY UNIKLI Z TEJ JEDNOTVÁRNOSTI……… „DOKONALÁ PRÍRODA“

   • Marek, máš hlboké myšlienky a vo veľkej miere tvojmu uhlu pohľadu rozumiem. Ako dôsledná lúštiteľka prekomplikovanej biblie iba upresním / doplním:
    Stvoriteľ je Dokonalý ČLOVEK, nie akýsi duch bez tela; vyplýva to zo samotnej (hoci ZÁMERNE dokrútenej) biblie. Líši sa od nás Pozemšťanov miestom pobytu a hlavne Dokonalosťou – t.j. schopnosťou takzvanej Bezpodmienečnej Lásky: teda aj Odpúšťaním všetkým tým, ktorí sú zásluhou poskokov boha sionu (predovšetkým praktikami „lekárov“, ale aj poniektorých duchovných) rozumovo aj citovo poškodení do takej miery, že „nevedia, čo činia“ (týmito slovami naše úbohé skutky definoval Ježiš, keď navštívil našu prehnitú Zem). Zavraždený bol preto, lebo „priniesol Pravdu o svojom Otcovi, ktorý je v nebi“. Lenže Zmanipulované Ľudstvo viac milovalo Tmu, ako Svetlo, a preto svet takto dopadol.
    Ak nám raz niekto dokonalý dal slobodnú vôľu, nemôže nám ju vziať – a to ani za cenu obetí. Cieľom Lásky nie je trestať hlupákov smrťou, ale priviesť ich k rozumu – a pritom im neodobrať ich slobodnú vôľu: nechceme tu predsa byť väzňami.

    Pokúsme sa byť k iným takí, akými by podľa nášho očakávania mali byť tí druhí k nám. Na to treba veľa vnútornej sily + chuť potlačiť svoje ego. Ak to dokážeme úplne všetci, potom vyrastie na Zemi Raj.

 4. Dosť starých ľudí sa zbavili aj v dobe kovidpodvodu keď ich väznili v karanténe, pichali a „liečili“ v domovoch dôchodcov.
  _________________________________________________
  Pár dní nazad mi jeden mladý človek povedal, že sa dal očkovať proti chrípke ale odvtedy mu je všelijako zle až musel ísť na infúziu aby mohol vôbec fungovať. Mal a má problémy (krátkodobé) rôzneho druhu a je to s jeho stavom ako na hojdačke. Ktovie čo tam v tej vakcíne proti chrípke bolo, tam sa asi už nehrá na nejaké šarže.

  • Pamatam som ked som mal 8 rokov (1998)mama nas vzala k lekare na ockovanie proti chripke.Lekarka Nas odmietla zaockovat a odovodnila to tym, ze pre nasu buducnost a zdravie je lepsie ak si tu chripku pekoname pomocou nasej vlastnej immunity. Ked some boli chori, lekarka stale odporucala Vela tekutin, Vela byllinnych cajov a potenie. Najlepsie pre cloveka je to potenie, co vani

   • ak by takto rozumne a objektívne reagovala lekárka na pacienta pri dnešnej odpočúvacej technike, možno by vzápätí bola suspendovaná

  • Radši se vyvarovat všech injekcí.Jestli to náhodou neředí grafenem.

   • Od roku 2013 všetky západné vakcíny obsahujú hydroxid grafénu (nanožiletky) bolo to zverejnené pred pár mesiacmi.

 5. No měli by začít královskou rodinou, Parlamentem Spojeného království a nejvyššími úřady. Jsou tam nejstarší a úspory budou nejvyšší.

 6. Objavila sa hviezda Nemesis a stupňujú sa zemetrasenia. Indický indigo chlapec, ktorý Izraelu predpovedal 7. október hovorí, čo sa stane ďalej
  https://www.soulask.com/nemesis-appeared-and-unstoppable-earthquakes-began-meanwhile-the-indian-indigo-boy-who-predicted-october-7th-for-israel-tells-what-will-happen-next/

 7. Kedysi som si myslel, ze Americana su najsprostejsi lud. Zijem v UK uz dlho. Anglicania su najsprostejsi narod. Ich vlada, policajne zlozky, urady su velmi skorumpovane. Strasne mnozstvo vladnych cinitelov, politikov malo problem s Pedo…philiou.No to tunajsi ani netusia, Lebo krcma,futbal.. V UK je strasne Vela bezdomovcov, aj ked vlada im plati ubytovanie.Byt bezdomovcom v UK je nerealne pokial, clovek nieje narkoman..

 8. Tiez je zaujimave kam to vsetko speje.Na jednej strane eutanazia v UK a na druhej zakaz tabakovych vyrobkov (velke pozitivum v prospech vseobecneho zdravia),kvid ockovanie,zakaz automobilov(berem to ako pozitivum, ovzdusie v mestach je na hovno), klesanie porodnosti,zvysovanie cien za potraviny a energie( z mojej prespektivy to je take stastie v nestasti, ludia nebudu minat peniaze na sladkosti a nenutricne zradlo), online nakupovanie (toto strasne nici malych podnikatelov)a ine …Jednoducho velky reset znamena reset civilizacie. Zaockovani sa vytratia na onen svet. Takto o 100 rokov Tu ostane docela malo ale ovela zdravsich ludi v ovela lepsom zivotnom prostredi, ktori budu ovladat umelu inteligenciu a robotov. Ale to Bude az o 100 rokov dovtedy si to pekne od.erieme my priatelia.Len ziadnu paniku, pokial ma clovek v sebe pozitivnu energiu a tu aj rozdava,a nad hlavou nam nelietaju rakety da sa to. Ucit,ucit sa,ucit sa.

