Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Odborníci varujú, že covidové vakcíny by mohli spôsobovať chorobu šialených kráv


Print Friendly, PDF & Email

Odborníci varujú, že covidové vakcíny by mohli spôsobovať chorobu šialených kráv

(Ethan Huff, Naturalnews.com) – Fyzik a kardiológ nucleárnej medicíny Dr. Richard Fleming vydal pochmúrne varovanie o nebezpečenstvách vakcín proti novému koronavírusu (Covid-19), ktoré podľa neho môžu vyvolať chorobu šialených kráv.

Steveovi Bannonovi zo stránky War Room Fleming povedal, že ešte v deväťdesiatych rokoch osobne zistil, že prióny, ktoré sú dnes súčasťou hrotových proteínov produkovaných telom po zaočkovaní covidovými vakcínami, spôsobujú silný zápal.

To je resne ten dôvod, prečo očkovanie v niektorých prípadoch spôsobuje okrem iných váźnych vecí aj smrtiace krvné zrazeniny.

Nedávno bola v USA pozastavená vakcína spoločnosti Johnson & Johnson (J&J) po tom, čo sa u početných príjemcov objavili krvné zrazeniny. Z rovnakého dôvodu bolo pozastavené aj očkovanie vakcínou AstraZeneca, používanou v Európe.

Mozgy pokusných zvierát sa menili na špongiu

Podľa Fleminga sú riziká, spájajúce sa s covidovou vakcínou vysoké.

Pri pokusoch na zvieratách sa podľa jeho slov vytvorila u niektorých testovaných subjektov spongiformná encefalopatia a choroba šialených kráv.

„Vieme tiež, že o dva týždne nato to dostanú… čo spôsobuje Alzheimerovu chorobu a nervové ochorenia,“ vysvetlil Fleming Bannonovi.

Okrem toho, že potenciálne vyvoláva vážne zápaly, krvné zrazeniny, chorobu šialených kráv, neurologické problémy a Alzheimerovu chorobu, neposkytuje očkovanie proti takzvanému novému koronavírusu žiadne benefity, tvrdí Fleming.

Dokumentácia autorizácie pre núdzové pužitie (EUA) poskytnutá výrobcami vakcín Úradu pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) dokazuje, že „nie je žiadny rozdiel“ vo výsledkoch infekcie medzi zaočkovanými a nezaočkovanými.

„Nie som proti očkovaniu,“ rozhodne poznamenal Fleming. „Som len proti zlej medicíne.“

Fleming hovorí, že Bidenov režim musí požiadať o okamžité prehodnotenie očkovaní proti Covid-19

Podľa Fleminga neposkytuje ani jedna z vakcín proti vírusu SARS-CoV-2 vôbec žiadne benefity. Dokazujú to dáta, vláda však pravdu napriek tomu ignoruje.

Fleming hovorí, že Bidenov režim (a samozrejme aj Európska únia) potrebuje okamžite prehodnotiť údajné benefity zmienených vakcín, aby sa zistilo, či vôbec majú „demonštrovanú účinnosť“, lebo podľa Flemimga ju „nemajú“.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

„Po druhé,“ spýtal sa ďalej Fleming, „aké sú potenciálne dôsledky realizovaného zaočkovania u podstatného množstva populácie?“

Vyšetrovať treba všetkých, ktorí boli zapojení do kontrolného procesu týchto vakcín.

To znamená prinajmenšom Anthonyho Fauciho, u ktorého vyšlo najavo, že výskum získavania nových funkcií vírusov Národného ústavu zdravia (NIH) zadal Wu-chanskému virologickému inštitútu (WIV) – s použitím dolárov z amerických daní.

Vírus SARS-CoV-2 sa stal plánovanou pandémiou kvôli Faucimu, ktorý platil výskumníkov v komunistickej Číne za zahrávanie sa netopierími koronavírusmi – čo je operácia, ktorú by v USA kvôli jej nezákonnosti nebolo možné vykonať.

Nikdy by neboli žiadne lockdowny, tvárové rúška, skrachované podniky, samovraždy ani iná spoločenská skaza, nebyť Fauciho zločinov proti ľudskosti, ktoré si teraz, pri objasňovaní pandémie, začína uvedomovať čoraz viac ľudí.

