Výrobca PCR testov tvrdí, že pandémia COVID-19 je obrovský podvod


Print Friendly, PDF & Email

Výrobca PCR testov tvrdí, že pandémia COVID-19 je obrovský podvod

Podľa Dr. Rogera Hodkinsona, jedného z najvýznamnejších kanadských patológov a experta na virológiu, je pandémia COVID-19 „najrozsiahlejší podvod na nevedomej verejnosti, aký bol kedy zosnovaný“.

Hodkinson urobil toto vyhlásenie počas konferencie cez Zoom s Výborom pre verejné služby kanadskej provincie Alberta.

Kto je Dr. Hodkinson a čo tvrdí

Dr. Roger Hodkinson je mimo iného aj riaditeľom (CEO) spoločnosti Western Medical Assessments, biotechnologickej spoločnosti, ktorá vyrába PCR testy na COVID-19. Takže podľa jeho slov: „Viem, o čom hovorím“.

Tvrdí, že celá situácia okolo pandémie je stav, kedy „sa politici hrajú na medicínu“, čo je podľa neho veľmi nebezpečná hra.

Dôrazne tiež upozorňuje, že PCR testy nedokážu diagnostikovať ochorenie, preto by sa malo okamžite prestať s masovým testovaním. Ďalej uvádza, že sociálny dištanc (odstupy) sú zbytočné, nakoľko vírus sa šíri aerosólmi, ktoré sa dokážu dostať až do vzdialenosti 30 metrov.

Čo sa týka rúšok, tak k nim Dr. Hodkinson sa vyjadril nasledovne:

„Rúška sú úplne neužitočné. Neexistujú žiadne vedecké dôkazy o ich účinnosti. Chirurgické či textilné rúška sú len obyčajnou verejnou demonštráciou poslušnosti. Vo väčšine prípadov sa ani len nenosia správnym spôsobom.

Sú absolútne smiešne. Keď sa tak dívam na tých úbohých nevedomých ľudí, ktorí ich všade nosia ako takí Lemmingovia (a nemyslím to v pejoratívnom význame), ako bez vedomostí poslúchajú všetky nariadenia, je mi z toho smutno.

Šírenie vírusu sa nedá nijako zastaviť. Jediné, čo sa dá spraviť, je chrániť starších ohrozených ľudí.“

Video s Dr. Hodkinsonom zo Zoom konferencie si môžete pozrieť tu:

Aj bývalý hlavný vedec firmy Pfizer považuje COVID-19 za podvod

Dr. Hodkinson nie je sám, kto dospel k záveru, že celá pandémia je jedným gigantickým podvodom.

Ďalším významným expertom je Dr. Michael Yedon, PhD., bývalý viceprezident a hlavný vedec farmaceutickej spoločnosti Pfizer a zakladateľ biotechnologickej firmy Ziarco.

Písali sme o ňom nedávno aj v článku na našej stránke, kde sa vyjadril o tom, ako sa masové testovanie PCR testami používa na vytváranie zdania pandémie, ktorá v skutočnosti neexistuje.

Ako uvádza, epidémia „bezpríznakových nových prípadov COVID-19“ je vyrábanie nikdy nekončiaceho strachu pomocou PCR testov, ktoré nedokážu diagnostikovať aktívnu infekciu. Ide o totálne falošný naratív.

K pandémii má takýto postoj:

„Spochybňujem celú pandemickú štatistiku. Dokonca aj samotné tvrdenie, že tu máme nejakú pandémiu, je chybné.“

V súčasnosti narastajúce počty „nových prípadov“, čo znamená „pozitívnych výsledkov testov“, sa používajú na ospravedlňovanie zavádzania nových reštrikcií, vrátane lockdownov a povinného nosenia rúšok.

V skutočnosti „pozitívne výsledky testov“ nemajú nič spoločné s aktuálnym rozšírením nákazy ani s rizikom úmrtia na COVID-19.

Neexistujú žiadne „nadmerné úmrtia“ na COVID-19

Podobne ako mnohí vedci, lekári a výskumníci, aj Dr. Yeadon tvrdí, že neexistujú žiadne nadmerné úmrtia na COVID-19.

Podľa Dr. Yeadona, ktorý podrobne analyzoval štatistiky, za posledných niekoľko rokov zomrie denne vo Veľkej Británii zhruba 1700 ľudí. Mnoho z týchto úmrtí sa dnes nesprávne pripisuje COVID-19.

V nedávnom rozhovore s britskou novinárkou Annou Breesovou uviedol, že štatistiky pandémie sú sfalšované a nabáda každého, kto mu neverí, aby si overil počty celkových úmrtí.

„Ak to spravíte, zistíte, že denné úmrtia sú rovnaké ako po minulé roky,“ dodáva.

(Poznámka redakcie: V niektorých štátoch sa občas vyskytnú „nadmerné úmrtia“, no tie sú zvyčajne dôsledkom samotných lockdownov, nie COVID-19. Detailne sme to na dátach ukázali v tomto článku.)

