Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Austrália zrýchľuje príchod hladomoru: Tisíce kíl čerstvého avokáda skončili na skládke


Print Friendly, PDF & Email

Austrália zrýchľuje príchod hladomoru: Tisíce kíl čerstvého avokáda skončili na skládke

(Ethan Huff, Natural News) Na skládku v Austrálii práve prišiel kamión s čerstvými a dokonale dobrými avokádmi, ktoré tam boli vyhodené uprostred prudko stúpajúcej inflácie a údajného nedostatku potravín.

Podľa Jan De Laia, miestnej obyvateľky mesta Atherton, ktoré sa nachádza na ďalekom severe Queenslandu, vyhodená hora ovocia zahŕňala „tony a tony a tony avokáda, ktoré vyjdu nazmar“.

Miestni farmári tvrdia, že jediný spôsob, ako si zabezpečiť zisk, je vyhadzovať potraviny do koša, a nie snažiť sa ich predať, ako to doteraz vždy robili. V dôsledku toho boli tisíce kíl avokáda ponechané radšej hniť, než aby boli aspoň darované tým, ktorí to potrebujú.

„Prišli dve nákladné autá a práve vysypali veľké kopy avokáda,“ povedala De Lai o tom, čoho bola svedkom. „A všimla som si, že už predtým tam bolo vysypaného veľa jedla.“

Ak sú tvrdenia farmárov pravdivé, potom sa zdá, že v skutočnosti existuje prebytok určitých potravín a nie nedostatok, ako to tvrdia vláda a médiá.

Tak čo sa tu vlastne deje?

Ak je príliš veľa jedla, tak prečo všetka tá inflácia?

Poľnohospodársky analytik Michael Harvey z Rabobank nedávno uviedol, že Austrália sa v súčasnosti potýka s najvyššou medziročnou infláciou potravín od roku 2011.

Niekto by si myslel, že na základe zákonov voľného trhu to naznačuje nedostatok potravín. Zdá sa však, že pravdou je presný opak, aspoň pokiaľ ide o zásoby avokáda v Austrálii.

Harvey, ktorý je tiež členom predstavenstva spoločnosti Avocados Australia, tvrdí, že veľké množstvo avokáda sa musí zničiť z dôvodu predošlých koronavírusových lockdownov (Covid-19), zatvárania reštaurácií a iných „narušení“, ktoré zdecimovali trh.

Na otázku, prečo farmári len neznižujú ceny avokáda, aby pomohli zvýšiť dopyt, Harvey hovorí, že nestojí za to, aby sa o to pokúšali kvôli nákladom, ktoré s ich pestovaním súvisia.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Náklady na zabalenie avokád, vrátane práce a nákladov na dopravu, jednoducho za to nestoja,“ vysvetlil Harvey.

„Neoplatí sa dať peniaze do balenia ovocia alebo zaplatiť niekomu náklady na dopravu, aby ho poslal do Brisbane, Sydney či Melbourne.“

Za súčasnú inflačnú krízu je teda zrejme zodpovedné niečo iné. A toto niečo sa javí byť:

 • dedičstvo korupcie a podvodov centrálnych bánk, vrátane neustáleho tlačenia peňazí (novovytlačené peniaze riedia peňažnú zásobu a znižujú jej hodnotu – podobne ako keď do alkoholu prilievate vodu a výsledný alkohol je stále slabší a slabší)
 • manipulácie na burze (ktorá robí bohatých bohatšími a chudobných chudobnejšími)
 • záchrany podnikov (bailouty)
 • iné finančné faktory (vyplývajúce napríklad z depopulačných plánov globalistov)

Oficiálny príbeh je však taký, že na vine je „covid“ spolu s Ruskom a dokonca aj mizerné „stimulačné“ opatrenia (balíčky) vlád pre obyvateľstvo.

„Experti“ od nás očakávajú, že budeme veriť, že falošná pandémia je po viac ako dvoch rokoch stále zodpovedná za masívne inflačné tlaky, ktorých sme teraz svedkami a ktoré zažívame v rámci dodávateľských reťazcov.

Z dlhodobého hľadiska sa podľa vládnych predstaviteľov situácia sama upraví, pretože dopyt po potravinách „stále rastie“. To vyvoláva otázku: Prečo mocnosti tvrdia, že potravín je nedostatok, ak ich je v skutočnosti k dispozícii toľko, že sa musia ničiť?

„Inflácia, nedostatok potravín a prebiehajúca energetická kríza sa zhodujú s eskalujúcou vojnou… a epidémiou mŕtvych, ktorú čoskoro zažijeme kvôli jedovatým vakcínam,“ napísal o situácii jeden z čitateľov stránky Natural News.

„Predstavte si: nedostatok jedla/produktov, všetko je šialene drahé, vy ste dostali vakcínu a začínate sa cítiť zle. Tento svet bude o tri roky vyzerať úplne inak: dystopický svet.“

Viac správ o nekontrolovanej inflácii a plytvaní potravinami nájdete na stránke Collapse.news.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Podnikatel v potravinach

  Nerozumiem , co mu sa cudujete. Je to predsa bezna prax v kapitalizme, to by ste sa cudovali co stvaraju s nepredanymi vecmi drobny farmari u nas.

  • Vecami…

  • – Vskutku. (Teal’c of Chulak)
   Cítia, že trest ich minie.

  • Nákladiak avokáda nespasí svet. Je to poplašný článok aby ľudia klikli, bežné u reklamou platených stránok.

   • Aj more je zložené z mnohých kvapiek. Si myslíte, že hladomor vyvolá jedna veľká udalosť? Nie, bude to tisíc malých udalostí.

    Myslíte, že sorošovci sa dostali u nás k moci z večera do rána? Nie, boli to roky, ak nie desaťročia práce množstva mimivládok, ktoré už na stredných školách vymývali deťom mozgy (Farská, Straka), robili rôzne „diskusné kluby“ a za tie roky si vychovali množstvo sfanatizovaných ľudí, pomocou ktorých časom prebrali moc. To isté bude s hladomorom. Je to mravčia dlhodobá práca.