Vakcínová mRNA sa môže zapísať aj do ľudskej DNA!

„Dôkazy ukazujú, že tento vírus je vytvorený získaním novej funkcie, obsahujúcim mechanizmy vytvárajúce zápalovo-trombotickú reakciu (ITR) s reverzným prepisom (RT) mRNA do bunkovej DNA, s priónovými štruktúrami prítomnými v hrotovom proteíne vírusu,“ vysvetľuje Fleming na svojej webovej stránke.

Mimochodom, táto jeho stránka je hotovým pokladom cenných informácií o téme a Covid-19, z ktorých sa môžete dozvedieť viac o tom, odkiaľ zrejme nový vírus pochádza, o tom, ako bol vytvorený a ako „vakcíny“ proti nemu nefungujú tak, ako sa tvrdí.

Podľa Fleminga existuje u koronavírusu SARS-CoV-2 papierová stopa, vedúca „od čínskych jaskýň s netopiermi až do Severnej Karolíny v USA“, pričom bolo zapracované na „zvýšení jeho infekčnosti a virulentnosti“.

Hovorí tiež, že dokumenty sledujú stopu vírusu nazad do Wu-chanu, pričom Fauci poskytil Wuhanskému laboratóriu dotáciu 3,5 milióna dolárov.

Viac sa môžete dozvedieť na FlemingMethod.com.

Zdroje: Pandemic.WarRoom.org, NaturalNews.com, FlemingMethod.com

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Pôvodný článok: Naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  …ďalší výskum, kt.hovorí o tom, aké sú tieto vakcíny ,,účinné“….keby sme sa my ľudia viac pristavovali, neboli by sme ,,hnaní čoraz viac do kúta“….no najhoršie je, že mnohí z nás obyčaj.ľudí tomu úplne uverilo a to, koľ.ľuďom sa po očkov.pohoršil zdrav.stav, ba čo je horšie, mnohí aj zomreli, to už akosi prehliadajú….je to veľmi, veľmi smutné….no napriek tomu verím, že sa nás čoraz viac začne ,,uvedomovať“ a povieme rázne NIE očkov. …..a samozrejme treba, aby sme si za svoj.rozhodnutím aj pevne stáli….

  • Je zaujimave ze vseobecne jednoduchi ludia,viac objektivne rozmyslaju,ako ti preskoleni ,aspon vacsina. Vsetci zavaxovani su KANDIDÁTI na Prion chorobu,kde zomries behom asi 6 mesiacov a nie je to sranda

 2. Strojový preklad článku z roku 2004

  Frequency Foundation

  Prionové frekvencie
  18. marca 2004 365 0

  Dostal som niekoľko e -mailových správ so žiadosťou o frekvencie priónov. Súčasná epidemická chrípka produkuje proteíny, ktoré sa zdajú byť citlivé na frekvencie, takže by malo byť možné vyradiť prión. Odpovedal som, že bez testovacieho prípadu, alebo ešte lepšie, súboru testovacích prípadov, je ťažké identifikovať frekvencie, posúdiť, či existujú rôzne kmene, ktoré vyžadujú rôzne frekvencie, alebo či sa štruktúra DNA líši u jednotlivcov.

  V každom prípade sú mikroskopické fotografie dobrým zdrojom kandidátskych frekvencií. Frekvencia priónu na obrázku nižšie je 5654,24 Hz. Zdá sa, že množstvo bielkovín dobre reaguje na frekvencie v rozmedzí 5 000-7 000 Hz. Je to oblasť, ktorá zjavne potrebuje oveľa viac štúdia.

  Mikroskopický obraz vzorky tkaniva z ľudského mozgu, ktorý ukazuje zhluk infekčných priónov (tmavo ružová oblasť).