Podobne ako Dr. Hodkinson, aj Dr. Yeadon je znepokojený ignorovaním faktov z imunológie, zjavne kvôli napĺňaniu nejakej utajenej agendy.

Možné motívy rozdúchavania falošnej pandémie

Dr. Yeadon nechce špekulovať nad skrytými motívmi pre rozdúchavanie falošnej pandémie, no iní ju spájajú so snahami o presun bohatstva (od chudobných a strednej vrstvy k bohatým) a zavedenie technokratickej diktatúry pod pláštikom Veľkého Resetu.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

O Veľkom Resete/Reštarte (anglicky Great Reset) a jeho hlavnom protagonistovi Klausovi Schwabovi sme prednedávnom podrobnejšie písali TU.

V krátkosti, technokratická diktatúra predstavuje zavedenie takých zmien v spoločnosti, ktoré by nikdy nemohli byť zavedené bez nejakej kalamity alebo biologickej hrozby.

To preto, lebo ľudia by nikdy nesúhlasili s okliešťovaním osobných slobôd, vrátane medicínskej a finančnej slobody, likvidáciou súkromia či dokonca zrušením súkromného vlastníctva.

Inými slovami, nikto pri zmysloch by nikdy nesúhlasil so spoločenskými zmenami, aké chcú mocní zaviesť vrámci tejto pandémie. Preto sa dnes v takej obrovskej miere využíva strach ako prostriedok pre dosiahnutie poslušnosti občanov.

Cieľom je depopulácia a totálna kontrola nad ľuďmi

„Konečným cieľom zavádzanej technokratickej diktatúry má byť zníženie počtu obyvateľov a totálna kontrola nad životmi všetkých ľudí na planéte,“ myslí si Vladimír Kvačkov.

Tento bývalý plukovník Ruskej vojenskej rozviedky je toho názoru, že šírenie strachu z pandémie má za cieľ niečo úplne iné, než chrániť nás pred respiračným vírusom.

Podľa neho je pandémia COVID-19 nielen falošná, ale aj dopredu plánovaná a realizovaná s cieľom získania totalitnej kontroly nad svetovou populáciou.

Ďalej dodáva:

„Všetko je to klamstvo. Je potrebné to chápať ako globálnu strategickú špeciálnu operáciu. Ide o riadne vojenské manévre tajnými silami v pozadí za účelom ovládnutia ľudstva“.

Porovnáva to s vojenskými cvičeniami, respektíve operáciou, ktorej cieľom je zredukovanie svetovej populácie na zhruba 1 miliardu, z ktorej 100 miliónov bude vládnuca elita a zvyšných 900 miliónov ľudí im bude tvoriť „obslužný personál“.

V krátkosti, ako hovorí, tento „umelo vytvorený“ a „úmyselne rozšírený“ vírus má 4 dimenzie:

 1. Zníženie svetovej populácie
 2. Zavedenie politickej kontroly nad ľudstvom
 3. Zmenšenie objemu svetovej ekonomiky (súvisí to aj s klimatickou zmenou)
 4. Odstránenie geopolitickej konkurencie

Je dôležité pamätať na to, že Svetová zdravotnícka organizácia (WHO), Svetové ekonomické fórum (WEF) aj OSN sú všetko de-facto súkromné spoločnosti, no disponujú obrovskou mocou nad národnými vládami a fungujú nad zákonom.

Technologickí giganti tiež hrajú svoju úlohu pri uzurpácii moci. Toto uchopenie moci by bez nich zrejme ani nebolo možné, pretože najväčším nebezpečenstvom pre diktátorov je informovaná a vzdelaná verejnosť.

Preto sa títo aktéri spolčili a začali cenzurovať určité informácie na internete. Týmto činmi sa stali nástrojmi na podkopávanie demokracií na celom svete.

Čo proti tomu môžete robiť vy?

Stále viac a viac ľudí po celom svete sa začína prebúdzať a uvedomovať si, že všetky tie pandemické reštrikcie, pod zásterkou ochrany verejného zdravia, tu majú zostať natrvalo.

Sú totiž súčasťou väčšieho plánu, ktorého konečným cieľom je zavedenie nového spôsobu života bez súčasných slobôd. Každý z nás sa časom bude musieť rozhodnúť, čo mu je prednejšie – či osobná sloboda alebo falošná bezpečnosť.

Aby sme vykoľajili tento plán šialených technokratov, musíme využiť všetko, čo zatiaľ ešte stále máme k dispozícii.

Jednou z tých vecí je súdnictvo, preto Dr. Fuellmich so svojím tímom podávajú hromadné žaloby voči tomuto podvodu, aby sa ukončili pandemické reštrikcie a obnovili ľudské práva.

