Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Kanada začína s eutanáziou ľudí poškodených covidovými vakcínami


Print Friendly, PDF & Email

Kanada začína s eutanáziou ľudí poškodených covidovými vakcínami

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Trudeauov progresívny režim nariadil kanadským nemocniciam, aby začali eutanáziu tých občanov, ktorí boli poškodení vakcínami proti Covidu-19.

Kayla Pollocková, 37-ročná matka z Ontária, sa stala prvou obeťou novej politiky po tom, čo v dôsledku posilňovacej dávky vakcíny Moderna ochrnula od krku nadol.

Portál The Canadian Independent uvádza, že keď prišla Kayla na pohotovosť do nemocnice, tak ošetrujúci lekár spočiatku odmietol súvislosť s očkovaním a naznačil, že všetko je iba v jej hlave, vykreslil ju ako „blázna“ a nariadil psychiatrické vyšetrenie.

Všetko, čo Kayla opisuje, je dokázateľne z jej zdravotných záznamoch, ktoré získal a skontroloval portál The Canadian Independant.

Nakoniec jej bola vykonaná magnetická rezonancia, ktorá odhalila, že Kayla má na mieche veľmi veľkú léziu. Neurológ, ktorý ju vyšetril, v snahe zmenšiť veľkosť lézie odporučil liečbu steroidmi.

Kayla sa spýtala neurológa, či tá lézia môže byť nádor. Na zvukovom zázname, ktorý urobil Kaylin priateľ, neurológ odpovedá, že „je menej pravdepodobné, že ide o nádor a že má také tušenie, že to spôsobila vakcína“.

Keď sa Kayla ďalej pýtala lekára, či sa niečo podobné stalo aj iným ľuďom, na to jej lekár odpovedal, že „mnoho ľudí to má“.

Neskôr sa Kayla dozvedela, že sa u nej vyvinula priečna myelitída. Ide o stav, ktorý prerušuje prenos nervových signálov pozdĺž miechových nervov v celom tele. Strávila niekoľko mesiacov v nemocnici, kde jej podľa vlastných slov dvakrát ponúkli lekársku pomoc pri umieraní v rámci kanadského programu pre eutanáziie MAID, no túto ponuku odmietla.

Počas pobytu v nemocnici Kayla dostávala steroidy, o ktorých tvrdí, že do určitej miery pomohli. To jej umožnilo znovu získať veľmi jemný pohyb v rukách a prstoch. Od krku dole však stále nemá absolútne žiadny cit.

Jej nechty vizuálne odhaľujú rozklad v dôsledku nedostatočnej funkcie nervov. Kayla je presvedčená, že ak by prvý lekár bral jej obavy vážne, namiesto toho, aby ju označil za „blázna“ a okamžite nariadil magnetickú rezonanciu, mohla stále chodiť alebo by mohla cítiť niektoré časti tela, kde dnes nemá žiadny cit.

Po počiatočnej liečbe v miestnej nemocnici bola Kayla následne prevezená do Lyndhurstovho rehabilitačného centra v Toronte, aby podstúpila niekoľkomesačnú intenzívnu rehabilitáciu zameranú na obnovenie jej fyzických schopností a prispôsobenie sa novej realite.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Bohužiaľ, Kayla hovorí, že rehabilitácia jej nepomohla.

Moderna zničila Kayle život

Po prepustení z nemocnice teraz denne užíva dlhý zoznam liekov. Nakoniec stratila všetko, na čom tvrdo pracovala – domov, schopnosť spoluvychovávať syna a prácu, čím v podstate prišla o všetko.

Kayle bol schválený invalidný dôchodok, no bola nútená odsťahovať sa z Mount Albert, kde žije jej syn, do bytu, ktorý vyhovuje jej potrebám bezbariérového prístupu. Po opustení nemocnice čelila problémom pri získavaní sľúbenej domácej starostlivosti.

Kayla je dnes plne odkázaná na osobného opatrovateľa, ktorý jej každé ráno pomáha vstať z postele, iná organizácia pomáha s prípravou jedla a večer k nej príde priateľ, ktorý jej manuálne vyberie výkaly z hrubého čreva a pomôže jej dostať sa do postele.

Bolo pre ňu ťažké získať kompenzáciu prostredníctvom programu federálnej vlády na odškodňovanie poškodení očkovania (VISP). Proces podania žiadosti začala v júli 2022 a proces pokračoval aj šesť mesiacov neskôr, keď bola jej žiadosť stále v štádiu posudzovania.