  Obrázok: Dr. Neil Cashman, University of Toronto

  Možné diagnostiku, liečbu, vakcína pre šialených kráv, priónového ochorenia zistené,

  tvorby protilátok proti tyrozín-tyrozín-arginín je aminokyselinová sekvencia kľúč

  Janet Wong, University of Toronto, 4 Jan 2004

  2. júna 2003-Výskum vedený vedcami z U T a Caprion Pharmaceuticals odhalil základ diagnostiky, imunoterapie a vakcíny a poskytol spôsob, ako detekovať a liečiť poškodenie mozgov plytvajúce infekčnými priónmi, ako sú tie, ktoré sa nachádzajú v šialenej krave. choroba a jej ľudská verzia, Creutzfeldt-Jakobova choroba.

  Dr. Neil Cashman, hlavný riešiteľ v Centre pre výskum neurodegeneratívnych chorôb U of T a profesor na Katedre medicíny (neurológia) a zakladateľ Caprionu, hovorí, že vakcínový prístup – ktorý by bol pravdepodobne najužitočnejší u zvierat a hospodárskych zvierat – môže zabrániť infekcii zvierat. U ľudí s chorobami, ako je klasický alebo variantný Creutzfeldt-Jakob, by imunoterapeutikum poskytlo pacientom protilátky, ktoré viažu infekčné prióny, čo im imunitný systém umožní rozpoznať a napadnúť ich. U ľudí i zvierat by diagnostický skríningový potenciál tohto objavu mohol výrazne zlepšiť bezpečnosť ľudskej krvi a potravinových systémov.

  Cashman, ktorý je tiež predsedom Jeno Dienera v odbore neurodegeneratívnych chorôb na U of T, hovorí, že jeho tím vyskúšal nový prístup pri štúdiu infekčných priónov, čo sú častice, o ktorých sa predpokladá, že sú zložené z normálnych priónových proteínov, ktoré boli kompromitované a poskladané do nepoctivých tvarov. „Zvyčajným spôsobom vytvárania protilátok v imunitnom systéme je rozdrvenie infekčného agens a jeho vstreknutie do myši, aby sa zistilo, či vyvoláva tvorbu protilátok,“ hovorí. „Vedci vyskúšali túto metódu s priónmi za posledných 15 rokov, všetko bez úspechu.“ Moja skupina sa rozhodla preskúmať to na submolekulárnej úrovni, aby určila, či protilátky rozpoznávajú a reagujú na aminokyseliny vystavené na povrchu priónu. Bol to nový nápad, a keď sme zistili, že naša hypotéza skutočne funguje, boli sme prekvapení a potešení. “ Zistenia vedcov sú uvedené online vo verzii Nature Medicine z 1. júna.

  Všetky cicavce majú priónové proteíny, ktorých najvyššie hladiny sú prítomné v mozgu, vysvetľuje Cashman, vedúci vedecký pracovník Sunnybrookského a ženského výskumného ústavu a neurológ na Lekárskom oddelení Sunnybrook a Centrum zdravia žien Women’s College. Cicavce môžu ochorieť na priónové choroby požitím abnormálnych alebo infekčných priónov. Z tráviaceho systému sa tieto prióny dostávajú do mozgu. Keď sa abnormálny prión dostane do kontaktu s normálnym priónovým proteínom, spôsobí nesprávne zloženie proteínu, čím sa vytvorí kópia infekčného priónu. Cashman hovorí, že tento proces je viac podobný kooptovaniu ako replikácii. Pretože však abnormálny prión má podobné vlastnosti ako pôvodný hostiteľský proteín, imunitný systém ho nepozná ako cudzieho útočníka a nezaútočí naň.
  https://www.frequencyfoundation.com/2004/03/18/prion-frequencies/

  • Kontextový článok:

   „TVRDÁ“ A „MĚKKÁ“ ÚPRAVA GENOMU

   V 13.dílu videí věnovaných pozadí koronaviru se Kurgiňan věnuje problematice editace (úpravy) genů.
   Kurgiňan mimo jiné uvádí:
   Přesvědčili jsme se, že ti, kdo přeměňují covidové zlo na nějaký druh transformační nebo transformující události, nesměřují jen k transformaci samotného světového řádu, která umožní Spojeným státům udržet a posílit jejich dominanci v 21. století. Zaměřují se také na transformaci člověka, která v podstatě není ničím jiným než genetickou modifikací, zcela srovnatelnou se vším souvisejícím s produkcí GMO, a usilující o vytvoření GML – geneticky modifikovaného lidstva.