Hromadné žaloby sú momentálne podané v USA a Kanade. Ďalšie sa pripravujú v Nemecku, kde mimoparlamentná komisia pracuje na právnych podkladoch, ktoré budú môcť použiť právnici aj v ďalších krajinách, aby žalovali svoje národné vlády.

Tu je zoznam vecí, ktoré odporúča Dr. Fuellmich v boji proti totalite:

1. Vypnite mainstrímové médiá a sledujte nezávislých expertov. Urobte si vlastný výskum a prehľad informácií. Dobré alternatívne zdroje sú napríklad Robert F. Kennedy Jr., Dr. Mercola, Mike Adams z Natural News, Americkí lekári prvej línie či Lekári za pravdu.

2. Bojujte proti cenzúre pýtaním sa správnych otázok – čím viac sa pýtate, tým viac odpovedí dostanete. Vyzbrojte sa štatistikami o úmrtiach a faktami o PCR testoch, aby ste vedeli vysvetliť, prečo táto pandémia v skutočnosti žiadna pandémia nie je.

3. Ak ste lekár alebo člen profesijných združení, píšte otvorené listy vláde a žiadajte od nich, aby dodržiavali odporúčania nezávislých odborníkov.

4. Podpíšte Veľkú Barringtonovú deklaráciu, ktorá požaduje ukončenie lockdownov.

5. Spájajte sa do skupín a poskytujte si vzájomnú podporu.

6. Vždy, keď je to možné, vzdorujte nezmyselným nariadeniam. Uvedomte si jednu veľkú pravdu, že: „Fašizmus nevytvárajú fašisti, pretože na to je ich príliš málo. Vytvárajú ho ľudia, ktorí sa fašizmu podriaďujú“.

7. A hlavne: Zahoďte strach!

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: mercola.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie ďalšieho veľmi dôležité článku. Kiež by aj u nás sa viac ľudí „zobudilo“.
  Aj David Icke má posledné dni veľmi dobré videa na banned.video – odhaľuje a odhaľuje a doporučuje čo robiť.

  • zobiť nestači treba plan a realizovat ho občania su voči mafii bezbranny lebo použivame peniaza satanistov ich obchody ich tovar nepovažuju nas za ludi . ak nepotrestame trestny čin fašiszmu sme zodpovedni za jeho širenie ako choddit na protesty nič nevyrieši treba robit to čo oni robili doteraz vytvorali tajne spolky mimovladky vytvorili štat v štate ovladli tak všetky zložky od sudov cez parlamet avykonnu moc policiu aj vojsko . treba sa spajat na etnickom principe lebo slovak dnes nesedi v palmante ani nažiadnej klučovej pozicii su to všetko kryptochazari asmradi čo maju za ušami. treba sa ozbrojit duchom slovastva či už moralne ale aj fyzicky sme v štate menšina preto to treba spajat preverenych priatelov a chystat sa na odboj stym že treba vyhladavat v silovych zložkach ludi ktorym zostalo svedomie smrt korporatnemu fašiszmu smrt bankam a monetaremu chazarskemu systemuktore su zodpovednea svetove vojny a krvave revolucie . pozor na infiltraciu a rozdelovanie v tm su machri .treba vytvarat štat v štate tak ako oni .žiadna demonkarcia vada sprostej vačšiny ale vlada založena na evolucie ducha a spravodkivosti vkadnzt musi ti najlepši nie banda uchylakov zlodejov a vlastizradcov ktori su sučastou banksterskej korporatnej mafie . s nami je Boh a bez našej energie a tvorivosti su tieto paraziti len zdochynajuce hlisty Hore cepy Slavy !!Mor ho !!!!!

 2. https://www.naturalnews.com/2020-12-09-covid-vaccine-clinical-trials-and-crusader-bias.html#
  Preklad názvu:
  COVID vaccine clinical trials and crusader bias
  Klinické skúšky COVID vakcíny a križiacke predpojatia (ovplyvňovania).
  Odhaľuje sa tu podvod za podvodom.

  • Odhalenie tohto globálneho podvodu je kľúčové na zastavenie tohto globálneho zotročovania „v mene Covidu“ – a nie protesty proti lockdownom – keď tu stále bude stádo veriacich na Covid 19! Čiže – osveta – informačné pole – pravda a pochopenie, že to s našou genocídou a transhumanizovaním zvyšku populácie myslia vážne – inak sa to nedá uchopiť! Proti ľudstvu stoja okrem organizátorov hlavne ICH médiá, ICH vedci, ICH lekári, ICH zdebilizovaní veriaci, ICH zdebilizovaná alebo zapredaná operatíva, ICH rezidenti-náhradníci, ICH politici – a všetci majú identitu! O čom budú „protesty“ organizované tolerovanou opozíciou a rezidentmi? O protestoch „proti opatreniam“?! Ale to nie je príčina! Príčinou je tento globálny podvod a jeho strojcovia a jeho herci! Doslova herci! Podliaci! PODVODNÍCI!!!

