Covidové „vakcíny“ sú pre vaše zdravie škodlivejšie ako fajčenie cigariet


Print Friendly, PDF & Email

Covidové „vakcíny“ sú pre vaše zdravie škodlivejšie ako fajčenie cigariet

(S.D. Wells, Natural News) Každý vie, že cigarety sú hrozné pre vaše zdravie. Aby sme ale pochopili ich najhoršiu stránku, je potrebné pochopiť, ako injekcie génovej modifikácie proti koronavírusu znásobujú ich škodlivé účinky.

Ak vy alebo niekto, koho poznáte alebo máte radi, fajčí, uvedomte si, že nikotín sťahuje krvné cievy a obmedzuje prísun kyslíka a živín do celého tela.

Aj preto si niektorí fajčiari po rokoch svojho zlozvyku musia nechať amputovať končeky prstov na rukách a/alebo nohách. Z nedostatku krvného obehu im totiž sčernejú. Povedané inými slovami, z fajčenia postupne odumierajú končatiny.

To je dôvod, prečo všetci konzumenti nikotínu časom mávajú vysoké riziko amputácie na rukách, nohách a dokonca aj súčasne na rukách a nohách. To nás privádza k „vakcínam“ proti Covid-19.

Recept na katastrofu: Miliardy mikroskopických krvných zrazenín vytváraných covidovými vakcínami spôsobujú problémy s krvným obehom, najmä u fajčiarov

Každý človek, ktorý užíva nikotín a bol zaočkovaný proti covidu, môže prísť v najbližších mesiacoch a rokoch k vážnemu poškodeniu svojho zdravia.

Patológovia po celom svete nachádzajú záhadné gumové krvné zrazeniny v obehovom systéme obetí „vakcín“ proti Covid-19.

Podľa lekárov, vedcov a patológov, ktorí skúmajú poškodenia cievneho systému vedúce k úmrtiam na celom svete, sú nachádzané mikroskopické krvné zrazeniny vytvárané práve hrotovými proteínmi.

Tieto mikroskopické krvné zrazeniny neovplyvňujú len väčšie krvné cievy, ako sú tepny a žily, ale objavujú sa aj v tých najmenších cievach (kapilárach, vlásočniciach).

V medicíne sa označujú ako mikrovaskulárne trombózy, ktoré znižujú prietok krvi a môžu ovplyvniť životne dôležité orgány, rovnako ako… počkajte… nikotín!

Poškodenie z týchto mikroskopických krvných zrazenín vyvolaných vakcínou je rozsiahle a pri bežných skenoch v nemocnici sa nezistí. V pľúcach však môžu spôsobiť pľúcnu embóliu. V mozgu môžu spôsobiť mŕtvicu. V srdci môžu spôsobiť ťažké zápaly, myokarditídu a dokonca aj infarkty.

Nenechajte sa pomýliť, hrotové proteíny vytvorené z patokov od firiem Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson putujú po celom tele a nezostávajú len na mieste vpichu vo svalovom tkanive, ako sa vás regulačné úrady snažia presvedčiť.

Mikroskopické krvné zrazeniny vyvolané očkovaním a uviaznuté v krvných cievach môžu spôsobiť znecitlivenie končatín, ktoré si neskôr môže vyžadovať amputáciu

Ak nefajčíte, pretože poznáte zdravotné nebezpečenstvá cigariet, vrátane rakoviny a krvných zrazenín, mali by ste sa tiež vyhnúť takzvaným „očkovaniam“ proti Covid-19, ktoré sú pre vaše zdravie doslova NEBEZPEČNEJŠIE ako fajčenie.

Liečba osteoporózy

A nielen nebezpečnejšie, ale oveľa nebezpečnejšie než nakazenie sa samotným koronavírusom.

Covidové vakcíny sú navrhnuté tak, aby zničili ľudský cievny systém a spôsobili závažné zápaly, ktoré zhoršujú mnoho ďalších chronických ochorení a „už existujúcich“ zdravotných stavov ako sú rakovina, cukrovka, srdcové choroby, demencia a krvné zrazeniny.