Uplynulo ďalších šesť mesiacov a keď sa snažila zistiť, v akom štádiu je jej žiadosť, program ju informoval, že jej pôvodnú žiadosť nikdy nedostali. V reakcii na to si Kayla znova podala žiadosť o odškodnenie a nedávno jej bol pridelený pracovník zaoberajúci sa prípadom.

Stále však nie je isté, či žiadosť bude schválená a v prípade schválenia, že kedy dostane nejakú formu kompenzácie.

Záver

Kayla čelí každodenným výzvam pri vykonávaní aj tých najjednoduchších úloh doma aj v komunite. Je v ťažkej finančnej situácii a zúfalo sa snaží zaobstarať si asistenčného psa. Podľa nej by jej takýto pes nielen pomáhal s každodennými úlohami, ale poskytoval by jej aj spoločnosť, ktorú potrebuje.

Organizácia s názvom Veterans 4 Freedom (Veteráni za slobodu) sa zapojila do pomoci Kayle a vytvorila kampaň GiveSendGo, ktorá jej má pomôcť získať finančné prostriedky na asistenčného psa.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracova: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pošlite jej namiesto labradora Sabaku ku.va! Len na okraj – v obci som videl veľké drôtené srdce. A hádajte čo v ňom. Možno 20-30 vrchnákov z PET fliaš! Oni fakt robia z ľudí idiotov! Prejebú miliardy na špachtle a patoky a ľudia sa majú zbierať na niečo, na čo poisťovňa „nemá“ peniaze!

 2. Každý, kto bol aspoň raz na zraze WEF,skôr či neskôr začne vo svojej krajine terorizovať slušných ľudí.Či už psychopat a fašista Justin Castro Trudeau,zubatá kobyla Jacinda Arden,francúzsky teplý Makarón,alebo opuchnutý polomongol-položidák Putin,a ďalší…Uvidíme,čo má pre nás pripravené náš velikášsky pokrytec Fico….

  • Fico nieje pokrytec, len nieje pronárodný.
   Hovorí jasnou rečou ale nie k tebe a mne…ale aj tak by si tej reči porozumieť mohol.

   • Mňa nezaujíma, čo hovorí, stačí mi vidieť ,čo robí…a robí všetko proti Slovensku.Načo nám je politik, ktorý nie je pronárodný a je iba zbabelý a kúpený panák globalistov, ktorý nemá žiadnu skutočnú moc…

    • Israismael

     Dnešná moc je naskrze globálna satanska moc..Takže každý politik,ktorý vládne krajine každý premiér a prezident musí ísť podľa plánu satanskych globálnych elít a to hlavne v krajinách kolektívneho západu (KoZa) ako aj v Amerike a tam zvlášť …Dnes od rána vysiela Ct24 neuveriteľné dlhý live prenos tliachajucich vojnových štváčov ,, hadov “ z Generálneho štábu ČR o vojne ..Namiesto mieru len o vojne tliachaju , a potom aby bolo strašne veľa streliva, zbraní ,a kričia len o boji,boji a ešte raz len o boji a žiaden mier ! Musia to vysielať hodiny v tv ?? Takže svet skončí biedne ..Bojom a skazou ..Sami ľudia to chcú!! …Fico žiaľ musí hrať na dve strany ,či chce alebo nechce ..Inak to ani nejde medzi týmito satanskymi silami ..musí to hrať opatrne..Tým že bol na WEF ešte neznamená že musí ísť tou líniou satanskeho schwabovho WEF..Ale čas ukáže!

    • Mal by si zavolať Matelka , ten by bol pre Teba asi fajn

     • Ty si zavolaj koho chceš,je jedno či je to Matovič,Fico,Uhrík,Danko…všetko jedna čvarga….. Dnešní politici nemajú žiadnu moc, tú majú tí „za oponou“.Je zbytočné deliť politikov na koalíciu,či opozíciu,je zbytočné ísť voliť a spoliehať sa ,že nová vláda bude pracovať v prospech svojich občanov.Netreba podporovať úplne nikoho,žiadnu stranu, nehrať ich hru….A na margo Fica;to, že bol na WEF znamená,že určite aj pôjde podľa príkazov Schwaba…. Zbytočne sa tu utešujeme, že nie.Platí to, čo som napísal vyššie.Tí, ktorí nechcú mať s touto sektou psychopatov nič spoločné,to povedia priamo,ako napríklad guvernér Floridy Ron de Santis, premiérka Alberty Danielle Smith,alebo jej predchodca Jason Kenney,ktorý pred kamerami roztrhal pozvánku na WEF.Žiadna hra na dve strany nie je.Kto tam už raz bol,stranu si vybral….