   VÝROBCOVIA OCENENÍ PRE GÓJIMSKÝ DOBYTOK – v porovnávacej súťaži s vyvolenými – VYROBILI OCENENIE /značku do ucha č. 83/ pre Čaputovú, s ktorou si „neocenení“ Matovič a Naď vytierajú zadok a ona herečka si ho potom „emocionálne matersky“ vytiera s nami!
   A covid show môže pokračovať! Na grc!
   „Svetový magazín zaradil Zuzanu Čaputovú medzi 100 najvplyvnejších žien sveta pre rok 2020“
   https://noizz.aktuality.sk/news/zuzanu-caputovu-medzi-najvplyvnejsimi-zenami-sveta/1cd8vtj?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok4&utm_campaign=HP-azet-new

   „Švajčiarske úrady pozastavujú povolenie pre vakcíny spoločností Pfizer/BioNTech, AstraZeneca a Moderna“
   „Švajčiarska vláda už v októbri objednala niekoľko miliónov vakcín, od troch výrobcov. Teraz však švajčiarsky lekársky regulátor Swissmedic tvrdí, že chýbajú mnohé potrebné informácie k spusteniu používania vakcín a proces je preto pozastavený.

   Regulátor uviedol, že stále chýbajú dôležité údaje o bezpečnosti, účinnosti a kvalite a preto ešte opätovne oslovili výrobcov, aby poskytli ďalšie údaje zo svojich štúdií. Stalo sa tak pri všetkých troch dodávateľoch vakcín proti koronavírusu. Povolenie očkovať vo Švajčiarsku sa preto odkladá na neskôr. S spusteniu procesu udelenia povolení pristúpia najskôr na začiatku roka 2021.

   „Chýbajú nám údaje o účinnosti klinických skúšok a o dôležitých podskupinách, ktoré sa podieľali na týchto veľkých štúdiách,“ uviedol Claus Bolte, vedúci autorizačnej divízie vo Swissmedic, v utorok na tlačovom brífingu organizovanom Federálnym úradom pre verejné zdravie.

   Swissmedic chce napríklad vedieť o už existujúcich ochoreniach ľudí, ktorí sa zúčastnili týchto štúdií. Podľa regulátora si prijatie takto rýchlo vyvinutých vakcín vyžaduje vysoký stupeň dôvery v výrobcov a schvaľovacie orgány. Je preto dôležité veľmi pozorne preskúmať účinky na rôzne skupiny ľudí.“ – ale aj tu pokračuje hra na Covid 19! Otázka – čo hra na mimozemšťanov?
   https://www.infovojna.sk/article/svajciarske-urady-pozastavuju-povolenie-pre-vakciny-spolocnosti-pfizerbiontech-astrazeneca-a-moderna

   „Bývalý šéf izraelskej vesmírnej bezpečnosti hovorí o reálnej existencii Galaktickej federácie a mimozemšťanoch. Trump chcel tento fakt zverejniť“
   „Bývalý šéf vesmírnej divízie izraelskej armády tvrdí, že Tel Aviv a Washington komunikovali s „galaktickou federáciou“ mimozemšťanov, ale že ľudstvo nie je pripravené na „pravdu“ o živote vo vesmíre, informuje portál RT.

   Generál vo výslužbe Haim Eshed (87), ktorý šéfoval vesmírnej jednotke ministerstva obrany takmer tri desaťročia, v ohromujúcom rozhovore pre izraelský denník Yedioth Ahronoth prezradil, že existuje mimozemské spojenectvo v celej galaxii.

   „UFO požiadalo, aby sa neuvádzalo, že existujú, pretože ľudstvo ešte nie je pripravené,“ uviedol Eshed v sobotu pre noviny a dodal, že americký prezident Donald Trump „chcel tento fakt zverejniť, ale mimozemšťania z galaktickej federácie mu povedali, aby počkal, pretože by sme tu mali masovú hystériu.“

   „Chcú, aby sme boli rozumní a pochopili to. Čakajú, kým sa ľudstvo vyvinie a dospeje do fázy, keď pochopíme, čo je vesmír a vesmírne lode,“ dodal Eshed.“

   „„Podpísali s nami zmluvu o experimentovaní na ľuďoch,“ uviedol a neponúkol nijaké podrobnosti o podmienkach údajnej medziplanetárnej dohody ani o povahe experimentovania – dúfajme, že to nebude nič drastické.

   Bývalý generál tiež všetkých ubezpečil, že mimozemšťania iba „vykonávajú prieskum“ a snažia sa získať ľudstvo ako „pomocníkov“ v ich snahe „porozumieť pravidlám vesmíru“.“

   Poznámka – o ktorú /drakoniánsku/ federáciu – s ktorou nacisti a pozemskí hybridi podpísali túto zmluvu – samozrejme neuvádza!
   https://www.infovojna.sk/article/byvaly-sef-izraelskej-vesmirnej-bezpecnosti-hovori-o-realnej-existencii-galaktickej-federacie-a-mimozemstanoch-trump-chcel-tento-fakt-zverejnit

   • Květa Čihařová

    Pane Maroši, proč už nepíšete do tadesca.cz? Když čtu komenty zpětně, tak tam jste vždy obsáhle psal a k věci. Já tadesco čtu od března a vůbec nic jsem nevěděla. Pár lidí znám, co se s nimi dá o všem mluvit, ale jinak u přibuzných je to tvrdý odpor. A budou mít miminko. Odpovíte mi?