 2. Poučenie pre Slovákov: 11.september bol 1.koňom Apokalypsi globalistov( Rat-childov Dom Sionu). Covid 19 bol 2.koňom Apokalypsi globalistov…A 3.kôň pricvála v roku 2023, ako HLADOMOR( HOLODOMOR na Ukraine)! A ten skolí viac gójov ako oba predošlé kone spolu! Kedže číslo 4= Smrť, tá pricváľa v roku 2025, vo forme Armagedonu= Depopulačnej vojny sveta, ako nuklearna WW3, a podľa pamätníka Lebiek a Hnátov= Georgia Guidestones, má prežiť “ ideálnych 500 milionov“ ľudí ktorích čísla ma zachovať civikizacia po našej,zrodena z nášho zbytku…
  Ukraino= ŽNEC po Latinsky, čo príde zožať zrelú úrodu duší sveta počas Jeho Sviatku Stánkov Žatvy a Úrody…Takže táto proxy vojna medzi “ veľkým“ USAtanom na hlinených nohavh a žido-kresťanskou Ruskou Federáciou sa umelo pretiahne do 2025, kde vyústi v nuklearny Armageddon! A Rusko dostalo úlohu SV.JURAJA-STÍNAČA HAD= DRAKA= USAtana! Viď ich Dvojhlavého orla,stred, kde Sv.Juraj-Stínač USAtana sedí na bielom koni Krista= Očistca sveta, a stína “ veľkého čierneho USAtana“= Hada do jednej hodiny! ( Pre váš čo neviete o čom sú štatne znaky, zástavy a ich farby)!

  • Vsetko tam smeruje, ale Boh je milostivy a pocuva svojich vernych. Tzn. vela utrap a zla moze byt zmiernenych, odvolanych ci sa mozu niektorym castiam sveta ci ludi aj vyhnut. Preto pre vernych a veriacich: modlite sa za Slovensko a nas kazdy den ruzanec milosrdenstva a najlepsie aj obycajny. Modlitba ma velku silu. Arcibiskup Vigano vedel, preco o tom hovoril a nielen on. A nepozerajte TV spravy, minimalne citajte mainstream, aby ste nepodlahli davovej hypnoze, na jesen sa zacne utlak stupnovat este viac ako pred rokom. Nepodlahnite, ani za cenu pokut a ineho vyhrazania !!! A vy co neverite, zdovodnijte si to co sa deje svojimi relativnymi „teoriami“… Kazdopadne musime vsetci prebudeni drzat spolu, podporovat sa a pomahat si navzajom!

   • Pani Olga, som 37 rokov v antických ARCHEO-ASTRONÓMIÁCH, a môžem dokázať že všetky náboženstvá sú založené na astronómiách antickeho sveta a PRECESNOM ROKU/ Anno Magnus, okolo ktorého sa točia všetky biblické čísla! Matematika je Univerzálny jazyk svera čo neklame, ale ĺudské doktríny znepriateľujú skupiny ľudí, ktoré sa v mene toho či onoho Boha vraždia po miléniá! Môžem vám ukázať tie isté čísla v biblii,ako v Korane, Rig Vedach a podobne…A bšetko zlé valajú cirkevné lóže na hriechy ľudí= kontrola mozgov a vačkov…Svet žije v prírodných cykloch apokalíps= očistcov sveta cez oheň a vodu, a každá civikizacia má svoj určený vek Precesným rokom! Biblia je= Precesný rok! Začína Potopou v 5.knihách Mojžiša( najdôležitejšie knihy St.Zákona)= Pentateuch…A končí v 4 Evanjeliách 4.koňmi apokalypsi Ohňom a Očistcom sveta ako INRI: Ignated Nature Renew Itself…5+4= antický Ennead 9 bohov Podsvetia a dvoch po sebe idúcich apokalyps, kde Potopa je ako plodova voda pred znovuzrodením sa svera a novej civilizacie….Tá naša nie je Prva, a verme že ani Posledná… Náš Precesný rok koncí v roku 2074, čo je zakódovane v rpzmeroch Veĺkej Sfingy, ako aj v Biblii: 5,852 versov Pentateuchu-mínus 3,778 veršov Eva jelií= 2074! V Dráždanskom Kódexe Mayov su najdôležitejsie 2 strany: 20. a 74. V precesne kódovanych bibliach Britanie ma 1611KJV posledný kód: 20J74…
    No 2.Príchod ma byť vo Veľkom Jubilejnom Roku Krista( Son& Sun) v roku 2033! Ale Kali-yuga,co je aj Vek Ohňa skončí v globalnom ohni Armagedonu v roku 2025…A Kali-yuga je aj Sata-yuga,teda satanov vek, ako aj náš terajší Železný vek, kde dominuje železo, ktoré sa spracúva ohňom! Aztécke rátanie Zakladania ohňov kazdych 52 rokov končí v roku 2028…Mayske po 99.cykle v roku 2033, kedy 100.cyklus je zmenou sveta! A posvátná hora Athos je 2033 metrov nad morom,čo je aj rok 2033,ako Kristov Jubilejný rok= Jeho Druhý Príchod,Vzkriesenie svera do Krita-yugi, Zlateho veku Krista Pána a Slnka,Svetla,Pravdy a Chodníka pre spasené duše…To je každáosvätná cesta,ako je aj Cesta Mŕtvych v Teotihuakána, či uhol/ sklon Bethlehema a Jeruzalema,či oboch hôr Kristovej Transfiguracie= 15°28′ východne od skutočného Severu, ako uhol Mliečnej dráhy,jej Raja a Prerodenia svera cez Bolon Yokte Ku( biblický Joktán,príbuznýPelega/ Faleca)!!!

   • Pani Olga, absolútny súhlas s tým, čo ste napísala, nemám viac čo dodať. Úplne všetko tomu nasvedčuje!
    https://cz24.news/globalisti-uz-neskryvaju-ze-ukrajinsky-konflikt-bol-planovany-na-zavedenie-jednotnej-svetovej-vlady-nwo-video-prepis/ & https://cz24.news/arcibiskup-carlo-vigano-cielom-ruskej-vojenskej-operacie-je-zabranit-agresii-zo-strany-deep-state-a-nato-putin-bojuje-proti-tej-istej-globalistickej-elite-ktora-nas-vsetkych-drzi-ako-rukoj/ ! A každý nech sa zariadi podľa seba ! Ale odporcovia svetovej diktatúry musia držať spolu ! A tí iní si musia uvedomiť, že komplet cirkevní hodnostári (napr. katolícky) sa nerovná kresťanská viera a to čo predstavuje !!! Tak zmýšľajú len neznalí a plytká ľudia.

   • K Viganlvi chovám rešpekt, ale nie k Vatikanskej lóži a rabínovi Ferovi I, na stolci Petra…Je to opovrhnutia hodny židomurar,globalista… Modliť sa je pekne, ako aj meditovať, no iste sa nemodlím tie “ ruzence“ a ine recitačné nezmysly…Modlenie za Slovensko je pasívna rezignacia k osudu…A čítam iba alternatívne mediá…Držat spolu? Nie je s kým! Väčšina Slovakov sú nevzdelanci,mozgovo zamrznutí a iba čo ich zaujíma sú nákupné košíky…Dobrý trest zhora ich vyučí…Musia cez to prejsť…

    • Trochu neskoro ten rok 2033, myslím, že to bude skôr, ale to nevie nikto, len Jeden…On.