     • Objektívne

      Jozef:

      Myslím, že tvoje pochopenie jednej čvargy je správne. V súčasnosti je úplne jedno čo, kto urobí. Môžu byť získané malé ústupky, alebo zlepšenia, ale funguje to aj opačne. Po malých krokoch k NWO. Odpoveď na otázku prečo NWO je možné nájsť v dávnej minulosti kedy sa diala rovnaká vec pred pádom útvaru, ktorý my nazývame Atlantída. Môžete si byť istý, že ONI o tejto veci vedia.

      Vzostup a pád starovekých civilizácií… Pre tento čas v ktorom žijeme to začína byť zaujímavé za polovicou. Pre pochopenie súvislostí je to nutné dopozerať do konca.
      https://www.youtube.com/watch?v=5goujqKAe6g

 3. adamjratochvil

  nech sa v Kanade vyzabijaju aj do jedneho mne osobne je to jedno…

 4. Pokolra Veluk

  Bude tzv. „Choroba X“/“Disease X“, plánovaná nová pandémia, vyvolaná pomocou 5G sietí?

  Už som z toho fakt unavený…

  HRÔZA! TOTO JE V COVID VAKCÍNACH!
  https://pokolraveluk.info/2021/12/06/hroza-toto-je-v-covid-vakcinach/
  Vakcínami je možné vyvolať iné vírusové ochorenia?
  Google preklad: Potom, keďže vírusové ochorenia sú už obsiahnuté v kóde bunkovej DNA, stačí ich len aktivovať, pretože vírus nefunguje ako baktéria alebo stafylokok. Baktéria napadne telo, vírus aktivuje iba to, čo už bolo prítomné alebo latentné v ľudskom genetickom kóde. Takže podľa ľubovôle môžu spôsobiť alebo vyvolať epidémie medzi obyvateľstvom, ako uznajú za vhodné, či už ide o besnotu, kiahne, čokoľvek.

  Do syntetického RNA teda možno zakódovat genetické sekvencie nejakého vírusu, čo sa potom cez nanografén zakóduje do DNA buniek ludského tela. Táto sekvencia sa neskor hocikedy dá aktivovat v tele zaočkovaných, a dajú sa tým umelo vyvolat vírusové ochorenia ako kiahne
  9.11.2021 Bill Gates varuje pred teroristickými útokmi spôsobenými kiahňami https://www.independent.co.uk/news/science/bill-gates-smallpox-terror-attack-b1958789.html

 5. Perfektní příběh. The Dark Cocots v labkách vytvoří jednak chemické zbraně, druhak jedy, třeťak jejich nosiče a čtvrťak několik druhů mRNA šmakulád v rozpětí od čisté placebo přes pološmejdy až do celošmejdů. Pak rozchrstají chemické zbraně po světě, šíří jedy a jejich nosiče prostřednictvím špejlí a respirátorů, léčí to předraženými hovadinami vlastní výroby prostřednictvím zkorumpovaných dr.Mengelů a završují to masovou aplikací šmakulád. A nakonec ty ubožáky, co jim narostly v žilách chaluhy a tromby, v orgánech se usadili nanoroboti, z lymf jim vyzařuje signál Bluetooth a jen čekají na vypnutí dálkovým ovládáním, dorazí prostřednictvím nabízené euthanázie. To ku**a nevymyslíš!

 6. Putin: Ukrajina je pro Rusko otázkou života a smrti

  https://aktax.cz/putin-ukrajina-je-pro-rusko-otazkou-zivota-a-smrti/

 7. Budúci rok sa začne mela vo všetkom ! Pripravte sa a radšej na západ ani necestujte…
  https://skspravy.sk/totalitne-praktiky/demonstracia-sily-big-pharma-francuzska-demokracia-nastolila-medicinsku-tyraniu/
  https://skspravy.sk/svet/odhalenie/rok-2024-je-poslednym-rokom-slobody-slova-a-demokracie-v-zapadnom-svete/ !!!
  Prichádza démonKracia a vláda satanských psychopatov !!!

 8. super o dalsieho vakcinacneho spolupachatela kovidoveho teroru menej .. len dak dalej, vakcinacny fasisti ,, bostre uz na vas cakaju … smelo do toho .. cim viac VAS vakcifasitov bude menej tym viac desolati budu slobodnejsi .

Pridajte komentár

*