    • Zdravím – ak ste si /viacerí/ nevšimli – na Tadesco sú cenzori s „matovičovskými“ pravidlami – podľa chuti a hlavne podľa nálady a s mocenským komplexom – a tiež sa im nepáči, keď ich niekto predbieha „v redakčnej uzávierke“ – možno si pripadali dramaturgicky-edične „hlúpejší“ – a tak mi veľa kontextuálnych aktuálnych doplňujúcich info na zdieľanie a noviniek neprešlo. So mnou si nemohli vytierať zadok – veľakrát som otvorene vypenil, veľakrát som chcel odísť, ale považoval som za dôležité dať medzi ľudí, čo oni okrem svojich názorov von nedávali. Tí ľudia sú iní na stránkach a iní v súkromí. A pracujú síce proti Deep State, ale zároveň pre globalistov. Ja tam scénu sledujem a z môjho pohľadu sa vyhýbajú určitým témam a mnohé uverejňujú až keď nemajú čo a dávno po funuse. Skrátka – ak moje aj iného komentáre nie sú na 100% podľa ich predstáv – mažú to – veď to Koukal /T.M/ aj verejne deklaroval a teraz urobili podraz s komentármi len pre prihlásených – čo nie je to isté ako len pridať e-mailovú adresu, ale súvisí to aj s prístupom do PC. No a ten stereotyp tém a „tobogánov“ a manipulatívnych vstupov nevidí len veriaci sekte Tadesco. Neprípustné sú tam kritické – hoci konštruktívne komentáre – každý prejav nesúhlasu pre nich znamená osobný útok – stratu autority. Tých pochlebovačných komentárov sa tam vyrojilo ozaj veľa – môj známy je presvedčený, že mnohé „Superlatívy“ si na seba píšu sami. Je to taký matovičovský osobnostný webový formát. Moje napätie tam sa zmenilo na vnútorný odpor voči nim.

     ZMENILI SA NA TO, PROTI ČOMU AKOŽE BOJOVALI! Asi tak.

     • Ešte dodám, že TU trávim tak tretinu času čo vtedy na Tadesco – a boli to ozaj hodiny, než som dal dohromady nejaký komentár aj s kompilovaným materiálom, takže keď mi to vydrbli – už som to bral ako krádež životného času. Tu sa sústreďujú témy okolo Covid 19 – čo je dobré, pretože ostatné weby sa tomu nevenujú ako ústrednej téme – a bez vyriešenia tohto problému ostatné veci budú v budúcnosti nepodstatné. Najprv musíme eliminovať to, čo sa chystá nás rozvrátiť a zabiť! Treba tu nahromadiť a dať von čo najviac materiálu, než sa im podarí eliminovať tento web.

 3. Ľubomír

  Velkej casti populacie ci u nas alebo vo svete sa oci otvorili a je nam jasne, ze tu nejde o zdravie ludi a cela pandemia je podvod.

  Je tu vsak skupina ludi, ktori z roznych dovodov asi nechcu vidiet tuto falosnu pandemiu. Najma policajti, sudcovia, ale aj uradnici vratane tych z UVZ (vsetci zamestnanci statu). Zeby sa bali ze pridu o pracu? Asi to je hlavny dovod. Ktovie. Urcite su ale radi, ze maju pracu a nechcu o nu prist a o pripadne ine vyhody tiez. Otazne je, ci sami chapu co sa deje a tiez comu vlastne veria? Tu uz sami musia velmi „tuho“ porozmyslat, comu veria a ak veria tomu, ze situacia s pandemiou nie je kriticka (ak su dostatocne rozhladeni a vidia, ze tu cosi nesedi), ci su ochotni obetovat svoju slobodu a obzvlast slobodu svojich potomkov do buducna? Toto sa tyka bohuzial aj ich! To ze teraz su zamestnancami statu oni neznamena, ze budu ich potomkovia. Ak si toto nevedia uvedomit, tak su asi blbi.