   A protože zatímco docela zjevná objednávka na něco takového jako CRISPR-Cas9 naráží na odpor u uznávaných sociálních skupin a státních orgánů, které chápou, že je dobré, když používáš CRISPR, ale špatné, když je použit proti vám, pak síly zaměřené na vytvoření geneticky modifikovaného lidstva, využívající Gatese jako katalyzátoru jejich záměrů, spoléhají na CRISPR-Cas9 (10, 11, 12, 13 atd.) jako na zjevný prostředek k vytvoření tohoto geneticky modifikovaného lidstva a k něčemu, co je mírně zahalená verze toho samého. Tato zahalenost navíc umožňuje překonat překážky, které stojí v cestě nejotevřenějším záměrům GML, jako je CRISPR.
   Jinými slovy, Gates a jeho stoupenci chtějí vyvinout jak tvrdou úpravu genomu založenou na CRISPR-Cas9 a jejích pozdějších modifikacích, tak měkký přístup: změnu vlastností buněk pomocí messengerové RNA, která při zavedení do buňky a translaci do proteinu, mění nastavení systému – místo syntézy některých mRNA (a proteinů v nich) začíná produkce jiných proteinů, což mění vlastnosti buňky bez zásahu do samotných genů, ale zcela mění obrázek jejich exprese. Buňka takto získává nové vlastnosti.
   Systém přeprogramování messenger RNA, kterým se zabývá Gatesova Moderna, není jako Gatesovské práce na CRISPR-Cas9, protože lze říci, že přeprogramování messenger RNA není tvrdou genovou modifikací člověka. A proto to nebude intenzivně odmítáno, jako je odmítána tvrdá genová modifikace založená na CRISPR-Cas9.
   —-
   Zdánlivě covidu vzdálený článek v časopise Molecular Therapy hovoří o nucené genové expresi ve vztahu k problému hromadné produkce lidských kmenových buněk, tzv. Indukovaných pluripotentních kmenových buněk (iPSC).
   Autoři článku tvrdí, že vynucená genová exprese, která se také používá pro hromadnou produkci kmenových buněk, je věc celkově nebezpečná. A že například exprese embryonálních genů je plně schopná generovat ONKOLOGICKOU změnu normálního genomu.
   Více zde:
   http://www.nwoo.org/2021/08/01/tvrda-a-mekka-uprava-genomu/

 3. Medzinárodný škandál: Unikla zmluva medzi Pfizerom. Vakcína je tunelovanie štátnych rozpočtov
  Skorumpované vlády sa v tajnej zmluve so spoločnosťou Pfizer zaviazali blokovať účinné lieky ako Ivermektín. Všetky body zmluvy sú v prospech Pfizeru a na úkor podpisujúcich štátov. Dokument odhalil obrovské sprisahanie s tunelom na štátne rozpočty, píše Cz24.

  -zaujímavé čítanie a nielen čítanie, takto sa potom ovládajú občania štátov cez vakcinačný nátlak. Najsámprv boli vpichy 1-2 x, už to smeruje 3-4 a viacej krát.
  A kto je čím bohatší, tým krutejší, aby ovládal masy a riadil celý svet.,
  A svet sa ľahšie bude ovládať za pomoci tých,ktorých si títo gifanti podplatia.

  Nadvláda bohatých nad väčšinou sa začala,

  • Jasne,akurat v Australii nasadili Armadu na potlacenie nepokojov a aj oficialne takzvany. covid je na nizkej urovni,tak uz zaviedli:: ZERO COVID,to znamena aj ked bude jeden pripad,vsetko musi byt zatvorene a ludi tam biju ako hadov,aj zeny hlava-nehlava

  • len pokračuje

  • áno pane, lenže kto vysoko skáče, nízko padá…a tak to bude aj v tomto historicky histerickom prípade koronavírusu, ktorý na tejto planéte prebýva dlhšie ako Homo Idiotos