Je známe, že nikotín dramaticky zvyšuje hladiny hormónov, ktoré môžu zvýšiť tvorbu krvných zrazenín, a to nielen u fajčiarov, ale aj u ľudí, ktorí sa venujú „vapovaniu“, čiže elektronickým cigaretám.

Títo konzumenti nikotínu si uvedomujú, že ich zlozvyk poškodzuje pľúca, no väčšina z nich netuší, že si zvyšujú aj riziko vzniku krvných zrazenín. Prvé príznaky ochorenia periférnych artérií (PAD) začínajú bolesťami nôh pri chôdzi.

To je tiež dôvod, prečo toľko obetí očkovania proti Covid-19 trpí na ochabnuté končatiny, syndróm nepokojných nôh, chronické svrbenie, ischias a hlbokú žilovú trombózu.

PAD spôsobuje znížený prísun kyslíka do nôh, chodidiel, prstov a končekov prstov, čo môže viesť ku gangréne a následne amputácii. To je aj dôvod, prečo sú patoky proti covidu pre vaše zdravie horšie ako fajčenie.

Problémy s prietokom krvi sú totiž veľmi rýchlo znásobované „mRNA technológiou“.

Ako chirurgovia odstraňujú krvné zrazeniny

Na nasledujúcom videu si môžete pozrieť zariadenie, ktoré chirurgovia používajú na odstránenie krvných zrazenín. Je to však veľmi nebezpečné, pretože ak sa častice uvoľnia, môžu spôsobiť infarkt alebo mŕtvicu.

Táto technológia (jej výroba a predaj) prudko vzrástla odkedy sa vakcíny proti Covid-19 začali injekčne podávať ľuďom. Prečo asi? To je mnohým z vás už dnes jasné. Mali by to konečne priznať aj štátne zdravotnícke úrady.

Uložte si v záložke vašich obľúbených webových stránok portál Vaccines.news, kde nájdete aktualizácie o experimentálnych „vakcínach“ spôsobujúcich krvné zrazeniny, myokarditídu či závažný chronický zápal.

Stop Candida

Autor: S.D. Wells, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. KOVIDBARÓN!

  ,,,,dúfam,že ste dobre pripravený na ďalší kovidlevel,ktorý tu podľa mnohých vraj neexistuje,,,,keď vám budú pred očami odchádzať vaši priatelia,kolegovia,rodinný príslušníci či susedia-tak to berte ako matrix,že sa to nestalo a že je to iba výmysel a všetko je ako má byť-tak ako pred tým,,,,všetkému je na vine krv vo vaších telách a program vo vaších zvieracích hlavách,nikto z vás tu nieje skutočným vyšľachteným človekom.

 2. Miroslav Čižmár
  • Myslíš ?

  • Pyromani sú realita! Poznám takých, čo ich fascinuje požiar. Sám som v dúbravskom lese zažil človeka, ktorý a pokúšal zapalovať koreňový systém stromov – zdrhol. Na HAZZ ma posadilo, keď mi podplukovník prevencie – „A čo my s tým?!“

   Ako decko som pomáhal cez prázdniny hasievať /priebehový čas/ požiare dozrievajúcich lánov obilia aj strnísk od prechádzajúcich uhlových rušňov. Ľuďia zahadzujú v prírode čokoľvek – aj jednorázový akože prázdny zapaľovač dokáže na slnku vzplanúť – aj na palubnej doske auta. Kombinácia olej suchá tráva detto – od minerálnych olejov – zaparkované auto na sex niekde v lánoch a pod. Posledný zaujímavý požiar bol – samozrejme poistený – Lexov mlyn.

   Počas žatvy sú samozrejmosťou prítomné požiarne autá. A ešte som zabudol na decká s cigaretami a chlastom.

   • A ešte som zabudol na – „podplatených“-vydieraných – feťákov, ktorým keď mafia, alebo niekto, kto ich má v hrsti – prikáže podpáliť činžiak /pivnice/ – tak to urobia! Napr. preto, aby v tom činžiaku potom mohli inštalovať vrátnicu a SBS. Už sa stalo! V Trnave operuje seredská mafia – či?