     • Nie je to rok 2033, ale 2025…2033 je Veľkým Jubilejným rokom Krista, Jeho 2.Príchod…
      Ale problemy sveta začnú rokom 2025! A tento dátum je v mnohích zdrojoch a pamätníkoch sveta! Je v biblii,je v Korane, je v indických yugach, a je aj v čínzkej terakotovej armáde= soli/ lunárnom kalendári!

 3. P.s.: A nezabudajte na cinenie pokania a postu (streda, piatok)… tak ako to ziada Panna Maria a Kristus vo svojich zjaveniach po celom svete, pocnuc na ul. Du Bac v Parizi az po Medzugorju! Viera dava silu, nadej a zmysel!

  • Pani Olga, meno Mária je z mena Miriam, a to z egyptskeho mena Mliecnej dráhy,ako ženy ohnutej cez nebeskú klenbu,s telom posiatym hviezdami, Meri-yam! Egypt sa volal Tav- meri…Tav je univerzalny,celosvetový symbol cloveka,a T-tav stély sú v Mexiku,u Inkov,v Egypte, v Tureckom Gobekli Tepe, v Indii,Číne atď., az po bibliu…
   Kristove narodeniny su na Zimný slnovrat,25.decembra…A kazateĺ Ján je o 6 mesiacov starší, teda Letný slnovrat, kaže a ponara ludí do Jordánu, lokalna kópia nebeskej rieky života= Mliečnej dráhy…

  • To je pravda, neraz som zažil silu modlitby. Akurát si treba uvedomiť, že čas je pre Pána Boha zrnkom prachu a nie všetko sa naplní hneď, ON vie najlepšie, keď nás má vypočuť a … Trpezlivosť, pokora a vytrvalosť vo viere !

   • Nasyrč aj druhé líce, takých presne potrebuje pedofílna “ elita“ vládcov!

    • Vy nie ste dobry clovek, vy ste tiez vlk v prestrojeni baranka. Posadnuty alebo nie normalny!!!!!!!!

     • Neviem skade to beriete….Zrejme vás posadol diabol….Ja som úplne v poriadku, a štátom organizované „nebo-ženstvá“ nemusím….Boh mi dal rozum nato, aby som ním rozmýšľal a použil ho! Nie som zaslepený nasledovník iních…

     • Oľga, to si napísala o sebe, nie o Jaroslavovi, ktorý píše o vojnách slepej viery v niečo, čo sú len programy na ovládnutie mysle a duše – slúžite SATANOVI a nahovárate si opak.

  • 👍👍👍

  • hľadač pravdy

   Olga,

   ,,pocnuc na ul. Du Bac v Parizi az po Medzugorju!”

   k tomu ,, Medzugorju” odporúčam prečítať dva literárne diela…

   Na úvod ešte jeden citát:
   ,,Je pochopitelné, že se pravda všem líbit nebude, ale to nemění nic na tom, že musí být řečena.“
   Johannes Rothkranz
   ——————————————————————————————————————
   1.) Tajomstvo Medžugorja

   Originálny titul ,,Medjugorje: The Untold Story“, Fidelity Press USA, prvé vyd. 1988. Z německého titulu E. Michael Jones, Das Geheimnis von Medjugorje, Verlag Anton A.Schmid, Durach 1992, preložil Jaroslav Voříšek 2000.

   Předmluva vydavatele

   ,,Nakladatelství, jehož program je označen „Pro Fide Catholica“, je povinno vydávat
   svědectví. Ježíš Kristus, který prohlásil, že On je pravda a jenž přišel, aby nás
   skrze ni osvobodil, přišel nakonec i proto, aby překazil dílo ďábla, „otce lži“.
   I když se však „otec lži“ často vydává za „anděla světla“ a dokonce „svede celý
   svět“, přesto jeho vláda nepotrvá věčně. To platí i ohledně fenoménu Medžugorji,
   jehož lživost již byla přesvědčivě odhalena naším autorem J. Rothkranzem.
   Američan E. M. Jones svým spisem „Medjugorje: The Untold Story“ rovněž působivě
   ukázal a vyložil, že „zjevení“ a „poselství“ v Medžugorji nemohou pocházet z nebes.
   Jeho mezitím rozšířené a ke stavu r. 1991 aktualizované dílo předkládáme čtenáři
   v naději, že přijde doba, kdy všichni přátelé pravdy rozpoznají podvod století
   v Medžugorji jako dílo „otce lži“ a opovrhnou jím.“
   Vydavatelství Anton A. Schmid

   Z úvodného slova editora českého prekladu

   ,,Co nejstručněji řečeno, hlavním záměrem údajného mariánského zjevení v Medžugorji bylo „zastínit“ La Salettu a Fatimu s jejich znepokojujícími proroctvími
   o propadnutí Říma bludům. Proto také nová pokoncilní církev zpočátku zjevení
   v Medžugorji přímo i nepřímo (prostřednictvím svých nesčetných pomocných organizací jako charizmatici, letničáři atd.) horlivě propagovala. Když se však kolem
   Medžugorje začaly ozývat stále silnější pochybnosti a vycházet najevo i vyslovené
   manipulace, triky a podvody, odmítla se ke zjevení jednoznačně vyjádřit. V dnešní
   pokoncilní „církvi“ je „rozhodnutí“ o uznání či neuznání medžugorského zjevení
   prakticky ponecháno na úsudku každého jednotlivého kněze i laika – ryzí „názorová pluralita“ v praxi! Vyplatí se proto pozorně si přečíst, a raději hned dvakrát, interview s kardinálem Ratzingerem, současným papežem pokoncilní církve (viz dokumentaci ke konci knihy).

   Kde je skutečná padělatelská dílna, to se sice jmenovitě nedozvíme ani ze znamenité Jonesovy knihy, ale jistě příliš nechybíme předpokladem, že stopa míří do zasvěcených zednářských kruhů v pokoncilním Vatikánu. Ať už zdánlivé mariánské zjevení nakonec vyšlo odkudkoli, jisté je tolik, že alespoň v jedné věci záměr svých tvůrců splnilo: Podpořilo další chaos i rozklad v řadách katolíků a znamenitě nahrálo nejrůznějším charizmatickým a tzv. letničářským hnutím.

   Případ kolem údajného zjevení v Medžugorji také dokládá, jak snadno podlehnou
   nejrůznějším chimérám a mnohdy vysloveným podvodům lidé, kteří v důsledku
   celkového rozkladu společnosti a hlavně zrady vedení pokoncilní církve ztratili
   jistotu pravé víry i oporu duchovenstva.