 4. Proc stale tito vedci hovori o tom, zda je tato vakcina vubec necim prospesna? To si sakra stale nepripousti jeden, ale jen jeden fakt, ze toto je konecne reseni pro depopulaci Zeme a zadne benefity z techto vakcin nikdy nebudou. Tak se uz stale prestante divit, protoze to nejhorsi prijde, az se celoplosne zacne pouzivat 5G a 6G frekvence . Tito vedci jsou snad vrozena naivita. Vite jen jednu vec, ale o pozadi, proc tyto vakciny jsou biologickymi zbranemi, to jste uz prehledli. Nehledejte vubec nic dobreho v techto vakcinach. Vse bylo pripravovano, cely plan depopulace, jiz od 50. let. Vzdyd tehdy byly pouzity na lidech prvni vakciny, ale ne za ucelem, aby jim pomohly, ale zabily. Vlada USA si jiz v 70. letech nchala vyrobit dva rakovinne viry a dava je do cehokoli. Chce, aby lide zemreli a pri procesu se vydelavaji penize na tech nemocnych. Jestli jsme se necemu v Americe ucili, tak abychom nikdy neverili zadne vlade, protoze to, co rika vlada je vzdy vetsinou lez a dezinformace. Na dezinformace vlada vynaklada mnohem vice financi, nez na informace. … A at se propadnu do Zapadniho Nemecka, jestli kecam.

 5. Ze by se virus cv-19 nemohl v USA vyrabet kvuli legalnim problemum? Hahaha, kde zijete? U New Yorku je ostrov, kde je prisne tajny objekt a zde se vyrabeji ty nejstrasnejsi viry a bakterie. Vyrobili tam i ebolu a pak ji testovali v Africe aby videli ucinek. Pak prisli s pohadkou, ze to roznesly opice, ktere tam ovsem ziji s domorodci odjakziva a do te doby nic neroznesly. Proste zas jen dalsi lzi. AIDS byl vyroben take zde v teto laboratori a roznesen nejprve do Afriky. Vsechny pokusy na lidech se delaji v Africe proti jejich vuli a pak se vzdy vymysli pohadka, ze to prinesly opice, nebo netopyr a blbi lide vsem temto lzim veri. Tak si verte blbostem, je to lehci, vlada je vas spasitel. Ale davejte si pozor, nikdo vas pak nespasi.

 6. ani jezis,presne tak a davaju tieto svinstva do tych vaxov

 7. Svetová zdravotnícka organizácia: Plošné testovania na Slovensku boli neefektívne vyhodené peniaze. Testovanie neočkovaných bez príznakov neodporúča

  Hoci podporovatelia expremiéra Igora Matoviča (OĽaNO) doteraz presviedčajú, že plošné testovanie bolo úspechom, každému aj jeho koaličným partnerom je už nejaký čas jasné, že to bola atómová bomba nie na zničenie koronavírusu, ale pre jeho rozšírenie. Že je to zjavné aj v zahraničí, nasvedčuje aj nedávno publikované stanovisko Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO)…………..

  Nepochopiteľné čo je dovolené týmto ľuďom páchať na národe.
  My máme svojich “odborníkov” – študovaných a osvietených Mikasa, Krčméryho, Jarčušku, Čekana, Celeca, Pavelku, Sabaku, Baťovú… A náš národ bude počúvať len ich, lebo Igor tak pravil. Už dávnejšie sme v mnohých veciach nastúpili trend byť pápežskejší než pápež. Možno sa pápež tomu príde len podučiť od našich “veľmajstrov”.
  Čím dlhšie bude trvať obdobie tejto vlády , tým horšie Slovensko skončí.
  Preto ako národ by sme sa mali postaviť neprávostiam a ukázať „skutočnú
  pravdu“ kam sa uberáme a kam padneme!!!!!

 8. Pred 100 rokmi už Rudolf Steiner upozorňoval v Duchovnej vede „nemôžete požierať bielkovinu vlastného druhu“, teda hovädzí dobytok nemôže byť kŕmený múčkou z hovädzích kostí …a o ňom vieme, že bol poradca Hitlera…ktosi potiahol latku vyššie…niečo poriadne smrdí priamo v experimentálnych laboratóriách dotovaných eugenicky ladenými donormi… je to cesta do pekla a nie riešením preľudnenia

  • Hej dávajú to skoro všade tie bunky z potratených detí aj do kozmetiky. Čo môže človek dostať , keď si nagebe na tvár krém vyrobený z človeka? Rakovinu.
   na Slovensku je tej rakoviny toľko, ako keby to rozsievali po ľuďoch.