   • To zaparkované auto na sex je naozaj riskantné pre tych dvoch ked si predstavím, že v najlepšom sa jej chytia vlasy horiet a jemu sa začne kadit zo zadku veru smiechu by sa nezdržali …

    • https://www.trnavskyhlas.sk › tlac.php?14697-poziar-aut-na-kupalisku-v-sladkovicove-experti-presnu-pricinu-nezistili
     Požiar áut na kúpalisku v Sládkovičove: Experti presnú príčinu nezistili
     Plochu, na ktorej horeli desiatky vozidiel, hasiči dekontaminovali látkou, ktorá na seba viaže ropné produkty a premieňa ich na ekologický materiál. Požiar 20. júla popoludní zachvátil 56 vozidiel, ich majitelia škodu vyčíslili na 500-tisíc eur. Dvadsaťštyri hasičov z Galanty, Šale, Senca a Trnavy ho zlikvidovalo do troch …

   • Samozrejme Lexa je opatrý na také detaily, aby niečo neprepásol

  • Tuna v USA ,uz bolo znicene vyse 100 potravinarskych a podobnych velkych podnikov,tiez zabitie 10 tisic krav,,atd. hlad,bieda a skripanie zubov,bude po celom svete,ako je to naplanoc=vane,este som zabudol na LUDOZRUTSTVO

 3. Prechádzaj sa s ním hodne často, aby si sa toho dozvedel čo najviac …

 4. „Zajímavý případ vymírání dobytka se objevil ve Francii. Coby člověk problematiky 4G nebo 5G sítí a jejich fungování či vlivu na živý organismus neznalý si netroufám soudit, zda skutečně došlo k vymírání kvůli stožáru 4G, ale všechny indicie tomu napovídají. Nakonec, jak to je doopravdy se snad již brzy ukáže, neboť pokud by skutečně krávy trpěly zářením vysílače, po jeho vypnutí by se měly začít zotavovat.

  Pokud by se však ukázalo, že krávy skutečně trpěly – a to dokonce až k smrti – v důsledku onoho záření, bylo by namístě se ptát, jaký je vliv i na ostatní živé organismy, tedy zvířata, rostliny i lidi…

  Za méně než rok zemřelo 40 krav a produkce mléka prudce klesla po zřízení stožáru 4G poblíž farmy ve Francii. Nyní správní soud v Clermont-Ferrand rozhodl, že stožár by měl být na dva měsíce uzavřen, aby se zjistilo, zda se zdraví stáda krav zlepší.

  Farmář Frédéric Salgues, který je vlastníkem mléčné farmy, poznamenal, že zdraví jeho dobytka se zhoršilo již několik dní poté, co telekomunikační operátor Orange loni v červenci postavil stožár 4G asi 200 metrů od jeho farmy. Produkce mléka pak postupně klesala z 25 litrů na krávu a den na pouhých 14 litrů na krávu a den. Za necelý rok zemřelo Salguesovi 40 z celkového počtu 200 dojnic.

  Oči ostatním zvířatům nyní neustále tečou a některé krávy osleply. Všechny krávy, podle Salguese, zaznamenaly změnu v chování. Nyní se shromažďují ve shluku a co nejdále od stožáru (viz toto video), a to navzdory skutečnosti, že se mohou volně pohybovat.

  Podle Salguese neexistují žádné jiné faktory, než mobilní záření, které by mohly vysvětlit prudký a rychlý pokles produkce mléka. Ani analýzy vody nebo krmiva nevysvětlují zhoršující se zdravotní stav dojnic.

  „Už nepijí. Jsou jako zombie a pohybují se jako roboti. Ocasy se již nepohybují. Je to hrozné. Normálně tele, které je staré 6 měsíců, váží 200 kg, ale to, které jsme vážili naposledy, vážilo pouze 104 kg. Jen za poslední týden zemřely dvě krávy, řekl Salgues FranceInfo.

  Správní soud v Clermont-Ferrand letos v květnu rozhodl, že mobilní vysílač by měl být vypnut na dva měsíce na doporučení profesora veterinářství, kterého soud v případu vyslechl. Frédéric Salgues řekl tiskové agentuře AFP, že doufá, že se jeho krávy zotaví co nejrychleji. On a jeho rodina velmi trpěli zhoršujícím se zdravím krav i finančně.