   Ve službách Satanovy synagogy stojí také letniční neboli charizmatické hnutí.
   Jeho úkolem je mj. dodat nový rozmach nové „pokoncilní“ církvi. Letniční hnutí
   povstalo z okultní frakce protestantismu. Jeho symbolem je právě Medžugorje, jež
   má, jak už řečeno, „zastínit“ Fatimu a La Salettu. Hnutí disponuje různými seskupeními a sdruženími, která si říkají „mariánská“. Je třeba mít na paměti, že pro
   okultisty neexistuje žádné panství ducha, aniž by současně jistým způsobem netvořilo protějšek zvláště významných zjevení Panny Marie. Rozhodující úder Satana musí být veden proti Nejsvětější Panně, a jak lze „požehnanou mezi ženami“ účinněji napadat než tím, že se přijme její podoba a mluví se její řečí?

   „Vizionáři“ také mluví o velkém zázračném znamení, které i po tolika letech na
   sebe podle všeho nechává čekat. Avšak ani neustále oddalované znamení neodrazuje statisíce a miliony poutníků od cesty do vrchoviny v Hercegovině. Buď je tedy pravdou to, co se tam tvrdí, nebo se jedná o největší podvod století a snad i celých církevních dějin – přinejmenším vyjádřeno v číslech.

   Čtenář má poprvé možnost dočíst se neznámou historii toho, co se v Medžugorji
   skutečně stalo: Příběh, který rozštěpil Církev, příběh, který přiměl komunisty uvěřit
   v rudou Madonu, příběh, který byl až dosud prakticky úplně zamlčován.
   Všechno to i mnohé další podává a dokládá autor nejen klidným a přesvědčivým,
   ale také mimořádně poutavým způsobem. Proto lze jeho knihu jen vřele dopo-ručit.“

   Český preklad diela ,,Tajemství Medžugorji” je k stiahnutiu na tomto odkaze:
   http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Tajemstvi_Medzugorji.rar
   —————————————————————————————————————–
   2.) Lži z Medžugorja

   Johannes Rothkranz, Lži z Medžugorji, PRO FIDE CATHOLICA. Z německého originálu Johannes Rothkranz, Die Lügen von Medjugorje, Verlag Anton A. Schmid, Durach 1991, přeložil Jaroslav Voříšek 2010.

   Úvodní slovo editora českého překladu

   ,,Poté, co se s předstíraným „zjevením“ již na naší stránce vypořádal – jak věříme
   – dostatečně E. Michael Jones svým „Tajemstvím Medžugorji“, neměli bychom
   potřebu se k tématu znovu vracet. Nebýt ovšem toho, že pokoncilní vatikánská sekta, místo aby nechala na blamáž potichu zapomenout, z ní příznačně ještě potichu udělala „jedenácté přikázání“: V Gospu z Medžugorji věřiti budeš!

   Přiznejme, že to může znít divně: „Lži o Medžugorji“. Věc lze samozřejmě formulovat i jinak: „Pravda o Medžugorji“. Právě tak to svého času udělal mostarský biskup, msgre Pavao Zanić, do jehož diecéze – jak známo – mezitím již světoznámé „místo zjevení“ náleží. Avšak podle nepochybně nejlépe informovaného vrchního diecézního pastýře v jeho prohlášení z jara 1990 jsou právě tam důvěřiví poutníci do slova a do písmene obelháváni a podváděni.

   Kromě nezbytného finančního aspektu celého podniku ukazuje autor jako první
   – a nejspíš i dosud jediný – na nesmírně důležitou část údajných zjevení:

   Biskup Zanić v této souvislosti pouze nesouhlasně zmiňuje Mirjanu, která
   tvrdila: „Naše Paní řekla, že všechna náboženská vyznání si jsou rovná.“ –
   A Mirjana takové zednářské fráze skutečně několikrát vložila do úst Naší Paní.
   Na dotaz svého mentora P. Vlasiće prý podle Mirjany Matka Boží řekla:
   „Katolíci se příliš separují od pravoslavných a musulmanů. To není správné…
   Především na vesnicích schází jednota mezi náboženstvími.“ – A jak Mirjana
   dále ujišťuje, měla Naše Paní říci i následující: „Musíme respektovat každého
   člověka v jeho víře. … Jestliže si nevážíte ostatních náboženství, pak sami opravdově nevěříte. Nejste křesťané, pokud si nevážíte pravoslavných i musulmanů.“
   – Nebo jinde: „Bůh řídí všechna vyznání tak, jako král své poddané.“
   – A pak znovu: „Řekni… všem, že jste to vy, kdo vás separoval zde na zemi.
   Musulmani, pravoslavní i katolíci si jsou před mým Synem všichni rovni, protože
   jste všichni moje děti.“

   Již jen z citované ukázky je zcela zřejmé, že „Gospa“ z Medžugorji, která hlásá
   protikřesťanské zednářské ideje, nemůže být skutečnou Matkou Boží!

   Předkládanému dílu magistra teologie Johanna Rothkranze z roku 1991 tedy nejde
   o nic jiného, než na základě zmíněného prohlášení kompetentního místního
   biskupa i několika dalších hodnověrných zdrojů napomoci pravdě k vítězství odhalením lží z Medžugorji. Je pochopitelné, že se pravda všem líbit nebude, ale to nemění nic na tom, že musí být řečena.”

   Český preklad diela ,,Lži z Medžugorji” je k stiahnutiu na tomto odkaze:
   http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Lzi_z_Medzugorji.rar
   —————————————————————————————————————–

 4. Ritual demonickeho zasvatenia v plnej krase: https://cz24.news/psychiatrie-je-slaby-odvar-proti-tomuto-silene-tanecni-kreace-v-europarlamentu-ve-strasburku-video/ ! Aspon viete, pod kym a pre koho sa budu najblizsiu dobu prijimat protiludske zakony a nariadenia!!! Odhadzuju svoje masky, ale vidia a rozumeju len prebudeni!!!

 5. pre tých, čo stále čakajú a veria, že nejaký boh ich zachráni, odporúčam pozrieť si film Eternals

  • Miroslav Čižmár

   Film nás zachráni?