  • Prohibícia zakázaných látok provokuje k ich užívaniu – za vyššiu cenu – reaktívna psychológia. Vď toto všetko má pod palcom nadnároný organizovaný zločin. V prípade občianskej vojny budú takéto drogy ako tabak, alkohol na nezaplatenie. Po zákaze sa sklady len premiestnia – a pod cenu. Už si niekedy zažil likvidáciu tabaku, alkoholu? To, že colníci zapália 2 „televízory“ ešte nie je likvidácia. Keď budú likvidovať hotovosť – na prechodnú dobu, lebo občianska vojna ako v Nigérii – ???

 9. + Čtvrť Al-Rimal, Gaza. Nic než zkáza..:
  https://twitter.com/MuhammadSmiry/status/1711639966889980197

  ..dodělají tedy genocidu palestinského národa?! Který tam žije pod izraelskou okupací!!??!! 🙁

 10. Môžeš ísť prvý, ty diabolské monštrum….

 11. Povinné očkování a další zrůdnosti bych s asistovanou sebevraždou nedávala na jednu linku. Je to něco diametrálně odlišného. Jestli lze něco považovat za „medicínský pokrok“, tak odejít smířen podle sebe je dle mně jediný opravdový pokrok této současné víceméně zrůdné medicíny.

 12. Tam nech si urobia eutanáziu politikov,celej ich globalistickej čvargy a privandrovalcov,potom ušetria.

 13. Mimo tema ale aktuální. Válka s Iránem připravena léta předem a vedena pod falešnou vlajkou . Prsty v tom má zase USA..
  https://wprawo.pl/j-miedlar-trump-przeszedl-na-judaizm-i-stworzy-nowy-izrael-zydowski-publicysta-zginal-po-wyjawieniu-tej-informacji/

 14. Aktuálne: Predsedníctvo Hlasu v t.č. (10.10.2023-16:00 hod.) rozhodlo, že budú ďalšie rokovania o vládnej koalícii viesť len so Smerom a SNS.

  Aktualizované 10. októbra 16:22

  Oznámil to predseda Hlasu Peter Pellegrini po rokovaní predsedníctva s tým, že rozhodnutie bolo jednomyseľné.

  Pellegrini zdôvodnil, že podoby možnej koalície zadefinovalo aj KDH, keď odmietlo účasť vo vláde so Smerom a zároveň zdôrazňovalo červené čiary voči Progresívnemu Slovensku (PS). Strana odmieta tiež povolebný pat. “Možnosť, že by žiadna vláda na Slovensku nevznikla, neprichádza v žiadnom prípade do úvahy,” vyhlásil Pellegrini. Líder Hlasu ocenil aj ponuku PS. Podotkol však, že mu nešlo o kreslo premiéra.

  Poverenie na zostavenie vlády má predseda víťaznej strany vo voľbách Smer-SD Robert Fico. Neformálne rokovania viedlo aj PS, ktoré chcelo vytvoriť štvorkoalíciu s Hlasom, KDH a SaS.

  https://www.hlavnespravy.sk/aktualne-predsednictvo-hlasu-rozhodlo-ze-budu-dalsie-rokovania-o-vladnej-koalicii-viest-so-smerom-a-sns/3285170

  P.S: 1- Také „malé“ víťazstvo pre Slovenský štát!
  P.S:2 – Počúvala som tlačovku P.P. a hovorím si, že tak, ako ide byť vymenená vláda SR, rovnako tak by mali byť vymenení všetci tí MSM-presstitúti, ktorí sa s daným Status Q, budú ešte dlho – predlho psychicky vyrovnávať ..
  P.S:3 – Je SUPER, že je Šimečka odstavený na „vedľajšiu“ koľaj a nemusí tu Slovák riešiť 57 pohlaví a otravovať naše deti a mládež o zmene pohlavia podľa toho, ako sa vyspí..

  • Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú – po vyhlásení Pellegriniho to bude už inak, budú nadávky, osočovanie, pretože zmaril nádeje PS a ostatných.
   Netreba si robiť veľké nádeje, ale dúfam že sa vráti aspoň trocha slušnosti do politiky a že tam bude niekto kto sa vyzná v riadení štátu.

   • Pletieš si slušnosť s podlosťou – Pellegrini je podliak! Rovnaký ako Matovič!

    • AK by aj bol P. P. podliak, ale aspoň so slušným správaním a vystupovaním na rozdiel od Matoviča.

     • Takže ti nebude vadiť, keď ťa „slušný“ podliak okradne o všetko, že? Síce sa ti poďakuje, alebo ospravedlní, ale okradne ťa. Blahoslavení duchaprostí, lebo ich je bieda.

 15. Izrael při nočních náletech zmasakroval 704 lidí včetně novinářů

  https://aktax.cz/izrael-pri-nocnich-naletech-zmasakroval-704-lidi-vcetne-novinaru/

 16. Myslím, že kednoduchšie vysvetlenie ako “záchrana planéty” je, že vytunelovali dôchodkové fondy.
  Nemajú pre nich peniaze. Tak sa ich zbavia.
  A eufemicky to nazvú záchranou planéty.
  Zabitie (eutanázia) politika by sa malo nazvať “preventívna ochrana spoločnosti”.

 17. paranormalny jav

  tak Soroš a Šváb pojdu prvi? ani Lajnova nie je zrovna mladica!

Pridajte komentár

*