  Starosta obce Philippe Molhérat byl zodpovědný za rozhodnutí povolit výstavbu mobilního vysílače. Molhérat nyní svědčil u soudu ve prospěch majitele zvířat. On sám vyjadřuje znepokojení nad účinky stožáru 4G na zdraví zvířat a také říká, že má obavy o zdraví 1500 vesničanů.

  Telekomunikační operátoři dotčení tímto rozhodnutím, Orange, Free a Bougyes Telecom, u soudu tvrdili, že neexistují žádné vědecké důkazy o spojitosti mezi zářením mobilního stožáru a zdravím zvířat.

  V listopadu 2020 Švédská nadace pro radiační ochranu oznámila, že více než 50 majitelů zvířat ve Francii trpí dramaticky zhoršujícím se zdravím zvířat v důsledku mobilních věží, elektrického vedení, větrných turbín a fotovoltaických zařízení.

  Stéphane Le Béchec z regionu Côtes-d’Armor ztratil během čtyř a půl roku 250 krav nebo telat. Na jeho farmě byla od té doby měřena výrazně zvýšená radiace v zemi a ve vodě. V blízkosti farmy jsou dvě mobilní věže, elektrické vedení, větrné turbíny a solární články. Na tomto videu jsou vidět dvě mobilní věže a elektrické vedení podezřelé z toho, že přispívají k uvedeným problémům:“
  https://necenzurovanapravda.cz/2022/06/francie-soud-uzavrel-4g-stozar-po-hromadnem-umirani-dojnic/

 5. K článku…
  VIDEO: Steve Kirsch o smrtiacej účinnosti očkovania proti Covid-19: „Takže ste zabili 150 000 ľudí, aby ste zachránili 10 000 životov“
  https://www.informacnavojna.tk/article/video-steve-kirsch-o-smrtiacej-ucinnosti-ockovania-proti-covid-19-takze-ste-zabili-150-000-ludi-aby-ste-zachranili-10-000-zivotov

  • Marosko ,ziadnych 10 tisic nezachranili,lebo vieme ze kovid neekzistuje,ale ho drzia na zive,v mozgoch otrokov,lebo takto mozu nadalej robit genocidu

 6. Mimo tému – pokiaľ je naivita až hlúposť a najmä silná dôverčivosť ľudí v tak sofistikovanej „dokonale organizovanej“ spoločnosti mimo tému. Naši zmrdi to robia až tak primitívne, že ako je vôbec možné, že im to podvádzanie funguje – a ono to funguje – lebo ich obete sú dôverčiví ľudia!

  Niekto sa pobaví – niekto sa poučí. Ale väčšina tento film bude považovať za nereálnu, len filmovú komédiu – čo teda nie je!
  CHYŤ MĚ KDYŽ TO DOKÁŽEŠ krimi thriller USA 2002.avi
  https://ulozto.net/file/8poWepCOPoJw/chyt-me-kdyz-to-dokazes-krimi-thriller-usa-2002-avi#!ZGquLwR2AGyvMQqxMGDmLzIzMGLmBKqXo1ODZzD0MRWmDzSzZt==

 7. Okrem teba?🤩

 8. To bolo čo idovemu b. Sorry

 9. Portál – Hlavné správy – s komentami – znovu prístupný, i keď zrejme – zas len – dočasne.. Uvidíme, ako dlho im dovolí naša fašistická „demokracia“ pôsobiť na alternatívnom poli..

  https://www.hlavnespravy.sk/hlavne-spravy-boli-4-mesiace-vypnute-z-rozhodnutia-aktualnej-moci-nepredpokladame-ze-budeme-fungovat-dlho/2879217

 10. Známy doktor Zev Zelenko opustil tento svet!
  Doktor Zelenko bol nepochybne, ako ortodoxný židovský lekár vynikajúcej reputácie tŕňom v oku mnohým ľuďom, vzhľadom na svoje skeptické postoje k niektorým farmaceutickým riešeniam vírusu a vzhľadom na používanie protokolu, ktorý využíval lacnejšie a dostupné liečivá. Pre mnohých jeho podporovateľov je tu ale smutná správa.