  • Nie,nezachráni nás žiaden boh…Ale apokalypsa ohňa bude taká silná,že každý jedinec začne veriť v boha/ Boha! Nič nové pod slnkom,čo tu bude,už tu bolo! Ide o prepólovanie sa sveta,regularna udalosť s prepólovaním sa Slnka,ktoré prave prechadza fotónovým pasom energii vyzarovaných z Čiernej diery,preto je ako Jaguarie Slnko plné slnečných škvŕn v erupciach, az minimalne do roku 2033,Veľký Jubilejný Rok Krista,Son a Sun, narodený na Zimný slnovrat,25.decembra…No Kali-yuga= Ohňový vek končiaci v globalnom ohni Armagedonu, znamy aj ako Sata-yuga satana, končí v roku 2025, a odvtedy možno očakavať Depopulačný Armagedon= nuklearnu WW3… Prerastie v ňu proxy vojna na Ukrajine, medzi USAtanom a Ruskom…Ukraino je po latinsky Žnec,ten čo príde zožať zrelú úrodu sveta…A U-krajina je z astronomickeho hľadiska takisto významná pre tých čo poznajú aj význam písmen O,Y,V,W,M…

   • S prepólovaním sa Zeme nastanú globalne zemetrasenia do 15 na Richterovej škále…Dnes je ochranné magnetické pole Zeme na Nule, a zrúti sa,pričom kozmické a solarne žiarenie spáli Zem,jej časť tak ako kedysi na cca 30° rovnobežke,kde sú púšte okolo sveta….Severný pól náhle švihne k magnetickému pólu,dnes vyše 1,000 km od osi otačania Zeme, a maximum je 1260 km,teda 720 míĺ…Buduci Severny pól bude smerom k Bajkalu a Južný kdesi pri Veľkonočnom ostrove…Takže, duálna udalosť v našom dualnom svete, kde slobodomurari rozpútajú Armagedon, a väčšina sa nedožije prepólovania sa svera, nie menej hroznej udalosti….

    • Richterova škála je logaritmická, to znamená, že každý stupeň je 10-krát silnejší ako predošlý. Zemetrasenia o sile 8 sú už zničujúce, o sile 9 s dosahom tisíciek kilometrov. No a o sile 10 (ešte nebolo zaznamenané) by malo celoplanetárne následky. Zemetrasenie o sile 15 by bolo 10x10x10x10x10, čiže 100000-krát silnejšie ako už zničujúca desiatka. To by roztrhalo Zem na kúsočky. Niečo ako keď Hviezda smrti z Hviezdnych vojen vypáli svoj laser na planétu.

     • Richterova stupnica je PRÍZNAKOVÁ – čo bolo poškodené. Tá druhá magnitúdová je o intenzite – každý stupeň 100 x. Pozor na formulácie v poistných zmluvách. Ak nemáte poistené aj odpratávanie trosiek – ste v prdel! A toto nemajú poistené idioti v bytových domoch, lebo im to správcovia neuzavreli naschvál! Alebo opačne – poistenie odpratávania trosiek majú, ale nemajú poistený dom – lebo to je spústa peňazí. Zničený dom vám poisťovňa preplatí, až preukážete odpratanie trosiek!

      Poznámka – v tomto elaboráte ani zmienka o ničivých zemetraseniach v Komárne 1763 a 1783!
      [Prehľadávať doménu kaeg.sk/wp-content/uploads/2014/09/7Seizmologia-skripta2.pdf] http://www.kaeg.sk › wp-content › uploads › 2014 › 09 › 7Seizmologia-skripta2.pdf
      SEIZMOLÓGIA – kaeg.sk
      Udáva sa v stupňoch, pričom treba uviesť aj typ stupnice. 4 Izosteisa zemetrasenia – čiara spájajúca miesta s rovnakou intenzitou zemetrasenia. Seizmická oblasť – územie s rovnakou hodnotou intenzity. Seizmicky pohyblivejšie pásmo – územie so systematicky sa vyskytujúcimi zemetraseniami s vyššou intenzitou ako v okolí.

     • Nie, neroztrhá to Zem! Lebo jadro je tekuté, a pretvárni to iba Zemskú kôru…Jadro drží Zem pohromade, ako aj gravitačné vlny…Písal som do 15 na Richterovej škále, no nikto nevie presnú intenzitu…Cez 9 tu už bolo….

   • Vypočítavať môžete…pre zábavu, tak ako kovid matematici pre naháňanie strachu, no realita je iná…

  • Uniká vám podstata… evidentne nie ste naložená do problematiky… Veriaci a praktizujúci kresťania nie sú tak plytko naviazaní na tento dočasný svet, preto veľa vecí vnímajú aj v iných, širších kontextoch, ako je len tento krátky a zanedbateľní, dočasní život. My sa smrti nebojíme ! :o)))