  Taktiez celkom nechapem vesetkych riaditelov a ucitelov skol a aj starostov a primatorov obci. Oni nevidia, co sa deje? Ziju tito ludia v akychsi podivnych „bublinach“. Nevidia snad, ze opat min. 99,99 ak nie 100% deti nema absolutne ziadne problemy s akymkolvek virusom? Oni este suhlasia s tymto chorym a nezmyselnym testovanim deti. Akosi si neuvedomuju, ze prave o to globalistom ide, aby doslova vyucili deti k poslusnosti uz od mala? Vyrastu nam tu generacie totalne „zmagoretych“ obcanov, ktori urobia cokolvek, len aby boli poslusni a nevytrcali z radu. Tieto generacie budu asi generaciami bez vlastnych nazorov? Pritom samotne deti si to samozrejme ani neuvedomuju. Ako by aj mohli, ved su to stale deti? Toto ma riadne stve, ze ti najnevinnejsi su terorizovany ruskami a testovanim. Nechapem vsetkych rodicov, ktori deti postavia do radu na testovanie, len aby isli do skoly. Snad takych nie je vela.

  Dalsia skupina su mediami totalne vystraseni ludia, ktori veria v to, ze virus je nebezpecny. Pravda je, ze pre vacsinu je bezproblemovy a ako aj WHO potvrdila, ze je na urovni beznej chripky / virozy. Tymto otvorit oci asi nebude lahke a skor to bude nemozne.

  Ak sa podstatna cast vsetkych vyssie uvedenych skupin neuvedomi, tak bohuzial to bude este tazky boj. Neostava nam nic ine.

  • Čo sa dosiahne „bojom proti opatreniam“? No len to, že cirkus poskytne ľuďom zľavy na predstavenie. Matovič-„spasiteľ“ pod tlakom „uznáva svoju prehru“ a zmierňuje opatrenia a naoko sa podriaďuje Čaputovej – ktorá v korona cirkuse pokračuje ďalej! Teraz inak.

   Podvodník vás pripraví podvodom o byt. Predá ho namiesto vás. Podvod sa preukáže, podvodník sa kajá – ale byt, ktorý už prešiel cez štyroch „dobromyseľných“ kupcov – vám už nikto nevráti – a určite nie hneď!

   Niekto nám kovid podvodom zobral občianske slobody a práva! Čo myslíte – keď sa podvod preukáže a podvodníci budú odhalení – myslíte si, že vám niekto vaše práva vráti – a hneď?!

   Prestaňme odstraňovať následky – odstráňme príčinu – odhaľme podvod a podvodníkov!

  • Je tu všeobecný psychologický efekt medzi zločincom a jeho obeťou.
   1/ Vďaka teórii viktímy, t. j., že väčšina obetí si na seba ten zločin akože privoláva – dievčatá sú znásiľňované kvôli minisukniam, starí ľudia okrádaní kvôli dôverčivosti, boháči sú okrádaní kvôli chamtivosti, hlupáci kvôli hlúposti – teda viktíma je – v blízkosti zločinca /prečo inak nie?/ – rovnakým subjektom – spolupáchateľom zločinu? Aj nie – aj áno! Ak teda „záleží na okolnostiach“ – teória viktímy je zavádzajúca! Lebo znásiľňované sú aj ženy v zimnom oblečení – keď sa chlapovi normálne nepostaví, a keďže základným pravidlom kriminálnej galérky je – „bohatých a sprostých treba okrádať“! Inakosť je dôvodom – subjektom príčiny zločinu?

   2/ Teda – znásiľnené obete nerady priznávajú, že sa im to stalo – lebo vo verejnosti funguje ovládač teórie viktímy. Podvedení ľudia detto nepriznávajú, že boli podvedení – lebo okolie ich označí za hlupákov.

   3/ Keďže každá obeť prežíva takýto konflikt vnútorne, hľadá príčiny, hľadá vinníka – ktorý veriaci v nejakú sektu, stranu. politikov, mýtusy – aj tie vedecké – si prizná, že bol podvedený? Lebo podviesť možno len toho, kto verí – nie toho, kto VIE! A platí to aj pre náboženstvo – v zmysle kritického myslenia, v zmysle filozofie, v zmysle vnútornej pravdy a intuícii.

   V minulosti – a dodnes ľudia neveria, že boli podvedení komunistami. Dnes ani potom si nepriznajú podvod „v mene“ čohokoľvek. Okrem iného kvôli vlastne pohodlnosti chcieť vedieť viac, chcieť poznať pravdu. A práve ich sa týka teória viktímy – „že blbých treba“… A preto! „Utvorte koridor! Utvorte mantinely!“ – pre gójimský dobytok! Že – sion Kňažko!

   • Oprava “ Okrem iného kvôli vlastnej pohodlnosti NEchcieť vedieť viac, NEchcieť poznať pravdu.

    Inak – mimo tému – dnes ma hlasová „robotica“ s dievčenským menom – umelá inteligencia v centrále mobilného operátora zastavila vreči, že nevie rozoznávať zložité vety! Tak som jej odpovedal, že ja zase neviem hovoriť jednoduché vety. Po chvíle „rozmýšľania“ mi oznámila, že ma teda prepája na SVOJHO KOLEGU operátora! Smiešne? Transhumanizmus v plienkach – čo bude, keď z nich vyrastie? Pošle nás do hajzlu – alebo mi ju pošleme aj s plienkami do šrotu!