  Dr. Zev. Zelenko, ktorý preukazoval veľkú statočnosť počas koronakrízy, opustil tento svet. Zelenko bol odporcom očkovania, ktoré neodporúčal, hlavne deťom.
  Médiá informovali, že trpel zriedkavou formou rakoviny. Oficiálna príčiny smrti ale nebola ešte zverejnená. Mal iba 48 rokov.
  Doktor Zelenko zanechal po sebe v tomto svete potomstvo aj dedičstvo morálnej a intelektuálnej integrity, ktorá sa málokedy vidí a vzdoroval útokom aj výsmechu s oddanou vierou v hodnotu pravdy.
  P.S. Žijeme v dobe, keď satanisti – v presadzovaní ich „jedinej pravdy“ – idú tvrdo a nekompromisne – bez mihnutia oka – cez mŕtvoly.
  Že by určitá analógia s René Ballákom?! I keď René Ballák zomrel z večera do rána, Zelenko vraj trpel neobyčajným typom rakoviny (zaiste vyrobenej v USA – biolaboratorii). Česť jeho pamiatke!!

  • Kedže bol osobným lekárom Trumpa – tiež niečo vedel. Neobyčajný typ rakoviny – z ožiarenia?

   • Maros a co ine?? tiez znama Doktorka MADEJ,mala s muzom tazku havariu LIetadla,zazrakom to prezili,asi len docasne

 11. …výnimoční ľudia sú tŕňom v oku tým ,,nevýnimočným“ a to im vadilo…je to veľmi smutné, a ešte sa tá pravá príčina utají, resp.je to ,,verej.pravda“…4G či 5G, očkov., cenzúra- všetko so všetk.súvisí…

 12. Ja tu sedím za PC a kladiem si otázku dokedy ešte tu budeme a dýchat tento zamorený vzduch budeme a mysliet si že ideme a verit , že prídeme tam odkiaľ odkiaľ sme prišli …

 13. …prinám sa, film ,,Chyť ma, ak to dokážeš“ som pozerala už dosť neskoro, no bola to mimor.dobrá tvorba…je to podľa skut.udalosti, aj keď je miestami s psychol.,,zápletkami“. Práve aj v ňom je výborne zachytené, ako vplýva rodina a hlavne jej fungovanie na deti, resp.ml.ľudí. Z Frenka sa po rozv.rodičov stal doslova ,,rebel“ po svojom, ignorujúci urč.pravidlá v spoloč. Dialo sa to práve týmto zraneniam z detstva. Aj napriek tejto ,,ťaž.rodinn.situácii“ si tak žil vlastne až rozprávkovo, no v podstate bol stále sám, nemal blízkych. Bolo výborné, že natrafil na človeka ako bol agent Carlo – ten mu veľmi veril a tým ho povzbudil, aby zanechal tento spôsob života, a žil tým správnejším, aj pre neho samého lepším životom. Čo ma na filme prekvapilo, že sa mu nedostalo podpory od ,,milujúcej“ Brendy a tiež jeho otca, kt.mu mal ako 1.,,odobriť“ zákaz týchto prác, miesto toho ho povzbudil, aby pokračoval :-(((… Ono každý sa v živote môžeme ,,potknúť a spadnúť“, no dôležité je opäť VSTAŤ a POUČIŤ sa zo svoj.CHÝB, resp.zbaviť sa niečoho, čo nie je v súlade- harmónii s mojím životom, niečím, čo mi ho sťažuje… A tiež je výborné, ak máme pri sebe ,,podporu“ a je skvelé, ak ju nesklameme, ba práve naopak, dokážeme jej, ako nám na svoj.i iných, či jej živote záleží, resp.že máme seba zdravo radi a samozrejme aj iných, či ju. Výborný film, ďakujem moc za tip. D.noc.

 14. p.s….veľa ,,vecí“ to vysvetľuje…

Pridajte komentár

*