   • Len škoda že bola Kresťanlm ukradnutá pravda, ktorá je vonku, ale roztrúsená, a bolo ju treba poskladať a zasa ukradnúť zidomurarskym lóžam: ľudská duša je nesmrteľnou energiou, ktorá putuje v cykloch! Človek je na podobu vesmíru( galaxie) , “ ako hore,tak aj dole“…V stručnosti: ľudská duša putuje po smrti telesnej schránky cez 7 hviezdny Orión( mužská vstupná ityfalická brána) v tvare X ako presýpacie hodiny, do Dvojcentra galaxie, označovaná ako galakt. Maternica, číslom 8 od Egyptao Čínu, no 9 hviezdnym Krčahom s 11 hviezdami vo vnútri Krčahu-Vodnára-Stvoriteľa-Hrnčiara, v Hadich kultúrach Ameriky, hlavne Mezoameriky! Tam je pamäť vymazaná a duša takto omladená, a odtiaĺ putuje podľa karmických a galaktických zákonov do 9 hviezdneho súhvezdia Labute, ktoré je súhvezdím Znovuzrodenia s Čiernou dierou Cygnus X1 ( Labuť a Yama/ Jama ako bohyňa mŕtvych,atď), ako yonickou, pentagonalnlu branou výstupu
    ( viď aj pentagonalnu Queen Birth Chamber= Kraĺovninu komoru znovuzrodenia v epicentre Cheopsovej pyramídy) duší do nkvého cyklu života na Zemi, formpu Reinkarnacie do vhodného tela kojenca v 8.deň života ( preto krst či obriezky sú v 8.deň života)…A takto človek začína nový cyklus života a níč si nepamätá, a znova začína zbierať vedomosti a skúsenosti….No je zopar stoviek jedincov, ktorých pamäť nebola úplne vymazaná, a pamätajú si časť či časti predošlého a predošlích životov ! Súhvezdie labute je inak aj súhvezdím severného Kríža, ako aj napnutého Luku od Perzie po Čínu! Súhvezdie Labute máomimo 9 jasných hviezd celkovo až 84 hviezd, a preto má každá biblia až 84 kníh aj s apokryfami a deuterokanonickymi knihami! Iba Koptická biblia má 81 kníh, lebo v Dendere narátali iba 81 hviezd v súhvezdí Labute! ( Koran má 84 Iniciálnych Abjad kódov,atď.)…Cyklus vzostupu a zostupu ĺudský h duší je zachytený v pyramidalnom komplexe Teotihuakánu, okolo Cesty Mŕtvych!
    Cez Mliečnu dráhu sa tiahne Čierna diera životadárnych energií, ktoré vyžarujú von až 2^ tisíc svetelných rokov, ako “ fotónový pás“ energií, o čom píše prof.La Violette…A toto je tá Rieka Života, nie samotná Mliečna cesta, akoby nebeská rieka, často tak opisovaná!
    A my sme na jej podobu: medzi dvomi polovičkami mozgu máme tzv.pineal gland v tvare šišky ( bohovia Sumeru ju často držia, a je to naosvätnejší symbol Vatikánskej lóže) , v ktorej sa nachádza mini-čierna diera v ľudskom tele, ako zdroj celého života, kde ukladáme znalosti a skúsenosti, a v zlomku sekundy ich aj odtiaľ čerpáme! Keď elekromagnetické pole človeka skolabuje, tak sa táto čierna minidiera zrúti na seba, a stáva sa bielym tunelom/ červou dierou, cez ktorú ďuša človeka zvyčajne špiráluje do Maternice/ Dvojcentra, zdroja existencie…Mnohí so skúsenosťami NDE( vratane mňa) tp môžu potvrdiť…A toto je to tajomstvo ktoré nám lóže ukradli a zmonopolizovali pte seba! A aj preto popravujú ludi, či ženú do bratovražednych vojen, lebo vedia že títo ľudia,ich duše príxu zasa do sveta, aj keď s čistpu pamäťou a do nového cyklu života! Kto mi neverí, nemusí, radím mu lnihu: Andrewa Collinsa- The Cygnus Key,August 2018( Labuť,klúčové súhvezdie)! Preto je biela Labuť ako symbol Očistca! Labutie jazerá najposvätnejšie, a najvyšším bohom Triglavu,Ránov na Rujane bol SWANtowit, biely boh na bielom koni! ( V Rusku ako Lada a Lebeď)! Leda v antickom Grécku….
    Veľký Precesný rok sa meria týmito Hviezdnymi Hodinami: Orión(7 hviezd) a súhvezdie Draka(15 hviezd)! Keď Orión stúpa na oblohe po dobu 12,900 rokov, tak Drak klesá po 12,900 rokov, a vice versa! Je to ptesne polovička Precesného roku, ktorý sa meria aj od Jarnej Rovnodennosti Veľkej Sfingy Egypta, s hlavou Vodnára a telom Leva, teda dve polovičky, od veku Vodnára po vek Leva, a od Leva zasa po nový vek Vodnára, ktorý je Y.S.R., teda YoSeR a DJoSeR Egypta( gematria 270), ako Džoser,Hrnčiar a Stvoriteľ! Preto je jeho pyramída Prvá a najstaršia! A aj 30 strieborných za zradu Krista skončilo na Hrnčiarovom poli, ktorý preraba starý svet v novy na jeho Kruhu( zodiaku) z preformovateľného ílu ! Samotné súhvezdie Vodnára má 30 hviezd: 14 v tele+ 16 v rieke vytekajúcej z jeho Krčahu! V symbolizme, Vodnár pozná 3 symboly: Krčah+Trojzubec+ 2 vlnovky,3,5 vlny dlhé, jedna modrá, druhá červená….

 6. Čítal som, že u nás sa pozbiera každorocne len asi tretina jahôd. Nejsou lidi,kto by dnes šiel sa kdesi ďaleko zohybat ku zemi , keď môže 16 hodín denne v kľude skrabkat svietiaci farebnú komunikačnú ttablicku…

 7. lubomír lubomir

  V socializme sme mali dve jadrové elektrárne, vlastného kozmonauta, mali sme metro. Naša krajina vyrábala kvalitné strojárenské výrobky . O naše cvičné a akrobatické lietadlá L29 Delfín bol záujem nielen vo východnom bloku, Škodovka a ČKD , Martin, ZŤS ,vyrábali spoľahlivé stroje a zariadenia a električky a lokomotívy pre celý svet. Všetko čo bolo potrebné, sme si sami vyrobili. Mali sme vývojovú základňu a vlastné vyspelé technológie – Pištoľ vzor ČZ75 bola celosvetovým hitom. Ekonomika bola viac-menej sebestačná.
  Produkcia cukrovky, obilia, jabĺk a chmeľu úplne kryla domáci dopyt plus sa vyvážalo. Neexistovalo čo je dnes, že keby prestali zo dňa na deň prúdiť do našej krajiny kamióny, tak tu do mesiaca vypukne hladomor.
  Čo nám chýbalo ? Väčší priestor pre socialistickú konkurenciu . Podmienky sa pripravovali pre reformy, ale prišla zrada a kontrarevolúcia 1989 roku. Po nej znovu nastúpenie neofašizmu a nacizmu , “ Pochybná pandémia. nový konflikt ktorého cieľom je zničenie Ruska ako konkurenta amerických monopolov . Pri pripravovaná USA dlhodobo Ukrajina s banderovcami sa im na to hodila

  • Áno, výstižné, ale nekompletné: koncom 19. storočia opantali Modrý,sionistický židia Západ cez banky a finančné inštitúcie,ako židobanksteri a založili si Modrú Lóžu Západu…Červený židobolševici si cez krvavé revolúcie opantali Rusko a Čínu…Založili si tam Červenú lóžu….Už od antiky bol Západ Modrý a Východ Červený v archeo-astronómiách! Preto si v Modrom USAtanovi založili Jednu stranu Rat-childa dvoch farieb, a je jedno koho z nich volíš, nič sa nikdy nemení: Cerveneho Republikana či Modreho Démon-rata! ( To isté v Dome Sionu v Londýne, Červena Labour Party či Modrý Torryovci)! A v luni-solarnom Kongrese a Senáte, ich zotročený gójovia buď nosia červené alebo modré kravaty poslušnosti s drahými odevmi za gójske dane!