  • Existujú „dve“ eugeniky:
   1/ Eugenika, ktorá vznikla na obhajobu vyvolenosti sebaVyvolených – je to ideológia, ktorá si vytvorila podporné vedecké zázemie vývojovým darwinizmom, sociálnym darwinizmom, marxizmom a jeho triednym bojom, cez šovinizmus, fašizmus až k sionizmu. Tzv. Britská eugenika umožňovala bielemu židovi – Chazarovi pod britskou zástavou vykorisťovať Ameriku, Afriku, Austráliu a likvidovať pôvodné obyvateľstvo.

   2/ Eugenika, ktorá sa „snaží“ = ktorou zastierajú, že študujú genotyp a jeho životný prejav – fenotyp. Ešte raz – celé DNA /=genotyp/ sa neprejavuje vždy a stále – prejavuje sa len časť DNA vo vzťahu s prostredím – ako reakcia-prejav DNA na prostredie – jedy, žiarenie, zlá strava, existenčné podmienky, a tomuto hovoríme FENOTYP!

   Čiže otázka – prečo pozorovanie fenotypu nazývajú eugenika, keď sa to má volať fenotypoLÓGIA? Odpoveď – je v podstate celého, čo ICH zaujíma na ľudstve – na jeho REAKTÍVNEJ PSYCHOLÓGII! a faktom je, že nikoho nezaujíma, či vám po facke očervenie líce, ale či tú facku viete aj vrátiť, a teda, že – eugenicky – skúmajú fenotypický prejav vašej DNA zodpovednej za vašu psychicku reaktivitu, a teda – skúmajú eugeniku vašej SUBMISIVITY = „zdomácnenia“ = krotkosti = straty agresie /Ahoj Maroš!/ = stratu inštinktov = degeneráciu!

   Ešte raz – eugeniku vymysleli Vyvolení! Tak ich zaujíma prejav vašej DNA vo vzťahu k NIM a k spoločenskému prostrediu, ktoré vytvárajú! Eugenika je politika!

  • hľadač pravdy

   Žiadne p r e ľ u d n e n i e NIE JE !

   Vyvolávanie strachu a paniky z hroziaceho preľudnenia sveta je iba hlúpa propaganda šíriaca sa zo známeho zdroja:

   „Předpokládat u Rockefellerů a (nepochybně také spoluúčastných) Rothschildů,
   že mají zoufalý strach z hrozícího přelidnění světa, by znamenalo mít tyto nesporně mimořádně inteligentní lidi za hloupější, nežli jsou autoři takové domněnky.
   Rösler však na téměř osmdesáti stranách své knihy (str. 101-179) uvádí vědecké
   modelové studie, zcela jasně dokazují, že z hlediska světové vyživovací situace,
   úbytku zásob surovin i stavu životního prostředí nemusí dojít k žádné pohromě dokonce ani při počtu 40 miliard lidí, zatímco dnes obývá naši planetu necelých 6 miliard.
   Kromě toho Rösler s odvoláním na kompetentní experty dává na uváženou,
   že přírůstek populace v posledních třech stoletích byl vyvolán pouze plynulou,
   v našem století dokonce rapidně stoupající průměrnou délkou života, a nikoli tedy
   změněnými poměry rozmnožování. Protože však hranice dalšího zvyšování průměrné délky života bylo již téměř dosaženo – přičemž třetí svět je v tomto ohledu stále ještě pozadu – bude se křivka růstu světové populace v blízké budoucnosti nevyhnutelně zplošťovat a nakonec znovu vykáže jen zcela nepatrný vzestup jako před rokem 1600.
   Tuto skutečnost bezesporu zná sotva kdo lépe než sami Rockefellerové a Rothschildové, jimž jsou všechny možné statistické i další vědecké údaje kdykoli k dispozici. Když tedy přesto právě oni zcela zamlčují skutečný stav a místo toho po desetiletí podněcují a vyvolávají prostřednictvím svých nespočetných organizací ničím neoprávněnou paniku a strach z „populační exploze“, musí to mít zcela jiný důvod,…“