    • Agenda transgenderizmu a transhumanizmu priamo spolu súvisia. Najprv nevieš čo si – či chlapec alebo dievča či pes – a odrazu si biorobot! Inak som zvedavý, či korporátni manažéri mobilných operátorov sami prejdú z VIP ľudských prostitútiek na vlastné silikónové robotické milenky s umelou inteligenciou a zásobníkmi lubrikantu v prdeli. Keby ma nejaký automatický vysávač v robote nazval svojím „kolegom“ – tak by som ho na mieste rozkopal!

  • Milá Jean,
   jakživ som nebola v kostole, takže len čumím na obsah Vášho linku…to je čo, preboha!?? Výsmech bez okolkov, veriacim priamo do očí? – v takých ironizujúcich spojitostiach a kolosálnych rozmeroch!
   Ak už tento Váš link, Jean, neotvorí ovečkám oči…
   Po treťom prečítaní si kompromitujúcich viet pána doktora sa začínam čudovať sebe, že sa vôbec čudujem – veď ak sú zástupy schopné uveriť narodeniu sa Ježiša „Krista“ panne Márii, a to
   aj napriek tomu, že on žil dávno pred ňou,
   aj napriek tomu, že spomínal výlučne svojho Otca a „svoju matku“ Máriu nespomenul nikdy… vlastne raz, tesne pred ukrižovaním – označil ju slovom „žena“…

   …začínam mať vážne obavy, že aj vďaka našim poslušným ovečkám skončíme – spolu s nimi – vo vakcinačnom pekle.

   • Keďže nemám televízor ani rádio – len odhadujem, že TV Lux je zrejme pokračovaním rozhlasového štúdia Lúmen – „Svetieľkáči“ – a za ním katolícka cirkev, KDH, Vatikán.

    V súvislosti s politickými náhradníkmi – a angažovanosťou „právnickej charty proti kovidu“ len pripomínam určité meno:

    Šokujúce svedectvo o zločinoch Čarnogurského – YouTube
    [Prehľadávať doménu http://www.youtube.com/watch?v=l0vK_lip3pg%5D https://www.youtube.com/watch?v=l0vK_lip3pg
    Osobná výpoveď žijúceho svedka p.Ondrejka z Trenčína.

    “ Na modlitebnom stretnutí v trnavskej Katedrále Sv. Jána Krstiteľa, ktoré osobne viedol pápež Ján Pavol II., sa medzi veriacimi objavil aj bývalý minister spravodlivosti a šéf KDH Ján Čarnogurský v kostýme Rádu nemeckých rytierov.“
    „Exminister je familiárom bojovného Rádu nemeckých rytierov, ktorý vznikol vo Svätej zemi počas krížových výprav začiatkom 12. storočia. „Rytieri bojovali vo Svätej zemi, neskôr v Pobaltí a to, v čom neuspel svätý Vojtech mierovou cestou, teda obracať Prusov na katolícku vieru, tak to nemecký rád dosiahol ohňom a mečom,“ povedal právnik, ktorý sa stal členom v roku 1993.“ – bavíme sa o násilnom ponemčení a pokresťančení pobaltských Slovanov a Prusov. Viď krížová výprava proti Rujane. Čiže – žiaden proruský – proslovanský Čarnogurský neexistuje. Z iného zdroja – údajne sú to pôvodom aškenázi Chazari z ukrajinského Halíča, ktorí prišli na Slovensko cez Poľsko – to Poľsko je významné v zmysle ich politických kontaktov prepojených na Vatikán.
    https://domov.sme.sk/c/1095314/na-stretnuti-s-papezom-mal-carnogursky-kostym-radu-nemeckych-rytierov.html

 4. http://www.zvedavec.org/vezkratce/17415/
  Těsně před pandemií uspořádala EU Globální vakcinační summit.

  • Tento článok som prekopírovala:
   Evropská unie:
   Dne 12. 9. 2019 – těsně před vypuknutím pandemie Covid-19 – uspořádala Evropská komise spolu s OSN WHO Globální vakcinační summit (Global Vaccination Summit).
   Na summitu se sešli lídři korporací (např. Pfizer), které vyrábí vakcíny, představitelé WHO, EU a další politici, zástupci neziskových organizací (např. Gatesovy GAVI the vaccine alliance), nadace Billa a Melindy Gatesových, vědečtí pracovníci,ministři zdravotnictví a další.
   Prohlásili, že nejméně 14 ze 17 udržitelných rozvojových cílů Agendy 2030 souvisí s úspěšnou vakcinací populace. A že cílem Globálních vakcinačních summitů je dosáhnout vakcinačních a imunizačních cílů pro léta 2021-2030. Např. tím, že summity vytvoří příležitost, kde se mohou politici zavázat k propagaci vakcín a k dosažení vakcinačního pokrytí.
   WHO označila neochotu k očkování za globální hrozbu.