   • Dnes je to predstieraný boj Žida( Dom Sionu) vs.žid( Dom Halachy), a gójovia sú tak otupení, že si myslia že chazari majú svoj pôvod v turko-tatárskych kmeňoch strednej Ázie…Opak je pravdou! Moderní “ žid“ ma svoj pôvod v Hadích kultúrach Ameriky, hlavne v Canes/ Chanes= Hadich Kultúrach Mezoameriky! Po apokalypse Aztlánu/ Atlantídy/ Ama-ruky= Materskeho kontinentu Opereneho Hada, emigrovali ako Kanánejci= Hadí ľud( Can/ Chan= Had v semitických jazykoch indianov Ameriky), na Arabský poloostrov a do vtedy Egyptskej Palestíny “ Falustíncov“ migrovala ich vyššia kasta astronómov-kňazov= H.B.R. či p.r.m., ako “ Hebtejci“= Prekročitelia( oceánu), a založili tam 5 prvých kananejských kolónií…Na Arabský poloostrov si priniesli ich kockový chrám, z Kabah a Kobá miest Yukatánu, vrátane Ka’aby do Mekky…Neskôr žid pretlmočil kocku ako symbol nebeskej Maternice ako philakteriu na ĺavú ruku či čelo…Phila= maternica ! Lokálny grécky,Minojský ( Min je ityfalický Pás Orióna, a falické symboly mali aj Falustínci= Filištínci= Palestínci ktorý pochadzaju z ostrovov ako Kréta) usadlíci ostrovov Grecka ich nazvali ako Feníčanov, ktorý vzišli z vlastneho popola okalypsi, ako ich bájny vták Fénix! Kedže tento Hadí lud mení mená ako had kožu, tak sa premenovali aj na Is-Ra-el, Is= Nove, panenské a znovuzrodené; Ra= Slnko a el ako the či der, ale aj boh…Vieme že Hadí “ Mayovia“ vyznavali Veky Slnka v Precesnom roku….Inak boli všetci Matriarchalnou spoločnosťou, vyznavajúci všetko ženské! Aby zakryli stopy, boli to prave oni kto ako prvý zničili Alexandrijskú knižnicu, keďze toto mesto úplne kontrolovali! A za,ožili ho podľa astronomických plánov miest Yukatánu! Jeho záliv je v tvare Omeha, ako je Omega záhyb v rieke Usumacinta, kde ležal ich slávny Yaxcbilán,ako Naga City= Kobra,had mesto! A dodnes žiďia tancujú a spievajú ich Nagila,naga tanec! Ich prezident moderneho Izraela ma titul Najvyššieho hada= Nāsī , viď indické mexto Varanāsī, varan= drak a nāsī= had! A Kristus vedel o ich Haďom pôvode, keď ich naxval Hadím pokolením, a synmi diabla, ktorý je identifikovaný ako starý had a satan v Zjaveniach Jána! Mesto Jeruzalem založili Kananejci, Ezekiel 16:3…A predpona Yeru/ Ieru či Jeru je významovo ako Drak! A Yeru‘ shalaim= plurál, znamená Dusk, teda západy Draka na oblohe!
    A odvtedy čo ich sionustický súkmeňovci uchvatili moc v modernom jerUSAleme= USraeli= USAtan( USA), sú v nekonečných obetních vojnách ako Aztékovia a Mayovia, budujúci z ich obetí pyramídy lebiek a hnátov! A ešte si aj založili podlóžu Modrej lóže, Skull & Bones, ktorej členmi boli vojnový zločinci ako prezident Bush a Bush mladší!!!
    A chazari? V ich čaganáte( gana= naga, tak ako aj cigáň) vládol ich nemilosrdný chán a cháni! Ich hlavným mestom bol dočasne Ityl-chazarán, dnes Astra-chan, teda Hviezda Chana= Had ! A kti uznal Jeruzalem, Mesto Draka a Hada ako moderne hl.mesto čaganátu Izrael? Najprv Trumpove USA, a okamžite po nich, Guatemala, s haďou populaciou “ Mayov“!!! Takže aj takto sa treba pozerať na chazarské kmene hadov a plazov!

    • Trošku poopravim:Slováci , keď preslapali , a potom ešte pár tisíc rokov preclnkovali,kým to ešte šlo , terajšiu beringovu úžinu,museli cestou dolu z terajšej aljasky ,sa hodne napchávať aj jedovatými hadmi, iné nebolo,boli predsa hladní. To sa mozrejme zanechalo určite genetické zmeny, kola tiež spravila svoje,pisko(pivko) naopak zasa ukludnovalo. Kým ešte slapali ukradnuté letune,robili fakultatívne výlety,no došli šoféri popar tisíc rokoch poludsteli aj ich decká,vehikle sa rozpadli,tak čo mali asi tak robiť? Naučiť svet poriadnu reč,a z dlhej chvíle si stavať červené stredy (pyra- mid). Imigrantov od osratej a tigrej rieky,kanvy,nasrateho jazera,série(vtedy ešte zelenej serucej zrejuce obilie a syry),zlanarili nacibul (cibuľu a cesnak aposuch-pesach),v sobotu sa chcelo sbath (spať),ovce sa vyháňali okolo spicatych panelákov z liateho betónu na paschu,a aj pri kartách sme naučili kocovnikov nadávať ,,jeho boha,,,toto sa tým taviarom strašne zapáčilo,a na podiv odvrhli svoje detinské sošky všelijakých domácich boztekov a ako sa hovorí,zjednotili nabijackove konektory.na sledujúc vtedajšie moderné trendy.

     • Na lysohlávky je to dosť slabé – nesplietol si si ich s tanečnicami polnými? Môj otec ich v takomto čase kupoval od Cigáňov na trhu – bohovské huby do ragú polievky s mladým hráškom a kuracími krídlami.

 8. Priatelia a spojenci, toto prosím šírte všade, kde sa len dá, najmä tým neprebudeným, aby si to zapísali za uši: https://necenzurovanapravda.cz/2022/05/klamny-klid-pred-bouri-novy-svetovy-rad-se-formuje-co-vse-se-muze-odehrat/ ! Aby aspoň polovici či tretine z nich došlo, že to čo sa deje nie je prirodzený vývoj, ale je to brutálne naplánované sadistickými a chamtivými po peniazoch a moci špinami! Nech si zapamätajú, čo príde na jeseň a potom !!! Am y sa na „nich“ pripravme, vyzbrojme a urobme zásoby potravín a všetkého, je nevyhnutné ! Nemôžeme podľahnúť tým zmijam ! Slovensko to dalo pri covid terore slušne, od dvoch dávok viac má len 45% populácie, v žiadnom prípade im nesmieme ustúpiť ! Nech ma prepustia z práce, radšej bude trieť biedu, ale o pár rokov, možno mesiacov prežijem tých všetkých, čo im ustúpia !!! Nestrácajte teda vieru, silu a nádej !