   Johannes Rothkranz; Nadcházející diktatura humanity aneb panství Antikrista, II. díl, 1991

   • Každá ostrovná izolovaná komunita – národ – nikdy nemal po tisícročia problém s premnožením – aj ľudská societa sa bez nejakých regulatívov zvrchu dokáže dokonale prispôsobiť prostrediu – potrebuje mať však plne rozvinuté kognitívne funkcie – čím ťažšia obživa – tým menej detí – túto rovnováhu /všade v prírode/ narúša len a len sociálne inžinierstvo s izoláciou a umelým chovom – umelý chov židov s ich manou, umelý chov cigáňov s ich dávkami, umelý chov imigrantov s ich dávkami atď, atď. Ešte raz – študujte kultúry ostrovných národov a zistíte, že nikdy u nich nedošlo k premnoženiu! Ale zároveň nikdy nepoznali progresívnu diskrimináciu! Toto je vynález lóží humanistov a ich sociálneho inžinierstva!

 9. Jednoduchá

  …vďaka za tú poskytnutú literatúru, takéto knihy by mali byť povinn.čítaním pre každého z nás…je to veľmi nedôstojné, ponižujúce a ubližujúce čo sa teraz deje ohľad.presadzovania covid.opatrení….zrejme sa už nachádzame v tom posl.súde, ku kt.sme si my ľudia ,,sami dopomohli“…áno on mal raz prísť, no sama som si nemyslela, že práve takto…..no my sa nesmieme len tak tomu zlu vzdať, mali by sme si ten svoj postoj vedieť obhájiť…do konca….potom nám bude aj Svetlo Pravdy nápomocné – do konca…

 10. Sused – inak po dvoch infarktoch – po 2. vakcíne napuchnutý ako od včiel, ledva chodí – ale – „hrdina“ – k lekárovi nejde a vedľajšie účinky nenahlási! A tak budú kapať ďalší a ďalší! – Idiotia, nezodpovednosť a aj zlomyseľnosť je jednoducho realita! Ja už týmto ľuďom prestávam priať niečo dobré – títo asociálni samovrahovia nás sťahujú so sebou! Takže dosť bolo altruizmu !

  • to nie je altruizmus, ale haltrozumusmus, až má chytá dojatie, s tých, čo sa tlačia do jatiek,že vraj jeden pich není hřích, lenže ty Maroš nie si s tých….psssst!

 11. a ešte niečo k BSE = Bovinná spongiformná encefalopatia (BSE, ľudovo choroba šialených kráv)
  V roku 1982 bola Prusinerom a spol. vytvorená teória priónov – infekčných, vysoko rezistentných bielkovinových molekúl ako úplne nových pôvodcov infekčných ochorení. Za vytvorenie priónovej teórie získal Stanley B. Prusiner v roku 1997 Nobelovu cenu.
  zdroj wikipedia.org
  https://sk.wikipedia.org/wiki/Bovinn%C3%A1_spongiformn%C3%A1_encefalopatia

 12. Jednoduchá

  …veru presne tak, kto vysoko skáče, ten nízko padá….no a niekedy človeku ,,skočí do krížov“ a nemusí ani vyskoko skákať, ale to je už iné kafé….. veru, veru, všelijaké proteíny sú…koľko vírusov, toľko proteínov a toľko vĹn, akosi sa to všetko spolu prelína…..chlapci, chlapci, vy ste riadni beťári :-(…:-).tam Eugenika, tam Erika, alebo žeby rovno 2 v 1 – Erika Vancoureková ? koľko takých erík vlastne chodí po svete, ajajááj….nie si sám, kto je dojatý z tých ,,dobrovoľ.jatiek“ a nielen to, človek je aj prekvapený, ako si málo vážia svoj život a zdravie, ale o tom som už písala……

 13. Aksamit Neočkovaný

  Jednoznačně, kdo se nechá naočkovat, evidentně nemocí šílených krav trpí.

Pridajte komentár

*