   • Ďalej som prekopírovala časť horeuvedeného článku:
    Ano, je to tak – tito lidé rozhodují,jak budeme žít. Vždycky se někde sejdou a přátelsky se domluví, jak na nás.
    A nám je jen divné,jak to, že politici a představitelé korporací v různých zemích vypouští stejné pokusné zmínky (např. o očkovacím pasu) a někdy i stejnými slovními obraty.
    Je to korupce na nejvyšší úrovni.
    Může si ještě někdo myslet,že schvalování vakcín v EU je nezávislé a objektivní?

   • Vynálezca PCR testov / v r.1983/ – Kary Mullis – ktorý by ich rozhodne spochybnil na testovanie akýchkoľvek špecifických mikrobiálnych, vírusových ochorení – a teda aj Covidu 19 – zomrel 7. augusta 2019 – takže koronacirkus mohli spustiť – ale s ročným omeškaním! Bola to nemocničná VRAŽDA Mullisa INTUBÁCIOU!
    Mullis died of pneumonia[1] on August 7, 2019 at age 74 in Newport Beach, California.[2]
    https://en.wikipedia.org/wiki/Kary_Mullis

    „Dne 12. 9. 2019 – těsně před vypuknutím pandemie Covid-19 – uspořádala Evropská komise spolu s OSN WHO Globální vakcinační summit (Global Vaccination Summit).“ – plán EU komisie pre vakcináciu má-mal ročný sklz z roku 2018!

 5. http://www.zvedavec.org/vezkratce/17406/
  EU plávovala zavedení vakcinačního pasu před vypuknutím Covid-19.

 6. https://banned.video/watch?id=5fd15e8ddb1edc72a214e52a
  Wednesday Live: Top Scientists Confirm Covid-19 Vaccines Are Designed to Sterilize Recipients – FULL SHOW 12/9/20
  Poprední vedci potvrdzujú, že Covid-19 vakcíny sú skonštruované (predurčené) na sterilizáciu príjemcov.

 7. https://banned.video/watch?id=5fd11dee36e1a46b3ed9b7bc
  Doctor Explains Why He Prefers Death Over The COVID-19 Vaccine
  Bill Gates Is Evil
  Doktor vysvetľuje, prečo radšej uprednostní smrť pred Covid-19 vakcínou.
  Bill Gates je zlo.

 8. https://banned.video/watch?id=5fd1186a36e1a46b3ed978e4
  Watch Bill Gates Push Depopulation Agenda Under A Humanitarian Mask
  Sledujte Billa Gatesa ako pretláča depopulačnú agendu pod „zástierkou“ humanitárnej masky.

 9. https://www.youtube.com/watch?v=RaU_UQ18L5U; Chudak Hitler take spolehal na COVID a nic…

 10. https://www.youtube.com/watch?v=At7IA19fXHc;

  Norimberske popravy 1946 … tak mohou koncit ti co hruzy, smrt a utrpeni zacinaji … Jim je utrpeni bliznich vcetne malych deti, coz jen neskutecne, ze panove WHO & Spol… vase pochoutkou pro radost?
  Sataniste, parazite a jejich poskoci nic dobreho na konci jim asi neceka a to navzdy…

 11. Jednoduchá

  Milá Jean, opäť kopec výst.príspevkov, ĎAKUJEME !….veľmi trefný príspevok od p.Rostata, redakt.časopisu ,,Zem a Vek“!……kiežby to čítalo a počulo čo najviac ľudí…. no aj po ukážke to nie každý vie prijať tak, ako sa veci majú:-(……je to niečo ako písal p.Maroš o viktimizácii….niekt.ľudia sa čudujú, prečo sa im stále niečo nepríj.deje, a pritom sú si sami na príčine:-(…..nedokážu prejsť ,,z pozície obeti“ do opač., resp.zmeniť uhol pohľadu:-(…a takisto je to aj s týmto kovidcirkusom…stále sa ,,kŕmia len infor.z 1 ruky a ak sa dostanú k inf.2.ruky“, mnohí už ani nie sú schopní reagovať na zmenu, už len uvažovať o tom, že aj na tej inej – nov.inf.môže byť dáka pravda :-(…..hm, a je to pravda, treba vedieť, nestačí veriť……..áno p.Ľubomír – celá pandémia je 1 veľ.podvod…..p.Kvetka, Vy hlavne V KAŽDOM PRÍPADE ODMIETNITE VAKCÍNU!!! už beriete na svoju zodpovednosť nielen svoj život, ale aj život Vášho budúceho dieťatka! a na Portáli sa určite dočítate dobré príspevky, vrátane od p.Maroša…..Vďaka aj p.Pribinovi- poukázal na spájanie Slovans.národov, tiež výb.príspevok od p.Jaroslava- o Norimbers.procesoch……všetko toto si treba zosúladiť a brániť si SVOJE zdravie a SVOJU slobodu !!!……………………………

 12. Kedy začneme???

Pridajte komentár

*