 9. Lubomir Lubomir
  Súhlasím, prečo to mnohí nevedia, alebo nechápu?

 10. Jaroslav Vladimirovic

  Za doby Stalina ukrajinskeho hladomoru tak v USA jezdily parni lokomotivy topily psenici aby ,,,udelaly ceny na Chicago profity ,,,rotschil9dovsk bandam ,,,
  Znam dejiny ,,,investovani diplomacie valceni covilizaco umeni
  Rasy zmeny klimatu geologie
  Populacnich hladu sucha destu vln
  Argentina Brazilie … Stredozapad cast USA Kanadu nejhorsi sucho za poslednoch 120 roki
  RUSOVE jsou pozehnani prizni Bozi budou mit rekordni urody vcetne of cinskych zemedelcu kolem Ruskych hranic s nadprodukvo vcetne zeleniny
  EurpAsijske rasy
  ..

 11. mariankosmac

  Naozaj sa deje niečo divného, aj u nás. Vo Vajnoroch je veľký jablkový sad, keď som išiel okolo niekedy na jar, všetka úroda bola ponechaná na stromoch – minuloročná úroda, a teraz už je časť sadu vypílená. Tak neviem, asi tam postavia logistický sklad a jablká sa budú už len dovážať z Poľska a pod.

  • Jabloň na vysokom kmeni, ako tzv. rodinný strom – často jediný v robotníckych kolóniách, sa dožívala 100 rokov. Zbieralo sa to, čo spadlo. Dnešné intenzívne tvarovanie a hnanie do úrody a nizky kmeň – skracuje životnosť jablone na 30 rokov a menej, Vysokokmenná mohutná jabloň dávala 200-300 kg ovocia. Poznal som vysokokmennú hrušku 50-ročnú, ktorá dávala ročne 600 kg – než ju sprostá gazdiná dala vypíliť, lebo nevedeli čo s tým – hlupáci nevedeli z toho napáliť ani hruškovicu, lebo zber bol až v októbri a nepoznali chladnomilné kvasnice /končia pri 8 st./, a nevedeli, že hrušky treba uvariť a okyseliť kyselinou citrónovou kvôli plesniam a že treba dodať cukor, aby bol alkohol nad 11 % – inak to v chlade zoctovatie! Treba dať kvas do kotolne! Nádherná hruška – vysoký trojkmeň, lýrovitý tvar – čo rástlo kolmo hore živilo plody, čo bolo ohnuté – rodilo! Bez zásahu! Vyše pol tony hrušiek každý rok! Polkilové šťavnaté hrušky! Inak – zachránil som ju – štepy na poslednú chvílu.

   Tá situ vo Vajnoroch súvisí s odberateľskými vzťahmi – aj našich tlačia do nízkych cien, resp. „iba na mušt“ – čo je tretinová výkupná cena. Naši to riešia predajom jabĺk v obci a serú na supermarkety. A ide to.

   • Jablkové placky:

    Nahrubo – na „tekvicovom“ strúhadle nastrúhať jablká aj so šupou, pridať štipku soli, hrozienka, muškátový kvet, prípadne nastrúhať trochu muškátového orieška, ale kvet je voňavejší, trochu cukru, polohrubú múku a 2-3 vajcia – aby to držalo pohromade. Vyprážať na oleji s trochou masla kvôli vôni – na panvici ako 2 polmesiačiky. Navrch sa potom dáva maková plnka. Neskutočné žrádlo!

 12. Pokúsim sa zhrnúť pár „vrstiev“.
  1/ Covid 19 je zámienka na nasunutie pák krízového riadenia, ktoré by globalisti inak nemohli nasunúť! Vrátane násila a teroru – keď štát sa stáva naväčším nepriateľom svojho občana, a platí, že štát je organizované násile. Základným kameňom štátu sa stáva strach a doktrínou nenávisť a závisť, čo vedie k nacifikácii zdola – vyprovokovanej davoelitármi slúžiacimi korporáciám a lóžam, a ktoré nasúvajú fašizmus zvrchu. Nacizmus a fašizmus sú dočasne maskované zatiaľ ako tak plným nákupným vozíkom občana. Celé je to zároveň sociálny experiment s idiociou a poslušnosťou ľudí. Mediálne termíny ako hoax a fake news sú zaklínadlá určené pre tých, ktorí nechcú vidieť ani vidieť pravdu, pretože by museli vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a stavať sa na odpor. Dezorientovaní, demoralizovaní a rozvrátení, vylízaní dobrovoľní otroci. Ja sa nečudujem globálnym a lokálnym-lokajným psychopatom, že si na nich zgustnú!
  Manipulátori poskytli barličky „SVEDOMIA“ – „hoax a fake news“ – tým, ktorí chcú ísť s prúdom a profitovať za každých okolností – lekárom, starostom, zametnávateľom a – idiotom!
  2/ Cieľom je digitálna identita – digitálne personifikované peniaze! Absolútny ovládač! ZÁMIENKOU BUDE – globálny hladomor! Satanisti obetujú milióny ľudí – ako sakrálnu obeť Satanovi – ale hlavne – /ha – čo je to hlavné, že/ – aby mali znova zámienku na nasunutie krízového menežmentu – „riešenia“ hladomoru, ktorý sami spôsobili!!!
  3/ Kľúčovým slovom pri PSY OP Covid 19 bolo-je „BEZPEČNOSŤ“, kľúčovým slovom pri nasúvaný digitálnych peňazí a „riešení hladomoru“ bude „SPRAVODLIVOSŤ“! ???
  4/ No lebo ako inak zabezpečíte „spravodlivé“ rozdelenie potravín na Zemi – ako zamedzíte zneužívaniu – kšeftovaniu s potravinovými lístkami, ich faľšovaniu /ako útok pod falošnou vlajkou toto príde!/ – ako personifikovanou digitalizáciou „peňazí“?! 150 kW elektriny – viac žetónov si „osobne“ nekúpiš, 2 kubíky vody na mesiac, 2 kg cukru – aby si nemohol vyrábať chlast, 2 kg mäsa, a x položiek, 10 kubíkov dreva, ale keď ste 3 v spoločnej domácnosti – tak 3 kubíky na každého! Už teraz debilní starostovia presviedčajú ľudí, aby si očipovali kuka nádoby v mene „spravodlivého“ nakladania s odpadom – rozumej – body do tvojho sociálneho kreditu.

  Hladomor teda má splniť tak depopulačnú úlohu, sakrálno rituálnu úlohu a hlavne – má byť ďalšou zámienkou na Total Control a NWO, pretože štáty donútené k nesebestačnosti si nebudú „vedieť pomôcť“ – „toto musí vyriešiť len Totalitná Svetovláda“! „Žaba na prameni“, ktorú treba jednoducho rýchlo zabiť, než umrieme smädom a hladom!

Pridajte komentár

*